>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak Radom - KP Piaseczno @ 1.65

Mamy tu do czynienia z prawdziwą perełką po pięknym kursie. Radomiak solidnie wzmocniony przed sezonem świetnie zaprezentował się w Sieradzu w meczu z Wartą, gdzie wygrał gładko, szybki i przyjemnie 3:0 (skrót meczu tutaj ▶ http://www.youtube.com/v/Nr3peGcb87g). Znakomity mecz rozegrał 18-letni Krystian Puton, testowany przed sezonem w warszawskiej Legii. W środku pola &#39;dzielił i rządził&#39; były zawodnik Stali Stalowa Wola Cezary Czpak, strzelec bramki pieczętującej wynik meczu.
Na mecz z KP gotowy będzie serbski napastnik Dragan Galić, warty według portali transfermarkt.co.uk ponad 200 000 euro, a także 21-letni Ukrainiec Jurij Fedosenko, który bardzo dobrze prezentował się w przedsezonowych sparingach. Dodatkowym atutem Zielonych będą kibice, którzy na pewno zjawią się na stadionie przy ul. Struga w liczbie ok. 4000.
W Piasecznie zaś same osłabienia. Odeszli najlepsi zawodnicy - Chukwuma Odunka, Maciej Jankowski, Mchał Herman a także bramkarz Mariusz Osiński. Kadrę uzupełniono młodymi zawodnikami o mało znanych nazwiskach. Warto dodać, że klub ten przekształcił się w SSA, pozostawiając wszystkie wierzytelności stowarzyszeniu. W ostatnim meczu wygrali 1-0 z tradycyjnie słabą Narwią Ostrołęka po golu 19-letniego Wiktora Lacha sprowadzonego z KS Raszyn.
W ubiegłym sezonie to właśnie porażki z drużyną z Piaseczna odebrały Radomiakowi awans. W tym roku dużo silniejszą drużynę mają Zieloni i dlatego można na nich stawiać z całą stanowczością.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
III liga dolnośląsko-lubuska, mecz Chrobry - Orzeł, 1 kurs 1.40 Tobet. Polecam z całego serca.

Wg mnie 11/10.

Polecasz gdyż... ? jakies fakty, argumenty ?
Drużyna z mojego regionu, znam z niej większość chłopaków, więc: Chrobry megafaworyt do awansu, w pierwszym meczu sensacyjnie przegrał na wyjeździe, ale wraca na swoje śmieci i tu jest przemocny. Wracają podstawowi zawodnicy, będzie 3000 ludzi na trybunach, grają z beniaminkiem. Jak na tę ligę mają skład z kosmosu. Od trzech lat jest wielkie parcie na awans w Głogowie i w tym roku nikt nie wyobraża sobie, żeby tak się nie stało. Spodziewałem się tu kursu w granicach 1.15.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
W sumie nie jestem z Głogowa czy Międzyrzecza, ale ligę śledzę odkąd rywalizuje w niej ząbkowicki Orzeł. Typ polecam również i nawet myślę, że można z handi zagrać, poniżej kilka argumentów:
Swój pierwszy mecz gracze z Międzyrzecza zremisowali w Trzebnicy, co było małą niespodzianką, zaś Chrobry przegrał w Świdnicy z tamtejszą P/S. Żarty się skończyły, pierwsza ligowa wpadka musi być jedną z ostatnich, w Głogowie wszyscy wierzą w awans i po prostu piłkarze Chrobrego muszą jutro wygrać i zdobyć pierwsze punkty w sezonie, dogonić czołówkę i zamazać plamę po fatalnym występie w Świdnicy.
Ponadto na trybunach pojawi się jak zawsze wielka rzesza fanów pomarańczowych, a że Chrobry na swoim stadionie przy swoich kibicach potrafi grać świetnie to wiadome nie od dziś - w poprzednim sezonie odprawili oni Górnik Wałbrzych, lidera ligi, z czterema golami. Jutro przypuszczam, że będzie podobnie, a inny scenariusz niż zwycięstwo Chrobrego nie jest brany pod uwagę.
Jutro dzień powszedni, można więc spekulować, że w kadrze Orła na spotkanie nie znajdzie się kilku graczy, którzy po prostu nie dostaną wolnego. Szczerze to nie wiem jak wygląda tam sprawa prac, ale w Głogowie jutro wszyscy gracze, niezależnie od wieku, którzy mogą grać i zostali powołani, na pewno pojawią się na spotkaniu.
Jak można wyczytać na stronie ChG szkoleniowiec sporą winę jeśli chodzi o porażkę w Świdnicy bierze na siebie, piłkarze są bardzo zmotywowani i przegrana zmotywowała ich tylko do dalszej pracy i walczenia o awans z całych sił, na 110%.
Z ciekawostek, mogę podać, że w poprzednim sezonie ChG nie stracił choćby punktu z ekipą z woj. lubuskiego i jutro zapewne też tak będzie. Polecam, Chrobry musi wygrać, zaatakują od pierwszego gwizdka i wg mnie pogromią beniaminka.
⚽ III liga dolnośląsko-lubuska, mecz Chrobry - Orzeł, 1 kurs 1.40 Tobet. ✅ ✅ ✅ 2:0
⚽ III liga dolnośląsko-lubuska, mecz Chrobry - Orzeł over 2,5 kurs 1.75 Tobet ⛔ ⛔ ⛔ 2:0
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Radomiak Radom - KP Piaseczno @ 1.65
Mamy tu do czynienia z prawdziwą perełką po pięknym kursie. Radomiak solidnie wzmocniony przed sezonem świetnie zaprezentował się w Sieradzu w meczu z Wartą, gdzie wygrał gładko, szybki i przyjemnie 3:0 (skrót meczu tutaj ▶ http://www.youtube.com/v/Nr3peGcb87g). Znakomity mecz rozegrał 18-letni Krystian Puton, testowany przed sezonem w warszawskiej Legii. W środku pola &#39;dzielił i rządził&#39; były zawodnik Stali Stalowa Wola Cezary Czpak, strzelec bramki pieczętującej wynik meczu.
Na mecz z KP gotowy będzie serbski napastnik Dragan Galić, warty według portali transfermarkt.co.uk ponad 200 000 euro, a także 21-letni Ukrainiec Jurij Fedosenko, który bardzo dobrze prezentował się w przedsezonowych sparingach. Dodatkowym atutem Zielonych będą kibice, którzy na pewno zjawią się na stadionie przy ul. Struga w liczbie ok. 4000.
W Piasecznie zaś same osłabienia. Odeszli najlepsi zawodnicy - Chukwuma Odunka, Maciej Jankowski, Mchał Herman a także bramkarz Mariusz Osiński. Kadrę uzupełniono młodymi zawodnikami o mało znanych nazwiskach. Warto dodać, że klub ten przekształcił się w SSA, pozostawiając wszystkie wierzytelności stowarzyszeniu. W ostatnim meczu wygrali 1-0 z tradycyjnie słabą Narwią Ostrołęka po golu 19-letniego Wiktora Lacha sprowadzonego z KS Raszyn.
W ubiegłym sezonie to właśnie porażki z drużyną z Piaseczna odebrały Radomiakowi awans. W tym roku dużo silniejszą drużynę mają Zieloni i dlatego można na nich stawiać z całą stanowczością.
Na wstępie chciałbym przypomnieć, iż nigdy nie grało nam się za dobrze z drużyną Piaseczna, tak więc stwierdzenie prawdziwa perełka jest za mocnym określeniem. Przypomnę jeszcze, że w ubiegłym roku kurs na gospodarzy w tym meczu oscylował w granicy 2.2 o ile mnie pamięć nie myli a jak wiadomo zakończyło się na smutnym 1:2 i jedynym pozytywem tamtego dnia była oprawa. Muszę przyznać rację co do transferów i co do tego, iż na papierze to Radomiak ma dużo lepszy skład. W ostatnim meczu Krycha rozegrał kapitalne zawody i przypieczętował to zdobyciem pierwszej bramki. Nie mam czasu teraz się rozpisywać, przez co mój post może być dosyć dziwny, jednakże reasumując co do zwycięstwa Radomiaka może zależeć dyspozycja dnia lub inne okoliczności jak np. pogoda. Wierzę w zwycięstwo swojego klubu przy dobrym szczęściu może się zakończyć nawet przewagą kilku bramek, ale to Piaseczno a do tego kurs już bodaj 1.5 w tobet, nie proponowałbym ruszać tego za duże pieniądze. Będę starał się wyłapywać te większe kursy na moich grajków i podawać to tutaj, za zwycięstwo Radomian w Sieradzu płacili 2.3 a to był zdecydowanie mój bet zeszłego tygodnia, jednak nie dodałem tutaj. Przestrzegam przed graniem dużych pieniędzy w tym meczu, za niski kurs żeby podejmować ryzyko w grze przeciwko Piasecznie.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
w zeszłej rundzie kurs był jeszcze niższy niż obecnie (grałem wtedy po 1,5 i bardzo mocno się przejechałem). Uważam, że po 1,65 można było cisnąć ten mecz grubo, albo nawet bardzo grubo, to po 1,5 albo niżej można dodać Radomiaka tylko na podbicie kursu.
Nie znajduję żadnych argumentów po stronie gości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
MKS zagra z Ursusem Warszawa. Kurs niski, ale typ bardzo pewny. Ursus w pierwszym meczu przegrał z Łódzkim SMS-em 0:1, grając na terenie przeciwnika. Kutno swój pierwszy mecz pewnie wygrał 3:1, piłkarze zagrali dobre spotkania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Sobczak, który popisał się bramką uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego oraz Zagajewski który w sytuacji sam na sam z golkiperem gości, zachował zimną krew i zdobył bramkę technicznym uderzeniem. Wzmocniony MKS na ten sezon jest jednym z głównych pretendentów do awansu, a piłkarze jeśli tego chcą to takie mecze jak ten jutrzejszy z Ursusem trzeba pewnie wygrywać. Na podbicie mecz idealny.
MKS Kutno zwycięstwo - 1,35 Tobet
Over 2,5 - 1,50 Tobet
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Myśle, że na tym weekendzie można wybrać pare perełek z niższych lig polskich. Na pierwszy rzut oka można się przyjrzeć takim spotkaniom:
- Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Siedlce 2,10
- Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg 1.68
- TS 1998 Dopiewo - Lech Rypin 1.75
Na podbicie można wybrać coś z tego:
- Calisia Kalisz - Lubuszanin Trzcianka 1.30
- Wda Świecie - Mieszko Gniezno 1.25
- MKS Kutno - Ursus Warszawa 1.35
Jakby ktoś miał jakieś ciekawe info na temat w/w spotkań to prosze o zamieszczenie, aja również poszperam co tam słychać.
 
S 1

sudik

Użytkownik
Moim zdaniem w III kujawsko-pomorsko-wlkp ciekawy typ na X2 w meczu Górnik Konin - Unia Janikowo.
Górnik nie jest może słaby, ale szanse na to że Unici wywiozą 1 lub 3 pkt z Konina są moim zdaniem dość duże, a kurs z podpórką na ten typ to 1,89 (Tobet)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście nie polecam grania w III i IV ligach kursów 1,20-1,40 bo to nie ma sensu, w tych ligach może się wszystko zdarzyć. Ja osobiście staram się grać takie ligi od kursu 1,50, lubię w tych ligach szukać niespodzianek których ejst często a kursy są naprawdę wysokie więc warto ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ja osobiście nie polecam grania w III i IV ligach kursów 1,20-1,40 bo to nie ma sensu, w tych ligach może się wszystko zdarzyć. Ja osobiście staram się grać takie ligi od kursu 1,50, lubię w tych ligach szukać niespodzianek których ejst często a kursy są naprawdę wysokie więc warto ????
Tylko, że jest pełno meczów w niższych ligach po kursach 1.40/1.50, które dla mnie powinny być po max 1.15, więc jak widzę, że buki nie kumają w ogóle danej ligi z danego regionu (co w Tobecie jest normą :p) to biorę nawet te 1.30, bo wiem, że to peffka i gram grubo.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Wybrałem te spotkania, jednak dogłębniejsza ich analiza była uniemożliwiona, gdyż nie znalazłem zbyt wielu informacji. Calisii i Wdy komentował nie będę, bo nie ma co, kursy śmieszne, ale są typowo na podbicie, jeśli będzie inny wynik niż zwycięstwa gospodarzy to się mocno zdziwię. O Pogoni już było dużo pisane, nawet na tym forum, ze słabym Sokołem powinni sobie poradzić, jak będzie, zobaczymy. No i na koniec Kotwa. Z informacji jakie wyczytałem, powinni sporo namieszać w swojej lidze, i awansować do 2. W pierwszym meczu rozgromili słupski Gryf aż 4:1. Teraz słabe i przeciętne Dębno. Myśle, że goście wywiozą kolejne 3 punkty.
- Dąb Dębno - Kotwica Kołobrzeg 1.68 ⛔ 0:0
- Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Siedlce 2,10 ⛔ 1:0
- Calisia Kalisz - Lubuszanin Trzcianka 1.30 ✅ 3:1
- Wda Świecie - Mieszko Gniezno 1.25 ✅ 4:1
Tylko, że jest pełno meczów w niższych ligach po kursach 1.40/1.50, które dla mnie powinny być po max 1.15, więc jak widzę, że buki nie kumają w ogóle danej ligi z danego regionu (co w Tobecie jest normą :p) to biorę nawet te 1.30, bo wiem, że to peffka i gram grubo.
Otóż to panowie, o to w tym chodzi. Tyczy się to też grania innych underowych lig, V angielska, III niemiecka, III włoska itd. Buki zawyżają tam kursy, bo często nie wiedzą o problemach itp czynnikach wpływających na przebieg spotkania. Kwestia tego, żeby to wychwycić zanim zorientują się buki. Dlatego najlepiej się gra niższe regiony o których sie ma pojęcie. Kwestia zainteresowania, przeglądanie stron klubowych, gazet internetowych itd. Np jako of top polecam na sobotę -Benevento - Gela 1 z III włoskiej.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Twardy Świętoszów vs Polonia Trzebnica
Typ: over 2.5 ✅ 2:5 ????
1.72

Typ jak dla mnie pewny w 90%, miałem przyjemność oglądać potyczkę mojego byłego klubu :cool: z Lechią Dzierżoniów i niestety wnioski są dość przykre ponieważ w drużynie, która w tamtym sezonie była rewelacją, nie dzieje się dobrze. Główny problem to brak pomysłu na grę, goście z Dzierżoniowa o klasę przewyższali gospodarzy i wynik 1:3 nie jest przypadkiem. Polonia w dwóch pierwszych spotkaniach straciła aż 5 bramek... 2 z 5 to niemała zasługa nowego bramkarza, który pełni rolę młodzieżowca i można powiedzieć że płaci frycowe jak na razie. Co do spotkania z beniaminkiem wierzę że w końcu Poloniści zdołają odnieść zwycięstwo, a przy tym myślę że dwie bramki to minimum jakie zrealizują w tym meczu, ale również ciężko mi uwierzyć w to by wyjechali ze Świętoszowa z czystym kontem ponieważ beniaminek na pewno będzie walczył o pełną pulę, a warto zaznaczyć że Twardy w środę nie grał ponieważ drużyna z Oławy zalega w DZPN z płatnościami i póki nie ureguluje tego długu, na pewno grać nie będzie :razz:
Dorzucam jeszcze &quot;peffkę&quot; w postaci Celulozy Kostrzyn nad Odrą, kurs 1.50 (⛔ 3:2 nie spodziewałbym się...) ;)
Tobet.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Spotkanie: Wisłoka Dębica - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: tobet
Analiza: Spotkanie IV ligi grupy podkarpackiej. Spadkowicz z Dębicy podejmie dziś na własnym stadionie słaby zespół Kolbuszowianki. W pierwszej kolejce Wisłoka przegrała z JKSem Jarosław 1:3, natomiast Kolbuszowianka zremisowała bezbramkowo ze Strumykiem Malawa.
Dębiczanie w przerwie sezonowej stracili mnóstwo znakomitych zawodników, jednak ich młody skład na pewno powalczy o powrót do III ligi. Wyniku z Jarosławia nie można nazwać wpadką, ponieważ miejscowy JKS jest faworytem rozgrywek, a Wisłoka już nie raz udowodniła, że najlepiej gra im sie na własnym stadionie.
Kolbuszowianka przystępuję do sezonu bez głównych gwiazd: Polak, Krystel, Mazurek, Pastuła, Cieśla czy trzon defensywy - Tomasz Abramowicz. Do drużyny dołączyli juniorzy oraz ... zawodnicy, którzy są wychowankami KKSu. Kolbuszowianka będzie w tym sezonie walczyć o środkową część tabeli, a może nawet o utrzymanie.
Ciężko w tej chwili pisać cokolwiek na temat sytuacji ligowej z racji dopiero 2 kolejki. Wisłoka powinna łatwo zwyciężyć dzisiaj z Kolbuszowianką.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
⚽ Bielawianka Bielawa - Chrobry II Głogów 1 kurs 1,42 Tobet 9/10 ✅ ✅ ✅ 6:0.
Polecam, Bielawianka celuje w awans, Chrobry ma ciężki mecz w III lidze i na ten mecz zapewne nie wyśle nikogo z pierwszej jedenastki, a rezerwy mają raczej nie takie, które mogą zagrozić Bielawce. Sorry, że tak krótko, ale zwijam.
Pomeczowy Edit:
Tak się zabawili, że na 6:0 33-letni bramkarz strzelił sobie brameczkę. Beniaminek gromi, a kursik 1,42 jak w masełko dosłownie.
 
S 1

sudik

Użytkownik
⚽ Bielawianka Bielawa - Chrobry II Głogów 1 kurs 1,42 Tobet 9/10 ✅ ✅ ✅ 6:0.
Polecam, Bielawianka celuje w awans, Chrobry ma ciężki mecz w III lidze i na ten mecz zapewne nie wyśle nikogo z pierwszej jedenastki, a rezerwy mają raczej nie takie, które mogą zagrozić Bielawce. Sorry, że tak krótko, ale zwijam.
Pomeczowy Edit:
Tak się zabawili, że na 6:0 33-letni bramkarz strzelił sobie brameczkę. Beniaminek gromi, a kursik 1,42 jak w masełko dosłownie.
piękny typek takich więcej ????

III kuj-pom-wlkp trochę niespodzianek, jak dla mnie przynajmniej:
Piast Kobylin - Victoria Koronowo 4:1 (po tym że V.K. poradziło sobie w pierwszej kolejce z Wdą nie spodziewałem się że może dostać takie lanie w tym spotkaniu)
TS Nordenia Dopiewo - Lech Rypin 4:0 - tutaj to w ogóle szok. Spodziewałem się X2, a tutaj pogrom
Avans Górnik Konin - Unia Janikowo 3:0 - kolejny mecz gdzie myślałem o X2 a tymczasem zdecydowana wygrana średnio prezentujących się w 2 pierwszych kolejkach koninian
No i na koniec przegrana Unii Solec z Chemikiem Bydgoszcz.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Radomiak Radom - KS Piaseczno 1:1
Przestrzegam przed graniem dużych pieniędzy w tym meczu, za niski kurs żeby podejmować ryzyko w grze przeciwko Piasecznie.
Moje obawy się potwierdziły kompletnie nam nie szło... remisowy wynik, uratowaliśmy punkt w doliczonym czasie gry.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Narew Ostrołęka 1,36 ⛔
W singlu nie polecam. Polecam jedynie na podbicie kursu. Pierwszy mecz u siebie, ze słabą Ostrołęką. Pogoń Siedlce u siebie jest mocna do pokazują wyniki, Narew w tym sezonie kompletnie nie idzie. Dużej filozofii tutaj nie ma, do tego walka o 3 punkty na własnym terenie i pogoń za Radomiakiem który stracił u siebie punkty.

3:3 ⛔ (2:0 było później 3:1) :|
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Narew Ostrołęka 1,36

W singlu nie polecam. Polecam jedynie na podbicie kursu. Pierwszy mecz u siebie, ze słabą Ostrołęką. Pogoń Siedlce u siebie jest mocna do pokazują wyniki, Narew w tym sezonie kompletnie nie idzie. Dużej filozofii tutaj nie ma, do tego walka o 3 punkty na własnym terenie i pogoń za Radomiakiem który stracił u siebie punkty.

kumpel ze składu mówił że będą sie wyjątkowo motywować na ten mecz bo trenejro z tamtym trenejro się podobno z jakiegoś powodu nie lubią... takie doniesienie zakulisowe
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
W środę zostanie rozegrana 3 kolejka w III lidze Zachodniopomorsko- Pomorskiej i jest kilka meczów wartych uwagi.
Lechia II Gdańsk - Dąb Dębno #Typ -1@#1,70 6/10 Tobet ⛔ 2-4
Drużyna Lechii udanie rozpoczeła rozgrywki odnosząc dwa zwycięstwa na własnym terenie pokonując mającą spore aspiracje Rege oraz na wyjeżdzie Gryfa Słupsk,natomiast Dąb też w miare udanie zadebiutował remisując z faworyzowaną Kotwicą.Dodatkowo w drużynie Lechii występuje kilku zawodników znanych z boisk ekstraklasy jak Jakub Zabłocki czy Robert Hirsz.
Oprócz tego poleciłbym :
Kotwica - Chemik #Typ -1# 1,30 8/10 Tobet ⛔ 1-1
Bytovia - Energetyk #Typ -1# 1,60 4/10 Tobet ✅ 2-1
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Bielawianka - Piast Zawidów 1 kurs 1.60
Krótko: tabela, świetny skład, mecz u siebie, cel: awans, dobry kurs, mecz z beniaminkiem.
11/10.
Podziękowania na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom