>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Oddałem kase dwóm osobą - 35zł i 12zł. Do końca tygodnia każdy dostanie swoją kasę, codziennie będę komuś wysyłał dług. Pozdro.
słyszałem tutaj cos wczesniej o pracy, mam racje ?
pracujesz i masz klopot oddac 50 zł ?
stary lecisz w kulki ze szkoda gadac.
W dodatku sciemniasz ludzi na kazdym kroku.
zalosny jestes :roll:
nie dziwie sie ze pozyczasz pieniadze przez neta, bo pewnie wszyscy twoi znajomi sie juz na tobie doskonale poznali.
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
jesli ktos pojdzie na policje, to chetnie sie dolacze do zeznan

i oto tekst dzisiejszej rozmowy z Arminem:
Armin 17:47:15
niezłe teksty lecą na forum &lt;lol2&gt;
Armin 17:47:33
admin sugeruje, że jestem pedrosem &lt;lol2&gt;!!
Armin 17:47:55
jak on nie odda i sprawa pójdzie na policje to będzie super ???? przynajmniej się wyjaśni, że to nie ja ;]
Armin 17:48:11
jakieś zakłady zorganizuje na to czy jestem pedrosem :p
Armin 17:48:35
a tak pozatym to adres bramy
ja 17:50:18
no to rob zaklady
ja 17:50:22
ten sam adres ip
ja 17:54:17
i co?
ja 17:54:21
glupio ci?
ja 17:54:26
oszuscie
ja 17:55:30
cos tak zamilkl?
ja 17:55:38
nie spodziewales sie ze jestem
ja 17:55:47
cwaniaczku
 
C 0

curt

Użytkownik
jak on w ogóle może patrzeć ludziom w oczy on do końca swoich dni nieważne komu spojrzy w oczy pomyśli sobie &quot;jestem oszustem i złodziejem&quot; tego już się nie pozbędzie już tak będzie miał na zawsze... więcej honoru ma złodziej który okrada banki niż on co okrada pozornych znajomych z neta... ????


cieszę się że odkryło się kim on jest i że są jego dane mam nadzieję że Ci którzy nie otrzymają kasy włącznie ze mną poczynią odpowiednie kroki...
 
P 0

pedros

Użytkownik
Z tych kont co wypisał Marcin-Odra korzystałem z pedros23 póki mi się ktoś nie włamał oraz teraz z PEDROS. Nie jestem ani BB ani Armin ani nikim z tych osób co są wyżej. Ja kase którą pożyczyłem oddam i tyle na ten temat, z resztą osób mnie nie mieszajcie a jeśli macie do nich jakieś wonty to zgłoście to na policje, przynajmniej sprawa się raz na zawsze wyjaśni kto jest kim.
 
C 0

curt

Użytkownik
jasne ciągłe przekładanie terminu nie jest dobre coraz mniej osób ci ufa o ile ktoś jeszcze wierzy że nie jesteś oszustem...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zeby czekac na 15 zl miesiac.... przeciez to zalosne jest - i Ty gadasz ze chodzisz do pracy? ;]

co nie masz nawet na 4 piwa zeby oddac?

ja tak samo dolacze sie do zeznan i to bardzo chetnie
 
P 0

pedros

Użytkownik
Kur** jakich zeznań. Powiedziałem, że w tym tygodniu. Powiedzmy, że jem-jogurt i curt dostaną jutro kaske i miny wam zrzedną.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Jak dla mnie żarty się skończyły wg mnie serio trzeba coś z tym zrobić bo widzę,że sporo osób tutaj jest oszukanych a BB i Pedros to ta sama osoba.I nie bądź śmieszny,że ktoś ci się włamal na konto oszuscie a jesli tak to cóż spotkałeś kolegę po fachu i może ustaw sie z nim na browar.A nie sory nie pojdziesz na piwo bo pracujesz ale charytatywnie i nie masz 15zł żeby oddac to co wyskomlales albo juz przegrales na jakims pewniaku. ???? Dla takich ludzi nie ma miejsca na tym forum!
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
dobra pedros jutro przykładowo oddasz jemjogurt i curt pieniadze a co jesli sie nie wyrobisz oddac innym w tym mnie do konca tygodnia? ciagłe czekanie,zapewnienia to juz jest tak smieszne ze szkoda pisac w kółko to samo.....


czekam do konca tygodnia...potem....a potem to już sie samo potoczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom