>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Tomasz Rempała vs Edward Mazur (H2H)
Typ: Tomasz Rempała (+3)
Kurs: 2,37

Sam jestem ciekaw jak Tomek pojedzie po śmierci bratanka, Krystiana. W tym sezonie miał już dobry występ - z Polonią Bydgoszcz u siebie, gdy uzbierał 9 punktów. Mazur w tym sezonie słabo na wyjazdach, choć oczywiście rywale byli z innej półki (Bydgoszcz, Częstochowa). Jest jeszcze pewna rzecz związana z tym zakładem, która powinna być na korzyść Rempały, ale wolałbym o tym nie pisać.
2. Paweł Miesiąc (suma punktów)
Typ: Paweł Miesiąc - powyżej 11
Kurs: 1,66

Mam trochę deja vu bo wczoraj zawarłem podobny zakład na Adriana Gomólskiego, który miał dzielnie bronić honoru Kolejarza. Paweł to jednak inny poziom. Poza inauguracją z Bydgoszczą (6 pkt) robił linię na Daugavpils i Rzeszowie, a więc drużynach o większym potencjale potencjale niż Wanda. Byle pojechał w 6 biegach.
3. Valentin Grobauer (suma punktów)
Typ: Valentin Grobauer - poniżej 8
Kurs: 1,57

Valentin to dla mnie dość anonimowy zawodnik wobec czego linia 8 już na starcie wydaje się dość wysoka. W tym sezonie jechał w dwóch skrajnie różnych meczach (10+1 z Bydgoszcz i 1 z Dauga). Kraków co by nie mówić jest jednak drużyną przerastającą gospodarzy. Do tego w parze Tomasz Rempała, po którym spodziewam się dzisiaj lepszego wyniku. Niemiec powinien pojechać w max 5 biegach, a więc 8 punktów wydaje się bardzo wysoką linią. Stąd też niski kurs.
/podsumowanie
1. Mazur bez punktów, więc sprawa sama się załatwiła.
2. Paweł ojcem wspaniałego zwycięstwa!
3. Do końca było gorąco. Dobrze, że kwalifikował się do 15 biegu gdzie był bez szans.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
4. Lokomotiv Daugavpils vs Wybrzeże Gdańsk
Typ: Lokomotiv Daugavpils (-10)
Kurs: 1,80

Lotysze będą chcieli sobie odbić kompromitacje z Orłem. Wybrzeże przegrało 8 z Wanda więc z Lokomotivem nawet nie otra się o 40.
5. Joonas Kylmaelorpi vs Oskar Fajfer
Typ: Oskar Fajfer (+3)
Kurs: 1,90

Oskar zachwyca. Powinien jechać 6 biegów. Do tego handi. Wygląda bardzo zachęcająco.
6. Renat Gafurov (suma punktów)
Typ: Renat Gafurov - powyżej 8
Kurs: 2,10

Renat ma juniora. Do tego powinno być 6 biegów. Kurs zachęca. Jeśli pojedzie swoje to powinno być blisko 10.
/podsumowanie
4. Lokomotywa przyjechała się po gdańszczanach aż &quot;miło&quot;.
5. Oskar jest liderem tej drużyny. Jeszcze nie jest doskonale, ale widać duży potencjał na kolejne lata i perspektywa jego powrotu do Ekstraligi. Warto zwrócić uwagę, że nawet przy 5 biegach Joonasa by weszło.
6. Renat kompletnie zawodzi w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 15

peperoninh86

Użytkownik
opole - krosno 2 @2.2 sts
myśle, ze mozna spróbowac ze względu na kurs, opole niby wygrało z wanda ale tam był wtedy kabaret, niepotwierdzony grajczonek, pijanemu kierownikowi startu nie pasowało ustawienie walaska, dwa razy po 5-0 budzyn 3 wykluczenia, a zawodnicy z krosna zdecydowanie lepiej jada na wyjeździe niz u siebie
miśkowiak - anderssen kto lepszy?- miśkowiak @1.7 sts
robert u siebie ma gaz niesamowity, jedzie 3 razy z juniorem, hans ma trzy biegi z tomkiem gapinskim na którym moze coś potracić
gafurov - kudriaszow kto lepszy?- gafurov
renat u siebie na torze bardzo mocny, rzadko traci punkty
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
opole - krosno 2 @2.2 sts✅✅✅

myśle, ze mozna spróbowac ze względu na kurs, opole niby wygrało z wanda ale tam był wtedy kabaret, niepotwierdzony grajczonek, pijanemu kierownikowi startu nie pasowało ustawienie walaska, dwa razy po 5-0 budzyn 3 wykluczenia, a zawodnicy z krosna zdecydowanie lepiej jada na wyjeździe niz u siebie

miśkowiak - anderssen kto lepszy?- miśkowiak @1.7 sts ✅✅

robert u siebie ma gaz niesamowity, jedzie 3 razy z juniorem, hans ma trzy biegi z tomkiem gapinskim na którym moze coś potracić

gafurov - kudriaszow kto lepszy?- gafurov ✅✅

renat u siebie na torze bardzo mocny, rzadko traci punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 9

adikson

Użytkownik
Ja spróbuję na dzisiaj:
Sebastian Ułamek over 9,5 @1,9 fortuna
Częstochowa - Daugavpils
typ 1 @1,75

Dlaczego? Wydaje się, że Częstochowa złapała wiatr w żagle i z meczu na mecz jedzie coraz lepiej, zwłaszcza u siebie. Ułamek powinien być jednym z liderów. Składy seniorskie obu ekip wyrównane, ale przewagę widzę w formacji juniorskiej, to powinno przesądzić i wygranej.
Opole - Krosno
typ 2 @2,35 fortuna

Krosno musi. Nie sądzę, aby Miesiąc powtórzył kapitalny występ z meczu z Krakowem. Mecz z Wandą był bardzo, bardzo dziwny i stąd wynik tego spotkania.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja spróbuję na dzisiaj:

Sebastian Ułamek over 9,5 @1,9 fortuna
bet365

1.72 over 8,5

Jeszcze bardziej do grania, tym bardziej, że jakiś beznadziejny wynik i Ułamek może i 6 razy jechać... ale to nie powinno być potrzebne, 5 biegów i po 2 pkt w każdym, a i tak 1 punkt zapasu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Fredrik Lindgren (suma punktow)
Typ: Fredrik Lidngren - powyzej 9
Kurs: 2,37

Nie do konca rozumiem te linie. Dla mnie jest za niska o 2 oczka. Faworytem sa gospodarze. Szczegolnie z poczatku mozna oczekiwac, ze odskocza na 6 punktow (patrz bieg mlodziezowy), wiec Loko juz z poczatku moze probowac latac dziury. Wiadomo, ze wtedy pierwszym wyborem powinien byc Fredka. On na tym torze umie ladnie pojechac, a przeciez Wlokniarz nie ma nie wiadomo kogo. Co prawda ostatnio jakby spadek formy, ale jesli zalozymy nawet 5 biegow to 10 punktow dla takiego zawodnika jest zrobienia. Sam kurs takze jest bardzo zachecajacy.
Sebastian Ulamek (suma punktow)
Typ: Sebastian Ulamek - powyzej 8
Kurs: 1,72

Tutaj kurs nieco nizszy, ale wciaz zachecajacy do gry. Seba ma w parze Borowicza, czyli bez szalu. U siebie mocny. Dwie cyfry w zasiegu.
ZWROT (Kurmis nienie pojechał w meczu)
Oskar Polis vs Davis Kurmis (H2H)
Typ: Oskar Polis (-1)
Kurs: 1,80

Chyba najciekawszy zaklad z tego meczu. Wydaje mi sie, ze oddsmaker nie wzial pod uwage dwoch kluczowych elementow: po pierwsze, Oskar wykazuje tendencje zwyzkowa (10 pkt w memoriale Idzikowskiego i Czernego!), przyzwoite wystepy w zawodach mlodziezowych. Po drugie, drugim juniorem Loko jest Trofimow, ktrego akcje stoja chyba jednak nieco wyzej. Osobiscie licze na to, ze caly handicap zniknie juz w pierwszym biegu po 5:1 dla gospodarzy. Byle obylo sie bez jakichs defektow i tasm, a Oskar spokojnie to zgarnie. Byc moze po drodze zrobi jeszcze jakiegos seniora, czego po Kurmisie bym sie nie spodziewal.
Zaklad dnia!
Orzel Lodz vs Wanda Krakow (handicap)
Typ: Orzel Lodz (-12)
Kurs: 1,90

Troche zart, ale to dobrze. Wiadomo, ze nie ma Jamroga, ale przeciez Tungate i Lahti to nie sa jakies bolki do objezdzania. Jest wielka sila w postaci trio Andersen-Gapinski-Miskowiak, duza przewaga na juniorach i jesli tylko wspomniana na poczatku dwojka nie odwali cyrku to jest +20 dla gospodarzy. Wielkie value.
Grzegorz Walasek (suma punktow)
Typ: Grzegorz Walasek - powyzej 9
Kurs: 1,72

Kurs moze nie jest najwyzszy, ale to moze byc dobry mecz dla Walaska. Z pewnoscia pojedzie 6 biegow. Tor powinien mu pasowac, w koncu lubi takie trudne nawierzchnie. Ostatnio w Opolu dal troche plamy dlatego dzisiaj powinien sie nieco odbudowac. Orzel silny, ale jest przeciez kilka slabszych ogniw. Do tego w parze junior, wiec punkty za darmo.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel 1 liga
Częstochowa - Lok. Daugavpils
Oskar Polis-Davis Kurmis(+1) -kto lepszy?
typ.1
kurs.1,80
buk.Bet365
Analiza.
Davis Kurmis junior z Lok. Daugavpils ktory legitymuje sie srednia wyjazdowa 0,68 na bieg i to powino juz starczyc za komentarz...a gdy dodam,ze w Opolu gdzie ekipa miejscowych nie ma zadnych solidnych juniorow zrobil 6 punktow to widac jak slaby jest to zawodnik...Dzisiaj za rywali bedzie mial wlasnie Oskara ktory u siebi robi srednio 3-4 oczka w meczu i Huberta Legownika...Po drugiej stronie wlasnie Kurmis i bardziej doswiadczony Artiom Trofimow.Tak wiec nie widze,tutaj zadnych szans aby w biegu mlodziezowym Kurmis cos ugral i tutaj Polis juz powinien odrobic straty z handicapu.Bardzo prawdopodobne,ze zadecyduje tutaj bieg 12 gdzie spotkaja sie juniorzy Polis i Trofimow,ale tutaj takze mam nadzieje,ze znajomosc wlasnego toru okaze sie handicapem dla Polisa.Reasumujac,sadze,ze Polis ugra dzisiaj kolo 3-4 oczek przy 0 Kurmisa...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lebiediew -1 - Klindt @2,0 but365 ⛔ 14 - 6
Łotysz ostatnio w mega formie, ma dobre silniki jest bardzo szybki. Dzisiaj jeśli goście chcą nawiązać walkę będzie musiał ciągnąć wynik. Klindt dużo startów ostatnio trochę forma spadła. Wczoraj słaby występ w Anglii, podobno nie jechał na treningu ostatnio.
Kylmakorpi poniżej 11 @2 but365 ✅ 10
Fina silniki odkąd zrobiło się ciepło jadą wolniej. Coś się dzieje. Jest mocny na twardych torach, śliskich. Dziś będzie przyczepniej, więc nie liczyłbym na jego dwucyfrówkę.
Łódź -12 - Krakow @1,90 but365 ✅ 52 - 38
Łódź - Kraków +20,5 @1,45 stsy ✅
Łódź jest piekielnie mocna, goście z Mastersem który na przyczepnym nie pojedzie. Drugi to Grajczonek, który na Łódzkim torze boję się że się nie odnajdzie. Juniorzy po stronie gospodarzy, Walasek i Hoougard himeryczni. Grzegorz w Opolu miał zrobić 13+ oczek, wypadł blado. Liderzy z Łodzi powini sobie radzić z Patrickiem czy Gregiem. Słaba druga para gości + juniorzy. Wchodzę w ten zakład.
Łapię też przedział na Kraków. 8 oczek przedziału.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Jako ciekawostka, bucior365 kurs na Krosno wystawił... 1,35.
Edit: W Krośnie jako gość pojedzie Daniel Kaczmarek, junior leszczyńskiej Unii, który na pewno jest sporym wzmocnieniem gości.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Fajfer -2 - Kułakow @1,8 but365 ..............
Fajfer fenomenalny w tym sezonie. Dzisiaj jedzie nie z trudnymi numerami typu 10 czy 12 tylko z 13tką z juniorem. Co za tym idzie pierwszy bieg z juniorami + Jędrzejewskim z pola zewnetrznego. Te teoretycznie łatwiejsze ma z pól wewnętrznych. Zresztą jak jest się w formie to z każdego się wygra. Beton, beton, beton to nawierzchnia w Gdańsku, dziś gorąco upalnie, więc Bydgoszcz się pogubi. Chciałem grać handi, ale -16 mnie odstrasza. Zagram na lidera Oskara, który jest z Kułakowem. Rosjanina stać na 6-9 punktów zależy w ilu biegach pojedzie. Wczoraj w IMŚJ leżał 2u krotnie, zawody się przedlużały, więc czasu na wypoczynek było mało.
Fajfer mega mocny u siebie, Kulaków jeździ w kratkę + wczoraj miał upadki.
Kossakowski +1 - Gollob @1,90 but365 ✅ 9 - 4
Nie rozumiem skąd handi +1 na zawodnika gospodarzy. Kossa u siebie jest mocny. Najmłodszy z klanu Gollobów to zawodnik głównie swojego toru, na wyjazdach się gubi. Dziś będzie mu ciężko. Zakładam u jednego i drugiego po 3 biegi, a w takim układzie +1 na Dominika pobieram z pocałowaniem ręki.
Jędrzejewski poniżej 8 @2,1 but365 ✅ 2
Zawodnik himeryczny, dziś zanosi się na pogrom w Gdańsku. Kurdiaszow coś tam zrobi, ale w Kułakowa czy Jędrzejewskiego nie wierze. Zawodnik, który od kilku lat ma po 15 imprez w roku nie jest w stanie zapunktować na takim torze jak ten w Gdańsku. Liderzy gospodarzy poza jego zasięgiem. Uciuła 5-6 oczek, tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Wanda Krakow vs Wlokniarz Czestochowa (zwyciestwo 3-drogowo)
Typ: Wlokniarz Czestochowa
Kurs: 2,40

Dobry kurs do meczu przed TV. Chyba komus spadl kredens na glowe. Wystarczylo zeby Masters pojechal mecz zycia w Lodzi i juz takie cuda sie wyprawiaja. Wanda to przede wszystkim druzyna bez juniorow. Tutaj Lwy deklasuja gospodarzy. Seniorsko po rowno. Ja szczerze mowiac spodziewalem sie, ze to Czewa bedzie nawet lekki faworytem u bukow, a tutaj takie kwiatki.
Frajerstwo roku.
Polonia Bydgoszcz vs Orzel Lodz (handicap)
Typ: Orzel Lodz (-4)
Kurs: 1,95

Specyficzny tor, ale Orzel akurat ma ludzi, ktorzy go doskonale znaja. Jesli juniorzy nie pozwola sie zdominowac formacji mlodziezowej gospodarzy (neutralizacja Stalkowskiego chocby) to mysle, ze Orzel znowu powalczy o 50 oczek w meczu. Don Witek ostatnio mocno sie odgrazal sie w sieci, ze zgarna juz wszystko do konca sezonu (nie wykluczam), wiec Polonia powinna byc jedynie przystawka. Martwie sie jedynie o Jamroga, ale skoro jedzie to musi byc w stanie.
Wiktor Kulakow vs Tomasz Gapinski (H2H)
Typ: Tomasz Gapinski (-2)
Kurs: 2,37

Bardzo przyjemne kursiwo. Kulakow raczej zawodzi. Z Krosnem pojechal nieco lepiej, ale umowmy sie, ze to jednak troche inna klasa rywala niz Lodz. Tomek w parze ma slabszego Jamroga, ktorego wystep to spora niewiadoma. Tomek zna bydgoski tor i umie po nim jezdzi, szczegolnie w ciezszych warunkach, a takie w tym roku panuja przy Sportowej. Kulakow ma w parze dominujacego go Kudriaszowa. Szczerze mowiac to nie mam pewnosci czy Kulakow w ogole pojedzie 5 biegow bo do nominowanych powinien rywalizowac z Oskarem. Pozostala trojka raczej poza zasiegiem. Gapa w tym wzgledzie nie powinien miec problemu. Dodatkowo dochodzi ewentualnosc taktycznych, gdzie Kulakow bylby po Curyle pierwszym do zmian (i analogicznie jednym z ostatnich do zastepstwa).
Linus Sundstroem (suma punktow)
Typ: Linus Sundstorem - ponizej 11
Kurs: 2,10

Bardzo wysoka linia jak na te padline, ktora ostatnimi czasy odstawia Linus. Tor w Krosnie jest specyficzny, a ja nie mam pewnosci, czy Szwed kiedykolwiek tam jechal. Szczegolnie z poczatku moze zaplacic frycowe i ogladac plecy lokalnych matadorow. Wybrzeze raczej i tak wygra, wiec taktycznych nie spodziewam sie, a nawet jesli to Linus to dopiero 2-3 wybor.
Sergey Logaczow (suma punktow)
Typ: Sergey Logachow - powyzej 7
Kurs: 1,72

Mlody Rosjanin u siebie potrafi jechac na wielkiej fantazji (czasem az zbyt wielkiej). Z o wiele silniejsza Lodzia mial 6 punktow notujac przy tym defekt i wykluczenie. Z takimi ludzmi jak Brzozowski, Jablonski czy mlodziez Wybrzeza powinien sobie luzno radzic. Do tego cos ekstra i over gotowy. Zeby tylko udanie zaczal zawody by w razie tracenia dystansu przez Wilki nie poszedl w odstawke a wowczas bedzie spokojnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Polonia - Orzeł 2 1,50 41-49 ✅ bet365

Bez zbędnych handi itd. Mimo,że tor w Bydgoszczy jest specyficzny to akurat w zespole Orła są byli zawodnicy Polonii i tutaj nie ma większego problemu. Forma po stronie przyjezdnych. Najbardziej obawiam się o juniorke żeby tutaj za dużej różnicy nie było ale jeśli Stalkowski nie zdobędzie nagle więcej jak 2-3oczka to będzie git. Formacje seniorskie u gości bardzo mocno obsadzone i wygrana 6-10oczek jak najbardziej realna.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Polonia - Orzeł 2 1,50 bet365
Bez zbędnych handi itd. Mimo,że tor w Bydgoszczy jest specyficzny to akurat w zespole Orła są byli zawodnicy Polonii i tutaj nie ma większego problemu. Forma po stronie przyjezdnych. Najbardziej obawiam się o juniorke żeby tutaj za dużej różnicy nie było ale jeśli Stalkowski nie zdobędzie nagle więcej jak 2-3oczka to będzie git. Formacje seniorskie u gości bardzo mocno obsadzone i wygrana 6-10oczek jak najbardziej realna.
Też stawiam na Łódź, Miśkowiak, Gapa i Andersson znają tor. Lahti i Jamróg jadą równo wszędzie, juniorzy też są na 3:3. Goście jeśli nie będzie jakiś cyrków to spokojnie wygrają.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Na but365 jest H2H ---- Oskar +1 1,66 vs Jakub Jamróg +1 2,37

-1 Na Oskara --- stawiałbym dziś 5 biegów ( stawiam ), że pojedzie także do pokrycie tak mi się zdaje ? Co chłopaki?



edit1:

Wanda Kraków -2 HC vs Włókniarz Częstochowa @ 1,90 but 365 ⛔⛔⛔ edit :46- 44 Co za mecz -- co za zwrot akcji - CKM przegrał spotaknie, które miał już w garść w połowie zawodów. Bomber chyba świętował wczorajsyz sukces bo jak to można przegrywać np. z takim Łęgowik oczywiście nic mu nie ujmując

Na tą chwile w Krakowie popadło także - ( jeśli to w tym roku można atutem ich toru ) atuttoru gospodarze nie mają. Do składu powraca Bobmber. który będzie jechał wraz z Walaskiem. Na papierze na para wygląda świetnie a jak będzie w rzeczywistości to się okaże.
Skłaniam się ku gospdarzą a to dlatego, że są tam zawodnicy, którzy potrafią i uwielbniają jeździć na przyczepnych torach - pod koło. mi. greg, Bomber czy taki Patric lub Sam Masters, którzy prierwsze kroki stawiali na Angielskich torach.
Z kolei poniżej dałem typ na Sebastian Ułamka under 10 - dla mnie to typ dnia - dodając informacje, że popadło to Sebastian się chowa, gdy jest przyczepnie -zawodnik nie punktował nawet dobrze na takich torach a dodając to, że w tym roku jego zdobycze są na poziomie 9 pkt na wyjeździe i to w sześciu biegach to dla mnie typ w ciemno ???? Bo tych sześciu biegów nie pojedzie dziś.


KSM Krosno - vs Wybrzeże Gdańsk -2 HC @ 1,76 but 365 ⛔⛔⛔ ( edit: jednak brak brak 4 do jazdy - Kossakowski mege widać pojechał spotkanie 10 pkt 50-40 )

Typ bardzo nei pewny ale stawiam na Gdańsk --- bardzo ryzykowny jak dla mnie bo jest to wyjazd a po drugie nie jadą w najmocniejszym składzie. O wyniku mogą zadecydować punktu juniorskie.
Jak na tą chwilę 13.57 w intenecie pojawiła się infromacja, że do Krosna nie dotarł K. jabłoński także Wybrzeże jedzie z Bielińskim pod numerem 2 także tutaj też luka dla Gdańska ajajaja

Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź -4 HC @ 1,72 but 365 ✅✅✅

Tak jak koledzy wyżej @mstokopiczas @RADULA stawiam na Orła - jeśłi nie będzie katastrofy to Łodzianie nawet -4 ogarną ????

Adrian Gomólski H2H Maciej Kuciapa @ 1,83 but 365 ⛔⛔⛔ 8-11

Adrian na swoim torze i w ogóle jest jasnym punktem swojej drużyny. Zdobywa dwucyfrówki na własnym torze a Maciej? Maciej na wyjazdach nie jest tak kluczowym zawodnikiem jak na własnych śmiechach w Rzeszowie. Idę takim tokiem myślenia, że Adrian pojedzie w szesciu biegach i ogarnie H2H ????

Sebastian Ułamek under 10 @ 1,75 but 365 ✅✅✅ 9 ( jestem zakoczony mile tymi 9 pkt ;)

Tak jak wyżej to opisałem w meczu Wanda - Eko-Dir. Popadało - to Seba nie istnieje na takich torach + do tego słabe wyjazdy jego w tym roku powodują,że ide w undera 10. Sześciu biegów nie pojedzie ... stawiam max 4.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bydgoszcz - Łódź @1,50 but365 ✅ 41 - 49
Łódź -4 @1,90 ✅

Sorrki, ale Łódź na wyjazdach gromi. Bydgoszcz ledwo wygrywa, dziś goście sprowadzą ich na ziemie.
Jamróg +1 - Gollob @2,37 but365 ✅ 5 - 5

Młody Gollob może pojechać 5 biegów, jak i 3... Jakub jedzie równo i wszedzie, wraca po kontuzji, ale mam nadzieje, że wszystko z nim okej.
Krosno - Gdańsk @2,40 ✅ 50 - 40

Gdańsk ma 2 dziury w składzie, jedną dziurę zapcha juniorami, a druga to Brzozowski. Nie jedzie Jabłoński, który się obraził, Fajfer wciąż kontuzjowany. Po stracie lidera jakim był Oskar, Gafurow i Zorro musieliby walnąć blisko kompletu, by goście mogli to wygrać. 3 rzecz to słaba forma Sundstroema. Krosno to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 370

cinek9191

Użytkownik
Fredrik Lindgren +1 H2H Norbert Kościuch @ 1,53 but 365 8-10 ⛔⛔⛔
Nic dodać nic ująć jak dla mnie w ciemno i to ostro ! Bez przesady, tutaj to min. na odwrót powino być nawet zakładając 6 biegów Norbiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom