>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Lightning - Sharks
Burns strzeli gola (60 min)
3,0
DOXXbet/Betsson
⛔
Wreszcie mogę oglądać Burnsa jako RW. Można powiedzieć, że kończy dokładnie tak jak zaczął, ale to trochę zbyt skrajne określenie, bo Brent ma dopiero 28 lat i w każdej chwili może wrócić na RD. #88 swoją karierę rozpoczął jako skrzydłowy i dopóki na jego drodze nie stanął Jackques Lemaire, który zaczął wmawiać młodemu Kanadyjczykowi, że byłby jeszcze lepszy jako D, grał jako napadzior. Cóż, było to jedna z nielicznych dobrych decyzji byłego zawodnika, a wtedy już trenera Wild, który całą swoją karierę jako gracz poświęcił organizacji Canadiens. Kilka sezonów później Brent był już wyróżniającym się D w i tak bardzo defensywnie usposobionej Minnesocie. W nielicznych spotkaniach grywał jak RW, ale to D była jego nominalną pozycją. Po transferze do SJS w organizacji pojawił się wcale nie taki młody, ale dobrze rokujący Irwin, grający wcześniej w afiliacji SJS - Worcester. Jako że sprawdził się w roli T4RD, #88 został przesunięty na skrzydło i już 2 rok gra na tej pozycji z dużym powodzeniem. Jego naturalna wszechstronność i nawyki D-mana pozwalają mu być świetnym PF (takiego to bym brał w ciemno do Caps). Brent to bestia. Kapitalne warunki fizyczne i jest nie do zajechania. Pracuje na całej szerokości lodu, notuje wiele kluczowych przechwytów i napędza top line SJS. Pavelski - Jumbo Joe - Brent to trójka potrafiąca zdominować fizycznie, ale i zagrać kombinacyjnie. #88 ma super mocny strzał, którym operował jako D na niebieskiej i kapitalnie wozi krążek. U boku #19 uczy się jak posyłać dobre podania, a od kogo się uczyć tego elementu jak nie od mistrza w tym aspekcie. 14G to niezły wynik jak na kogoś kto gra w drużynie, gdzie ma kto strzelać. Marleau, Pavelski, Couture, czyli praktycznie każdy gość z T6 ma w sobie instynkt snajpera. #88 zaliczył świetne zawody z FLA. 2A i świetne wypuszczenie Thorntona. W dniu dzisiejszym rozegra 600 spotkanie w NHL, więc niemały jubileusz warty ukoronowania jakimś golem.
Obecna forma sympatycznego, wiecznie zmieniającego fryzurę i powszechnie lubianego Kanadyjczyka jak najbardziej pozwala mi go stawiać jako jednego z faworytów do strzelenia bramki.

changes ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Detroit Red Wings OT - Los Angeles Kings ✅ 2:1 SO
▶ Unibet ! |2.10|

Chyba niektórych zaskoczy, moje dzisiejsze stawianie ale po dłuższym namyślę postanowiłem pójść w stronę Skrzydeł. Mają dzisiaj ciężki orzech do zgryzienia, bo po drugiej stronie Królowie. Niewątpliwie silna i mocna drużyna, posiadająca bardzo dużo superlatyw w swojej ekipie. Doskonale się broniąca podczas powerplay, grająca dobry hokej nie tylko dla widza, ale dla fanatyka, bo oni walczą do końca, pamiętam mecz kiedy w playoff, Kings ukuli bramkę w ostatnich 4 sekundach z Hawks! Wiadomo, że Carter, Kopitar i spółka mają w sobie ogromny potencjał jednak, dziś spotykają się z teamem, który budzi ostatnimi czasy niestety słabe wyniki, aczkolwiek nie wolno ich skreślać. Wielokrotnie w tym sezonie ich nie stawiałem, bo kiedy wpadli w dołek, ciężko było im się wykopać, ale dzisiaj jednak moje przeczucie mówi mi że to oni będą górować, bo nie dość że sam Zetterberg na pewno nie jest zachwycony z poczynań jego ekipy, mimo że jest wielkim postawionym i doświadczonym graczem, to myślę że on i jego team nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. A dziś w końcu wziąć odpowiednie wnioski i najwyższy czas wygrywać, bo mecz na pewno do łatwych nie będzie należał, ja jednak liczę że Wings się przeciwstawią Królom i będą grali swój najlepszy NHL, tego czego przyzwyczaił nas podczas playoff. Stawiam ten mecz za drobne mimo że wiem, z jakimi kontuzjami boryka się ekipa gospodarzy więc nie oczekuję wysokiej wygranej, ale jednak tak jak pisałem, zaufam Wings i mam nadzieje, że to będzie dobry znak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Nashville Predators - Colorado Avalanche
Colorado Avalanche (karne i dogrywka wliczone)
Kurs: 2,10✅
Pinnacle


Nie doceniłem wczoraj Blackhawks, którzy u siebie pokonali Anaheim. Dlatego dzisiaj odpuszczam typowanie pojedynku &#39;&#39;na szczycie&#39;&#39;. Moją uwagę zwrócił korzystny kurs na Colorado Avalanche, którzy ostatnio poprawili swoją grę w ofensywie. Lawiny pokonały wspomniane wcześniej Chicago Blackhawks a dziś w nocy zmierzą się z faworytami bukmacherów Nashville Predators.
Dotychczasowe spotkania kończyły się naprzemiennymi wygranymi. Ostatnio triumfowali Predators, dziś przyszedł czas na Colorado.
Przy obecnej formie sportowej i wg statystyki tego sezonu, faworytem tego spotkania są w mojej ocenie Lawiny, jednak te same statystyki mówią, że to gospodarz wygrywa procentowo częściej. Dziś mamy niezły kurs na jedną z czołowych drużyn ligi i czas na rewanż dla Avalanche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witajcie, po dluższej przerwie powracam do wzajemnej współpracy odnośnie NHL. Mimo ze nie podawałem typów, to sam grałem w większości bramki na dane drużyny pomijając przyczyny dla których nie podawałem tych typów. Nie ma sensu powracać do braku czasu i indywidualnego korzystania z wlasnych typow. Dziś pierwszy typ na noc.
Flyers vs Islanders ✅ ✅ 6-4
Over 5,5
Kurs 1,83 Bet365
Ten typ już od rana mam zagrany po podobnym kursie.
Islanders graja z Flyers, którzy na początku mocno zawodzili, zwlaszcza patrzac na swych najwazniejszych graczy - Giroux i Hartnella. Od pewnego czasu widać poprawę gry i solidne podejście do ofensywnych zadan i wygrywania spotkan. To zaczelo sie od pamietnej wygranej z Red Wings 3-6 i odzyskania sily w ataku.
Na dzien dzisiejszy Flyers ulozyli gre bez Briere&#39;a i ich gra na wlasnym lodzie moze podobac sie. Schenn to juz inny zawodnik, sporo wniosl do tej ekipy i coraz lepiej to wyglada w perspektywie druzyny.
Islanders zaczeli boj o delegacje, po wielu slabych grach, przelamali sie i niespodziewani punktuja z duzo lepszymi druzynami. Nie dziwia stracone bramki, bo to od zawsze byl mankament, slaba i nie skoordynowana gra defensywna, ktorej nie ratuja goalie, zarowno Nabokov, jak i Poulin.
Dzis Poulin, ktory potrafi bronic, ale nie wychodzi poza pewnie poziom, a u Flyers Mason. Bramkarze idealni do przekroczenia linii 5,5.
Ostatnie mecze 5-2 i 2-5, co zgadza sie z filozofia gry Islanders przy ofensywnym nastawieniu Flyers i ich grze defensywnej, ktora nigdy nie byla priorytetem przy bardzo srednich ekipach typu Islanders.
Zreszta wyspiarze nigdy nie slyneli z dobrej obrony i ograniczania pola gry, wiec mecz zapowiada sie na duza ilsoc bramek.
Polecam i grajcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - Calgary Flames

Szczerze powiedziawszy nie znalazłem w dzisiejszej nocnej ofercie nic specjalenego do gry, tak więc spróbuje strzelić w dobrze wyglądającego wg mnie doga. Flames jak wiadomo są ekipą skazaną na pożarcie. Przegrywają praktycznie wszystko jak leci, oznacza to że nie liczą sie już walce o żadne wyższe cele, co sprawia też, że do kazdego spotkania przystępują na luzie i bez presji. Pod taką presją są za to ich dzisiejsi rywale, ekipa z Vancouver, która to nieoczekiwanie wpadła w kłopoty, i na ten moment wydaje się że mogą mieć spory problem ze spokojnym awansem do postseason. Wraca co prawda dzisiaj Luongo, ale nie sądze by był na 100 % gotowy. Flames potrafią zrobić niemałą niespodziankę, i bardzo prawdopodobne że dziś ją sprawią.
Flames OT 2,87 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Blackhawks pokonując Ducks we własnej hali być może dokonali przełamania na dłuższą skalę i na pewno było to potrzebne, patrząc m.in przez pryzmat kolejnego giganta w dniu dzisiejszym - tym razem ze Wschodu. Bruins mają świeżo w pamięci ostatnią serię poprzedniego post-season z udziałem Hawks i okrutne konsekwencje, które zaszły w tym ostatnim meczu i wobec tego będzie można spodziewać się próby egzekwowania coś z rodzaju rewanżu, co z resztą można wywnioskować jeszcze po relacjach niektórych graczy z Bostonu na temat tej pamiętnej serii. Jakby na to nie patrzeć - co było, minęło i w zasadzie nikomu nie jest łatwo grać w Chicago, tym bardziej kiedy funkcjonują na standardowym poziomie. Bruins posiadają jedną z najlepiej punktujących defensyw w lidze; Chara, który jest wręcz
niezastąpiony pod bramką przeciwnika w stałych fragmentach i Krug z II linii - solidny shotmaker pod niebieską, który właściwie od ostatniego sezonu zbiera zadowalające noty. McQuaid z kolei i Bartkowski to egzekutorzy od częstowania hitów po bandach, a w tej roli spisują się bardzo dobrze. Ofensywnie nie ma aż tak wielkiej przewagi po stronie Hawks, ale na ich korzyść w Chicago są niesamowicie skuteczni i już wielokrotnie popisali się gradem goli. Pod tym względem aktywny jest ostatnio Hossa i wszyscy oczywiście liczymy na otrząśnięcie się Patricka Kane, który przerwał nagle passę ponad 45 punktów w 27 spotkań z rzędu. Ogólnie rzecz biorąc , Bruins z pewnością stać na wygrywanie takich spotkań, stać ich na wytworzenie dominacji nad rywalem, stać ich na wypunktowanie rywala pod względem fizycznym lub nawet zrzucając ciężar gry na swój pewny punkt między słupkami (Rask) , ale będąc szczerym - niewielu jest w stanie pokonać Hawks na ich terenie i jeszcze trudniej pokonać Hawks kiedy czują swój &quot;game&quot; , a ostatnie zdeklasowanie Kaczek na pewno dodało im dodatkowej pewności siebie.

Boston Bruins @ Chicago Blackhawks OT [1,67] PinnacleSports ✅ (2:3 SO)
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Kontynuujemy grę i mimo małej ilości spotkań, dziś wybrałem jeden typ, ktory zagram i polecam wam wszystkim:
C Hurricanes vs TB Lightning ✅ ✅ 3-5
Over 5,5
Kurs 2.10 Bet365
Mam wrażenie, ze Lightning pod nieobecność Stamkosa sa duzym value jesli chodzi o bramki. Oczywiscie Steven to jeden z najlepszych w NHL i nikt nie ma watpliwosci, ze gra w reprezentacji Kanady obok Crosby&#39;ego i Perry&#39;ego to zasluzone wyroznienie. Tyle, ze ostatnio wyrasta nowe żądło u blyskawic - St.Louis. Zawsze byl swietnym graczem uzupełniającym Stamkosa, ale teraz pokazuje wyjatkowy wpływ na drużynę. To dzięki niemu dzisiejszy typ powinien powieść się. Zreszta cala ekipa gra miło dla oka pod względem ofensywnych zadań i ich wykonania. Flipulla i Purcell to dwa nastepne ogniwa w kierunku bramek. Wczorajsza przegrana 4-5 z Sharks i porazka z Islanders były minimalne i sa atutem przy grze na typ bramkowy.
Huragany stracily pewien rezon strzelecki, 3 mecze bez wysokiego wyniku, co powinno udać sie dziś u siebie w domu. Nie ma goalie Warda i to mi sie podoba, bo ten gracz przeszkadza w wysokich wynikach, przynajmniej mnie ???? . Dobrze, że gra Skinner i Staal i nawet Semin, ktory choc niezwykle chimeryczny, to ostatnio znowu cos strzela.
Statystyki przecza typowi, bo ostatnio Hurricanes nawet w domu nie potrafia strzelic bramki Lightning. Do tego dochodzi mala ilosc ze strony Tampy Bay, ale te mecze nie byly defensywne, czesto brakowalo skutecznosci i wykorzystywania PP. Dzis stawiam na przelamanie niekorzystnego impasu i wynik dosc wysoki.
Polecam, gramy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Chicago Blackhawks- Boston Bruins over 57,5 strzałów @ 1,85 Unibet ✅ 37:36 :hokej: 73 ✅
Tak naprawdę przejrzałem wiele dostępnych na ten mecz. Zacząłem od overu bramkowego, poprzez liczbę goli poszczególnych druzyn kończąc na liczbie oddanych strzałów na których skupię się w tej analizie.
Super mecz, wisienka na torcie dla fanów NHL- tak można w skrócie opisać ten mecz. Tak naprawdę jest to rewanż dla Bruins za ubiegłoroczny pamiętny finał i upokorzenie na własnej tafli w ostatniej minucie ubiegłego sezonu. Dla niezorientowanych. Bruins grało u siebie prowadząc 2:1. Taki wynik dawał im wygraną i wyrównanie stanu rywalizacji na 3:3 i mecz nr 7. To co się stało w końcówce, było po prostu niesamowite. 2 akcje hokeistów z Chicago. 2 gole. Cały Boston zalał się łzami goryczy. Natomiast Chicago łzami szczęścia. Puchar Stanleya powędrował w ręce Hawks. Dziś te druzyny spotkają się po raz pierwszy od tamtego meczu. Zemsta? Nic nie osłodzi goryczy tej porażki. Nawet dzisiejsze ewentualne zwycięstwo z Hawks. Jestem przekonany że dziś wyjeżdżając na lód hokeiści obu drużyn będą mieli w głowie przebieg ubiegłorocznego finału. Mam nadzieję że jednak Miśki wyjdą dziś z bojowym nastawieniem i będą starali się zakończyć mecz po regulaminowej godzinie. Teoretycznie nie powinienem martwić się o dyspozycję Czarnych Jastrzębi jednak złapali oni ostatnio zadyszkę. Fakt, wygrana z Kaczkami w cuglach ale bardzo często po dobrym meczu przychodził słaby. Dziś jeśli Hawks zagrają słabo Bostończycy to wykorzystają. Ale miało być o strzałach. Tak więc ostatnie mecz Hawks to bardzo dużo strzałów. Dużo z ich strony oczywiście. W ostatnich 3 spotkaniach było to kolejno 41, 48 i 35. Bardzo dużo. Przy założeniu że Hawks oddadzą przynajmniej te 35 strzałów, wystarczy wtedy że Bruins będą mieli ich „jedyne” 23 co przy ich ofensywie nie powinno być problemem. Choć więcej w tym matematyki jak czystej bukmacherki to mimo wszystko idę w stronę strzałów i liczę na piękny ofensywny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Chicago Blackhawks- Boston Bruins over 57,5 strzałów @ 1,85 Unibet
U Bruins nie zagra Hamilton i Seidenberg, czyli 2 świetnych defensorów. Nie trzeba przypominać, że atutem nr 1 nie jest formacja ofensywna, notabene naprawdę silna, ale monolit defensywny z Raskiem. Ten monolit jest dziś zachwiany i myśle, że Niedzwiedziom przyjdzie odrabiac straty, wiec ten typ jak najbardziej powinien wejsc ???? Duza ilosc bramek tez mozliwa, choc z Bruins zawsze jest to ryzyko ze wzgledu na ich strategie gry i zadaniowosc w tym elemencie wielu graczy. Poza tym Blackhawks są po meczu z Ducks i być moze nie zdolaja wygrać takich 2 prestizowych spotkań z rzędu. Jestem ich kilkuletnim fanem, wiec mam nadzieje, że mnie zaskoczą pozytywnie ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
St Louis strzeli |3.20| Unibet ! ⛔
Ostatni strzał w weekend, to strzelec. Wahałem się między Louisem, a Seminem, jednak mój ruch idzie w stronę mega, zwinnego i szybkiego &#39;gadziora&#39; Błyskawic. Od momentu kiedy Stamer, złapał kontuzję jego najlepszy kolega z teamu, któremu dziś postanowiłem zaufać gra obiecująco. Wczoraj mecz chyba najlepszy jaki rozegrał w swojej karierze, mimo że jego ekipa przegrała z silnymi jak zawsze Rekinami. Dziś jednak wyjazd do Karolajny, gdzie będą grali z ekipą nie solidną i według mnie nie do końca zgraną. Moje zaufanie jednak, które daję graczu który dziś dla mnie będzie strzelał, to również zawodnik, który podczas powerplay, wie gdzie się ustawić i jak pięknie umiejscowić gumę w sieci. Najpierw powoli wyczekuje, przyjęcie i oddaję strzał, w sam róg. Tak jak to zrobił to wczoraj trzykrotnie! Dziś rywal może mniej warty zachodu, ale Błyskawice potrzebują punktów, a Louis jest w stanie strzelić tu co najmniej jedną bramkę. Rozwinął się w tak szybkim czasie a co najciekawsze, że posiada 25 bramek, tak samo jak Getzlaf, Pavelski, a nawet Crosby! Więc jego determinacja w dzisiejszym meczu na pewno zaowocuję wiedząc, jak się ma ranking i to znając jego będzie dziś być może, na co bardzo liczę, bramkę więcej od tych 3 player&#39;s co napisałem. Liczę na kolejny jego dobry występ i najlepiej zaliczenie w 1 bądź 2 tercji bym nie musiał się stresować ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Washington Capitals

Spotkanie ekip, które w ostatnich dwóch sezonach spotykały sie w playoffach i toczyły ze sobą obfitujące w zwroty akcji boje, których seria w obu przypadkach została zakończona po siedmiu meczach. Dziś w MSG spotkają sie po raz ostatni w tym sezonie zasadniczym. Rangers po słabym okresie wyszli ostatnio na prostą, forme między słupkami stabilizuje wkońcu Lundqvist który szykuje sie do roli startera swojej reprezentacji na IO w Sochi. Po drugiej stronie niemiecki debiutant Philipp Grubauer, który w ostatnim czasie bronił dość solidnie, lecz aktualnie nieco przygasł i dzisiaj Rangers nie powinni mieć z nim większych problemów. W ogólnym przedmeczowym rozrachunku to Capitals wyglądają gorzej, i aby nie dopuścić do kolejnej porażki spróbują dziś otwartej gry, w której zawsze są groźni. Rangers zapewne też trafią, więc w mojej skromnej ocenie widze tutaj over.
Over 5,5 2,27 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Detroit Red Wings- St Louis Blues over 54,5 strzałów @ 1,85 bwin ✅ 23:39 :hokej: 62 ✅ Skrzydła zawiodły ale Nutki pokazały klasę ratując typ :cool:

Po wczorajszym sukcesie w typowaniu strzałów zamierzam dziś iść za ciosem. Na dziś gram moim zdaniem zaniżoną linię przez Bwin. Co prawda Red Wings należy do drużyn które albo zagrają fantastycznie i przycisną albo się schowają i będą strzelać sporadycznie. Na własnej tafli częściej widzimy tą 1 opcję. Po prostu u siebie starają się przycisnąć rywala i nie oddawać mu inicjatywy. Wyliczyłem sobie że średnio w ostatnich 5 meczach Skrzydła oddają średnio 31,4 strzałów na mecz. To dość dobry rezultat. Natomiast Nutki oddają średnio 27 strzałów na wyjazdach. Również nie najgorzej. Wynik lekko ponad linię wystawioną przez Bwin. W sumie mam nadzieję że Blues podrażnieni u siebie dwoma porażkami przyjadą na Hockeytown i będą chcieli wygrać. Tak w ramach ciekawostki Unibet oferuje linię 56,5 niby niewiele więcej ale granie takiej lini chyba bym odpuścił.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dzis powtorka z meczu Flyers vs Islnaders, tylko tym razem gramy w NY. Od razu pojawia sie pytanie, czy znowu bedą bramki( 6-4 dla Flyers) oraz czy nic się nie zmieni w podejściu drużyn.
Wg mnie warto powielić typ i znowu zagrać dużą ilość bramek w tym spotkaniu. Nie spodziewam się ich tylu, co w meczu z Niedzieli, ale 6 to dobra opcja. Zawsze istnieje ryzyko, że przy spotkaniach rozgrywanych miedzy tymi samymi druzynami dzien za dniem, zmienia się wynik i wg mnie do tego dojdzie, bo Islanders mogą wygrać, tyle że bramki będą padać z obu stron.
Ten mecz opisywałem juz powyżej, gdy grany był typ na 5,5 bramek, więc wszyscy mogą go jeszcze raz przeczytać. W dalszym ciągu nie ma Visnovskiego i to jest plusem w grze na ten typ. Prawdopodobnie zagra Emery u Flyers, ale wolalbym Masona. Wyspiarze z problemami: Nakobov kontuzjowany, więc dalej w rotacji jest Poullin albo Nilsson, każdy z nich gwarantuje większą szanse na dużą ilość bramek w meczu.
W Niedzielnym meczu nocnym ani Giroux ani Hartnell, czy Lecavalier nie zachwycili, a to bardzo solidni gracze, wiec dzis na pewno zagrają lepiej, strzelając jakieś gole. To sprawia, że zagram typ:
Mecz o 19:00
NY Islanders vs P Flyers ✅ ✅ 3-3
Over 5,5
Kurs 1,77 William Hill
Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W dobie tych wszystkich niepowodzeń w Detroit począwszy od nękających ich kontuzji, zawirowania w formie poszczególnych graczy i problemów w defensywie (ponieważ zbierając na klatę 45 strzałów w ciągu 60 minut jeszcze za czasów ery Lidstrom&#39;a nie było w ogóle dopuszczalne (starzy wyjadacze na tym forum prawdopodobnie przyznają mi rację)) - są pewne odrębne realia, z których z pewnością trzeba się cieszyć. Na myśli mam głównie kilku asów sprowadzonych z AHL; Jurco, Sheahan &amp; Glandening ,którzy krok po kroku świetnie wpasowują się w formację Skrzydeł potwierdzając swoją wartość , na dobre budując swój przyszłościowy wizerunek w tym zespole, a warto dodać
że wykorzystują swoje &quot;5 minut&quot; głównie z powodu braków kadrowych spowodowanych licznymi kontuzjami - w innym wypadku nie miałoby to miejsca.
Niestety pojawiły się liczne porażki, zrobiło się trochę nerwowo w dywizji i każdy punkt będzie teraz na wagę złota. Mimo tych kilku porażek Wings prezentowali się bardzo dobrze - Howard załączył beast mode, gra równo, z jajami i głównie w tym ostatnim meczu w Michigan wszyscy zostawili sporo serca i pasji w grze, nie ulegając do samego końca Królom.
Wygrali bardzo szczęśliwie, jednak zwycięstwa tego typu nad trudnymi rywalami są bez wątpienia potrzebne by zbudować pewność siebie i wykreować większą skuteczność, która dziś będzie zdecydowanie potrzebna w starciu z Blues.

Postawię na Skrzydła z nadzieją, że wyciągnęli jakieś wnioski po ostatnim zwycięstwie i będą w stanie zbudować coś większego na dłuższą metę.

St. Louis Blues @ Detroit Red Wings OT [2,35] PinnacleSports ⛔ (4:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Penguins vs Florida Panthers
Banalny typ na dziś po słabym kursie, ale wydaje mi się że w miarę pewny i o dziwo nie do końca związany z gospodarzami więc powstaje zagadka :razz: Pantery sprawa jasna i oczywista, zbiór ludzi potrafiących grać w hokeja na najwyższym poziomie jednak bez większych szans na osiągnięcie sukcesu. Niestety dopóki Florida będzie wypełnianiana ludźmi, których nigdzie nie chcą to tak będzie, oczywiście są pewne wyjątki jak Barkov, Houbredau czy Bergenheim i jeszcze kilku innych graczy ale mimo wszystko to za mało. To tak słowem wprowadzenia, dziś mecz jak każdy inny dla Panter, czyli zrobić wszystko wszystko by zaskoczyć swoją postawą. Szanse na zwycięstwo zawsze są, ale umówmy się z tak dysponowaną ekipą Pitts w ostatnim czasie bardzo ciężko będzie coś ugrać, dlatego myślę że zdobycz bramkowa graczy FLA będzie tu na wagę złota i zdecydowanie będzie to ich karta przetargowa, jeśli będą potrafili skutecznie pograć w ataku to jestem zdania, że mogą spróbować nawiązać walkę, to że stracą 2-3 bramki to raczej pewne, nawet Thomas nie jest w stanie zbawić gry obronnej Panter. Ofensywa gości nie wygląda źle i gwarantuje, że są tu ludzie którzy zarówno potrafią dobrze rozsprowadzić krążek jak i wykończyć akcję. Smutne, a zarazem bardzo budujące jest to że najskuteczniejszym graczem Panter jest rookie Barkov, chłopak, który ma 18 lat okazuje się być główną siłą napędową swojej drużyny... Ok wszystko ładnie, pięknie ale na zdrowy rozum taki gracz powinien mieć wzorce do naśladowania, innych team liderów a tutaj trochę inna rzeczywistość i to jest właśnie problem Panter, brak klasowych graczy z prawdziwego zdarzenia, owszem jest Boyes czy &quot;Flacha&quot; ale oni grają zawsze na swoim poziomie, który nie jest tym najwyższym i w sumie nie można oczekiwać od nich więcej. Moje oczekiwania wobec FLA na dziś to raptem 2 bramki, czy to dużo okaże się około 3 gdy rozbrzmi syrena oznajmiająca koniec reg time.
* W bramce Panter, Scott Clemmensen i to jest chyba dobra wiadomość, ale dla gospodarzy :razz:
Florida Panthers over 1.5 / 1.54 Marathonbet (aż sam się sobie dziwie, że proponuje taki kurs i to jeszcze przy takim zdarzeniu :razz ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - Dallas Stars

Spotkanie dwóch ekip, które w ostatnim czasie bardzo zawodzą, i o ile po Predators nie ma raczej w tym sezonie czego oczekiwać, o tyle już przyjezdni z Dallas zaskakują swoja słabością. Wygrali zaledwie dwa razy w ostatnich dziesięciu spotkaniach, co sprawia że bedą mieli kłopoty nawet z zachowaniem kontaktu, z ekipami, zajmującymi ostatnie miejsca premiowane awansem do playoffów. Myśle że to dla nich już ostatni dzwonek by zachować jakikolwiek cień nadziei. W bramce Lehtonen, który broni ostatnio bardzo przeciętnie, jednakże dziś będzie mu nieco łatwiej, gdyż rywale to zespół jeszcze słabszy od Stars. U Predators wystąpi Hutton, który po słabym debiucie Dubnyka spróbuje nieco wzmocnić swoją pozycje w bramce. Nie ma co ukrywać że to dwie słabe ekipy. Stars mają jednak swoje żądła w osobach Seguina i Nichuskina, którzy to powinni przechylić szale zwycięstwa na stronę gości z Teksasu. Sądze że Stars to mimo wszystko lepiej działający kolektyw, dlatego też dziś postanowiłem im zaufać. Kurs w miare zadowalający, więc sądze że warto.
Stars OT 2,15 Pinnacle ⛔
 
N 6

neo234

Użytkownik
Lutek rozumiem być kibicem i wierzyć w swój zespół, i w ich wygraną ale non stop powierzać swojemu teamowi pieniądze to już graniczy sorry, że to powiem ale z lekką głupotą. Szanuję Twoje wpisy bo są niezwykle rzeczowe i dużo wnoszą no ale polecać cały czas Red Wings, którzy co jak co ale grają w mega wybrakowanym składzie od dłuższego czasu. Ja wyznaję zasadę jedną nigdy nie gram na drużynę, której kibicuje czyli wszelakie Reprezentacje Polski + Liverpool. Bo nie ma nic gorszego jak wtopa kasy na drużynie, którą kochasz. Owszem, zwycięstwo swojej drużyny smakuje niesamowicie, wiem coś o tym po latach posuchy Liverpoolu wreszcie przyszedł okres w którym widać progres, ale mimo wszystko, iż widać zwycięstwa, niekiedy bardzo wysokie i mocno przekonywujące kasy na nich nie postawie. Nawet złamanych dwóch złotych na taśmie w fortunie, którą gram czasami by się pośmiać z typów które uwalą kupon na duże pieniądze ???? Dlatego jak widzę, że w dniu dzisiejszym mecz rozgrywa Detroit od razu wiem, że jedną z pierwszych analiz będzie analiza właśnie Twoja i tego nie mogę zrozumieć, że zawsze powierzasz im swoje pieniądze. Nie lepiej mieć tylko kaca moralnego z powodu przegranej swoich idoli niż podwójnej porażki?
Co do ostatniego meczu, fakt wygrali z Kingsami ale w jakim stylu? W takim jakim Kingsi zawsze przegrywają - prowadzenie, strata gola w ostatnich sekundach i porażka w karnych. Ja nie mówię, że dziś przegrają, życzę Ci abyś był zadowolony z wyniku tego spotkania ale miej na uwadze, że ten mecz jest dobry ale do oglądania a nie do stawiania bo widowisko szykuje się przedniej klasy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lutek rozumiem być kibicem i wierzyć w swój zespół, i w ich wygraną ale non stop powierzać swojemu teamowi pieniądze to już graniczy sorry, że to powiem ale z lekką głupotą. Szanuję Twoje wpisy bo są niezwykle rzeczowe i dużo wnoszą no ale polecać cały czas Red Wings, którzy co jak co ale grają w mega wybrakowanym składzie od dłuższego czasu. Ja wyznaję zasadę jedną nigdy nie gram na drużynę, której kibicuje czyli wszelakie Reprezentacje Polski + Liverpool. Bo nie ma nic gorszego: jak wtopa kasy na drużynie, którą kochasz. Owszem, zwycięstwo swojej drużyny smakuje niesamowicie, wiem coś o tym po latach posuchy Liverpoolu wreszcie przyszedł okres w którym widać progres, ale mimo wszystko, iż widać zwycięstwa, niekiedy bardzo wysokie i mocno przekonywujące kasy na nich nie postawie. Nawet złamanych dwóch złotych na taśmie w fortunie, którą gram czasami by się pośmiać z typów które uwalą kupon na duże pieniądze ???? Dlatego jak widzę, że w dniu dzisiejszym mecz rozgrywa Detroit od razu wiem, że jedną z pierwszych analiz będzie analiza właśnie Twoja i tego nie mogę zrozumieć, że zawsze powierzasz im swoje pieniądze. Nie lepiej mieć tylko kaca moralnego z powodu przegranej swoich idoli niż podwójnej porażki?

Co do ostatniego meczu, fakt wygrali z Kingsami ale w jakim stylu? W takim jakim Kingsi zawsze przegrywają - prowadzenie, strata gola w ostatnich sekundach i porażka w karnych. Ja nie mówię, że dziś przegrają, życzę Ci abyś był zadowolony z wyniku tego spotkania ale miej na uwadze, że ten mecz jest dobry ale do oglądania a nie do stawiania bo widowisko szykuje się przedniej klasy ????
Wszystko się zgadza i po części Masz rację, ale już trochę uogolniles fakt, że gram Wings za każdym razem. W tym miesiącu, a mamy już 3 tyg za pasem - poszły z mojej strony 2 bety; przegrany i wygrany. Plus dzisiejszy.

Więc trochę dalekosiezny wywód ????
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Po kolejnym udanym typie, czas na pozny typ nocny.
SJ Sharks vs C Flames ⛔ 3-2
Typ Over 5,5
Kurs 2,05 William Hill
Szkoda, ze nie moglem podać tego typu wczesniej, ale nie pozwolily okolicznosci. Kto moze, to ewentualnie skorzysta.
Sharks mocni jak co sezon, ale ostatnio na wlasnej tafli porazka 0-1 z defensywnym monolitem Bruins. W domu strzelaja az milo, graja swietnie, malo zachowawczo. Najlepsi strzelcy dostepni, Marleau i Pavelski sa ogniwem tego typu na bramki.Prawdopodobnie nie zagra Niemi, Stalock to dobry wybor na wysoki wynik.
Calgary jest bardzo slabe w tym sezonie i ich gra jest zalosna. Nie maja argumentow na gre ofensywna, w obronie nie wypelniaja zadan, maja slabych goalie, Berra czy Ramo, bez znaczenia. Mam nadzieje, ze strzela cos, bo od tego tez zalezy typ. U Sharks nie gra Couture, Havlat i to sa oslabienia w sile ofensywnej.
Ostatni wynik 6-3 dla Sharks, przegrana 0-1 z Bruins jest pod typ i Sharks powinni strzelic swoje 4-5 bramek.
Polecam ????
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co do Detroit to podstawowe pytanie jest takie, czy wejdą do playoffs. Detroit to specyficzna ekipa, która nawet z 8 miejsca może wygrać całe rozgrywki. Naprawdę nie zdziwi mnie ich wyjazdowe zwycięstwo z Anaheim(aktualnie najlepsza ekipa w lidze), podobnie jak nie będę zaskoczony ich porażką u siebie z Buffalo czy Edmonton(chociaż teraz, gdy naiwne LA Kings pozbyli się kapitalnego bramkarza na ich korzyść za darmo, to powinno być coraz lepiej). Red Wings w tym sezonie grają kapitalnie na wyjeździe i ten kto typuje ich wygrane na obcych lodowiskach, ten sporo zarobił. Zupełnie inaczej wygląda to, gdy Detroit gra u siebie, jakoś kompletnie im nie wychodzi gra przed własną publicznością. Mimo wszystko nie skreślałbym ich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom