>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
K 0

krupier

Użytkownik
Niezły tu macie burdel,
zarejestrowałem sie wczoraj na tym forum, zamiescilem ogloszenie ze mam do wymiany srodki na Mb i zglaszaja sie od razu ludzie ktorzy chca mnie oszukac, ten sam numer gg pisal przed chwila do mnie i podawal sie za Marcin-Odra, co najlepsze dostalem jeszcze priva od Marcin-Odra ze niby to on pisze. Nic juz nie rozumie, probujecie walczyc z oszutwami a sami admini sie do tego przyczyniaja.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Małe sprostowanie

Ja wysłałem przez pomyłkę ten PW i nie miał iść do Ciebie.
Ja używam jednego nr gg, masz go w profilu.

Koleś o nr 2961271 chciał ode mnie kupić MB co oferuje. Ale dzieciak jest na tyle tępy, że każdy się kapnie że oszukuje. Obiecałem mu, że prędzej czy później dopadnę jego dane osobowe.

[email protected] - otrzymacie taki e-mail z moneybookers to wiecie co macie robić...
 
F 0

fenio

Użytkownik
Ja 13:40:11
witam
5141345 14:05:17
Pitr3k z tej strony z mecz.pl jestem zweryfikowany na liście kanciastego ????
5141345 14:05:22
masz jeszcze moneybookers
Ja 14:05:29
mam
5141345 14:05:34
wezmnę to 140 zł za 140 zl na inteligo
5141345 14:05:52
[email protected] jak wyślesz podaj numer konta i imię i nazwisko
Ja 14:07:03
wypi***dalaj oszuście!
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ja 13:40:11
witam
5141345 14:05:17
Pitr3k z tej strony z mecz.pl jestem zweryfikowany na liście kanciastego ????
5141345 14:05:22
masz jeszcze Moneybookers
Ja 14:05:29
mam
5141345 14:05:34
wezmnę to 140 zł za 140 zl na inteligo
5141345 14:05:52
[email protected] jak wyślesz podaj numer konta i imię i nazwisko
Ja 14:07:03
wypi***dalaj oszuście!
Do mnie zagadał ten sam koleś tyle że chciał wyłudzić bon do bah
 
K 0

konar

Użytkownik
Fenio, Malutki - ten gościu to Maxdax. Kiedyś na forum na 4 litery był taki użytkownik, miał kupe wymian, był zweryfikowany na liście kanciastego ale na jego profil włamał się właśnie ten oszust i teraz posługuje się tym nickiem. Ostatnio PW wysłał mi maxdaxaaa i powiedział żebym wysłał mu bon to wyśle mi pieniądze na MB. Oczywiście zjechałem go maksymalnie :mrgreen: Dlaczego go nie zbanujcie? Za chwile założy konto maxdaxaaaa a potem maxdaxaaaaa a następnie maxdaxaaaaaaa itd.? Trzeba mu się wkońcu dobrać do dupy a z tego co wiem to jest to Tomasz Waszczak. A tak aporpo tej listy kanciastego - owszem znajduje się tam nick maxdax ale to jest inny maxdax - na tej liście podane jest numer GG, telefon i numer konta bankowe i nie zgadza się on z danymi tego oszusta który podaje się za prawdziwego maxdaxa...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ile czekaliscie az pedros odda kase :&gt;

bo ja czekam juz 2 tyg i non stop obiecuje ze na nastepny dzien i na nastepny i tak od 2 tygodni wlasnie ;/
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
ja też czekam na kase od pedros i też bedzie 2 tydzien ale miejmy nadzieje ze długo juz nie bedziemy czekać ( obiecał mi ze odda do tej środy)
 
C 0

curt

Użytkownik
ja czekam na kase od Pedrosa jakieś 3-4 tygodnie i mam nadzieję że do tego piątku ją odzyskam + to co miałem dostać za pożyczkę, ale myślę że dodatkowy % się mi jeszcze należy za aż tak długi okres czasu. I to z pewnością była moja ostatnia pożyczka nieznajomemu.

PEDROS CZEKAMY !!!
:zy3ou:
 
C 0

curt

Użytkownik
Ja jakby co to mam dane pedrosa jak się nie wywiąże do piątku to wiadomo ujawnię ją tutaj ale myślę że nie zajdzie taka potrzeba.
 
P 0

pedros

Użytkownik
No niestety jemjogurt dobrze myślisz, chce przelać z bankowego na MB ale niestety już nie można o tej porze tego zrobić. Jeśli jutro (weekend) się uda to przeleje jutro i roześle do wszystkich bo na milenium mam sporo ???? Prosze bez zbędnych komentarzy.
 
S 11

support75

Użytkownik
nie chce sie zbytnio wtracac ani nikogo bronic.
ale czytalem ze np ludzie z pko wplacajacy w weekend mieli kase na mb dopiero w poniedzialek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom