>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nashville Predators
: Washington Capitals

Capitals ML / 1.97 / Betsson 4:3 SO ⛔

Dzisiejszej nocy będziemy świadkami drugiego a zarazem ostatniego pojedynku w tym sezonie między Nashville Predators, a Washington Capitals. Pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem dla Capsów, którzy pewnie wygrali 5:2 budując już dużą przewagę w pierwszej tercji. Dziś spotykamy się w Music City i na pewno będziemy świadkami równie emocjonującego meczu.

Predators po IO swoimi występami utwierdzili mnie, że PO w tym sezonie to coś czego nie sa w stanie zdobyć. Szczególnie fanów tego zespołu musza boleć występ na własnej tafli. Tu po IO rozegrali 8 spotkań, a wygrali jedynie 2. Chociaż te porażki nie były jakies wyraźnie to zespół jednak odstawał od rywali. Imponujący jest natomiast bilans wyjazdowy. 10 punktów w 8 spotkaniach to wynik bardzo dobry jak na zespół grający o nic. Ofensywa Predators ostatnimi czasy odrodziłą się i strzeliła 21 goli w 6 meczach. Z drugiej strony trzeba powiedzieć o przeciętnej dyspozycji goalie gospodarzy Rinne, który wpuścił 4 lub więcej goli w 5 z swoich ostatnich 6 spotkań. Zresztą ta gra defensywna w całym sezonie jest przeciętna. Zespół traci średnio 3 bramki na mecz i plasuje ich to na miejscu 23 w tym aspekcie.

Capitals cały czas są w grze o PlayOffs i ich ostatnie wyniki robią wrażenie. Wygrane z Canucs,Leafs u siebie, następnie trip na zachodnie wybrzeże i mecze z Ducks,Kingsx2,Sharks z których wywożą imponujące 6 punktów. Warto napomnieć o przyzwoitej defensywie drużyny występującej w Verizon Center. Tu clue jest sprowadzony Halak, który w 5 z 8 startów wpuścił do bramki 2 lub mniej krążków. Capitals są zespołem świetnie radzącym sobie w ofensywie. Jest Ovi, niesamowity Backstrom, czy też Ward dla którego marzec jest bardzo udany. Nie mogę zapomnieć o Kuznetsovie który w marcu przyszedł z KHL i robi na prawdę na mnie wrażenie. Młokos wszedł do ligi i kręci niezłe cyferki. Washington są B2B co na pewno ma wpływ, lecz nawet to, że trener wystawił w bramce Holtbiego przeciwko Bostonowi pokazuje, że dzisiejsze spotkanie jest ważniejsze.

% special plays jest też po stronie Capitals

Wyjazdowe PP Caps 23.8% Domowe PK Preds 79.4%
Domowe PP Preds 20.7 % Wyjazdowe PK Caps 84.4%

Uważam, że dziś o wygraną drużynie Capitals nie będzie łatwo, ale są w niezłej formie, ostatnimi czasy nieźle spisują się w delegacjach, a i motywacja na pewno po ich stronie jest wielka. Predators ostatnimi czasy grają lepiej na wyjazdach dlatego mam nadzieje, że zostanie zachowany status quo i dziś mam nadzieję na wygraną drużyny ze stolicy USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ostatnie statystyki Bruins są wręcz fenomenalne i nic nie wskazuje na to, by jakimś sposobem &quot;znużyło&quot; ich wygrywanie swoich spotkań, a wygrali 14 spośród ostatnich 15 i puścili jedynie 13 bramek w ponad 11 meczach. Dziś back to back w Filadelfii, ale tutaj z kolei zachowują następny, świetny bilans b2b tego sezonu - 12-2, więc nie robiłbym większych problemów z ewentualnego zmęczenia, bo Bruins są po prostu naładowani ogromną energią.

Wczorajszy mecz w Waszyngtonie rozpoczęli całkowicie pod swoje dyktando nie zostawiając żadnej swobody dla gospodarzy w swojej strefie defensywnej. Caps z początku mieli wyraźny problem z podjęciem inicjatywy, oddaniem jakiegokolwiek strzału na bramkę i przede wszystkim z wykorzystaniem szans w grze z przewagi, która była ich główną alternatywą, jednak defensywa Miśków odgrywała solidną robotę; blokowali sporo strzałów, świetnie się rotowali i konsekwentnie wyłączali z gry Owieczkina. Holtby w bramce Stołecznych z początku stał pewnie, próbował trzymać ich w grze, ale po otwarciu wyniku przez Iginle , (2 bramki w meczu, w tym 30 tego sezonu) kolejne gole posypały się dość szybko i sprawa była już raczej przesądzona.

Wszystko ostatnio wychodzi po myśli Bruins i nie sądzę, by miał się w najbliższym czasie pojawić jakiś krytyczny moment, tym bardziej że po wygraniu swojej dywizji i zapewnionym pobycie w playoffach , jest jeszcze &quot;president trophy&quot; o który zdecydowanie warto zawalczyć. Niedźwiadki są na misji, pokonali już w tym sezonie Flyers na ich terenie pięcioma bramkami i według mnie są dziś w kolejnym podejściu słusznym faworytem. Flyers grają bardzo dobrze, włączyli się ewidentnie w walkę o playoffy, ale błędy wciąż popełniają, przede wszystkim sporo kar i jeśli nie poprawią przynajmniej tego aspektu, dla Miśków będą jeszcze łatwiejszym łupem, którzy konsekwentnie to wykorzystają.

Boston Bruins OT @ Philadelphia Flyers [1,95] PinnacleSports ✅ (4:3 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Ottawa Senators - Calgary Flames
Data: 30.03.2014 r. godz. 23:05
Typ: Ottawa Senators (włącznie z dogr. i rzut. karnymi) ✅ Ottawa 6:3 (Hemsky 2 pkt, Michalek 2 pkt, Spezza 1 pkt)
Kurs:1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy późny wieczór wybrałem starcie Ottawy Senators z Calgary Flames. Obie drużyny nie są potęgami w obecnym sezonie, a mówiąc szczerze raczej przeciętniakami do bicia; na co wskazują ich miejsca w Konferencjach. Odpowiednio, &quot;Senatorzy&quot; na Wschodzie zajmują 12. lokatę (na 16 zespołów), przy 13. &quot;Płomieni&quot; na Zachodzie, co daje im przedostatnie miejsce w tejże Konferencji. Wyprzedzają tylko &quot;Nafciarzy&quot; z Edmonton... Trzeba jednak powiedzieć, że ostatnio Calgary prezentuje się zupełnie przyzwoicie wygrywając 3 z ostatnich 5 spotkań, pokonali m.in. Rangersów i San Jose, a to zawsze duży plus. Ulegli nieznacznie Anaheim (1:2) i Nashvile (5:6). Jednakże Ottawa mimo delikatnie mówiąc nie najlepszej gry w tym sezonie potrafiła ostatnio ograć u siebie faworytów z Chicago.
Senators tracą do miejsca premiowanego udziałem w PO aż 8 pkt, jednak na pewno będą chcieli dziś wygrać na własnym lodzie i zmniejszyć tę stratę. Bo mówiąc uczciwie z kim mają to robić jeśli nie z takimi ekipami jak Calgary?
Ostatnie 2 mecze obie drużyny solidarnie podzieliły między siebie. Suwerennie wygrywali gospodarze spotkań, z tym, ze zwycięstwo Ottawy miało miejsce we wrześniu ub. r., a Calgary wygrało u siebie z Sens na początku marca. Nie przeceniałbym jednak tego faktu i twierdzę, że Ottawa wygra dziś z Calgary na własnym lodzie. Dużym plusem jest sprowadzenie do Senators byłego napastnika Oilers - A. Hemsky&#39;ego, który uzupełnia tercet napastników ze swoim rodakiem M. Michalkiem i centrem, który może wreszcie wróci do dawnej świetności J. Spezzą.
Słowem: stawiam dziś na Ottawę Senators!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Tampa Bay Lightning vs Detroit Red Wings

(O 5.5)

▶ [ 2.080 ]
Bukmacher:
Pinnacle
Spotkanie zwróciło moją uwagę ponieważ w ostatnich meczach z udziałem tych drużyn padały praktycznie same wyniki pokrywające zakład. Red Wings grają zaskakująco dobrze w tym ciężkim dla zespołu czasie. Młode wilki odwalają kawał dobrej roboty w zespole. Oba zespoły strzelały średnio 3 bramki w swoich spotkaniach oraz średnio traciły 3 bramki, fajnie gdyby dziś oba nie zeszły poniżej tej średniej :grin: Co prawda w spotkaniach tych drużyn w tym sezonie tylko raz padł wynik który dawał sumę powyżej 5,5 bramki, ale dziś okoliczności są trochę inne. Głównym argumentem jakim kierowałem się typując to fakt, który wymieniłem wyżej apropo ostatnich wyników obu drużyn. Dodając do tego fakt, że zarówno Błyskawice regularnie punktują i strzelają ostatnio średnio te 3 bramki oraz Red Wings którzy pomimo szpitala potrafili już sprawić nie jedną niespodziankę to widzę tutaj value. Polecam !

EDIT: No i brakło jednej bramki ???? A tak sie fajnie po 1t zapowiadało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks

Niewątpliwy hit dzisiejszej kolejki spotkań rozgrywanych za oceanem. Na przeciw siebie staną wielcy potentaci tej ligi a więc Penguins oraz Blackhawks. W pierwszym starciu obu ekip, górą byli dzisiejsi goście, którzy tamten mecz pewnie wygrali na własnej tafli w Chicago. Dzisiejszego wieczoru ekipa Penguins powinna zrobić wszystko aby wziąć rewanż za tamtą porażkę, nie wygrali wygrali w Pensylwanii od trzech spotkań i tak prestiżowe starcie jak dziś, jest do tego świetną okazją. W bramce gospodarzy stanie Fleury, który bronił ostatnio kiepsko i nie był pewnym punktem obrony Pens, zaś na przeciw zobaczymy Crawforda, ten spisuje sie przyzwoicie aczkolwiek bez większego szału. Oba teamy sa lekko przetrzebione kontuzjami, goście grają bez kreatywnego Patricka Kane-a, po drugiej stronie zabraknie przede wszystkim Małkina oraz Letanga. Mimo tego jestem przekonany iż to gospodarze zaprezentują dziś wiekszy wachlarz możliwości. Typ raczej na tzw &quot;czuja&quot;, ale jak wiadomo cieżko wyczuć wyniki tego typu spotkań. Polecam gre na Penguins.

Penguins OT 1,98 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
New York Rangers @ Edmonton Oilers
Rangers (OT) 1,6 ✅ Bwin 5-0 ;)
Druga najlepsza ekipa wschodu- New York jeśli chodzi o delegacje zawita dziś do Edmonton. Nafciarze ostatnio ograli u siebie Anaheim, ale ten wynik w żadnym wypadku nie zastrasza mnie przed zagraniem dziś w stronę Strażników. Kaczki w drugiej połowie sezonu to już nie ten sam team i takie wtopy jak tam ostatnio w 2014 zaczęły być u nich na porządku dziennym. Oilers to najsłabsza defensywa w całej lidze, w ataku też za różowo nie jest, do tego od dłuższego czasu ekipa to gra już tylko spotkania o pietruszkę. Dla Rangersów natomiast każdy mecz do końca sezonu zasadniczego będzie jak finał. Dla Strażników jest szansa na zajęcie nawet 3 miejsca na wschodzie i nie jest to jakaś czysto matematyczna szansa, ale całkiem realna okazja, bo przed nimi są Flyers i Lightning, a różnice punktowe są niewielkie. Oczywiście dodatkową motywacją dla nich powinno być też to co dzieje się za ich plecami w tabeli, bo Red Wings, Jackets i Capitals będą do końca ambitnie zabiegały o play-offy. W ekipie Strażników bez poważnych absencji, drużyna ostatnio częściej grała wyjazdy i wychodziło jej to całkiem przyzwoicie. Dziś nie ma się co oszukiwać, że jadą do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i obowiązkiem dla nich powinno być zgarnięcie 2 oczek. Oczywiście, Edmonton to nie jakaś zbieranina byle jakich zawodników, w składzie jest kilku naprawdę utalentowanych graczy, ale nie sądzę by po zwycięstwie z Ducks miało przyjść kolejne ze Strażnikami.
Dodatkowo polecam w obliczu słabej defensywny gospodarzy zagrać na bramki:
D. Stepan strzeli gola w meczu ⛔ @3,7 Betsson
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

(U 5.5)

▶ [ 1.980 ]
Bukmacher:
Pinnacle Po wczorajszym typie gdzie po 1t wszystko układało się dobrze, a ostatecznie potem zabrakło skuteczności dziś idę w under bramkowy . Linia 5,5 do pobrania. Spotkania Jets i Ducks to w większości mecze które nie przekraczały 5 bramek. Ten ostatni w styczniu zakończył się wynikiem 2:3. Ducks ostatnio o ile wygrywają z drużynami na zbliżonym poziomie to z outsiderami sobie kompletnie nie radzą. Dziś widzę wyrównane spotkanie. Jets ostatnio dają sobie wbić średnio 3-4 bramki, mam nadzieję że dziś zagrają dobrze w defensywie i wykorzystają to, że Kaczkom brakuje skuteczności gdy grają ze słabiakami. W ostatnim meczu trener Jets dał szanse w wyjściowym składzie Pavelcowi, ale chyba się pomylił bo ten puścił 3 bramki w 1t i na drugą już nie wyjechal. Oby dziś jeśli zagra wypadł lepiej, choć osobiście myślę, że lepiej by było gdyby to Montoya stanął między słupkami. Zaryzykuje po takim kursie, myślę, że dziś nie postrzelają.​
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Witam po przerwie panowie, niestety nie mialem ostatnio czasu na pisanie analiz, czy tez jakichkolwiek szans na ogladanie NHL z roznych powodow, mozecie mi w miare krotko strescic co ciekawego dzialo przez ostatni tydzien czy dwa? Czy mam przejsc do ogladania suchych recapow? ????
Pozdrawiam.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Florida Panthers @ New Jersey Devils
Devils (60&#39;) 1,76 ✅ bet365
Cóż, jest to mój pierwszy typ w stronę Devils odkąd skrobię tu jakieś słowo w tym dziale, miejmy nadzieje, że będzie udany. Do pójścia w stronę tego typu skłoniła mnie analiza sytuacji w tabeli. Prawda jest taka, że Devils zachowują jakiś cień szansy na awans do play-off. Jeśli po dzisiejszej nocy ten cień ma być nadal widać, to obowiązkiem dla Diabłów jest wygrać spotkanie z jedną z najsłabszych ekip w lidze- Panterami. New Jersey w 2014 roku na własnej tafli prezentują się całkiem dobrze, a jeśli przytrafiały się porażki to raczej z drużynami pokroju Sharks, Blackhawks, Avalanche, Bruins itp.. Do tego Diabły wygrały 5 ostatnich potyczek z Panterami we własnej hali. Florida natomiast na wyjazdach prezentuje się fatalnie, w ostatnich 12 meczach zaledwie 2 wygrane, a reszta to same porażki po regulaminowym czasie gry. Jeśli w New Jersey marzą jeszcze o play-off to to spotkanie muszą wciągnąć nosem. Jeśli dziś przegrają, szanse pozostaną jedynie matematyczne, mniej więcej takie jakie zazwyczaj ma reprezentacja Polski w piłkę nożną na wyjście z jakichkolwiek grup ;)
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Data: 01.04.2014 r. godz. 01:35
Typ: Ottawa Senators (łącznie z dogr. i rzut. karnymi) ✅ 2:1 Ottawa - SO ????
Kurs:1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak się złożyło, że moje poprzednie dwie analizy dotyczyły drużyn: Ottawy Senators i Caroliny Hurricanes. Kalendarz rozgrywek NHL postanowił skojarzyć te 2 drużyny ze sobą własnie tej nocy! Zatem przyglądając się tym 2 zespołom widzimy jasno, iż są oni sąsiadami w tabeli Konferencji Wschodniej. Ottawa okupuje 12. miejsce, Canes plasują się na 13. lokacie. Od razu widać choćby to, że są to przegrani tego sezonu. Niewątpliwie jednak będzie to bardzo ofensywny mecz ponieważ obie ekipy lubią sobie sporo postrzelać, szkoda, że często bez prochu... w postaci bramek. Over strzałowy powinien &quot;siąść&quot; w tym meczu, ale ja jednak typuje zwycięstwo danej ekipy, a nie bet ze strzałami. Zatem stawiam dziś (podobnie jak wczoraj z Flames) na Ottawę. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ostatnio dobrą skuteczność na własnym lodzie i uruchomieniu 1. linii Senatorów wspartych niezawodnym Turrisem i solidnym McArthurem. Carolina w ostatnim meczu została pokonana przez &quot;kurtki&quot; co prognozowałem kilka postów wcześniej. Sądzę, że będzie to dość ciekawy mecz i Carolina na pewno się nie położy na lodzie i nie odda tak łatwo punktów Sens. Jednakże tak jak wspomniałem optuję za graniem na Ottawę, gdyż moim zdaniem są obecnie równiejszą ekipą i przy wielkim szczęściu mogą jeszcze załapać się na PO. Ale by tak się stało, trzeba koniecznie pokonać dziś Canes i liczyć na potknięcia innych.Carolina jest jednak zespołem szalenie chimerycznym i nie można zapewnić, że dziś np. nie odpalą jakiejś rakiety i rozniosą Sens. Oby nie... ale to jest NHL - wszystko tam jest możliwe ???? Bezpośredni pojedynek ze stycznia tego roku daje psychologiczną przewagę Carolinie, która wygrała 6:3, nie przeceniałbym jednak tego wyniku i nie sądzę, by był on dziś z tyłu głowy graczy Senators, którzy zlękliby się &quot;Huraganów&quot; ???? Niestety nie zagra Kapitan Sens - Jason Spezza ????
Typ: Ottawa Senators OT - zawsze gram z dogr. i karnymi, bo w NHL często o wyniku decyduje Over Time.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Florida Panthers @ New Jersey Devils
Devils (60&#39;) 1,76 bet365
Cóż, jest to mój pierwszy typ w stronę Devils odkąd skrobię tu jakieś słowo w tym dziale, miejmy nadzieje, że będzie udany. Do pójścia w stronę tego typu skłoniła mnie analiza sytuacji w tabeli. Prawda jest taka, że Devils zachowują jakiś cień szansy na awans do play-off. Jeśli po dzisiejszej nocy ten cień ma być nadal widać, to obowiązkiem dla Diabłów jest wygrać spotkanie z jedną z najsłabszych ekip w lidze- Panterami. New Jersey w 2014 roku na własnej tafli prezentują się całkiem dobrze, a jeśli przytrafiały się porażki to raczej z drużynami pokroju Sharks, Blackhawks, Avalanche, Bruins itp.. Do tego Diabły wygrały 5 ostatnich potyczek z Panterami we własnej hali. Florida natomiast na wyjazdach prezentuje się fatalnie, w ostatnich 12 meczach zaledwie 2 wygrane, a reszta to same porażki po regulaminowym czasie gry. Jeśli w New Jersey marzą jeszcze o play-off to to spotkanie muszą wciągnąć nosem. Jeśli dziś przegrają, szanse pozostaną jedynie matematyczne, mniej więcej takie jakie zazwyczaj ma reprezentacja Polski w piłkę nożną na wyjście z jakichkolwiek grup ;)
Popieram typ, ale po takim kursie bym nie zagrał.
Od siebie dorzucam propozycję na zdobycie bramki przez niekwestionowanego lidera Diabłów - J. Jagra. Nie ma się co za bardzo rozpisywać o tym zawodniku, bo to żywa legenda. Z resztą nie jestem w tym tak dobry jak Yem ;) #68 W ostatnich 4 meczach nie zdobył punktu oddając AŻ 19 strzałów! W obecnym sezonie seria ta nie trwała dłużej niż właśnie 4 spotkania, a dostając dzisiaj Florydę, jutro Buffalo i grając teoretycznie mecze &quot;must win&quot; jak tu nie spróbować mu zaufać. Jeśli dzisiaj nie trafi, na pewno zagram go jutro.
J. Jagr @ 3.15 (Betsafe) ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Los Angeles Kings- Minnesota Wild :hokej: więcej strzałów: Kings @ 1,42 bwin ⛔ 20:20 ⛔

Kurs kulawy, Wild nie są tacy słabi więc co skłania mnie do grania na Kings?
Po pierwsze sucha statystyka, Kings u siebie średnio 32,4 strzałów na mecz a Wild na wyjazdach zaledwie 27,2 . Różnica wydaje się być duża i taka niewątpliwie jest. W sumie dopiero od niedana zacząłem myśleć nad ewentualnym przebiegiem meczu ponieważ ostatnio różnie z tym bywa. A więc Kings mają o co grać, piastują obecnie 6 miejsce na zachodzie ze stratą &quot;aż&quot; 5 punktów do Hawks. Jest to różnica niewielka, patrząc na formę Hawks jak najbardziej do odrobienia. Ale to nie wszystko. Kings mają rozegrany 1 mecz mniej, jeśli dziś wygrają zmniejszą stratę do Blackhawks i zwiększą szansę na słabszego rywala w 1 rundzie PO. Drużyna Suttera po Igrzyskach gra o wiele lepiej co odzwierciedla bilans 13:3. Na Staples Center po IO grali 8 razy i ani razu nikt nie oddał więcej strzałów od nich. Dziś też powinno być łatwo bo drużyna Wild zbyt lotna nie jest a i tak naprawdę o nic już nie grają.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Popieram typ, ale po takim kursie bym nie zagrał.
Od siebie dorzucam propozycję na zdobycie bramki przez niekwestionowanego lidera Diabłów - J. Jagra. Nie ma się co za bardzo rozpisywać o tym zawodniku, bo to żywa legenda. Z resztą nie jestem w tym tak dobry jak Yem ;) #68 W ostatnich 4 meczach nie zdobył punktu oddając AŻ 19 strzałów! W obecnym sezonie seria ta nie trwała dłużej niż właśnie 4 spotkania, a dostając dzisiaj Florydę, jutro Buffalo i grając teoretycznie mecze &quot;must win&quot; jak tu nie spróbować mu zaufać. Jeśli dzisiaj nie trafi, na pewno zagram go jutro.
J. Jagr @ 3.15 (Betsafe)
Dlatego też jeszcze lepszą opcją na Jagra jest zagranie over 0.5 pkt, które proponuje BetCity, kurs nawet zjadliwy a prawdopodobieństwo że Czech zanotuje minimum asystę zdecydowanie większe niż to że strzeli bramkę, tym bardziej że jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie dokonania Devils w ofensywie to jedynym logicznym rozwiązaniem na strzelca bramki jest Adam Henrique, tyle że taki bet jest dostępny w Doxxbet ale kurs jest kosmiczny jak na moje i nawet za drobniaki warto spróbować. Co prawda Adam strzelał bramki w dwóch ostatnich spotkaniach i będzie ciężko utrzymać ten streak, ale Pantery w obecnym stanie i z Ellisem na bramce niestety ale wymagającym rywalem być nie mogą dla drużyny, która myśli jeszcze o PO ;)
Jagr over 0.5 pkt / 1.72 BetCity ✅
Henrique to score 60&#39; / 4.50 DOXXbet ⛔ taa 6 bramek i Adam nawet asysty nie notuje :razz:
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes

Senators zaliczą dzisiejszego wieczoru b2b na własnej tafli przeciwko ekipie z Raleigh, która zawita dziś do stolicy Kanady. Gospodarze obudzili się wkońcu i grają bardzo dobrze, lecz i tak jest już chyba dla nich pozno by awansować do playoffów. Ich szanse są już tylko matematyczne a zatem tylko kryzys ekip bezpośrednio wyprzedzających ich w tabeli mógłby pozwolić na kolejny występ Senators w fazie posezonowej. W bramce gospodarzy dzisiejszego wieczoru ujrzymy Craiga Andersona, który wczoraj odpoczywał by dziś poprowadzić swój zespół do trzeciego z rzędu zwycięstwa. Goście a więc zespół Hurricanes znajduje sie w podobnej sytuacji co ich dzisiejsi rywale, jednakże ich terminarz jest znacznie cięższy co nie daje im wielkich nadziei. Sens są na fali i w tym spotkaniu to oni powinni rozdawać karty, zwycięstwa dodają pewności siebie, a to w przypadku tej ekipy bardzo ważny czynnik. Canes notują kolejny bardzo przeciętny sezon i również tym razem myślą już raczej o wakacjach i lepszej przyszłorocznej kampanii. Biorę strone gospodarzy.
Senators OT 1,96 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Dlatego też jeszcze lepszą opcją na Jagra jest zagranie over 0.5 pkt, które proponuje BetCity, kurs nawet zjadliwy a prawdopodobieństwo że Czech zanotuje minimum asystę zdecydowanie większe niż to że strzeli bramkę, tym bardziej że jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie dokonania Devils w ofensywie to jedynym logicznym rozwiązaniem na strzelca bramki jest Adam Henrique, tyle że taki bet jest dostępny w Doxxbet ale kurs jest kosmiczny jak na moje i nawet za drobniaki warto spróbować. Co prawda Adam strzelał bramki w dwóch ostatnich spotkaniach i będzie ciężko utrzymać ten streak, ale Pantery w obecnym stanie i z Ellisem na bramce niestety ale wymagającym rywalem być nie mogą dla drużyny, która myśli jeszcze o PO ;)
Jagr over 0.5 pkt / 1.72 BetCity
Henrique to score 60&#39; / 4.50 DOXXbet
Niestety miałem tylko over 1,5 pkt i to po mniejszym kursie niż bramka (częste zjawisko). Intuicja wzięła górę i zostałem tylko przy bramce. Koniec końców trafiliśmy ;)
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Columbus Blue Jackets
: Colorado Avalanche

Avalanche ML / 2.12 / Betsson 2:3 OT ???? ✅✅✅
Jeśli Columbus Blue Jackets chcą zająć miejsce w pierwszej ósemce i awansować do post season to muszą z pewnością zmienić stan rzeczy i przestać przeplatać dobre spotkania ze słabymi. Od 12 marca wyniki zespołu to typowa sinusoida(W-L-W-L-W-L-L-W-L-W). Nadchodzące mecze z pewnością zweryfikują to, czy będą dalej w stanie walczyć o PO. 8 ostatnich spotkań w 12 dni to na pewno duży wysiłek, a tu trzeba dodać, że najbliższe pojedynki to wymagający rywale : Avs,Flyers i Hawks. Możliwe, że w bramce znów zobaczymy McElhinney&#39;a ponieważ niesamowicie eksploatowany w marcu Bobrovsky jest chory.
Lawiny wróciły z powrotem na dobre tory i odniosły 3 wygrane w ostatnich spotkaniach. Kolejno Preds,Nucks i Sharks. Jednak suckes który odnieśli w spotkaniu z SjS okupili stratą swojego najlepszego zawodnika jakim jest Matt Duchene(czyt.&quot;Dałszyn&quot; via Szpaku). Jak zapowiedział trener Roy, do pierwszej linii przesunięty zostanie niesamowity MacKinnon któremu partnerować będą o&#39;Reilly i McGinn. Jak sam powiedział już wcześniej borykali się z problemami kontuzji czołowych graczy jakimi są z pewnością Stastny i Landeskog i radzili sobie przyzwoicie. Niesamowite zawody z Rekinami rozegrał Varlamov, który obronił aż 47 strzałów.
Ciężki mecz do wytypowania, ponieważ to Avalanche są zespołem który gra lepszy hokej i z pewnością jest bardziej utalentowany. Jackets natomiast są zdesperowani ponieważ potrzebują punktów i do tego są gospodarzem co sprawia, że są faworyzowani przez bukmacherów. Ja jednak idę dziś w stronę Lawin. Chociaż brak Duchena może odbić się na postawie ofensywnej zespołu, to ja liczę, że powtórzą wynik z grudnia i pokonają rywali.
Phoenix Coyotes
: Winnipeg Jets

Coyotes ML / 1.54/ Betsson ⛔ 1:2

Kojoty aktualnie zajmują ostatnie miejsce, które gwarantuje im awans do PO. Punkt więcej od Stars i do tego jedno spotkanie rozegrane mniej to znikoma przewaga,nawet żadna. Druga połowa marca to przyzwoite wyniki dla Yotes. 7 wygranych w 11 meczach to imponujący wynik. Spowodowało to prześcignięcie Dallas, a teraz należy bronić zdobytej 8 pozycji. Szczerze mówiąc, gdy kontuzji doznał Mike Smith spodziewałem się, że drużyna z Arizony bez swojego podstawowego goalie będzie osiągać gorsze wyniki, jednak Greiss który dziś również awizowany jest do wystąpienia w bramce spisuje się bardzo dobrze.
Zespół Jets, który od początku sezonu spisywał się słabo, dzięki zatrudnieniu Paul&#39;a Maurice&#39;a w styczniu wyszedł na prostą. 9 wygranych w 11 spotkaniach imponowało i po cichu można było myśleć, że zespół Odrzutowców włączy się w walkę o PO. Jednak dalsza faza sezonu zweryfikowała to wszystko i trzeba jasno powiedzieć, że w post season Jets nie zobaczymy. To co stało się dzisiejszej nocy może tylko zaszkodzić zawodnikom tego zespołu. Prowadzić na wyjeździe 4:0 i przegrać wygrany mecz to kryminał. Taki występ może mieć tylko negatywny wpływ na postawę zespołu w meczu z Yotes. Wciąż mam w pamięci co stało się z Sens, którzy w podobny sposób roztrwonili przewagę bramkową z Habs i wpadli w niezły dołek.
Phoenix na pewno chce unikąć sweepu od Jets, ponieważ jest to 3 i ostatnie spotkanie tych zespołów w tym sezonie. Stawiam tu na Kojoty, którzy to spotkanie wygrać muszą,a grający B2B i do tego załamani swoim występem dzisieszej nocy rywale nie podniosą się.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
New Jersey Devils @ Buffalo Sabers
Devils (60&#39;) 2,00 ⛔ Bwin
Wczoraj pisałem, że jeśli Devils wygrają cień szans na awans do PO pozostanie i pozostał. Dziś grają z Szablami i w takiej sytuacji w jakiej obecnie są wstydem byłoby nie wygrać z najsłabszą drużyną w lidze. Przyznam, że dziś skusiło mnie żeby odpalić sobie kalendarz gier Diabłów jakie czekają ich do końca sezonu i przed nimi spotkania z: Sabers, Hurricanes i Senators na wyjeździe, a także na własnej tafli z Capitals, Flames, Islanders i Bruins. Prawda jest taka, że ten kalendarz jest dla nich dość dobry, ponieważ na 7 meczów do rozegrania 5 z nich grają z ekipami, które już właściwie o nic nie walczą (Sabers, Hurricanes, Senators, Flames i Islanders). Nie wiadomo też jak to będzie w ostatniej kolejce w meczu z Bruins bo już wtedy, będące w świetnej formie Miśki mogą mieć zapewniony puchar prezydenta i ich gra nie musi wtedy wyglądać tak jak wygląda teraz. Ciężko się jest rozpisywać tutaj na temat postawy obu zespołów, bo wystarczy spojrzeć w tabele i podstawowe statystyki żeby widzieć co grają obie ekipy. Devils wczoraj 6-3 w przyzwoitym stylu z Florida zatem liczę na kolejne dwa oczka w meczu z jeszcze słabszymi Szablami i dalsze przedłużenie nadziei na awans do PO.
Calgary Flames @ Toronto Mapel Leafs
Mapel Leafs (OT) ✅1,6 Bwin
W tym typie podeprę się dogrywką lub karnymi, bo ciężko powiedzieć co się dzieje z tymi Leafs w końcówce sezonu, ale dziś dostają rywala, którego teoretycznie powinni ograć na tzw przełamanie. Piszę teoretycznie, bo pomimo miejsca w tabeli Płomienie w ostatnim czasie ograły kilku ciekawych rywali (San Jose, Rangers czy też 8-1 z Edmonton), ale też przydarzały się wpadki np z Senators czy Predators. Jak widać jest to zespół nieobliczalny i ciężko przewidzieć jakie postawi dziś warunki Liściom. Więc co mnie kusi zagrać w stronę gospodarzy? Zaliczyli oni serię 8 porażek z rzędu i kiedyś musi nadejść koniec tej fatalnej passy tym bardziej, że Toronto to nie jakiś ligowy średniak, ale zespół który moim zdaniem spokojnie powinien grać w post-season. Podobnie jak dla wcześniej typowanych Devils, dla Leafs też jest już to ostatni gwizdek na to by myśleć o czołowej 8. Teraz każde potknięcie może rozwiać marzenia o PO. Dziś liczę w końcu na 2 pkt ze strony Toronto, wiem że dziś Liście mogą wystąpić bez swojego lidera- Kessel, który ma problemy ze stopą, ale mimo to wyczuwam tutaj w końcu przełamanie tej czarnej serii. Poza tym idę też zgodnie ze swoją ideologią, którą obrałem pod koniec sezonu i gram w stronę drużyn, które grają mecze typu &quot;must win&quot; co wychodzi mi na dobre.
Edmonton Oilers- San Jose Sharks
Sharks ( HC -1,5) ⛔ 2,05 Bwin
Tutaj idę stronę Sharks, którzy ostatnio zaliczyli trochę niemiłych wpadek nawet na własnej tafli z Panthers, Capitals czy Jets. Dziś jednak dostają ekipę z którą będą mogli sobie postrzelać. Oilers to najsłabsza obok Panthers defensywa w lidze, zaś Rekiny w ataku w tym sezonie poczynają sobie bardzo dobrze. Szczerze mówiąc nie widzę tutaj opcji by Rekiny miały zaliczyć kolejną wpadkę w obliczu tego, że wciąż są w walce o jak najwyższą pozycję w tabeli. W tym sezonie na 4 spotkania z Nafciarzami wygrali 3 i kiedy wygrywali to zawsze pokrywali HC -1,5. Dziś 2 pkt mają jeszcze większą wagę niż wtedy kiedy rozbijali Oilers i liczę no solidny mecz Rekinów szczególnie w ofensywie.
Bez analiz:
Carolina Hurricanes @ Pittsburgh Penguins
Penguins (60&#39;) 1,78 ⛔ Bwin 4-1 ( dramat drużyny...)
Philadelphia Flyers @ St. Louis Blues
Blues (60&#39;) 1,85 ⛔ Bwin
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Carolina Hurricanes vs Pittsburgh Penguins (-0.5)

▶ [ 1.794 ]
Bukmacher:
Pinnacle
Jako, że sezon zasadniczy zbliża się ku końcowi tak dziś mamy ostatnią grę pomiędzy zespołami. Pingwiny wygrały wszystkir dotychczasowe mecze kolejno 5:2, 3:1 i 4:3 po dogrywce. Nadal nie zagra Małkin który leczy kontuzję. Po kiepskiej serii gier u siebie w ostatnim czasie Pingwiny zdołały pokonać u siebie Howks. Miejmy nadzieje, że to początek dobrej formy przed PO, a dzisiejszy mecz to będzie spacerek. Hurricanes grają bardzo nie równo, słabe mecze przeplatane przebłyskami. Ambicji mają dużo, ale na PO to zdecydowanie za mało. Ostatni raz z Pingwinami wygrali dokładnie rok i miesiąc wcześniej 1.03.2013. Pingwiny muszą budować formę przed PO, a zwycięstwo dziś podbuduje morale zespołu. Stawiam zdecydowanie na Penguins.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom