>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Spokane juz 'splukane' :D

Kwestia do ilu goli dobija

Wczoraj ladny dzien rzyznacie, Aston Villa do przerwy weszla po 4,30 i ten kupon 4 mecze kurs 13,49 tez mucha nie siada

Ja rozumiem forum byle gnypek anonimowy moze twierdzic ze 'wygrywa u bukmacherow' albo wchodzic i rzucac oskarzenia nawet nie wiem o co chodzi, ale badzmy powazni i nie osmieszajmy sie tu chodzi o kase

Ale ja tutaj mam inne cele, napewno nie to zebyscie sie dorobili, podejrzewam ze kto losowo sie lapie na jakis typ i nie followuje wszystkiego jest do tylu. I bardzo dobrze.

Generalna zasada choc nie do konca zamierzona jest taka, typy nietrafione podaje z duzym wyprzedzeniem, typy trafione doslownie w ostatniej chwili. I tak ma byc.

Zawsze mozesz grac na odwrot to co podaje z wyprzedzeniem, ale to wymaga pomyslunku. Jak go nie masz, giń. Myslales ze na tacy dostaniesz ladnie podane? Co jeszcze do typu? Talarki i cole?


To nie jest przypadek ze osiagam dobre wyniki u bukmacherow, planowanie sekwencyjne, inzynieria spoleczna, socjologia plus wiedza o histoii futbolu i druzynach skladaja sie na sukces

Teraz Vancouver Giants prowadza 2-0 i jesli chodzi o planowwanie sekwencyjne (to moje autorskie pojecie, ale chyba wiadomo mniej wiecej o co chodzi) to moze to ich uspic i moga bronic prowadzenia 2-0. Ale mysle ze beda czekali az rywal sie wypsztyka i dobija z kontry, skonczy sie jakies 2-4, nie wierze ze Spokane nic nie strzeli. Moze tak byc, ale rzadko prawdopodobne

Wygrana gosci to tam przed meczem byla ubita, kwestia ile bramek padnie. Powtarzam moim zdaniem powinno przynajmniej 6.


Mam fajny mecz na popoludnie, tez mnostwo goli, moze podam tuz przed.

Pojawilo sie kilku oryginalow na forum ostatnio i mieszaja, tak ze lektura tez bywa ciekawa, zawsze mozna zeswirowac jak Jaroslaw Gowin, szczegolnie jak nagle przestajemy cokolwiek znaczyc w zyciu publicznym.


Na ogol przyczynia sie to do otrzezwienia, no chyba ze ylismy uzaleznieni od korytka i swiat sie nagle zawalil. To ladujemy w psychiatryku jak pan Gowin.

Moze to on podaje tutaj typy, pojawily sie conajmniej dwa podejrzane tematy. Nawet zbiega sie to chronologicznie


Kurde ze wczesniej o tym nie pomyslalem, ale dopiero od wczoraj wiem co on wyprawia
Post automatycznie złączony:

1638071656929.png

Nie ma to jak kupon w ostatniej minucie, co nie ;)
Post automatycznie złączony:

Ja po prostu jestem ekspertem w dziedzinie organizacji i zarzadzania, plus marketingu i stosuje pewne metody w zakladach bukmacherskich, to nie przypadek ze z akurat tych druzyn zostal zlozony taki fajny kupon.

Badania operacyjne, metoda simpleks, teoria wielkiego bangu i podrywu (tu zart), teoria gier, planowanie sekwencyjne, szereg Taylora i wiele wiele innych, czesc ma naprawde zastosowanie w praktyce, choc tego szeregu Taylora za cholere nie potrafie zrozumiec, to rozumiem idee.

No i bukmacherskie rozniczkowanie, calkowanie, czasem wielokrotne.

Pisalem o dwoch gosciach idacych ulica i widzaca na chodniku dwojke. Jeden kopnie i zaklnie, drugi zastanowi sie efektem jakiego dzialania na chodniku lezy akurat dwojka.

Jak myslicie, ktory z tych gosci ma szanse na sukces?


Prawda ze to ma sens?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie typ byl zaszyfrowany i tak naprawde dotyczyl Winnipeg. Pewnie nawet dokladny wynik sie sprawdzi

Ciekaw ile bylo na nich przy 2-0 Calgary, myslalem ze juz po ptokach

Ale Vancouver tez zdecydowana wygrana gosci, tylko over nie halo

Majac 'formule na wygrywanie' nie lataliscie by chyba po forach zeby zaimponowac jakiejs nastolatce i dostac numer ale madrzejsi i wiedzieli co z tym zrobic?

A to juz aluzja do profesorka Boysa, heja profesorku no wylaz na mate i przyjmij buta na klate. W grudniu okaze sie czemu go disuje. Moze do tego czasu znajde zdjecia jego nastolatek, choc pewnie juz zrecznie poukrywal.


Ja np wystawilem na forum drugi sklad i tak naprawde te typy co sa to sa rezerwowe, z drugiego szeregu. Jrest cala masa fajnych, innych, ktore nie zobacza swiatla dziennego a zostana zagrane grubo.

A tymczasem Halina Ogieł i Szczepan Jopek z Rogoźna twierdza ze wygrywanie na zakladach bukmacherskich jest niemozliwe i jesli ktos pisze ze zarania w internecie jest oszustem.

Co do tego ostatniego zapewne maja racje, wiekszosc zapewne tak.

Oczywiscie kasuje gruby szmalec za wygrana Winnipeg, nie bylem pazerny dokladac przy 1-0 i 2-0 Calgary.

Ale to nie jest tak ze jak po swoje. Calgary mialo zdecydowana przewage! Co oni ich cisneli. Ale cos nie tego w domu maja bilans 3-1-4 na wyjazdach 9-2-2.

Ewidentnie za duza presja w meczach domowych, staraja sie ale nie wychodzi. Naprawde wszystko w porzadku z ta druzyna, po tym co widzialem. Nikt sie nie bedzie czepial jesli przegrali w takim stylu jak dzis, nie mozna napewno miec pretensji

1638078023548.png

Vancouver oczywiscie tez kasujemy, w 'nielegalnych nie bylo takich kombinacji mozliwych jak u was, tylko 1,88 na dwojke w Unibecie

To pora sie odswiezyc i wyjsc po gazety sportowe

A wy jakie macie plany na niedziele?


Mnostwo fajnych meczow w Premiership i sa zdecydowane typy
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Apropo, Legia z Jagiellonia

Nie przypomina wam wczorajszego meczu Birmingham? Gospodarze zasadniczo wszystko w dupe (Birmingham choc dobrze gra w odroznieniu od amatorow z Warszawy), a tu kurs 1,70

Pewnie zaczynaja kupowac mecze.


Lamak albo 1-0 do rozwazenia, beda musieli kilka kupic zeby sie utrzymac, bo z taka gra i trenerem nie ma szans na utrzymanie

Chyba pora zagrac po dluuugim czasie na wygrana Legii

Legia zagralaby z Birmingham, City bez zmian, oni mogliby ile chcieli to skonczyloby sie 1-3 w Warszawie i 4-0 w Birmingham dla lepszych

i Birmingham nie musialoby kupowac meczu, o prostu wrzuciloby czworke cieniarzom i do domciu

Post automatycznie złączony:

1638088607098.png
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Podobnie kombinuje z Legią więc myślę że w tym meczu będzie czerwona kartka dla Jagielonii żeby uzasadnić porażkę w razie czego
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No to w lecie Liga Pocieszenia FIFA

Uczestnicy:

- Legia
- Gremio
- Newcastle

kto jeszcze
Post automatycznie złączony:

Ciekawe czy Chelsea pusci Manureowi
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
29 jest na łamaka Legii
2-1 i 1-0 tez do rozwazenia

Oby nie wygrali w handikapie.

Innej opcji tu nie widze, jakos nie wyobrazam sobie ze jagiellonii pozwola wygrac
Post automatycznie złączony:

Dobra

2. Legia 1,775 b365 10j
3. Łamak 2/1 28 betfair 10j

Chelsea jednak nie puszcza meczow, raz na rok sie zdarzy ale to nie Juventus czy inny Bayern ostatnio
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Zgaduje ze do kompletu nie uznali prawidlowego dla Jagi?

Zaplacone za 1-0 bylo 1-0. Widac slup poszedl po rozum w koncu

Wrzucilem mecz Clippers z GSW i wyszedl mi wynik

GSW - Clippers 104-108

Zobaczymy. Under i wygrana Clippers

Jak bedzie daleka prognoza to znaczy ze symulator dziala ale w porach kalifornijskich a ta jest nietypowa jak na tych zaszczepiencow
Post automatycznie złączony:


Czyli oczywiscie Atletiko w handi
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wydaje sie byc grubsza afera niz myslalem. Dotyczy partii konserwatywnej w Birmingham i przekretow wokol igrzysk Commonwealth i w ogole.

Od razu do rzeczy, bo wstalem i mam trzezwy umysl.

Pozwolcie ze was uswiadomie co stalo sie w Birmingham, miescie kluczowym dla wygranej konserwatystow w wyborach w UK.

Burmistrzem w 2017 roku zostal tam konserwatywny polityk Andy Street, ktory lansowal sie na osobe nie zwiazana z polityka, nie karierowicz, spelniony w karierze biznesowej, ktory idzie do polityki zeby pomoc ludziom, skoro dorobil sie sam.

Andy Street - Wikipedia

Polityk ten wygral podobnie wybory na burmistrza w 2021 i ma za zadanie przygotowac miasto do igrzysk wspolnoty brytyjskiej 2022.

Po wygraniu ponownym wyborow zaczely sie naprawde cyrki. Miasto jest totalnie rozkopane, nie wiadomo czy w ogole ktos kontroluje sytuacje, autobusy jezdza jak chca, metro zostalo uziemione na wiele tygodni i nie jezdzi w ogole, ogolnie istna masakra z transportem publicznym.

Podrozowanie komunikacja publiczna to istnyhorror, nawet dla osoby tak fizycznie sprawnej jak ja, oszczedze wam detali.

Jedna rzecz mnie zdziwila wczesneij u pana Streeta a bylo nia bratanie sie z takimi szumowinami jak pan Shapps czy Johnson, ogolnie bliskie relacje z panem Shappsem na ktorego kazdy porzadny czlowiek powinien sie wyrzygac a nie w ogole miec z nim do czynienia

1638151311991.png

O Johnsonie to juz nie mowie, sciek totalny w zyciu prywatnym.

Andy wydawalo sie ze to nie ta liga, poziom.

Bedac inteligentnym milionerem (inteligentnym jestem bardziej niz milionerem) wydaje mi sie, ze szukalbym towarzystwa rownych sobie, ciekawych ludzi, od ktorych nie moze czegos sie naucze, ale przynajmniej posmiejemy i dobrze bedziemy czuc we wlasnym towarzystwie a nie zadawal sie z takmi szumowinami a gdy ktos zwraca mi uwage to bym to rozwazyl a nie udawal ze problemu nie ma - a jest.

Tak ze t ojuz mnie zdziwilo w zachowaniu pana Streeta. Kolejna sprawa totalne rozwalenie transportu publicznego, ludzie sa wsciekli wieszaja na nim psy a pan Andy co sobie urzadza?

- zabawy z transami-
- miesiac LGBT
- miesiac kobiet
-promowanie absolutnych miernot ktore do parlamentu sie tylko dostaly bo powiedzialy Brexit jak Nicola Richards czy Robert Jenrick ktory nawet krasc nie potrafi i musial go zastapic fachowiec w tych sprawach Zahavi.


(3) Andy Street | Facebook

W dupie ma normalnych ludzi, zreszta nie tylko to ma w dupie, ale o tym pozniej

Te dwa powody, a wiec absolutny burdel z komunikacja i zadawanie sie z Shappsem sa w 150% wystarczajace zeby zerwac kontakty z panem Streetem i wszystkimi jego fanbojami, co zrobilem i oglosilem to z hukiem.

Co w miedzyczasie sie okazalo.

Niejaki Richard Garner, osoba ktora byla odpowiedzialna za zamowienie wagonow metra z National Express, czyli firtmy ktora odpowiada za 90% transportu w Birmingham, otoz ten pan kilka miesiecy po zamowieniu przeskoczyl do dostawcy tych felernych wagonow.

Cos wam to mowi?

Jak nie, to jeszcze musicie sie duzo uczyc o zyciu.

Richard Garner to bardzo dobry znajomy pana Streeta i niemozliwe jest, zeby Andy o niczym nie wiedzial co jest grane.

Wszysctkich dziwila slepa wiara i konsekwencja w brniecia miasta w kontrakt z CAF, jesli sie zamawia wagony i pociagi to zamawia sie od kilku dostawcow, tymczasem tutaj postawiono wszystko z zelazna konsekwencja na CAF i zaraz potem pan Richard Garner przeskoczyl do CAF.

Jak widac dziwne zachowania sie pana Streeta z podejrzanymi osobnikami to nie jedyny, a moze nawet jego najmniejszy problem w najblizszej przyszlosci

Andy Street udaje ze jest oburzony ty, ze metro nie dziala, zglosil wniosek o sledztwo, tyle ze Michael Gove oczywiscie byl na najlepszej drodze do ladnego wytlumaczenia wszystkim ze wszystko jest cacy.

No i tutaj do akcji wkraczaja pewni ludzie, ktorzy nie pozwola na wybielenie sprawy i dali do zrozumienia, ze nie zadowola sie eleganckim wytlumaczeniem nie wiadomo kiedy, podczas gdy jest gruby smrod.

Dlatego tez najblizsze tygodnie beda kluczowe nie tylko dla rzadu brytyjskiego, ktory jesli chce zachowac szanse na sukces musi sie oczyscyc z tych miernot, ale i cos wiecej niz miernot, ale tez pokazuje w jakim syfie tkwi Birmingham, miasto zdaje sie kluczowe dla sukcesu postbrexitowej gospodarki.

Andy Street juz wie, ze moze to oznaczac koniec jego kariery politycznej, a moze nawet gorzej, generalnie jest wielk cisza przed burza, ale jak kroki i decyzje zostana podjete, wydarzenia beda dzialy sie wszybko

Tak ze ten tego, wiecie, rozumiecie, nie tylko zakladami sie czlowiek ostatnio zajmuje, okazuje sie ze jedna z ikon moze miec sporo za uszami. O WMCA nie bede sie rozpisywal, przy tym przetargu z CAF to jest juz to male miki.

Opisalem sytuacje kilku radnym z Birmingham, proszac o komentarz, odpowiedz byla w stylu 'Dziekuje za informacje. Adrian (Delaney)'

A wiec nie tylko burmistrz w tym siedzi. Zaraz potem mialem propozycje spotkania od Kena Wooda, tez radnego, a przeciez wyraznie zaznaczylem ze to co mowie do danej osoby zostaje miedzy mna a nim, a nie przypominm sobie, zebym na ten temat rozmawial z Kenem.

Oczywiscie Adrian zadzwonil zaraz do Kena, bo informacje jakie mu przedstwilem byly dosc szokujace.

Ale chyba rozumiecie, ze w najblizszej przyszlosci to ja z zadnym konserwatywnym politykiem na piwo nie pojde ;)

Ciag dalszy nastapi (jak mnie nie zlikwiduja, hhee)

A oto gagatki

Adrian

Adrian Delaney | Birmingham Northfield (northfieldconservatives.com)

Ken

Councillor Ken Wood | Sutton Walmley & Minworth Ward | Conservative Party | Birmingham City Council

Ken to leszcz, ale Adrian budzi moj respekt, choc raz sie z nim widzialem

Mimo wszystko mysle, ze to nie sa zabojcy, ale miernoty iszykuje sie wielkie wietrzenie konserwatystow w Birmingham i nie zdziwcie sie jesli burmistrza wyprowadza w kajdankach pewnego pieknego poranka albo zrobi cos ze soba jak pan Szmyd, wojt gminy sanok 11 wrzesnia pewnego pieknego roku

Ale takie rzeczy dobrze wiedziec wczesniej, bo publika bedzie zaskoczona.

Post automatycznie złączony:

Poszedl over 214,5 Lakers na Unibecie. Niestety chyba wygraja ale niski kurs


Projekcja wyniku

Lakers - Pistons 115-112
Post automatycznie złączony:

1638153255845.png

Bylo to godzine po tym jak zaserwowalem Adrianowi potezna dawke szokujacych informacji na temat burmistrza.

I oczywiscie poprosilem ze to co mu mowie ze zostaje tylko i wylacznie miedzy nami. Bo to nie sa informacje, za ktore moge dostac medal i bynajmniej sie tego nie spodziewam.

Ciekawe czemu tak szybko chcial sie spotkac ;)

mialem mu powiedziec ze wole blondynki lub rude w wieku 25-30 lat niz starych ogorkow, ale sie powstrzymalem jak widac po mistrzowsku zrecznie wybrnalem

Tu moze byc podobna historia z Andym

Zastrzelił żonę, sam próbował popełnić samobójstwo. W szpitalu zmarł wójt Sanoka | Nowiny (nowiny24.pl)

Tez 'wzorowy samorzadowiec'

Mariusz Szmyd – Wikipedia, wolna encyklopedia

Andyemu to akurat nie grozi, bp jego zapina chlopak ale nie zdziwilbym sie gdyby cos podobnego sie wydarzylo.


A ludzie spia i nic nie wiedza, to bylby grom z jasnego nieba, kto? Taki blyskotliwy polityk? Nieumoczony w korupcje? Szkoda!
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Z albumu naszej ikony



1638154638413.png

Gary to nawet nie wiem jakiej jest prientacji, wiem tylko ze jest masonem, natomiast Andy to 100% gej. Nic nie mam do homosiow, ale jak zamiast rozwiazywac problemy zwyczajnych ludzi zajmuja sie promowaniem takich rzeczy podczas gdy nie jest dobrze to nie mam pytan.

Nalezy sie kop w D. Ale taki zeby napewno nie byl dla nich przyjemnoscia

Ciag dalszy nastapi
Post automatycznie złączony:

Z czego co podsluchaly chlopaki na linii Newcastle juz probuje kupic mecz z Norwich, stad to punktowanie Norwichowccow ostatnio, nie tylko chca sie utrzymac, ale tez chca rozdawac karty kto spadnie

No i dobrze ze zmienili trenera, z poprzednim pewny spadek, ale nie powinno byc tak ze Smith jeden tydzien pracuje w tym klubie, za tydzien w drugim.

To rodzi mechanizmy korupcyjne.

Newcastle bedzie kupowac mecze teraz, poki co jest licytacja i nikt im sie nie daje, podbijaja stawke.


tym skladem watpie zeby szybko cos wygrali, kazda wygrana jest podejrzana, musza nadciagnac wzmocnienia w styczniu, obecny sklad to 2 liga

Moim zdaniem Newcastle spadnie, co najwyzej cwanaiki ich naciagna na kase jeszcze. Spadna i juz sie nie podniosa.

Ta kobyła co jest to figurant

1638155253855.png

Kupic moga z Norwich i Leicesterem. I jeszcze jakies szanse z United.

Burnley im sie nie polozy, z Liverpoolem to niech lepiej nie wychodza na boisko, z City to samo

Jak nie wygraja z Norwich to na polmetku bedzie 10 punktow max.

Zostanie wiec 31 punktow w 19 meczach drugiej rundy. Bardzo malo realne jak nie umieja wygrywac ze sredniakami nawet
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1638156630111.png

NHL chyba wszystkko trafilemw tym miesiacu

To Jason Spezza jeszcze gra? To dinozaur

Wlasnie ogladam mecz zamykajacy kupon, ale to czysta przyjemnosc

AKO 11

Tu natomiast bylem pewien ze kasa polozona w czarna dziure wszak Brusque nie wygralo a tu taka niespodzianka

1638156865719.png

Tez AKO 11

Dzis Kalifornia nie gra, ale jak widac skupienie sie na jednym regionie jest dosc dobra strategia w odniesieniu do sportow amerykanskich. Druzyn jest tyle, ze nie da sie ogarnac, a tu myk ogladam San Jose Sharks i widze ze np chlopaki ladnie graja.

To samo Calgary Flames , to ze wczoraj przegrali nic nie znaczy , teraz pewnie rozniosa kogos 7-1 na wyjezdzie, dawno nie widzialem tak agresywnie grajacej druzyny, szczegolnie w przewadze

Wlaczcie sobie, zobaczycie jak na Winnipeg siedzieli wiekszosc meczu

Najwyzsza pora na te hinduska ściekówę już

Boris 'fuming' at Priti Patel for 'doing nothing for 2 years' to stop migrant crisis (msn.com)

Niech spada do ojczystego Izraela i tam idzie do rzadu.

Tyle ze tam potrzeba mozgow a nie wytapicowanych 50 latek z mozgiem 10latki
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Piekny over Lakersow. O to kto wygra nie mialo sensu sie martwic po takim kursie, ale oczywiscie Lakers musza zamiatac takie mecze jak sie chca wtarabanic do PO

Projekt 115-112 Wynik 110-106

Niezle, jesli linia overa przekroczona nie mozna miec zastrzezen

A do przerwy chyba mniej niz 100 punktow bylo :D
Post automatycznie złączony:

Niezle spuchlo konto na unibecie, ale widac ze oszczedzaja na zalodze

Tym bardziej mozna im wlozyc parasol w tylek (zgaduje ze Andy Street to lubi, a to nie ma byc przyjemnosc) i ich eksploatowac bardziej niz Cecil Rhodes murzynow.

Znacie to?

Czterech czarnych niesie bialego w lektyce, nagle jeden z nich slabnie i lektyka sie przechyla. Nialy wychodzi patrzy i mowi.


- Cholera juz drugi kapec w tym tygodniu

To pora wlaczyc TVP info zeby sie dowiedziec ze katastrofa idzie i szczepienia 23 dawki jedyna nadzieja, ciekawe jaka biurwe podczepiona do cycka dzis wezma do promocji

Pieciocyfrowa suma wpadla, niezle jak na weekend, chyba bardziej skupie sie na zakladach niz polityce i biznesie, odpowiedni ludzie juz pozamiataja obecny rzad i ukladziki, ale trzeba bedzie wyjechac na kilka dni ze wzgledow bezpieczenstwa ;)

A bedzie sie dzialo w najblizszych dniach, tygodniach, miesiacach, podejrzewam i gram na to ze bedzie wymiana premiera i ten caly sciek ministerialny typu Patel czy Shapps inaczej nie maja czego szukac i jak mowie Starmer dobrze ozeniony.

Doly sie gotuja

Na nastepnego premiera proponuje

Andrew Mitchell - Wikipedia

Ale on sie niezle urzadzil w hrabstwie i raczej nie jest zainteresowany. Poza tym jest nie do przelkniecia ze wzgledu na ostry jezyk wobec biedakow i innych niedorozwojow a wypada miec empatie

Aha no i jesli chcecie na podstawie statystyk typowac sporty amerykanskie to nie wiem ilu z was studiowalo ekonomie

Błędy prognozy ex ante – Wikipedia, wolna encyklopedia
Błędy prognozy ex post – Wikipedia, wolna encyklopedia

Jak nie slyszeliscie o tym, to wspolczuje. Warto przeczytac cala ksiazke 'Prognozowanie i symulacje' Nazwiska jakie polecam Aleksander Zelias, Jacek Osiewalski (ten toosiewal na egzaminach - ale ja go ominalem, pewnie bylby 3 termin z ekonometrii) a nawet Jozef Pociecha podstawy stattystyki i Badania Operacyjne juz nie wiem kto to napisal.

Mam to szczescie ze ukonczylem uczelnie z mozgami, choc wtedy akurat oni nie zajmowali sie zakladami sportowymi, a ja gralem w 13 meczow w toto liga czy jak sie to nazywalo ze trzeba bylo trafic 10tke zeby wyplacili

Teoria prognozy - Aleksander Zeliaś | Książka | Biznes, ekonomia | merlin.pl

Spokojnie mozna to przeniesc na plaszczyzne zakladow sportowych

Andrzej Malawski – Wikipedia, wolna encyklopedia

Ten to dopiero byl gagatek, bardzo mily i uprzejmy, za to teorie jakie wymyslal to trzeba bylo se dac mlotkiem w leb zeby zrozumiec. Ekonomia matematyczna. Az ulozylem haslo 'Malawski na Malawi'

Ale az tak zle biednnym murzynkom nie wypada chyba zyczyc

Ekonomia matematyczna – Wikipedia, wolna encyklopedia

Programowanie dynamiczne – Wikipedia, wolna encyklopedia

Ja to nazywam programowaniem sekwencyjnym...

Praktyczne zastosowanie? Program wyplul analize meczu Lakersow i do przerwy prowadzili zdecydowanie. Mozna bylo zalozyc, ze Lakersi to cieniasy, a Detroit sprobuja zrobic cos zeby dojsc, ogolnie wynik by sie zblizal do prognozy, a wiec Detroit powinno wygrac 2 polowe no i powinno byc duzo wiecej punktow.

I dokladnie tak bylo.

No moze niezupelnie do przerwy bylo zdecydowane prowadzenie, ale byl taki moment gdzie Lakersi prowadzili p[ietnastoma punktami

To naprawde nie sa bzdury ale mozna zarobic ladna kapuche

Na dzis polecam

Krytyka Lucasa – Wikipedia, wolna encyklopedia

' Systemy sztuczne nie mają własności poznawczych, gdyż nie są zdolne do dowodzenia zdań samozwrotnych. '

Antynomia klas samozwrotnych – Wikipedia, wolna encyklopedia

No wlasnie. Tak mozna wych...oszukac google, facebooki i innych cenzorow
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 04:05
Spotkanie: Calgary Flames - Pittsburgh Penguins
Typ:
Spotkanie/liczba goli 1/+6,5
Kurs: 4.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Ogladalem ostatni mecz Calgary z Winnipeg i mozna powiedziec, 'glupi ma szczescie' rzucilem cos tam na Winnipeg, po pierwszych minutch bylo 2-0 Calgary, mysle sobie po kasie a tu taka niespodzianka.

bsolutnie niezasluzona wygrana Winnipeg Jets, Calgary niesamowiciezdeterminowane, siedzialo caly czas na ich szyi i dziobalo. Przewaga liczebna to juz olbrzymi napor Flames, nic nie wpadalo, a goscie grali swoje i ograli ich metodyzcnie.

Pieta achillesowa Calgary sa mecze domowe, gdzie maja ujemny bilans, natomiast juz na wyjazdach sa zdecydowanie najlepsi w licze.

Ogolnie to colowka NHL, naprawde zlozyli pake na ten sezon i nie tylko pozycja w tabeli jest dobra, ale gra lepsza.

Hokeisci Flames czuja napewno olbrzymi niedosyt po sobocie i chca zmazac plame. Na ogol reakcja po porazce jest prawidlowa, niezaleznie od rywala,. Porazek maja zreszta bardzo malo, tylko cztery w 21 meczach, najmniej w konferencji zachodniej. Mozna sie domyslac, co sie dzialo po porazkach. Tylko 3 porazki u siebie, mimo labego bilansu meczow domowych, po pierwszej bylo 5-2 z Chicago, teraz tez powinna byc reakcja

Miejmy nadzieje w dolek hokeisci Flames nie wpadli, przegrali w sobote, ok, mozna, ale po takiej potawie naprawde nie mozna miec do nich pretencji, oni grali w hokeja, goscie strzelali bramki (Winnipeg)

Dzis pora na reakcje.

Calgary - Pittsburgh 5-2 (o Pittsburghu malo wiem, wiem ze w tym meczu 'nei bedzie remisu'). A zatem 'idziemy na calosc' ja wskazuje argumenty za Flames
Post automatycznie złączony:

o Winnipeg juz 0-1. Nagroda od Jahwe za podzielenie sie z wami genialnym typem?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1638241308651.png

Kilka pensji wpadlo

1638241441131.png

Tak naprawde Calgrary to juz moj najmniejszy problem dzis, skoro niespodziewanie takiego zająca upolowalem
Ale tam nie bedzie remisu, a moim zdaniem powinni wygrac, choc jak przegraja tez sie nie zdziwie. Remisu niet
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Takiego teasera sobie zlozylem.

Mam nadzieje ze na linii odver under mnie nie ozenili

Powinno byc sporo punktow Pelikanow, pokrycie dodatniego handikapu, ale czy wygraja? Zobaczymy.

Nie szedlbym w Clippers, zaraz rognoza wyniku
Post automatycznie złączony:

1638243115536.png
Post automatycznie złączony:

Clippers - Pelicans 109-105

Zobaczymy, co tam chlopcy wymodza. Moze nie bedzie az 218 punkow, ale pod cos. No i raczej nie powinno byc latwej wygranej Clippersow
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
REZERWACJA

1638244282222.png

Ciekawe ktory pilkarz Palmeiras spod stolu wylazl

Oczywiscie moze sie skonczyc jak Gremio z Flamengo ale nie wierze ze nie bylo ostrego picia. Zieloni nie beda przeszkadzac zielonym

Chyba sobie kupie koszulke Cuiaby, swietny sezon!
Post automatycznie złączony:

Ale pelikany cisna clickersow, hehe

Jaka tam byla linia na ich punkty 106? 104? Jak tak dalej pojdzie wrzuca im ze 130-140
Post automatycznie złączony:

Napisze wam jaki jest problem z clippersami od lat jak bede mial czas i nastroj i dlaczego to druzyna skazana na kleske sportowa
Post automatycznie złączony:

Z tego co slysza na miescie bylo podejscie do Norwich ze strony Newcastle zeby sprzedali im mecz. Zobaczymy czy oferta zostala przyjeta, na sportowo zdecydowana wygrana Norwich, ale pewnie bedzie mecz zalatwiony tak jak Legia miala z Jagiellonia.

Newcastle - Norwich 1-0 2-1, lamak raczej nie, ale chyba mecz zostal sprzedany przez Norwich

Ktos mowil, ze Clippers slyna z zelaznej defensywy, buhaha takie NOP im cisnie trojke za troja, chyba bronia ale dostepu do informacji ile zarabiaja za granie takiego szitu
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Labour reshuffle: Starmer aims to combine experience and youth - BBC News

Lubie te laske, wali prosto z mostu, ale ze wyszla za faceta 25 lat starszego? Napewno jej nie zaspokaja odpowiednio wiec sie wyzywa intelektualnie

Moze sie kiedys poznamy blizej, kto wie.

Od jakiegos czasu wyglada na rozgoryczona i marudzaca niesamowicie, wiem co jest jej potrzebne

1638247420244.png

To mamy pierwszy nietrafiony typ z NHL, Calgary jednak patola u siebie, cos w tym jest, ale Pitsburgh tez nie leszcze

Nawiasem mowiac ten gosc Ali G i i Borat to geniusz

Madonna - Music (Official Video) - YouTube

Madonna to akurat placi 25letnim byczkom
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:

Za co cenie Sashe Barona Cohena ?Tak w przerwie meczu Cipppers.

Za to ze zrobil film o Ameryce a durni Amerykanie sie smieja ze to parodia o Kazachstanie

Nie wiedza zkogo sie smieja

Ladnie z nimi pojechal

1638247642274.png

To drugi zyd obok Boba Dylana, ktorego lubie. Pewnie jest ich wiecej

Madry narod.

Pewnie Korwin by powiedzial ze przetrwali czystki ostaly sie najsprytniejsze jednostki i odrobina czystek etnicznych nikomu jeszcze nie zaszkodzila. Nie ja to mowie, ale logika Korwina Mikke
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Bezczelny teaser z wygrana NOP tez wszedl

1638251118423.png

Dobry jestem - co tu kryc.

Mam nadzieje, ze nikt nie skorzystal.

A teraz Newcastle

1638251235675.png

Tu mam nadzieje wszyscy utopicie jak w opowiadaniach Marqueza

Apropo jeden z sobotnich meczow Championship juz wiadomo kto wygra.

Nie powiem ktory mecz oczywiscie, zeby nie wysadzic intrygi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom