>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Wadim Tarasenko over 9 @2.10
Piła jest z pewnością faworytem meczu u siebie z Krakowem, a kto ma pociągnąć ich do wygranej, jeżeli nie Tarasienko? Wadim na swoim torze wykręcił średnią 2,100. W ostatnim meczu u siebie z Rzeszowem 10+1. Dziś jego doparowym jest Patryk Dolny, który na swoim torze także potrafi jeździć, także pierwsza para powinna tutaj robić różnicę, a Wadim musi zdobyć dwucyfrową liczbę oczek, jeżeli Piła myśli tutaj o wygranej.
/e: 9.. ⛔
Brady Kurtz - Zbigniew Suchecki -&gt; Brady Kurtz (-2), @1.90
Brady zaliczył fajne wejście w polską ligę, co prawda objechał tylko 4 mecze, ale wykręcił średnią 1,952 w meczach: 10+3 w Opolu, 11+1 u siebie z Rzeszowem, 7 w Rawiczu, 8+1 w Rzeszowie. Czytałem wywiad z Bradym, w którym mówi, że czuje się bardzo fajnie na pilskim torze, mimo, że pewnie prócz treningów objechał tylko jeden mecz ligowy. Co do Sucheckiego, jeździ mocno w kratkę, nie jest brany pod uwage w każdym meczu, średnia 1,2 (1,4 wyjazdy). W ostatnim meczu Krakowa w Gdańsku pojechał bardzo dobrze, jednak tor w Pile a w Gdańsku to całkiem inna bajka, stąd nie sądzę, żeby znów pojechał tak dobrze. Dodatkowo, jest raczej pierwszym do zmiany, dlatego handi na Kurtza wydaje się bardzo realny.
/e: w pierwszych dwoch biegach Kurtz w,0 i juz bylo po ptokach ⛔
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Polonia Pila vs Wanda Krakow (handicap)
Typ: Wanda Krakow (+6)
Kurs: 1,95

Wydaje sie, ze Wanda w koncu znalazla sie na kursie, ktorego oczekiwali od poczatku sezonu kibice tego klubu. Kluczowy byl swietny powrot w meczu w Wlokniarzem, gdzie mimo 10.punktowej straty w pewnym momencie druzyna potrafila zwyciezyc z bardzo mocnym przeciwnikiem. Faktem jest, ze ta kadra jest bardzo mocna jak na warunki 1.ligowe. Do kompletnego skladu brakuje chocby jednego punktujacego juniora. Byc moze dzisiaj sie to zmieni bo Wanda w koncu skorzystala z funkcji goscia w postaci Kubery. Sukces w Gdansku bylby jeszcze bardziej okazaly gdyby nie pech Edka Mazura, ktory powoli wyrasta to cichego bohatera 1.ligowych torow. Ostatnio tez Suchecki zaczal jechac, co dalo sie zauwazyc chocby w finale IMP i co zostalo potwierdzone w Gdansku. Tor w Pile powinien mu sprzyjac. Dalej sa Hougaard, Masters i wciaz szukajacy formy Walasek. I wlasnie o Grzeska obawiam sie najbardziej, bo on na twardych torach radzi sobie roznie.
Co do Pily to po poczatkowym szale glowy ostudzila porazka z Dauga. Ostatni mecz u siebie dobrych kilka tygodni temu z mocno oslabiona Stala Rzeszow. Wynik bez szalu patrzac po skladach (55:35). Po prostu dzieje sie to co wielu przewidywalo - Pila puchnie z biegiem czasu, choc to wciaz solidna druzyna - szczegolnie na swoim torze. Wsrod gospodarzy sklad awizowany + Trzensiok jako gosc w zwiazku z pauza Ekstraligi.
Brady Kurtz vs Zbigniew Suchecki (H2H)
Typ: Zbigniew Suchecki (+2)
Kurs: 2,10

Zbyszek w koncu zaczal jechac. Najpierw obiecujacy wystep w Lesznie, potem w Gdansku. Mysle, ze dzisiaj moze pojechac nawet 6 biegow. Grunt zeby dobrze zaczal. Tor powinien mu wybitnie pasowac. Kurtz ma bardzo utrudnione zadanie bo ma w parze swietnego w Pile Kosciucha.
Grzegorz Walasek (suma punktów)
Typ: Grzegorz Walasek - poniżej 10
Kurs: 2,05

Twarde tory to nie jest domena Grześka. Dzisiaj powinno być podobnie jak w Gdańsku i skończy na 4.biegach.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Brady Kurtz vs Zbigniew Suchecki (H2H)
Typ: Zbigniew Suchecki (+2)
Kurs: 2,10
Zbyszek w koncu zaczal jechac. Najpierw obiecujacy wystep w Lesznie, potem w Gdansku. Mysle, ze dzisiaj moze pojechac nawet 6 biegow. Grunt zeby dobrze zaczal. Tor powinien mu wybitnie pasowac. Kurtz ma bardzo utrudnione zadanie bo ma w parze swietnego w Pile Kosciucha.
Tutaj bym zauważył jedno. Brady w parze z Kościuchem na +. Więcej oczek zdobywał mimo, że do pary. W Suchego nie wierzę kompletnie.
A co do meczu ogólnie to stawiam 55-45 dla Piły.w %.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
55 - 45 ? 35 miałeś na myśli ? Ja myślę podobnie, że Piła zawalczy o bonus.

nienieneineienienien ???? 55-45 w szansach % tak jak napisałem. Aż takiego pogromu nie widzę w Pile dziś . Obstawiałbym 50-40 coś koło tego powinno się zakręcić.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Karol Baran powyżej 9.5 @ 1,9 STS
Kurs wydaje się za duży. Baran w parze ma Porsinga więc coś tam stracić na pewno na nim może ale Łotysze nigdy w Rzeszowie nie śmigali za dobrze. Tym bardziej, że dziś punktować będą niemal sami Łotysze bo Lokomotywa przyjeżdża bez Kylmakorpiego i Lindgrena. Za nich pewno dwójka juniorów lub jeden junior i Watt ale jego forma w tym sezonie jest słabiutka i nawet znajomość rzeszowskiego toru nie powinna mu pomóc. Już w 1 biegu celuje w 5-1 a Baran zapisze na swoim koncie 3 lub 2*. Myślę, że Karol zapisze na swoim koncie około 11 oczek.
Paweł Miesiąc powyżej 10.5 @ 1,75 STS
Kolejny typ na wychowanka rzeszowskiej Stali. Opole jak wiadomo ma mecze tylko u siebie i Paweł jedzie w nich świetnie. Jedzie równo ciągle w 6 biegach robi te 14pkt (w 5 około 12). Nie wyszedł mu chyba tylko jeden mecz. W Gdańsku zaczął się robić znowu syf. Podobno coś tam nie płacą, Zdunek ma spore pretensje do zawodników. Wraca po kontuzji Fajfer ale są takie zagadki jak Krcmar czy Brzozowski. Zetterstroem i Gafurov na wyjazdach tracą dużo ze swojej wartości. Dla mnie Paweł znowu dzisiaj będzie liderem Kolejarza i podtrzyma dobrą formę.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Rafał Trojanowski - Wiktor Kułakow -&gt; Wiktor Kułakow (-2), @1.90 w bukmacher365
Konsekwentnie przeciwko Trojanowi. Z tego co wiem, to na treningu się nie zjawił, bo boi się walki o skład, a miejsce w nim ma tylko i wyłącznie dlatego, że jego sponsor jest sponsorem klubu, tak to jest cienki. Niewiele w tym sezonie pojeździł, ale gdzie się nie pojawił, to za dobrze się nie prezentował, nawet w Rawiczu z hobbystami żużla. Możliwe również, że nie pojedzie nawet 4 razy, jak już często było w tym sezonie. Kułakow solidny, średnia 1.817. Dodatkowo, bardzo możliwy taktyk dla niego, za Sówkę czy innego, który będzie zawodził.
/e: dramat ⛔
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Orzeł Łódź vs KSM Krosno (handicap)
Typ: Orzeł Łódź (-20)
Kurs: 2,00

Nie za bardzo widzę kto miałby tu stawiać opór gospodarzom. Co prawda jedzie Puzon ale w razie jego słabszej jazdy zawsze może wejsc Bober.
Jakub Jamróg vs Marcin Rempała (H2H)
Typ: Jakub Jamróg (-6)
Kurs: 2,62

Kuba wrócił do żywych. Z Daugavpils przyzwoicie. W parze Gapa i powinni wygrywać na zmianę. Rempała na wyjazdach z reguły strasznie słabo. Dzisiaj widzę max 3 biegi.
/pechowo bo gdyby nie defekt to wszedlby do nominowanych i dopełnił dzieła.
Zaklad dnia!
Oskar Bober vs Kamil Wieczorek (H2H)
Oskar Bober (-2) vs Kamil Wieczorek
Kurs: 1,90

Absolutna perełka. Oskar dzisiaj powinien pojechać z 4 razy a u siebie to naprawdę dobry zawodnik.
/mistrzostwo świata!
Polecam!
Siergiej Logaczow (suma punktów)
Typ: Siergiej Logaczow - powyżej 6
Kurs: 1,83

Bardzo fajna linia. Młody Rusek jedzie w tym roku bardzo dobrze. Tor w Łodzi powinien pasować pod jego ulanska fantazje. Zapewne pojedzie 6 biegów.
Włókniarz Częstochowa vs Polonia Bydgoszcz (handicap)
Typ: Włókniarz Częstochowa (-18)
Kurs: 1,83

Trio Jeleniewski-Ulamek-Legowik powinno zrobić duża różnica. Do tego są jeszcze nieźli zawodnicy na drugiej linii. Polonia ma fajny skład, ale dzisiaj liczę, że Włókniarz zrobi bardzo wysoki wynik.
Polecam!
Sebastian Ułamek vs Andriej Kudriaszow (H2H)
Typ: Sebastian Ułamek
Kurs: 1,83

Seba w tych warunkach to u siebie zawodnik na komplet. Nie ma o czym gadać.
Rafał Trojanowski vs Wiktor Kołakow (H2H)
Typ: Rafał Trojanowski (+2)
Kurs: 2,00

Jest margines błędu i słabszy partner w parze. U siebie powinien zrobić koło 10.
Daniel Jeleniewski (suma punktów)
Typ: Daniel Jeleniewski - powyżej 11
Kurs: 2,00

Jelen pod Jasna Góra wyprawia cuda. Skoro z Daugavpils to zrobił to z 10 razy słabsza Polonia tym bardziej. Byle pojechał w nominowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
S 202

szymontom

Użytkownik
Hubert Legownik-Oskar Ajner Gollob(+2)
typ.2
kurs.2,10
buk.Bet365
Legownik u siebie bardzo dobrze...srednia kolo 2,00 na mecz...Mlody Gollob takze dobrze sobie radzi na zapleczu Ekstraligi jednak wyjazdy to bolaczka...traci polowe na swojej wartosci,ale jak to czesto bywa w meczach Polonii wykorzystywany maksymalnie jako rezerwa...Tak wiec dzisiaj zapowiada sie minimum 5 lub 6 startow,gdzie rywal pojedzie gora 4 razy...do tego handi +2 oczka,a wiec typ jak najbardziej do grania...
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Uważałbym z tym Łęgowikiem i Ajtnerem-Gollobem. Włókniarz jedzie w polskim składzie, poza pewnym Ułamkiem i Jeleniem, Łęgi może dostać 5 startów, bo do zmiany mogą być i Czaja, Borowicz i Trojanowski. Nie neguję typu, ale jestem z Czewy i dobrze wiem, jak to u nas wygląda.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Warto też zauważyć że Ajtner-Gollob już nie jest taki szybki jak na początku sezonu. Sprzęt się posypał i nawet na własnym torze ma problemy z punktowaniem. W Czewie gdzie można się fajnie pościgać na trasie nie widzę żeby dobrze zapunktował.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Kolejarz Opole vs Wybrzeże Gdańsk (handicap)
Typ: Wybrzeże Gdańsk (-6)
Kurs: 2,15

Riznica klas.
/wstyd, hańba, nie wracajcie do Gdańska!
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
uuu teraz zauważyłem, że post mój został usunięty.
Kuponik, który podwałem
(-6 Piła) + (-20 Łódź) + (-18 Włókniarz) = WIN ✅✅✅ AKO 7.0
Trochu obawiałem się szczerze pisząc Włókniarza ... ale końcem końców gładko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Ja widziałem ten post, był, ale potem zniknął, także mogę potwierdzić, że przed zawodami była taka propozycja ????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
cinek9191,
Fajnie że nam to wszystko piszesz tylko, że wcześniej nic o takim kuponie ani zakładach nie wspominaleś. Po drugie, Piła wymeczyla. Wynik kuponu wazył się do ostatniego biegu więc jakie &quot;gładko&quot;?...
Po pierwsze nie jestem ( tutaj samo to dopiszę ) dzieckiem, aby bawić się kłamania i picowanie jaki to jestem super.
Po drugie czyt. proszę - Piszę o meczu Włókniarz - Polonia a nie o całym kuponie. ????
Po trzecie - wyżej wymieniłem poglądy z mstokopiczas , że będzie to mecz ( Piła-Wanda ) nie do jednej bramki i stawiałem 55%-45% dla Polonii. Mecz wiadomo jak się zakończył ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
uuu teraz zauważyłem, że post mój został usunięty.

Kuponik, który podwałem

(-6 Piła) + (-20 Łódź) + (-18 Włókniarz) = WIN ✅✅✅ AKO 7.0

Trochu obawiałem się szczerze pisząc Włókniarza ... ale końcem końców gładko ????
Typy bez analiz były sa i będa usuwane. W działach tematycznych nie ma na to miejsca. Dlatego proponuje pisać po kilka zdań do każdego typu. W innym razie za każdym razem będzie usuwane.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Na dziś polecam Częstochowa win @ 1.45 , co tu dużo pisać Wlokniarz u siebie niepokonany w tym sezonie , skład w porównaniu w meczu z Bydgoszczą wzmocniony osobami Klinda i Thorsela , powinno to przynieść zamierzony efekt czyli zwycięstwo gospodarzy , co do Łodzi ekipa niepokonany od bodajże 11 meczy , jeżdżą równo , fajnie dla oka ale myślę że dziś wreszcie na stadionie w Częstochowie będą musieli przełknąć gorycz porażki . Wynik ok. 48:42.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Czaja (-1) - Lahti @ 1,90 Bet365 ⛔ 1-7 temu panu włodarze powinni już podziękować ????
Odkąd do teamu dołączył Jacek Rempała, Józek zaczął notować w końcu przyzwoite rezultaty. Co prawda w parze pojedzie z Ułamkiem, ale przy Olsztyńskiej jest w stanie notować przyzwoite wyniki. Dla Fina tor przy Olsztyńskiej jest na pewno zagadką, bo chyba jeszcze na nim nie startował. W parze z mocnym Andersenem, więc o punkty też może być ciężko. Ciężko powiedzieć na kim Lahti może przywieść pewne punkty, gdyż nawet z Łęgowikiem może stracić pewne punkty. Kluczowe będą dwa biegi, w których zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.
Ułamek over 10 pkt (zabezpieczone remisem) @ 1,65 Bet365 ⛔ 9 końcówka...
Ułamek w dotychczasowych meczach przy Olsztyńskiej nie zawodził i przywoził dwu-cyfrowe wyniki. Colgate na swoim torze jest niezwykle szybki i ciężko odebrać mu punkty. W parze ze wspomnianym Czają, na którym nie powinien tracić punktów. Największe zagrożenie ze strony gości to bez wątpienia tercet Andersen-Gapiński-Miśkowiak. Jamroga czy Lahtiego spokojnie objedzie. Dobra dyspozycja Ułamka będzie kluczem do zwycięstwa Częstochowian. Jeśli tor nie zostanie przygotowany przez pogodę, to Ułamek spokojnie powinien wykręcić te 10 pkt
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Hubert Łęgowik - Oskar Bober -&gt; Oskar Bober (+3) [z podpórką na remis] @1.7
Zacznijmy od tego, że Łęgowik regularnie dostaje po 4-5 biegów w meczach ligowych, dziś jednak może być inaczej z dwóch powodów. Do Częstochowy przyjeżdża Orzeł Łódź, który nie przegrał bodajże od 11 spotkań, silna ekipa, zatem o punkty będzie o wiele ciężej, niż tydzień temu, kiedy rywalizacja toczyła się ze słabiutką Polonią Bydgoszcz. Po drugie, Hubert startuje z niezaleczoną kontuzją barku, która odezwała się po ostatni meczu w niedzielę. Dodatkowo, będzie to trzeci start Łęgowika w 3 dniu, piątek - MMPPK, sobota - MIMP, niedziela - liga, trochę sporo, jak na zawodnika młodzieżowego z kontuzją. Oskar Bober wystartował również wczoraj w Częstochowie, zatem poznał trochę tor, geometrię, zaliczył dobre przetarcie. Pod uwagę biorę również pogodę - nad Czewą pochmurnie, w każdej chwili może spaść deszcz, tor może nie być już handicapem gospodarzy, tak jak wczoraj podczas finału MIMP, o czym mówił Łęgi, który pojechał poniżej oczekiwań. Podsumowując, Łęgi jedzie z kontuzją, na pewno dojdzie do tego zmęczenie kolejnymi zawodami, mocny rywal i nie ma pewności, czy dostanie więcej, niż 3 starty, handicap Bobera dodatni może wystarczyć, ale dla pewności podpórka na remis.
/e: czas skończyć granie na mecze z Włókniarzem, 13:0 dla Huberta ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom