>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wlasnie wrocilem z meczu. Nie wystarczy kupic rywala i sedziow, trzeba pilnowac wydarzen na boisku jak mawial Kazimierz Gorski
Wygrywamy 3-0 i teraz czeka Northampton. Tez bede probowal zorganizowac ten mecz, jak przejdziemy Northampton co niewykluczone, w kolejnej rundzie wpadniemy na kogos z Premiership. Nie pamietam kiedy ostatnio zespol z siodmej ligi gral z klubem z Premier League byloby to wydarzenie na caly kraj.
Dzis balujemy, jutro obstawiamy
Dzis dla formalnsci jeszcze

Islanders DNB
ponizej 4,5 tam
san antonio - miami ponizej 191
jak zwykle ustawki ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czasami mam uczucie ze to bedzie dobry dzien. I wczoraj takie mialem. Jak bedzie dzis? Nie najgorzej choc czy az tak dobrze? Watpie. Ale trzeba grac swoje
Stalowiak - co do tego meczu miales wszystko wylozone. Ja napisalem ze tutaj gram 2 tylko dlatego, ze nie chcialem zapeszac a my bylismy maksymalnie skoncentrowani zeby przejsc tych ogorow. Ale wszystko w tym meczu wskazywalo na nas jak mogles przeczytac. Badz co badz oni graja lige wyzej od kilku lat. Ale znam ich slabe strony i mozna to bylo wykorzystac. Zobacz na filmie chocby jak bramkarz ich prowokowal naogladal sie Boruca. Ale i tak za duzo goli puszcza ogolnie w lidze.
Za to Luke Benbow - nowy Jamie Vardy? Ma potencjal chlopak.
Dzis typy na sniadanie beda trzy, choc start dosc pozny, a potem wiecej na mecze o godzinie 20:45

1. Rosja - Rumunia 1 1,95 Betway ✅
2. Monfils 2-0 2,88 Paddy Power ⛔
3. Thiem 2-0 3,75 William Hill ⛔
4. KHL Slovan - Jokerit 2 2,5 Expekt ⛔

1. http://www.sport.pl/pilka/1,64946,20970772,wladimir-putin-krytykuje-reprezentacje-rosji-prowadzona-przez.html#MTstream
= Rosja ma wygrac ten mecz. Co prawda Rumunia dostala z Polska i moze palaja zadza rewanzu, ale ruscy tez sie przeciez podlozyli z Katarem. Rumuni grali na maksa i zacieciem, zabraklo umiejetnosci, ruscy na odpierdziel i napewno nie przylozyli sie na Katar. Tamtem mecz mial uwiarygodnic Katarczykow, ze prezentuja poziom zeby byly mniejsze szanse odebrania mistrzostw swiata. Oczywiscie nikt im nie odbierze ale beda kupowac mecze towarzyskie nawet zeby ladnie wypasc w mediach

2 i 3 typy sprzeczne chodzi o to ze beda dwa sety. Wiec mozna zagrac 2 sety na bet365, na jedno wychodzi. Tutaj bedzie lepiej jesli wygra Thiem 2-0, ale widzac to co on soba prezentuje ciezko mi sklonic sie do takiego scenariusza
4. typ mozna ubezpieczyc remisem, Jokerit raczej to wygra
Do uslyszenia
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
5. Ipek Soylu - Daniela Hantuchowa 1 2,3 5dimes ✅

Dawno takiego typu tu nie bylo

Jak nie wejdzie to bede pozniej podawal ale wszelkie znaki wskazuja ze jest ustawka. Na te chwile. Zawsze jeszcze moga odkrecic obserwujcie sytuacje. Najlepiej przylozyc kilka minut przed meczem
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jako ze wychodze i mam nadzieje zostac na noc ;)
To tylko kilka suchych typow, wydajacych mi sie najlepsze
Z powodu ogromnej ilosci meczow nie bede wam sprawial bolu glowy tylko podam najlepsze moim zdaniem do gry i potem porozliczam
7. Anglia - Hiszpania 2 ⛔
8. Anglia - Hiszpania powyzej 2,5 2,26 pinnacle ✅
9. Djokovic 2-0 1,78 Unibet ✅
10. Austria - Slowacja 1 :mnus:
11. Czechy - Dania 2 ⛔
12. Wlochy - Niemcy 2 DNB

No chyba to sa fajne mecze i duze rynki
Hantuchowa oczywiscie ustawka byla. Mam nadzieje ze pograliscie w bukach gdzie krecz = przegrana kreczujacego. Bo innej opcji niz przegrana Hantuchowej tam nie bylo

Pozdrawiam i zycze milego dnia ????
PS Korea Poludniowa tez byla ustawka. Napewno na wygrana gospodarzy o lamancu nic mi nie mowili
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
Co pwiedziec? Wszystko trzyma sie kupy. Jak rano mialem czas namierzylem ustawki, potem wychodzilem i tak dobrze nie bylo. Moglbym podac bardzo duzo typow ale wiadomo jak to jest wtedy, duzo sie inwestuje a nie zawsze jest dobrze.
Co mnie ominelo? Zanotuje sobie z nocy
a. Chile - Urugwaj X2 nie weszlo ⛔
b. Chile - Urugwaj BTS nie nie weszlo⛔
c. Argentyna - Kolumbia 1 weszlo 1,6 ✅
d. Montreal - Florida X2, pewnie dolozylbym Floride czysty win albo DNB oczywiscie X2 by ✅
e. Winnipeg - Chicago Winnipeg zwyciezca meczu ✅
f. Winnipeg - Chicago ponizej 5,5 ✅
f. Peru - Brazylia 1X ⛔
g. Peru - Brazylia BTS nie ✅
h. Vancouver - NY Rangers 1X ⛔
Wiec tak bez rewelacji ale plus chyba no raczej.
Dzis
1. KHL Lada - Niznekamsk X2 1,81 pinnacle ✅
2. Lada - Niznekamsk 2 3,2 bet365 WYMYSL MOJEJ CHOREJ GLOWY ✅ ✅
3. Znojmo - Vlasim BTS nie 2,2 Betfair ⛔
4. Trencin - Zvolen slowacki hokej X2 1,99 pinnacle ✅
5. Trencin - Zvolen 2 3,19 pinnacle WYMYSL WLASNY ✅ ✅
6. Nove Zamky - Zilina X2 1,79 pinnacle ⛔
7. Nove Zamky - Zilina 2 2,85 Unibet WYMYSL WLASNY ⛔

Nie lube zapeszac ale znowu mam dobre przekonanie, ze bedzie ladny plus dzis. Byc moze wywacham w miedzyczasie jeszcze ustawke albo dostane informacje wiec prosze sledzic temat. Ale te typy ze Slowacji moga sie skonczyc demolka rownie dobrze faworyt moze wygrac 6-1 itp
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jest plus. Tak dalej byc nie moze wiec zminusujmy falszywymi ustawkami
8. Washington - Pittsburgh Washington zwyzizca meczu 2,05 bet365 ✅
9. Washington wygra w regulaminowym 2,7 bet365 WYMYSL WLASNY ✅ ✅
10. Calgary - Arizona 2 2,85 Betsson ⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
11.
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Washington W.
Typ: Philsdelphia win
Kurs: 3,44 ✅ ✅
Bukmacher: Pinnacle

Problemem Washingtonu jest przeplacony sklad i nonszalanckie podejscie zawodnikow typu Gortat i ich marudzenie jak tez wyolbrzymione ego. Do tego kontuzje i konflikty w druzynie. Nic nie pomogla zmaiana trenera, jak plyneli tak plyna i sa na najlepszej drodze do nie zagrania w play off. Nawet najslabsze druzyny beda sie z nimi przelamywac, bo jak nie z nimi to z kim.
Philadelphia napewno nastawi sie na to spotkanie, jest okazja na pierwsze zwyciestwo i dzis wyjatkowo sie przyloza do meczu. Taka okazja jak kontuzjowane, osla#bione i skonfliktowane Wizards dlugo sie im nie powtorzy. Podkreslam, jesli nie znimi to z kim?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
12. Indiana - Cleveland 1 1,72 pinnacle ✅
Ustawka z NBA . Info od LeBrona Jamesa. Odpuszczaja dzis
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Takie spadki, czyli musi pójść bankowa Jedynka na Indianie, sorry za zaśmiecanie tematu mistrzu ale typ na 76 mega załadowałem do przerwy i po 1 kwarcie już zarobiony, reputacje dodam jak będę mógł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam
jak widac ta ustawka to wcale nie zart. Przyjazn z LeBronem Jamesem to dluga historia i kiedys moze wam opowiem, ale rozumiemy sie dobrze i jestesmy w podobnym wieku, roznimy sie tylko kilkoma zerami na koncie a jestesmy dos siebie podobni tak poza tym. Kiedys wam opowiem jak bede mial czas. Dzis powiem ze i jego i mnie wkurza ten rzucajacy kurczak z kostki rosolowej z Golden State ale jak bedzie wazna konfrontacja to znowu wybijemy im z glowy koszykowke bo oni nie maja szans z takim mocnym nie kontuzjowanym Cleveland
Co na najblizsze dni? Przede wszystkim bede probowal zalatwic mecz z FA Cup z Northampton, jako ze pokonanie ich otwiera droge do wylosowania kogos z Premiership w kolejnej rundzie. Juz wyrownalismy 140 letni rekord klubu w FA Cup, czas pojsc o krok dalej, ograc Northampton, wylosowac Manchester United, Chelsea albo Arsenal i po prostu ich ograc co tu kryc. To wszystko slabiaki sa oprocz Arsenalu i Chelsea moze
Stourbridge FC jest jednym z najnizej rozstawionych teamow, ktory zaszedl tak daleko. Pisalem od zawsze zeby grac na nich w pucharach - tylko ja i pisalem, prawda? To nie jest przypadek ze tak wymiatamy
Dzis rozeznam sie co do turnieju strzalek, ktory odbywa sie niedaleko, jestem tak zabiegany, ze ne zauwazylem nawet ze moj znajomy awansowal juz do 1/8 finalu i dzis jest faworytem. Tak tak to jest Jamie Hughes, ktory pokonal m in Dave Chisnalla a to nie jest anonimowe nazwisko i dzis zmierzy sie o cwiercfinal z samym Jamesem Wade. Bede monitorowal sytuacje i podziele sie zabojczym jak zwykle typem, zobaczymy czy da sie cos ustawic
1. KHL Slovan - Dinamo Riga X2 1,95 SBOBET ✅
2. Slovan - Dinamo 2 3,6 youwin WYMYSL WLASNY ⛔

Slovan mysle ze zaplaci kare za wygranie poprzedniego meczu z silnym rywalem, kim oni sa w tej lidze wielkim nieporozumieniem ze zgraja emerytow plus slowackich plejbojow
3. SKA - Yekaterinburg goscie + 1,5 3,6 Betsafe, 3,55 Betsson ✅ ✅ ✅
4. SKA - Yekaterinburg SKA ponizej 4,5 gola 1,72 Unibet
✅
I tradycyjnie w pozniejszych godzinach moze jakas ustawka
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ech zebym ja mial jeszcze dzis jednego chorego pomysla zagrac na wygrana Jekaterinburga jak to przez ostatnie dni mialem ale by byla balanga.
Nawiasem mowiac niezla ustawka z tego hokeja w Rosji byla przeklenstwa wszedzie widze jeszcze :]
Chcecie ustawki na noc?
Washington powinien pojechac Knicks ale Gortatowi i innym zawodnikom popieprzylo sie nieco w glowach zostali gwiazdoreczkami a grac ni ma komu. I sa lani przez wszystkich. To sie zaczelo odkad Gortat zaczal popierac Komorowskiego albo umawiac sie z dupeczkami, ktorym kaze nosic siatki, zenada ten gosciu jest od dluzszego czasu, nie zauwazyliscie?
Ale dzis wygrana Wizards smialo na kupon, juz w trzeciej kwarcie wczoraj wrzucili motorek i prawie dogonili. Dzis powioza Knicks
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 1,1K

viren

Użytkownik
5. Houston - Portland 1 NBA 1,48 bwin ✅
6. St Louis - San Jose 1 NHL 2,75 bwin ✅ ✅
7. Dallas - Colorado 1 NHL 2 Expekt ✅
8. Chicago - Utah powyzej 200,5 3,25 Unibet
⛔
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Utah Jazz - Chicago Bulls
Typ: powyzej 200,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet

Analiza
Chicago po przebudowaniu skladu wydaje sie grac lepiej niz rok temu. Jak sie okazalo, odejscie Derricka Rose nie zepchnelo tej druzyny w niebyt, inni gracze dostali szansei sporo rzucaja. Jesli chodzi o dzisiejsza linie, to byla ona bez problemu przeskoczona w 9 na 11 meczow i dzis tez powinni ja przekroczyc, a jak nawet nie to 198 punktow minimum sie spodziewam. W kazdym razie over. Dlaczego? Dzis brak kolejnej &#39;gwiazdeczki&#39; a jak pokazaly dotychczasowe mecze bez chorowitych i rozkapryszonych gwiazdorow zupelnie dobrze gra sie &#39;rzemieslnikom&#39;. Chicago bedzie dzis sporo rzucac i nie widze powodu, dla ktorego nie powtorzyliby wczorajszego wyniku, choc oczywiscie nawet soro mniej punktow poinno wystarczyc d overa jako ze Chicago dzis przegra. Nie lamalbym sie tym, ze kilku zawodnikow Chicago zaliczylo swietne spotkanie przeciwko Portland to juz gospodarze powinni zadbac o linie, jakkolwiek dwuznacznie to brzmi.
Utah rozzloszczone porazka z Memphis, dzis od pierwszej minuty narzuca swoj styl gry, Chicago osiagnelo za duzo w poprzednim meczu. Ale jak podkreslam nawet minimalny spadek formy strzeleckiej Bulls - choc jak nie ma Rondo to moze byc jeszcze lepiej - to samo Utah wsciekle ruszy na rywala i bedzie punktowac. Goscie nie maja nic do stracenia, typowani sa do porazki, gospodarze maja cos do udowodnienia. W tej sytuacji over, kwestia jaki
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
Jedyny minus z nocy to typ konkursowy i wymysl wlasny, do tego analiza nieco nie na temat i ogolnikowa
O wiele lepiej jest grac ustawki, wszystko wchodzi, nieprawda? Dwie ustawki byly w NHL, to znaczy moze bylo wiecej, ale o tych mialem info, Houston tez ustawka, na tych frajerow nie moze byc kurs 1,49 bo cos wtedy musi byc na rzeczy.Washington nawet nie, przynajmniej nic o tym nie wiem, odkuli sie za Philadelphie i bylo jasne ze wygraja
Co na dzis? Same konkrety jak zwykle ostatnio. Obszedlem juz podziemie i kraza plotki ze dzis jest ustawka w meczu Brighton - Aston Villa i ze gospodarze nie wygraja tego meczu. A zatem zeby nie bylo dylematow, to jednak dosc swieze zrodlo, w zadnym razie nie gwarantuje, po prostu dostanie kilka szans, zobaczymy.
Tym niemniej widzialem info w kilku miejscach wiec postanowilem zaryzykowac.
A wiec trzy zaklady, a nawet cztery
BRIGHTON - ASTON VILLA
1. Dwojka 5,08 pinnacle ⛔
2. X2 2,07 SBOBET ✅
3. Aston Villa DNB 3,35 Unibet
4. BTS nie 1,78 BetVictor
✅
Nie mowie ze bankowo wejdzie dwoja, stawiac caly majatek ale cos jest na rzeczy. Tak na sportowo Brighton to jest chyba najbardziej zabojczy zespol na swoim boisku w calej Anglii, jechac tam to wynik 0-5 w trabe mozna uznac na zupelnie normalny. Oj potrafia oni klepac.
Problem w tym ze Aston Villa po przyjsciu Brucea to tez nie leszcze i nie przegrali juz od pieciu spotkan. Druzyna, ktora wygrala 4 mecze na 54 nagle zmienila sie w niepokonana maszyne z calkiem dobrym trenerem, ktory potrafi przemowic zawodnikom, zeby ruszyli tylek
Jak dla mnie szykuje sie arcyciekawy meczyk, zobaczymy co Steve Bruce tam wymisli, ale remisu conajmniej sie spodziewam na sportowo. Jak rowniez zatrzymania zabojczej ofensywy Brghtonu. 1-1 0-1, 0-0 taki wynik mi sie widzi.
Moze cos podam jeszcze pozniej rano
Podaje tak z marszu bo dzis znowu wypelniony aktywnoscia dzien. Rozlicze jak cos przypadkiem wejdzie (Cracovia)
5. Hokej Slowacja Poprad - Banska 1X ⛔
6. Poprad - Banska 1 - WYMYSL WLASNEGO BANIAKA ⛔
7. Koszyce - Liptovsky ponizej 5,5 ⛔
8. Jihlava - Zlin 1, mozna DNB ⛔
9. Piast - Cracovia 2 ⛔
10. Piast - Cracovia powyzej 2,5 1,92 12bet ✅
11. Nurnberg - Wurzburg X2 to jest derbowy mecz, nie tak latwo bedzie gospodarzom 1,82 188bet ✅
12. Lorient - Monaco 1X ⛔
13. Lorient - Monaco dokladny wynik 0-0 14,5 Betfair
⛔
Mnostwo fajnych typow i na tym nie koniec nawet na dzisiejszy wieczor. A co dopiero ustawki z US Sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam
Jednak jak widac bylo cos Na rzeczy Aston Villa z Brighton
Ustawka czyli nie przegrana Villi weszla co by nie powiedziec reszta typow to moje pomysly
Cracovia tez jakis walek wyrownanie w ostatniej sekundzie ale overowcy I greenowcy zarobieni chyba
Dzis jestem Na miescie wybralem sie Na wycieczke po drodze przypomnialem sobie ze u nas jest turniej strzalek. Zaniedbalem je ostqtnio ale pogadalem z moim idolem I juz jestem Na biezaco
Moze wam zdradze jakas ustawke albo insiders
Poki co prawdziwa bomba znowu. Podziemie mowi ze arsenal wygra ten mecz a United nie ma prawa wygrac. Zewszad dicieraja mnie sluchy
A zatem arsenal remis nie ma zakladu nie przegrana
Do tego moje pomysly:
1. HT/ft 2/2 ⛔
2. 1/2 ⛔
3. over 2,5 ⛔
4. over 3,5 ⛔
5. arsenal -1
⛔
Zobaczymy co bedzie ale jest podobno niewesolo w United gracze burza sie Na tego pajaca iniewykluczone ze przegraja dzis bardzo ostro. Pozdrawiam I zycze zeby Nam weszlo.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No jak ktos jeszcze twierdzi ze sport jest uczciwy niech obejrzy skrot meczu.
Ja jestem w rozjazdach I cos mi przywalilo w computer wiec slabo namierzam dzis ustawki jutro przejde sie po podziemiu I zobacze co chlopaki graja
Dzis sedzia by strzelil Na 1-1 jak by Giroud nie wyrownal.
Ogladal ktos mecz? Podobno sedzia gwizdal pod Arsenal caly mecz, nie dal karnego United a goscie grali totalna padake - prawda to?
Postaram sie ogarnac na ustawki NHL a jak nie zrobie kompa to dopiero jutro cos z podziemia
wywacham
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam
Zeby kazdy mial czas a moze juz jest po czasie nie sprawdzam jeszcze livescorow wracam z miasta bylem szukac ustawek ale dzis kiepskie info tzn moze dobre ale slabe
Chelsea- Middlesbrough
1. BTS ⛔
2. Middlesbrough + 1,5 1,62 188bet ✅
3. HT/FT 2/1 ⛔
4. Dokladny wynik 2-1 ⛔
5. Chelsea wygra dokladnie jednym golem czyli handikap 0-1 remis 4,75 bet365 ✅ ✅ ✅ ✅

Opowiem wam pozniej co odkrylem, I tak nie uwierzycie ale dzis pora Na konkrety pieniadz ma sie krecic I pomnazac
Powodzenia wszystkim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom