>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Oczywiscie chodzi o wygrana Chelsea 2-1 po do przerwy 0-1 to bylby bank rozbity. Niewykluczone
6. Atlanta-Roma 2 ⛔
7. Ponizej 3
8. Dzeko nie strzelil ✅
9. Zilina-Myjava ponizej 2,5 ⛔
10. Hoffenheim-HSV jedynka ⛔

Ten ostatni typ Na 99% wejdzie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam. Cos sie komputer dalej burzy, wlasnie jestem na miescie i naprawiam, pisze z biblioteki. Co ja ostatnio przygod przezylem duzo by opowiadac, ale martwi mnie ze ustawki uciekaja, pieniadz nie krazy, mam 2 komputery i 4 dyski i z kazdym jest cos
-------------------------------
Z milych rzeczy dzis postanowilem przebic Zarzecznego, jak to przeczyta bedzie skamlal o numer. Pozwole sobie zacytowac mail pewnej szwajcarskiej dominatrix - jak sie podaje dobre typy i pozwala ludziom zarabiac to jednym z benefitow jest ze skarby same wpadaja do reki
--------
Dobra przyjemnosci potem, do rzeczy

1. Petersburg - CSKA X2 2,13 pinnacle ⛔
2. Petersburg - CSKA 2 3,92 Pinnacle WYMYSL WLASNY ⛔

ostatnio nie wymyslilem i w dupe z jakimis zulami bylo, Dzis moze byc wielki rewanz, to zadna ustawka na dwoje, moze byc scenariusz ze (i bedzie) ze padnie duzo goli, a np SKA rozjedzie moskwiczow
3. Powyzej 4,5 1,96 pinnacle ✅
4. Powyzej 8,5 11 Betway WYMYSL WLASNY ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
5. Trabzon - Antalyaspor X2 2 SBOBET ✅
6. Korona - Zaglebie 2 2,20 pinnacle ⛔

Wczoraj zle zinterpretowalem mecz Romy, wiedzialem ze nie bedzie remisu tylko, zagralem na faworyta i do przerwy Roma byla 1-0 i umowili sie na lamanca widocznie. Pozniej tez cos bedzie, powodzenia, moze inwestorzy dorzuca jeszcze kilka filipinskich dziewczyn. Pelnoletnich oczywiscie ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Aha i zapomnialem. Szykuje sie niezly typ na wieczor. Im pozniej podam, tym bardziej bedzie trafny. Insider Nawet nie wiem jak potoczyl sie Grand Slam of Darts, musze nadrobic. Rozmawialem w sobote z Michaelem Van Gerwenem i powiedzial mi, ze jesli ten leszczu Phil Taylor odpadl wczesniej to Michael juz nie jest tak zmobilizowany i nie wygrywa czesto turniejow. Widac to po wynikach prawda? Choc obiecal, ze zrobi co moze zeby wygrac turniej. I wygral
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam
ach jaka ulga, wreszcie na wlasnym komputerze. Popelnilem jednak dwa bledy. Zamiast na Atalante i Korone zagralem odwrotnie niz powinienem
Nie ma jakichs superpewnych typow, ale zle byc dzis nie powinno z KHL, tym bardziej, ze wczoraj faworyt wygral, nawiasem mowiac over po 10 minutach w hokeju to byl typior co nie?
KHL Soczi - Slovan

1. X2 1,8 youwin ⛔
2. Dwojka 3,5 yuwin WYMYSL WLASNY ⛔

CSKA - Bayer
3. 1X 2,07 188bet ✅
4. Jedynka 4,6 Betsson WYMYSL WLASNY ⛔
5. Powyzej 2,5 1,98 Unibet ⛔

I od dzis do konca miesiaca gramy normalnie, jeszcze jeden komputer naprawie dla pewnosci
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wszystko niby ok,ale nie wiem czy to ważne że Soczi gra u siebie.
Pisz normalnie jak sie należy i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
jeżeli Soczi ma wygrać to niema na nich takiego kursu.
A poza tym wszystko gra.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Oczywiscie typ byl na gosci. Zamienilem druzyny. I oczywiscie nietrafiony
TYPY WLASNE:
6. Dortmund - Legia powyzej 5,5 4,4 Betsson ✅ ✅ ✅
7. Powyzej 6,5 8,2 Betsson ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
8. HT/FT 2/1 ⛔
NIE WLASNE
9. Kopenhaga - Porto 1 ⛔
10. HT/FT 1/1 ⛔
11. Leicester - Brugge X2 ⛔
12. Brugge strzeli 1,64 ✅
13. Sevilla - Judentus 1 ⛔
14. powyzej 2,5 BTW co to za linia kursow 1,54 na under Sewilli? kpina jakas - 2,55 Unibet ✅ ✅
15. Legia + 1,5 ⛔
16. Monaco - Tottenham 1 2,77 12bet ✅ ✅
17. BTS nie ⛔
18. Dynamo - Lyon 1X ⛔
19. Sporting - Real 2 1,62 Unibet ✅

Zaraz moze byc jakas ustawka z Anglii
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chyba zupelnie przyzwoity wieczor. Pokazuje ze czasem warto myslec i miec swoj autorski pomysl. Jakie overy powsiadaly Borussia - Legia to glowa mala, bank rozbity.
Dlaczego gralem over? Legia i tak ma pozamiatane, jedyne co moga to zrobia zeby Europa zapamietala ich z fajnej, otwartej pilki. Bramkarza wstawili takiego co mu wszystko jedno, bierze kase i juz, w obronie przemaglowali szyki i zapamietalismy wszyscy tylko akcje w ataku Legii - prawda? A w tylach Borussia i tak jest piekienie szybka, swoje sytuacje beda miec, kwestia ile nawrzucaja do siatki.
I pieknie siadlo.
Poki co ustawki z NHL , pozniej cos wrzuce od siebie co wywacham

20. Toronto - Carolina X2 1,72 Pinnacle ✅
21. Toronto - Carolina 2 2,9 Unibet WYMYSL WLASNY ✅ ✅
22. Montreal - Ottawa X2 2,01 188bet ✅
23. Montreal - Ottawa 2 4 bet365 WYMYSL WLASNY ✅ ✅ ✅

Ale jak mowie, byc moze cos wrzuce, w Anglii choc bylo sporo meczow nic mi nie wpadlo w oko, poza tym i tak juz sporo bylo z Ligi Mistrzow. Na noc bedzie juz raczej cos ekstra. Monitorujcie temat. Do uslyszenia
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam
oczywiscie mecze w NHL to byly ustawki, mialem info wiec nie ma co sie podniecac ze typy nocne trafione, nie bede udawal, ze jestem geniusz. Niestety nic nie wyluskalem na NBA, karta gier byla wczoraj wyjatkowo slaba.
Typy wstepnie na dzis:
Jako ze od kilku dni wygrywaja w KHL faworyci dzis za podwojna stawke
KHL Magnitogorsk - Jaroslaw
1. Jaroslawl + 0,5 1,82 pinnacle ⛔ ⛔
2. Wygrana Jaroslawla 3,25 Betsson ⛔ ⛔

Typy 1 i 2 za podwojna stawke, dzis zapewne dobierzemy sie do faworyta
Czy ten mecz (koszyce-inter) to ustawka? Na 100% jakbym nawet wiedzial to bym nie powiedzial, moze minuty przed meczem a nie 10 godzin bo by was i mnie przekrecili buki jakbyscie za duzo zainwestowali
3. Koszyce - Inter Bratyslawa kosz Slowacja 1 1,66 pinnacle ⛔
4. Koszyce -3,5 1,93 pinnacle


5. Slowacja - Wegry Eliminacje ME kosz 2 2,13 pinnacle ✅

6. Besiktas - Benfica Benfika DNB 1,9 SBOBET

To sa bardzo dobre typy i moze byc bardzo ladnie, choc zapeszac nie ma co. Ale czuje, ze bedzie dbrze, za bardzo wysublimowane sa te typy. Juz na bank nie bedzie takich pomylek jak Roma czy Zaglebie. Nawet jesli nic nie wejdzie (niemozliwe, ale jak checie zagrajcie ako wszystko na odwrot, ladnie byscie trafili ale uprzedzam, nie ma szans) to nie bede mial pretensji do nikogo. A juz w gole do siebie ????
Milego wygranego
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Liga Mistrzow
OSTRZEZENIE
tu rewelacji sie nie spodziewam, ale dla formalnosci i systematycznosci wrzuce, to potencjalnie o wiele gorsze typy niz pierwsza dzisiejsza &#39;dzialka&#39;
7. Gladbach - City 1X 2,26 188bet ✅
8. Gladbach - City 1 WYMYSL WLASNY ⛔
9. Gladbach - City 1 HT/FT WYMYSL WLASNY ⛔
10. Gladbach - City 1 -1,5 WYMYSL WLASNY ⛔
11. Ponizej 2,5
Przegrana 2-0 urzadza City kompletnie z tego co wynika z tabeli

11. Arsenal - PSG 2 ⛔
12. BTS nie ⛔
13. Atletico - PSV X2
14. Powyzej 2,5 ⛔
15. Ludogoretz - Basel 2 mozna 2 DNB⛔
16. Napoli - Dynamo 2 DNB WYMYSL WLASNY
17. Napoli - Dynamo X2 3,15 Unibet ✅ ✅
18. Napoli - Dynamo goscie nie strzela 1,94 ✅
19. Celtic - Barcelona BTS nie 2,4 Betfair ✅
20. Celtic - Barcelona 1 WYMYSL WLASNY
⛔
I wracam gdy startuja US Sports, chyba ze sie okaze ze Gina ma penisa. Ale nie sadze. A wy?

Byc moze beda jakies ustawki z US sports dzis, ale wczoraj cala kolejka chyba byla ustawiona na gosci, a te mecze co pisalem byly lamance, odkrecania itp dzis moze byc spokoj i np Montreal - Islanders 8 - 0 czy jak tam zwal
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Typy przegapione
NY Rangers - Pittsburgh X2 by izi weszlo, byli 1-0 jak pisalem skonczylo sie chyba 1-5
Buffalo - Detroit 1 nie weszloby
Typ na noc:
LA Kings - NY Islanders

21. X2 ⛔
22. Dwojka WYMYSL WLASNY ⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam. Dzis Olga z Donbasu, przypuszczalnie karmiona kukurydza. Mam tam spro klientow, sa bardzo wyplacalni i lubia typy z Anglii a i czasem dorzuca jakis bonus

Zarzeczny tluscioch juz takich nie obsluguje warchlak jeden hehe tylko ciastka ze stolu sprzata, mowilem zeby przystopowal bo niedlugo trzeba go bedzie podnosic do lozka
Dzis liga europejska i ustawki NFL glownie
Sporo tego bo bede sie streszczal
Zaczynamy od KHL, z ktora to liga mam na pienku od trzech dni


1. Nizny Novgorod - Slovan X2 PODWOJNA STAWKA 2,45 pinnacle ✅ ✅ ✅ ✅
2. Nizny Nowgorod - Slovan dwojka WYMYSL WLASNY 5,25 William Hill ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
3. Pierwszy gol Slovan 2,6 Bet365 ✅ ✅ ✅ ✅
4. Ustawka NFL Detroit - Minnesota 1 kurs pod 1,95 ✅
5. Celta - Standard X2 2,2 Unibet ✅
6. Sparta - Southampton 2 ⛔
7. Powyzej 2,5. Choc trudno mi uwierzyc, nie moj typ ⛔
8. Slovan - Karabach BTS NIE 1,73 BetVictor ✅
9. Ajax - Panathinaikos X2 ⛔
10. DWOJKA WYMYSL WLASNY ⛔
11. Zurich - Villareal 2 ⛔
12. MU - Feyenoord X2 ⛔
13. Dwojka WYMYSL WLASNY ⛔
14. Ponizej 2,5 ⛔
15. Bilbao - Sassuolo X2 ⛔
16. Dwojka WYMYSL WLASNY ⛔
17. St Etienne - Mainz 1 ⛔
18. Ponizej 2,5 1,76 pinnacle ✅
19. Austria - Astra X2 2,14 12bet ✅
20. Dwojka WYMYSL WLASNY 4,6 Unibet ✅ ✅ ✅ ✅
21. NFL Dallas - Washington 2 ⛔

Zobaczymy co dzis z tego wyjdzie, jedna dwjka po wysokim kursie i nie bedzie zle, cudow sie nie spodziewajcie ale katastrofy jakiejs tez
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Bilans wczorajszego dnia
Postawiono: 240
Wygrana: 349,8
Zysk: 109,8 jednostek
Witam dzis:
Wczoraj zupenie niezle, mimo slabej skutecznosci trafien, w koncu misio sie dobral do miodu w KHL. No i byla tylko jedna ustawka (NFL), jak na dzien z liga europejska naprawde nie bylo zle, choc sama pilka slabiutko. Faworyci jak po swoje przychodzili
Dzis na poczatku typy, ktore wydaja sie formalnoscia - chodzi o typy 1 i 2
1. Puchar Davisa Chorwacja - Argentyna Chorwacja wygra ten final BARDZO BARDZO PEWNY TYP!!
2. Karlovic + 2,5 seta vs Del Potro tez powinno byz izi 1,61 pinnacle ✅
3. Karlovic wygrana ⛔
4. Pilka reczna Ukraina - Slowacja 1 - choc mecz na Slowacji to Ukrainki je zleja 2,05 bet365 ✅
5. Fortuna - Hannover 2 ⛔
6. Freiburg - Leipzig 1X ⛔
7. Freiburg - Leipzig BTS nie ⛔
8. Rennes - Toulouse 2 ⛔
9. Rennes - Toulouse BTS nie 2 BetVictor ✅
10. Eibar - Betis X2 ⛔
11. Eibar - Betis powyzej 2,5 2,25 Betclick ✅
12. Eibar - Betis - goscie strzela
1,61 Unibet ✅
Ten mecz Eibaru z Betisem mozliwa wygrana Betisu do zera!

13. Barnsley - Nottingham 2 3,25 bet365 ✅ ✅

Nottingham duzo bogatsza, silniejsza i dswiadczona druzyna, tylko troche chora na wlasciciela, ale za to jaki sklad i potencjal!. Gospodarze plyna w dol jak Hull po swietnym poczatku sezonu. Powinni spasc, to sa slabeusze
Ustawki NHL ;)
14. Minnesota - Pittsburgh 2 ⛔
15. San Jose - NY Islanders X2 ⛔
Typy wlasne z NHL - wymysly wlasne
16. Minnesota - Pittsburgh powyzej 1,5 gola w 1 tercji 2,25 Marathonbet ✅
17. San Jose - Pittsburgh 2
⛔
I tradycyjnie do wieczora, byc moze beda ustawki z NBA i NHL na noc &#39;last minut&#39; to cos wkleje ???? Bo mam dobry humor. Dzis pilka bedzie zdecydowanie lepiej niz wczoraj, szczegolnie podejrzany jest mecz z Hiszpanii i Lipska
Pozdrawiam
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Bilans dnia wczorajszego:
Postawiono: 160
Wygrana: 150,2

Zysk: -9,8

Zysk od poczatku: 100
Witam.
Co do wczorajszego dnia wynik moze nieco slabszy, ale typy nie moje. Ktos tam sie burzy o ustawki, ze nie wchodza to wyjasnilem juz.
Zadna ustawka nie jest podawana wszedzie i grana na wiele godzin przed meczem, te prawdziwe sa przykladane przeze mnie tuz przed jego rozpoczeciem i zawsze wchodza.
Po drugie &#39;Panie! Widzial tam pan znak mrugniecia, przymruzenia oka&#39;? Pozdrawiam. Jaroslaw Psikuta. Czyli Psi***** bez S.
Co sie bede powtarzal, napisalem tak bo dobrze wchodza US sporty wiec zrobilem sie bezczelny.
Po czwarte, na ostatni typ, rzut rozpaczy, zloty strzal nastawiaja sie osoby w koncowej fazie nalogu, ci co nie maja kasy, nie umieja rozplanowac budzetu, sa splukani. A takich mam w dupie, niech zdychaja. Ja sie zadaje z inwestorami
No i po piate takie info kosztuje. Myslisz ze ktos ci bedzie za frajer podawal ustawki z rana a ty bedziesz sobie gral i wygrywal? I taki stan bedzie trwal bez konca? Dlaczego? Wez mi tu wyjasnij prosze panie Rustin
Dla inwestorow dzis kolejne przemyslane typy, w tym dwa bardzo pewne z Premiership, gdzie szykuje sie podlozenie meczu zeby trener wylecial oraz jeden mecz o wysokim kursie, gdzie wszystko przemawia za jedna druzyna. To conajmniej
Milego dnia
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
przysnelo mi sie. Dzis mialo isc tak:
1. Burnley 1x ⛔
2. Swansea - Crystal Palace 1 WYMYSL WLASNY 2,75 SBOBET ✅ ✅
2. Hul-WBA 2 wymysl wlasny ⛔
3. Leicester - Middesbrou powyzej 2,5 2,13 12bet ✅
4. Vardy strzeli ⛔
5. Liverpool - Sunderland powyzej 2,5 ⛔
6. Sunderland + 1,5 ⛔
owyzej wszystko wymysly wlasne
7. Slavia - Mlada Boleslav 1 1,92 1xbet ✅
8. Slavia - Mlada Boleslav HT/FT 1/1 3,1 bwin ✅ ✅
9. KHL Spartak - Slovan 1 2,13 pinnacle ✅
10. Gladbach - Hoffenheim 2 ⛔
11. BTS nie Gladbach - Hoffenheim ⛔
12. Firmino nie strzeli 1,94 betfair ✅
13. Liverpool strzeli w obu polowach - NIE 2,5 Marathonbet ✅
14. Leicester X2 a wiec podwojnie, bo nie wlasny typ tez taki bym dostal 2,13 12bet ✅ ✅


I od nastpnej godziny bede na biezaco. Przepraszam
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I znowu lekko po czasie ale da sie zagrac z podobnymi kursami
14. Zlate Moravce - Presov X2 ⛔
15. Zilina - Slovan X2 ⛔
16. Zilina - Slovan BTS nie ⛔
17. Dunajska Streda - Michalovce X2 ⛔
18. powyzej 2,5 2,1 pinnacle ✅
19. Podbrezova - Senica x2 ⛔
20. Ponizej 2,5 1,75 Sportingbet ✅

Chyba wszedzie 0-0 jeszcze a ze typy bardzo zroznicowane niewiele sie powinno zmienic w kursach
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czesc

Chelsea - Tottenham

21. X2 ⛔
22. Dwojka ⛔
23. Hazard nie strzeli 2,13 Betfair ✅
24. Dwojka DNB ⛔
25. Tottenham strzeli 1,77 ✅
26. Tottenham wygra i BTS
⛔
Bede mocno zdziwiony jesli Chelsea to wygra. Otrzymalem dzis rano tajemniczego maila
PS
To co sie dzialo w meczu Swansea - Crystal Palace to glowa mala! Oczywiscie mialem info ze jest pewna jedynka, zawodnicy Crystal Palace zostali poinstruowani zeby polozyc mecz a Swansea skwapliwie skorzystac z prezentu.
Po co Crystal Palace mial oddac mecz? Trwaja konsultacje pod stolem z Brendanem Rodgersem, ten p odpadnieciu z europejskich pucharow chce wrocic do Premiership i mozecie grac, ze bedzie nowynm trenerem Palace.
W poniedzialek o ile nie wczesniej Crystal Palace zwolni trenera, a negocjacje z Rodgersem wlasnie trwaja, od jego postawy zalezy kiedy oglosza zwolnienie Pardew.
Kolejne bardzo ciekawe info pozniej. Sledzcie temacik!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Typy wczoraj
Postawiono: 320
Wrocilo: 284,8
Strata 35,2
Zysk od poczatku 64,8
Zamknac mordy hejterzy zobaczymy jaki wynik bedzie po miesiacu. W dowolnej chwili moge uzyc broni ustawkowego razenia jesli bedzie trzeba.

Wczoraj troche pospalem i nie napisalem wam o przypadku Swansea o czasie. To byl wlasnie ten mecz, gdzie zawodnicy Crystal Palace zostali poinstruowani przez wlasciciela i zarzad, zeby celowo przegrac i przegrali. Napastnicy robili cuda ale obroncy ich zneutralizowali.
To, co sie dzialo w tamtym meczu to w pewnym momencie na murawe powinna wjechac policja i aresztowac cala formacje obronna Crystal Palace za ustawienie meczu
Najpierw 0-1 kurs 7 na jedynke
Potem 3-1 kurs 200 na dwojke
Na koncu w 89 minucie kurs 300 na jedynke przy 3-4 i oczywiscie 5-4.
Jesli ktos mi powie ze to byl uczciwy mecz to hm...well. W kazdym razie to nie Swansea taka genialna ciula graja Crystal Palace celowo sie podlozyli.
Mozecie grac ze Brendan Rodgers bedzie nowym trenerem. W poniedzialek zwolnienie trenera. Alan Shearer wczoraj przy piwku mowil, ze nie ma szans, ja ze zwolnia Pardew. Zobaczymy kto ma lepsza wiedze. Aczkolwiek Alana szanuje
Wieczorem juz gorzej, obie masowki weszly, to znak ze dzis beda walki
Dzis wszystko podam ladnie i o czasie, bo jest wolny dzien i to bedzie dzien wygrywajacy
Poki co typy dnia, pozniej ustawki z Formuly 1, potem moze dostane cos z US Sports. I beda typy specjalne, jak rowniez Anglia z analizami
Pamietajcie, ze w grze jest Rosberg mistrzem Formuly 1 i Chorwacja wygra final Pucharu Davisa a jest tam 2-1 conajmniej z tego co wczoraj sledzilem
1. Hradec - Sparta 2 ✅
2. KHL Severstal - SKA 1x
3. Severstal + 1,5
4. Ruzomberok - Trencin DNB 2
5. Aberdeen - Celtic 1x
6. Aberdeen - Celtic ponizej 2,5
7. Rapid - Sturm x2
8. Krasnodar - Zenit 1X
9. Krasnodar nie strzeli - kurs prawie 3, zawsze moze 0-0 byc
10. Krasnodar - Zenit ponizej 2,5
11. Trnava - Myjava 2
12. Trnava - Myjava powyzej 2,5
13. Man Utd - West Ham x2
14. Ibrahimovic nie strzeli
15. Southampton - Everton 2

Pozniej beda ustawki z Formuly 1 i wyjasnienia typow z Anglii wiec prosze sledzic temat
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Formula 1
16. Riccardo nie ukonczy na podium LAY 1,67 Betfair. ✅
Czyli ktos u nas stawia mniej wiecej 15 jednostek po kursie 1,67 ze ukonczy. Oczywiscie nasz zaklad wygrany gdy nie ukonczy. Nie ukonczy
17. Ponizej 17,5 ukonczy wyscig 2,25 bwin. ✅
Tyle ze typem glownym jest 18,5 ja gram jeszcze nizsza linie smialo. Jak ukonczy dokladnie 18 nie krzykac

18. Samochod bezpieczenstwa TAK 1,95 bwin
⛔
19. Alonso niesklasyfikowany 4,25 Bwin ⛔
Glownym typem jest ze nie zdobedzie punktow, ja gram odwazniej, ostrzejsza inie, jak skonczy 17ty nie krzykac hejters
Arsenal - Bournemuth
20. Nie bedzie HT/FT 1/1 2,11 Betfair ✅
21. Wynik do przerwy X2 2,05 Betfair ✅
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
22. Jeszcze raz, bo warto Southampton - Everton 2

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:17:30
Spotkanie: Southampton - Everton
Typ: Wygrana Evertonu
Kurs: 3,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:


2,10 na oslabiony Southampton? Haha. Everton to zespol z przeolbrzymim potencjalem z moze najlepszym napastnikiem ligi jedzie do zespolu oslabionego brakiem Tadica - lidera pomocy . Do tego Jose Fonte nie jest w pelni sil. Zapewne w telewizji pojdzie mecz tych patalachow z Manchesteru bo to medialny choc slabiutki zespol z pajacem na lawce trenerskiej, ale tutaj mozemy miec wynik w stylu 0-3. Everton to zespol duzo lepszy, przez chwile zagrazal czolowce. Problemem zespolu sa mecze, gdzie czesto musza bic glowa w mur, ale o postawe zespolu mozna byc spokojnym! Zawsze te kilkadziesiat sytuacji beda mieli. To bedzie &#39;one way traffic&#39;. Skoro Southampton przegrywa z Hull to co dobrego mozna powiedziec o tym zespole

Aha no i zdaje sie dopiero ktos gral mecz w Lidze Europy - Southampton, zgadza sie? Juz raz pieknie ich ogralismy w meczu wlasnie z Hull, tutaj rywal nie bedzie musial czekac, az efekt zmeczenia zacznie dzialac na niekorzysc Southampton, ale wezmie sie do roboty i Everton rozprawi sie z Southampton. Everton juz raz przeszedl kolo meczu z Chelsea, potem tradycyjne 1-1 u siebie z ostatnia druzyna i pierdylion sytuacji, teraz pora na zdecydowana wygrana. Gdzie nie pojde bukmacherzy proponuja gre na Southampton, masowka wczoraj weszla wiec dzis ostra dwoja. Remisu tez nie bedzie. Everton ich zadziobie

23. TYP LIVE (66 min 1-1 ) Betfair
Sion - Basel Sion 9/10 remis 2/20 kurs na 1 16 na remis 4,3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom