>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
T 31

tmkksc

Użytkownik
nie będą wiedzieli, rząd zrezygnował z tego pomysłu chwała Bogu bo to juz było zdecydowane przegięcie, jedynie co zapowiadają to blokowanie stron ale w świetle przytaczanych tu fragmentów ustawy to jakos dziwnie wygląda, ewentualnie proxy i wioooo ????
 
docent_3 0

docent_3

Użytkownik
nie będą wiedzieli, rząd zrezygnował z tego pomysłu chwała Bogu bo to juz było zdecydowane przegięcie, jedynie co zapowiadają to blokowanie stron ale w świetle przytaczanych tu fragmentów ustawy to jakos dziwnie wygląda, ewentualnie proxy i wioooo ????
No właśnie też mi się tak wydaje bo z tego co ostatnio czytałem to pisali tak: &quot;Jak w takim razie rząd będzie walczył z hazardem w internecie? Takie strony mają śledzić cybercelnicy. Jeśli je namierzą, mają wnioskować do sądu o uznanie ich za niezgodne z prawem. Po wyroku strona zostanie wpisana na czarną listę w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. A operatorzy będą mieli obowiązek ją blokować.&quot; Czyli wygląda na to, że nie będzie kontroli przelewów.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
skoro to dotej pory było/jest nielegalne na obrzeza RP ,to czemu w Szczyrku ,na zawodach rangi mistrzostw Polski jednym ze sponsorów był BAH?
 
F 0

frank365

Użytkownik
Wiekszosc tych wypowiedzi to popieranie rzadu ale nie ma co sie dziwic bo przeciez jak przecietny polak uslyszy slowo hazard to odrazu mysli jakie to nie zlo...
przyklad z zycia wziety, moj znajomy(szef mozna powiedziec :razz ???? gadamy ogolnie o zyciu o pracy pyta sie co Cie interesuje itp. mowie mu ze zaklady bukmacherskie a on odrazu piana na face i niegraj w to to hazard jest!!!!! pierwsze pytanie mnie rozjebalo gdzie gram sts? sts? sts? patrze sie na niego i mowie narazie spokojnie nie na necie bo podatku nie ma... i teraz najlepsze, niegrajw to to hazard jest ja gralem wszedl mi kupon (tasma oczywiscie) wygralem 480zl zona mi powiedziala to lepsze niz totolotek ja tam puszczam te kupony i nic a ty tu odrazu taka kasa:-| nic pogral dluzej po 15 meczy na kupon i kazdy wie jak to sie skonczylo, pewnego feralnego dnia pani w sts powiedziala mu: panie daj se pan spokoj, na tym wygrywaja tylko tacy co graja duzo na malo meczy :grin:eek:n jak wyroczni posluchal sie pani z sts&#39;u i zaprzestal gry... najlepsze zostawilem na koniec :grin: mowi mi jest taka gazeta tygodnik kibica czy cos i tam wyczytal ze Man Utd gra sie ciezko z Middlesbrough, i tam opisali historie spotkan tych oto zespolow typ mowi patrz faktycznie to cos ma do siebie bo jak gralem to akurat ten mecz na 13 mi nie wszedl... ???? po tym spytalem go tylko czy kiedykolwiek sprawdzal te mecze co gral czy tylko w sts tabela i jazda no mowi ze nie no bo jak czzasu niebylo.... mialem zaczac gadke o bukmacherce ale mu powiedzialem ze ja juz nie gram gralem kiedys teraz mi sie znudzilo gosc odrazu z tekstem i usmiechem na twarzy a bo pewnie przegrales duzo ja nie na zero jestem:razz: a on ta ta i po czym z 5 razy powtorzyl pamietaj pamietaj to hazard pamietaj to hazard... ????
I po przeczytaniu tej jakze banalnej z zycia wzietej histori totalnego lajka w tym temacie jak myslicie jakie stanowisko on jego rodzina znajomi i ludzie ktorych zna i gada takie brednie jak mi beda mieli odnosnie ustawy hazardowej ? dla nich tusk bedzie Bogie ktory wyzowlil naród od zla ????
Szkoda ze wiekszosc polakow nie wie co sie dzieje tak na prawde w ich kraju, nie chce mi sie bardzo rozwijac tego tematu ale nawet te nieszczesne automaty do ktorych do tej pory nie wrzucilem nawet zlotowki tez sa ofiara ukladow na gorze, mowa tutaj o uzaleznieniach, hm.. czy czlowiek totalnie uzalezniony zaprzestanie grac ? czy pojedzie do kasyna ? tym bardziej ze takowych ma powstac kilka:razz: po usunieciu automatow i taki zbychu rychu maja miche usmiechnieta a donaldowi rosnie poparcie jako zbawcy polskiego spoleczenstwa
Ogolnie to szkoda slow na to co sie dzieje, nie myslalem ze tak latwo zrobic kilka milionow polakow w ... domyslcie sie w co, tyle ode mnie
 
P 0

piotr85

Użytkownik
dla mnie to śmiech na sali :razz:jak ci ludzie tam wypisują aby buk nie sponsorował np naszej reprezentaji tylko aby orlen czy ktoś tam jak odpłynie sponsoring klubów zobaczymy jaka bedzie wtedy naszych gra i kto tam bedzie grał????

zaczyna mnie wkurzać trochę nasz kraj chociaż go bardzo kocham
i zastanawiam się co będzie po donaldach kaczkach co mój syn bedzie miał w przyszłości, wszystkiego zakaz sex-u papierosów alkocholu etc ...
przypomina mi się film &quot;tylko wyleciał mi tytuł&quot; z a.schwarzenegger był zamrożony i go odmrozili po iluś tam latach aby ścigał innego kryminalistę i za każde k***a C**j itp dostawał mandat którym podcierał sobie d*** bo zamiast papieru były muszelki do suszenia ... chcą coś ulepszać (na siłę )a czasem stare rozwiązania są lepsze od nowych tak jak z zastąpieniem papieru muszelkami w filmie w filmie ???? ???? ????

zobaczycie buki sie obrażą na nasz rząd za to co robi i jeszcze nie bedzie chciał od nas przyjmować zakładów
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Ten film to chyba ze Stallone był,co do tego co napisał Frank niestety to prawda wiele takich rzeczy się dzieje nie tylko dotyczących bukmacherki,ludzie wolą przyjąć papkę podaną przez media niż samodzielnie pomyśleć.
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Ten film to chyba ze Stallone był,co do tego co napisał Frank niestety to prawda wiele takich rzeczy się dzieje nie tylko dotyczących bukmacherki,ludzie wolą przyjąć papkę podaną przez media niż samodzielnie pomyśleć.
mój błąd masz racje z stallone ???? ???? ????
 
S 0

srw

Użytkownik
Mam pytanko do was. Mam stronę o zakładach, jestem w programach partnerskich bukmacherów, na stronie reklamuje te firmy. To co robię jest od teraz nielegalne?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
wez synek wypad z tym starym linkiem z listopada, pomysl troche zanim cos wkleisz no chyba ze to cie boli [`]. Ustawa juz przeszla przez senat!!! Widac jak w temacie jestes na drugi raz taka rada - nie wiesz nie pisz.
srw przeczytaj ustawe ktora mozna znalezc tutaj http://www.google.com tam jest wszystko opisane za co moga cie spotkac konsekwencje i ile to moze kosztowac.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Nie dziwcie się, że ludzie nie mają pojęcia o tym co się dzieje w Polsce skoro głównym żródłem wiedzy są &quot;fakty&quot; to nawet nie są wiadomości tylko szkoła propagandy... Później to wychodzi w świadomości narodu. Tusk i reszta jemu podobnych skur... odwracają uwagę pseudo aferami i problemami którymi zajmuje się rząd bo tek na prawdę nie mają nic do powiedzenia w życiu kraju. Gospodarka kształtuje się sama, stosunki międzynarod. to porażka ( patrz USA ) a więc czymś trzeba mieszać w głowie i na kogoś zrzucać &quot;zło&quot;. Wierzę , że prawo europejskie nie dopuści Polski do cofnięcia się o 100 lat do tyłu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom