>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Nowa Prawica"

J 3,9K

jacques

Forum VIP
To że doszło najprawdopodobniej do naruszenia prawa to jedno. Nie neguję tego.
Ale nie uważasz chyba że organizacja u JKM-a spisała się na medal? Bo mi to wyglądało bardziej na partyzantkę niż poważne skoordynowane działania. Zresztą z tego co wiem to sam JKM to przyznał w jednym z wywiadów. I o to mam zarzut.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
To że doszło najprawdopodobniej do naruszenia prawa to jedno. Nie neguję tego. Ale nie uważasz chyba że organizacja u JKM-a spisała się na medal? Bo mi to wyglądało bardziej na partyzantkę niż poważne skoordynowane działania. Zresztą z tego co wiem to sam JKM to przyznał w jednym z wywiadów. I o to mam zarzut.
Oczywiście, że organizacja była zła, ale nie na tyle, żeby nie zarejestrować list.
W tym roku było wyjątkowo ciężko zbierać podpisy bez pieniędzy na gadżety i opłacanych pośrednio z budżetu działaczy w całym kraju.To też nie jest wytłumaczenie, ale inaczej to wyglądałoby gdyby media poza tym, że JKM nie startuje wysiliły się i powiedziały coś o okolicznościach.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
&quot;Jak zapewnił Korwin-Mikke, gdyby umożliwiono Nowej Prawicy rejestrację list, Komitet jest w stanie zarejestrować je w ciągu 6 godzin i &quot;normalnie ruszyć&quot;. &quot;
Tylko wydaje mi się, że mimo tego byłoby trochę za późno. Sporo czasu uciekło a wielu ludzi jest już przekonanych, że nie będzie KNP w tych wyborach (np. w Warszawie) Poza tym wydaje mi się taka opcja nierealna, dopiero po wyborach można liczyć na cud w Tuskolandii, że SN uzna wybory za nieważne, ale to chyba też tylko w sytuacji wygranej PiSu.
Najnowszy sondaż, który ponownie daje KNP 3,2% oraz potwierdza szanse partii Palikota na wejscie do sejmu.
&quot;Podobnie wiele młodych osób deklaruje chęć zagłosowania na Nową Prawicę - Janusza Korwin-Mikke.&quot; Od razu widać, która grupa wiekowa oczekuje zmian a nie chce głosować na &quot;mniejsze zło&quot;.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Tylko wydaje mi się, że mimo tego byłoby trochę za późno. Sporo czasu uciekło a wielu ludzi jest już przekonanych, że nie będzie KNP w tych wyborach (np. w Warszawie) Poza tym wydaje mi się taka opcja nierealna, dopiero po wyborach można liczyć na cud w Tuskolandii, że SN uzna wybory za nieważne, ale to chyba też tylko w sytuacji wygranej PiSu.
Takiej opcji jak to, że teraz KNP dostanie z kapelusza całość okręgów jest niemożliwe, bo nie dostali czasu, nie dostali pieniędzy na spoty i wiele innych rzeczy, których bez unieważnienia wyborów cofnąć już nie można.
Natomiast unieważnienie wyborów już po ich przeprowadzeniu jest bardzo realne o czym mówią nawet nieprzychylne Korwinowi osoby.
Kodeks wyborczy nie przewiduje nawet z tego co czytałem, możliwości przesunięcia czy rozpisania nowych wyborów, jest to możliwe dopiero jak te się odbędą.
Janusz Korwin-Mikke złożył odwołanie do sądu, ale okazało się, że uchwalony na początku roku kodeks wyborczy nie przewiduje rozpatrzenia takiego protestu jeszcze przed wyborami. Obowiązujące prawo nie daje też możliwości Państwowej Komisji Wyborczej wycofania się z błędnej decyzji. Skutek tej sytuacji może, a nawet powinien być taki, że październikowe wybory zostaną uznane za nieważne.
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/druga-strona/1173573-korwin-ma-racje.html
Od razu widać, która grupa wiekowa oczekuje zmian a nie chce głosować na &quot;mniejsze zło&quot;.
Przede wszystkim osoby, które mają dostęp do internetu i tam szukają informacji.
Większość wyborców pewnie nawet nie wie, jakie cyrki odstawia PKW.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
A może Korwin specjalnie tak zakombinował, cwaniaczek ???? Zna prawo jak mało kto więc chciał zaryzykowac, a jak dzieki niemu beda uniewaznione wybory to zaraz bedzie TYP,TVN itd.. ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Zna prawo jak mało kto więc chciał zaryzykowac, a jak dzieki niemu beda uniewaznione wybory to zaraz bedzie TYP,TVN itd..
Heh zakombinował, że będą mu sprawdzali listę 7 dni, jak innym robili to od ręki?
Z resztą to wszystko rozpoczęło się od NowegoEkranu.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Hehe, to taka naciagana teoria oczywiście ???? Ale moze przeczuwał, ze tak będzie... Inteligentny jest z niego facet, to trzeba przyznac
 
picia 13

picia

Użytkownik
A może Korwin specjalnie tak zakombinował, cwaniaczek ???? Zna prawo jak mało kto więc chciał zaryzykowac, a jak dzieki niemu beda uniewaznione wybory to zaraz bedzie TYP,TVN itd.. ????
Zna prawo jak mało kto? Człowiek, który wyleciał ze studiów prawniczych? :razz: Bardzo słaba teoria ;)
 
picia 13

picia

Użytkownik
Hehehe nie wyleciał tylko został aresztowany i relegowany z uczelni.
I o czym to świadczy?
Dziwnym trafem jakoś zaczynał kolejne kierunki na tej uczelni i w końcu skończył filozofię. W tamtych czasach nie był jedyną aresztowaną osobą i jakoś udało im się uzyskać potem wykształcenie.
Problematyczne jest to, że ludzie, którzy nie mogą pamiętać tych lat (tak, ta większość internautów, którzy udzielają poparcie KNP) tak wspaniale wypowiada się o Korwinie-Mikke. Jakoś nasi rodzice żyli w tych czasach, pamiętają i.. nie wybrali tych ludzi.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie zamierzam nikogo przekonywać do żadnej partii, bo to sprawa osobista. A Ty swoimi wjazdami na moją osobę tylko pokazujesz swój poziom.
Jeśli ktoś faktycznie zgadza się z programem KNP to nie ma problemu, jednak.. ostatnio to wygląda bardziej jak moda. Partii poza czwórką rządzącą w tej kadencji jest pod dostatkiem.

Ktoś napisał tu, że Korwin-Mikke mógł przewidzieć, że nie przyjmą mu list. No naprawdę, teorie spiskowe w naszym kraju to fantastyczny towar. Tylko na to zwróciłem uwagę.
Palikot i PPP Sierpień 80&#39; ????
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
. Jakoś nasi rodzice żyli w tych czasach, pamiętają i.. nie wybrali tych ludzi.
Moze rozwiniesz myśl: Dlaczego go nie wybrali, jak myślisz?

co do teorii ktora tak obsmiałes to napisałem to tak dla zartu, ale Wy wszystko na powaznie... ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Przykre jest to, że jedyna partia z prawdziwie prawicowymi poglądami nie została dopuszczona do wyborów we wszystkich przez urzędnicza machinę.
Nowa Prawica ma naprawdę bardzo dobry program, niestety zbyt mądry dla przeciętnego, otłumanionego Polaka, który naprawdę uważa że PiS reprezentuje prawicę a Platforma ma jakikolwiek plan na rządzenie. Otóż PiS jest chyba bardziej lewackie niż SLD, a PO okazało się niczym innym jak bezideową partią władzy.
Jestem zwolennikiem JKM od wielu lat i boli mnie, że tak wiele osób uważa go za &quot;wariata&quot;. Śmieszy mnie krytyka jego postulatu o jak największym dostępie do broni palnej. Przykład z Norwegii - Breivik miał broń legalnie. Licencję w Norwegii trudniej jest zdobyć niż w Polsce. Doszło do tragedii. Czy nikomu nie przyszło na myśl, że gdyby choć JEDNA osoba na tej nieszczęsnej wyspie miała spluwę, nikt by nie zginął? Może poza samym napastnikiem.
Przykład swobodnego dostępu do narkotyków. Jestem młodym człowiekiem, próbowałem wielu specyfików w swoim życiu, uważam że mam prawo, jako wolny człowiek truć się czym chcę, kiedy chcę i jak chcę. Nie sądzę, żeby wóda, którą można kupić na każdym kroku za grosze, szkodziła mniej mojemu zdrowiu niż np. spliff wypalony raz na jakis czas.
Tutaj polecam piosenkę Kazika &quot;5 lat&quot;, masterpiece.
http://conradicto.wrzuta.pl/audio/3AVFZwwFx4F/kazik_-_5_lat_wersja_wydluzona

Wszystkim przeciwnikom legalizacji narkotyków zadaje pytanie: ilu narkomanów znacie? ile osób uzależnionych od alkoholu widzieliście w tym miesiącu? Których więcej? Chyba jasne.
Sprawy podatkowe wyjaśnione genialnie tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=kbg4ze1DqyE
Szkoda, że tak mało osób to rozumie. Może byłoby inaczej w tym kraju.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Wszystkim przeciwnikom legalizacji narkotyków zadaje pytanie: ilu narkomanów znacie? ile osób uzależnionych od alkoholu widzieliście w tym miesiącu? Których więcej? Chyba jasne.
Co rozumiesz pod pojęciem narkotyków? Trawke, maryche? Pomyśl co by było gdyby dostęp do tego gówna był powszechny. Miałbyś tylu alkoholików ilu widzisz i drugie tyle narkomanów.
Do tak radykalnych zmian jakie proponuje JKM trzeba inteligentnego, przedsiębiorczego społeczeństwa i do tego większych kar za nieprzestrzeganie prawa, może następne pokolenie, chociaż patrząc na ludzi młodszych od nas (zakładam, że jesteśmy grupą wiekową 18 - 25 lat głównie) szczerze w to wątpię.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Miałbyś tylu alkoholików ilu widzisz i drugie tyle narkomanów.
przynajmniej wszyscy ci co koło nich przechodzą widzą jakie to *****, bardzo dobra lekcja dla dzieci. Jak teraz dzieciak widzi takiego żula, rodzic powie mu, ze przez alkohol tak sie stoczył to od razu dzieciak bedzie mial negatywne skojarzenia z alkoholem
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Co rozumiesz pod pojęciem narkotyków? Trawke, maryche? Pomyśl co by było gdyby dostęp do tego gówna był powszechny. Miałbyś tylu alkoholików ilu widzisz i drugie tyle narkomanów. Do tak radykalnych zmian jakie proponuje JKM trzeba inteligentnego, przedsiębiorczego społeczeństwa i do tego większych kar za nieprzestrzeganie prawa, może następne pokolenie, chociaż patrząc na ludzi młodszych od nas (zakładam, że jesteśmy grupą wiekową 18 - 25 lat głównie) szczerze w to wątpię.
Kwestia ważniejszą jest, że przestępczość drastycznie by spadła, bo mafia nie miałaby z czego się utrzymywać, większość świata przestępczego jest bardzo mocno powiązana z handlem, pieniądze z akcyzy można by przeznaczyć np. na leczenie uzależnionych zamiast zamykać ich w więzieniach jak to teraz jest dla podbicia statystyk.
No i przede wszystkim dzieci nie miałyby dostępu do tego tylko powiedźmy ludzie w wieku 21 lat, którzy mogliby już za siebie odpowiadać, sprzedaż byłaby monitorowana co do sztuki(nie mówią o marysi czy hashu oczywiście), a najlepiej jak wydawane byłyby jakieś karty czy coś w ten deseń.
I nie mówie tutaj oczywiście od razu o legalizacji hery, żeby nie było wątpliwości.
Stopniowo wprowadzać i nadzorować.No ale tym co biorą kasę za to a wiemy, że narkotyki to żyła złota ciężko jest to przełknąć.
 
Do góry Bottom