>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jako ze jeszcze dzis mi sie spieszy podam tylko bardzo na sucho. brobie po powrocie do domu + typy z Ameryki Pld eliminacje MS
5. Traktor - Lada 2 ⛔
6. Barys - Slovan 2 ⛔
7. ⛔Slovan -1,5
8. powyzej 5,5 2,07 pinnacle ✅

9. Katar - Rosja 1 4,25 Unibet ✅ ✅ ✅
10. 1 DNB 3,1 Unibet ✅ ✅
11. Katar nie przegra 1,88 Unibet ✅
12. ponizej 2,5 ⛔

Jakas ustawka tam sie kroi mozna probowac lamancow, dwa najwieksze skorumpowane kraje z FIFA

13. ⛔Czeskie Budziejowice - Zizkov x2
14. Kolumbia - Chile X2 2,12 pinnaacle ✅


Obrobie przed polnoca
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Armenia - Caarnogora

1. Dwojka
2. Dwojka -1AH
3. Ht/ft 2/2
4. HT/FT 1/2
5. Powyzej 2,5


Czarnogora powinna byc gora dzis. Ale nie bede pisal za duzo bo jeszcze odkreca. Sledzcie co sie dzieje ja wracam na 20:45 z typami EL MS

Milego dnia!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ewidentna ustawka Czarnogory, nie w moja strone, widocznie cos sie wydarzylo w miedzyczasie. Wyjasnimy i przeanalizujemy. Musialem wyjsc i dopiero wrocilem wiec z racji zabiegania nie moglem sledzic co tam sie dzieje wokol meczu.
Byc moze byla fama, ze Armenia slaba odpuszcza eliminacje i sprzedaje mecze i za duzo kasy poszlo i odkrecili. Ale nawet wtedy ten co zagral dwojke mogl skontrowac z 95% zyskiem. 2-0 to niebezpieczny wynik
Buleczka mowil ze masowka na czarnogore. Wiec wszystko jasne. Ustawka bo masowka

ANGLIA - SZKOCJA MOZLIWA USTAWKA TYP SPECJALNY

6. Remis 4,8 Betfair ⛔
7. X2 3,25 Unibet ⛔
8. Szkocja + 1 2,42 12bet ⛔
9. Dokladny wynik 1-1 ⛔
10. Szkocja win 10 betfair ⛔

Ten mecz bedzie uplywal pod znakiem pokazania faka FIFIE przez jedna i druga druzye. Na wyspach wrze poniewaz FIFA nie zgodzila sie na umieszczenie na koszulkamch makow upamietniajacych bohaterow wojennych ale jakos FIFAexitem dziwnym trafem nie strasza Angole ciekawe czemu.
To bedzie mecz przyjazni, za duzo namieszala FIFA i jedni i drudzy sa oburzeni.
A Anglia wiadomo, cienizna, Rooney i Kane beda grac to cudow sie spdodziewac nie nalezy, najwieksze cieniasy, do tego jeszcze pewnie Danny Rose i obrone typu Smalling i mamy bombowo.
Moim zdaniem druzyny umowia sie na remis, a nawet jak nie to Anglia jest cienka jak siki barszczu.
Co jeszcze gram
Malta - Slowenia
11. 1X ⛔
12. Do przerwy 0-0 4,2 Betfair ✅ ✅ ✅
13. ponizej 2,5 2,25 188 bet ✅
Slowacja - Litwa
14. X2 ⛔
15. Litwa strzeli ⛔
Czechy - Norwegia
16. jedynka 2,28 pinnacle ✅
17. jedynka -1,5 ⛔
18. Powyzej 2,5 2,49 188bet
Dania - Kazachstan
19. Wynik do przerwy remis ⛔
20. Wynik do przerwy 2 ⛔
21. HT/FT 2/1 ⛔
Anglia - Szkocja
22.pierwszy gol przed 21 minuta dodaje jeszcze 1,83 ✅
Rumunia - Polska
23. Rumunia 1X ⛔
24. Powyzej 2,5 2,51 pinnacle ✅
25. Powyzej 4,5 ⛔
26. Irlandia Pln - Azerbejdzan X2 ⛔
Francja - Szwecja

27. X2 ⛔
28. Griezmann nie stzreli 2,2 STS ✅
29. Ponizej 2,5 ⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dosc kiepski dzien wczoraj, przede wszystkim zawiodly szkockie darmozjady.
Angielskie media juz zachwycaja sie Southgatem bo pokonal jakichs skonfliktowanych zlamasow. To co Szkocja pokazala w tym meczu to cytujac klasyka nie chcialbym z nimi ubic muchy w kiblu.
Czarnogora to co innego typ musialem podac rano i wyjsc nie sledzilem co sie dzieje pozniej wokol meczu.
Pozostale mecze to tak na niespodzianki, wysokie kursy wiec nie mam pretensji
Ominelo mnie Chicago NHL x2 i ponizej 4,5
NBA WASHINGTON w dupe a Boston wygral chyba trzydziestoma punktami. Pisalem ze tak bedzie. Pamietacie zlanie Bostonu 2 tygodnie temu i sprawdzcie co pisale. Wystarczy pilnowac i przylozyc nastepny mecz jak ne weszlo mi cos
KHL Khanty Mansijsk - Slovan
1. Jedynka ✅ ✅
2. 1 DNB
✅
3. Bardejov - Koszyce 2 liga slowacka 2, mozna X2 ✅ ✅ ✅ ✅
4. Tenis Puchar Federacji - Francja - Czechy 1

Nastepny bedzie mecz Austri chyba ze bedzie jakas ustawka wczesniej. To znaczy napewno bedzie ale mam chwilowo wazniejsze sprawy do poludnia. Trzeba zalatwic mecz w FA Cup, sedziow itp. Ostatnio koncertowo sie wywiazali konczac mecz w momencie strzalu rywali
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No to slowackie ustawki weszly, mam nadzieje wszyscy oprocz hejterow zadowoleni.
Teraz tak dla odmiany ustawki z Kamerunu
5. Kamerun - Zambia 2 10 betfair ⛔
6. Zambia + 1,25 188bet 1,81 ✅
7. Hibernian - Falkirk 2 6,6 Pinnacle ⛔
8. X2 2,48 pinnacle. ✅

Ale przyznaje to takie ustawki z marszu, zobaczymy czy murzyni potrafia klepac ustawki tak jak mariole, Agnieszki czy inne kasie
Amatorskie ligi:
FA Trophy
9. Blyth - Halesowen 2 5,5 BetVictor ⛔ ale jaki thriller
Moze Blyth zmadrzeli ale kto ich tam wi, to nie moi Glassboys ktorym rozkazalem odpasc juz w poprzedniej rundzie, zaponialem wam powiedziec
10. Hanwell - Frome 2 2,10 BetVictor. ✅
Frome nie ma wyjscia musi wygrac ten mecz sa na oku zwiazku za obstawianie meczow przeciwko sobie, rywal to podworko. Powinni ich zlac

Beda updaty pilnujcie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I cztery mecze az korci mnie jeszcze jeden
11. Gillingham - Northampton 1 2,75 ✅ ✅
12. Stevenage - Yeovil 2 ⛔
13. Wycombe - Morecambe 1 1,81 pinnacle ✅
14. Biggleswade - Hitchin 1 3,2 betway ⛔
OK niech bedzie
15. MK Dons - Walsall 2 4,55 pinnacle :minus gol w 90 min na 1-1 ⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chorwacja - Islandia 1 1.42 ✅
Turcja - Kosowo 1 1.12 ✅
Liechtenstein - Włochy 2 1.07 ✅
Hiszpania - Macedonia 1 1.05 ✅
Ukraina - Finlandia 1 1.35 ✅
Cypr - Gibraltar 1 1.10 ✅
Węgry - Andora 1 1.05 ✅
Luksemburg - Holandia 2 1.15
Portugalia - Łotwa 1 1.07 ✅
Szwajcaria - Wyspy Owcze 1 1.10 ✅
Belgia - Estonia 1 1.07 ✅
Japonia - Oman 1 1.20 ✅
Togo - Komory 1 1.18 ⛔
Chorwacja - Wyspy Owcze 1 1.10
Szwecja - Mołdawia 1 1.22
Serbia - Malta 1 1.10
Portugalia - Białoruś 1 1.16
Włochy - Armenia 1 1.18
Gruzja - Francja 2 1.30
Fajny kupon. Wstepnie do rozwazenia. Uwazalbym na Francuzow.
Chyba bank rozbity dzis rowniez w Anglii. I w chwili gdy to pisalem Milton strzela na 1-1. Ae typy i tak zajebiste
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A moje single
21. Austria - Irlandia X2 1,82 12bet ✅
22. Chorwacja - Islandia X2 ⛔
23. Powyzej 2,5 ⛔
24. Gruzja - Moldawia 2 9,50 bedzie thriller ⛔
25. Gruzja - Moldawia HT/FT 2/1 ⛔

Gruzja z Moldawia ustawa taka jak City z Middlesbrough napewno sa jakies powiazania
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam i przepraszam dopiero wrocilem i ogarniam temat. Nie samymi zakladami czlowiek zyje

1. LIVE Colchester - Sheffield Utd 2 2,63 betfair (#1-1 63 min) ✅ ✅
Tu mysle dwojka juz przed meczem padla
Za chwile ustawki ktorych nie zdazylem podac a dostalem. Bo sobie tutaj notuje
Sered 1,63 weszlo 3-0
Dynamo - CSKA KHL 2
powyzej 5,5
Djokowic przegra dzis

Sprawdze czy weszly jak tak bede sobie plul. Wiec nie bijcie. Widze ze izi bedzie och jestem wkurzony tak jak wy
Za chwile ustawki z Formuly 1
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
2. Rosberg win 6,6 betfair ⛔
co to za kurs jest wystarczy ze Hamilton wyleci albo popeli blad i jest po zawodach. Tylko Hamilton musi sie wylozyc. Juz moi ludzie o to zadbaja
Jedyne zagrozenie ze Rosberg pusci jakiegos bazanta pod koniec jak Hamilton bedzie wyautowany. Albo ze wlodarze ustawia zeby Hamilton dzis wygral i Rosberga tez zalatwia zeby byla dramaturgia. Ale wtedy jeszcze Hamilton musialby ukonczyc i najepiej wygrac
2. Hamilton bez punktow 1,23 Betfair tzn ktos u nas gra po 1,23 ze Hamilton zapunktuje ⛔ 0,23
3. Rosberg wygra tytul mistrzowski 1,33 betfair


4. Verstappen TOP 3 NIE kurs okolo 1,7 (LAY 2,4) ⛔
5. Hulkenberg TOP 6 NIE 1,7 ✅
6. Ponizej 18,5 sklasyfikowanych 1,9 wszedzie ✅


No ale Sheffield United ustawke mieliscie o czasie wiec nie kwekac mi tu. Inkasujcie i przezuwajcie zyski! Juz 3-1 dla naszych
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Shieffield 2 minuty, 2 brameczki, klasa :cool:
Oczywiscie ustawka.
Rano juz ja mialem ale zapomnialem zagrac wracam widze 1-1 w 64 minucie to w te pedy dwoja i po kursie 2,6 zamiast 1,7. Dobrze jest ????
PS i jeszcze widze lamaniec - skubaniec. Jak ktos powie mi ze ten mecz byl czysty to ja powiem ze nie wiem kurde sam cos wymysl
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Formula pewnie zwroty beda. Wyscig nie powinien sie odbyc ale beda pchac ryje bo kasa wazniejsza niz bezpieczenstwo. Wyscig powinien byc odwolany
7. Bulgaria - Bialorus 1 2,41 pinnacle ✅
8. Wegry - Andora powyzej 3,5 1,67 Betway ✅
-----------------------------------
Wlasne wymysly
9. Wyspy Owcze + 2,5 2,36 12bet ✅
10. Bulgaria - Bialorus ponizej 2,5 1,62 Unibet ✅
11. Ghana + 0,5 ⛔
12. Luksemburg - Holandia powyzej 5,5 5,4 Unibet ⛔
13. Szwajcaria - Wyspy Owcze ponizej 2,5 3,6 Unibet ✅ ✅ ✅
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
1. Wawrinka - Nishikori 2 1,87 1xbet ✅
2. Dynamo Ryga - Bars Kazan KHL Dynamo + 0,5 1,95 pinnacle ✅
3. Dynamo - KAzan 1 3,8 betsson WYMYSL WLASNY ✅ ✅ ✅
4. U21 Francja - Anglia U21 BTS nie 2,2 BetVictor ⛔
5. Polska - Slowenia Slowenia nie przegra 2,07 pinnacle ✅

6. Murray - Cilic 2-0 1,78 Unibet ✅
7. Stourbridge - Whitehawk 2 2,5 wszedzie FA Cup ⛔
Analiza tego ostatniego. Oczywiscie wierze w moich chlpakow, ale jak bym zagral na nich czesto sie konczy podwojna katastrofa (nie u mne bo ja gram na tych co nie lubie albo przeciwko tym co kibicuje na ogol)
Ostatnio tak zalatwilem Golden State Warriors w NBA przy 3-1 zaczalem grac Goldenow i wyszlismy z LeBronem na mistrza. Wiedzialem ze Cleveland sa lepsi, Warriors to na beezrybiu i rak ryba, takie jamniczki bezczelne troszke nie wytrzymaja starcia z doswiadczonymi klepanymi druzynami
Wracajac do meczu. Stourbridge wystawilo zmieniony sklad w sobote, oszczedzilo dziwieciu graczy i zdecydowanie rzadzi tam pruska dyscyplina jaka zaprowadzilem. Mecz sobotni zostal odpuszczony, zmiennicy i tak zagrali na luzie, ja tez odpuscilem, nic nie slyszalem o ustawce i wydawalo sie ze bedzie lamaniec HT/FT 2/1 ale skonczylo sie remisem. Mecz napewno nie byl ustawiony, chlopaki zagrali na luzie.

Ale dzis zartow nie bedzie. Cala koncentracja idzie na Whitehawk, jako ze Northampton juz czeka na zwyciezce tego pojedynku bedzie on bardzo prestizowy w rejonie Midlands i moze juz pokaze go telewizja BBC albo BT Sports.
Na logike jesli z Brighton wywiezlismy remis, w meczu o wiele ciezszym ze wzgledu na specyfike tego morskiego miasta, dlaczego niby mamy przegrac u siebie. Ale kto powiedzial ze sport i obstawianie jest logiczne?
Na dodatek gospodarze tam protestowali po nie uznaniu gola przez sedziego i poszly czerwone kartki w uzycie.
https://www.youtube.com/watch?v=lnFWjCL9Glc
I takie wykartkowane Whitehawk przyjezdza do nas nie potrafiac sobie poradzic u siebie.
To bedzie inny mecz niz pierwszy, to nie oni beda strona dominujaca, zespoly stamtad na wyjazdach traca bardzo duzo.
No zobaczymy, ja po prostu musze zagrac 2 ale oczywiscie trzymam kciuki zebym utopil i to grubo. Tzn nie gruba kase ale zeby gospodarze wygrali koncertowo.
Dla nas puchar definiuje sezon, jak odpadniemy to nie ma juz po co grac, spasc nie spadniemy bo jestesmy mocni, a awansu nikt nie chce, najwyzej sie opchnie jakims bogaczom kilka meczow potem i tyle
Whitehawk troche inna bajka. Sa w troche za wysokiej lidze jak na ich mozliwosci i mysle ze beda chcieli spokojnie sie utrzymac. Na Conference to zespol nie jest, daleko im do tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom