>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
III LIGA ŁÓDZKO-MAZOWIECKA

Pogoń Siedlce - MKS Kutno
1,80 - 3,40 - 3,55
✅✅✅ --&gt; Over 2,5 - 1,75 &lt;-- ✅✅✅
Under 2,5 - 1,95
Bez wątpienia mecz rundy jesiennej. Lider tabeli MKS Kutno podejmuje na wyjeździe wicelidera Pogoń Siedlce. Zapewne ten mecz będzie o przodownictwo w tabeli.
MKS Kutno po 12 kolejkach zgromadziło 25 punktów (7 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka), bilans na wyjeździe (2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka).
Pogoń Siedlce po 12 kolejkach (7 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki), bilans u siebie (3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka.
Obie drużyny mają jak na III ligę imponujący bilans bramkowy i trudno dostrzec jeszcze kogoś w lidze Ł-M, aby dorównywał tym zespołom.
Pogoń 31 strzelonych bramek i 17 straconych - średnio 4 bramki na mecz.
Kutno 28 strzelonych bramek i 15 straconych - średnio 3,83 bramki na mecz.
Ostatnie mecze Kutna:
MKS Kutno - Mazur Karczew 2:1
KP Piaseczno - MKS Kutno 1:0
MKS Kutno - Warta Sieradz 1:0
Ostatnie mecze Pogoni:
UKS SMS Łódź - Pogoń Siedlce 1:1 - Według Kozaczyńskiego prezesa Pogoni Siedlec, Pogoń zagrała tutaj swój najgorszy mecz w tym sezonie. Z jednej strony jest niedosyt 3 punktów dla Pogoni, a z drugiej szczęście, że wywieźli tutaj choć 1 punkt po tak nieudanym meczu. UKS to zespół w którym są młodzi zawodnicy i reprezentanci Polski w niższych kategorii wiekowych. Sam prezes mówi, że do przerwy powinno być ze 3:0 dla UKS SMS, a po przerwie jeszcze 5:0, więc należy się cieszyć, że nie było jakiejś kompromitacji. Pogoń w tym meczu oddała jeden jedyny strzał w 91 minucie z rzutu wolnego i od razu padła bramka. Każdy z Pogoni już szczęśliwy, że 3 punkty jadą do domu, no ale nie... sędzia Krzysztof Pawlak reprezentujący Łódzki WKS, pochodzący z KUTNA, dolicza 7 minut ! W ostatniej minucie pada bramka również z rzutu wolnego i ostatecznie jest 1:1.
Tutaj wywiad z Kozaczyńskim jak ktoś chce obejrzeć:
http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=4401&amp;amp;a=a#add_kom
Pogoń Siedlce - Broń Radom 5:1
Ceramika Opoczno - Pogoń Siedlce 0:2
H2H sezon 2009/2010:
Kutno - Pogoń Siedlce 6:1
Pogoń Siedlce - Kutno 1:3
Jutro na stronie Pogoni Siedlec: http://www.mkppogonsiedlce.pl/
Pojawi się zapewne analiza meczu i przewidziane składy, mam nadzieję, że Pogoń wyjdzie w najsilniejszym składzie i zagra Kosmalski najlepszy strzelec Pogoni Siedlec.
http://www.mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/55-wyronione/1859-z-liderem-o-lidera
Kadra na spotkanie z Kutnem:
Bramkarze: Kozaczyński junior, Paśnik
Obrońcy: Agu, Wójcik, Ba, Borowickij, Dubina, Dąbrowski, Eid Abdel Wahab
Pomocnicy: Paczkowski, Kaliszewski, Rodak, Wędzyński, Kwiatkowski, Pucyk
Napastnicy: Dziewulski, Komosa, Kruk, Kosmalski
Nie zagrają: Jezierski, Grochowski (wszyscy kontuzja), Budzikur, Siekierka, Brewczyński, Emehel, Stromecki, Mudent, Konasiuk, (wszyscy poza kadrą meczową), Matłacz (tymczasowo przesunięty do rezerw)

Osobiście kurs na samą Pogoń nie jest adekwatny do ryzyka, spodziewałem się kursu powyżej 2,00 ,a nie marne 1,80. Więc pozostaje grać na over z dziurawą i niepoukładaną obroną Pogoni, jak i też dobrym atakiem ze strony Siedlczan i Kutna.
http://www.youtube.com/watch?v=FjY8vnZ5F-E
WYNIK: 3:1
POGOŃ SIEDLCE LIDEREM
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak Radom - Broń Planty @ 3,45
Typ zdroworozsądkowy, bo jestem kibicem Radomiaka.
Co przemawia za zwycięstwem w Derbach Radomia &quot;Metalowców&quot;?
Przede wszystkim doświadczenie. Goście mają w swoim składzie tak ogranych w wyższych ligach zawodników jak Marcin Kośmicki, Dariusz Kozubek, czy Przemysław Cichoń.
Radomiak gra bardzo słabo u siebie. Jest głównym kandydatem do awansu, a na 6 meczów przy ulicy Struga wygrał tylko jedno spotkanie, w pozostałych remisował. Mecz będzie debiutem w roli szkoleniowca znanego z Łódzkiego K.S. Grzegorza Wesołowskiego, który zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Grzyba.
Mecz wywołuje ogromne zainteresowanie wśród kibiców - sprzedano już niemal wszystkie bilety i mimo wsparcia kibiców w postaci dobrego dopingu(dam z siebie wszystko ???? ), nie wierzę w zwycięstwo Radomiaka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Chodzież @ 1,90 Tobet ✅ 1-0
W sobotę o 14:00 dojdzie do spotkania pomiędzy Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Chodzież. Jeszcze miesiąc temu poważnie bym się zastanawiał na kogo postawić, ale kiedy rudna jesienna zbliża się pomału ku końcowi gra Polonii Chodzież wygląda coraz gorzej. W ostatnich pięciu spotkaniach Poloniści zgromadzili tylko 2 punkty. I po tak świetnym początku sezonu kiedy byli nawet liderem tabeli pozostało wielkie gó*wno. Gra kompletnie się nie klei. W oczy zajrzało również widmo spadku. Chodź kadrowo jest to naprawdę przyzwoita drużyna. Beniaminek z Chodzieży najprawdopodobniej wystąpi w optymalnym zestawieniu, ale forma którą prezentują zawodnicy Polonii jest tragiczna. Po kontuzji z końcówki poprzedniego sezonu nie może się odnaleźć Marek Trzebny który był najlepszym strzelcem zespołu w ubiegłym sezonie, w tym nie jest już tak dobrze i jak narazie pozostaje bez trafienia. Ciężar zdobywania bramek przejęli młodsi koledzy czyli Maćkowiak i Dąbrowski (po 7 bramek). Polonia jak narazie zajmuje 12 miejsce w tabeli (na 16) z 11 punktami. Sytuację w klubie może zdefiniować komentarz jednego z użytkowników oficjalnej strony klubu.
Gra jaka prezentują obecnie nasi kopacze jest beznadziejna, szczerze mówiąc wole przyjść na mecz juniorów, trampkarzy czy orlików, którzy w swoich ligach sobie radzą. Przy takiej grze czasem znów może przywitać nas okręgówka. I radzę osobom &quot;z góry&quot; obudzić się zanim będzie za późno.
Drużyna Zjednoczonych również nie ma powodów do zadowolenia ponieważ od 3 spotkań nie odnieśli zwycięstwa. Chodź ostatnie dwa remisy jakie odnieśli zawodnicy z Trzemeszewa mogą napawać optymizmem przed zbliżającym się meczem z Chodzieżą. Bo z kim wygrać jak nie z Beniaminkiem który jest bez formy i kompletnie nic nie gra? Drużyna dość dobrze radzi sobie na własnym stadionie i uważam że jeśli zagrają tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach to spokojnie zainkasują 3 punkty.
Wszystko zgodnie z planem klepali Polonię jak chłopców szkoda tylko że wynik taki mizerny ale najważniejsze że typ trafiony.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS
Radomiak Radom - Broń Planty X 3,65 Betsafe


Po 12 latach przerwy mieszkańcy Radomia mają znów okazję obejrzeć derby swego miasta. Przygotowania do tego pojedynku widać na każdym kroku – wszędzie obecne są plakaty mobilizujące kibiców Zielonych. Rangę spotkania dla mieszkańców miasta zna również policja, która z powodu akcji „Znicz” poprosiła o przesunięcie meczu z niedzieli na sobotę. Bilety rozchodzą się bardzo szybko, co oznaczać będzie pełne trybuny, a kibice będą niewątpliwie 12. zawodnikiem drużyny gospodarzy.
Jeśli chodzi o sytuację w tabeli ligowej, Broń z dorobkiem 21 pkt. po 12 meczach zajmuje 3. miejsce, Radomiak zaś w 11 meczach uzbierał 19 „oczek”, co daje im 5. lokatę. Drużyna gospodarzy po dość mocnym początku rozgrywek nie najlepiej w ostatnich meczach: remisy z Concordią Piotrków Trybunalski oraz Pilicą Przedbórz. W ostatniej kolejce z powodu braku zgody policji na mecz z udziałem publiczności nie odbyło się spotkanie wyjazdowe z Ceramiką Opoczno. Pojedynek ten miał być debiutem na ławce trenerskiej Radomiaka Grzegorza Wesołowskiego, który po remisie z Pilicą zastąpił Arkadiusza Grzyba. Nie był on zadowolony z decyzji o przełożeniu meczu:
Żałuję, że ten mecz w Opocznie nie doszedł do skutku w pierwotnym terminie, ale trudno nie usiądziemy i nie będziemy płakać, robimy dalej swoje - mówi szkoleniowiec RKS-u, który ma już za sobą kilka treningów z piłkarzami ze Struga. - Powoli poznaję wartość zawodników, ale dopiero mecz pokaże prawdziwą wartość moich piłkarzy i im więcej będzie tych meczów tym większa będzie moja wiedza - nie ma wątpliwości Grzegorz Wesołowski.
W spotkaniu z Bronią nie zagra Maciej Świdzikowski z powodu nadmiaru żółtych kartek.
W ekipie Broniarzy po ostatnim zwycięstwie 2-1 nad Narwią Ostrołęka humory trochę się poprawiły, gdyż dwie kolejki temu polegli w Siedlcach z tamtejszą Pogonią aż 5-1. Po wypowiedziach trenera widać chęć zwycięstwa w derbach:
Trenowaliśmy normalnym cyklem jak przed każdym meczem ligowym, ale w tym tygodniu sporo czasu spędziliśmy ze sobą, żeby dużo pogadać o tym meczu o jego otoczce, o tym co nas czeka i na co trzeba być gotowym. Jestem dobrej myśli. Na Struga zagramy o zwycięstwo – powiedział nam Artur Kupiec.
Nie interesuję się zbyt dokładnie poczynaniami radomskich drużyn, jednak nie można przejść obojętnie wobec tego spotkania w Radomiu. Wyraźnym faworytem bukmacherów jest ekipa Radomiaka, która jeszcze nie tak dawno walczyła na zapleczu Ekstraklasy. Jednak po zmianie trenera i słabej grze na własnym stadionie graczy Zielonych (1 zwycięstwo i aż 5 remisów) uważam, iż Broń ma duże szanse na zdobycie 1 punktu w tym prestiżowym dla obu drużyn pojedynku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja właśnie remisu bym nie stawiał w Radomiu. Wiadomo są to derby, być może jakaś ustawka nie wiadomo, być może 3za3. Obie drużyny mają szansę w rundzie jesiennej jeszcze na wicelidera, Radomiak ma jeszcze przed sobą mecz z Kutnem więc awans jeszcze jest w ich zasięgu ręki. Co prawda nowy trener i sporo remisów, ale ja uważam, że w tym meczu remis nie padnie na 99%.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
A ja właśnie remisu bym nie stawiał w Radomiu. Wiadomo są to derby, być może jakaś ustawka nie wiadomo, być może 3za3. Obie drużyny mają szansę w rundzie jesiennej jeszcze na wicelidera, Radomiak ma jeszcze przed sobą mecz z Kutnem więc awans jeszcze jest w ich zasięgu ręki. Co prawda nowy trener i sporo remisów, ale ja uważam, że w tym meczu remis nie padnie na 99%.
:wowsdf: no właśnie, wiadomo są to derby... Coś bredzisz. A wynik możliwy jak każdy inny, dla mnie no-bet.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A ja właśnie remisu bym nie stawiał w Radomiu. Wiadomo są to derby, być może jakaś ustawka nie wiadomo, być może 3za3.
Widać, że nie znasz realiów Radomia i &quot;sympatii&quot; między tymi dwiema drużynami ???? Dla obu zespołów to jest prestiżowy mecz o to, która ekipa rządzi w mieście.
 
H 0

halu_uche

Użytkownik
31.10 Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl | 1 | 1,95 | Tobet ✅ 3:0
31.10 Olender Sól - Podlasie Biała Podlaska | 2 | 1,75| Tobet
⛔ 0:0
Drugi typ to raczej pewniak. Olender jest beniaminkiem, który zamyka trzecioligową tabelę, a dodatkowo boryka się z problemami finansowymi. Widać, że dla miejscowych działaczy przeskok do trzeciej ligi to już były za wysokie progi. Podlasie jest czołowym zespołem ligowym i po porażce u siebie z Wisłą Puławy zrobi wszystko, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Olender nie jest wymagającym rywalem, więc Podlasie powinno wygrać, choćby minimalną różnicą bramek.
Spotkanie Karpat z Polonią ma spore znaczenie wśród kibiców obu zespołów. Krośnianie potrafią się zmobilizowąć na trudnych rywali. Polonia nie jest w czołówce, ale Karpaty zagrają bez Raduljego oraz Fydrycha, więc tym bardziej lekceważenia rywala nie powinno być. Goście przyjadą bez swojego &quot;asa&quot; Lee Quaye, więc ofensywa Polonii nie będzie najmocniejsza. Powodzenie tego typu uzależniam od postawy pomocników Karpat. Jeśli stworzą sytuację partnerom z ataku to nie ma innej możliwości, jak wygrana krośnieńskiego zespołu.
 
ortiz 0

ortiz

Użytkownik
31.10 Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl | 1 | 1,95 | Tobet
31.10 Olender Sól - Podlasie Biała Podlaska | 2 | 1,75| Tobet

Drugi typ to raczej pewniak. Olender jest beniaminkiem, który zamyka trzecioligową tabelę, a dodatkowo boryka się z problemami finansowymi. Widać, że dla miejscowych działaczy przeskok do trzeciej ligi to już były za wysokie progi. Podlasie jest czołowym zespołem ligowym i po porażce u siebie z Wisłą Puławy zrobi wszystko, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Olender nie jest wymagającym rywalem, więc Podlasie powinno wygrać, choćby minimalną różnicą bramek.
Spotkanie Karpat z Polonią ma spore znaczenie wśród kibiców obu zespołów. Krośnianie potrafią się zmobilizowąć na trudnych rywali. Polonia nie jest w czołówce, ale Karpaty zagrają bez Raduljego oraz Fydrycha, więc tym bardziej lekceważenia rywala nie powinno być. Goście przyjadą bez swojego &quot;asa&quot; Lee Quaye, więc ofensywa Polonii nie będzie najmocniejsza. Powodzenie tego typu uzależniam od postawy pomocników Karpat. Jeśli stworzą sytuację partnerom z ataku to nie ma innej możliwości, jak wygrana krośnieńskiego zespołu.
Popieram z pewnością drugi typ, Karpaty ostatnio spisują się świetnie.
Trener Tomek Wacek w końcu potrafił dobrze ułożyć zespól. Napastnicy biało niebieskich nie marnują tylu okazji, co w latach ubiegłych, do zobaczenia jutro 12 na ul. Legionów.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak Radom - Broń Planty @ 3,45 ✅ ✅ ✅
Radomiak Radom 2-3 Broń Planty
Paweł Tarnowski 67, Marcin Sikorski 73 (k) - Łukasz Jamróz 8, Wojciech Kupiec 35, Daniel Ciupiński 60
widzów: 6000
filmy z meczu: http://radomsport.pl/index.php?go=wiecejnews&amp;amp;id=2837
piłkarze Radomiaka pokazali, że mają klub, kibiców w głębokim poważaniu. Podeszli do derbów jak do meczu z Spartą Jazgarzew i szybko dostali trzy brameczki. Mam nadzieję, że ich to trochę otrzeźwi. W każdym razie, ja w tym sezonie na żaden mecz już nie pójdę.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
VS.


Bielawianka - Konfeks 1
Bielawianka- Konfeks over 2,5
I co? Troszkę nam się Bielawianka posypała jeśli chodzi o wyniki. Ostatnie trzy mecze to dwie porażki i remis, co oznacza, że spadają na drugie miejsce. Już za tydzień grają na własnym boisku z czwartym Konfeksem Legnica. Według mnie limit pecha i seria meczów bez zwycięstwa skończy się właśnie na tym rywalu. Dlaczego?
Przegrana z Miedzią II po bardzo słabym meczu i porażka ze Ślęzą Wrocław, bez dwóch podstawowych zawodników podziałała na Bielawiankę mobilizująco. Wczoraj, mimo iż zremisowali w Kobierzycach to zagrali naprawdę dobry mecz i tylko fatalna skuteczność i błąd w obronie w ostatniej akcji meczu pozbawił ich trzech punktów. Podsumowując, po dwóch porażkach przyszedł remis, forma zwyżkuje, gra była bardzo dobra, a dzisiejszą nieskuteczność podopieczni Ulatowskiego odbiją sobie na Konfeksie.
Atmosfera jest bardzo dobra, od piłkarzy wymaga się awansu, do III ligi wchodzą dwa zespoły, więc wszystko przebiega tak jak powinno. Co więcej, Miedź II raczej nie będzie biła się o awans, z nieoficjalnych informacji wiem, że w tej rundzie walczą o jak najwięcej punktów, a wiosnę ponoć odpuszczają. Zobaczymy ile będzie w tym prawdy, niemniej jednak na graczach nie ciąży jeszcze presja, grają na razie na luzie, gdyż przewaga jest bezpieczna. Wiedzą jednak, że wygrywając z Konfeksem robią duży krok w stronę awansu i do meczu podejdą na pewno jeszcze bardziej zmobilizowani.
Na meczu w Kobierzycach było około 100 kibiców Bielawianki, którzy zagłuszyli fanów GKS-u i bawili się w Kobierzycach jak na własnym stadionie. Za tydzień zapowiada się więc piłkarskie święto w Bielawie, a kibice będą niewątpliwie dwunastym zawodnikiem. Dla nich na pewno fani będą chcieli wygrać!
Ostatnio na stronach można było wyczytać, że jest problem z pieniędzmi, ale oczywiście jest to plotka. Z wiarygodnych źródeł wiem, że zawodnicy siano za grę otrzymują i zrobią wszystko, aby udowodnić, że są warci tej kasy.
Kontuzji nie ma, motywacja jest, chęć powrócenia na fotel lidera również ogromna, a kursik myślę, że powinien oscylować chociaż w granicach 1,80. Cóż, myślę, że warto spróbować, listopadowy miesiąc, moim zdaniem, Bielawianie rozpoczną od cennego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Warta Sieradz - Pogoń Siedlce 1,50
Kurs może i nie zachwyca do gry, ale taka prawda. Do końca rundy jesiennej pozostały dwa mecze. Ten z Wartą i następny u siebie z Piasecznem. Jeżeli Pogoń chce utrzymać lidera w rundzie jesiennej to ten mecz po prostu musi wygrać. Nie po to ograli u siebie ostatnio bardzo dobrze spisujących się Kutniarzy 3:1 by teraz stracić punkty z Wartą Sieradz która okupuje dolną pozycję tabeli. Jak dla mnie 9/10 i nie wyobrażam sobie, aby Pogoń straciła w tym meczu jakiekolwiek punkty. Warta zaliczyła w tym sezonie 9 porażek.
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Wg mnie kurs na Pogoń zdecydowanie nie jest adekwatny do ryzyka. Zwycięstwo gości po kursie 1,50 ? Warta ma 9 porażek, Warta gra słabo, ale po tym jak zatrudnili w połowie rundy 3 nowych zawodników w tym Ibrahima Sunday`a, ich gra się poprawiła, i potrafią grać, szczególnie u siebie. Pogoń jest faworytem, Pogoń jest lepsza, powinni to wygrać, ale minimalny kurs po jakim można by było grać na Pogoń to 2,0-1,9. Dla mnie zaniżony kurs zdecydowanie.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
SMS Łódź - Radomiak Radom 1X @ 1,73 ⛔ i całe szczęście...
Konsekwentnie przeciw swoim. Sentymentów w bukmacherce uznawać jednak nie zamierzam i będę korzystać z żenującego przygotowania drużyny do sezonu. Z łodzianami zawsze ciężko się nam grało, zwłaszcza na wyjeździe. Nie sądzę, żeby po dotkliwej porażce w derbach, drużyna szybko się zebrała. Wynik będzie oscylował koło remisu, typuję 1-0 lub 1-1.
Takie baty zebrał Radomiak w derbach:
http://www.youtube.com/watch?v=UZTv9Ttu66k&amp;amp;feature=player_embedded#!
7000 widzów na trybunach, doping, ultras, a piłkarze zero zaangażowania...
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
SMS Łódź - Radomiak Radom 1X @ 1,73

Konsekwentnie przeciw swoim. Sentymentów w bukmacherce uznawać jednak nie zamierzam i będę korzystać z żenującego przygotowania drużyny do sezonu. Z łodzianami zawsze ciężko się nam grało, zwłaszcza na wyjeździe. Nie sądzę, żeby po dotkliwej porażce w derbach, drużyna szybko się zebrała. Wynik będzie oscylował koło remisu, typuję 1-0 lub 1-1.
Zgadzam się z tym typem. Z SMSem problem miała drużyna z Siedlec. Pogoń zremisowała tam 1:1, choć to był mecz kuriozum, obie bramki padły w 90 minucie. Wicelider tabeli - piłkarze z Kutna przegrywali tam do przerwy, choć po przerwie pokazali, że są drużyna o poziom wyższą i wygrali wysoko. SMS to drużyna młoda, szkółka(choć trafiają tam oszlifowane talenty z innych łódzkich zespołów) znana jest z szybkości i wspaniałej techniki swoich zawodników. 1X po takim kursie można zaryzykować.

AKA SHAKAL podał typ na Pogoń Siedlce. Zgadzam się z nim, Siedlczanie to nie jakiś klub z barakami zamiast szatni, tylko klub, którego nie zadowala gra w III lidze. Pokonali pewnie aktualnego wicelidera z Kutna. A znajomy, który był na tym meczu chwalił Pogoń. Kurs 1,5 na pojedynek ze słabą Wartą może się podobać

Dorzuciłbym jeszcze typ na MKS Kutno, zarząd chce walczyć o wyższą ligę(na mecz z Siedlcami wyjechali dzień wcześniej, mało jaki klub z tej ligi stać na zakwaterowanie 20 ludzi w hotelu+jakieś tam masaże ???? ) Jakby przegrali to chyba byłoby już &quot;po jabłkach&quot;, a presja ze strony zarządu na pewno jest. Kurs 1,7 wygląda atrakcyjnie. Dorzucę jeszcze stronę klubową klubu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
SMS to bardzo młody zespół. Piszecie że zremisowali z Siedlcami, ale przegrali też wysoko ze słabą Wartą Sieradz 5:1...

ja tutaj zazrezykowałbym &quot;dwójkę&quot; na Radomiak. Muszę kiedyś się odbić, po przegranych Derbach na pewno będą chcili zmazać plamę, muszą zacząć punktować bo czołówka ucieka.

W Kutnie nie zagra filar defensywy Przemysław Michalski pauzuję on za kartki jednak powinni wygrać. Pierwszy raz Kutno pojechało na mecz dzień wcześniej, więc nie róbcie z tego takiej sensacji. Zresztą zarząd wcale nie jest tak napalony na awans, bo w Kutnie pieniądze są ale na III ligę, w III lidze im dobrze, zawsze są w czołówce i z tego co mi wiadomo to II ligi aż tak bardzo nie chcą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno @ 1,55 ⛔ 0-0
W sobotę o godzinie 14:00 w Trzciance odbędzie się 14 kolejka III ligi Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiej. Wyraźnym faworytem tego spotkania jest LUBU. Śmiało mogę powiedzieć że dobrze znam drużynę z Trzcianki. Wiem jak wygląda ich gra a jest naprawdę przyzwoita. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Drużyna gospodarzy podbudowana dwoma ostatnimi zwycięstwami 3-0 z Unią Janikowo u siebie i 2-0 z Włocłavią Włocławek na wyjeździe. Ma zamiar zgarnąć komplet punktów w tym spotkaniu. Lubuszanin obecnie zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli (na 16) z 15 punktami na swoim koncie. W znakomitej formie jest bramkarz Lubu Damian Szacfer. Podporą defensywy jest 19-letni Mikołaj Wicberger. Z &quot;tyłu&quot; gospodarze spisują się bardzo dobrze. Trochę gorzej wygląda to z &quot;przodu&quot; bo na dobrym poziomie strzeleckim w tym sezonie jest tylko Michał Wawszczak, zdecydowanie brakuje bramek Zublewicza (2 trafienia) ale kiedy się nie przełamać jak na jednej ze słabszych drużyn obecnej III ligi.
Goście tego spotkania czyli Mieszko Gniezno nie jest mi zbyt znaną drużyną ale ostatnia seria ich spotkań jest poprostu fatalna na 5 meczy tylko 3 punkty, 3 remisy. Obecnie zajmują 15 lokatę z 9 punktami. Są zdecydowanie outsiderem 3 ligi.
Jeśli Lubuszanin chce mieć spokojną wiosnę to takie spotkania musi wygrywać. Bo jak wiemy w rundzie wiosennej ciężej zdobywa się punkty przez drużyny zajmujące miejsca w drugiej części tabeli.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Trybunalski 1,45 2:1 ✅
Jutrzejsza peffka lepsza niż granie na Pogoń Siedlce. CPT to kompromitacja klubu. Nawet nie wiem czemu jest taki wysoki kurs ? Ja to zaraz biorę na grubo w ciemno. CPT nie wygrała jeszcze w tym sezonie meczu, oni spadli z II ligi do III, teraz celują w awans do IV ligi. Są na samym dnie z 5 punktami i bez zwycięstwa. Kłopoty finansowe itp. Bilans bramkowy 10-32.
SAŁ to spadkowicz z II ligi, ale aktualnie są na 7 pozycji i meczu u siebie jeszcze nie przegrali ! 4 zwycięstwa i 2 remisy dobrze wróżą jutro na słabą CPT. Bilans bramkowy u siebie SAŁ 12:3.
Jutro CPT robi kolejny poważny krok do awansu do IV ligi.
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
SMS - RADOMIAK 2 1,80
Do zakończenia rundy jesiennej obecnego sezonu III ligi pozostały już tylko dwie kolejki. Z uwagi na zaległe spotkanie z Ceramiką Opoczno piłkarze Radomiaka rozegrają jeszcze nie dwa, ale trzy mecze. Jesień zakończą pojedynkiem na własnym obiekcie z MKS Kutno. Tymczasem już jutro zieloni zmierzą się w Łodzi z miejscowym SMS. Finisz rundy jesiennej będzie miał decydujący wpływ na układ tabeli, ale nie tylko.
- Jeżeli chcemy się jeszcze liczyć w walce o awans, to trzy najbliższe mecze musimy wygrać - nie owija w bawełnę trener Grzegorz Wesołowski.
Pierwszą przeszkodą do pokonania będzie nieleżący w ostatnich latach Radomiakowi zespół SMS Łódź. W ubiegłym sezonie zieloni w Łodzi przegrali 0:2, a na własnym stadionie, na inaugurację rundy wiosennej zremisowali 1:1. - Nikt nie mówi, że w Łodzi o zwycięstwo będzie łatwo. Żeby wygrać musimy podejść do tego meczu ze spokojem i mądrą głową - dodaje szkoleniowiec RKS-u.
Po pauzie za żółte kartki do składu teamu ze Struga wraca Maciej Świdzikowski, który zajmie miejsce na środku obrony obok Marcina Sikorskiego. Szkoleniowiec radomskiego teamu przed sobotnią potyczką nie ma do dyspozycji jedynie kontuzjowanego Marcina Grunta, który po meczu z Bronią narzeka na kolano. - Liczę, że tym razem w defensywie zagramy zdecydowanie lepiej niż to miało miejsce w derbach - mówi trener Wesołowski.
Jak zaznaczyliśmy na wstępie, ostatnie pojedynki w rundzie jesiennej będą miały decydujący wpływ na układ tabeli przed rundą rewanżową, ale będą one również ważne indywidualnie dla każdego zawodnika Radomiaka. Szkoleniowiec zielonych nie ukrywa, że trzy pozostałe do rozegrania mecze będą swoistym testem przydatności poszczególnych graczy do drużyny, która będzie walczyła o ligowe punkty wiosną. - Nie możemy sobie pozwolić, by w kolejnym sezonie awans prześlizgnął nam się koło nosa. W Radomiaku muszą grać zawodnicy, którzy będą dawać z siebie wszystko, przysłowiowo &quot;umierać&quot; za ten klub i wygrywać mecze - nie ma wątpliwości Grzegorz Wesołowski.
Początek meczu o godzinie 13:00.
Do tego dodam od siebie że mój brat jest podstawowym graczem Radomiaka , i w wieku 18 lat jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny od którego zależy cała koncepcja gry. Po rozmowie z nim dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy w stosunku do tego spotkania dlatego o ucięcie dłoni mogę polecić czystą 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom