>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Człowieku zrób sobie przerwę albo chociaż zastanów się nad tym co stawiasz i jak podchodzisz do meczów.
Twoje analizy to w 80% gadka szmatka, w 10% fakty i w 10% podsumowanie, które kończy się słowami typu &quot;są po prostu lepsi&quot;.
Piszesz o zespołach, że są HOT, a grasz przeciwko nim?
Jeśli kibicujesz drużynom z Detroit i Pittsburgha, to ok, ale granie na nich z takimi przeciwnikami jak dzisiejszej nocy to przecież samobójstwo. Po czym dziwisz się, że przeważa kolor czerwony.
Żal mi niedoświadczonych, którzy korzystają z Twoich typów (na szczęście to nie jestem Ja).
Mam prośbę do Ciebie i wszytkich doświadczonych typerów. Jeśli widzicie analizy, zachęcające do grania typów, które kolega porównał do samobójstwa, to napiszcie o tym przed faktem.
Konstruktywna krytyka podniesie poziom tego działu i z pewnością będzie korzystna dla nas wszystkich.


Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
Penguins OT@ 2,04 Pinnacle✅

Pingwiny w spotkaniu z Kings mocno zawiodły znawców i typerów tego działu.
Osobiście zagrałem w kierunku drużyny z Los Angeles po przeczytaniu analizy Lutka, jednak spotkanie jak dla mnie było bardzo wyrównane, w ostatniej tercji na tablicy było 2-2.
Dzisiejszy przeciwnik drużyny z Pittsburga to wg mnie zdecydowanie łatwiejszy przeciwnik niż Królowie i tutaj widzę okazję do przełamania złej passy dla Pingwinów. Nie ukrywam, że przekonuje mnie kurs zestawiony z drużyną Pens i ich wczorajsza postawa. Gdy przegrywali już 2:0 z Kings losy spotkania wydawały się przesądzone a jednak byli w stanie najpierw błyskawicznie odpowiedzieć po drugiej straconej bramce, a następnie doprowadzić do wyrównania.
Dziś analiza h2h wskazuje na faworyta Pingwiny (ostatnie 9 spotkań 8-0-1 dla Pens). Trzy porażki z rzędu dla drużyny z Pittsburga to skaza na honorze i byłaby to nagorsza czarna seria od kilku sezonów.
Widoczny jest brak kontuzjowanego Malkina, ale cieszy dobra dyspozycja Crosbego i Kunitza. Poza tym w składzie Pens zagra James Neil, który z pewnością miło wspomina ostatni występ przeciw ekipie z Columbus (skompletował hat-tricka).
W Blue Jackets po znakiem zapytania stoi występ Siergieja Bobrowskiego, który wczoraj nie trenował i jego brak w bramce będzie sporym osłabieniem.
Zachęcam do konstruktywnej krytyki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Philadelphia Flyers
: Toronto Maple Leafs

Leafs ML / 2.40 / Betsson ⛔
Over 5.5 / 1.81 / Betsson ✅

Występ w Playoffach wydawał się dla drużyny z Ontario czymś niemal pewnym 2 tygodnie temu. Od 16 marca wszystko to zdaje się jednak życzeniem, które na ten moment cięzko spełnić. Zespół jest w dołku i przeżywa największy kryzys od ponad 3 lat. Dzisiejszej nocy rodzi się kolejna szansa aby przerwać ten zły sen, który na ten moment zatrzymał się na liczbie 6, bo tyle porażek z rzędu odnieśli zawodnicy Leafs. Kolejna przeklęta liczba to 80, bo tyle punktów nadal mają zawodnicy Toronto i na tą chwilę okupują 10 miejsce tracąć do 7 Jackets 0 punktów, lecz mają mniej wygranych w regular time oraz mają rozegranych więcej spotkań. O ile ofensywa wygląda przyzwoicie, bo jest to prawie 3 gola na mecz co plasuje ich na 9 miejscu w lidze(2.5G podczas L-streaku) to defensywa woła o pomstę do nieba. Podczas całego sezonu tracą średnio 3.1 bramki(26 wynik w lidze), a podczas tego streaku tracą grubo ponad 4 bramki. Dużym problem na pewno jest też &quot;otwieranie&quot; spotkań przez drużynę z Kanady. Każde z 6 spotkań to przegrana 1 tercja przez Leafs. PRZERAŻAJĄCE! Oczywiście można obwiniać Reimera, który w pięciu spotkaniach puścił dużo bramek. Wrócił Bernier i pomimo 44 obron i tak wpuścił 5 krążków w meczu z Blues. Zresztą ta statystyka nie może dziwić skoro Toronto pozwala na najwięcej strzałów w lidze(36.2).

Pomimo ścisku w tabeli konferencji wschodniej to drużyna gospodarzy dzisiejszego spotkania jest w przyjemniejszej sytuacji. Aktualnie zajmują 6 miejsce z 83 punktami. Swoje miejsce zawdzięczają z pewnością ostatniemu winning streakowi, podczas którego pokonali : Pens,Hawks,Stars,Blues. Ostatnie 2 mecze to dwie porażki. Kolejno z Kings i Rangers z którymi aktualnie walczą o 5 miejsce. Kapitan drużyny Giroux przyznał, że byli zmęczeni stąd słabsza postawa w tych dwóch spotkaniach. Trener Berube dał swoim zawodnikom dzień wolnego, aby byli gotowi na dwa ciężkie spotkania które ich czekają dnia dzisiejszego i w niedziele kiedy spotkają się z Bruins. Flyers podobnie jak ich rywale strzelają średnio 3 bramki, tracą przeciętnie 2.8.

Warto przeanalizować PP i PK drużyn na przestrzeni ostatnich 5 spotkań.

PP Toronto :
4-16
PK Toronto :
13-16

Wyjazdowe PP Leafs : 16.7 % Wyjazdowe PK Leafs : 81.1 % - cały sezon

PP Flyers :
2-16
PK Flyers :
17-18

Domowe PP FLyers : 14.3% Domowe PK Flyers : 84.2% - cały sezon

Jak widąc PP Toronto wygląda na przestrzeni ostatnich spotkań przyzwoicie, bo w 4 z ostatnich 5 spotkań wykorzystali chociaz 1 szanse.
Flyers natomiast w PK wyglądają świetnie bo tylko 1 stracona bramka w 5 meczach w osłabieniu mówi wiele dobrego o ich defensywie.

Jeśli chodzi o bramkarzy to Steve Mason ma statystykę 2-3-1 3.96 gola w 6 startach przeciwko Toronto,a Bernier traci średnio 3.86 gola, ale jego rekord to 2-1-0.

Toronto wygrało 4 z ostatnich 5 wizyt w Philly i oba spotkania w tym roku. 1:3(3 października) i 4:3(9 marca) i ma szanse zgranąc 3 wygrane.

Analizując to wszystko wydaje mi się, że dziś czeka nas overowe spotkanie. Ja oczywiście stawiam na Toronto bo liczę na ich przełamanie, a ponieważ nie umiem pisać analiz i 80% z tego co piszę to &quot;gadka szmatka&quot;, a do tego typ jest bardzo ryzykowny to nie pozostaje mi nic tylko polecić wam zagrać na Flyers.

Ja po prostu dzielę się przemyśleniami :cool:

Jeśli typ nie wejdzie to życzę zdrowia trenerowi Leafs.



Liczę na konsruktywną krytykę szczególnie gdy typ jest nierozliczony, bo każdy jest mądry gdy widzi czerwień i wtedy najłatwiej dowalić swoje &quot;mądrości&quot;

ale nie pograłbym przeciwko Lotnikom
Dlatego napisałem na końcu posta, że innym polecam grać na nich. Ja po prostu skoro wszedłem w Toronto to już ich dogram. Może ich defensywa się kiedyś przebudzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Mam prośbę do Ciebie i wszytkich doświadczonych typerów. Jeśli widzicie poważnie wątpliwe analizy, zachęcające do grania typów mocno wątpliwych (samobójstwo o którym napisałeś), to napiszcie o tym przed faktem.
Konstruktywna krytyka podniesie poziom tego działu i z pewnością będzie korzystna dla nas wszystkich.

Columbus Blue Jackets -Pittsburgh Penguins
Penguins@ 2,04
Pingwiny w spotkaniu z Kings mocno zawiodły znawców i typerów tego działu.
Osobiście zagrałem w kierunku drużyny z Los Angeles po przeczytaniu analizy Lutka, jednak spotkanie jak dla mnie było bardzo wyrównane, w ostatniej tercji na tablicy było 2-2.
Dzisiejszy przeciwnik drużyny z Pittsburga to wg mnie zdecydowanie łatwiejszy przeciwnik niż Królowie i tutaj widzę okazję do przełamania złej passy dla Pingwinów. Nie ukrywam, że przekonuje mnie kurs zestawiony z drużyną Pens i ich wczorajsza postawa. Gdy przegrywali już 2:0 z Kings losy spotkania wydawały się przesądzone a jednak byli w stanie najpierw błyskawicznie odpowiedzieć po 2 straconej bramce a następnie doprowadzić do wyrownania.
Analiza h2h wskazuje na faworyta Pingwiny (ostatnie 9 spotkań 8-0-1 dla Pens), seria trzech porażek dla drużyny z Pittsburga to skaza na honorze i byłaby to nagorsza czarna seria od kilku sezonów.
Widoczny jest brak kontuzjowanego Malkina, ale cieszy dobra dyspozycja Crosbego i Kunitza.
Zachęcam do konstruktywnej krytyki!
Ostrożnie bym podchodził do typów na Pens. Wczoraj Lutek, a także ja w swoim typie na bramki w meczu z Kings napisliśmy, że Pens są bez formy, kontuzje w ekipie z Pensylwanii stały się ogromnym utrapieniem. Jak pisałem sami zawodnicy przyznają, że braki kadrowe są odczuwalne dość mocno. Akurat wczorajszego meczu z Kings nie widziałem, ale widziałem dwa wcześniejsze z Coyotes i Blues, gdzie Pingwiny wykazywały zero kreatywności w ataku. Co groźne wychodzi jedynie spod kija Crosby&#39;ego lub Kunitza, czasem przebłysk ma Neal, który ostatnio jednak też obniżył loty. Osobiście odradzam granie na Pens do końca sezonu zasadniczego. Na 1 miejsce szans już właściwie nie mają, a 2 pozycje okupują dość mocno, i 2-3 wygrane do końca sezonu i tak powinny zapewnić wicelidera. Osobiście dziś Pingwinów nie ruszam, dziś to ich rywala mają znacznie bardziej o co grać niż sami Pen&#39;s. Oczywiście gdyby Pingwiny wygrały to jako ich fan bardzo bym się ucieszył, ale rozum podpowiada co innego niż serce.
Czekam na powrót Malkin, Letanga, Martina i Bennett&#39;a na play-off i gra powinna wyglądać o niebo lepiej.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Toronto Maple Leafs vs Philadelphia Flyers

(U 5.5)

▶ [ 2.140 ]
Pinnacle Trzecie spotkanie spotkanie obu ekip w tym sezonie . W obydwu wcześniejszych górą była ekipa Leafs. Flyers będą na pewno chcieli pokazać, że ekipę z Toronto jednak da się pokonać. Pod kątem typa wyniki rozkładaja się fifty-fifty. Pierwsza gra to 3:1, druga 4:3. Ekipy spotkały się również we wrześniu grając ze sobą b2b i tutaj znowu fifty-fifty. 4:3 i 2:3. Dziś moje przeczucie kieruje mnie w stronę undera. Ogólnie hisotria 10 lat wstecz pokazuje, że w spotkaniach tych ekip linia 5,5 rozłożona była równomiernie - 22 overy, 26 underów. Dziś myślę, że obie drużyny zagrają bardzo zapobiegawczo i będą chcieli strzelać &quot;chytre&quot; bramki. Leafs nie będa chcieli przegrać, ostatnio mecze w ich wykonaniu to gonienie wyniku - ta gra jakoś im się nie układała. Z drugiej strony Flyers którzy zrobią wszystko żeby nie przegrać trzeciego starcia więc gra defensywna odegra dużą role. Stawiam na zamkniety mecz i under bramkowy.
EDIT: Ah ta 3 tercja ;(


Pittsburgh Penguinsvs vs Columbus Blue Jackets

(U 5.5)
▶ [ 1.877 ]
Bukmacher:
Pinnacle

Tutaj krótko i wbrew statystykom. Pingwiny po trzech przegranych na własnym terenie wyruszają na wycieczkę. Mecz z Jackets na pewno nie będzie łatwy. Ekipa z Columbus wypoczęta i przygotowana, gotowa bronić swojej twierdzy. W tym sezonie również jak w meczu wyżej 50/50 jeśli chodzi o linie 5,5. Uważam, że wypoczęci gracze Jackets będą dziś dzielnie stawiąc opór wymęczonym Pingwinom i bramek za wiele nie zobaczymy. Tak jak napisałem wbrew statystykom ponieważ w meczach tych drużyn dwa razy częściej padał over. Prześledzone przeze mnie spotkania to 18 overów i 6 underów. Moje przeczucie zweryfikuje tafla. Mecz o północy!​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jeśli typ nie wejdzie to życzę zdrowia trenerowi Leafs.
A Ty widzę znowu zaufasz Liściom, którzy ostatnio pogubili się gdzieś z formą... ja osobiście nie neguje, ale nie pograłbym przeciwko Lotnikom, którzy ostatnimi czasy na prawdę zrobili progres. Oczywiście 3mam kciuki, żeby się udało ale jednak teraz jak Liście przegrają (odpukać) to będzie coraz trudniej o playoffy...
później coś maznę od siebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na początku zacznę może od gospodarzy z Ottawy dla których ten sezon w pościgu o promującą lokatę jest już właściwie przekreślony i zostaje tylko pomyślne doklepanie pozostałych 10 spotkań sezonu i przede wszystkim jak najodpowiedniejsze wdrożenie do formacji Hemskiego, którego sprowadzili z Edmonton i może się okazać bardzo dobrym wzmocnieniem na przyszły sezon. Senatorzy po odejściu swojego Guru Alfredssona, który był częścią tego zespołu od przeszło dwóch dekad boleśnie odczuwają tą stratę i niestety Spezza nie był w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności i prowadzić ich konsekwentnie przez cały sezon. Senatorom brakuje identyfikacji i od początku sezonu zawodziło wiele aspektów, przez co nigdy nie mogli zbudować pewnej regularności i dobrego poziomu. Nie można się więc spodziewać fajerwerków, tym bardziej gdy po drugiej stronie elitarne zespoły z zachodu pokroju Hawks.

Hawks przegrali wczoraj w Bostonie, ale porażkę tą można w jakiś sposób usprawiedliwić biorąc pod uwagę formę jaką Bruins prezentują w ostatnich tygodniach. Dziś spodziewam się pełnej koncentracji i zaangażowania, a w tej roli będąc back to back Blackhawks spisują się w tym sezonie niemal perfekcyjnie, o czym z resztą wspominałem przed ostatnim ich spotkaniem z Blues. (bilans b2b: 11 zwycięstw na 15 spotkań)

Senatorzy co prawda nie mają nic do stracenia, ale mimo wszystko są słabym zespołem a na domiar złego ze składu do końca sezonu wypadł ich ofensywny lider Bobby Ryan. Ponadto do bramki powraca tragiczny w tym sezonie Craig Anderson. Myślę więc ,że to bardzo korzystna okazja dla Hawks na zgarnięcie kompletu po wczorajszej porażce i ponowne włączenie się do walki o korzystne miejsce w dywizji i ewentualną przewagę własnej tafli w I rundzie PO.

Chicago Blackhawks OT @ Ottawa Senators [1,72] PinnacleSports ⛔ (3:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dallas Stars vs Nashville Predators
Ciekawy matchup, zdecydowanym faworytem buków są gospodarze i wydaje się to być logiczne z punktu widzenia zwykłego kibica ponieważ Stars w ostatnim czasie tylko i wyłącznie u siebie wygrywali, a ponadto nadal liczą się w wyścigu o PO. No tak wszystko to prawda i byłoby naprawdę dobrze zagrać czystą jedynkę, ale podchodząc do sprawy racjonalnie Gwiazdy po kursie 1.9 to dość abstarkcyjny pomysł. Owszem ruch z Lehtonenem do bramki może i był trafiony, ale mimo to Stars nadal mają spore problemy w defensywie, tracili ostatnio sporo, a to że potrafili wygrać dwa spotkania u siebie ze stratą tylko jednej bramki jeszcze o niczym tu nie świadczy. W ofensywie byłoby całkiem dobrze gdyby nie to że wszyscy liczą na Seguin&#39;a i Benn&#39;a... Zgadzam się są to liderzy drużyny i od nich się wymaga, ale co jeśli ta dwójka będzie miała gorszy dzień ? Pokazał się ostatnio z dobrej strony Garbutt bo strzelił dwie bramki, ale to jest chwilowy przebłysk i nadal nie ma wsparcia reszty drużyny. Mnie osobiście zawodzi Nichushkin, który w marcu zanotował tylko 2 asysty w 13 spotkaniach :!: ok jest młody, wszystko przed nim, ale skoro wcześniej potrafił strzelać i asystować dość regularnie to co się z nim teraz dzieje ? Co się dzieje z całym Dallas można zadać sobie pytanie, od powrotu NHL po IO, ta drużyna sprawuje się bardzo słabo.
Jeśli chodzi o Predators to pokazali wszystko co najlepsze ostatniej nocy z Sabres i wygrali 6:1. Rywal żaden ale wygrywać w takim stosunku również trzeba potrafić, co więcej Wieśniacy to przecież drużyna, która jest zbudowana z solidnych graczy, ale wielkich gwiazd tam zbyt wielu nie ma, jest Weber i Rinna, a tak poza tym nic &quot;szczególnego&quot;. Mimo to czasami w &quot;przeciętności&quot; jest pomysł i tak oto grając taką rotacją na jaką sobie mogą pozwolić NSH nadal walczą o PO. Ostatnie 4 mecze to pokaz przede wszystkim efektywnej gry, która dała 3 zwycięstwa i 1 porażkę po dogrywce. Przede wszystkim jest dobrze w ofensywie, a gdy jest dobrze w ofensywie to Predators już sobie potrafią radzić z rywalem. Nie będę uktywał że droga do PO w przypadku jednych jak i drugich jest na tę chwilę bardzo trudna, ale póki jest szansa trzeba podjąć rękawice i w chwili obecnej większą wartość przedstawia dla mnie ekipa gości, która co prawda B2B ale tak jak już pisałem ostatnie mecze z pewnością podbudowały tą ekipę i dziś postawią twarde warunki ekipie Stars.
Nashville Predators ML 60&#39; / 2.56 Pinnacle ⛔ 7:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
over 2,5 Flyers |1.50| Betsson !

✅ 4:2

Dziś nie co mniej ciekawszych meczy do wyboru, w mojej opinii ale mimo to znalazłem wyjście, z tej całej sytuacji i dziś pójdę w stronę Lotników. Od momentu kiedy wygrali na swoich śmieciach z Pingwinami 4:0 grają jak z nut. Nie jest im żaden rywal straszny. Są agresywni i groźni w poczynaniach na lodzie. Goście mają dobry powerplay, co by nie powiedzieć solidny bo zdarzają im się postoje, ale 21%. liści nie wygląda wcale najgorzej. Dlaczego gole Lotników? Dlatego póki są w gazie warto im zaufać, wyznaczają swój level nad przeciwnikiem a mimo że kiedyś dobra passa się skończy to wydaję mi się, że to jeszcze nie dzisiaj. Dzisiejsi goście grają ostatnimi czasy marnie, mimo że też oddają jakieś bramki, lecz brakuje im tej pewności i regularności jaką stanowili jeszcze na początku sezonu. Gram na bramki Lotników.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Anaheim Ducks HC -1.5 @ Edmonton Oilers 2.75 PinnacleSports
Ostatnio grałem HC -1 na Ducks@Flames i dostałem zwrot, dziś ponawiam zakład podwyższając do -1.5. Oilers to ostatnia drużyna konferencji zachodniej. Nie chcę nawet wymieniać co funkcjonuje słabo w tym zespole, bo naprawdę ciężko dostrzec jakiekolwiek pozytywy w ich grze. Słaba ofensywa ostatnio jest jeszcze słabsza, a defensywa to katastrofa. Można zauważyć, że zdarzają się im przebłyski i potrafią wykorzystać słabszy dzień drużyn takich jak np. Wild, albo pokazać wyższość walcząc z ekipą z dołu tabeli tak jak nie tak dawne 5-1 z Predators. Nie można zatem w 100% ich lekceważyć, ale trudno dostrzec jakąkolwiek regularność występów Oilers. Dla drużyn kalibru Ducks dzisiejsi rywale są typowym chłopcem do bicia. Kaczki walczą o zwycięstwo w dywizji, które w końcowym rozrachunku może okazać się bardzo ważne dla ich losów PO. Już dzisiejsza wygrana daje im pozycję lidera. Ostatnimi czasy niewiele się zmieniło, Kaczki to drużyna o niezwykłym potencjale, prezentująca równą dobrą formę. W ostatnim meczu mimo dobrej postawy Flames zgodnie z oczekiwaniami wywieźli zwycięstwo. Dziś spodziewam się łatwego dla Kaczek meczu i okazałego zwycięstwa.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - New York Rangers

Po raz kolejny biore po lupe spotkanie w Calgary, gdzie tym razem zawitają Rangers, którzy przylecieli prosto z Nowego Jorku. W bramce Lundqvist który zażegnał już kryzys formy jaki to do niedawna go prześladował i wrócił na swój stały wysoki poziom. Goście od kilkunastu dni są bardzo mocni, zaczeli grać defensywny i skuteczny hokej co dobrze wróży na zbliżające sie playoffy. U gospodarze wyjdą te same formacje co grały przedwczoraj przeciwko Ducks i nie sądze by byli w stanie coś więcej zaoferować. Rangers maja dobre dni i są w świetnej sytuacji by przedłużyć je do co najmniej siedmiu wygranych spotkań, bowiem pojutrze grają z cieniutkimi Oilers. Stawiam na gości, którzy są konsekwentni i nie powinni odpuścić.
Rangers 60&#39; 2,13 Pinnacle ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dwa dni temu wspominałem odnośnie Bruins, że przed nimi dokładnie trzy rywalizacje z drużynami jakie miały wpływ na ich losy w postseason w ostatnich latach. Pierwszym łupem padli Blackhawks, którzy nawet nie trafili do siatki w TD Garden. Dziś team stosunkowo słabszy niż Hawks, tym bardziej że Capitals notorycznie tracą wypracowane przewagi w meczu i na domiar złego jeszcze wypadł kontuzjowany Backstorm. Oczywiście główną bronią zawsze będzie ich powerplay i nikt inny jak Owiechkin we własnej osobie na froncie, ale patrząc na ostatnią formę Bruins, tych wszystkich Niedźwiedzi , którzy tak ciężko pracują , nie przychodzi mi nic innego na myśl jak ich kolejne zwycięstwo do kolekcji w Waszyngtonie. Bruins wygrali 7 spotkań wyjazdowych z rzędu ,w tym dokładnie od 10 stycznia , kiedy po raz ostatni ulegli w regulaminowym w Los Angeles, do dnia dzisiejszego zdobywali w delegacji przynajmniej 1 punkt.

Boston Bruins OT @ Washington Capitals [1,78] PinnacleSports ✅ (4-2)

Avalanche podejmą dziś u siebie Rekiny, z którymi potafią tutaj niewątpliwie grać i ogólnie nie mieli większych problemów w tym sezonie z odprawianiem tego teamu. Niektórzy mogą sądzić, że to końcówka sezonu i niektóre ekipy będą nieco spuszczać z prezentowanego poziomu, a coś w tym prawdy jest patrząc chociażby na takich fachowców jak Ducks, którzy przegrali dzi z najgorszą ekipą na zachodzie czy Hawks, którzy dokonali tego samego wyczynu ulegając cieniutkim Senatorom. W kwestii Lawin ich ewentualne punkty do dorobku będą do samego końca liczyć się w walce o własną taflę w I rundzie i nawet dziś można wyprzedzić Blackhawks, z którymi świetnie im się gra od samego początku sezonu. Jest głód i zgodnie sądzę (podobnie jak sami gracze Avs) , że to jeszcze nie koniec sezonu regularnego i dzisiejszy mecz oraz potencjalne zwycięstwo z Rekinami to sprawa priorytetowa.

San Jose Sharks @ Colorado Avalanche OT [2,05] PinnacleSports ✅ (2:3)

Sytuacja na wschodzie jest niesamowicie napięta i wciąż nie wiadomo, kto zajmie ostatnie dwa miejsca z wild spotu. Wiadome jest jednak to , że dla Red Wings jest to właściwie must win , tym bardziej że Leafs całkowicie odpuszczają, nie mają motywacji i chyba wiary w swoje możliwości. Oczywiście Skrzydła przegrali 3 ważne mecze z rzędu, a jedynymi widocznymi perełkami na tafli byli po raz kolejny młodzi gniewni którzy tak na prawdę spełniają w tym przypadku rolę weteranów. Trener DRW nareszcie poruszył tą sprawę odprawiając ostry wykład w stronę starej gwardii i mam nadzieję ,że w końcu złapią się za jaja i przynajmniej pomogą młodzikom, jeśli już nie są w stanie nimi pokierować. Dotyczyło to głównie Franzena i Alfredssona.

Leafs są w beznadziejnej sytuacji, grają back to back i myślę ,że to bardzo , bardzo dobry moment na zdobycie łatwych punktów dla Red Wings.

Detroit Red Wings OT @ Toronto Maple Leafs [2,05] PinnacleSports ✅ (4-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Florida Panthers
: Montreal Canadiens

Montreal Canadiens OT / 1.70 / Expekt ✅✅✅
Czwarte i zarazem ostatnie spotkanie tych drużyn w regular season. To Florida Panthers o dziwo prowadzą 2:1 w tej serii, a dziś ostatnia szansa przed Habsami, aby wyrównać stan rywalizacji. Pantery są w beznadziejnej formie, od końca IO rozegrali 15 spotkań z których wygrali 5. Warto tu wspomnieć, że ściągnięty do zespołu Loungo nie robi nic specjalnego co miałoby zmienić ten stan rzeczy. 4 wygrane spotkania w 10 meczach to wynik średni lecz jak widzimi 4 wygrane z 5 jakie przyszły Panthers po IO to już wynik przyzwoity. Tu jednak warto wspomnieć, że dziś między słupkami zobaczymy Dana Ellisa, który w 17 dotychczas spotkaniach wpuszcza średnio 3.4 gola na skuteczności obron .89%. W drużynie z Florydy nie funkcjonuje nic. Ofensywa strzeliła 2 lub mniej bramek w 4 z ostatnich 5 spotkań. Do tego warto wspomnieć, że nie strzelili gola w PP od 6 spotkań, a ich PK również wygląda przeciętnie bo ostatnie 5 spotkań to 4 bramki stracone w osłabieniu.
W innej sytuacji znajdują się Canadiens, którzy po IO byli w głębokim kryzysie, ale stan rzeczy się zmienił i na ten moment wygrali 4 spotkania z rzędu i 7 z ostatnich 8 spotkań. Kanadyjczycy strzelili 4 lub więcej goli w 4 z ostatnich 8 spotkań co dobrze świadczy o ofensywie. Chociaż ich PP nie wygląda imponująco to wykorzystali 3 szanse w ostatnich 5 spotkaniach i posiadając taki arsenał ofenswyny trzeba się z nimi liczyć, bo nigdy nie wiadomo który zawodnik wypali. Habs wygrali 4 spotkania z rzędu na wyjeździe, wygrali ostatnich 6 potyczek z drużynami z dywizji Atlantyckiej, a do tego Panterom gra się ostatnio źle z drużynami z konferencji wschodniej(5-11).
Kulejąca ofensywa,słaby PP,przeciętny bramkarz - nic nie przemawia za Floridą, oprócz tego, że grają u siebie. Ja stawiam tu na Habsów,którzy są drużyną lepszą w każdym aspekcie, a sytuacja w tabeli wschodniej cały czas motywuje do zdobywania punktów.

Zagram jeszcze coś takiego
Spotkanie : Toronto Maple Leafs
: Detroit Red Wings

Typ : 1 tercja / spotkanie 2 / 2 ⛔ SZKODA⛔ 1 tercja przegrana . spotkanie wygrane. Chociaz tak sie Leafs przełamali hahah
Kurs : 4.90
Bukmacher : Fortuna
Skoro Toronto przegrało 9 pierwszych tercji z rzędu, do tego przerypali 7 spotkań to może warto w taki kurs wejść. Jak najbardziej jest szansa na powodzenie, chociaż wiadomo serie muszą kiedyś przerwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild

Phoenix Coyotes OT (z dogrywką i karnymi) @ 1,80 Pinnacle⛔


Jeśli miałbym wskazać wyróżniającą się ostatnio ekipę, która dziś gra u siebie, to moim typem na dziś będzie drużyna Phoenix Coyotes.
Przeciwnikiem będzie Minnesota Wild, która przegrała ostatnie 3 z 4 spotkań, a ich obecna dyspozycja nie zapowiada przełamania na pustyni w Arizonie.
Dzikusy odniosły ostatnio dotkliwą porażkę z Blues 5:1, a poza wynikiem raziła przede wszystkim słaba postawa drużyny w tym spotkaniu.
Zach Parise - skrzydłowy Wild i strzelec jedynej bramki w meczu stwierdził, że spotkanie było dla nich frustrujące i mimo motywacji do przeciwstawienia się Nutkom nie byli w stanie nic zrobić.

Kojoty wracają po udanym road tripie, z nastawieniem zapewnienia sobie miejsca w play-offach. Dzisiejsze spotkanie będzie okazją do rewanżu a porażkę ze stycznia (4-1 dla Wild). Trzeba zauważyć, że drużyna solidnie spisuje się na własnej tafli z bilansem 21-12-3.

Jeśli chodzi o absencje to więcej ich w składzie Wild (Ballard, Stoner, Zucker, Backstrom, Harding). Natomiast Kojoty bez obrońcy Davida Schlemko i bramkarza Mike&#39;a Smitha. Pod znakiem zapytania stoi występ Korpikowskiego.

Podsumowując nie uważam, że tutaj jedna z drużyn jest zdecydowanie lepsza (wyrównany potencjał), ale okoliczności i obecna forma sportowa przemawiają za Phoenix Coyotes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Weekendowo z NHL :!:​




No i to mi się podoba. Mnóstwo meczy więc i każdy coś dla siebie znajdzie. Ciekawe spotkanie będzie pomiędzy Wings, a Leafs. Liście grają ostatnio bardzo słabo, mimo tego oddają mnóstwo strzałów na bramkę rywala. Może to jest spowodowane presją, zbliżających się playoff. Do końca nie wiem, ale dziś dużo to już niemalże przedostatni gwizdek, aby wygrać mecz, ze Skrzydłami na swoim terenie. Ich szanse na granie w finałach nie co spadają, a chyba każdy wie, że ekipę do strzelania to mają solidną.

Zachęcam do dyskusji.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Detroit Red Wings OT @ Toronto Maple Leafs 2.01 PinnacleSports
Ostrożnie podchodze do typów tego typu, ponieważ seria 7 porażek drużyna kalibru Maple Leafs to sporo i szukałbym w ich terminarzu okazji na przełamanie. Nie uważam ich jednak za faworytów dzisiejszego spotkania, bo ten katastrofalny streak przedłużyć się jeszcze do kilku meczów. Głównym winowajcą problemów Leavs jest słaba defensywa. Co prawda od początku sezonu ta obrona jest jedną ze słabszych w lidze, ale Klonowe Liście osiągały przyzwoite wyniki i udawało i mi się jakoś niwelować ten problem. Teraz kiedy w tym aspekcie zaliczają regres i grają poniżej swojego niskiego poziomu sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Red Wings zmagają się ze swoimi problemami i spoglądając na listę kontuzjowanych zawodników jestem pod wrażeniem, tego, że wciąż walczą o awans do fazy posezonowej. Przegrali ostatnio kilka ważnych spotkań, ale dzisiaj stają przed dobrą szansą na wywalczenie kilku bardzo cennych punktów. Wings mają chyba najtrudniejszy terminarz z zespołów walczących o dziką kartę i na pewno są świadomi tego, że dzisiejsze spotkanie po prostu muszą wygrać. O ile Maple Leafs są w naprawdę trudnej sytuacji, oglądając Red Wings można wciągnąć jakieś pozytywy, rywale byli naprawdę ciężcy, a mimo to Skrzydła nawiązały walkę. Na pewno dzisiejsze zwycięstwo jest potrzebne gościom, w tabeli panuje niezwykły ścisk i myślę, że ten mecz może być takim przełamaniem i wypłynięciem zespołu na falę wznoszącą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL Regular Season / (30.03 / Niedziela) 0:05

:hokej: Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings
J. Van Riemsdyk over 3,5 shots |1.85| Betsson !

✅ 4 shots

Stawiam już teraz, bo do wieczora linia urośnie o połowę, także wolę się już ubezpieczyć w mniejszą. Niezwykle ciekawy matchup, dzisiejszej nocy Polskiego czasu fundują nam organizatorzy NHL. Dla obu ekip, jest to typowy must win. Liście, grają ostatnio bardzo kiepsko, przegrywają jak tylko popadnie, Skrzydła ostatnio też nie co spadli z formy. Wszystko zweryfikuje lód i jak będzie wyglądał ten mecz, bo jak wiadomo niedługo playoffs dlatego trzeba się zdeterminować z całych sił. Wczoraj zagrałem #21 na strzały, z Lotnikami, ostatecznie miał ich 6! Dziś już powrót na swoje śmieci i to, że grają back to back nie zasłaniam się tym za bardzo, że mogą być strasznie zmęczeni. Motywacja obu ekip w tym spotkaniu wiedząc, że jest na ostrzu noża będzie z pewnością zażarta do samego końca meczu. Pozwolę sobie zacytować, z wczorajszego swojego tematu o moim zawodniku, któremu ponownie zaufam cytat.
Toronto, posiada solidny arsenał broni zbudowanych z takich zawodników, jak Kessel, Bozak, Lupul, Clarksson i przeze mnie wspomniany # 21 JVR. Gracz niezwykle utalentowany, pełen ambicji mający w sobie niesamowity skill. Podczas gry w przewadze, zdarza mu się wiele razy w tym sezonie oddać nawet 2strzały! Przy samym powerplay. A to jak wiadomo, bardzo dużo, bo nie tylko on potrafi tam strzelać. Razem z Kesselem, są duetem nie do zdarcia,
Liście, posiadają całkiem solidny powerplay, 20,6% i przy tym aspekcie i mój JVR również oddaje dużo od siebie. Naturalną siłą rzeczy będzie podwójna motywacja Amerykanina dzisiaj żeby w końcu przełamać lody i wyjsć zwycięsko w tym meczu, bo to że potencjał ma, to każdy wie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Islanders- New Jersey Devils :hokej: więcej strzałów: Islanders @ 1,9 bwin ⛔ 19:20 ⛔ szkoda długo utrzymującego się korzystnego wyniku dla Islanders i ostatnie 10 minut meczu stali w miejscu nie oddając żadnego strzału...
Bwin wystawia kurs 50 na 50. Biorę to pierwsze ponieważ dużo większa szansa na więcej strzałów ze strony Wyspiarzy którzy są gospodarzem dzisiejszego spotkania. Trochę to dziwne bo średnie strzałów na poziomie 30,8 u tych pierwszych i 26,4 u tych drugich. Różnica wydaje się być kolosalna bo aż 4 strzały. Jeśli chodzi o statystykę dom/wyjazd różnica jest jeszcze większa. Islanders to 32,7 strzałów a Diabły marne 27,1. Co można z tego wywnioskować? Diabły oddają więcej strzałów na obcych lodowiskach. Można zauważyć również dużą różnice w statystykach. Istotny może być przebieg spotkania. Devils są wciąż w walce o ósemkę. Co prawda tracą 4 punkty do hołoty ale mają mniej rozegranych spotkań. Każdy punkt jest na wagę złota. Zakładam że jeśli Devils ustrzelą pierwsi mogą troszeczkę spocząć na laurach bo przed nimi ważne mecze z Panthers i Sabres w którym koniecznie trzeba zdobyć 4 punkty. Kolejny mecz to potyczka z Capitals z którymi walczą o PO. Jestem jednak raczej przekonany że liczy się tu i teraz, pewne łatwe punkty w Nowym Jorku. Islanders będą chcieli się odkuć po blamażu w meczu z Devils na początku Marca w którym przegrali aż 6:1. Tą złą informacją jest na pewno brak Okposo czyli najaktywniejszego strzelca w ekipie Islanders. Jestem jednak w dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej: #41
Anaheim Ducks vs Vancouver Canucks

(O 5.5)

▶ [ 2.230 ]
Bukmacher:
Pinnacle Swoją uwagę skupiam na meczu rozgrywanym dziś na Rogers Arena. Miejscowe Orki podejmują Kaczuszki. Oba zespoły przystępują do tego meczu po porazkach. Po ostatnim wyniku ze stycznia (9:1) postanowiłem pójść w stronę overa. Z trzech spotkań w tym sezonie dwa pokrywały typ bez problemu. Myślę, że Ducks wygrają to spotkanie jednak patrząc na ich formę która przeżywa jakieś załamanie po IO Orki ustrzalą bramki. Kaczuchy wczoraj dały wpakować trzy bramki outsiderom z Oilers, defensywa nie funkcjonuje ostatnio prawidłowo. Z kolei Canucks strzelaja ostanio średnio 3 bramki i mam nadzieje, że dziś poniżej średniej nie zejdą. Reasumując widzę tutaj value i zainwestuje pieniążki.​
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets
Data: 30.03.2014 r. godz. 0:05
Typ: Columbus Blue Jackets (włącznie z dogr. i rzut. karnymi) ✅ 3:2 CBJ (OT)
Kurs:2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy Carolina rywalizowała z &quot;Kurtkami&quot; czterokrotnie. Pierwsze dwa mecze (wyjazd + dom) padły łupem Jackets, kolejne dwa wygrali Canes.
Ostatnio w lepszej formie wydaje się być Carolina, która nieco odżywa i zanotowała choćby 2 dni temu cenne zwycięstwo nad &quot;Panterami&quot; nie pozwalając wbić sobie gola na wyjeździe, samemu trafiając trzykrotnie. Jednakże w tabeli Konferencji Wschodniej ciągle wyżej są &quot;Kurtki&quot; - 7. miejsce, przy 13. lokacie Canes. Mimo tego, iż Columbus miał wczoraj trudny mecz z Pens (minimalna porażka 1:2) to ja jednak skłaniałbym się do obstawienia na nich ponieważ dla CBJ to jest mecz z serii &quot;must win&quot; z tego względu iż na Wschodzie walka o premiowaną 8. będzie toczyć się do samego końca, a kilka zespołów ma tę samą liczbę punktów (80, Car. - 73) co zajmujący jak wspomniałem wcześniej 7. miejsce Columbus. Statystyki przemawiają za &quot;Jackets&quot;, jednak przewaga własnego lodu jest zawsze istotnym punktem, jednak myślę nie na tyle by Carolina pokonała dziś CBJ.
Stawiam na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild

Coyotes wracają do Glendale w stanie Arizona gdzie dzisiejszego wieczoru rozegrają spotkanie z zespołem Minnesota Wild. Będzie to sentymentalny mecz dla bramkarza gości, Ilyi Bryzgałowa, który to własnie w ekipie Kojotów przeżywał swój najlepszy czas w swojej dotychczasowej karierze. Coyotes wciąż walczą o awans do fazy posezonowej i spotkania takie jak dziś mają dla nich kluczowe znaczenie. W bramce gospodarzy stanie Thomas Greiss, który zastępuje kontuzjowanego Smitha i radzi sobie przyzwoicie. Wild to jednak już solidna ekipa i razem z Bryzgałowem postawi twarde warunki gospodarzom. Goście funkcjonują jako świetny defensywny kolektyw i na napewno nie umniejsza to fakt porażki w St Louis, gdzie jak wiadomo gra się ciężko a ponadto między słupkami stał nieopierzony Kuemper. Uważam że tegoroczni Coyotes to nie jest materiał na playoffy, grają zbyt nierówno i chaotycznie. W tej sytuacji Wild powinni sobie na ich terenie poradzić i wywiezc punkty. Biore gości.
Wild OT 2,15 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom