>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jamróg +1 - Gollob @2,37 but365 ✅ 5 - 5

Młody Gollob może pojechać 5 biegów, jak i 3... Jakub jedzie równo i wszedzie, wraca po kontuzji, ale mam nadzieje, że wszystko z nim okej.
Czy wam też rozliczyli jako PRZEGRANY?
Jednak wygrany, ale po niższym kursie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Pila (handicap)
Typ: Lokomotiv Daugavpils (-18)
Kurs: 2,00

Polonia na wyjazdach szalu jednak nie robi. Dzisiaj w skladzie Swist i Dolny, ktorzy powinni dostarczac punkty gospodarzom. Loko podraznione dosc dotkliwa porazka w Czestochowie. Powoli sie robi goraco, wiec dzisiaj powinni pojechac na wysoki wynik. Zelazna piatka seniorow + u siebie przyzowita mlodziez, szczegolnie na tle formacji pilskiej. Uwazam, ze Daugavpils moze powalczyc o blisko 60 punktow.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Fredrik Lindgren +1 H2H Norbert Kościuch @ 1,53 but 365 8-10 ⛔⛔⛔

Nic dodać nic ująć jak dla mnie w ciemno i to ostro ! Bez przesady, tutaj to min. na odwrót powino być nawet zakładając 6 biegów Norbiego.

Niech mnie ktoś oświeci - ( bo nie oglądałem spotkania ) czemuż Lindgren zostął zastąpiony w swoim 4 starcie? Kiedy miał 3,3,2* ... wtf?????????????????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jamróg +1 - Gollob @2,37 but365

Młody Gollob może pojechać 5 biegów, jak i 3... Jakub jedzie równo i wszedzie, wraca po kontuzji, ale mam nadzieje, że wszystko z nim okej.
Czy wam też rozliczyli jako PRZEGRANY?
Witaj Bartosz
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. JX0885835710I postawionym po kursie 2.37 na Jakub Jamrog +1 (v Oskar Ajtner-Gollob +1) (Zawodnicy – H2H Nice Polska Liga Żużlowa 26/06 - Polonia Bydgoszcz v Orzeł Łódź). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.57.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Niech mnie ktoś oświeci - ( bo nie oglądałem spotkania ) czemuż Lindgren zostął zastąpiony w swoim 4 starcie? Kiedy miał 3,3,2* ... wtf?????????????????
Niekoniecznie musiał być jakiś większy powód. Mógł po prostu oddać start juniorowi i tyle. Tym bardziej, że Loko u siebie, a nie wiem jak oni teraz wyglądają finansowo.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Czasami nie warto grać overów, spójrz dziś w Gorzowie, Tarnów jechał o nic i Koldi nie pojechał taktyka, ani nie pojechał w 15nastym. Handi na Tarnów i Kolodziej powyzej xy poszły w las.
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
kto lepszy?
Lahti T. (Ł) - Bogdanow M. (D)- bogdanow @1.97 sts
max na wyjeździe średnia 2.3, dzisiaj w parze z kurmisem który punktów mu nie zabierze, lahti w parze z hansem który jest mega mocby u siebie
Ułamek S. (Cz) - Klindt N. (Cz)- klindt @1.9
sebastian na ciezkim torze po opadach zazwyczaj sobie nie radzi, co innego nikolai który jest przyzwyczajony do trudnych, ciezkich torach
ILOŚC PUNKTÓW
Lampart D. (Rz) (9.5) powyzej @1.8
dawid jest liderem rzeszowa, w parze z juniorem, na przyczepnejszym torze po opadach powinien sie odnaleźć
Ajtner-Gollob O. (B) (7.5) poniżej @1.67
jakoś nie widze oskara zeby zrobil 8 punktów na ciezkim torze w krośnie, ostatnio ma problemy nawet na swoim torze
Miesiąc P. (O) (9.5) powyzej @1.8
paweł u siebie na torze mocny, w opolu popadało wiec tor pod koło, a miesiac na takim lubi jeździć,
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Nie wiem jak w meczu w Łodzi, ale meczu w Częstochowie nie polecam obstawiać bo będziecie na 99% mieć zamrożony hajs na jakiś czas. Praktycznie bez szans na jazdę, całą noc obficie lało, dodatkowo jeszcze teraz zaczęło znowu padać. Raczej niemożliwe by mecz się odbył
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
A czy macie może info odnośnie transmisji? Czy np. TVP podjeło decyzji o pokazuni spotkania z Łodzi? Raczej wątpię bardzo bardzo ale cuda się zdarzają ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lebiedew +2 - Jamróg @1,66 but365 ✅ 13 - 7
Łotysz dziś zapewne 6 startów. Kuba jest po kontuzji, ostatnio w Bydgoszczy 5 oczek. Dziś cudów po nim bym się nie spodziewał. Andrij jak pojedzie 6x ma jeszcze handi +2, perełka według mnie. Łotysz z juniorem, a Kuba 3x z Gapińskim później trafia na H Andersena. Perełka oddsmaker z but365 w formie. Jak nie będzie jaj że Lebiedew pojedzie 3x czy 4x to spokojnie wejdzie.

Miśkowiak powyżej 11
@1,61 but365 ⛔ 8
Z kim ma dziś przegrać? Raz przyjedzie za jakimś Bogdanowsem, raz w 15nastym za kolegą z pary. jak pojedzie pięć razy, a wiem że pojedzie to powinien 13 oczek wykręcić. Forma fenomenalna, tor się ładnie odsypie i będzie latał! Pół prostej przed przeciwnikami.
Łódź -12 po 8 biegach @1,72 but365 ▶ 30 - 18
Jak ja był bym trenerem to puściłbym w pierwszej serii Michaiłowa i Zworygina. Później zastępowałbym ich juniorami ze zwykłej + juniorem jako taktyk, + taktyk Podzuksa, Lebiediewa i Bogdanowsa. Tak więc Łódź odskoczy na 16 oczek spokojnie, dopiero potem zaczną się roszady, by wyjechać z twarzą z Łodzi. Tor będzie ciężki, więc cudów bym się nie spodziewał po Łotyszach.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Buk365:
Hans Andersen over 11 (z podpórką na remis), @1.72.
Orzeł Łódź podejmuje na swoim torze Loko, które przyjeżdża bez Kilokarpia oraz bez Lindgrena (w ich miejsce juniorzy, więc Dunowi za poważnych rywali zostają Bogdanow i Lebiediew), a na swoim torze Andersen ma średnią 2.200, w obecnej dyspozycji Andersen nie powinien mieć problemów z pokryciem handi, jednak dla pewności na remis.
/e: równe 11, podpórka ratuje ✅
Tomasz Gapiński - Maxim Bogdanow -&gt; Maxim Bogdanow, @2.37 z podpórką na remis.
Bogdanow ma aktualnie najwyższą średnią w Loko, na wyjazdach 2.381, więc bardzo-bardzo solidnie jeździ, dziś jadą bez dwóch inncch liderów - Fredki i Kilokarpia, a więc najprawdopodobniej Bogdanow dostanie 6 startów, w czym upatruję możliwość pokrycia handi. Gapiński u siebie 2.143, jednak tor był ubity przed zawodami i nie wiem, czy będzie on taki sam, jak zawsze, co może być zbawienne dla Bogdanowa.
/e: parodia Bogdanowa, dobry start, potem dwa upadki i zero, rozliczam ⛔ szkoda, bo gdyby dowoził te punkciki, to spokojnie by uciułał więcej do Gapy..
Jakub Jamróg - Andrzej Lebiediew -&gt; Andrzej Lebiediew (+2), @1.66 z podpórką na remis.
Jamróg wymiatacz własnego toru, średnia 2.467, jednak jak wyżej - w nocy padało, tor był ubity i różnie może być, w dodatku handi plusowe na Lebiediewa, który raz, że prawdopodobnie dostanie 6 startów, dwa na wyjazdach też solidnie punktuje - 1.913, stąd liczę, że się solidnie zaprezentuje na łódzkim owalu.
/e: Lebiediew dziś klasa, lepszy indywidualnie, handi plusowe tym bardziej ✅
Tak, gram srogo na Lokomotiw, jednak kto ma tam walczyć o dziś wynik, jeśli nie dwójka Lebiediew - Bogdanow?
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
A czy macie może info odnośnie transmisji? Czy np. TVP podjeło decyzji o pokazuni spotkania z Łodzi? Raczej wątpię bardzo bardzo ale cuda się zdarzają ????
Mecz Łódż - Loko będzie transmitowany w internecie, poszukaj na SF linków
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Zaklad dnia!
Orzel Lodz vs Lokomotiv Daugavpils (handicap)
Typ: Orzel Lodz (-26)
Kurs: 1,72

Mysle, ze oddsmaker mogl pojsc z tym handicapem jeszcze dalej. Dauga zdziesiatkowane - brakuje Lindgrena i Kylmakorpiego, czyli dwoch najwazniejszych ogniw druzyny Kokina. Zastapia ich totalne zoltodzioby. Punkty beda zdobywac tylko trzej zawodnicy: Bogdanovs, Poudzuks i Lebediew, a zatem nawet nie trzech a poltora zawodnika. Z ciekawoscia przyjrzalem sie zeszlorocznym wynikom tej trojki na torze w Lodzi i tylko Maksim pojechal sensownie. Kwestia bonusa jest rozstrzygnieta, sytuacja finansowa gosci niby stabilna ale... zatem kto wie czy w ogole beda sie spinac na ten mecz i robic jakies roszady taktyczne w trakcie zawodow. A nawet jesli to i tak uwazam, ze moga miec duuuze problemy z osiagnieciem 30 punktow po 15.biegu. Co prawda nalezy spodziewac sie przynajmniej po jednym dodatkowym biegu dla juniorow, ale oni jada u siebie i tak bardzo dobrze, ze wiec nawet jesli z kims przegraja to tylko i wylacznie z kims z w/w trojki (a i to niekoniecznie w przypadku Bobra).
Polecam!
Timo Lahti vs Kjastas Poudzuks (H2H)
Typ: Timo Lahti
Kurs: 1,57

To samo co wyzej. Juz lepiej bylo dac jakis ujemny handicap i wyzszy kurs. Lotysz jest obecnie w fatalnej formie. Dodatkowo w Lodzi zawsze byl bity (2014 - 1*,0,0,0,0; 2015 - 1*,1,0,1). Lahti jezdzi bardzo solidnie i specyfika toru w Lodzi takze mocno sprzyja temu typowi.
Andrij Lebedew (suma punktow)
Typ: Andrij Lebedew - ponizej 11
Kurs: 1,57

Troche dziwnie to wyglada. Juz lepiej mogli dac linie 10 punktow i kurs po 1,8. Tak czy siak wyglada to dobrze. Co prawda w parze ogorek, ale ja go nie widze zwyciezajacego z seniorami (a i moze juniorami) gospodarzy. Do tego nie ma pewnosci co do odjechania az 6 biegow w meczu. Rok temu ledwie 6 oczek, a przeciez mial bieg juniorski na poczatek (wygral go). Co prawda w 2014 zdobyl 12 punktow w szesciu biegach, ale odnosze wrazenie, ze byl wtedy w wiekszym gazie. A i Orzel nawet majac Lindbaecka i Doylea byl nieco slabszy niz obecnie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Polecam!
Tomasz Chrzanowski vs Oskar Ajtner-Gollob (H2H)
Typ: Tomasz Chrzanowski (+1)
Kurs: 2,10

Widze tutaj bardzo duze value. Oskar ostatnio sposcil z tonu. Co prawda u siebie jedzie calkiem poprawnie, ale zdarzaja mu sie slabsze biegi. Chrzanek z kolei wyraznie sie rozkreca. Z Wybrzezem pojechal naprawde solidnie dlatego jestem zaskoczony ta propozycja bo jesli juz to bardziej bym widzial ujemny handicap przy jego nazwisku.
KSM Krosno vs Polonia Bydgoszcz (handicap)
Typ: KSM Krosno (-6)
Kurs: 2,05

Mecz o utrzymanie w 1.lidze. Zeby Krosno zdobylo bonus to musi wlasnie pokryc handicap, a wiec jest on dobrany bardzo dobrze. Z Wybrzezem nieco szczesliwie, ale jednak w pelni zasluzenie. Tor w Krosnie specyficzny i licze na to, ze w szczegolnosci z poczatku sprawi on spore klopoty gosciom.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
KSM Krosno pobieram jako czystą wygraną, a dorzucam do tego

Wybrzeże Gdańsk-Wanda Kraków(+16) 2 @ 1,45 But365✅

Kurs niski, ale czekałem na potwierdzenie składów i okazało się, że nie ma Fajfera po stronie gospodarz. Kto jest pewniakiem do punktów? Zorro, Gafurow i Linus ze strony seniorów, choć ten ostatni nie ma najlepszej formy, oraz Kossakowski ze strony juniorów. Brzoza to jest średniak, a Wawrzyniak czy Bieliński mogą pokonać jedynie juniorów gości. Wychodzi więc na to, że jeśli jeden z wyżej wymienionej czwórki zawali to może być walka nawet o zwycięstwo, a nie o wysoką wygraną. Po stronie gości liczę na Hougaarda i Walaska, do tego kilku zawodników, którzy mogą odpalić - Mazur, Masters czy Suchecki, a więc liczę, że krakowianie zdobędą te 38pkt, a moim zdaniem stać ich, by powalczyć nawet o wygraną nad morzem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Polonia Piła (-5,5) - Wanda Kraków 1 1,65✅✅✅ bet365

Idę w kierunku zespołu z Piły. Maja bardzo wyrównany skład a i juniorka niczego sobie na swoim torze. Tak naprawdę ciężko znaleźć słaby punkt u gosp kiedy jadą u siebie. W Krakowie jest trochę inaczej bo Suchecki , Mazur na wyjazdach jeżdżą różnie i nie są wcale tacy pewni do sporych zdobyczy punktowych. Oczywiście Masters i Walasek ich stać na wiele ale reszta to już różnie. Na juniorce dzisiaj Kubera więc wzmocnienie ale nie sądzę aby zrobił więcej pkt niż juniorzy z Piły. Wychodzi mi wygrana Piły ok 50-40 więc takie handi gram.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piła -6 - Kraków @1,90
49 - 41
Kurtz -2 - Suchecki @1,90
3 - 3
Masters poniżej 11 @1,72
11 jakieś fatum ostatniego biegu, Kościuch upada Masters zdobywa 11 oczek... no bez jaj jak nie idzie to nie idzie

Wow wow wow spokojnie, Kraków wygrał u siebie z Czewą (która jest cieńka), wygrali na wyjeździe z Gdańskiem, który nie płaci poraz kolejny zawodnikom + jechali bez Oskara i zaraz zaraz handi na poziomie -6? Przecież Pilanie pokryją tą linie już po 4 wyścigach, a później tylko pogrążą gości.
Walasek nigdy się nie czuł w Pile, Hoougarda na tym torze też nigdy nie widziałem. Mazur totalnie sobie nie poradzi z dopasowaniem na czarnym twardym torze. Sucheckiemu wyszedł mecz w Gdańsku, ale on tam się świetnie czuje, w Pile nie liczyłbym na niego. Masters to kolejna zagadka, która wg mnie nie wypali dzisiaj. Dzisiaj nie będzie Mateusza Szczepaniaka, a to duże osłabienie, przydałby się w Pile.
Dzisiaj gramy przeciwko gościom, którzy będą trzymać wynik rezerwami taktycznymi + Kubera coś tam im pomoże.
Kurtz był w czwartek na treningu, więc o niego jestem spokojny. Ostatnio bez treningu, tylko po próbie toru nie zawiódł. Nie pamiętam dobrego startu Zbyszka w Pile.
Masters pierwszy raz tutaj, ciężko mu będzie zrobić 2 cyfrówkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom