>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Nowa Prawica"

akomos1 4

akomos1

Użytkownik
witam.ja tylko chciałem powiedzieć że jestem baaaardzo mile zaskoczony , zagłosowałem w ankiecie na Kongres Nowej Prawicy i patrze a ta partia na najwięcej głosów! ???? mam nadzieje że podobnie będziecie głosować w wyborach,również jestem zwolennikiem Janusza :spokodfhgfh: to tyle,pozdrawiam :]
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja w tym sondażu nie głosowałem na KNP, ale faktycznie na tych prawdziwych wyborach oddam głos na Nową Prawicę Korwina. Na youtubie oglądałem rozmowy Janusza Korwin-Mikke. Były one w Polsat News, Polskie Radio Program Trzeci &quot;Trójka&quot; i Polskie Radio Program Pierwszy. Ogólnie zgadzam się z nim we wszystkim. Widziałem też niespełna 2-minutowy filmik, w którym Janusz Korwin-Mikke mówi o posiadaniu dzieci, tu też całkowita racja.
Co do rozmów w radiu, zgadzam się w 100% z karą śmierci dla morderców, a chociaż starania jej przywrócenia a przede wszystkim zaprzestanie sadzenie ludzi za małe przestępstwa, jak ktoś nie wie jakie, (stare dziadki, co pijani na wiosce prowadzili rower,), takich w więzieniach jest mnóstwo. Również popieram to, by ludzie sami decydowali sobie, chcę ubezpieczać się to się ubezpieczam, a jak nie chcę się ubezpieczać to się nie ubezpieczam.
Bardzo obrazowo Pan Korwin przedstawił sytuację z posiadaniem dzieci. Tu wrzucam filmik: http://www.youtube.com/watch?v=XZwZjcdyitE


Zaś rozmowy w radiu:
http://www.youtube.com/watch?v=Vc8lJR9dz0I&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=1PQcpAtexG0&amp;amp;feature=player_embedded
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Tak pokrótce w pigułce:
Jak on to mówi chcącemu nie dzieje się krzywda: nie chcesz to się nie ubezpieczasz, nie chcesz zapinać pasów w samochodzie to nie zapinasz, brak ingerencji nałożonych na dzieci (że dziecko od tego roku życia musi być w zerówce np.), wprowadzenie kary śmierci dla morderców żeby się bali, zaprzestanie wsadzania do kicia za małe czyny np. starych dziadków co po pijaku na wiosce jechali no rowerze, służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa, brak cenzury sieci, zniesienie PITu, WSADZENIE Do WIĘZIENIA 80% obecnych polityków będących w Sejmie
 
picia 13

picia

Użytkownik
Tak pokrótce w pigułce:
Jak on to mówi chcącemu nie dzieje się krzywda: nie chcesz to się nie ubezpieczasz, nie chcesz zapinać pasów w samochodzie to nie zapinasz, brak ingerencji nałożonych na dzieci (że dziecko od tego roku życia musi być w zerówce np.), wprowadzenie kary śmierci dla morderców żeby się bali, zaprzestanie wsadzania do kicia za małe czyny np. starych dziadków co po pijaku na wiosce jechali no rowerze, służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa, brak cenzury sieci, zniesienie PITu, WSADZENIE Do WIĘZIENIA 80% obecnych polityków będących w Sejmie
1. To po co mi państwo skoro wszystko zależy od jednostki?
2. Morderca skoro zabija to znaczy, że raczej nie dba o swoje życie (bo wie, że ktoś może go zabić w obronie własnej).
3. To nie Ty decydujesz jakie czyny są &#39;małe&#39;. Raczej nie zamyka się ludzi za jazdę po pijaku na rowerze.
4. Kibice nie są prześladowani - jak ktoś niszczy stadion to mamy mu na to pozwolić? Kibice powinni pomóc, a nie powtarzać jak im źle. Może z jakimiś propozycjami wyjdą jak wyeliminować bandytyzm?
5. Cenzury w sieci nie mamy (między innymi możesz pisać to co piszesz teraz).
6. Wsadzenie do więzienia obecnych polityków jest bezzasadne. Sam fakt bycia politykiem nie oznacza, że należy mu się więzienie. Korwin-Mikke też jest politykiem i to od ponad 20 lat - to że nie ma Go w Sejmie niczego nie zmienia.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
2. Morderca skoro zabija to znaczy, że raczej nie dba o swoje życie (bo wie, że ktoś może go zabić w obronie własnej).
Dawno większej bzdury nie słyszałem (*czytałem), a wyrachowani mordercy, którzy planują skrupulatnie swoje zbrodnie? Strasznie spłycasz, taka postawiona przez Ciebie teza jest słuszna, ale dla jakichś socjopatów, albo psychicznie chorych ludzi.
3. To nie Ty decydujesz jakie czyny są &#39;małe&#39;. Raczej nie zamyka się ludzi za jazdę po pijaku na rowerze.
Byś się zdziwił. Za to można stracić prawo jazdy (tak, to samochodowe) i dostać sprawę w sądzie (jakiś czas temu było dość głośno o tym).
4. Kibice nie są prześladowani - jak ktoś niszczy stadion to mamy mu na to pozwolić? Kibice powinni pomóc, a nie powtarzać jak im źle. Może z jakimiś propozycjami wyjdą jak wyeliminować bandytyzm?
Według Ciebie te wszystkie represje, które teraz spotykają ludzi związanych z kibicowaniem, to wszystko jest związane z niszczeniem stadionu (mienia, czegokolwiek)? Słabo ogarniasz temat widzę. A OZSK wystosowało swoje propozycje na ostatnim spotkaniu z wielmożnym Tuskiem (próbowało to zrobić i wcześniej, ale dziwnym trafem Tusk nie miał ochoty się z nimi spotkać).
5. Cenzury w sieci nie mamy (między innymi możesz pisać to co piszesz teraz).
Kolejna bzdura. A o sprawie studenta, który miał duże nieprzyjemności z powodu strony anty-Komor słyszałeś? (to jeden z takich głośniejszych przypadków).
6. Wsadzenie do więzienia obecnych polityków jest bezzasadne. Sam fakt bycia politykiem nie oznacza, że należy mu się więzienie.
Oczywiście, że nie, ale nie zdziwiłbym się jeśli faktem okazałoby się, że właśnie coś koło 60-80% polityków z naszego kraju miało coś za uszami, dlatego tak to ujął ;)
 
picia 13

picia

Użytkownik
Dawno większej bzdury nie słyszałem (*czytałem), a wyrachowani mordercy, którzy planują skrupulatnie swoje zbrodnie? Strasznie spłycasz, taka postawiona przez Ciebie teza jest słuszna, ale dla jakichś socjopatów, albo psychicznie chorych ludzi.
To nie jest bzdura, kara śmierci jest zdecydowanie dyskusyjna. Tu każdy może mieć swój pogląd ;) Wg mnie, jeśli ktoś morduje to dobrze zdaje sobie sprawę co mu grozi - może zginąć (ale to moja opinia).
Byś się zdziwił. Za to można stracić prawo jazdy (tak, to samochodowe) i dostać sprawę w sądzie (jakiś czas temu było dość głośno o tym).
Jedzie po pijaku, więc może stracić ;) A ostatnio było głośno, bo była taka jedna sprawa. To nie reguła ;)
Według Ciebie te wszystkie represje, które teraz spotykają ludzi związanych z kibicowaniem, to wszystko jest związane z niszczeniem stadionu (mienia, czegokolwiek)? Słabo ogarniasz temat widzę. A OZSK wystosowało swoje propozycje na ostatnim spotkaniu z wielmożnym Tuskiem (próbowało to zrobić i wcześniej, ale dziwnym trafem Tusk nie miał ochoty się z nimi spotkać).
Inaczej, może nie jestem aż tak w temacie jak niektórzy z forum, ale zdaję sobie sprawa, że bezpiecznie na stadionach (i poza nimi - spory kibiców) nie jest. I o ile z wieloma rzeczami za rządów PO mogę się nie zgodzić tak to uważam za rozsądne. Kluby już kiedyś się porozumiewały, miał być monitoring, wszystko pięknie tylko nie zadziałało. W Wielkiej Brytanii rząd sobie poradził - u nas też można to zrobić, żeby wszyscy byli zadowoleni.
Jak dla mnie wszystko się zaczęło po finale Pucharu Polski (gdzie stadion zdemolowano) i zamknięciu stadionów. A w ciągu ostatnich lat mieliśmy sporo sytuacji, gdzie piłkarze byli zastraszani, więc tak - mamy z tym problem.
Kolejna bzdura. A o sprawie studenta, który miał duże nieprzyjemności z powodu strony anty-Komor słyszałeś? (to jeden z takich głośniejszych przypadków).
Słyszałem. Jak najbardziej prawidłowo się zachowano. Możesz się nie zgadzać z decyzjami Prezydenta RP itp., ale nie możesz Go obrażać. Nieważne kto nim będzie. Mamy to wyraźnie zapisane w Konstytucji. To jest reprezentant kraju, tak samo jak Premier.
Tak jeszcze dla ścisłości. Nie tylko Bronisław Komorowski się sądził o obrazę urzędu Prezydenta w III RP ;)
Oczywiście, że nie, ale nie zdziwiłbym się jeśli faktem okazałoby się, że właśnie coś koło 60-80% polityków z naszego kraju miało coś za uszami, dlatego tak to ujął ;)
Coś w tym pewnie jest, ale.. żadna partia nie ma prawa decydować kto będzie siedział - od tego są sądy ;)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Koleś, jak pijany dziadek nawet prowadzi rower w niedzielę po 20:00 po raz drugi np. jest przyłapany na tym to idzie do więzienia, nie rozumiesz, że nie jest on groźny dla społeczeństwa, znacznie gorsi są złodzieje, mordercy, i takie gówniarze, co młodszy okradają z komórek i rowerów, i to nimi jako pierwsi w kolejności powinni zając się policjanci. A oni idą na łatwiznę, bo z łatwością bez nieprzyjemności i większych trudów dziadkowi na wiosce alkomat dadzą bo pijany rower prowadził. Dalej nie rozumiecie o co mi chodzi?
To z mordercą, że zabijając naraża się na rewanż to totalna bzdura, większej nie słyszałem, bez komentarza...
 
picia 13

picia

Użytkownik
Koleś, jak pijany dziadek nawet prowadzi rower w niedzielę po 20:00 po raz drugi np. jest przyłapany na tym to idzie do więzienia, nie rozumiesz, że nie jest on groźny dla społeczeństwa, znacznie gorsi są złodzieje, mordercy, i takie gówniarze, co młodszy okradają z komórek i rowerów, i to nimi jako pierwsi w kolejności powinni zając się policjanci. A oni idą na łatwiznę, bo z łatwością bez nieprzyjemności i większych trudów dziadkowi na wiosce alkomat dadzą bo pijany rower prowadził. Dalej nie rozumiecie o co mi chodzi?
To z mordercą, że zabijając naraża się na rewanż to totalna bzdura, większej nie słyszałem, bez komentarza...
I proszę, nie spoufalaj się - nie jestem Twoim kolegą.
Podajesz pojedynczy przypadek prawny. Policja naprawdę zajmuje się łapaniem złodziei (znajomemu skradziono komórkę i policja złapała bandytę i znajomy odzyskał komórkę).
A jeśli mówisz o tym, że idą na łatwiznę - zmiana prawa nie zmienia mentalności.
Natomiast nigdzie nie napisałem o rewanżu na mordercy. Napisałem, że jeśli człowiek jest skłonny do zabicia kogoś to zdaje sobie sprawę, że ot taki policjant może mu wpakować kulkę. I wcale go to nie odstrasza, więc dlaczego kara śmierci miałaby go odstraszyć?
Odpowiadanie w stylu &quot;to totalna bzdura, większej nie słyszałem, bez komentarza..&quot; jest żałosne. Niby na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić, że to jest bzdura? Twoje zdanie raczej w tym przypadku nie jest obiektywne (tak samo jak i moje). Tak to każdy może napisać.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Podajesz pojedynczy przypadek prawny. Policja naprawdę zajmuje się łapaniem złodziei (znajomemu skradziono komórkę i policja złapała bandytę i znajomy odzyskał komórkę).
O Chryste, w jakim Ty świecie żyjesz? Ten przypadek Twojego kolegi (jeśli prawdziwy) to naprawdę bardzo szczęśliwy, moim znajomym (również mi kiedyś) skradziono multum rzeczy i nikt niczego nie odzyskał - wliczając w to rowery, komórki czy portfele. Polska policja woli rozdawać mandaty za przechodzenie na czerwonym świetle czy picie piwa w parku niż wziąć się za takie (poważniejsze) sprawy.
Napisałem, że jeśli człowiek jest skłonny do zabicia kogoś to zdaje sobie sprawę, że ot taki policjant może mu wpakować kulkę.
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania, według Ciebie każdy morderca jest ścigany zaraz po zbrodni przez policjanta? albo ten znajduje się w pobliżu, żeby &#39;wpakować mu kulkę&#39; ? Kara śmierci w tym przypadku ma sens, bo to że odsetek morderstw po wprowadzeniu takowej (albo po wykonaniu kilku wyroków) by się obniżył, to raczej bezsprzeczne ;)
 
picia 13

picia

Użytkownik
O Chryste, w jakim Ty świecie żyjesz? Ten przypadek Twojego kolegi (jeśli prawdziwy) to naprawdę bardzo szczęśliwy, moim znajomym (również mi kiedyś) skradziono multum rzeczy i nikt niczego nie odzyskał - wliczając w to rowery, komórki czy portfele. Polska policja woli rozdawać mandaty za przechodzenie na czerwonym świetle czy picie piwa w parku niż wziąć się za takie (poważniejsze) sprawy.
Przypadek w 100% prawdziwy. I powtarzam, że policja woli rozdawać mandaty za pierdoły i to się nie zmieni po zmianie prawa ;)

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania, według Ciebie każdy morderca jest ścigany zaraz po zbrodni przez policjanta? albo ten znajduje się w pobliżu, żeby &#39;wpakować mu kulkę&#39; ? Kara śmierci w tym przypadku ma sens, bo to że odsetek morderstw po wprowadzeniu takowej (albo po wykonaniu kilku wyroków) by się obniżył, to raczej bezsprzeczne ;)
Inaczej. Piszesz, że nie każdy jest od razu ścigany - prawda. Tak samo jak nie każdy jest skazany, więc dlaczego kara śmierci ma go odstraszyć?
Poza tym największy odsetek morderstw to tzw. morderstwa w afekcie, a tam już naprawdę na karę śmierci nikt nie zwróci uwagi.
Tak jak wcześniej napisałem, można być za lub przeciw karze śmierci. Wedle uznania. Jednak powtarzanie, że sam fakt istnienia takiej kary zmniejszy przestępczość jest odrobinę naiwne.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jest naiwne, ale gdyby zabito mi kogos bliskiego to chcialbym zeby jego też zabili...

A mnie tam sie najbardzie i tak podoba ucinanie dłoni złodziejom i bandytom - tego by sie ludzi bardziej bali ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
W takich sprawach powinno przeprowadzać się referenda, jeżeli ludzie będą za to należy brać to pod uwagę i tyle.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@up: racja

Tak jeszcze odbiegajac od tematu tak sobie mysle, ze chyba nie ma co narzekac na tą polityke tylko samemu sie za nia wziać ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
KNP została oszukana przez PKW, w związku z tym KNP ma prawo (ale wg prawodawstwa) dopiero po wyborach złożyć wniosek o unieważnienie wyborów. KNP powinno mieć listy w całym kraju, w skutek błędu PKW KNP jest zgłoszone w połowie kraju. Jeśli nie masz list KNP w swoim okregu sprawdź jak możesz zagłosować na ruch wolnościowy:
http://www.wybieramknp.pl/
Aby KNP miało większą kartę przetargową w skardze to muszą uzyskać w miarę dobry wynik w skali połowy kraju, w innym przypadku sąd znów orzeknie, że skarga jest bezzasadna, a ewentualnie lepszy wynik partii w wyborach nie miałby znaczenia (tak jest przecież co roku w przypadku wałków w niejednym mieście...)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=6H-g25o7rGw




Kolejna porcja głupot.

Faktycznie na całym świecie się wycofują z buspasów i wgl z komunikacji miejskiej bo to przecież antykapitalistyczne i tylko zniewala obywateli.

Ciekawe co na to użytkownicy metra we wszystkich miastach Europy, w których metro jest, pewnie też narzekają, że mogą wysiąść tylko tam gdzie ich wypuszczą i że nie mogą wyskoczyć kiedy chcą.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
@Olo

Pochwal się na kogo ty głosowałeś i idę o zakład, że wygram licytację na idiotyczne teksty twojego wybrańca.



Olo

dobra argumentacja na poziomie podstawówki, byle odwrócić uwagę od głupot, które Korwin wygaduje
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
To co wyprawia czasem Korwin sprawia, że jestem w szoku, iż on nadal jest na wolności. Jedyny pozytyw z tego czlowieka jest taki, że teraz wśród znajomych jak ktoś mówi o wałkach i przekrętach, to od razu komentujemy to ulubionym stwierdzeniem szanownego pana: - banda! klika!
I wstyd to przyznać, ale mówię to jako politolog...
 
donald-tusk 115

donald-tusk

Użytkownik
To co wyprawia czasem Korwin sprawia, że jestem w szoku, iż on nadal jest na wolności.
Ja natomiast jestem w szoku że cała banda polityków, którzy rządzą Polską jest jeszcze na wolności... Bo jak to mawia Korwin, 80% obecnych polityków powinno siedzieć za kratami.????
 
Do góry Bottom