>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
S 0

slaskexpert

Użytkownik
6 Kolejka Orange EkstraKASY :))
Witam serdecznie!

Przyznaję bez bicia, że nie przyłożyłem się wystarczająco do nadchodzącej kolejki z powodu braku czasu. Typy bez opisu z umiarkowanymi stawkami.

1 kupon - stawka 7 jedn.
Unia Rędziny - Sarmacja Będzin - typ 1X, kurs 1,85 tobet
wynik 2-4

2 kupon - stawka 5 jedn.
Wyzwolenie Chorzów - Szczakowianka Jaworzno - typ 1X wynik 1-5
Victoria Jaworzno - Przyszłość Ciochowice - typ X2 wynik 0-0
Łączny kurs 2,31 tobet

Pozdrawiam, życzę wysokich wygranych :))
 
M 439

michax100

Użytkownik
na ten weekend po ostatnim 100% trafnych typach ponownie pomoge zarobic
Unia Solec Kujawski - Piast Kobylin typ1 1.80 fajny kurs na solec i warto zagrac. kobylin z pewnoscia przyjedzie murowac bramke ale wobec solca ktory jest typowa druzyna wlasnego boiska z pewnoscia wyjada bez pkt a na domiar zlego po porazce z mieszkiem w kobylinie morale pupadaly i znam tych pilkrzy i dla nich remis bylby duzym sukcesem w tym meczy ale remisu nie bedzie
Calisia Kalisz - Górnik Konin typ 1 2.25 hit kolejki i calisia ktora ma najlepsza druzyne w lidze (mimo porazki w swieciu 3-2 tydz temu pilkarsko byli zdecydowanie lepszym zespolem i np przez pecha 3 poprzeczki nie wygrali ,nawet trener swiecie przyznal ze calisia jego zespol umiejtnosciami przewyzsza conajmniej 2krotnie ,a gornik ktory jest oczko nizej w tabeli z pewnoscia jest slabszym zespolem i na dodtaek gra 7mlodziezowcow w pierwszym skladzie i nie wspomne o lawce rezerwowych gdzie sa zawodnicy z rocznika 93 a nawet 94 i gornik gra swoje mecze niemal bez zmian
Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów typ1 1.65 (4liga wlkp pol) najwiekszy pewniak tego weekendu , centra ktora chce walczyc o awans przgrala ostatnio na wyjezdzie z liderem 2-0 ale od 20min w 10 grali a do tego momenu to oni prowadzili gre , victoria przegrala na wyjezdzie 3-0 i jutro bedzie podobnie , WARTO ZAGRAC TEN MECZ
 
K 0

kalima88

Użytkownik
4 liga Lubuska Odra Bytom Odrz. - Piast Czerwieńsk 2 2.2 betsafe w tobecie 1.9

Piast w przerwie między sezonami wzmocnił niemiłosiernie swój skład. Doszli m.in: wychowanek Łukasz Twarowski - bramkarz, który niedawno bronił w 3 ligowej Ilance Rzepin a kiedyś występował w 2 ligowej Lechii Zielona Góra, Robert Dawidziak - doświadczony zawodnik - napastnik- lis pola karnego, Mateusz Wójtowicz uniwersalny zawodnik, który może występować od obrony aż po atak, ostatnio najczęściej widziany w obronie.

O Odrze za dużo nie napiszę, bo trochę mi jest odległa ta ekipa. Wyniki lepsze mają na wyjeżdzie. 2 razy wygrali na północy województwa po wysokich kursach ponad 3.0

3 liga Lubusko-Dolnośląska Orzeł Międzyrzecz - Czarni Browar Witnica 1 1.55 betsafe 1.45 tobet

O ile Orzeł będzie chciał wygrać ten mecz to powinien zakończyć się 3:0 , 4:0 . Czarni jak dotąd ciułają tylko punkty u siebie gdyż grają o specyficznych godzinach m.in 20 lub 19.30 gdyż grają przy sztucznym oświetleniu, które mają zainstalowane na swoim stadionie.
Kadra Orła przedstawia się bardzo interesująco: w składzie wielu doświadczonych z dobrą metryką zawodników np. Ruminkiewicz, Cygan, Charciarek, Kołodyński. Kadra Czarnych po awansie niczym się nie różni od kadry grającej w niższej lidze.

Polecam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram typ na Orzeł Międzyrzecz ;) Już wczoraj w swoim temacie podałem ten typ, ale teraz wrzucam go tutaj.
Międzyrzecz mocny beniaminek III ligi dolnośląsko-lubuskiej, przegrana tylko z faworytem rozgrywek Chrobrym Głogów 0:2. Remisy z solidnymi Trzebnicą i Kostrzynem i pewne wygrane z Promieniem Żary, Arką Nowa Sól i Pogonią Oleśnica po 3:1. Natomiast Czarni Witnica to także beniaminek tej ligi, ale dużo słabszy od ekipy Orła. Czarnych interesuje tylko walka o utrzymanie, natomiast Orzeł już jest wiceliderem i w tej czołówce może zagościć na dłużej. W poprzednim sezonie na boiskach IV ligi 2:0 dla drużyny z Międzyrzecza.
Orzeł Międzyrzecz - 1,45 Tobet / 1,55 Betsafe ✅ 2:0
IV liga lubuska.

 
L 3

luga

Użytkownik
Dzis sprobuje zagrac na gospodarzy w 2 meczach 3 ligi kuj-pom-wlkp
Calisia Kalisz - Górnik Konin 1 @2,1 7/10
Polonia Leszno - Notecianka Pakość 1 @1,5 6/10

Calisia chyba najlepsza ekipa tej ligi. Ostatnio pechowa przegrana w Swiecu bowiem z relacji mieli przewage i powinni byli wywiezc conajmniej punkt jak nie wiecej. Procz tej porazki same wygrane.
Konin mloda ekpia ale zaskakujaco dobrze sobie do tej pory radzi. Juz w tamtym sezonie w Kaliszu mowiono o szybkim awansie wyzej ale w realu okazalo sie ze to nie takie proste. W tym sezonie maja duze szanse to osiagnac.
Leszno lider dosc zaskakujacy dla mnie ale nie do konca wiem co w tej ekipie sie zmienilo. Co do Pakosci bardzo dobry bramkarz a reszta raczej przecietna. Ostatni wyjaz to kleska z Lubuszaninem 5:1 a i tak bramkarz byl najlepszy w zespole z Pakosci. Zespol raczej swojego malego boiska. Mam nadzieje ze Leszno nie jest przypadkowym liderem i to dzis potwierdzi choc kurs nie rozpieszcza.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Piast zawiódł na całej linii... byłam na meczu i się bardzo rozczarowałam. Piast mimo przewagi w posiadaniu piłki nie stworzył zbytnio sytuacji strzeleckich. Jak już coś uderzyli to można powiedzieć, że było to podanie do bramkarza. Raz bramkarza gospodarzy wzniósł się na wyżyny i obronił silny strzał Piasta.
w drugim meczu Orzeł gładko wygral z CZarnymi 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 2 5,50 0:0 ⛔
Dziś o 16:30 w Radomiu Pogoń zmierzy się z Radomiakiem. Jeśli siedlczanie wygrają, awansują na pozycję lidera. Mecz z Radomiakiem można nazwać meczem rundy. Obie ekipy są typowane na faworytów rozgrywek. Obecnie drużyna prowadzona przez Arkadiusza Grzyba i Pawła Jankowskiego zajmuje 6. miejsce z 9 punktami na koncie. Siedlecka Pogoń jest obecnie vice-liderem, ale ma tylko o 1 punkt więcej od radomian.
W drużynie gospodarzy nie wystąpią Marcin Sikorski, podstawowy defensor, który musi pauzować za kartki oraz Dariusz Rolak (kontuzja). Po za tym wszyscy zawodnicy Radomiaka są do dyspozycji na mecz z Pogonią. W ekipie MKP występ pod dużym znakiem zapytania jest Dariusza Dziewulskiego, Jacka Kosmalskiego, Daniela Jezierskiego oraz Grzegorza Wędzyńskiego, którym przytrafiły się urazy. Nie zagra też Mariusz Kruk, który musi pauzować za czerwoną kartkę, którą otrzymał w meczu rezerw. Czy wystąpią w jutrzejszym spotkaniu okaże się tuż przed meczem. Do składu wraca Aleksiej Dubina. Kadra szkoleniowa jest jednak dobrej myśli i liczy na wywiezienie z trudnego terenu 3 punktow.
Kadra na spotkanie z Radomiakiem:
Bramkarze: Kozaczyński junior, Paśnik
Obrońcy: Agu, Wójcik, Borowickij, Ba, Stromecki, Emehel, Dubina
Pomocnicy: Jezierski (?), Paczkowski, Kaliszewski, Rodak, Wędzyński (?), Grochowski, Pucyk, Mudent
Napastnicy: Dziewulski (?), Kosmalski (?), Komosa
Nie zagrają: Konasiuk (kontuzja), Budzikur, Siekierka, Dąbrowski, Brewczyński, Kwiatkowski (wszyscy poza kadrą meczową), Matłacz (tymczasowo przesunięty do rezerw), Kruk (pauza za kartkę)

Dodano: 14.09.10, Mateusz *****k
Źródło: http://www.mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/55-wyronione/1627-z-radomiakiem-o-lidera

O ile nie zagrają Kosmalski, Dziewulski to mecz no bet, a jak zagrają to można spróbować lekko.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
III Liga Łódzko-Mazowiecka
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 5,50
Tobet
W dzisiejszym pojedynku Pogoń Siedlce wyjeżdża na mecz do Radomia z tamtejszym Radomiakiem. Mecze Pogoni z Radomiem zawsze są zacięte i mobilizują obie drużyny oraz niezwaśnionych kibiców. W drużynie gospodarzy nie wystąpią Marcin Sikorski podstawowy obrońca tego zespołu. Drużyna Biało-Niebieskich stoi przed szansą objecia przodownictwa w tabeli jeśli zdobędzie dzisiaj komplet punktów. Ekipa gości może wystąpić w tym spotkaniu bez kilku graczy. Pod dużym znakiem zapytania jest Dariusza Dziewulskiego, Jacka Kosmalskiego, Daniela Jezierskiego oraz Grzegorza Wędzyńskiego, którym przytrafiły się urazy. Napewno nie zagra Mariusz Kruk który pauzuje za nadmiar kartek. Do podstawowego składu wraca za to Białorusin Aleksiej Dubina który wzmocni defensywę zespołu. Właśnie defensywa wydaje się najmocniejszą stroną Pogoni w dzisiejszym meczu. W bramce zagra doświadczony Jarosław Paśnik który ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ja myślę że Radomiak dozna pierwszej swej porażki w tym sezonie. Ekipa gości zamierza awansować w tym sezonie. Nowy sponsor i doświadczona kadra kierownicza z Grzegorzem Wedzyńskim na czele ma temu pomóc. Wydaje mi się że dzisiaj zrobią pierwszy krok ku temu ich rywal jest uznawany za głównego kandydata to awansu i pokonanie ich dzisiaj pokaże potencjał zespołu.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce @ 2 @ 5.50


Znamy już składy w jakich wystąpią obie ekipy:

Radomiak: 1. Banasiak - 7. Szary, 3. Grunt, 4. Świdzikowski, 10. Boryczka, 5. Puton, 11. Barzyński, 17. Fedosenko, 15. Kornacki, 20. Wnuk, 8. Wierzba

Pogoń: 1. Paśnik - 21. Ba, 4. Agu, 6. Borovicki, 8. Dubina, 17. Rodak, 9. Komosa, 10. Paczkowski, 16. Wójcik, 5. Dziewulski, 20. Kosmalski


Też przychylam się do typu na Pogoń, mimo, że sercem jestem z Radomiakiem. Kurs 5.50 wart spróbowania. Radomiak ostatnio gra piach. Napastnicy już prawie 500 minut nie strzelili bramki. Dziś też nie widać za bardzo kto ma strzelić - w ataku Wierzba (bez formy) z młodziutkim 19-letnim Wnukiem, który dopiero wchodzi do zespołu. Skrzydła cieniutko, w obronie brak Sikorskiego i Rolaka. Nie grają Tarnowski i Czpak, który wraca dopiero po kontuzji. Czarno to widzę. Pogoń rozkręca się z meczu na mecz i aktualnie gra lepszą piłkę od Radomiaka. W ataku dziś zabójczy jak na 3. ligę duet Dziewulski - Kosmalski. (w Radomiaku może być nawet podobne trio - z tym, że 2 siedzi na ławie - Tarnowski - Czpak - Wierzba. Wydaję mi się, że dziś będzie zimny prysznic dla Zielonych i zaczną się pierwsze poważniejsze dywagacje na temat zwolnienia trenerów Grzyba i Jankowskiego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Włókniarz Zelów 1,50 2:3 ⛔

Wystarczy spojrzeć na tabelę i można nawet by rzec, że Pogoń Siedlce to aktualny lider tabeli. Kutno rozegrało u siebie aż 4 mecze, a Pogoń tylko 2. Więc mecze u siebie są z reguły łatwiejsze i łatwiej zdobywać punkty. Pogoń ostatnio zremisowała na wyjeździe z Radomiakiem głównym kandydatem do awansu i można powiedzieć, że jest to dobry wynik.
Pogoń mogła by być liderem gdyby nie śmieszny remis u siebie z Narwią 3:3. Gdzie mecz był praktycznie wygrany. Ale po tym meczu Pogoń jeszcze bardziej się wzmocniła pozyskując nowego bramkarza i już Pogoń zaczęła mniej tracić bramek. 3:0 u siebie z Legionową, tak samo z Radomiakiem na wyjeździe żadnej straconej. O ataku nie będę pisał w każdym poście, bo Dziewulski i Kosmalski solidne marki strzeleckie.
Myślę, że Pogoń nie zgubi u siebie punktów z Włókniarzem.
 
legia 122

legia

Użytkownik
dubel
Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin 2
Pilica Białobrzegi - Zwolenianka Zwoleń 1
Zwolenianka jak i Sparta nie mają graczy na IV ligę , po spadku w okręgówce też raczej w ogonie ligi będą się pałętać.
typ 10/10 stopień ryzyka praktycznie znikomy , nie widzę szans na zdobycie choćby punktu przez outsiderów w tych potyczkach.
W zeszłym sezonie gdy Sparta miała spory budżet i bardzo solidną pakę Skra równo rok temu zwyciężyła 4:0 na wyjeździe. Sparta zakończyła sezon na 7 pozycji Skra na 3ej.
Obecna Sparta to drużyna o co najmniej klasę gorsza od tej z zeszłego sezonu. Murowany faworyt do spadku , w środę przegrali z równie beznadziejną Zwolenianką która już od rundy wiosennej zeszłego sezonu wszystko przegrywa.
na 24 ostatnie mecze w IV lidze przegrali 22... wygrali 1 mecz w rundzie wiosennej.
Skoro tak beznadziejna Zwolenianka wygrała w środę ze Spartą 2:0 to widać że takiej samej albo i gorszej dupie jest Sparta Jazgarzew.
w mojej ocenie jest to typ z cyklu &quot;nie może nie wejść&quot; także warto grać.
kurs dubla spory , a prawdopodobieństwo że nie wejdzie wynosi mniej niż 10%.
24 mecze 22 przegrane Zwolenianki pokazuje że drużyna ta pasuje do IV ligi jak świni siodło
to samo tyczy się Sparty
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
IV Liga - Świętokrzyska
Piaskowianka Piaski - Spartakus Razem Daleszyce 1,90 ✅ 1:4
Spadki kursów na drużyne gości, początkowy był w okolicach 2,30. Piaski maja bramki 2-13 i 2 punkty, a Daleszyce 6-9 i 4 punkty. Goście w najmocniejszym składzie, a bardzo duże braki u gospodarzy. Nie zagra kilku ważnych zawodników. Ja gram za 7/10.
 
W 191

womirad

Użytkownik
III Liga Łódzko-Mazowiecka

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce

Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 5,50

Tobet

Nowy sponsor i doświadczona kadra kierownicza z Grzegorzem Wedzyńskim na czele ma temu pomóc.
Panie, o jakim sponsorze jest mowa?
Oczywiście Pogoń chce awansowac, ale miedzy bajki włóżmy informacje o nowym sponsorze. Stary w zupełności zaspokaja obecne i zaspokoi przyszłe (II ligowe) wydatki.
 
L 3

luga

Użytkownik
Piast Kobylin - Calisia Kalisz 19 września, 16:00 2 @ 1.95 5/10 betsafe
Calisia wygrywajac dzisiejszy mecz zrownuje sie punktami z liderem z Rypina. Piast dotad z 6 pktami w 6 meczach.
Calisia w tym sezonie cel awans do wyzszej ligi .
ze strony Calisii: KP CALISIA Kalisz na mecz z Kobylinem pojedzie w optymalnym składzie personalnym. Poza kontuzja juniora Michała Majchrzaka wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do walki o punkty.Jedyną niewiadomą był występ Tobiasza Kupczyka, jednak wszystko już jest w porządku i zawodnik grał już w sparingu z Zielonymi Koźminek.
Calisia po 4 wygranych ostatnio zanotowala porazke w Swieciu i remis u siebie z silnym Gornikiem. Porazka w Swieciu byla niezasluzona wiec nie sugerowalbym sie tym wynikiem.
Co do Piasta mimo ze maja tylko 6 pktow to wyniki przez nich osiagane musza budzic szacunek. Remis z Rypinem , Janikowem i Solcem. Potem minima porazka w Lesznie oraz wysoka wygrana z Koronowem.
Zapowiada sie wyrownane spotkanie ale ja postawie na gosci ktorzy graja juz bodajze 3 sezon na tym szczeblu i celuje w awans. Piast to beniaminek i moze ostatnie potkniecie z Mieszkiem sugeruje ze powietrze powoli schodzi po dobrym poczatku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Concordia Piotrków Trybunalski - Pogoń Siedlce 2,90 3:6 ✅ ????
Prezent od buka z takim kursem ? Chyba najwyraźniej tak. Nie wiem czemu jest wystawiony tak wysoki kurs na Pogoń Siedlce. Co prawda Pogoń Siedlce przegrała u siebie ostatni mecz 2:3, ale z tego co wyczytałem, Pogoń miała mnóstwo sytuacji do strzelenia bramek, a bramki dla Zelowa po głupich błędach w obronie Siedlczan. Na razie w tabeli jest bardzo ciasno i nie ma aktualnie jakiegoś znaczącego lidera.
CPT to drużyna która jest na przedostatnim miejscu w III lidze, a jest to spadkowicz z II ligi ! Jako jedyni jeszcze nie wygrali spotkania. Ich bilans to 4 remisy i 3 porażki. Klub jest w dołku ma kłopoty finansowe co świadczą o tym wyniki. Wczoraj grali w 1/16 Pucharze Polski z GKS i przegrali oczywiście 0:1. W poprzednim sezonie spadli do III ligi, teraz mają predyspozycje spadku do IV ligi. Bukmacherzy chyba celują ten mecz jako mecz na przełamanie, ale ja sądzę, że z dobrze grającą i bramkostrzelną Pogonią nie będą mieli dużo do powiedzenia. A sam kurs zachęca do gry do tego polecam grać x2, albo jakiś over bo Pogoń dużo strzela i dużo traci. 26 bramek strzelonych i straconych w 7 meczach.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ursus Warszawa - Radomiak @ 1.6
Jak nie teraz, to kiedy? Zieloni musza w koncu wygrac, bo nie graja tragicznie, ale sa przerazliwie nieskuteczni. W ostatnim meczu dwa razy nie trafili z bliska do pustej bramki...
Ursus to zdecydowany faworyt do spadku z ligi. Jedno zwyciestwo w Sieradzu nie daje wielkich nadziei dla tej druzyny. Radomiak zagra wreszcie z Cezarym Czpakiem na srodku, co powinno przelozyc sie na gole.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
witam. z 3 ligi dolno-lubu. polecam zagrać na Twardego Świętoszów kurs 2.35. Witnica na wyjazdach nie istnieje. Myślę, że Twardy w konću wygra. 4:0 gładko
innym godnym polecenia jest zagranie meczu z 4 ligi Lubuskiej Odra Bytom Odrz - Vitrosilicon x2 za drobna stawkę kurs 3.2 na samą 2 jest kurs 7 w betsafe. Vitro w końcu musi zaskoczyć myślę, że stać ich na wywiezienie 1 punktu z Bytomia 0:0
Tęcza Krosno - Błękitni Lubno 2 2.6 tobet w betsafe jest 1.7 Tęcza Dramat jak narazie prezentuje. Lubno ciekawy beniaminek. Myślę, że powinni wygrać 1-3. 2:2
Pozdrawiam
info ze strony vitro:
Koniec spotkania, mimo iż w końcówce dzisiejszego meczu, stroną przeważającą byli piłkarze Vitro to nie udało się zdobyć upragnionego gola, lecz i z takiego wyniku nasi piłkarze jak i kibice powinni się cieszyć. Iłowianie z ciężkiego terenu wywożą jeden punkt remisując w Bytomiu Odrzańskim z Odrą 0:0. BRAWO!
tak więc x2 na vitro po kursie 3.2 jak w masło ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
kalima88 ciekawie na Vitrosilicon. Kandydat do awansu, a rozczarowują na całej linii. W Bytomiu jak najbardziej mogą zdobyć punkty!
Ja wstępnie proponuję typ na wygraną Pogoni Świebodzin w meczu z Arką Nowa Sól. Kurs na takie rozstrzygnięcie ok 1,80. Pogoń solidna drużyna, zbiera niezłych zawodników z województwa, a sami piłkarze nawet nieźle zarabiają w porównaniu do innych klubów z regionu. Pogoń ce****e solidność i stabilność, natomiast Arka jest chimeryczna. Wstępnie Świebodzin po 1,80. ✅
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
witam. z 3 ligi dolno-lubu. polecam zagrać na Twardego Świętoszów kurs 2.35. Witnica na wyjazdach nie istnieje. Myślę, że Twardy w konću wygra.

innym godnym polecenia jest zagranie meczu z 4 ligi Lubuskiej Odra Bytom Odrz - Vitrosilicon x2 za drobna stawkę kurs 3.2 na samą 2 jest kurs 7 w betsafe. Vitro w końcu musi zaskoczyć myślę, że stać ich na wywiezienie 1 punktu z Bytomia.

Tęcza Krosno - Błękitni Lubno 2 2.6 tobet w betsafe jest 1.7 Tęcza Dramat jak narazie prezentuje. Lubno ciekawy beniaminek. Myślę, że powinni wygrać 1-3.

Pozdrawiam
Hmm teraz kurs na X2 2,05 a na czystą dwójkę 3,75:-|
 
V 0

v666

Użytkownik
3.liga dolnośląska:polonia Trzebnica - Chrobry Głogów
2.6 - 3.55 - 2.15 (*Tobet)

Chrobry to jedyny w pełni profesjonalny, zawodowy klub w tej grupie , a może i w całej 3.lidze. W skałdzie m.in Radosław Kałużny, choć z tego co wiem to bardziej pomaga trenerowi na treningach niż grywa w ligowych meczach. Warunków do treningu jak na polskie warunki, to nawet w ekstraklasie niektóre kluby mogą tylko pozazdrościć. Wiosną w Cafe Futbol był spory reportaż o tym klubie. Dwa tyg temu przegrali niespodziewanie wyjazdowe spotkanie z Ilianką Rzepin, dlatego biorąc pod uwage w/w argumety, jak i poprzednią porazke po której będą się chcieli odegrać, to przy tak wysokim kursie warto postawić 2. Jedynym minusem będzie brak wsparcia własnych kibiców, którzy zazwyczaj wszędzie aktywnie dopingują na wyjazdach w kilkadziesiąt - kilkaset osób, ale stadion w Trzebnicy jest w przebudowie i grają w jakiejś okolicznej wiosce. O Polonii Trezbnica można powiedzieć że to solidna drużyna, ale jednak amatorska i kazdy inny wynik jak zwyciestwo Chrobrego, będzie sporą niespodzianką
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom