>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Bylem dzisiaj na komisariacie, ale niestety nie mieli nikogo wolnego, aby zajal sie ta sprawa. nie chcialo mi sie czekac 1:30 na komisariacie, wiec wrocilem do domu. w miedzyczasie gadalem z Arminem, no i wyprosil ode mnie czas do srody rano. w takim razie pozbieram nicki i kwoty jakie sa nam winni Armin i Pedros
Armin:
damianmularczyk - 35zl
zbik84 - 200 zl
Pedros:
Jemjogurt - 20zł
Matiks2 - ok. 250zł
kwiatekpl - 70zł
hugo_bosss - 70zł
Curt - ok. 20zł
Jesli kogos pominalem, to prosze mi wyslac pm, lub napisac tutaj
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Widze, ze w zwiazku z moim mniejszym udzielaniem sie ostatnimy czasy na forum Pedros juz zapomnial, ze takze i mi wisi kase...bardzo nie ladnie???? Mozecie mnie smialo dopisac do listy oczekujacych na kase, 20zl... do tej pory myslalem, ze nie ma tego tak duzo, ale okazuje sie ze to juz grubsza suma sie uzbierala...a wiec mimo, iz ostatnio mam naprawde malo czasu jestem sklonny takze pojsc zglosic to na poilcje...
 
P 0

pedros

Użytkownik
Środa to już ostateczny termin, tego dnia wszystkie osoby od których pożyczyłem pieniądze dostaną zwrot ????

Kuzan sorry, że Cię na liście pominąłem, oczywiście pamiętam.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Jestem pewny w 100% ze wam nie odda jezeli odda to zwracam honor ale jestem tego pewny w 100% on sobie robi zarty z was czy wy tego nie widziczie
 
P 0

pedros

Użytkownik
Robson po ki ch... się wtrącasz? Ciebie dotyczy ta sprawa? Nie, więc w.... Powiedziałem osobom od których mam kase kiedy ją zwróce i tyle na ten temat. Czy naprawde trzeba to dalej komentować?
 
P 0

pedros

Użytkownik
@damianmularczyk - ja nie jestem osobą ktora wisi Ci kase więc sorry

@jemjogurt - ale skoro daliście mi ostatnią szanse to poprostu poczekajcie a nie co chwile jakieś docinki
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ostatnich szans juz bylo kilka - ile mozna czekac
a sprobowales postawic sie w naszej sytuacji?
pomysl czy Ty sam bys kolejny raz czekal, a pozniej znowu i znowu i znowu..
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
@damianmularczyk - ja nie jestem osobą ktora wisi Ci kase więc sorry
@jemjogurt - ale skoro daliście mi ostatnią szanse to poprostu poczekajcie a nie co chwile jakieś docinki
Fakt jest taki, że masz nóż na gardle i jak do środy się nie wyrobisz to Ci panowie wyżej uderzą w ciebie z takim impetem, że się nie pozbierasz. Masz ostatnią szansę na rozgrzeszenie, wykorzystaj ją ;)
 
C 0

curt

Użytkownik
PEDROS !!!

Nie wqrwiaj mnie! nie jesteś mi winien 20 tylko 40 zł !!!!!!!
!!!!

I nie ma to tamto jesteś mi winien 40 zł!

Umowa to umowa a nie zmniejszanie o 50% tego co mi wisisz i wygnębiłeś ode mnie!
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Akualizacja danych:
Armin:
damianmularczyk - 35zl
zbik84 - 200 zl
Pedros:
Jemjogurt - 20zł
Matiks2 - ok. 250zł
kwiatekpl - 70zł
hugo_bosss - 70zł
Curt - 40zł (wg Curta), ok. 20zł (wg Pedrosa)
Kuzan - 20 zł
Pedros, czytając twoje posty jestem coraz pewniejszy, że jesteś Arminem
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Haha jak tam oddał? :-D Bo mi Armin nie chociaz napisal ze w srode takze odda. Wiec to musza byc ci sami.Nie dosc ze te same terminy splaty obiecuja to obaj nie splacaja i gadaja te same farmazony.Wg mnie jego czas juz sie skonczyl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom