>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
rozniebywa, zamilcz raz na zawsze w tym temacie, bo wszystkim zarzucasz poltykowanie a to tylko Ty tu wypisujesz bzdury jakbys w byl czynnym czlonkiem bojowek Platformersow. Przestan politykowac!! Ty tylko zabierasz glos w momencie jak ktos napisze cokolwiek na temat nieudolnosci obecnego rzadu, skoncz z tym w tym temacie, bo nie idzie juz tego czytac.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Zgadzam się z doniooo zamiast wylewać swoją żółć na PIS i zachowywać się jak fanatyk PO(rozniebywa) lepiej pisać posty o ustawie,albo w ogóle zamilknąć.Jak widać na razie większych zmian niż dotychczas nie ma,więc poczekamy zobaczymy jak sprawy będą się mieć po nowym roku.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Bedzie jak dawniej. Czyli nawet jak pare tysiecy wyplacisz na konto to nic ci nie zrobia. Bezpieczniejsza opcja to zamowic karte MasterCard z Moneybookers i fiskus moze ci skoczyc tak samo Tusk hehehehehe. Koszt karty 10 euro rocznie - rozsadna cena na ominiecie ustawy danej nam przez moherow z PO buhahah
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jedno mnie zastanawia, jak jakimś cudem wejdzie ta ustawa i hazard on-line będzie całkowicie zakazany to czy Moneybookers będzie respektował prawo polskie i może zablokować użytkowników karty?
 
F 0

frank365

Użytkownik
Znasz sie na bukmacherce to pisz o bukmacherce. Bo reszta to chyba po rodzicach powtarzasz.
Mialem nic nie pisac ale skoro wytaczasz takie teksty, wiec...

niemasz pojecia o bukmacherce to nie pisz o niej, do wypisywania pogladow politycznych sa inne fora, skoncz wreszcie ta parodie. Twoje ogromne wywody o tym ze nie da sie zarabiac itp. mozna tak naprawde wsadzic sobie w dupe bo ty jestes tylko teoretykiem nie praktykiem, chcialem wczesniej podjac dyskusje z toba na temat bukow zadawalem konkretne pytania na ktore nie uzyskalem odpowiedzi, co oznacza rownie dobrze ze niemiales pojecia o czym piszesz, dobra ide spac bo szkoda mojego czasu ;)

aa jeszcze, fakt z kaczorow wszyscy sie smiali na swiecie, ale czy PO spelnilo to co mialo zrobic ? by zylo sie lepiej ? zeby cos sie zmienilo w tym panstwie trzeba by rozpier... ten gowniany sejm i zaczac od nowa, jednak jak przyjda nowi to beda glodni i beda musieli sie nachlapac sary dla siebie i kolo sie zamyka... wniosek jeden dac sobie spokoj z banda tych patalachow ktorzy pragna tylko wlasnego dobra, ale niezapominajmy o tym co sie dzieje w tym kraju, jak manipuluja ludzmi itp. bajeczny przyklad ta afera hazardowa swietnie uciszyli wszystko a zbychu rychu i reszta zacieraja rece bo od stycznia kasa sie szykuje...

Niestety zyjemy w takim gownie i my jako jednostki nic na to nie poradzimy, osobiscie buki pomogly mi wyjsc z szarosci tego gowna teraz gielda zakladow...., bo to zal jak wielu wyksztalconych ludzi pracuje za marne grosze, w innych krajach zarabialiby kilka razy tyle, u nas 3k zl miesiecznie to bajka, nie licze tych ktorzy maja bogatych starych itp.. ja osobiscie nie narzekam bo niemam na co rusza mnie to co widze wokol mnie, nie nosze glowy w chmurach jak co niektorzy...

Na koniec panowie wyluzujcie, nasze wywody nic nie pomoga, pozostaje tylko czekac co na to UE.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Frank365 widzę, że też widzisz co się dzieje w kraju, szkoda,że niektórzy tego nie dostrzegają. Jeżeli ktoś zarabia kasę na bukmacherce to musi być dość bystrym gościem szkoda,że zamiast to wykorzystać rzuca się tylko kłody pod nogi ,pozdro i powodzenia!
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
MB a tu moje pytanie na czym polega MB czy musze miec jakas karte ? czy jest to zwykły portfel pienięzny konto internetowe z ktorego moze sobie robic przelewy typu z polskiego banku na MB z MB na załozmy Bet at home obroce se chajsem na Bahu potem tak samo z bahu na MB z MB na polski Bank i nie bedzie lipy ? Iś bin Tuzk nic mi nie zrobi ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Xavier nie musisz mieć karty, kata to dodatek ???? niedawno to wprowadzili ;) możesz przelewać kasę z banku na MB i z MB na buka i odwrotnie (2 dni) ???? jeśli masz mBank to nawet nie musisz przelewać na MB tylko za pomocą MB na bukmachera (10 sek) ;)
 
P 0

pieroggangsta

Użytkownik
Która kolejność jest poprawna?
1.Najpierw rząd może podjąć jakieś kroki ( blokady IP polskich graczy ) a dopiero można będzie zaskarżyć ustawę do Unii.
2.&quot;Przechodzi to&quot; przez Unię i dopiero rząd może coś działać.
 
S 7

szakalas

Użytkownik
A ja mam takie proste pytanie: jak wstane 1 stycznia 2010 roku i na lekkim &quot;rauszu&quot; będę chciał zaszaleć u mojego buka internetowego to mogę czy nie mogę, czy nie ma groźby że mnie znów aresztują za byle co, co jest w tym panstwie (nie)normalne:cool:
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
A ja mam takie proste pytanie: jak wstane 1 stycznia 2010 roku i na lekkim &quot;rauszu&quot; będę chciał zaszaleć u mojego buka internetowego to mogę czy nie mogę, czy nie ma groźby że mnie znów aresztują za byle co, co jest w tym panstwie (nie)normalne:cool:
Znacznie bezpieczniejsze bedzie jesli zamiast zaszalec u buka, zaszalejesz z jakas fajna ksiazka np. &quot;Krzyzakami&quot;, albo &quot;Potopem&quot;.
Jak sie postarasz dasz ją rade ogarnac w jeden dzien, pozdro...
 
P 0

pieroggangsta

Użytkownik
Znacznie bezpieczniejsze bedzie jesli zamiast zaszalec u buka, zaszalejesz z jakas fajna ksiazka np. &quot;Krzyzakami&quot;, albo &quot;Potopem&quot;.
Jak sie postarasz dasz ją rade ogarnac w jeden dzien, pozdro...

Co wniosłeś do tematu swoją wypowiedzią?
 
S 7

szakalas

Użytkownik
Znacznie bezpieczniejsze bedzie jesli zamiast zaszalec u buka, zaszalejesz z jakas fajna ksiazka np. &quot;Krzyzakami&quot;, albo &quot;Potopem&quot;.
Jak sie postarasz dasz ją rade ogarnac w jeden dzien, pozdro...
Czytałem już, teraz wolałbym zaszaleć u buka... Jest ktoś normalny kto mi odpowie czy jak zagram od 1 stycznia to jest szansa ze będzie jak dotychczas, czy może lepiej zwijać interes i wypłacać wszystkie pieniądze?

PS. Od razu zaznaczam ze inne lektury tez czytałem, prosiłbym o odpowiedź na temat:cool:
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Czytałem już, teraz wolałbym zaszaleć u buka... Jest ktoś normalny kto mi odpowie czy jak zagram od 1 stycznia to jest szansa ze będzie jak dotychczas, czy może lepiej zwijać interes i wypłacać wszystkie pieniądze?

PS. Od razu zaznaczam ze inne lektury tez czytałem, prosiłbym o odpowiedź na temat:cool:
To Ci sie chwali ????

A co do Twojego pytania to oczywiscie ze nic sie nei zmieni i mozesz bezpiecznie grac. Nawet jesli wejdzie ustawa i nikt Jej nie zaskarzy, to zanim powolaja odpowiednie sluzby, dadza im odpowiednie narzedzia, to ho, ho, kupa czasu uplynie.

Chyba ze mowisz o wiekszych kwotach, powiedzmy wygranych rzedu 30k(w gore), bo mysle ze mimo wszytko banki oraz US, troche baczniej zaczna sie przygladac sie wiekszym przelewa z niepewnych zrodel. Nie zdziwilbym sie gdyby zaczela sie nagonka na wieksze internetowe buki(moze kogos dla przykladu ukaraja) ale na straszeniu, na razie, sie skonczy.
 
H 0

helmud

Użytkownik
Ja mam pytanie do tych którzy wiedzą ???? Długo już siedze w bukmacherce tylko że w bukach naziemnych jakos nigdy nie miałem okazji w internecie a pozatym STS itp pasuje mi. Chce założyć sobie konto internetowe w jakims buku ale mam wiele wątpliwośći gdyż zarabiam pieniądze i moja pensja itd(troche tego jest) jest na tym koncie na które zakładał bym konto u buka. i wychodzi moje pytanie czy jest mozliwość iz ktoś np nie wiem Urząd Skarbowy podejrze moje konto i zobaczy ze mam nielegalne pieniądze i będe miał problem czy jednak nie?? Prosze o odpowiedz zalezy mi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom