>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
M 4

michaszek250

Użytkownik
przeciez to jest jawne pogwałcenie sfery prywatności, tu juz nie chodzi nawet tylko o grających
to moze pogwalceniem prywatnosci jest zakaz uprawy niektorych rodzajow maku no przeciez nie mozna by sobie zasadzic maku czy pohandlowac maryska na straganie
A najgorsi to sa ci naganiacze z tego forum tak ich nazywam te ich posty ile to nie wygrali tysiecy ktos wchodzi mysli sobie jak on wygral to ja tez tylko ze ci ,,eksperci&quot; sa do tylu pewnie niejeden kredyt ale o tym nie pisza t
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
chcą wprowadzić to że mogą ci sie wbic na meila i każdemu z nas czytać twoje listy czy to nie jest pogwałcenie prywatności? chcą tez podobno miec możliwość podsłuchiwania rozmów telefonicznych

mówie niech wprowadzą nakaz zainstalowania kamery w każdym domu w kiblu

ja nie rozumiem co cie boli czy ktoś wygrywa czy nie, to jego sprawa

NIE CHCESZ NIE GRAJ!! PO CO SIĘ TU REJESTROWAŁEŚ NA FORUM SKORO TA TEMATYKA CIE NIE INTERESUJE?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a jeszcze jest jedna sprawa widziałem wywiad z typem co pracuje w serwisie gazeta.pl i właśnie mówił , że nasze dane nie będą za bardzo bezpieczne

powiedzmy proszą go o ujawnienie meila uzytkowników gazeta.pl on zgodnie z prawem udostepnia je, a wiadomo jak to jest róznie bywa i różni ludzie pracują w służbach, które będą odpowiedzialne za sprawdzanie tego, mało , że będą ci czytać prywatne rzeczy do tego na meilu często masz hasła do jakiś kont bankowych itd, a ludzie są różni nawet pracujący w tych służbach później jakieś przecieki i nie miłe historie mogą być
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
@tomex11

Zeby dyskusja byla konstruktywna musza byc za rowno &quot;za&quot; jak i &quot;przeciw&quot;.

@ufokluki

Niestety nie wszyscy sa na tyle rozsadni.
Na osiedlu mamy knajpe, jest kilka automatow do gry. Rowno po 10ym kazdego miesiaca(po wyplacie) robi sie kolejka do maszyn. Glownie te same twarze, graja puki maja pieniadze.
I tak co miesiac, wieksza czesc wyplaty przewalaja na maszyny.
Mniej wiecej kojarzy sie ich rodziny, rodzicow, zony, dzieci, weisz jak wyglada ich zycie?
Ile razy szarpali sie przed knajpa z matka, albo zona.
To jest patologia ktora nadaje sie tylko na leczenie, a to leczenie idzie z naszej kasy(z podatkow)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no dobra, a jaka jest skala tych osób w porównaniu do skali osób które codziennie upijają się do nie przytomności , i ile osób leczy się przeciw alkoholizmowi, a ile przeciw hazardowi

jaka jest skala osób , które leczą się drogimi lekami na raka, którego powoduje palenie papierosów itd itp, jakoś nikomu to nie przeszkadza

co do automatów to jest zupełnie inna sprawa, niz granie w zakłady czy pokera w sieci, czy do tego , że ktoś będzie czytał twoje meile, czy uzyskiwał twoje dane z sieci bez żadnych powodów , lub namierzanie Cie gdy rozmawiasz przez komórke i podsłuchiwanie twoich rozmów
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
@tomex11

Zeby dyskusja byla konstruktywna musza byc za rowno &quot;za&quot; jak i &quot;przeciw&quot;.

@ufokluki

Niestety nie wszyscy sa na tyle rozsadni.
Na osiedlu mamy knajpe, jest kilka automatow do gry. Rowno po 10ym kazdego miesiaca(po wyplacie) robi sie kolejka do maszyn. Glownie te same twarze, graja puki maja pieniadze.
I tak co miesiac, wieksza czesc wyplaty przewalaja na maszyny.
Mniej wiecej kojarzy sie ich rodziny, rodzicow, zony, dzieci, weisz jak wyglada ich zycie?
Ile razy szarpali sie przed knajpa z matka, albo zona.
To jest patologia ktora nadaje sie tylko na leczenie, a to leczenie idzie z naszej kasy(z podatkow)

Czyli alkohol też trzeba zdelegalizować-wiesz ile ludzi co miesiąc całą wypłate przepija w kilka dni póki mają pieniądze? Wiesz jak wygląda życie ich rodzin?Ile razy szarpali się przed pubem z żoną albo dziecmi? To też jest patologia i też sie nadaje tylko na leczenie.I też idzie z &quot;naszej&quot; kasy.
Musze ci zadac to pytanie-czy alkohol wg.ciebie trzeba zdelegalizować?Jeśli uważasz,że nie, to jesteś doskonałym przykładem hipokryty...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Na osiedlu mamy knajpe, jest kilka automatow do gry. Rowno po 10ym kazdego miesiaca(po wyplacie) robi sie kolejka do maszyn. Glownie te same twarze, graja puki maja pieniadze.
I tak co miesiac, wieksza czesc wyplaty przewalaja na maszyny.
Mniej wiecej kojarzy sie ich rodziny, rodzicow, zony, dzieci, weisz jak wyglada ich zycie?
Ile razy szarpali sie przed knajpa z matka, albo zona.
To jest patologia ktora nadaje sie tylko na leczenie, a to leczenie idzie z naszej kasy(z podatkow)
Nie mieszaj slabych ludzi, ktorzy przewalaja kase na durnych automatach z Bukmacherka! Nas na tym forum interesuje przede wszystkim bukmacherka, a nie automaty w lokalnych spelunach.
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Ogólnie jestem zmęczony cała tą sprawą. I coraz to nowszymi propozycjami naszych rządzących. I szczerze mówiąc nie widze dobrego rozwiązania dla nas. Pewnie bukmacherstwo nadal będzie nielegalne. Mam jedno pytanie od nowego roku nadal będzie można grac to wydaje się jasne, ale jak np ktos wypłaci większa sume typi 5-10 tysięcy przez moneybookers, a pieniądze tam znajdowały sie z bukmachera. I wezwie go bank , albo skarbówka nakryje. To co wtedy&gt;&gt;??
MB i Neteller mają własne karty debetowe ? Mają
Polska jest małym krajem - do najbliższej zagranicy z centrum polski jest max 400 km , czyli 4-5 godzin samochodem , albo w ostateczności 3 godziny tanimi liniami lotniczymi
więc w czym problem ?
Ja osobiście tak na wszelki wypadek , po większą kasę z nettlera jeżdżę do niemiec albo do czech - niech spróbują mnie na tym przyłapać
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Do: rozniebywa
Masz racje automaty to bezsensowna sprawa i paranoja, że jest ich więcej na osiedlu niż sklepów spożywczych, ale nie o tym mowa. Chodzi mi tylko i wyłącznie o bukmacherkę. To już jest inna bajka. A to, że zakłady są dostępne w sieci jest tylko i wyłącznie na plus dla grających, oczywiście pomijam tu przypadki uzależnienia(choć uważam, że większość ma swój rozum). Dlaczego na plus? Po pierwsze konkurencja - co zawsze działa korzystnie dla klientów, po drugie jak to bywa z internetem aby zawrzeć zakład nie musisz wychodzić z domu i możesz to zrobić nawet kilka sekund przed mecze, a i nawet w trakcie. Sorry, ale punkty naziemne póki co tego nie fundują. Kursy mają niekonkurencyjne i żadnych ciekawych promocji. Więc jeśli lubię od czasu do czasu puścić jakiś kupon - gdzie to zrobię??
 
L 20

lehane

Użytkownik
Czyli lepiej nie ryzykować z ostrą grą po 01.01.2010, tak? Wiadomo, już teraz jest to karalne, ale na razie nie miałem żadnych problemów, natomiast słyszałem, że po nowym roku mają być zaostrzone kontrole...
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Czyli lepiej nie ryzykować z ostrą grą po 01.01.2010, tak? Wiadomo, już teraz jest to karalne, ale na razie nie miałem żadnych problemów, natomiast słyszałem, że po nowym roku mają być zaostrzone kontrole...
Zaostrzone kontrole czego i gdzie o tym slyszales?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Póki co zaostrzone kontrole mają tylko mini saloniki z automatami. Co najlepsze nawet Sanepid ich odwiedza. Wszystko po to, żeby właściciele sami porezygnowali wcześniej.
 
F 0

frank365

Użytkownik
kolezanko ja osobiscie wole zeby ludzie kupili se ta flaszke karton papierosow przynajmniej panstwo ma z tego akcyze poza tym ile czlowiek w dzien moze wypic dwie flaszki (przecietnemu to starcza) a na zaklady szczegolnie takie mozna sie zrujnowac w pare minut(czas wplaty , obstawieniu meczu) 2 flaszki wodki jak ktos nie jest wymagajacy starczy 30 zl i ulalany caly dzien tutaj wyplate mozna przegrac w pare minut. Naprawde nie uwazam zeby dla setki bonus hunterow z forum bukmacherskiego naginc prawo Bo zadnych z tego korzysci dla nikogo poza ta setka bonus hunterow
To tyle
---
W pelni popieram Twoj punkt widzenia.
Niestety stoimy na zgory przegranej pozycji, zluda latwej wygranej odbiera im calkowicie zdrowy rozsadek.
Jak od kilku tygodni tlumacze w roznych watkach ze tak naprawde w dluzszym okresie na plusie jest ~1% grajacych. Ci najwieksi nawet przyznali mi racje, ale wystarczy kilku nowych entuzjastow i znowu to samo.
Zaczne od michaszka :] podales idiotyczny przyklad, ze az musialem odpowiedziec na te herezje i poswiecic chwile swojego cennego czasu. Idiotyczne jest porownywanie nałogow takich jak alkoholizm do hazardu.. to pozostawie bez komentarza. Dwa to indywidualna sprawa kazdego czlowieka co bedzie robil ze swoimi pieniędzmi. Trzy brawa dla idiotow ktorzy wplacaja i po chwili nie maja nic, ale tacy wplacaja po 50zl i graja manchester tóóó skóóóóór wiec jest to calkiem normalne.
Pracujesz w naziemnym czy co? Ominę temat tych ktorzy na tym zarabiaja i tych ktorzy dokladaja do interesu. Załóżmy jestem kibicem lubie sport, lubie typowac mam do wyboru naziemnego z marnymi kursami i podatkiem, ograniczonego czasowo, albo buka w necie, lepsze kursy brak podatku, 24H dostępnego co wybieram ?
Ale niestety banda idiotów chce zamienić Polskę w drugie Chiny.
Rozniebywa troche wiecej niz ten 1% ale dzieki twoim posta moze paru początkujących zastanowi sie nad paroma kwestiami i zrozumie ze bukmacherka tak jak inne dziedziny zycia wymaga poswiecania, i nic nie przychodzi od tak ooo, bez wysiłku, oprocz tego trzeba odpowiedniej psychiki, jak ktos odrazu bedzie chcial wygrywac tysiace daleko nie zajdzie, przeciez zaczynajac prace nie odrazu zostajemy prezesem itp. :razz:
Jeden jest dobrym mechanikiem, inny malerzem, inny analitykiem finansowym inny graczem stad ta mała liczba nie kazdy ma predyspozycje do grania.
Ta cala afera hazardowa do tej pory mnie bawila jednak wprowadzenie kontroli internetu chociaz moim zdanie bedzie to niemozliwe i nierealne jednak troche mnie zaniepokoiło, ze wogule taki pomysl powstal, naszczescie do jego realizacji jeszcze daleka droga.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Wydawało mi się, że ktoś pisał w tym temacie, że niby wraz z nowym rokiem będzie większe ryzyko &quot;wpadki&quot;. Jeśli pozostaje takie samo, to ok, ryzykuję dalej. Lucas, Jarek, jeśli możecie, to potwierdźcie ; p.

Przepraszam za wprowadzanie w błąd, naprawdę mocno mi się wydaje, że ktoś o tym pisał, ale w końcu wypowiada się tu dużo osób, które tylko chcą siać zamieszanie.

Pozdrawiam.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Chlopaki pomylilelm okienka, ten moj tekst o hazardzistach mial byc w temacie &quot;czy mozna zarabiac na bukmacherce&quot;.
Ale mniejsza oto, nie chce wywowylac kolejnej klotni.
Co do kontroli, to mysle ze nic sie nie zmeinilo, zanim policja dostanie odpowiednie narzedzia, troche to potrwa. Ale dobrze ze forum.bukmacherskie przeniesli za granice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom