>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
A 0

atleti

Użytkownik
Starcie dwóch beniaminków. Gdyby taki kurs był na Bielawę u siebie no to może być, ale na wyjeździe, sam nie wiem. Bielawianka kadrowo jak na 4 ligę nieźle ale węszę remis.
Za to sam znalazłem dwa ciekawe kursy w naszej 3 lidze.
W meczu Dozametu z Orłem Międzyrzecz to ci drudzy są faworytem nie wiedzieć czemu. Patrząc na wyniki oba zespoły prezentują się podobnie, Orzeł to beniaminek, a Arka jest już ograna w tej klasie rozgrywkowej no i gra u siebie, sadze ze kursy powinny wyglądać na odwrót. Gospodarze w Tobet są po 2,5, ale jeśli się boimy to możemy utworzyć sobie zakład &quot;remis nie ma zakładu&quot; a wtedy kurs będzie wynosił na &quot;jedynkę&quot; 1,81.
Drugie wybrane przeze mnie spotkanie o podobnym toku rozumowania to mecz Celulozy z Lechią. Dzierżoniowianie są o punkt niżej, są beniaminkiem, obie ekipy dobrze wystartowały, a Lechiści grają na wyjeździe i mimo to wszystko to są dosyć wyraźnym faworytem. Dzierżoniów przegrał bardzo niespodziewanie u siebie z grającym większość spotkania w &quot;10&quot; Promieniem Żary. Jeśli zaś chodzi o Celulozę, skoro są tak wysoko w tabelce to chyba nie jest przypadek. Na podobnej zasadzie co teraz typowałem w środę. Celuloza grała wtedy wyjazd z Orłem Międzyrzecz, a kurs na gości ponad 5!!! Zagrałem wtedy X2 i weszło (0-0). Zresztą w tamtym meczu groźniejsze sytuacje mieli właśnie Kostrzynianie. W jutrzejszym meczu kurs na nich wynosi w Tobet 2,95 a jeśli zrobimy sobie &quot;remis nie ma zakładu&quot; to kurs będzie wyglądał tak 2,12 !! Warto moim zdaniem.
 
M 439

michax100

Użytkownik
na ten weekend polecam 3 mecze
Chrobry Głogów - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie typ 1 kurs 1.45 1-0 :) chrobry ktory ma dream team jak na ta lige po pierwszej porazce na starcie rozgrywek nie zwalnia tempa i jutro z pewnoscia odniesie 3 z rzedu wygrana bo kto sie mniej wiecej orientuje to wie jaka sila dysponuje chrobry i ze nikt im nie zagrozi w walce o awans
Sokół Kleczew - Olimpia Koło typ 1 1.68 (4liga wlkp pol) 2-0-ciekawy kurs i musze go zagrac kleczew najbogatzsza druzyna ligi po zmianie trenera tydz temu wygrala na wyjezdzie 4-2 i w teraz rozegra dopiero drugi mecz u siebie i mimo ze w tabeli jest za olimpia to ten mecz musza i raczej wygraja bo oba zespoly maja zupelnie inne cele w tym sezonie i dla kleczewa liczy sie tylko awans a zagraja w najsilniejszym skladzie
SKP Słupca - Victoria Ostrzeszów 1x 1.35 (dla bardziej odwaznych 1 kurs 2,1) (4liga wlkp pol)3-0 rewelacyjny beniaminek ktory zdecydowanie wyniki ma lepsze od gry zagra na wyjezdzie bez swojego lidera k. sikory ktory za czerwona kartke bedzie musial pauzowac prawdop. 2 mecze i mysle w koncu skoncza sie szczesliwe zdobywane pkt bo to druzyna ktora mimo awansu do 4 ligi zamiast sie wzmocnic to sie oslabila i w koncu to teraz zacznie wychodzic po wynikach warto zagrac polecam!!!
witam kto zagral nie stracil 100% skutecznosci
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
III liga dolnośląsko-lubuska
Promień Żary - Twardy Świętoszów @ 1 - 1,50 Tobet ✅ 2:0
Promień skazywany na spadek gra całkiem nieźle czego dowodem m.in środowe zwycięstwo w Dzierżoniowie. Młoda drużyna wspierana przez ledwie kilku starszych graczy jest faworytem meczu z Twardym Świętoszów, z którym moim zdaniem odniesie pewne zwycięstwo.
Twardy to drużyna z miejscowości, w której mieści się jednostka wojskowa. Drużyna w latach poprzednich opierała się na wojskowych i niemal rokrocznie zaliczała kolejne awanse. Nie mniej jednak poziom III ligi wydaje się być zdecydowanie ponad możliwości drużyny z tej miejscowości. W jednej z lokalnych gazet niedawno pojawiło się ogłoszenie, że Twardy poszukuje... młodzieżowców do drużyny, ponieważ na boiskach III ligowych na boisku musi być spełniony limit graczy młodzieżowych.
Drużyna wysoko przegrywa swoje mecze 2-5 z Trzebnicą, 0-5 w Głogowie z Chrobrym. I choć Promień nie jest tak wysoko notowany jak kluby z Dolnegośląska, to mimo wszystko tacy zawodnicy jak niezwykle bramkostrzelny na początku sezonu Czyżyk, czy Gad oraz Arkuszewski śmiało powinni rozmontować nie jeden raz defensywę gości i wygrać ten mecz.
1,50 na Promień wygląda ok.
 
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Janina Libiąż - Szreniawa Nowy Wiśnicz 2 @2,40 8/10 / IIIliga Małopolsko-Świętokrzyska


Kurs naprawdę ciekawy. Szreniawa lider, grają bardzo dobrze. Większość składu to zawodnicy Hutnika Kraków. Libiąż po inauguracyjnej wpadce na własnym boisku zaliczył 3 kolejne zwycięstwa, ale szczerze powiedziawszy sporo szczęścia mieli piłkarze Janiny. Ogólnie celem gospodarzy jest pozostanie w lidze, o awansie się nie mówi. Problemem na pewno jest obrona, proste błędy zbyt często przytrafiają się Hejnowskiemu, czy Serge Nahle. Kłopoty zdrowotne ma także napastnik Łukasz Ząbek , strzelca 2 bramek w ostatnim meczu. Młody junior Miłosz Musiał, który do tej pory wychodził w pierwszym składzie także narzeka na uraz kolana i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Z tego co wiem goście przyjeżdżają w najmocniejszym zestawieniu. Sami zawodnicy Janiny mówią że po 3 zwycięstwach z rzędu w składzie zrobiło się luźno na treningach ???? I poza boiskiem także :&gt; Otwarcie mówią , że będzie bardzo ciężko w jutrzejszym meczu. Trzeba pograć gości.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
11.00 Piast Zmigrod - Bielawianka Bielawa
4 Liga - Dolnoslaska
3,20 4,15 1,70

a co sadzicie o 2??? dla mnie izzi - ma kytos info o kontuzjach??
Jeśli chodzi o kontuzje w drużynie Piasta to na pewno nie zagra jutro filar obrony czyli Tomasz Gajowy, już ostatnio beniaminek grał bez tego zawodnika i wynik mocno na niekorzyść. W tym momencie kurs na Bielawiankę jest już 1.65, ale wydaje mi się że i tak można grać, może nie za mocną stawkę ale na podbicie jak najbardziej. Piast ma problemy z formacją ataku, co prawda najlepszym strzelcem aktualnie jest Łaba(3 bramki), ale wystarczy dopowiedzieć do tego informację że ten zawodnik był przed sezonem na liście do wylotu i został tylko dlatego że nikogo nie sprowadzono.

Starcie dwóch beniaminków. Gdyby taki kurs był na Bielawę u siebie no to może być, ale na wyjeździe, sam nie wiem. Bielawianka kadrowo jak na 4 ligę nieźle ale węszę remis.
Za to sam znalazłem dwa ciekawe kursy w naszej 3 lidze.
W meczu Dozametu z Orłem Międzyrzecz to ci drudzy są faworytem nie wiedzieć czemu. Patrząc na wyniki oba zespoły prezentują się podobnie, Orzeł to beniaminek, a Arka jest już ograna w tej klasie rozgrywkowej no i gra u siebie, sadze ze kursy powinny wyglądać na odwrót. Gospodarze w Tobet są po 2,5, ale jeśli się boimy to możemy utworzyć sobie zakład &quot;remis nie ma zakładu&quot; a wtedy kurs będzie wynosił na &quot;jedynkę&quot; 1,81.
Drugie wybrane przeze mnie spotkanie o podobnym toku rozumowania to mecz Celulozy z Lechią. Dzierżoniowianie są o punkt niżej, są beniaminkiem, obie ekipy dobrze wystartowały, a Lechiści grają na wyjeździe i mimo to wszystko to są dosyć wyraźnym faworytem. Dzierżoniów przegrał bardzo niespodziewanie u siebie z grającym większość spotkania w &quot;10&quot; Promieniem Żary. Jeśli zaś chodzi o Celulozę, skoro są tak wysoko w tabelce to chyba nie jest przypadek. Na podobnej zasadzie co teraz typowałem w środę. Celuloza grała wtedy wyjazd z Orłem Międzyrzecz, a kurs na gości ponad 5!!! Zagrałem wtedy X2 i weszło (0-0). Zresztą w tamtym meczu groźniejsze sytuacje mieli właśnie Kostrzynianie. W jutrzejszym meczu kurs na nich wynosi w Tobet 2,95 a jeśli zrobimy sobie &quot;remis nie ma zakładu&quot; to kurs będzie wyglądał tak 2,12 !! Warto moim zdaniem.
Jeśli chodzi o Celulozę to nie potrafię zrozumieć dlaczego Tobet faworyzuję Lechię, która fakt faktem dobrze zaprezentowała się w pierwszych meczach sezonu jednak teraz z meczu na mecz będzie im ciężej i myślę że tak jak tu kolega wyżej napisał 1X i kurs aktualnie 1.61 to promocja.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
5 Kolejka Czwartej Orange EkastraKASY:)))
Witam serdecznie!

W tym tygodniu krótko i na temat... Jest jeden typ, który powoduje u mnie śmiech i stawiam na niego grubo, a po przeczytaniu mojej argumentacji myślę, że zrobicie o samo :)

1 kupon - stawka 12 jedn.
GKS Grunwald Halemba - Nadwiślan Góra typ X2 - kurs 1,91 - betsafe
wynik 1-3

GKS Grunwald (16 miejsce) rozpoczął sezon w swoim stylu, czyli... &quot;Radosny Football&quot; lub jak kto woli &quot;Football na TAK&quot; heh:) Tracą mnóstwo bramek, dużo też strzelają i generalnie po czterech kolejkach ich bilans bramkowy to 7-14 !! i dwa punkty na koncie. Każda szanująca się drużyna tradycyjnie dużo im strzela, ale już nie traci, stąd Grunwald przegrywa regularnie z całą górną częścią tabeli. Powodem jest bramkarz w podeszłym wieku, młodzi nie doświadczeni obrońcy no i system przedwojenny ze stoperem, dwójką kryjących obrońców no i forstoperem... W środku tygodnia do Grunwaldu dołączył Karcz z Łazisk, ale to żadne wzmocnienie, tylko spowalnia grę.

Nadwiślan Góra (lider) to beniaminek z kompletem punktów !! W każdej formacji mają silną postać, wielu zawodnków z przeszłością w wyższych ligach, stąd komplet zwycięstw. W ataku niezły jak na tę ligę, lider strzelców w 4 lidze Frąckowiak. Nadwiślan jest w gazie i na takim terenie jak Grunwald powinien zdobyć komplet punktów, ale kurs na X2 jest tak dobry, że go proponuję.

Kursy na ten mecz szaleją i zmieniają się co chwilę. Jak dla mnie to jakaś pomyłka, że Grunwald jest faworytem...

2 kupon - stawka 5 jedn.
Orzeł Psary/Babienica - Energetyk ROW Rybnik typ under 2,5 - kurs 2,1
wynik 0-4

Jak w zeszłym tygodniu gram na mało bramek w meczu Psar. Tydzień temu mieliśmy pecha, to był pierwszy ich mecz, w którym padło tak dużo bramek. Gram under Psar od początku sezonu i Wam też to polecam, bo to regularny zysk. Znam bardzo dobrze trenera tej drużyny, który jest głównym powodem tej sytuacji... Kobiał jest uczulony na grę defensywną. Jego głównym celem jest gra na zero z tyłu!! To czy się coś strzeli jest absolutnie sprawą drugorzędną, a utrata bramki doprowadza go do szału. Drużynę budował w poprzednich klubach oraz tu od sprowadzenia kilku obrońców. Każdy zespół ustawia defensywnie i powiem szczerze, że nieźle mu to wychodzi. Energetyk to lepsza, solidna drużyna, która też nie rzuci się na rywala tylko ostrożnie w tyłach będzie prowadzić grę. Nie spodziewam się tu żadnych fajerwerek ani festiwalu bramek.

W tym tygodniu troszkę lepiej +5,92 jedn. - Yield 35 %

Powodzenia i wysokich wygranych :))
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Promień Żary vs. Twardy Świętoszów
Promień mimo odmłodzonego składu gra całkiem ładną piłkę. W środę pokonali w Dzierżoniowie Lechię 2:1 grając od 30 min w dziesiątkę.Zajmują 10 miejsce i zmierzą się na własnym stadionie z ost. ekipą w lidze.Twardy po 5 kolejkach ma na koncie tylko 3 pkt. (otrzymane za walkower 3-0 z meczu z MJO) i w ostatnich 3 meczach stracił aż 11 goli !!Większość zawodników Twradego to żołnierze ;)
Promień powinien sobie poradzić z &quot;wojskowymi&quot;
Promień Żary - Twardy Świętoszów | typ 1 | kurs : 1,50 Tobet 2:0 ! :spokodfhgfh:
Edit: Nie zauważyłem wcześniejszego postu TBM :p ale mamy takie samo zdanie.
 
S 0

siepacze

Użytkownik
Witam to ja dorzucę coś od siebie - 4 liga opolska(nie będę pisał dogłębnych analiz, ale typy przemyślane):
Rolnik Wierzbica Górna - Piast Strzelce Opolskie
Rolnik to drużyna, która idzie po awans, o czym mówiłem już kilka razy. Jak dla mnie zdecydowany faworyt tych rozgrywek, widziałem ich grę i jest imponująca. Dobra atmosfera, świetni piłkarze jak na te warunki, rozgarnięty trener - to daje sukces. DO tej pory jako jedna z 2 drużyn komplet punktów. Piast to również beniaminek, jednak radzą sobie o wiele gorzej. Do tej pory zaledwie jedna wygrana, i wg. mnie jest to zespół klasę niższy od Rolnika.
Rolnik wygra: 6/10 1.45 (mecz w nd)

Śląsk Łubniany - Start Namysłów
W tym meczu też nie ma wątpliwości, kto jest faworytem. Start Namysłów, zmotywowany, i coraz lepszy ze spotkania na spotkanie. Podbudowanie wygraną z ciężkim rywalem - Startem Dobrodzień powinni spokojnie sobie poradzić. Łubniany raczej w kiepskiej sytuacji - wiele ubytków kadrowych sprawiło poważne problemy. Słaba forma wskazuje na to, że będą raczej walczyć o utrzymanie w IV lidze.

Start wygra: 5/10 1.30

Dwa w/w mecze polecam w aku + &quot;wsadzenie&quot; rolnika do jakiegoś kuponu na podbicie kursu. To wszystkie mecze o niskim ryzyku - pozostałe spotkanie to niewiadome, gdzie może być wiele niespodzianek i nie ruszałbym już niczego poza ew. Polonią Głubczyce.
 
rafalo 13

rafalo

Użytkownik
IV Liga - Grupa Podkarpacka
niedziela 05.09.2010 16:00
KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Rafineria/Czarni Jasło⛔
Już jutro chyba najciekawszy mecz 5 kolejki w 4 grupie podkarpackiej, podstawowy powód, który czyni niedzielny mecz wyjątkowym jest to co wydarzyło się przed kilkunastoma miesiącami. Ostatni mecz sezonu 2008/09 rozegrany w Kolbuszowej do dziś gorzko wspominany jest przez wielu kibiców z uwagi na występ nieuprawnionego zawodnika i całe zamieszanie z tym związane. W wyniku tych incydentów Czarni Jasło ostatecznie spadli z ligi, będą zapewne chcieli zrewanżować się za tamto spotkanie.
Co do form obu zespołów:
Rafineria/Czarni Jasło - to jeden z faworytów do awansu do III ligi, do tej pory w 3 meczach zgromadzili 6 punktów w 3 meczach, 2 wygrane u siebie i porażka na wyjeździe. Jaślanie mają naprawdę ciekawą kadrę, w ataku szaleje Robert Szalony wychowanek Kolbuszowianki(król strzelców ostatnio okręgówki zdobył 31 bramek, a wcześniej 4 ligi w barwach KKS) i w środku pomocy piłki rozgrywa także wychowanek KKS-u Tomasz Warzocha, na pewną będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej przed dobrze im znaną publicznością.

Kolbuszowianka
- W przerwie letniej, przed sezonem zespół opuściło wielu doświadczonych i kluczowych zawodników, a teraźniejsza gra drużyny opiera się w większości na ambitnych młodzieżowcach. Niestety obawy większości kibiców się sprawdziły i po odejściu czołowych zawodników, klubowi zostanie w tym sezonie prawdopodobnie jedynie walka o utrzymanie w lidze. W rozegranych już 3 meczach tego sezonu padły 3 remisy wszystkie to wyniki 0-0. W zespole tak naprawdę nie ma kto strzelać bramek.
Byłem na inaugurującym sezon meczu z zespołem Strumyka Malawa i Kolbuszowianka nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki. W ostatnim meczu z Zaczerniem to samo pierwszy strzał zawodnicy z Kolbuszowej oddali dopiero w 2 połowie spotkania!!!, tylko dzięki dobrej grze swego bramkarza nie przegrali tego meczu. Passa remisów nie może tyle trwać, w końcu musi nadejść rozstrzygnięcie i spodziewam się tego jutro.
typ: 2
kurs: 1.75 Tobet, 1.90 Betsafe⛔

dziś niedziela i ładne spadki już:
kurs: 1.70 Tobet, 1.50 Betsafe

edit: haha śmiech na sali,
-po pierwsze pogoda pokrzyżowała szyki i zamiast na trawie grali praktycznie na błocie
-po drugie bramka wyrównująca z karnego, czy był??
-po trzecie, kolejny mecz w którym bramkarz ratuje skórę KKSu, długo tak nie pociągną

 
K 0

kalima88

Użytkownik
Promień Żary vs. Twardy Świętoszów
Promień mimo odmłodzonego składu gra całkiem ładną piłkę. W środę pokonali w Dzierżoniowie Lechię 2:1 grając od 30 min w dziesiątkę.Zajmują 10 miejsce i zmierzą się na własnym stadionie z ost. ekipą w lidze.Twardy po 5 kolejkach ma na koncie tylko 3 pkt. (otrzymane za walkower 3-0 z meczu z MJO) i w ostatnich 3 meczach stracił aż 11 goli !!Większość zawodników Twradego to żołnierze ;)
Promień powinien sobie poradzić z &quot;wojskowymi&quot;
Promień Żary - Twardy Świętoszów | typ 1 | kurs : 1,50 Tobet ;)
Edit: Nie zauważyłem wcześniejszego postu TBM :p ale mamy takie samo zdanie.
a ja bym odpuściła grę na Promień. Szczególnie po tak mizernym kursie 1.5 Promień ma bardzo młody skład, który zaskoczy na + (m.in. z Lechia Dz.) a raz na - . Twardy musi w końcu zaskoczyć i może przyjechać z nastawieniem urwania 1 punktu i ta sztuka może im się udać.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Orzeł - MKS Oława 2 Tobet 2,35 8/10 ✅✅✅ 0:2
Chwytać taki zajebisty kurs, a jak się boicie to 02✅✅✅. Jak dla mnie peFFka, że Orzeł, który gra katastrofalnie i nie ma trenera, dzisiaj nie wygra.
✅✅✅ izi.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Witam serdecznie!

W tym tygodniu krótko i na temat... Jest jeden typ, który powoduje u mnie śmiech i stawiam na niego grubo, a po przeczytaniu mojej argumentacji myślę, że zrobicie o samo :)

1 kupon - stawka 12 jedn.
GKS Grunwald Halemba - Nadwiślan Góra typ X2 - kurs 1,91 - betsafe
wynik 1-3

GKS Grunwald (16 miejsce) rozpoczął sezon w swoim stylu, czyli... &quot;Radosny Football&quot; lub jak kto woli &quot;Football na TAK&quot; heh:) Tracą mnóstwo bramek, dużo też strzelają i generalnie po czterech kolejkach ich bilans bramkowy to 7-14 !! i dwa punkty na koncie. Każda szanująca się drużyna tradycyjnie dużo im strzela, ale już nie traci, stąd Grunwald przegrywa regularnie z całą górną częścią tabeli. Powodem jest bramkarz w podeszłym wieku, młodzi nie doświadczeni obrońcy no i system przedwojenny ze stoperem, dwójką kryjących obrońców no i forstoperem... W środku tygodnia do Grunwaldu dołączył Karcz z Łazisk, ale to żadne wzmocnienie, tylko spowalnia grę.

Nadwiślan Góra (lider) to beniaminek z kompletem punktów !! W każdej formacji mają silną postać, wielu zawodnków z przeszłością w wyższych ligach, stąd komplet zwycięstw. W ataku niezły jak na tę ligę, lider strzelców w 4 lidze Frąckowiak. Nadwiślan jest w gazie i na takim terenie jak Grunwald powinien zdobyć komplet punktów, ale kurs na X2 jest tak dobry, że go proponuję.

Kursy na ten mecz szaleją i zmieniają się co chwilę. Jak dla mnie to jakaś pomyłka, że Grunwald jest faworytem...

2 kupon - stawka 5 jedn.
Orzeł Psary/Babienica - Energetyk ROW Rybnik typ under 2,5 - kurs 2,1

Jak w zeszłym tygodniu gram na mało bramek w meczu Psar. Tydzień temu mieliśmy pecha, to był pierwszy ich mecz, w którym padło tak dużo bramek. Gram under Psar od początku sezonu i Wam też to polecam, bo to regularny zysk. Znam bardzo dobrze trenera tej drużyny, który jest głównym powodem tej sytuacji... Kobiał jest uczulony na grę defensywną. Jego głównym celem jest gra na zero z tyłu!! To czy się coś strzeli jest absolutnie sprawą drugorzędną, a utrata bramki doprowadza go do szału. Drużynę budował w poprzednich klubach oraz tu od sprowadzenia kilku obrońców. Każdy zespół ustawia defensywnie i powiem szczerze, że nieźle mu to wychodzi. Energetyk to lepsza, solidna drużyna, która też nie rzuci się na rywala tylko ostrożnie w tyłach będzie prowadzić grę. Nie spodziewam się tu żadnych fajerwerek ani festiwalu bramek.

Powodzenia i wysokich wygranych :))
Frackowiak na prawde na moje szkalne oko ma papiery na grę w conajmniej 2 lidze. Grał w klubie z mojej wsi i w pojedynke potrafił wygrac mecz. Pozniej przeszedł do Nadwislana i w sezonie jak dobrze pamietam zdobył 34 bramki. W Nadwislanie jest kasa i sadze ze moze to byc kandydat do awansu ????
 
L 3

luga

Użytkownik
3 ligi kuj-pom-wlkp.
TS 1998 Dopiewo-Victoria Koronowo 1 2.15 5/10 tobet :;/:zero:0
Piast Kobylin - Mieszko Gniezno 1 1.50 7/10 Betsafe :;/:eek:ne:2
Piast Kobylin - Mieszko Gniezno 1 (-1,5) 2.26 2/10 Betsafe :;/:eek:ne:2
Gram na zwyciestwa beniaminkow. Oba zespoly do tej pory notuja dobre wyniki.
Dopiewo ma tylko 1 porazke z Notecianka, zremisowalo z Unia Swarzędz oraz Polonia Leszno oraz ostatnio wygralo az 4:0 z Lechem Rypin. Wymieniona ostatnia trojca to bardzo solidne ekipy, ktore beda wlaczyly o wysokie lokaty. Koronowo zaś to juz nie ta ekipa co w poprzednich latach ale caly czas dosc solina majaca kilku kumatych grajkow. Wyniki koronowian pokazja ze chyba sa w dolku. Porazke 4:1 z Piastem Kobylin i szczegolnie ostatnio remis u siebie ze slabiutka Wloclavia daja do myslenia. Stawiam na gospodarzy.
Pewniejszym meczem wydaje sie dzis mecz w Kobylinie. Co prawda Piast ma 5 punktow i tylko 1 wygrana ale patrzac z kim gral to nalezy im przyklasnac. Remis z Lechem i Unia Janikowo. Minimalna porazka z liderem i wygrana az 4:1 z Koronowem. Dzis zagraja ze slabym Mieszkiem, ktory ma same porazki do tej pory. Pokusze sie nawet o wygrana wiecej niz 1 bramka.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Orlęta Radzyń Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn
Mecz za niespełna kilka minut więc krótko. Orlęta w tegorocznym sezonie występują w IV lidze jako spadkowicz, którego głównym celem na ten sezon jest awans z powrotem do III ligi. Do tego celu poczynili niezbędne wzmocnienia, które powinny to zapewnić. Do Orląt przyszli m.in. Marek Piotrowicz znany z występów w jeszcze I ligowym Motorze Lublin, ostatnio grał w Podlasiu Biała Podlaska oraz Rafał Borysiuk także z Podlasia. Orlęta dysponują na pewno najlepszą kadrą w całej lidze, co pokazały dotychczasowe rezultaty: 3:0 (W) Unia Bełżyce, 2:0 (D) Stal Kraśnik, 2:1 (W) Dwernicki Stoczek Łukowski. Dwa pierwsze wyniki wyraźnie pokazują jakim potencjałem dysponują Orlęta. Zespół Roztocza to typowy średniak tej ligi. Ich celem na sezon jest pozostanie w gronie IV ligowców. Ku temu potrzebne są punkty, lecz nie sądzę by zdołali wywieźć chociaż jeden z ciężkiego terenu jakim jest Radzyń Podlaski. Historia potyczek Orląt z Roztoczem:
sezon 2002/03 - IV liga:
Orlęta – Roztocze 9:1
Panek 24, 59, Grzywacz 30, 48, Pliszka 45, Zinko 66, Gręzak 76, Pieńkus 82, Orzyłowski 86 – Lipiec (karny) 10
Roztocze – Orlęta 0:5
Panek 30, 89, Pliszka (karny) 73, Koperwas 78, Szczawiński 79

Jesienne mecze obu drużyn:
BKS Unia Bełżyce - Orlęta 0:3
Orlęta - Stal Kraśnik 2:0
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta 1:2
Dwernicki Stoczek Łukowski - Roztocze 0:2
Lewart Lubartów - Roztocze 0:0
Orlęta Łuków - Roztocze 2:1 Orlęta Radzyń Podlaski - Roztocze Szczebrzeszyn 1 @ 1.60 Tobet 9/10 2:1 ✅✅✅
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: MKS Kutno - Pilica Przedbórz
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Już obstawiałem w Typach Dnia Kutnowian, drużynę, którą nieźle znam i podoba mi się ich gra. Najpierw przejechałem się, aby obejrzeć ich mecz w Pucharze Polski z Kszo i we wcześniejszej analizie napisałem, że to drużyna bardzo dobra na tą ligę. Zgrana i waleczna obrona, szybkie skrzydła, spokojny środek pola i skuteczni napastnicy(Jankowski, który chyba aktualnie przewodzi w tabeli najlepszych strzelców), wydaje się to dziwne, ale to prawda. Póki zawodnicy mają kondycję muszą walczyć o ważne 3 punkty w każdych meczach. Podbudowani po ostatnim zwycięskim meczu ze spadkowiczem II ligowym Concordią Piotrków Trybunalski będą starali się dziś wygrać z Pilicą i przybliżą się tym zwycięstwem do awansu do II ligi, a warunki mają dobre, regularna frekwencja na stadionie 800 osób na nie duże miasto, oraz fajny kameralny stadion. Polecam ten typ, bardzo fajny do dubelka.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
3 Liga - Pod./War./Maz.
Concordia Elbląg - Huragan Morąg 1,90 ⛔ 1:2
4/10
Concordia jest jednym z kandydatów do awansu co potwierdzają władze klubu. Po 5 kolejkach na koncie maja 11 punktów i zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, w dobrej dyspozycji jest napastnik Concordii Graczyk, który ma na koncie już 6 bramek. Huragan to również solidna drużyna tej ligi, po 5 kolejkach są na 5 miejscu z 8 punktami. W meczu z Concordia nie zagra dwóch podstawowych obrońców Huraganu. Po tym kursie śmiało można spróbować grać gospodarzy
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce 2,25 1:2 ✅
Jak dla mnie dobry kurs do zagrania. Pogoń ma nowego doświadczonego bramkarza i to było widać w meczu z Legionową z którą już nie stracili ani jednej bramki. Gładko wygrali 3:0. Do tego odblokował się król strzelców poprzedniego sezonu Dariusz Dziewulski i zmontował 2 bramki. Lekkiego urazu doznał Kosmalski i nie wiadomo czy zagra z Ursusem, ale jestem dobrej myśli że zagra. Pogoń Siedlce tuż po Kutnie jest najskuteczniejszą ekipą tylko, że Pogoń ma o jeden mecz zagrany mniej. 11 strzelonych bramek w 4 meczach to całkiem przyzwoity wynik. Ostatnio Pogoń pechowo zremisowała z Narwią Ostrołęka, ale na bramce stał 16 letni syn prezesa. Pogoń wygrywała już 2:0, a później 3:1, ale ostatecznie skończyło się na 3:3 i do tego samobój Kozaczyńskiego z tego co widzę na 90 minut. Teraz mają bardziej doświadczonego bramkarza i obrońcy czują się pewniej na tyłach.
Ursus Warszawa to przeciętna ekipa aktualnie na 12 pozycji. Pierwszy mecz wyjazdowy przegrali z UKS SMS Łódź, a oni są na 11 miejscu z 5 meczami. Później remis na wyjeździe z aktualnym wiceliderem ligi Włókniarzem. Następnie gładkie zwycięstwo 0:2 z najsłabszą ekipą ligi Wartą Sieradz.
Później znowu mecz wyjazdowy przegrany z Mazurem Karczew 2:1, ale z tego co widzę swojaka walną Mazur. Więc wyniki nie zachwycają.
Pogoń ma o klasę lepszych zawodników niż Ursus i do tego nowy bramkarz, a nie 16 letni syn prezesa Pogoni.
Z tego co widzę, będzie to pierwszy mecz Ursusa u siebie więc ze stawką bym nie szalał. Ale tak szanse oceniam na 5/10.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi 2 kurs 1,9
Orzeł Wierzbica - Skra Konstancin 1x kurs 1,5

Skra ostatni mecz wygrała we wrześniu...zeszłego roku , także już rok bez wyjazdowego zwycięstwa !
Mecze wyjazdowe to pięta achillesowa drużyny z Konstancina , można odnieść wrażenie że Skra u siebie i Skra na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Orzeł Wierzbica przewodzi w ligowej tabeli z kompletem 4 zwycięstw i stosunkiem bramek 9:2.
I to niewątpliwie to beniaminek który ma rewelacyjny początek ligi jest faworytem tego spotkania.
W Skrze kilku podstawowych graczy nie będzie mogło zagrać w tym meczu.
co do Sparty to nieprzypadkowo są czerwoną latarnią ligi , ze składu odeszło sporo graczy podstawowej jedenastki , będą mieli spore problemy w walce o utrzymanie w tym sezonie.
Pilica to bardzo solidna drużyna , mają kilku ciekawych zawodników w kadrze między innymi gra tam znany z boisk ekstraklasy Jacek Kacprzak były gracz między innymi Legii , Polonii , Dyskobolii , greckiej Larissy.
kurs na gości powinien tu wynosić z 1,4 a nie 1,9 , tak samo w przypadku Skry kurs zupełnie nieadekwatny do sytuacji , dlatego warto zagrać bo ostatnio coraz rzadziej tego typu prezenty można dostać od bukmacherów.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno
Typ: Górnik @ 1.53 Tobet ⛔ 1:1 Za niespełna dwie godziny na stadionie przy Al. Jana Pawła II dojdzie do drugiego spotkania V kolejki III Ligi Lubelsko-Podkarpackiej. Naprzeciw siebie staną wieczni e będący w czołówce Górnicy z Łęcznej oraz karpaciarze z Krosna.
Faworytem do wygranej, na co wskazuje kurs, są gospodarze. To ograna już w rozgrywkach 3 ligi drużyna, która zawsze wzmacniana jest kilkoma zawodnikami z I składu. Do nich prawdopodobnie dziś zaliczą się były obrońca świdnickiej Avii, swego czasu testowany przez ekipy ekstraklasy Mateusz Pielach, napastnik Grzegorz Szymanek i bardzo solidny słowacki bramkarz Jakub Giertl.
Dotychczasowe mecze ekipy gości nie napawają optymizmem. W 5 spotkaniach zdobyli oni 4 punkty, mierząc się z ekipami, które przez ekspertów skazywane są na dół tabeli: Stal Mielec i Chełmianka oraz z Partyzantem, Stalą Sanok i Tomasovią, które mają szanse na wysokie pozycje w ligowej tabeli. Mecze wyjazdowe w wykonaniu krośnieńskich piłkarzy wypadają i wypadały blado, w zeszłym sezonie pod tym względem byli jedną z najgorszych ekip, a w tym sezonie z dwóch wyjazdów nie przywieźli nawet punktu.
Górnik natomiast sezon rozpoczął w swoim stylu, czyli dobrze. Na początek remis z mocną Tomasovią, a później wygrane w Chełmie oraz z Unią Nowa Sarzyna. Fatalnie wyszedł im za to mecz w Boguchwale, gdzie do przerwy przegrywali 0:4, po czym nastąpił ambitny pościg łęcznian, nie starczyło to jednak na zdobycie 3 punktów, a jedynie na zdobycie dwóch bramek.
W poprzednim sezonie w konfrontacjach obu ekip padł remis 0:0 w Łęcznej, a w Krośnie wygrali goście. Obecny sezon to zupełnie inna bajka - wg znawców niestety Karpaty jeszcze bardziej musiały będą martwić się o ligowy byt niż w zeszłym sezonie.​
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: MKS Ciechanów vs Tęcza Płońsk
Typ: 2
Kurs: 3,80
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 16-00
Analiza:
W spotkaniu V kolejki IV ligi mazowieckiej grupy północnej piłki nożnej dojdzie do spotkania pomiędzy piłkarzami MKS-u Ciechanów, a zaowdnikami Teczy Płońsk. ,,Bardzo trudno jest wskazać faworyta tego spotkania, teoretycznie jest nim MKS, nie od dziś wiadomo jednak, że mecze derbowe żądzą się swoimi prawami. Emocji na boisku na pewno nie zabraknie!&#39;&#39; W 100% zgadzam się z tą informacją zawartą na oficjalnej stronie MKS-u, a to dlaczego? Wyraźnie widac, że obecnie nie ma co ukrywac Tecza przeżywa kryzys. Zajmują dopiero 14 miejsce w stawce 16 drużyn, a co za tym idzie znajdują się w strefie spadkowej. Jedna tylko wygrana na początku sezonu, przy kolejnych 4 porazkach pod rząd to wstyd. Wstyd, który należy w jak najszybszym poziom zmazac. Taka okazja zdarza się jutro. Ewentualna wygrana byłaby najlepszym sposobem na przełamanie tej niemocy. W ostatnim meczu na własnym stadionie Tecza przegrała 0-6. Było to najsłabsze spotkanie w wykonaniu tęczowych od przeszło kilku lat. Tęcza traciła co chwilę bramkę, błędy w defensywie zaowocowały tym, ze do przerwy prezgrywali różnica 4 bramek. W przerwie reporter Płońsk TV przeprowadził wywiad z bramkarzem Teczy Konradem Topolewskim. Trudno było mu powiedziec co było przyczyną tak słabej dyspozycji. W ramach pytania jak może ułozyc spotkanie się z najblizszym przeciwnikiem odpowiedział, że trudno jest teraz jemu powiedziec na ten temat. Jeżeli kogoś by interesował przebieg tamtego spotkania tu jest link: [URL='http://www.youtube.com/wa...layer_embedded']http://www.youtube.com/wa...layer_embedded.[/URL] Warto tez dodac, ze w tym spotkaniu Tecza grała bez trenera. Ukrainiec Anatolij Krawczuk, który prowadził Tecze przez ostatnie pół roku niczego więcej nie wniósł do gry tęczowych. Oficjalnym powodem zwolnienia ternera jest fakt, że musiał wrocic na Ukraine z powodów rodzinnych, a jak było na prawdę nikt nic nie wie. Nowy trener Tęczy Mariusz Rembowski w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie Tęczy powiedział: Po pierwszych zajęciach jestem pozytywnie nastawiony. Obserwowałem wczorajsze spotkanie z Wyszkowem i w szatni omówiliśmy sobie ten mecz. Dzisiaj mieliśmy krótkie pomeczowe rozbieganie i zabawy z piłkami. Pracujemy dalej we wtorek, czwartek, piątek i w sobotę czeka nas trudna walka w Ciechanowie.... ...Przyznam, że z Tęczą chciałbym pracować jak najdłużej. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, by nasza współpraca układała się jak najlepiej. Pracuję dopiero na nazwisko w pracy trenerskiej. Na dzień dzisiejszy jednak najważniejszy jest najbliższy mecz i na nim się skupiamy. Musimy uwierzyć w siebie i powalczyć w Ciechanowie&#39;&#39; W komentarzach widoczne są napisy, że wierni kibice życzą jemu jak najlepiej. To, by było tyle na temat Teczy, natomiast tak krótko o MKS-ie zajmują miejsce w środkowej częsci tabeli, w ostatnim meczu na wyjeździe wygrali z Wisłą II Płock co z pewnościa dodało im wiary w siebie, ale warto zauwazyc, ze po zmianie trenera Tęcza może zagrac lepiej. Bilans dotychczasowych spotkań jest korzystny dla Tęczy, nie będę przedstawiał tu wszystkich spotkan pomiedzy tymi zespołami, ale wezmę pod uwagę 3 ostatnie mecze:
Sezon 2009/2010:
Tęcza Płońsk - MKS Ciechanów 5:2
MKS Ciechanów - Tęcza Płońsk 3:1
Sezon 2008/2009
Tęcza Płońsk - MKS Ciechanów 2:1
MKS Ciechanów - Tęcza Płońsk 0:2
Sezon 2006/2007:
Tęcza Płońsk - MKS Ciechanów 2:0
MKS Ciechanów - Tęcza Płońsk 1:3
w których Tecza wygrała 5 na 6 spotkań, widac, że ten rywal pasuje Teczy i uważam, że w sobotę będzie podobnie, a Tecza się przełamie-powodzenia
Moje propozycje to na pewno X2 po 2,11
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom