>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Trybunalski 1,45 2:1 ✅
Warta Sieradz - Pogoń Siedlce 1,50 0:3 ✅
Wszystko pięknie cacy weszło, Concordia strzeliła nawet bramkę, ale szybko stracili następną, klub w konflikcie, bez napastników, bez pieniędzy i taki mamy oto efekt, że aktualnie są bez zwycięstwa.
Pogoń natomiast gładko ograła Wartę Sieradz i utrzymali lidera.
Za tydzień ostatnia kolejka III ligi ŁM.
Pogoń u siebie podejmie Piaseczno które dzisiaj przegrało gładko z Mazurem Karczew bodajże 0:3. Więc typ na Pogoń w następnej kolejce jak najbardziej do grania z racji, że to będzie ostatni mecz rundy jesiennej.
Natomiast Kutniarzy aktualnego wicelidera czeka trudne spotkanie wyjazdowe z Radomiakiem i tu jedna wielka niewiadoma.
Radomiak znowu farci i wygrywa rzutem na taśmę z UKS SMS 1:2 w 90 minucie, Broń Radom natomiast tylko remisuje z LL 1:1 i oddala się od czołówki.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak znowu farci i wygrywa rzutem na taśmę z UKS SMS 1:2 w 90 minucie,
????
jeżeli Radomiak ma szczęscie, to ja nie wiem jak się nazywam...
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Radomiak Radom 11 września, 16:30 (200)
Piotr Kornacki 89 (s) - Marcin Sikorski 33 (k)
Radomiak Radom 1-1 Legionovia Legionowo 19 września, 16:30 (1.000)
Paweł Tarnowski 29 - Marcin Sikorski 46 (s)
Dzisiaj przez cały czas prowadzili grę, w 53. min nie wykorzystali rzutu karnego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ty wyżej ile jeszcze razy dodasz post, że trafnie wytypowałeś typ ? Następnym razem jakbyś mógł nie cytuj całego posta.
Widać, że liga ŁM jest łatwa do oszacowania dla bukmacherów bo już wystawili nam kursy na ostatnią kolejkę która odbędzie się za tydzień.
Kurs na Pogoń Siedlce 1,40 a grają z Piasecznem które gra w tym sezonie mocno średnio. Myślę, że przed zimową przerwą piłkarze dadzą z siebie wszystko i wygrają pewnie ten mecz, nawet over 2,5 po kursie 1,68 jest dość prawdopodobny przy ataku Siedlczan.
Pogoń w tym meczu ma szansę utrzymać lidera i jeszcze bardziej się umocnić, ponieważ Radomiak podejmuje u siebie Kutniarzy, więc to mecz na szczycie.
Dodam do tego, że Piaseczno jeszcze w tym sezonie nie wygrało na wyjeździe, jedynie 4 razy zremisowali.
Można jeszcze próbować zagrać na Pilicę Przedbórz po kursie 1,90. Grają na wyjeździe z CTP która jeszcze w tym sezonie nie odniosła zwycięstwa i na to się nie zanosi. Choć Pilica nie wygrała jeszcze w tym sezonie na wyjeździe, a CTP u siebie zremisowało tylko raz, a reszta to porażki. Więc ryzyko jest.
W następnej kolejce według mnie jedyną izi peffą jest Pogoń Siedlec, reszta ciężka do obstawienia chyba, że ktoś wyskoczy z jakimiś bombowym info ???? .
Relacja live video:
http://tylkosport.tv/news.php?id=17
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=ACIyaCZvEWI
Ciekawy skrót z meczu Orła z Celulozą. W ofensywie wcale Orzeł nie gra słabo i z Celulozą zwyciężył zasłużenie. Niemniej jednak pokazuję filmik, bo w meczu doszło do dwóch kuriozalnych sytuacji - bramka dla Celulozy była czy nie? I do brutalnego faulu gracza gości, po którym zawodnik Orła stracił przytomność.
 
S 2

sport83

Użytkownik
Żeby tylko te relacje były faktycznie &quot;na żywo&quot;. Nie raz już mnie przez ten portal szlag trafiał????. Zauważyłem że często są błędne wyniki, mecze nie są &quot;odpalane&quot; o czasie nie mówiąc juz o błędnych terminach spotkań.
Dobre wyniki na żywo są, nie licząc stron klubowych, na podkarpacielive.pl Może mało lig i ukierunkowane na region, ale za to solidnie i do tego jest 2 wschodnia (którą ja akurat często gram), a nie ma tej ligi praktycznie nigdzie.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
W dzisiejszym meczu 4 ligi Dolnośląskiej rezerwy Chrobrego grają w LEgnicy z Konfeksem. W związku z tym, że pierwszy zespół rozgrywa o 12:00 mecz w Międzyrzeczu (cięzki teren) polecam zagrać delikatnie na 1 gdyż drużyna rezerw nie będzie wzmocniona zawodnikami z 1 zespołu.
kursy 1.8 betsafe i 1.65 w tobecie. Pozdrawiam
7:0 szybko i bez bólu. pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
III liga Łódzko-Mazowiecka

Liderem sezonu jesiennego zostaje Pogoń Siedlce. Może i według niektórych jest to trochę zaskoczeniem, skoro na awans Pogoni jeszcze przed sezonem tobet płacił nam 15 razy postawionej kwoty, gdzie na awans Radomiaka dawali nam tylko trzykrotność postawionej sumy. Chociaż jeszcze do końca sezonu zostało nam drugie to tabela nadal bardzo ciasna. Forma Pogoni jak na III ligę jest wyśmienita, strzelili aż 41 bramek w 15 kolejkach, co nam daje 2,7 bramki na mecz. Nie wiadomo jak Pogoń będzie się prezentować w następnym sezonie, ale jak sam prezes mówi, że znając historię to zawsze Pogoń miała lepszą formę w rundzie wiosennej więc to dobrze wróży na następną rundę. Co prawda mówi się o odejściu najlepszego strzelca Pogoni Jacka Kosmalskiego do wyższej ligi, ale to wszystko pod wielkim znakiem zapytania. Tak samo jak najlepszy piłkarz Agu, ma podobno propozycję grać w lidze hiszpańskiej. Więc jeżeli tych dwóch zawodników odejdzie z Pogoni mogą mieć olbrzymie kłopoty z awansem, bo rywale na pewno nie spoczną na laurach. Radomiak na pewno tą rundę zaliczy do nieudanych bo oni byli faworytami do awansu, a jak na razie to wszystko blado wygląda. Niespodzianką jest na pewno wysoka pozycja Mazura Karczew który ma tyle samo punktów do Kutno.
Concordia Piotrków Trybunalski odniosło w ostatnim meczu swoje pierwsze zwycięstwo, a jak wszystkim wiadomo jest to spadkowicz z II ligi. Czy zarząd weźmie się za klub od następnej rundy ? Czy będą walczyć o utrzymanie w lidze ?​
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Witam. W tobet oraz w betsafe pojawiły się kursy na 4 ligę dolnośląską.
Polecam zagrać Rezerwy Chrobrego Głogów. Grają z Pumą, która szału nie robi w tym sezonie. Rezerwy powinny być wzmocnione graczami z 1 zespołu. Pierwszy zespół zakończył już rundę jesienną.
Kursy 2.0 w Tobet 1.8 w betsafe
i niestety Chrobry II przegrał 0:2 z Pumą ... mimo, że kurs poleciał już na Chrobrego do 1.65 w Tobecie
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
TO JUŻ JEST KONIEC...​


Mirosław Hernik zrezygnował z pomocy finansowej na rzecz Radomiaka 1910 SA Radom z dniem dziesiejszym. Radomiak nie ma także trenera. W dniu dzisiejszym została zakończona współpraca z trenerem Grzegorzem Wesołowskim, a większość zawodników z obecnej kadry otrzyma wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

OŚWIADCZENIE

Mając na uwadze wydarzenia z ostatnich kilku miesięcy z dniem dzisiejszym zawieszam moją działalność w Radomskim Klubie Sportowym Radomiak 1910 S.A. oraz wszelkie wsparcie finansowe dla klubu. W dniu dzisiejszym została zakończona współpraca z trenerem Grzegorzem Wesołowskim, większość zawodników z obecnej kadry otrzyma wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Działanie takie jest spowodowane tym, że w klubie niestety będzie raczej trzeba szukać dużych oszczędności i wydatków. W tym miejscy chciałbym przeprosić trenera za taką sytuacje, gdyż tu nie ma jego żadnej winy. Wina leży w gronie osób, które przez ostatnie kilka miesięcy miały na celu doprowadzenie mnie do złożenia rezygnacji. W ciągu następnych kilku tygodni zostanie przedstawiony plan działania Radomiaka na rundę wiosenną.

Pierwszym powodem, który wpłynął na moją decyzję jest poczucie całkowitego braku wsparcia ze strony kibiców Radomiaka. W przeciągu czterech lat mojej działalności w klubie starałem się mieć kibiców właśnie na uwadze. Jestem jedynym prezesem w przeciągu 100-letniej historii Klubu, który w takim okresie wspomógł klub finansowo na kwotę ok. 2 mln. zł. Brak wsparcia został boleśnie uwydatniony podczas pierwszej rozprawy sądowej, kiedy to z prezesem Podlewskim zostaliśmy osamotnieni. A przecież sprawa w której jesteśmy oskarżonymi jest sprawą właśnie za działalność w klubie Radomiak. Być może niektórzy z kibiców wspierają poprzednie zarządy i poprzednich działaczy? I na powrocie takich osób do klubu właśnie kibicom zależy....

W Radomiaku przez kilka lat ciągle napotykaliśmy ogromne przeszkody. Wsparcie miasta wyrażane poprzez stypendia jest oczywiście ogromne. Ale czy normalnym jest obowiązek uiszczania opłat za korzystanie z boiska czy pomieszczeń klubu, czy boiska przy ul. Rapackiego? Czy normalnym jest, że teren przy ul. Struga jest zarządzany przez osobę, która w swojej działalności dąży do postawienia nas przed sądem? Budynki, a także stadion przy ul. Struga wymagają generalnego remontu do dziś jednak wykonywane są prace, które mają na celu utrzymanie obiektu takim stanie, aby budynek nie uległ zawaleniu. Nie będę teraz wyrokował czy wina leży to po stronie pana Kota, Kalinkowskiego czy władz miasta. Chciałbym jeszcze raz wspomnieć o meczu derbowym, za który tak zostaliśmy obwinieni jeżeli chodzi o organizację. Przecież Radomiak 1910 S.A. nie zarządza obiektem, nie może wykonać dodatkowych wejść itp. Wielokrotnie występowaliśmy do władz miasta o wykonanie remontów itp., zawsze jednak spotykaliśmy się z odmową.

Mam głęboką nadzieję, że w Radomiu powstanie nowy stadion, na którym Radomiak będzie mógł rozgrywać swoje mecze w Ekstraklasie. Bo to jest miejsce należne temu klubowi. Miałem pomysł na funkcjonowanie klubu w najbliższym czasie, moim zamiarem było włączenie aportem firmy MIRAX do spółki i tym samym ogromne podwyższenie kapitału zakładowego i zapewnienie stabilizacji finansowej co najmniej do poziomu pierwszej ligi. Ten pomysł jednak dziś nie jest realny.

Kibice, których swego czasu uważałem za siłę tego klubu, dziś zadali cios w policzek. Zawsze powtarzałem, że moim celem nie jest chęć wzbogacenia się, czy zrobienia dzięki Radomiakowi kariery. Dziś chciałem tylko wsparcia ze strony kibiców. I nie chodzi o takie jak było wyrażone w meczu derbowym, na meczu z SMS Łódź czy meczu z Kutnem, gdzie do klubu za chwilę dotrze kara za wybryki kibiców. Chciałem wsparcie dla mojej osoby, docenienia wkładu jaki włożyłem przez 4 lata działalności. Być może moje myślenie było naiwne, być może za bardzo z opinią kibiców się liczyłem. Ale przecież to dla WAS to robiłem, bo chyba nikt nie pomyślał, że dla grupy piłkarzy, czy dla siebie. W Radomiu znane są przykłady, gdzie osoby poprzez sport promowały własne firmy, szantażowały władze miasta itp. Ja tego nie robiłem nigdy, owszem chciałbym, aby miasto posiadała tak jak w Kielcach udziały w spółce, jednak i to nie było możliwe w Radomiu. Nigdy nie starałem się firmy MIRAX wypromować na Radomiaku.

Mając na uwadze powyższe oraz to, że chciałbym aby Radomiak się rozwijał zapraszam do rozmów i spotkań wszelkie osoby, które są gotowe odkupić moje udziały w spółce. Jeszcze raz powtarzam: na Radomiaku nie chciałem i nie chcę zarobić! Liczę, że znajdzie się osoba, która będzie gotowa wspierać klub tak samo hojnie jak ja.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Mirosław Hernik
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najlepszy strzelec Pogoni Jacek Kosmalski nie odejdzie w obecnym okienku transferowym do innego klubu. Dziś podpisał nową umowę z siedlecką Pogonią. Nowa umowa między Pogonią a Jackiem Kosmalskim będzie obowiązywać do 30 czerwca 2011. Jeżeli Pogoń awansuje do II ligi automatycznie zostanie przedłużona o kolejny rok, czyli do końca czerwca 2012.
Do drużyny Grzegorza Wędzyńskiego i Grzegorza Siedleckiego przymierzanych jest kilku nowych piłkarzy. Blisko przyjścia do biało-niebieskich są: Damian Guzek (Podlasie Biała Podlaska), Piotr Talar (KP Piaseczno), Mariusz Marczak (środkowy pomocnik, Narew Ostrołęka) oraz Paweł Nerek (bramkarz, OKS 1945 Olsztyn).
Źródło: http://www.mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/55-wyronione/1927-jacek-kosmalski-zostaje-w-siedlcach
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Koniec marzeń o drugiej lidze!?


Władze miasta na czele ze Zbigniewem Burzyńskim nie kochają piłki nożnej!
Tego nie spodziewali się nawet najwięksi oponenci piłki nożnej w Kutnie. Miasto obcięło III ligowej sekcji piłki nożnej seniorów MKS „Kutno” dotację na I półrocze 2011 roku o około 100 tysięcy złotych!! Co to oznacza w praktyce? Koniec marzeń o II lidze w Kutnie.
Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że w 2011r większość stowarzyszeń sportowych dostanie wyższe, niż w ubiegłym roku dotacje.
O komentarz w tej gorącej sprawie poprosiliśmy trenera MKS Kutno, Pawła Ślęzaka.
- O poziomie dotacji na I półrocze 2011 roku dowiedziałem się wczoraj na Radzie Sportu. Jestem w szoku, nie mogę spokojnie o tym rozmawiać, widać prezydent za nic ma nasze starania o jak najlepsze wyniki w III lidze. Przecież zajmujemy po raz pierwszy w historii kutnowskiej piłki nożnej II miejsce po rundzie jesiennej i mamy realne szanse na walkę o awans do II ligi - denerwuje się Paweł Ślęzak.
Jeśli decyzja władz miasta nie ulegnie zmianie, środków na prowadzenie klubu starczy do połowy kwietnia.
- Gdybym wiedział wcześniej, że miasto tak nas potraktuje, nie planował bym obozu, nie wzmacniał zespołu. Nie wiem co mam powiedzieć piłkarzom dzisiaj na treningu. Przecież zapytają mnie jak to możliwe trenerze, przecież prezydent osobiście zapewniał nas, że nam pomoże w walce o awans. Nie wiem co im odpowiem… - dodaje trener Ślęzak.
http://www.miejscy.pl/news.php?id=1554
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Trochę lepiej w Radomiaku...



Andrzej Bednarz kolejnym nabytkiem Radomiaka!


Powrót z wypożyczenia Arkadiusza Oziewicza i pozyskanie Grzegorza Gromadzkiego, to nie jedyne wzmocnienia Radomiaka tej zimy. Po 1,5 roku przerwy na Struga wraca Andrzej Bednarz. Zawodnik ustalił już wszystkie warunki kontaktu z Mirosławem Hernikiem i wiosną będzie grał przy Struga. - Andrzej to doświadczony i solidny gracz, który bardzo nam się przyda - podkreśla szkoleniowiec Radomiaka, Arkadiusz Grzyb.

Zawodnik na początku stycznia starał się o angaż w holenderskiej drużynie Fortuna Sittard, z którym to zespołem przebywał na obozie w Turcji, jednak nie trafił do klubu z zaplecza Eredivisie i próbował swoich sił w I-ligowym Kolejarzu Stróże. Ostatecznie zdecydował się wrócić do Radomiaka.

30-letni gracz mogący występować zarówno na środku defensywy jak i pomocy ostatnio związany był z irańskimi klubami. Grał w Zob Ahan Isfahan i Saba Kom. W Polsce występował m.in. w Cracovii, Arce Gdynia, Piaście Gliwice, Hutniku Kraków a także w Górniku Zabrze, w którym rozegrał 20 meczów w Ekstraklasie. Barwy Radomiaka reprezentował wiosną sezonu 2005/2006 oraz 2008/2009.

Od nowego tygodnia Andrzej Bednarz rozpocznie przygotowania z zespołem Radomiaka.

źródło: http://www.radomiak.com.pl
zdjęcie: http://www.interia.pl
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pogoń Siedlce - MKS Kutno 1,45 Tobet
Sezon 2010/2011 H2H
Dość ciekawy typ. Wyżej możemy przeczytać informacje o tym, że w Kutnie miasto obcięło wydatki o około 100 tysięcy złotych na selekcję piłkarską w mieście.
W tabeli te dwa zespoły lidera i wicelidera dzielą 4 punkty. W Siedlcach myśli się już o 2 lidze na 100%, nikt nie wyobraża sobie w obecnej sytuacji nie awansować. Do tego należy dodać fakt, że Pogoń w ostatnich latach miała zawsze lepszą rundę wiosenną niż jesienną.
Sam fakt, że właściciele Pogoni Siedlec zatrzymali takiego zawodnika jak Kosmalski świadczy tylko o tym, że chcą awansować do tej II ligi.
W Siedlcach budowany jest duży stadion jak na III ligowca co też może przyczynić się do awansu, do tego 4 boiska treningowe, a raczej cała baza treningowa.
http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=5096
Myślę, że to wszystko świadczy, że Pogoń awansuje w tym sezonie do II ligi wschodniej. Jedyny fakt przeciwko typowi to zła gra Pogoni w sparingach, ale mecze o nic to nie mecze o punkty ???? .
 
B 94

bart7890

Użytkownik
witam, niebawem rozpoczną się rozgrywki niższych lig i pisze z zapytaniem czy są na forum osoby z rejonów obejmujących III ligę wielkopolsko-kujawsko pomorską i IV wielkopolską (północ i południe). jeśli są takie osoby, które mają okazje oglądać mecze tych lig, interesują się swoimi i nie tylko swoimi miejscowymi klubami proszę o napisanie do mnie prywatnej wiadomości. chciałbym mieć kontakt z takimi osobami lub utworzyć jakiś temat na forum w celu opisywania tego co dzieje się w wymienionych wyżej ligach w celu pomocy przy obstawianiu ;) pozdrawiam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli ktoś ma ciekawe informacje dotyczące meczu lub danej drużyny to może je napisać tu, nie trzeba tworzyć kolejnego tematu ;)
Edit:
Dlatego trzeba zachęcić ludzi do tego, a nie zbierać ich w jakąś grupę.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak po zimie.
Wyniki sparingów w zimowym okresie przygotowań:
22.01: Radomiak Radom - Wulkan Zakrzew 0:1
29.01: Radomiak Radom - KS Warka 5:1
05.02: Radomiak Radom - Motor Lublin 3:3
12.02: Radomiak Radom - Avia Świdnik 2:2
16.02: Radomiak Radom - Orzeł Wierzbica 0:0
19.02: Radomiak Radom - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
23.02: Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 8:1
26.02: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 2:0
26.02: Radomiak Radom - Mazowsze Grójec 5:1
05.03: Radomiak Radom - Juventa Starachowice 3:0
12.03: Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 1:0
ogółem: 7 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka.
Transfery do klubu:
bramkarze: Michał Domański, Damian Kaczor
obrońca: Andrzej Bednarz
pomocnicy: Grzegorz Gromadzki, Arkadiusz Oziewicz, Mateusz Radecki
napastnik: Piotr Skałbania

Odeszli z klubu:
Bramkarze: Mirosław Kuczera, Jakub Studziński
Obrońca: Paweł Boryczka
Pomocnicy: Dawid Sala, Jurij Fedosenko
Napastnik: Krzysztof Wierzba
Kadrowo nie wygląda to źle, powiedziałbym nawet, że jest lepiej niż było jesienią. Bednarz, Oziewicz i Gromadzki będą ważnymi ogniwami drużyny.
Jeżeli Zieloni zaczą wygrywać u siebie i nie będzie drukarni ze strony sędziów z Siedlec i okolic,
to Radomiak powinien włączyć się do walki o awans.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak - Warta Sieradz @ 1,5
Jesienią było 3-0, tutaj spodziewam się podobnego rezultatu. Warta to bardzo przeciętna drużyna, na wyjazdach maja 1-0-6 (jedno zwycięstwo w Przedborzu), nie widzę dla nich szans na nawiązanie choćby walki przy Struga.
 
K 0

karolina1910

Użytkownik
Coś dla zainteresowanych 4 ligą łódzka. Zawirowania w klubie ze Zduńskiej Woli
Ostatni tydzień w MGKS Pogoń Ekolog pokazał, że decyzje związane z przyszłością klubu mogą się zmieniać z dnia na dzień. Na poniedziałkowej konferencji prasowej działacze poinformowali, że decyzja o wycofaniu drużyny z IV ligi jest ostateczna. Wydali nawet specjalne oświadczenie. Wszystko wydawało się zmierzać ku najgorszemu, w środę drużynę w meczu sparingowym z Gal Gazem Galewice poprowadził trener rezerw Tomasz Ziółkowski, tymczasem w czwartek wieczorem zarząd zdecydował, że klub jednak wystawi drużynę do rozgrywek IV ligi. Do klubu wrócił więc trener Marcin Matysiak, pod którego wodzą Pogoń pokonała w sobotnim sparingu Centrę Ostrów Wielkopolski. O aktualnej sytuacji klubu z prezesem Jarosławem Szewczykiem rozmawiali Michał Sieczkowski i Marek Lorenc.

jak by ktoś chciał link do wywiadu to pisać na priv bo nie mogę jeszcze wstawiać we wiadomości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom