>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Już 12 posłów Partii Konserwatywnej wysłało listy domagające się wewnątrzpartyjnego głosowania nad przywództwem Borisa Johnsona - podał w środę "The Sun". Tymczasem brytyjski premier sam dodał w środę kolejny powód do spekulacji na temat jego kondycji.

Zgodnie z partyjnym regulaminem, głosowanie w sprawie zmiany lidera uruchamiane jest, gdy wniosek poprze co najmniej 15 proc. klubu poselskiego, co obecnie oznacza 54 posłów. Ale lista nie jest zamknięta, poza tym samo wysyłanie takich listów pokazuje, że otaczająca Johnsona aura skuteczności w ostatnich kilku tygodniach wyraźnie znika.

"On jest jak Jose Mourinho - był dobry dekadę temu, ale od tego czasu jego moc słabnie. Tak, wygrał wybory, ale miska zupy mogłaby pokonać Jeremy'ego Corbyna (byłego lidera opozycyjnej Partii Pracy - PAP). Jest wrzenie. Ma czas do wiosny, aby wrócić na właściwe tory lub będzie w prawdziwych kłopotach. Listy poszły w ruch. Ja sam jestem na krawędzi" - mówi "The Sun" wysoki rangą poseł konserwatystów.

Działania rządu w ostatnich dwóch-trzech tygodniach zostały bardzo negatywnie przyjęte i spowodowały, że laburzyści po raz pierwszy w tym roku wyszli na prowadzenie w sondażach. Najpierw pojawiła się bardzo źle rozegrana - co później przyznał sam Johnson - sprawa złamania przepisów lobbingowych przez konserwatywnego posła Owena Patersona, którego partia próbowała bronić przed postępowaniem dyscyplinarnym. Później było wycofanie się z części sztandarowej inwestycji infrastrukturalnej - budowy szybkiej kolei HS2 z Londynu na północ Anglii - oraz budząca duże kontrowersje reforma systemu opieki społecznej. Ponadto jest jeszcze problem nieustającego napływu nielegalnych imigrantów przez kanał La Manche, czego rząd - mimo zapowiedzi - cały czas nie może zatrzymać.

Ale wątpliwości, co do tego, czy Johnson panuje nad sytuacją rozgorzały na dobre po chaotycznym wystąpieniu na konferencji Konfederacji Brytyjskiego Przemysłu (CBI) w poniedziałek. Najpierw pogubił się on w notatkach na około 30 sekund, a następnie zapytał uczestników, czy byli w parku rozrywki Świnki Peppy, którą przywołał jako przykład brytyjskiej kreatywności, porównał swój 10-punktowy plan "zielonej rewolucji" w gospodarce do dekalogu, a siebie do Mojżesza, jak również przekonywał, że samochody elektryczne "ruszają ze świateł miejsca szybciej niż Ferrari", naśladując przy tym dźwięk silników samochodowych.

Zdumienie, które to wywołało, spowodowało, że we wtorek jego rzecznik zapewniał, iż premier czuje się dobrze, a w środę rano to samo robił zastępca Johnsona, Dominic Raab. Wskazywał on na "żywiołowy, pełen wigoru, optymistyczny, tygrysi charakter", który "ożywia" on jego przemówienia.

W środę Johnson ponownie zaprezentował "żywiołowy i pełen wigoru" charakter, co jednak tym bardziej wzbudziło zaniepokojenie. Brytyjskie media zwróciły uwagę na dziwny, bardzo ekspresyjny podskok, który Johnson wykonał w czasie cotygodniowej sesji poselskich pytań do szefa rządu, gdy z furią odpowiadał na pytanie lidera opozycji Keira Starmera: "Czy wszystko w porządku, panie premierze?".

(PAP)

Gabriel Janowski
przedawkowal proszki :D

Püdelsi - Wolność Słowa - YouTube

Adamo80 musi lubic Malenczuka

strzelam

to niech ma chlop prezent
Post automatycznie złączony:

PM LEAPS into clapback after Keir Starmer asks ‘is everything ok?’ - YouTube

1:50

Obok Szymka Holowni bralbym go do kadry skoczkow zeby poprawic wyniki, Tomba pokazal ze nawety majac 90 kilo mozna seryjnie kosic medale w narciasrstwie

Starmer dobrze ozeniony z Zydowka jak tam wasz i moj prezydent, idealnie pasuje na nastepce

Hm, ciekawe czy wymienia klauna czy dostana w wyborach co wola

Ide po gazete przeanalizujemy sklad West Bromwich i formacje

Oni nie sa w takiej beznadziejnej sytuacji kadrowej jak Birmingham City, ale nie maja napastnikow, jednego (Granta da sie upilnowac jak sie mu przydzieli dwoch trzech plastrow),

kto tam jeszcze moze strzelic Kyle Bartley? Tyle. Ale ile on strzela, raz na 20 meczow?

Hugill czy Matt Phillips czy Calum Robinson tez dobrzy od swieta i tylk przeciw cieniasom


Ewidentnie West Bromwich jest do ugryzienia, kursy tylk z powodu swietnego bilansu u siebie, ale ta druzyna jest w rozkladzie

Nie dajcie sie zwiesc ze sa wysoko w tabeli, beda walczyc o bezposredni awans, guzik prawda

West Brom 3 miejsce w meczach domowych, Nottingham 3 w meczach wyjazdowych

Bedzie sie dzialo

Apropo zie jest pan Umoczi?

Sabri Lamouchi - Wikipedia

A juz widze wylecial z Kataru w miedzyczasie, nastepna posada pewnie zgrabywacz lisci, nie znam przypadku ze taki pewniak do pley offow wylecial z nich w ostatniej kolejce
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
To tez ciekawe LGBTY i lewaki chca wpuszczac muslimow, jak ci sie rozpanosza wprowadza prawo szariatu, to geje i lezby nie wiedza o tym ze byliby bardzo tepione w tej sytuacji??

Migrant crisis: Protesters gather outside Home Office (msn.com)

Naprawde ciezko zrozumiec o co chodzi lewicowcom, przeciez od islamistow dostana taki lomot ze szok, Biedronie i ta biseksualistka zydowka by musialy same imigrowac, a nawoluja 'wpuszcac imigrantow wincyj wincyj'

zapytam pedzia, pewnie mi czwarte konto na facebooku zbanuja, ale na youtubie jak ma to niewiele zdziala, zbanuja mnie tylkoo na stronie Biedronia zreszta

O prosze, co wy na to prawicowe oszolomy i antyszczepy

1637913336379.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik

Apropos meczu z Coventry, dlaczego Livescore pokazuje więcej zmienników niż 4 i który z nich to ten 3 bramkarz?
Nie wiem czemu, ja kieruje sie tym co napisal gosc co siedzi w Birmingham z gazety Birmingham Mail, jak chcesz to go znajde i mu dokopie jak sie cos nie zgadza, zamiast Tysonowi Fury'emu

Dzis siedzimy jak kura na jajach o tak, za duzo sie dzieje i przed rweekendem zeby winnych rozliczac

1637937006515.png

najpierw chyba losowanie Szwecji czy tam Szkocji, a potem mecz West Brom

Mam nadzieje 5-6 z tych jaj to za porazke West Bromwich
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ten kolo co pisze o 14 osobowym skladzie Birmingham City to Brian Dick z Birmingham Mail.

Brian Dick (@briandick) / Twitter

Brian Dick - Birmingham Live Online (birminghammail.co.uk)

Brian Dick Birmingham City writer | Facebook

Tak ze on tu jest zrodlem informacji. On siedzi w klubie cale zycie wiec raczej zna sytuacje

Prosze bardzo oto artykul za darmo

Birmingham City predicted XI vs Coventry City: The change Lee Bowyer has to make - Birmingham Live (birminghammail.co.uk)

Tak ze nie sprawdzalem livescorow, natomiast czytalem jego artykul przed meczem

Az tak dokladnie sytuacja w BCFC mnie nie interesuje, wiem ze to chory klub, pierwsza rzecza co sie dzieje po zakupie klubu to prezes idzie do wiezienia. I to kazdy kolejny siedzi :D

Coventry powinno wygrac ten mecz, ale Birmingham potraktowalo niezwykle prestizowo i sie postawili za wszelka cene.

to powinno ich kosztowac mnostwo sil jutro, a tu sa wielkim faworytem z druzyna krtora sie rozkreca az milo

No i ciekawi mnie 50 zawodnikow w marcu, a teraz jedenastke ciezko sklecic. Co sie stalo?
Post automatycznie złączony:

Birmingham naprawde nie gra zle i ma dobry sklad, kiepskiego trenera, ale jesli w tabeli zajmuja co roku 16-21 miejsce to jesli chodzi o widowiskowosc gry sa w szostce, naprawde przyjemnie sie oglada mimo na ogol underow

Kazdy ich mecz na 0-0 to tona zmarnowanych sytiuacji po obu stronach i cudowne parady i wybicia, to pech ze takie niskie wyniki padaja
Post automatycznie złączony:

Birmingham naprawde nie gra zle i ma dobry sklad, kiepskiego trenera, ale jesli w tabeli zajmuja co roku 16-21 miejsce to jesli chodzi o widowiskowosc gry sa w szostce, naprawde przyjemnie sie oglada mimo na ogol underow

Kazdy ich mecz na 0-0 to tona zmarnowanych sytiuacji po obu stronach i cudowne parady i wybicia, to pech ze takie niskie wyniki padaja

HIGHLIGHTS | Coventry City 0-0 Blues - YouTube
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
jesli miałbyś stawić coś grubiej to dzis nottingham czy jutro blackpool ?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
jesli miałbyś stawić coś grubiej to dzis nottingham czy jutro blackpool ?
nie zapominajmy ze Coventry gra jeszcze jutro. Osobiscie bym nie stawil przeciwko Birmingham te kursy sa dziwne w kontekscie rozpaczliwej sytuacji kadrowej.

Wystarczy ich zabiegac albo sciac im kogos i juz maja 10ciu

No i St Albans jesli jutro bedzie sie cielo nie odpusci sa glupkami skonczonymi. Ale mysle ze odpuszcza, liczy sie tylko 2 runda FA Cup
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Pisalem, moim zdaniem czolowka im odjezdza a oni sie staczaja

Przed sezonem murowany kandydat do awansu, teraz taki zjazd ze niech sie ciesza jak beda playoffy. Kwestia czasu kiedy przestana golic wszystkkich u siebie. Oby juz dzis

Remis oczywiscie jak najbardziej mozliwy West Bomu, ja zagralem takj ze jak remis to wraca 60% stawki lacznej

Ale mam nadzieje ze West Brom w koncu przegra u siebie, a x2 wejdzie, jakies 2,20 macie w legalnych
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No i macie swoje X2 bez problemu w miare

Pewnie mozna bylo kasowac wygrana zamiast zwrotu, ale czy mozna miec pretensje? West Brom sie obsuwa w tabeli, z tego remisu obie druzyny sa niezadowolone wiec on wcale tak naprawde nie musial byc.

Obie druzyny stracily na tym wyniku

To co, dzisiaj sporo meczw w Anglii zagramy cos? St Albans wyraznie bedzie rybka albo pipka, dla mnie mozna grac ze przegraja wszystko do pucharow 6 grudnia , poki co bilans 0-0-2.

To znaczy nie my, ale oni, St Albans City, przypominam The Saints nie the Citizens, za the Citizens mozna tam po gebie dostac


Podobne kursy byly w meczu teraz Coventry kontra Bournemouth czy Birmingham kontra Blackpool.

Teraz kurs na Birmingham poszedl do gory na 2,25, wczesniej byl skandalicznie niski

Sytuacje kadrowa Birmingham wszyscy znamy dobrze, w normalnych okolicznosciach od wybieganego, dynamicznego Blackpoolu powinno byc 4-0 w pape i morda wiesniaki

szczegolnie ze Birmingham nie umie grac u siebie, czy to za Karanki, czy nawet teraz, wygrywali tylko i akurat przede wszystkim gdy musieli (kupowali)

Ale nie bedzie normalnego uczciwego w takiej sytuacji wyniku, nie odwazylbym sie na gre przeciwko Birmingham, Blackpool powinien byc faworytem albo tam wszyscy maja poucinane nogi

Birmingham jak Barcelona, 11 zawodnikow z bieda zdolnych do gry, za to maja wyniki i trzymaja sie w miare dobrze w tabeli


Bardzo, bardzo dziwne kursy, gdybym ich nie widzial to mowie w ciemno, bedzie 0-3. Ale nie bedzie

Zwracam jeszcze uwage na durni, powtarzam durni z Port Vale, ktorzy rozkrecajac sie w lidze zachcialo sie pucharkow i jest prawie wszystko w dupke od meczu z Accrington, chyba 1 remis 2 przegrane

Darrell Clarke to taki nieokrzesany menadzerek, ktorego o inteligencje nie mozna podejrzewac, ale to nie akurat to jest potrzebne w League 2


Tym niemniej bardzo zaszkodzili sobie pucharami podpadli mi.

Polecalem znajomym ze odpuszcza i nabijali sie ze mnie jak wygrali 5-1 w pucharze.

Tyle ze teraz zaplaca straszliwa cene za te głupotę

Tyle ze graja jutro z Hartlepoolem, ktory tez wszystkie sily rzucil na puchar, tamci jeszcze gorzej, wszystko w trabe oprocz pucharow, ale oni nie maja ambicji zeby awansowac do League One
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzis bedzie sporo meczow przelozonych w Anglii, zagra pewnie polowa Championship i wszystko z Premeir.

Ekstremalny snieg i wiatr, mecz St |Albans obstawiam ze sie nie odbedzie i to wszystkim na reke
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No to przypominam, dzis mamy trzy mecze w obszarze zainteresowania, jak chcecie moge podac na premiership dobre typy, ale mnie interesuja Coventry i Oxford City City nie United, United gra w L1
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
2. Southampton + 1.5 Unibet 2,21

nie jest to jakas super cacy, strasznie bite sa linie azjanow od strony Liverpoolu roznie moze byc, ale do kroniki

3. Crystal Palace - Sston Villa wynik do przerwy

- 10j Crystal Palace 3,15

- 10 j Aston Villa 4,20

Nie powinno byc remisu, ten typ zdecydowanie pewniejszy
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1638023406787.png
Post automatycznie złączony:

oczywiscie licza sie tylko dwa ostatnie, typy na L1 wydaja sie najlepsze
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Birmingham niemozliwe zeby uczciwie wygrali

Kupili punkty.

A Coventry wystawilo rezerwy olalo ten mecz, no tak w polowie rezerwy
Post automatycznie złączony:

Ciekawe czy Yeovil syrzeli w doliczonym
Post automatycznie złączony:

No i Coventry zmiany w 2 polowie ofensywne i jest ciekawie
 
Do góry Bottom