>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
P 0

pedros

Użytkownik
Udajesz czy naprawde jesteś głupi? CAŁY CZAS MÓWIE O PRZELEWY24! Kase można wysłać tylko do godziny 20, potem nie księgują.
 
C 0

curt

Użytkownik
dokładnie!!!!

aha pedros jak nie mogą przelewy iść na MB to mi możesz przelać na konto bankowe mi to nie robi problemu!

I ciakawe co powiesz że strona banku nie chodzi?


P.S.

Piszczie tutaj ile jest wam winien pedros!

curt - 40 zł
 
P 0

pedros

Użytkownik
Dopiero teraz jestem w domu. Jutro też będę pracował do późna więc każdy swoje pieniądze dostanie w poniedziałek koło 7 rano (jeśli przed wyjściem zdąże) lub wieczorem. Pozdrawiam.
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Coś mi to przypomina. Armin (znany jako BB lub BBB) tez mi podobne kity wciskał, zresztą kasy oddał tylko część, a minęły już ok 2 miesiące. Więc najlepiej gdyby admin sprawdził te osoby po ip i być może okaże się, że to jedna i ta sama osoba.
 
S 11

support75

Użytkownik
taaaa a w pn wieczorem koles wam napisze, ze byl zmeczony po pracy i idzie spac.
widac ze kreci, bo skoro idzie w trybie on line przelac kase z konta na mb a potem z mb na mb to gdyby mial kase tak jak pisał to juz bym to zrobil.
bo czas by napisac posta mial, ale by wyslac juz nie.
koles sciemnia, po za tym dzieci jeszcze nie moge pracowac drogi pedrosie.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Mi wisi 70zl, a sciemnia od dobrych 3 tygodni, caly czas obiecujac ze kasa bedzie na czas :/ narazie czekam, ale nieduzo mi brakuje zeby stracic cierpliwosc bo koles sie napozyczal i nie ma teraz kasy zeby pooddawac..
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Nie zdziwiłbym się jakby to był nasz stary oszust BB. Mi też tak przekładał codziennie i mówił,że jutro hajs już będzie. Mi cierpliwość sięwyczerpała po 4 tygodniach czekania powiedziałem kim dla mnie jest i zablokowałem go na gg.Ludzie dla kilkunastu złotych są w stanie się zeszmacić i serdeczny h.. im w du..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom