>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Los Angeles Kings - Boston Bruins


Bruins kontynuują trip po zachodnim wybrzeżu, i w dniu dzisiejszym zawitają do hali Staples Center w Los Angeles. Miejscowi ostatnio sensacyjnie nie sprostali zespołowi z Minnesoty, który mimo sporych braków kadrowych zdołach zdobyć komplet w mieście Aniołów. Dzisiaj zawitają Bruins, ekipa niewątpliwie lepsza od Wild, jak również posiadająca bardzo dobry goaltending, w osobie Tuukki Raska. Kings bedą chcieli z pewnością nieco polepszyć morale, lecz bedzie o to trudno, gdyż Bruins też nie stoją tutaj na straconej pozycji. Ogółem rzecz biore obie ekipy bedą grały raczej na złamanie przeciwnika i underowy wynik. Obaj dzisiejsi starterzy jadą do Sochi, tak więc mają coś do uwodnienia swoim selekcjonerom. Najlepszą opcją w tym meczu jest under.

Under 5 1,87
Pinnacle
Typ z natury oczywistych, ale jakoś sam mi w oczy nie wpadł. Powinno wejść bez problemu. W ogóle przy okazji koledze należą się gratulacje, nie wiem jakich magicznych sztuczek używa, ale typuje underdogi i z reguły trafia. Imponujące.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Typ z natury oczywistych, ale jakoś sam mi w oczy nie wpadł. Powinno wejść bez problemu. W ogóle przy okazji koledze należą się gratulacje, nie wiem jakich magicznych sztuczek używa, ale typuje underdogi i z reguły trafia. Imponujące.
Rozumiem, że nadzorujesz temat pod względem merytorycznym i w kategorii absencji itp. ok wszystko spoko, tylko takiego typu postu już nie rozumiem w ogóle... Chcesz mu pogratulować to kliknij dzięki albo napisz PW. Ten post nic nie wnosi do tematu, co innego gdybyś sam od siebie dodał parę słów analizy czy przemyśleń ;)
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Colorado Avalanche : New York Islanders
Przyznam, że miałem dziś wielkie problemy z wybraniem spotkania. Wybór padł na zawody które odbędą się w Pepsi Center. Dzisiejszy mecz jest ostatnim z serii domowych spotkań drużyny z Colorado. Podczas tych 6 zawodów wygrali 4 i przegrali 2 spotkania. Po drugiej stronie tafli mamy &quot;hot team&quot; New York Islanders którzy po beznadziejnym starcie sezonu od połowy grudnia zaczęli grać na swoim poziomie. Świetnie spisują się kapitan J.Tavares i Okposo. Na co warto zwrócić uwagę?! Ostatnie 5 wyjazdowych spotkań Islandersów to 5 wygranych w regulaminowym czasie. Strzelili aż 23 bramki. Wcześniej wspomniany przeze mnie Tavares w ostatnich 2 spotkaniach uzbierał aż 8 punktów. W bramce Lawin wystąpi Varlamov, który &quot;wygrał&quot; ostatnie 4 spotkania w których wystąpił. Stawiam dziś na drużynę ze stanu Colorado. Liczę dziś na koniec &quot;winning streaku&quot; na wyjazdach drużyny NYI.
Typ : Colorado Avalanche ( wliczone dogrywka i karne )
Kurs : 1,53
Buk : Expekt
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Styl w jakim Nucks przegrali dwa ostatnie spotkania, najpierw w Anaheim, dwa dni później z Penguins u siebie, pozostawiają wiele do życzenia. Tak na prawdę istotne kwestie, które odpowiadają za postawę ekipy , wydają się być na miejscu; funkcjonują &#39;special teams&#39; - nie trzeba mówić, że gra w osłabieniu to ich wizytówka tego sezonu. Udało się zapunktować również kilka razy z przewagi, poza tym jest dobra skuteczność w ofensywie , solidnie spisuje się Lack między słupkami pod nieobecność kontuzjowanego Luongo i właściwie funkcjonuje chemia w zespole. Te ostatnie dni jednak to jakaś niesamowita trwoga i ogromny pech, bo inaczej nie mogę nazwać kilku straconych bramek w decydujących momentach meczu. Jedno jest pewne, Canucks będą głodni tego zwycięstwa i zmotywowani do granic możliwości, a historia pokazuje że ograć Nutki są w stanie i nie musi być to wcale takie trudne.

Owszem, Blues prezentują się na prawdę znakomicie w ostatnich dniach, ale powątpiewam by po takiej jednostronnej dominacji z ostatnich dni, nie pojawiły się chwile słabości. Czas na przełamanie gospodarzy.

St. Louis Blues @ Vancovuer Canucks OT [2,00] PinnacleSports ✅ (1:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Caps - Leafs
Ovi strzeli gola (60 min)
1,90 DOXXbet✅✅✅

Podczas gdy #19 niósł na plecach krzyż w postaci dwóch baranów na LW i RW (Laich-Brouwer), nasza top line wymiatała aż miło, całkowicie dominując Bolts. Zaskakujące, że nie mając właściwie żadnej chemistry, bo nawet w pre-season OV nie grał z Grabo, ta trójka potrafi stworzyć mnóstwo sytuacji w 5 on 5. F16 pakuje 2G, Mikhail pięknie wjeżdża w d-zone i robi miejsce dla OV, który ma mnóstwo brakeaways. Alex zaczyna zaliczać kluczowe A w even strength, a jeszcze całkiem niedawno miał tylko 1A w 5 on 5. Tym samym zamyka usta tym, którzy tak uparcie twierdzili, że nie potrafi zagrać krzyżowego passa. Mamy okropnie napięty kalendarz w najbliższych dniach, ale Leafs są akurat spokojnie w zasięgu. Nie strzela JvR i Kessel, a secondary scoring to iluzja z Clarksonem na czele. W tym matchupie Grabo będzie chciał po raz kolejny udowodnić, że wykupienie jego kontraktu to była jedna z najgorszych decyzji GM w ostatnich latach.
@1,90 to podły kurs, ale biorąc pod uwagę fakt, że TG8 ma za sobą pasmo nieprawdopodobnie pechowych spotkań, w których kolekcjonował słupki i poprzeczki, to można mieć sporą nadzieję, że dzisiaj pozamiata.

Rangers - Stars
Callahan strzeli gola
3,50 Betsson✅✅✅

Doszły mnie słuchy, że AV znowu zamierza namieszać w line-upie, na szczęście zmian nie będzie żadnych i te same piątki, które zagrały dobre spotkanie z Hawks wyjadą dzisiaj na lód w starciu ze Stars. Różnicę robiła linia Hags-Richards-Callahan. Carl po dołączeniu do Team Sweden na IO gra jeszcze lepiej, Richards utrzymuje dobry poziom z początku rozgrywek, kiedy był jedynym poważnym F Rangers. Na RW po kontuzji wraca wreszcie kapitan. Ryan okropnie dawał ciała, złapał injury i wielu myślało, że po powrocie będzie jeszcze gorzej, tymczasem #24 z łatwością dochodzi do sytuacji, ma jednak problem ze skutecznością. Minionej nocy nikt inny nie miał tylu okazji na bramkę. Problemem NYR jest znalezienie stabilizacji, wygranie nawet 2 in row stanowi często zaporę nie do przejścia. Ciągłe rotacje w składzie też nie pomagają, dlatego jestem rad, że dzisiaj najprawdopodobniej wszystko będzie jak wczoraj. Callahan to odpowiedzialny RW, który kroi mnóstwo czasu w PK. Bardzo charakterystyczny i niesamowicie mocny wrister. Kilka bramek z nadgara strzelił stojąc w miejscu, podnosząc gumę pod samo spojenie. Świetne zachowanie tuż przed bramką i skłonności do gry kombinacyjnej. Ryan musi szukać formy przed IO, bo tam nie będzie już na to czasu. Póki co jest na dobrej drodze, punktuje w 3 kolejnych spotkaniach. Jeśli los zwróci mu chociaż w połowie to co zabrał w matchupie z Hawks, dzisiaj możemy być świadkami odblokowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
Oveckhin strzeli |1.90| drugi strzał na bramkę, zamieniony na gola ;) ✅ ✅ ✅
▶ Betsson !

Tutaj muszę sie zgodzić, z Yemem - naszą encyklopedią graczy w hokeja ???? i również, zaufam dzisiaj Rosjaninowi, aby ukuł trafienie. A więc do rzeczy.
Najlepszy zawodnik, któremu dziś postanowię jakieś swoje pieniądze to wiadomo, że musi być Alex! Ostatnio dwa mecze bez bramek, ale dalej ma najwięcej goli na koncie w lidze. Dziś idzie się zmierzyć, z Liściami ekipie w której Owca notował trafienia na swoich śmieciach. Jego dyspozycja i jego fenomenalna forma, sieje pustoszenie rywalom. Zwłaszcza bramkarzom, bo nie mogą go zatrzymać. &#39;&#39;Magik&#39;&#39; na lodzie, od pierwszych minut już będzie celował na bramkę gości, a dziś między słupkami Jonathan Bernier, goaltender który już wiele razy był pokonywany przez Owce. Dziś to nie powinno stanowić problemu dla Rosjanina gdyż On z meczu na mecz oddaję po 5-8 strzałów! na bramkę a w tym celuje bardzo celnie i notuje przy tym trafienia. Wie jak się zachować z gumą, a podczas powerplay, jego gole w tym sezonie są na bardzo wysokim pułapie. Stawiam na jego bramkę w dzisiejszym meczu, który z pewnością będę oglądał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Poczytałem analizy bardziej doświadczonych kolegów także teraz czas skleić własną. Na dziś proponuję 2 mecze.
Washigton Capitals- Toronto Maple Leafs 1OT @ 1,62 bet365 ✅ 3:2 ✅
Tak naprawdę stawiając na Caps troszkę drżę o moją gotówkę. Nie jest to drużyna godna zaufania, dość chimeryczna i nieprzewidywalna. Po drugiej stronie tafli stanie dziś drużyna naprawdę dobra i solidna. Ostatnio jednak bez formy. Widać że domowa porażka z Rangers pozostała w głowach dzisiejszym gościom. Bez większej rewelacji prezentują się Lupul i Kessel, jednak drużyna bez większych absencji. Jeśli chodzi o Caps, to drużyna uzależniona od formy Ovechkina. Jak wiadomo Aleks to świetny hokeista. Ostatnio gra poprawnie jednak oczekuje się od niego więcej. Warto zaznaczyć że jest to hokeista nr 1 jeśli chodzi o liczbę strzelonych goli ale także najskuteczniejszego gracza podczas PP. Na to dziś liczę.

Vancuver Canucks- St Louis Blues over 5 @ 1,8 Marathobet ⛔ 2:1 :hokej: 3 ⛔
Drugim typem wybranym przeze mnie na dziś jest over bramkowy w meczu Nucks I Blues. Ciężko tu wybierać zwycięzcę meczu. Niby po jednej stronie Orki kompletnie bez formy. Po pechowo przegranym ostatnim meczu z Pens. Pechowo a raczej frajersko, bo 2 stracone bramki w ostatnich minutach meczu przesądziły o dogrywce a dogrywka o zwycięstwie Pingwinów. Myślę że Nucks wyciągną odpowiednie wnioski i dziś po prostu zagrają lepiej, przynajmniej w obronie bo ofensywa działa raczej bez zarzutu. Po drugiej stronie barykady dziś drużyna Nutek. W znakomitej formie, bez swojego asa Steen’a ale brak Kanadyjczyka wychodzi im naprawdę na dobre. Nutki krążą pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa, wszystkie we wspaniałym stylu. Dziś liczę na kilka bramek z ich strony ponieważ jestem pewien że Nucks również postrzelają i over powinien zostać pokryty bez problemu. Over 5,5 również do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rijo 407

rijo

Użytkownik
NHL, 11 Styczeń 2014
STYCZEŃ 2014
Kupony podane: 4 / 100%
Kupony trafione: 2 / 50%
Kupony nietrafione: 2 / 50%
Suma stawek: 13 J
Suma wygranych: 9,94 J
Bilans: -3,06 J
Yield: -23,54 %
Średni kurs: 1.75
_________________________________________________________________
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

11. STYCZNIA 2014, GODZINA 01:05, Verizon Center

Fakt, wczorajszy typ przeciw Waszyngtonowi był niewypałem. Swoją wygraną &quot;Stołeczni&quot; mogą tragicznej postawie Lindbacka, na którym się zdecydowanie zawiodłem. Myślałem, że spróbuje przekonać do siebie trenera, ale dziś bronił tak jakby mu się kompletnie nie chciało.
Pogadajmy jednak o jutrzejszych gospodarzach meczu. Wczoraj nie zagrali bezbłędnego meczu. Po pierwszych pięciu minutach gry wydawało mi się, że Tampa znów zdominuje mecz. Zresztą rezultatem tego był gol po przepięknej asyście Palata. Potem o dziwo drużyna ze stolicy zabrała się do odrabiania strat i jeszcze w tej samej tercji zdołali wbić trzy gole. Jak już wspomniałem obwiniam o to przede wszystkim bramkarza i defensorów. Gol Fehra był chyba zaskoczeniem dla wszystkich, bo Lindback zwyczajnie się źle ustawił. Martin St. Louis też mógł zachować się lepiej w tej sytuacji i próbować wybić krążek.
W drugiej tercji Lightning znowu zdominowali rywali. W trzeciej do samo. Capitals byli na tyle nieprzytomni, że nawet Ovechkin nie potrafił walnąć w krążek. ;) W samej końcówce kolejne nieprzytomne zagranie Johnsona wykorzystał ponownie Fehr. Dopowiem tyle tylko, że to jego pierwszego spotkanie, gdzie zdołał ustrzelić dwa gole. Sam zawodnik po dzisiejszym meczu musiał przyznać, że styl w jakim wygrali nie był najlepszy i trzeba było grać na czas. Zresztą to przyniosło niezłe emocje na ławce rezerwowych.
Jeśli wczoraj mieliśmy grać na przełamanie, to trzeba tak zrobić i dziś? ???? Po wygranym Winter Classic Kanadyjczycy nie mogą się pozbierać i przegrali trzy ostatnie mecze. Szczególnie ten dzisiejszy musiał być bolesny. Rzadko widzi się tak zdemontowany zespół. Carolina robiła z nimi co można było sobie tylko wyobrazić. Ale co z tego, skoro Leafs dostali łącznie aż 15 minut kar!? Taką przewagę winien wykorzystywać każdy zespół NHL. Nie inaczej było i tutaj.
Dziś w bramce gospodarzy najprawdopodobniej stanie Bernier. Mogę więc być spokojny o pilnowanie słupków. Od pierwszych minut szansę dostanie też Kessel. Ulubieniec kibiców Toronto nie strzelił gola już od trzech meczów. Nie zapracował jednak na zbyt wiele okazji, więc formalnie jest po części sam sobie winien. Podobała mi się jednak jego gra przeciwko Carolinie, gdzie próbował cokolwiek kombinować w ataku. Dziś liczę więc też i na jego przełamanie.

Toronto Maple Leafs OT @ 2.40,
, 2/6 J ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins

Spotkanie Dawida z Golatiem, tak najprościej można nazwać matchup ekip, które dzisiejszej nocy staną na przeciw siebie w hali Rexall Place w Edmonton. Goście z Pittburgha to ligowi potentaci, i coroczni faworyci do wygrania ligi. Zaś zespół gospodarzy to ligowy kopciuszek, który już od kilku lat okupuje dół ligowej tabeli. Dziś jednak może nadarzyć sie okazja ku prestiżowemu triumfowi dla ekipy z Alberty. Oilers bowiem miewają swoje dni i jak dobrze wejdą w mecz, to są w stanie napsuć sporo krwi. Goście wystawiaja w bramce Jeffa Zatkoffa, który w mojej ocenie jest bramkarzem przeciętnym, co prawda wygrywał ostatnimi czasy sporo, ale trafiał na ekipy miewające słabszy dzień, dzisiaj również wystąpi przeciwko słabeuszom, jednakże w Oilers drzemie potężny potencjał ofensywny, który sprawia, że gospodarze to prawdziwa tykająca bomba zegarowa, albo zagrają świetny mecz, strzelając kilka bramek, lub też przegrają kompletnie bez walki. Sądze że dzisiejsze nastawienie gości, może znacznie sprzyjac tej pierwszej opcji. Dlatego też, po raz kolejny wchodzę w bardzo ciekawego doga, który ma spore szanse na powodzenie.
Oilers OT 2.58 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sobota &amp; Niedziela z NHL! ;)



I kolejna gradka meczy, które z pewnością nie będzie mi pozostawione bez komentarza. Od razu na pierwszy rzut oka, biorę pod lupę spotkanie jakie będzie w Montrealu, z Jastrzębiami. Niezwykle czekam na to spotkanie, bo jestem ciekaw jak do tego meczu podejdą gracze z Chicago. Ostatni mecz przegrany, ale ich głód wygrywania meczy, jeszcze nie minął, on w nich jest.. tylko nie zawsze może iść po ich myśli. Mimo trudnego meczu i trudnego terenu do zdobycia myślę, że pokwapię się nad zwycięstwem tutaj Jastrzębi. Natomiast drugie starcie, jakie będzie na pewno jedno z ciekawych to oczywiście Kaczory ze Skrzydłami. Niewątpliwie z dwóch tych ekip, wolałbym zespół gości ale tak jak ostatnimi czasy pisałem u nich brakuję tej pewności siebie, tej regularności. Goaltender Howard też nieco zgaszony, mimo wszystko wierzę w ich dobry występ i też spróbuję coś w tym meczu postawić. A co wy myślicie? ;)

Zachęcam do pisania analiz.

Kursy oferowane przez Unibet !​
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wiele nie wskazywało na to ,że po tak dennym starcie i ogólnej postawie całego zespołu, Flyers nagle złapią rytm, uwierzą w siebie i zaczną kasować swoich rywali z uśmiechem na twarzy. Są aktualnie jednym z najlepszych zespołów na Wschodzie z bardzo dobrym dorobkiem 10 zwycięstw z rzędu we własnej hali (wszystko w regulaminowym). Najskuteczniejszym graczem jest Wayne Simmonds, ale tak na prawdę większość graczy w tym zespole spisuje się na miarę swoich możliwości; Hartnel, Giroux, Lecavalier, Schenn itd... Jest zdecydowany progres i nie widzę przeszkód, by nie byli w stanie zanotować kolejnego zwycięstwa w dorobku, tym bardziej że w przeszłości Lightning zawsze mieli problemy w Filadelfii (4-1 last 5). Bolts pomimo wszelkich utrudnień kadrowych, potrafią zachować pewną regularność i myślę ,że cel osiągnięcia post-season w tym sezonie jest w ich zasięgu. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, kontuzjowany jest Ben Bishop, a jego zmiennik - Lindback to już zdecydowanie inna liga, a tym wypadku Flyers będą mieli większe pole do manewru. Stawiam na gospodarzy.

Tampa Bay Lightning @ Philadelphia Flyers OT [1,79] PinnacleSports ⛔ (6:3)

Wild udowodnili ,że pomimo słabego wizerunku na wyjazdach jaki mają przypieczętowany właściwie od początku tego sezonu, można wbrew pozorom to zmienić i stworzyć nawet jakiś krótki winning streak. Nie pochlebiam ich ostatniej dyspozycji w defensywie, bo tak na prawdę wyglądała okrutnie, ale słowa uznania należą się do Kuempera oraz Backstroma między słupkami, którzy spisali się perfekcyjnie pod nieobecność kontuzjowanego Hardinga. Mając solidnych bramkarzy, można stworzyć większą swobodę na przodzie i pewność siebie, a z tego niewątpliwie Dzikusy skorzystali w pełni. W ostatnim meczu z Kojotami widać było znacznie większą aktywność, ponownie dali popis w grze z przewagi i przede wszystkim byli w stanie ograniczyć do minimum skuteczność Kojotów przez wszystkie 3 tercje, oddali co prawda sporo strzałów, ale względem &quot;scoring chances&quot; wyglądało to słabo z ich strony. Wild muszą teraz wykorzystać swój &#39;momentum&#39; i przełożyć te dobre wyniki
na grę u siebie, a tutaj wiadomo że ten zespół prezentuje się jeszcze lepiej i efektowniej. Po drugiej stronie Lawiny, które wychwalałem na wiele możliwych
sposobów, ale widać z meczu na mecz pojawiające się błędy i pewne zawirowania, głównie w utrzymaniu korzystnego wyniku (Sens, Flames, dziś Islanders). Ponadto grają back to back, co zmniejsza ich szansę jeszcze bardziej na dobry rezultat, tym bardziej tutaj w Minnesocie.

Colorado Avalanche @ Minnesota Wild OT [1,80] PinnacleSports ⛔ (4:2)

Hawks pomimo przytrafiających się wpadek, trzymają fason i słusznie są stawiani w roli faworyta praktycznie w każdym meczu. Dziś przylatują na trudny teren w Montrealu, a trudny nie z powodu samego zespołu, który gra w kratkę ostatnio, tylko z racji tego że nie wygrali tutaj od.... 10 lat. Aż się prosi o przełamanie tej passy, tym bardziej że Hawks to bez wątpienia najlepszy zespół wyjazdowy całej ligi - ponad 80 bramek w 22 meczach i 14 zwycięstw na koncie. Nie zamierzam dywagować tutaj na temat formy danych zawodników i ich ewentualnych zamiarach w tym spotkaniu. Istotne jest to , że nie przywykli do utrzymywania długiej passy porażek i poprzedni, skrócony
sezon, podobnie ten to jawny przykład ,że czas w końcu zdobyć Montreal po wielu latach

Chciago Blackhawks OT @ Montreal Canadiens [1,80] PinnacleSports ⛔ (1:2 OT)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wild - Avalanche
Granlund strzeli gola (60 min)
5,50 DOXXbet⛔⛔

Rewelacyjny, znacznie zawyżony kurs, wobec którego tradycyjnie nie przejdę obojętnie ;)

Cudowne dziecko fińskiego hokeja wreszcie zaczyna grać na miarę ogromnego talentu. Suomi dawno nie mieli tak perfekcyjnego technika z niebywałą wizją gry i przysłowiowymi oczami z tyłu głowy. Praktycznie wszędzie, gdzie się pojawiał robił furorę. W kraju, po kapitalnych mistrzostwach, lacrossowych golach zyskał status gwiazdy. Niestety, premierowy sezon w NHL, według wielu i tak długo odkładany, okazał się mimo wszystko sporym zawodem. Za Oceanem niestety, ale no mercy dla &quot;świeżych&quot; i Mikael najzwyczajniej w świecie nie radził sobie z lodowymi gorylami. Granlund to jednak bardzo ambitny zawodnik, który w wyborny sposób przepracował offseason. Fin wiedział, co trzeba naprawić i mocno pracował nad dolnymi partiami ciała, bo chwilami fruwał po lodowisku dostając solidne hity od mocniejszych przeciwników. Obecnie Mikael gra dużo bardziej fizycznie, nie boi się zablokować strzału, ani popracować głębiej w d-zone. Jeszcze kilka miesięcy temu unikał bezpardonowej walki o krążek, teraz bez obaw idzie bark w bark. Jeżeli poprawi jeszcze finishing, Minny będzie miała z niego pociechę przez lata. #64 radzi sobie jako center pierwszej linii, z prawej ma doświadczonego Pommera, a z lewej niedocenianego Niederreitera, który może teraz pokazać wypiąć się czterema literami na całą organizację Isles. Mikael zmarnował mnóstwo sytuacji w minionych 3 spotkaniach, a zwłaszcza w tym ostatnim z Yotes. Mnóstwo TOI + kluczowa rola w man adv sprawiają jednak, że nie wykluczam trafienia w starciu z Avs. #64 to młody geniusz, a najlepsze jest to, że jego talent wciąż nie eksplodował. Selanne może spać spokojnie, nie pozostawi po sobie pustej sceny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wow bogata oferta a ja siedzę i nie wiem :|
Jak zwykle polowałem na DRW,ale tyle kontuzji i niepewny występ Datsa więc odpuszczam.
Spotkanie jakie wybrałem to
San Jose Sharks : Boston Bruins
Zaczne od statsów. SJS z ost. 10 spotkań wygrali 7. Boston przegrał 3 mecze wyjazdowe z rzędu tracąc przy tym kolejno 4,5,4 bramek. Boston jest świetną drużyną u siebie,natomiast wyniki ich spotkań wyjazdowych nie są, aż tak bardzo zadowalające. Podobnie ma się zresztą z ekipą Rekinów. SjS to 5 pod względem ofensywy ekipa NHL.
Ostatnio w bardzo dobrej formie są Pavelski i Thornton, którzy zdobywają wiele punktów i przyczyniają się do niezłych wyników. Drużyna z Kalifornii jest podbudowana pewnym zwycięstwem nad DRW, ponadto do składu wrócili Kennedy i Wingels. Uważam, że więcej dzisiejszej nocy przemawia za drużyną SjS i wygrają spotkanie z miśkami.
Typ : 1 ( wliczone dogrywka i karne ) - bo Boston jeszcze nie zremisował na wyjeździe w reg.
Kurs : 1,65
Buk : Expekt
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
NHL, 12 Styczeń 2014
STYCZEŃ 2014
Kupony podane: 5 / 100%
Kupony trafione: 2 / 40%
Kupony nietrafione: 3 / 60%
Suma stawek: 15 J
Suma wygranych: 9,94 J
Bilans: -5,06 J
Yield: -33,73 %
Średni kurs: 2.08
_________________________________________________________________
Minnesota Wild - Colorado Avalanche

12. STYCZNIA 2014, GODZINA 02:00, Xcel Energy Center

&quot;Dzikusy&quot; po udanych dwóch spotkaniach w Los Angeles i Phoenix zagrają dziś znów w Xcel Energy Center. Każdy musi przyznać jednak, że tak naprawdę to u siebie w domu idzie im najlepiej. To tutaj genialny Zach Parise strzela najwięcej goli. Niestety dzisiaj reprezentanta USA zabraknie. Nie gra od końcówki grudnia, kiedy doznał kontuzji lewej stopy. Kto jednak może go zastąpić na lewym skrzydle? A no choćby inny geniusz, Matt Cooke. Cooke zalicza asystę za asystą. Tylko w meczu z Coyotes miał ich dwie. Jeżeli nie wystąpi on, to jest jeszcze choćby Veilleux. Mierzy dwa metry, które dobrze wykorzystuje i wybija rywalom pomysły o kontrze.
Za Wild przemawia szczególnie jednak ich gra w ataku. Pokazali charakter już w meczu z &quot;Kojotami&quot;. Szczególnie podobał mi się Brodziak, który zdobył jedną z czterech bramek. Co ciekawe to gospodarze tamtego meczu strzelali prawie dwa razy częściej na bramkę rywala! To tylko pokazuje jakim klasowym bramkarzem jest Backstrom oraz jak skutecznie gra drużyna z Saint Paul. Wracając do Niklasa, w grudniu, także z przyczyny jego zachowania między słupkami, Minessota przegrała wszystkie mecze, w których bronił. Nie wiem czy poszedł do jakiegoś szamana czy coś podobnego, ale w 2014 jego gra diametralnie się zmieniła. Wreszcie zaczął wyłapywać większość strzałów oraz dobrze zastawiać słupki, przez co jego SV% w tym roku nie spadło poniżej .900. To bardzo dobry wynik, każdy musi to przyznać.
O Avalanche pisałem już trochę w &quot;analizie&quot; przed ich ostatnim meczem z Flames. Grają nieźle, ale głównie we własnej hali. Na wyjazdach nie czują się tak pewni, zresztą to samo jest z Wild. W dodatku goście dziś znacznie osłabieni - O&#39;Reilly, Guenin, Parenteau.
Dodatkowo mają ostatnio wiele problemów w grze defensywnej. Nie mogą utrzymać prowadzenia do końca, co było widać gołym okiem na przykład wczoraj przeciwko Islanders. Zawodnikom po takim meczy na pewno nie dopisują humory. Przez co można wywnioskować wiele aspektów psychologicznych: zły humor -&gt; mniejsza chęć do gry. Jeśli dziś gospodarze strzelą jako pierwsi, to &quot;Lawiny&quot; nie powinny ich dogonić.
Fani Avalanche mówią o ogromnej sile rażeniu ofensywy. Prawdą jest, że Stastny czy MacKinnon odwalają kawał dobrej roboty. Szczególnie ten pierwszy ma gra teraz najlepszy sezon od lat. Nie dość że nastukał już 13 bramek, to w dodatku często woli potrzymać krążek przy sobie i podać do kolegów, czego dowodem jest 20 asyst! Radzi też sobie bardzo dobrze z obrońcami rywali, nareszcie wygrywa ponad połowę pojedynków przy bandzie.
Ale co poczną goście jak dziś w bramce gospodarzy stanie Backstrom. Ostatnio jest w niesamowitej formie, o czym już chyba pisałem. Smaczku dodaje fakt, że jest historia gier przeciw drużynie z Colorado to 6-0-1. Po prostu ma sposób, by ich zatrzymać.

Minnesota Wild OT @ 1.77,
, 3/6 J ⛔
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks OT @ 1.75 Pinnacle ⛔ (2:1 OT)


Grałem niedawno przeciwko Canadiens w meczu z Panterami. Wtedy wygrali. Dzisiaj jednak gram ponownie przeciw nim z uwagi na to, że przyjeżdżają Blackhawks. Mistrzowie co by tu nie mówić prezentują wciąż świetny hokej. Bardzo lubię oglądać spotkania z ich udziałem ponieważ to co potrafią zaprezentować jest naprawdę wspaniałe. Zarówno u siebie jak i na wyjazdach grają swoje. Praktycznie w każdym meczu stawiani w roli faworyta. Chociaż myślę, że pełnię ich możliwości będziemy mogli podziwiać dopiero w PO. W sezonie zasadniczym zdarzają im się jeszcze niedociągnięcia. Do tego meczu przystępują po dwóch kolejnych porażkach. Dlatego dzisiaj liczę na większą koncentrację z ich strony. Kolejnym powodem, dla którego Blackhawks mieli by się &quot;szczególnie&quot; spinać na ten mecz jest fakt, że w Montrealu nie wygrali od 10 lat. Na pewno dzisiaj będą chcieli się zmobilizować i przerwać tą passe. Porównując potencjał obu ekip, zawodników itp. także wszystko przemawia za Blackhawks. Canadiens byle jaką drużyną nie są ale nie ma nawet porównania do teamu z Chicago. Moim zdaniem dzisiejszej nocy skończy się ta seria i &quot;klątwa&quot; Montrealu zostanie zniesiona.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Calgary Flames - Pittsburgh Penguins OT |1.50| ✅ 1:2
▶ Betsson !

Dziś również nikogo nie będzie dziwiło, dlaczego gram na swoje Pingwiny. Wiem, że nie powinno się stawiać, na kogoś ze względu na &#39;&#39;uczucia&#39;&#39; ale jednak zagram, bo mam tutaj po prostu czuja. Pingwiny po wczorajszej porażce, w delegacji w Edmonton nie wyglądali źle, nieco pokwapili sprawę w defensywie i skutki były widoczne na talerzu, przez stracenie zawodnika w OT. Ale według mnie to był wypadek przy pracy i można im wybaczyć takie zaniedbanie tego meczu. Pingwiny to Bestie na wyjazdach i nawet jeśli ekipa jest gorsza to w delegacjach ich mecze wyglądają solidnie. Głównym reżyserem akcji i dużych asyst jest nie kto inny jak Crosby. W nim dzisiaj na pewno będzie poczuwać wielka odpowiedzialność, aby swój team poprowadzić do zwycięstwa, a ja jestem pewny że zrobi wszystko aby Płomienie dziś tego meczu nie wygrali. Wiadomo, siła ofensywy gości, miażdży rywali o parę klas wyżej i tutaj to będzie kluczem do wygrania Pingwinów. Już Crosby i Neal o to zadbają, nie ma innej opcji. Kurs nie jest może wysoki, ale mi tam pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - Ottawa Senators

Senators kontynuują road trip i dzisiejszego wieczoru zawitają do Nashville w stanie Tennessee, by zmierzyć sie z miejscowymi Predators. Goście po słabym początku sezonu wkońcu rozpoczęli odrabianie strat w tabeli, i jak narazie wychodzi im to całkiem niezle. Wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Bronić na przyzwoitym poziomie zaczął nareszcie Craig Anderson. Polepszeniu uległa także gra formacji ofensywnej, strzelają sporo bramek i nawet przy słabszym dniu w obronie dają rade utrzymać sie w meczu do końca. Ekipa gospodarzy już raczej skreśliła sezon na straty. Wciąż grają na zmiane backupem i trzecim bramkarzem, co na dłuższa mete nie może przynieść dobrych wyników. Dodatkowo szykują sie do lekkiego wietrzenia szatni w nadchodzącym &quot;trade deadline&quot;. Co z pewnością nie jest dobrą sytuacją do utrzymania dobrego poziomu sportowego, dlatego też to Senators powinni być dzisiej stroną przeważającą, i to w ich stronę się dzis kieruję.
Senators OT 2,05 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.

New York Rangers - Philadelphia Flyers (4:1)
Typ: New York Rangers ML ✅ ????
@ 1.73 Pinnacle

Dziś moją uwagę przykuło starcie rozgrywane w Madison Sqare Garden , gdzie miejscowi New York Rangers zmierzą swe siły z Philadelphia Flyers. Drużyna Strażników w 10 ostatnich meczach legitymuje się bilansem 7-2-1 a w ostatnim swym meczu pokonali na własnym terenie graczy Dallas Stars 3:2 oddając na bramkę rywali aż 34 strzały. Ogólnie Rangers póki co są drużyną nieobliczalną , bo jak inaczej nazwać sytuację , w której najpierw biją Toronto na wyjeździe 7:1 , by 2 dni później przegrać w MSG 3:4 z Columbus. Ich rekord w domu może nie jest powalający , gdyż to zaledwie 9-10-3.
Z koleji Lotnicy po fatalnym początku sezonu nareszcie grają na takim poziomie na jaki ich stać. 10 ostatnich meczy w ich wykonaniu to 7-3-0. Do wczoraj ponadto mieli kapitalną serię 10 zwycięstw z rzędu na własnym lodzie. No właśnie do wczoraj bo wczoraj zebrali lanie od Tampy 6:3. Pomimo tego że oddali więcej strzałów aniżeli gracze Lightning (38-25) to tylko 3 z nich wylądowały w sieci Lindbacka. Tampa zagrała mądrze i potrafiła wykorzystać błędy defensorów Flyers. Dziś Philadelphie czeka starcie z zespołem podobnym do ich, z zespołem lubiącym brudną i nieczystą grę tak jak oni a w takich starciach Lotnicy zazwyczaj zawodzą.Z doświadczenia wiem , że w NHL porażka lubi pociągnąc za sobą porażkę i jeśli dodamy do tego fakt , że Flyers ulegli w 6 ostatnich grach rozgrywanych w MSG i wygrali zaledwie 3 mecze z 14 ostatnich gier versus Rangers to wychodzi nam , że Philla wybitnie nie lubi i niepotrafi grać przeciwko Strażnikom. Dodam tylko , że w pierwszym starciu w tym sezonie Flyers ograli Rangers u siebie 2:1 w meczu rozegranym 24/10/2013 . Dziś czas na rewanż!!! Z bólem serca ale...Let&#39;s Go Rangers!!!​
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Washington Capitals- Buffalo Sabres 1OT @ 1,5 bet365 ⛔ 1:2 ⛔
Już dziś wieczorem o 21:00 naszego czasu zmierzą się drużyny Capitals I Sabres. Faworytem bukmacherów są oczywiście Ci pierwsi. Moim też. Nie oglądałem ostatniego meczu Sabres z Flames więc swoją opinię mogę wydać za pomocą skrótu który właśnie obejrzałem i statystyk. Z tego co widziałem, Sabres zagrali dobry mecz. Jednak sędziowie podjęli 2 kontrowersyjne decyzje. Na początek gol dla Flames strzelony już pod koniec meczu, przy stanie 1:1. Więc nie powinno być karnych moim zdaniem. A następnie nieuznany gol w serii rzutów karnych. Następny już był strzelony i ‘’oliwa sprawiedliwa” jak to mówią.
Skupmy się teraz na Capitals. Drużyna jest w niezłej formie. A to dlatego że naprawdę przyzwoicie gra Ovechkin. Jego bramka strzelona z Lefs podobała mi się bardzo. Ale bardziej podobał się ten spektakularny wjazd na lód, podanie Grabovskiego z którym Ovi rozumie się doskonale i znakomity gol. Warto obejrzeć. Dziś rywal średni. Właściwie to bardzo słaby na wyjazdach a dziś takowy zaliczają. Wątpię by wywieźli stąd punkty.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Anaheim Ducks : Detroit Red Wings ⛔

Kaczory do tej pory nie przegrały u siebie żadnego spotkania w regulaminowym czasie.Bramki 80:39. Detroit to jedna z lepszych drużyn jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Można powiedzieć, że dzięki świetnej postawie na obcych terenach są wysoko w konferencji. Oba zespoły spotkały się już w sezonie 13/14. Tamto spotkanie wygrały Kaczory w Hockey Town stosunkiem bramek 5:2. W 2013 roku te drużyny rozegrały AŻ 11 spotkań.(6 wygranych DRW,5 Ducks). Przechodząc do teraźniejszości dzisiejszej nocy oba zespoły grały mecze wyjazdowe. Zarówno Anaheim jak i Wings wygrali stosunkiem 2 bramek. Zespół Kaczorów wraca &quot;na własne śmieci&quot; po 2 spotkaniach wyjazdowych,natomiast DRW kontynuują swoją podróż po Western Conference(Wygrali z Stars i Kinkgs,przegrali z SjS). Czego można się spodziewać? Za pewne spotkania ofensywnego, bo taką grę preferują oba zespoły. Kaczory strzelają u siebie średnio 4 bramki, DRW na wyjeździe średnio ponad 3 bramki. Sześć ostatnich gier Ducks to ich 6 wygranych i aż strzelonych 29 bramek. Możliwa jest absencja Ryana Getzlafa czyli ważnej części układanki Kaczorów. Status Datsyuka jest nadal Day2day i nie wiadomo,czy dziś zagra. Cieszy forma Jimmiego Howarda który wczoraj obronił aż 44 strzały. Starczy paplanin. Uważam, że dziś pora na kolejną wygraną drużyny z Mo Town. Ich ostatnie występy na wyjazdach napawają optymizmem i mam nadzieję, że dziś sięgną po kolejną wygraną.

Typ : 2 (wliczone dogrywka i karne)
Kurs : 2,55
Buk : Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom