>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Support odnośnie kto sie na kim poznał to przypominam ci ze zająłem 2 miejsce w twojej lidze pokera (pierwsza edycja) , ale że na tej nagrodzie szczególnie mi nie zależało to sie nie upominam chodzi o sam fakt bycia niesolidnym
Na stronie prosilem o kontakt ludzi którzy zajeli miejsca premowane nagroda.
Nie bedziemy rozmywac tematu. Napisz do mnie na gadu gadu. Załatwimy sprawe.
Pozdrawiam
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Ja proponuje wprowadzić na forum jakoś aktywację konta np takie coś jak w allegro ,albo wysłanie skanu dokumentu jakiegoś i dać nowy dział pożyczki dla tych z pełną aktywacją konta, ponieważ piszą do mnie ludzie pożycz mi 8zł na następny dzień oddaje bo mam kasę na bwin a brakuje mi do wypłaty ???? pożniej zero kontaktu. Moim zdaniem jak tak się zrobi będzie mniej oszukanych ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Ja proponuje wprowadzić na forum jakoś aktywację konta np takie coś jak w allegro ,albo wysłanie skanu dokumentu jakiegoś i dać nowy dział pożyczki dla tych z pełną aktywacją konta, ponieważ piszą do mnie ludzie pożycz mi 8zł na następny dzień oddaje bo mam kasę na Bwin a brakuje mi do wypłaty ???? pożniej zero kontaktu. Moim zdaniem jak tak się zrobi będzie mniej oszukanych ????
To fajnie masz jak pożyczasz hajs takim ludziom ???? .Forum bukmacherskie to nie allegro
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Dokładnie, poza tym na innym forum już były wprowadzone podobne zasady i niestety nie zdało to egzaminu. Były włamania na poczte itp.. i takie hocki klocki.
Przede wszystkim należy być ostrożnym (to primo), secundo - należy posiadać odpowiednie zabezpieczenia na swoich kontach czyt. różne hasło do różnych logowań, firewall, antywirus, a przede wszystkim więcej &quot;oleju&quot; w głowie. Wtedy, możliwość oszukania nas przez kogoś jest zminimalizowana,aczkolwiek nie wykluczona całkowicie..
Pozdrawiam.
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
Uwaga oszust!!!!! madridreal

Co prawda nie udalo mu sie mnie oszukac ale niech dla innych bedzie przestroga co ten kolega wyprawia. Prawdopodobnie ma czyjs dowod oraz zalozone na niego konto bankowe.

Nakreslam sytuacje:

Powiedzialem ze jak sie zweryfikuje wplacam mu pierwszy srodki. Kolega co prawda wyslalm i potrzebne skany ale zaraz te jego buble wkleje na forum. Po czym mowi mi tak wplac mi po 100 zl az do kwoty 800 zl a potem ja ci calosc przeleje na MB . Wysmialem go bo umowa byl wpier ze ja mu 100 on mi 100. Gdy widze ze cos kreci proponuje zebysmy zrobili wymiane na kwote chcoby 50 zl ja mu wplacam pierwsyz on mi na mbank 50 zl ( tyle moge stracic zostac oszukany) TO juz nie pasowalo mu to i uznal ze jestem ja oszustem!!!!

Oto skany zkonta MBanku zobaczcie saldo mniejsze od dostepnych srodkow. Co jest nie mozlwie gdyz zawsze one musi byc rowne lub wieksze. Saldo to kwota nie uaktualniana tak czesto bo np za wyplate z bankomatu nalicaja odsetki na drugi dzien dopiero. WIec jakim cudem mozna miec dostepna kwote wieksza od salda!@!!!!!

http://img59.imageshack.us/img59/9467/skannqf2.jpg
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
Jego kolejne nicki z tego forum waldeus122 pisal do mnie wczorja z innego numeru gg dzis nie pamietal o rtym i napisale zinnego gg a priva dosatlem z tego samego nicku. JAk spytalem o inny numer gg to ze nie ma a potem ze to masluzbowe ???? ???? ????

I kolega madrid =berbec=waldeus122
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Uwaga oszust!!!!! madridreal

Co prawda nie udalo mu sie mnie oszukac ale niech dla innych bedzie przestroga co ten kolega wyprawia. Prawdopodobnie ma czyjs dowod oraz zalozone na niego konto bankowe.

Nakreslam sytuacje:

Powiedzialem ze jak sie zweryfikuje wplacam mu pierwszy srodki. Kolega co prawda wyslalm i potrzebne skany ale zaraz te jego buble wkleje na forum. Po czym mowi mi tak wplac mi po 100 zl az do kwoty 800 zl a potem ja ci calosc przeleje na MB . Wysmialem go bo umowa byl wpier ze ja mu 100 on mi 100. Gdy widze ze cos kreci proponuje zebysmy zrobili wymiane na kwote chcoby 50 zl ja mu wplacam pierwsyz on mi na mbank 50 zl ( tyle moge stracic zostac oszukany) TO juz nie pasowalo mu to i uznal ze jestem ja oszustem!!!!

Oto skany zkonta MBanku zobaczcie saldo mniejsze od dostepnych srodkow. Co jest nie mozlwie gdyz zawsze one musi byc rowne lub wieksze. Saldo to kwota nie uaktualniana tak czesto bo np za wyplate z bankomatu nalicaja odsetki na drugi dzien dopiero. WIec jakim cudem mozna miec dostepna kwote wieksza od salda!@!!!!!

http://img59.imageshack.us/img59/9467/skannqf2.jpg
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że screen jest przerobiony.
Zobacz jakie tam są przerwy między cyframi.
U mnie jakoś ich nie ma :
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Usuwam post. Tym samym dając Arminowi czas dzisiaj do północy na oddanie części kasy. Reszta ma być jutro do północy.

Edit:
Jeśli dzisiaj do północy nie zobaczę całej kasy, to umieszczę dane Armina
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Tak jak obiecałem Arminowi, umieszczam jego dane, bo moja cierpliwość się skończyła. Usunę posta, dopiero jak zobaczę kasę na koncie.

Mam kilka danych dotyczących Armin zwanego wcześniej BB, choć słyszałem, że również jako Berbeć. Niestety też nadziałem się na niego miesiąc temu i do tej pory mi kasy nie oddał. Aż wstyd się przyznać że pożyczyłem mu aż 65$ (miał oddać 100$). No ale niestety. Ściemnia cały czas i przekłada termin na następny dzień. Teraz trzeba myśleć nad tym jak tą kasę odzyskać lub też jak dorwać kolesia. Podczas pierwszej rozmowy wyciągnąłem trochę danych od niego:
niestety musiałem zamazać jego dane osobowe (ochrona danych osobowych), bo głupie prawo mamy w Polsce




Na pewno nr tel. się zgadza (choć rzadko ma włączony) i miejscowość też na pewno
Jego ip to: 89.228.157.223 i używa chello, więc można go znaleźć.
Jego numery gg: 8772372 (na tym z nim gadam czasami) i 6014306 (na tym się do mnie zgłosił).
Mail na mb to [email protected]
Zawsze można złożyć doniesienie na psy (tak wiem, że ich nie lubicie) o wyłudzenie pieniędzy. Myślę, że jak jedna osoba się zgłosi to nie będą sobie nawet dupy zawracać, ale jak zgłosi się kilka osób, to będą musieli coś z tym zrobić. Oni mają lepsze metody sprawdzania danych osób oszustów.

Poszukałem też trochę informacji na jego temat na innych forach:
http://www.szuwi.com/index.php?showtopic=53381&amp;amp;st=0 tu znalazłem go jako eZysk z mailem [email protected]

Proszę o umieszczanie jego danych tutaj
Dodatkowo też proszę o zbanowanie jego ip na stałe. Przecież admin powinien mieć taką możliwość.

Na razie oddał 60 zł ze 100$. Jest, więc cień nadziei, że odda całość, tymczasem zakryję część maila i część ip.

Edit:
Niestety, gdy zakryłem jego dane, to przestał się kompletnie do mnie odzywać, więc z ponownie odkrywam jego dane. Może zmusi to go do oddania reszty kasy.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
BBB właśnie obiecał, że odda mi 10 zł które pożyczyłem BB
Kasę mam dostać do 6 września.

Pożyjemy-zobaczymy ????
 
C 0

curt

Użytkownik
OSZUST !!!

Podaje się na gg: 5141345

pisze że jest gdzieś na jakiejś liście kanciastego i jest godny zaufania proponował mi bon do bwin 40 zł za 20 zł poprosiłem o allegro - mówi że nie ma. Screen bonu - powiedział że nie ma scannera. Poszukałem jego nr gg na googlach i wyskoczyło mnóstwo stron twierdzących że ten user jest oszustem. Po podaniu linków z postami kontakt się urwał ????

???? wypi***dalaj oszuście!
 
P 0

pedros

Użytkownik
Przecież to ten idiota który kiedyś włamał się na konto MAXDAX z forum na 4 litery. Jego nicki - maxdaxaa a obecnie maxdaxaaa więc banujcie gnojka odrazu! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!
 
K 0

krawczyk667

Użytkownik
Oszust - madridreal
gg - 611901

Ma konto na party poker zarejestrowane na osobe :

Ewa Grochowska ewka122e

Bede mial adres jaki wpisal w profilu to podam bo mozliwe ze na kogos z rodziny zarejestrowal.

Przejechal sie koles,stracil konto na party a mi obiecali cofnac transfer po 7 dniach.a wystarczyl jeden telefon do serwisu.Pozdro.
 
K 0

killer20

Użytkownik
MAXDAX wziął kiedyś odemnie bon do bet-at-home i tyle go widziałem a przedstawiał się tak jak u kolegi PEDROS. Ale jeszcze nie zrealizował tego bonu .. . Więc jeśli by ktoś chciał to pisać do mnie szybko na GG i komuś sprzedam póki ten h. . . jecze go nie zrealizował ( ja nie mogę bo już używałem ten bon z tej kampani) GG 8447121 Szybko!!
 
S 11

support75

Użytkownik
radze uwazac na numer 2961271
Nie wiem co kombinuje ale szuka głupich.
Zawalilem troche bo moglem wyciagnac email na ktory mialem wyslac ten 1 gr.

2961271 (23:07)
Witam
2961271 (23:07)
masz środki mb?
Support (23:07)
Witam, juz nie.
2961271 (23:07)

2961271 (23:08)
komu sprzedałes
Support (23:08)
nie ma to zadnego znaczenia. po prostu nie mam juz mb
Support (23:08)
marcin-odra chce sprzedac to napisz do niego

40 MINUT PÓZNIEJ!

2961271 (23:43)
aha
2961271 (23:43)
jestes jeszcze?
2961271 (23:43)
bo mam sprawe
2961271 (23:43)

Support (23:43)
sluham
Support (23:43)
slucham
2961271 (23:43)
masz mbank?
Support (23:44)
tak
2961271 (23:44)
masz na mb z 2-3 zł?
Support (23:45)
nie
2961271 (23:45)
aha
2961271 (23:45)
bo ktos mnie oszukał
2961271 (23:45)
i pisał mi privka od Ciebie
2961271 (23:45)
chciałem Cie sprawdzic czy to nie ty
2961271 (23:45)
bo bede na froum pisał
2961271 (23:46)
wyslesz mi 1 grosz na mb
2961271 (23:46)
abym sprawdził dane?
Support (23:46)
daj sobie spokoj.
2961271 (23:46)
?
Support (23:46)
nie ze mna takie numery.
Support (23:46)
a jak chcesz na forum mozesz smialo pisac
2961271 (23:47)
ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom