>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
nie wierzcie mu, to naciagacz. niech admin poda jego ip tutaj, to bedzie wiadomo czy to Armin, a jesli tak, to jego dane umiescilem kilka stron wczesniej, bo mnie w podobny sposob oszukiwal.
 
C 0

curt

Użytkownik
jest moim zdaniem jeszcze cień szansy że odda bowiem parę stron wcześniej ktoś napisał że oddał mu jednak więc liczę że odda faktycznie, a jeśli nie to będzie musiał żyć całe życie z tym że jest oszustem, ale miejmy nadzieję że wszystko będzie OK i nie wydaje mi się żeby to był Armin.
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
pedros obiecał ze odda mi wczoraj i zapewniał a dziś patrze na jego opis w gg i tam napisane ze porozsyła dzis pieniadze...sami zerknijcie na jego opis na gadulcu :zy3ou:
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Módlcie się żeby mu kupon wszedł :mrgreen: To może wtedy odda. BB(ten frajer i złodziej) tak właśnie działał a że typer z niego był .... to nie oddał.A nawet jak mu kupon wszedł to chciał to jescze pomnożyć i przegrywał.Niestety ale dla niektórych hazard to choroba z której powinni się leczyć... Pzdr
 
P 0

pedros

Użytkownik
Oddałem kase dwóm osobą - 35zł i 12zł. Do końca tygodnia każdy dostanie swoją kasę, codziennie będę komuś wysyłał dług. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom