>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zadziwia cudowny wzrost formy bankruta z Czestochowy, szczegolnie zbiezny z zapowiedzia ze Lokomotiv nie zagra w ekstralidze. Czyzby sztuczne pokonywanie przeszkod w tle przed triumfalnym wjazdem do Ekstraligi?

Dostali jakby wiatru w skrzydla, pozostali rywale staneli w miejscu. Czyzby wprowadzenie do finalu? Loko i tak zagra w finale jesli zajmie 1-2 miejsce? Ale chyba nie zajmie, zostana zdemotywowani....
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Wszystko tak jak pierwotnie. Jedyna różnica jest na linii Barana, która skoczyła z 6 do 8. Prawdopodobnie za sprawą świetnego występu w Krakowie.
Bet365
Włókniarz Częstochowa vs Stal Rzeszów (handicap)
Typ: Włókniarz Częstochowa (-20)
Kurs: 1,83

W pierwszym meczu było 50:40, więc gospodarze mają co nadrabiać, a żeby nie było nerwów w końcówce to powinni robić przewagę od samego początku ze sporą górką. Włókniarz obecnie jest drużyną kompletną i na swoim torze powinni zmiażdżyć osłabione Żurawie.
Polecam
Hubert Łęgowik vs Rafał Karczmarz (H2H)
Typ: Hubert Łęgowik (-3)
Kurs: 1,66

W niedawnym finale MIMP, który odbył się w Częstochowie Łęgowik zdobył 7 a Karczmarz tylko 4. To pokazuje, że Rafałowi ten tor nie leży. W przypadku Huberta był to jedynie wypadek przy pracy. Dzisiaj zawodnik gospodarzy powinien pojechać 4-5 biegów, więc będzie gdzie robić różnice.
Sebastian Ułamek (suma punktów)
Typ: Sebastian Ułamek - powyżej 11
Kurs: 1,80

Jeśli Włókniarz ma dzisiaj wysoko wygrać (bezpieczne 2+1) to Seba musi pojechać na swoim wysokim poziomie. Nie bardzo widzę kto wśród gości miałby go złapać w dniu dzisiejszym. Jeśli tylko pojedzie 5.biegów bez literek to na luzie.
Karol Baran (suma punktów)
Typ: Karol Baran - powyżej 8
Kurs: 1,83

Lubię takie nienajwyższe linie. Styl jazdy Karola powinien pasować do częstochowskiego toru. Rzeszów teoretycznie walczy wciąz o punkt bonusowy, więc taktyczne wskazane. 7 punktów w 6 biegach jest w jego zasięgu.
/Kolejny dobry mecz Stali. Dzisiaj zawiódł Jeleń i Hubert. Do tego pech Ułamka i brakło 6 punktów. Mimo wszystko uważam, ze sam typ był... bardzo dobry.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Wydarzeniem dnia dziesiejsze GP ale pogram sobie Włókniarza i zdecydowanie zgadzam się z t.gogo. :spokodfhgfh:
Częstochowa (-20) vs Rzeszów (+20) BET 365, @1.90
Częstochowa ma bardzo doświadczony skład i mocną seniorkę. Nie ma co tutaj się rozpisywać - warto za to podać średnie biego/punktowe zawodników Włókniarza w tym sezonie:
Ułamek 2,4
Trojanowski 2,1
Klindt 2,2
T.H.Jonasson 2,8
Jeleniewski 2,0
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Już dziś Puchar NICE PLŻ, Bet365 wystawił ofertę i mam do Was zapytanie - też widzicie mega value w parze Kilikarpi - Lampart, gdzie na Polaka jest @2.25?
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Hey ja szczerze mówiąc nie widzę tego turnieju ani trochę. Nagroda główna równowartości ... jednego punktu ligowego choćby Grega Hancocka. Pewnie większość jedzie bo chce uniknąć jakiś kar czy zawieszeń w lidze. Co do typu Dawid jeździł tutaj rok i na pewno miał okazje po za tym częściej startować w Lublinie choćby ze względu na odległość do Rzeszowa. Nie wiadomo kto jak się nastawi na turniej, jeśli mógłbym radzić to granie za drobne ... bardzo drobne czegokolwiek ????

Co do nastawienia może masz racje, możliwe że każdy będzie jechał na 100 %. Jednak pisząc co do tych 5 tysięcy że jest dobrym hajsem. Nie wiem nie siedzę w kieszeniach zawodników, ale nie róbmy już z czołowej 16 pierwszej ligi &quot;biedaków&quot;. Patrząc na listę startową takie pieniądze mogą &#39;coś&#39; znaczyć moim zdaniem dla Miesiąca, Tarasenki, odliczając koszty dojazdu, zużycia sprzętu, opłaty teamu... Pokój ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Już dziś Puchar NICE PLŻ, Bet365 wystawił ofertę i mam do Was zapytanie - też widzicie mega value w parze Kilikarpi - Lampart, gdzie na Polaka jest @2.25?
Nie ten temat. To jest liga. ????
Na dzisiejsze zawody jest temat Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016. Zanim przeczytałem Twój wpis to sam wrzuciłem typ na Lamparta, bo widzę spore value w tej parze, która dla mnie jest 50:50.
sebaunited16,
Nie patrz na punktówkę Hancocka, bo on w tych zawodach nie jedzie. Większość zawodników ze stawki jeździ za takie pieniądze, że tych kilka tysięcy złotych za zwycięstwo czy pudło to jest dobry hajs. Nie ma co narzekać tylko dać z siebie max i wygrywać kolejne biegi.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zawody odwołane z powodu opadów deszczu
1. Włókniarz (-20) vs Wybrzeże 1,90
2. Legowik (-3) vs Kossakowski 1,80
3. Ulamek - powyżej 11 2,10

Wszystko w stronę gospodarzy którzy powinni zdominować gości.
 
gauczo12 0

gauczo12

Użytkownik
N.Klindt -4 vs O.Fajfer +4 typ. Oskar Fajfer +4 kurs 1.7 caloroczny. ZWROT

Oskar Fajfer dzis 6 startów 3 starty w parze z Brzozowskim na ktorym punktow raczej nie straci. Klindt w formie w Częstochowie ale kompletu nie przywiezie zakręci się koło 12 a Fajfer w 6 startach 9 powinien zrobić.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Andrij Lebedev over 10, BET 365, @1.80
Lider gospodarzy, który fruwa na swoim obiekcie (średnia 2.5 pkt/bieg). Wanda ma marne szanse na tym wyjeździe. Wydaje mi się, że nikt nie może zapewniać sobie roli lidera po stronie Wandy. Po ostatnich pokazach Walaska nie liczyłbym aby gryzł tor. Podobnie Grajoczonek czy Szczepaniak nie są jakimiś pewniakami na wyjazdach, szczególnie na torze w Daugavpils. Lebedev jest w stanie wygrywać z każdym na tym torze.
2. Grzegorz Walasek under 10, BET 365, @2.20
Tak jak wyżej. Granie skromniej
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Oskar Fajfer over 9 @ 2,45 but365⛔8
Dzisiaj zaległy mecz w Gdańsku i gram na Oskara. Nie dawno miał nieudany występ u siebie, ale wtedy sam się tłumaczył i przekonywał, że powtórki nie będzie. Dzisiaj trudny mecz, bo rywalem Polonia Piła, ale linia nie za wysoka, a kurs świetny. Wystarczą same dwójki i zakład wchodzi, a myślę że jako lider Wybrzeża powinien dorzucić jakieś zwycięstwo. Średnia u siebie około 2,2, a zatem warto pograć. Oczywiście zabezpieczam się na wypadek 9pkt.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Oskar Fajfer over 9 @ 2,45 but365
Dzisiaj zaległy mecz w Gdańsku i gram na Oskara. Nie dawno miał nieudany występ u siebie, ale wtedy sam się tłumaczył i przekonywał, że powtórki nie będzie. Dzisiaj trudny mecz, bo rywalem Polonia Piła, ale linia nie za wysoka, a kurs świetny. Wystarczą same dwójki i zakład wchodzi, a myślę że jako lider Wybrzeża powinien dorzucić jakieś zwycięstwo. Średnia u siebie około 2,2, a zatem warto pograć. Oczywiście zabezpieczam się na wypadek 9pkt.
Zasadniczo podzielam zdanie co do typu. Kurs jest warty grania. Natomiast jedna ważna informacja: w tym tygodniu Oskar został tatą. Zobaczymy jak to na Niego wpłynie ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Polonia : Lokomotiv 2 1.95 bet365✅
Polonia : Lokomotiv-4 2 1.53 bet365✅

Łotysze wbrew obawom nie odpuszczają wyjazdów, do Bydgoszczy pojechał najmocniejszy skład z nieobecnym ostatnio, a będącym w dobrej formie Lindgrenem. Nazwiska Lokomotivu pod 1-5 robią na tym poziomie rozgrywek wrażenie. Juniorka nie jeździ, ale to nie przeszkodzi gościom w odniesieniu moim zdaniem pewnego zwycięstwa, potrafiący jeździć u siebie gwiazdor Gollob coś może połata dziury na seniorce ale na nie wiele to starczy typuje 40:50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bydgoszcz - Lokomotiv @1,57 but365 ✅ 40 - 50
Lokomotiv -4 @1,95 ✅
Goście z Łotwy na pozycjach 1-5 miażdżą gospodarzy. Kurdiaszow lepszy od Podzuksa, tak to cieńko to widzę. Lokomotiv poradziłby sobie z Unią Tarnów z ekstraligi, Bydgoszcz jedzie o życie, a to też nie sprzyja drużynie. Presja w niczym im nie pomoże. Daugavpils potrafił wygrać m.in w Pile, to czemu nie miałby tego zrobić w Bydgoszczy? Adamczak, Niemiec, Kułakow czy młody Gollob musiałby odjechać mecz życia by to wygrać. Ja tam stawiam na 41-49 dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 833

sebunited16

Użytkownik
⛔Chmiel ; Bober 1 2.50 bet365

Ja to biorę ???? Kurs ładny, handi brak. Przecież ten Bober to nie jest jakiś pierwszoligowy Zmarzlik, żeby wystawiać takie kursy. Gość jeździ na obcych stadionach ze średnią 1.00 no trzeba przyznać, że to nie jest wyczyn. Chmiel na zasadzie gościa, jeździł cały sezon w ekstralidze cyferek oczywiście wielkich nie robił ale przeciwnicy o klasę lepsi. Ilość startów, tutaj też jeśli będzie wszystko z literą żużlowych obyczajów to Chmiel z taktycznej, i jeśli wjedzie w mecz to widać i oczywiście kandydatów do zastępstwa ze zwykłej. Rybniczanin dla mnie mocnym faworytem tej pary, kurs bardzo zachęca.
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
oskar fajfer poniżej 9.5 @1.75 sts
oskar ostatnio nie błyszczy, nie pamietam kiedy przywiózł 10pkt w meczu, trudny teren w czestochowie

ostatnie wystepy oskara:
-u siebie z piłą 1,2,0,3,2
-u siebie z łodzią 3,t,1*,d,1
-w opolu 3,1,2,w
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA vs WYBRZEŻE GDAŃSK
Włókniarz Częstochowa vs Wybrzeże Gdańsk (handicap)
Typ: Włókniarz Częstochowa (-18)
Kurs: 1,90

Włókniarz teoretycznie wciąż walczy o finał. Teoretycznie gdyż nie wiadomo jak to właściwie zostanie rozegrane, bo drugie miejsce zapewne zajmie Dauga, ale skoro i tak nie mogą awansować to może dopuszczą trzecią drużynę Nice PLŻ do walki z Orłem. Jeśli tak się stanie to Włókniarz wciąż może to zrobić! Do tego celu bardzo przydałoby się zwycięstwo i bonus z Wybrzeżem, a linia wytycza właśnie tę granicę gdyż w pierwszym meczu Wybrzeże wygrało 54:36. GKS bez formy, zresztą nigdy nie jechali dobrze pod Jasną Górą. Jaki skład? Zorro który żegna się z żużlem, Fajfer po kontuzji mocno spuścił z tonu. Brzoza to nie ten poziom. Podobnie Krcmar. Jedynie Sundstroem może napsuć trochę krwi gospodarzom, ale i tu bez przesady. Juniorzy też poza zasięgiem. Może Kossakowski coś urwie w jednym biegu. Reasumując: gospodarze mają przewagę na każdej pozycji! Myślę, że będą rządni rewanżu po tym co stało się tydzień temu w Łodzi i zrehabilitują się w oczach swojej publiki. Jeśli mecz potoczy się zgodnie z moimi przewidywaniami to powinno się skończyć około 60:30.
Jacob Thorssell vs Eduard Krcmar (handicap)
Typ: Jacob Thorssell (-3)
Kurs: 1,90

Spora linia, ale wydaje się, że przy obecnej formie i możliwościach obu zawodników jest spokojnie do pokrycia. Thorssell powinien zrobić powyżej 10, zaś Krcmar nawet jeśli pojedzie w 6 biegach to 6-7 punktów to jego maks, a wydaje mi się, że pojedzie 4-5 razy przeplatając jedynki z zerami.
Sebstian Ułamek (suma punktów)
Typ: Sebastian Ułamek - powyżej 11
Kurs: 1,90

Włókniarz będzie walczył na maxa więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Seba dzisiaj powinien zakręcić się koło kompletu.
/Najlepszym komentarzem do tego spotkania jest liczba 6 - tyle punktów W SUMIE zdobyli liderzy miejscowej drużyny: Ułamek i Jeleniewski. Gdyby pojechali na swoim normalnym poziomie to skończyłoby się na 65:25. Szkoda.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Oskar Fajfer under 11, BET 365, @ 1.75

W Częstochowie zrobił 13 pktów ale to nie musi o niczym świadczyć. Dzisiaj kolejny pojedynek dla zawodników z Gdańska i o wiele bardziej specyficzny tor w Rzeszowie. Przy jednej wpadce o którą nie trudno może zapomnieć o pokryciu takiej linii.
Polonia Piła : Orzeł Łódź, BET 365, @ 1.75

Bardzo ciekawy pojedynek w Pile. Pojedynek gdzie wszystko może się wydarzyć i ogólnie sportowo 50/50. Jednak idę w stronę gospodarzy, którzy w tym sezonie przegrali tylko z Lokomotivem na swoim podwórku (gdzie Kilokarpia przywiózł 15 pkt :razz: ). Pozostałe spotkania pewnie dla pilan, niektóre bardzo wysoko. To nie jest przypadek.

Jeżeli chodzi o gospodarzy to mamy (pkt/bieg):

Szczepaniak (2,26) / Świst (1,72) - bardzo solidna para. Ktoś się kiedyś ze mnie śmiał już, że Śwista nazwałem liderem. Jednak według mnie jest bardzo solidny i pomimo wieku jeździ wszędzie, nawet na wyjazdach (patrz:Gollob), wiem że I liga. Szczepaniak może wygrać z każdym.

Pedersen (2.08) / Tarasienko (2.04) - kolejna solidna para, średnie mówią same za siebie.

Z juniorami jedzie Norbert Kościuch (2.25).

Moim zdaniem ta (5) seniorów utrzyma pozytywny wynik do końca spotkania. Mimo to spotkania będzie emocjonujące i bardzo możliwe emocje do ostatniego biegu.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Oskar Fajfer under 11, BET 365, @ 1.75

W Częstochowie zrobił 13 pktów ale to nie musi o niczym świadczyć. Dzisiaj kolejny pojedynek dla zawodników z Gdańska i o wiele bardziej specyficzny tor w Rzeszowie. Przy jednej wpadce o którą nie trudno może zapomnieć o pokryciu takiej linii.
Polonia Piła : Orzeł Łódź, BET 365, @ 1.75

Bardzo ciekawy pojedynek w Pile. Pojedynek gdzie wszystko może się wydarzyć i ogólnie sportowo 50/50. Jednak idę w stronę gospodarzy, którzy w tym sezonie przegrali tylko z Lokomotivem na swoim podwórku (gdzie Kilokarpia przywiózł 15 pkt :razz: ). Pozostałe spotkania pewnie dla pilan, niektóre bardzo wysoko. To nie jest przypadek.

Jeżeli chodzi o gospodarzy to mamy (pkt/bieg):

Szczepaniak (2,26) / Świst (1,72) - bardzo solidna para. Ktoś się kiedyś ze mnie śmiał już, że Śwista nazwałem liderem. Jednak według mnie jest bardzo solidny i pomimo wieku jeździ wszędzie, nawet na wyjazdach (patrz:Gollob), wiem że I liga. Szczepaniak może wygrać z każdym.

Pedersen (2.08) / Tarasienko (2.04) - kolejna solidna para, średnie mówią same za siebie.

Z juniorami jedzie Norbert Kościuch (2.25).

Moim zdaniem ta (5) seniorów utrzyma pozytywny wynik do końca spotkania. Mimo to spotkania będzie emocjonujące i bardzo możliwe emocje do ostatniego biegu.
&quot;W najbliższą niedzielę Polonia podejmie na własnym torze Orła Łódź. Tarasienko nie dostanie szansy na rehabilitację w tym meczu. - Wadim na pewno nie pojedzie w meczu z Orłem. W dwóch ostatnich meczach mu nie poszło. Powołanie go byłoby nie fair wobec innych zawodników, którzy są w lepszej dyspozycji - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty menedżer zespołu Tomasz Żentkowski.&quot;
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pila - Łódź @1,70 but365x2
Gapiński powyżej 9 @2,1
Miśkowiak powyżej 10 @1,95
Dzisiaj uważam, że Piła ten mecz wygra. Trenowali przed nim, tor przyjął trochę wody ale jak wiemy w Pile to nie problem. Dziś stawiam na Pilan bo mają pod 1-5 bardziej wyrównany skład. Mocni będą Gapiński i Miśkowiak, ktorzy znają ten tor. Gram overy tych dwóch bo po cichu liczę na ich 6 startów i wtedy linie na pozimie 9 i 10 oczek powinni spokojnie przekroczyć. Jak na moje pierwsze 4 biegi będą wyrównane. Póżniej Pilanie odskoczą na 6 oczek i Łódź zaczenie robić taktyki by trzymać wynik. Sprawa bonusa rozstrzygnie się w ostatnim biegu.
Świst +1 - Lahti @1,83 but365
Kurs urósł na Piotrka. Tego stać na 8-9 oczek, bo jeździ równo i wszędzie. Spokojnie damy rade. Lahti jechał w Pile w barwach Ostrowa czy Krakowa i pamiętam, że nigdy nie błyszczał. Dzisiaj może być podobnie. Ciekawa opcja na h2h to też Kurtz z Jamrogiem, bo ten jest po koszmarnym upadku, ale ostatecznie odpuszczam. Gram wiekowego Śwista, który wygra te h2h bez handi +1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom