>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Tak, Brazylia gra plus NHL i NBA

jak mowilem jest supermeczyk na sobote, podziemie juz wie kto wygra, ale i w nocy miejmy nadzieje cos zarobimy, choc po ostatniej nocy moze byc korekta
Post automatycznie złączony:

Newcastle :D :D :D nawet kupionego meczu nie potrafia wygrac, a Leeds typowalbym ze przegraja, wiec dobrze ze spalem, nie wyrzadzilem szkod, przede wszystkim sobie

Wczoraj nie moglo byc dobrze z pilki
Post automatycznie złączony:

o ile Flamengo obawiamsie ze wyzyje za przegrany final Libertadores to Palmeiras jest takam biba ze przegraja nie ma bata
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Boca hujors przgrywac indiance zafajdane, chce sie rozkrecic na noc!
Post automatycznie złączony:


Rewelacyjna piosenka mimo ze Bieber
Post automatycznie złączony:


No i Crossovery dobre sa, pozwalaja wyjsc poza schemat

Czyli to jest to co ja robie w zakladach bukmacherskich

No i ta Grace ;)



To jest to znim Clean Bandit poszli w komerche, ale to i tak z dupokrętkami typu Adriana Grande czy Nicki Minaj czy Ruchanna to kosmos
Post automatycznie złączony:

Ostatnio wam powiem nauczylem sie spac, gdy wyniki nie po mojej mysli. Wczoraj z Premier League napewno bym wtopil jak bym cos zagral, a tak mam nadzieje ze tylko wy udupiliscie
Post automatycznie złączony:

Ta tez daje rade, szkoda ze w zyciu jest taka popieprzona

Post automatycznie złączony:

Apropo Ruhanny


Ta piosenka to szczyt, zarwno jej jak i Calvina, potem zjazd. Calvin tez fajne piosenki robil zanim nie poszedl w komerche, zreszta i tak daje rade dalej

To tyle o showbiznesie, rozkrecamy sie na noc zeby kosic Vegas, jak przegra plebs z Buenos Aires mozemy sie rozkrecic ladnie wiec prosze siedziec bo jestem wyspany
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Apropo tego co Ruhanne walil po pysku tez daje rade, zanim celebryci nie zaczeli reklamowac tego syfu szczepionkowego na koronawirusa


Ja to jestem jak Pitbull kto sie ze mna nie sfotografuje nie istnieje w polityce

1638315841228.png

Choc przyznacie ze na tle najlepszego typera od lig angielskich Pani Marszalek sie dobrze prezentuje, lepiej niz na zdjeciach i w telewizji?

Wiem ze wiesniacka kurtka ale tu je Anglia, prosze sie nie czepiac


To tez spoko piosenka dobra zaraz kosimy Vegas

Czasy rodzą się na nowo o pięćdziesiąt lat za późno
Eksperyment wykonany, lecz niestety nie udany
A więc powrót do przeszłości, chwytać to, co już uciekło
I wymyślić sobie niebo, i wymyślić innym piekło

Ohohoh

Co tam z NHL gra, moze Calgary? zgadyje ze wczoraj przegrali? Nawet nie patrzylem dogrywki. NAprawde kosmicznie graja, nie wiem skad nagle zmontowali taka pake, niesamowicie wygladaja

Washington z Panterami, oba teamy tez bardzo dobrze graja, nie tylko jesli chodzi o pozycje w tabeli ale gre, nie sadze zeby Florida dzis przegrala, ostatnie 2-3 mecze wtopy ale to scisla czolowka ligi

No i San Jose tez swietnie graja mimo ze to chucherka, wyniki takie pol na pol, ale gra zdecydowanie lepsza niz miejsce w tabeli a dzis kurs na nich 3.

New JErsey nie wiem bo nie ogladalem w akcji

Ti siedzimy jak kura na jajach

Oby zlotych, hehe
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
1638316671715.png
Post automatycznie złączony:

Boston - Detroit 4-1 5-1 5-2
Florida - Washington 3-1 2-1
New Jersey - San Jose 2-3

napewno under Floridy, Boston powinien rozjechac jakies 4-1 Detroit, a New Jersey mam nadzieje ze przegra

Florida niezly poczatek ale juz 1-2. Ciezko uwierzyc ze pantery przegraja trzeci raz z rzedu po takim kursie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Cos cisza z pilki, gole nie padaja, Boca Juniors zwrot, to tak puscilem na rozruszanie NBA

1638318884906.png

Post automatycznie złączony:

Choc jak by tak Flamengo przegralo, niezapeszajmy

Ale Palmeiras za chwile gra, chyba sami szatniarze. Ale znowu kurs 1,9 na Cuiabe bardzo smierdzi

Pozniej sa fajne meczyki, caly oddzial zamkniety bedzie ogladal na swietlicy GSW kontra Phoenic, mamy juz klucze, Jakub podwedzil

Chyba nie wyszedl im kupiony mecz, poczytajcie bluzgi

Newcastle United - NUFC.PL

Wyglada na to ze bedzie niezla komedia z Newcastle, jeszcze jeden latwy rywal i potem City/Liverpool/United/Chelsea itp czekaja
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
1638320450715.png

Dzis bardziej zbieramy dane i wyciagamy wnioski, ale noz widelec Arizona drugi raz z rzedu

wiem, sam w to nie wierze

Dlatego trzeba zagrac

O prosze Cuiaba 0-1, mowilem mega smrod lepiej nie tykac gowna

Ciekawie z tym Newcastle bedzie. Burnley sie utrzymuje co roku, Watford za chwile skonczy sie masakryczny terminarz meczem z City, Norwich 4 ostatnie mecze 8 punktow (a na Weszlo dopiero co debatowali czy to bedzie najgorszy zespol z historii, uwielbiam ich tzn Weszlo nie Norwich), Leeds ogarnia.

Kogo oni maja zlapac zeby sie utrzymac jak strata na teraz jest 6 punktow a teraz bardzo trudne 4 mecze po Burnley?

Moze Crystal Palace, moze Everton cieniujacy ze masakra, moze Aston Ville bo nie wierze w Gerrarda.

Na te chwile spadek dla mnie Crystal Palace, Aston Villa, Southampton, tzn 2 z trzech bo Newcastle spadan na 99% dla mnie, mysle ze Crystal Palace tez

Ohohoh Tampony jaki start to Arizona ja was prosze

Oby same dwojki dzis w NHL biore w ciemno!, juz kij z Florida i Bosonem

Arizona 1-0!

*Unibet nie lubi tego

:D

Ale ze Boston to przegra? Niezla patola tam musi byc. Arizona strzelac drugiego i do kasy

O New Jersey Nets hehe

z mitycznym overem GSW vs PHO bedzie tak samo pewnie rzuca 180 punktow
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jutro prawdziwy hit w temacie, rozmowa z Ralfem Rangnickiem

Tymczasem czekam az dostane po grzbiecie i Minnesota strzeli gola. Oczywiscie bede ogladal mecz


Mam zle przeczucia

Oby dla Minnesoty zadedykuje te piosenke
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Pantery jak pieknie weszly! z 1-4 na 5-4!!

Za chwile rzuce wam dobry typ jak ktos nie spi, tz niezupelnie to czego bym chcial, ale musze sie ograniczyc do 'legalnych'

Cuiaba piekny syf ominelismy, nie ma co.

Ostrzegalem
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Ten Waszyngtonu to ładnie ustawił spotkanie bo aż niedowierzanie 2 tercje wyrównane w strzałach na bramkę a w 3 25 do 2 jakby odlecieli na Marsa
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Pieknie teaser z NBA wszedl! To do dziela!
Post automatycznie złączony:

Ten Waszyngtonu to ładnie ustawił spotkanie bo aż niedowierzanie 2 tercje wyrównane w strzałach na bramkę a w 3 25 do 2 jakby odlecieli na Marsa
Mowilem nikt nie pozwoli skasowac komus 3 razy z rzedu porazki Panter po takim kursie

I wyszlo na moje

Mam cos ciekawego
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Prosze bardzo. Podane z teflonwej patelni. Nie mowie, ze na 100% wygra Spokane ale wygra

a over bo taka oferta, najchetniej bym wzial np Spokane i powyzej 6,5 ale nie ma w naziemnych



Dyscyplina: Hokej na lodzie - WHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Spokane Chiefs - Victoria Royals
Typ: powyzej 7,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Spokane to dolny zespol PO. OK, ostatnio przegrali, ale 1-3 z nie byle kim bo powaznym kandydatem do tytulu w tym sezonie

Dzis sobie odbija na absolutnych slabeuszach co maja 8 punktow w 16 meczach i nie wejda do PO. Z czego Victoria 6 punktow w ostatnich 5 meczach, a zatem 2 w pierwszych 11 meczach sezonu.

Dzis Victoria powrot do korzeni i sluczka w meczu z podraznionymi Spokane, ktore musza ubijac miejsce w PO.

Spokane - Victoria 5-3

Mowisz ustawka Florida??
Post automatycznie złączony:

No i bedzie mecz Goldenow, ale tam pachnie mi grubym underem i ze Golden Satate wygra
Post automatycznie złączony:

No rzeczywiscie piekna ustawka, Washington poszli na ryby w 3 tercji

1638327782612.png

St Louis zaraz tez wygra z szybkiego 0-3
Post automatycznie złączony:

Geniusz

Chyba wygrali Netsi ale handikap na luzie. Po wczorajsym wyczynie NO Pelicans dzis ostroznosc poplacila

To co, symulujemy wynik dzisiejszego hitu?
Post automatycznie złączony:

No i bedzie mecz Goldenow, ale tam pachnie mi grubym underem i ze Golden Satate wygra

To tak poszlo, na zywo bo juz zaczely

i napieprzamy gole Spokane albo i goscie

1638328361424.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Prosze bardzo. Podane z teflonwej patelni. Nie mowie, ze na 100% wygra Spokane ale wygra

a over bo taka oferta, najchetniej bym wzial np Spokane i powyzej 6,5 ale nie ma w naziemnych



Dyscyplina: Hokej na lodzie - WHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Spokane Chiefs - Victoria Royals
Typ: powyzej 7,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Spokane to dolny zespol PO. OK, ostatnio przegrali, ale 1-3 z nie byle kim bo powaznym kandydatem do tytulu w tym sezonie

Dzis sobie odbija na absolutnych slabeuszach co maja 8 punktow w 16 meczach i nie wejda do PO. Z czego Victoria 6 punktow w ostatnich 5 meczach, a zatem 2 w pierwszych 11 meczach sezonu.

Dzis Victoria powrot do korzeni i sluczka w meczu z podraznionymi Spokane, ktore musza ubijac miejsce w PO.

Spokane - Victoria 5-3


Dobry jestem, co tu kryc

Posanowilem sie nawet wspanialomyslnie podzielic.

'To byl mily pedofil. Zawsze mowil dzien dobry na klatce, raz do roku przeprowadzil nawet babcie przez ulice'


To nie o mnie oczywiscie ale o Mariuszu

Ake ja tez wspanialomyslnie sie podziele dobrym typem czasem

Czasem niewiele trzeba do sukcesu


Jedna taka piosenka i jestes ustawiony. A on mial dwie. Slyszal ktos o nim potem? No wlasnie

Latwo jest wejsc z futryna jak Cygan do Zabki i przejsc sie po polkach i rura z powrotem.

Trudniej o staly sukces

To cos jak z pilka do bejsbola. Mozesz za nia gonic, wymeczyc sie, a ona sie bedzie odbijac i pojdzie w trybuny.

Mozesz natomiast wyliczyc, gdzie ona bedzie w danej chwili, wystawiasz reke z rekawica w odpowiednim momencie i ona sama do niej wpada. Nawet sie nie sparzysz.

Tak jest, zgadza sie? Choc oczywiscie czasem nawet antyczczepowi sie trafi.

Oby jak najrzadziej i w czoło jeśli już. Może zmądrzeje.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Eleganckie pieniążki w nocy ✅😀 to co teraz Brighton daje zarobić ?
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Eleganckie pieniążki w nocy ✅😀 to co teraz Brighton daje zarobić ?
To mozna to bylo gdzies zagrac na zywo? Bardzo pozno podalem. Moze na stsach bo ja u swoich nie widzialem.

Dzis przyjrzymy sie, ale jak mowilem wczorajsza pilke angielska kompletnie przespalem. Nic bym nie trafil wiec dobrze

Leeds myslalem ze przegra, Newcastle kupilo no i myslalem ze Port Vale wygra z Rotherhamem bo Darrell Clarrke jest malo rozgarniety i bedzie sie rzucal na maxa, a Rotherham napewno wypusci rezerwy.

A Rotherham nie mial takiego slabego skladu wcale wczoraj, poszedlem spac jak zobaczylem

Dzis rozmowa z ralfem Rangnickiem, udzielilem mu kilku porad zeby strzegl sie pulapek i konsultowalismy kogo wyslac w kosmos.

Jednym z tych nazwisk jest oczywiscie Paul Pogba.

A Marcush Rashford albo sie przylozy albo tez wylot do Leicesteru, Southampton, Bournemouth czy Arsenalu

I oczywiscie zelus albo sie podporzadkuje albo ławka. Bo przez niego polowa druzyny przestala grac. A fani i media sie cisnely jak by to byl jakis galaktyczny sklad. Zupelnie tak jak zachwycili sie Newcastle. A tu zonk

Bruno Fernandes dobry byl, dopoki nie przybyl 'kolega' od strzelania, a raczej podkradania karnych. No i wszystko sie posypalo

No i ogolnie nieciekawie w West Bromwich. Snodgrass odchodzi, zostaje trzech midfielderow. Jest jeden napastnik. To nie przypadek ze tak cieniuja, ostatnio 0 goli i 1 punkt lacznie w pieciu wyjazdach. Ale i u siebie beda cierpiec

Ale o tym pozniej

Apropo bardzo ciekawe jest losowanie League Cup cwiercfinalow kiedy mecze?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kto nie dspal zwracam uwagae na nocne cuda.

NHL - Florida wyciaga w 3 tercji z 1-4 na 5-4 i to w regulaminowym, rywalnie istnial w trzeciej tercji. Bylem od poczatku za panterami, ale myslalem ze po ptokah

NBA

ludzie sie rzucily na Sacramento bo niby lakersi bez krola, no i prowadzili chyba 16ma nawet zeby przegrac prawie 30ma. Sacramento stanelo zupelnie

No iDalas- GSW. Mecz wyrownany, nagle GSW jak dzieci we mgle 132192342 strat i niecelnych rzutow az odjechali im Phoenix na 10

to gdzie dzis niespodzianka? Aston Villa? City musi cos przegrac wkrotce
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzien dobry.

Wlasnie wstalem moze cos trafimy, bede mial swiezy umysl.

Faszeruje sie Red Bullm

sporo meczow sie zaczelo, ale ominelismy juz skuche widze (Filadelfia z NHL)

Ale meczow w sam razaz teraz tez

Rozgladam sie, moze jakis hokej o 4
\
Z cyklu sex na zywo na kamerkach, moze Detroit zaplaci za te wygrana wczoraj oby przegrali

i widze Oklahoma jakas masowka a czy to nie oni zgwalcili Clippersow ostatnio?

No iMiami Heat widze ladnei plynie, a oni mieli byc czolowa sila na wschodzie a Cleveland nniby cieniasy?
Post automatycznie złączony:

Potezne problemy Derby, byc moze bedzie likwidacja, stad ta ustawka w poniedzialek 1/2 QPR chetne do takich manewrow

Derby face LIQUIDATION unless HMRC agree to write off debt (msn.com)

Ninkt ich teraz nie kupi bo spadaja do L1.

Jedyny ratunek to jakis samobojca finansowy, ale kto by wchodzil do druzyny ktora spadnie na trzeci poziom na dzien dobry

No i moga dorabiac na ustawkach, ale tu ryzykuja jak ktos wywacha to koniec ich

Bedzie ciekawie, choc chyba njgorszy scenariusz nie

I tam poszli Polacy Kamil Jozwiak i ten drugi

Ladnei sie wpakowali
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Seattle Kracken pieknie czy jak im tam, dowiezc a my dowieziemy jakis fajny typ na 4 rano


Jakby nie lewica przy wladzy i ten szczepionkowy syf Kalifornia to nawet byloby fajne miejsce do zycia

Jakby jeszcz ePhildelphia Fleas odwocila bym sie nie pogniewal.

I oby Bucks wygrali bo nie zagralem na przegrana, bym sie wkurzyl
Post automatycznie złączony:

Miejmy nadzieje ze wygraja Kraken, over padnei w meczu Denver, Milwaukee wygra, a nie pogniewam sie jak Philadelphia Flyers oczywiscie tez

To tak na te chwile

No i oczywiscie Oklahome City Thunder placic za te wygrana na Clippersach! Kto to widzial zeby wygrac dwa razyz rzedu raz bedac niespodzianka na blowoucie, a potem bedac masowka! To bylby skandal dla bukmacherow

Ale to chyba NO Pelicans wygraly na Clippersch cos mi sie pomylilo

Tak czy siak dzis schodza sie przegrancy z Clippes z przegrancami z Sacramento

Moze byc niezla komedia
Post automatycznie złączony:

Aguila z Municipalem bedzie łamak szykujcie sie na dobry kurs na jedynke i rura. Albo ustawcie na betfair jaki was zadowala, teraz peenie jest jakeis 1,5 zgaduje
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Zagralemgoscie strzela gola w Meksyku, kurs 1,53 b365

Z Whl jedynka jak ktos gra na zywo, ale znajde lepsze bety

No i Vegas powinni wgrac, szykujemy sie na NBA, za chwile symulacja i prognozowanie wyniku

Ostatnio przypominam typowalismy jakies 115-112 wyszlo 110-106

Przekroczona zostala linia overa wiec nie mozna miec pretensji,

le i tez mecz Clippers typowalismy over 214,5, w mokrych snach 218,5 a padlo jakies 224 czy 226

Za chwile kolejna prognoza
Post automatycznie złączony:

O Oklahoma City :D :D

Czy to ci geniusze co trzasneli Clippersow?

Co za niespodzianka ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom