>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
U 13

ufokluki

Użytkownik
Ustawa mająca wejść w życie przecież zabrania twardego hazardu w necie. Miękki, czyli zakłady wzajemne mają być prawdopodobnie legalne, ale po opodatkowaniu się w Polsce. Czyli ja to z tego rozumiem, że aby firma zagraniczna mogła legalnie działać w Polsce musi płacić w Polsce podatek. Gorzej bo np. w pokera raczej nie będzie można pograć. Ale to wszystko i tak musi notyfikować Komisja Europejska. A w takim kształcie mało prawdopodobne, aby notyfikowali ten projekt.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jeśli to Komisja Europejska ma zaakceptować to wątpię żeby była ona za nie opodatkowanym hazardem w necie, nie zdziwił bym się jak niedługo na fali rozwijającego się internetowego hazardu większość krajów będzie chciała zalegalizować go, a co za tym idzie nałożeniem podatków
 
B 0

barti

Użytkownik
dzisiaj na antenie polskiego radia wypowiadal sie prezes polskiego towarzystwa informatycznego, ktory oswiadczyl, iz z punktu widzenia technicznego nie jest mozliwe zablokowanie dostepu do okreslonych stron internetowych... jego zdaniem obejscie kazdej blokady jest niezwykle latwe i bardziej rozgarniety gimnazjalista sobie z tym poradzi, problemy moga miec natomiast przedszkolaki ???? dodal jeszcze, iz dziwi sie, ze rzad pracuje nad ustawa niemozliwa do zrealizowania w praktyce....
 
E 0

erni

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie, czy zakaz reklamy e-buków itp. jest w pierwszej ustawie czy w tej co ma byc dopiero, czy od nowego roku beda musiały zniknac bannery e-buków ze stadionow i koszulek itp. czy dopiero nowa ustawa ma sie do tego odnosić.
Czy ustawa wchodzi w zycie i już &quot;obowiązuje&quot; a potem zajmuje się tym Komisja europejska czy zanim wejdzie to musi przejsc przez Komisje europejską.
 
N 3

navson

Użytkownik
http://wiadomosci.onet.pl/2097284,11,pomysl_rzadu_trafil_do_kosza_dobra_wiadomosc_dla_internautow,item.html
Pomysł rządu trafił do kosza; dobra wiadomość dla internautów
Rząd zrezygnował z radykalnych rozwiązań, które ograniczałyby anonimowość i prywatność użytkowników sieci w związku z nowelizacją ustawy hazardowej.
Rząd planuje teraz, że hazardowe strony będą śledzić cybercelnicy. Po ich namierzeniu i uznaniu przez sąd za niezgodne z prawem takie strony będą wpisane na &quot;czarną listę&quot; i blokowane.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Mam pytanie czy od nowego roku cos sie zmieni ? Czy bedzie jakies większe ryzyko stawiając?. Jeżeli nie to na kiedy zapowiadaja sie jakies bardziej stosowne zmiany ?
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Mam pytanie czy od nowego roku cos sie zmieni ? Czy bedzie jakies większe ryzyko stawiając?. Jeżeli nie to na kiedy zapowiadaja sie jakies bardziej stosowne zmiany ?
Z tego co wiadomo, to na razie zostaje tak jak jest ( wszystko co dotyczy bukmachacherów internetowych )
I raczej nic się nie zmieni, gdyż pozostało za mało czasu aby uchwalić jakąkolwiek ustawę w tym roku, a taka ustawa dotycząca e-buków, musiała by iść jeszcze do UE.
Na razie z tego co wiadomo, mają być jakieś kontrole przelewów, cybercelnicy itp
Ja sobie nie wyobrażam jak oni to zamierzają kontrolować, skąd będą mieli informacje na temat grających itp.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
jesli nie bedzie mozna robic tego, co teraz robie w Polsce to opuszczam kraj i udaje sie na zachod Europy i tam zostane ???? ale bardzo nie chce tego robic, bo duzo problemow jest z taka przeprowadzka, zupelnie nowe otoczenie, obczyzna... Poza tym tu w kraju jest mi bardzo dobrze i nie chce sie wyprowadzac
 
B 0

blackmore

Użytkownik
http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/2481_u/$file/2481_u.pdf
było:
Art. 21. 1. Wolne od podatku dochodowego są:
6) wygrane w grach losowych i zakładach wzajemnych urządzanych i prowadzonych na podstawie przepisów o grach losowych i zakładach wzajemnych przez uprawniony podmiot mający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
jest:
„6) wygrane w kasynach gry oraz w grach bingo pieniężne i fantowe urządzanych
i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o
grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej
lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego,

6a) wygrane w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach
wzajemnych
, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach
fantowych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza
2.280 zł, urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na
podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie
członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego
Obszaru Gospodarczego,”.
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
A powiedzcie mi czy istnieje jakiś bukmacher internetowy zarejestrowany w Polsce, u którego gra jest całkowicie legalna?
Nie ma... Gra u buków na terenie Polski jest nielegalna.... Ale mam nadzieję że to się nie długo się zmieni....
 
docent_3 0

docent_3

Użytkownik
Z tego co wiadomo, to na razie zostaje tak jak jest ( wszystko co dotyczy bukmachacherów internetowych )

I raczej nic się nie zmieni, gdyż pozostało za mało czasu aby uchwalić jakąkolwiek ustawę w tym roku, a taka ustawa dotycząca e-buków, musiała by iść jeszcze do UE.

Na razie z tego co wiadomo, mają być jakieś kontrole przelewów, cybercelnicy itp
Ja sobie nie wyobrażam jak oni to zamierzają kontrolować, skąd będą mieli informacje na temat grających itp.
Jak oni chcą kontrolować przelewy? Bank nie podaje takich informacji. A co mieli by robić niby ci cybercelnicy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom