>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Bruins podejmą dziś na własnej tafli gości z Pittsburgha. Jest to spotkanie dwóch ligowych potentatów, co zapowiada z pewnością nie małe emocje. Bedzie to starcie dwóch różnych filozofii gry w hokeja. Bruins grają zdysplinowany, defensywny hokej, z dużym naciskiem na fizyczną grę na bandach. Zaś Penguins to przede wszystkim ofensywa, i spora ilość bramek strzelonych jak i straconych. W mojej osobistej ocenie, bardziej korzystny jest styl gry gospodarzy. Bruins słyną ze swojego świetnego opanowania i jeśli dziś to udowodnią, to powinni bez wiekszego trudu zatrzymać tutaj przyjezdnych. Dodatkowo świetnie dysponowany Rask bedzie tutaj ciężkim matchupem dla gasnącego Fleurego. Proponuje dzisiaj gospodarzy.
Bruins OT 1,87 Pinnacle ✅
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Anaheim Ducks @ Dallas Stars
-&gt; Anaheim Ducks ML OT [2.07] Pinnacle


Nadchodzącej nocy rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie ligi NHL, czołowa drużyna tego sezonu czyli Anaheim zawita do Teksasu na mecz z Dallas Stars. Lodowisko w Dallas to trudny teren dla Kaczek ostatnie 8 spotkań w Dallas to 5 zwycięstw gospodarzy i 3 wygrane gości, ale w tym sezonie własna hala nie jest atutem gospodarzy nadchodzącego meczu, w Konferencji Zachodniej gorsi w meczach u siebie są tylko Oilers choć ekipa Stars zagrała najmniej do tej pory spotkań u siebie ale bilans 3 wygrane, w tym jedna po dogrywce i 5 porażek chwały nie przynosi a ostatnia wygrana 25.10 z Calgary, z drugiej strony w ostatnim czasie i Kaczorom na wyjazdach nie idzie ale w ostatnim spotkaniu przełamali serię 4 przegranych na wyjeździe z Phoenix Coyotes 4:2, gdzie dwukrotnie wykorzystali grę w przewadze. Stars wracają do własnej hali z St.Louis gdzie zostali rozbici przez Nutki 1:6, gdzie razili nieskutecznością na 35 strzałów raz trafili do bramki(dla porównania Blues oddali 25 strzałów i strzeli 6 goli). Ducks złapali w ostatnim czasie lekką zadyszkę wymęczona wygrana Z TBL 1:0 po dogrywce i wcześniejsze 5 porażek na to wskazuje, jednak we wspomnianym meczu z silnymi Kojotami nastąpiło przełamanie. Lehtonen przepuszcza ostatnio dużo strzałów, nawet jeżeli dziś zastąpi go Ellis to i tak Perry i Getzlaf, powinni poprowadzić Ducks do wygranej w Dallas.
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik

USA: NHL 27.11.2013 02:00
Dallas Stars - Anaheim Ducks
Typ: 2 OT ⛔
Kurs: 1,95
Stawka:4/10
Bukamcher:Bet365​

Jedyne spotkanie dzisiejszej nocki w Ameryce. Ciężki mecz w oczach wielu typerów, i kibiców. Ja osobiście sądzę że w tym spotkaniu po 60 minutach gry będzie remis. Obie ekipy nie Graja ostatnio równo. Dallas potrafiło wygrać trzy mecze z rzędu na wyjeździe po czym wraca do siebie i przegrywa z NY Rangers. I ten mecz wydaje mi się że był kluczowy dla tej fazy rozgrywek. Dallas cały czas mają nadzieję na fazę Play Off, znaczy dobrze że ją mają dlatego widowiska są ciekawe i emocjonujące. Do miejsca które gwarantuje fazę Play off brakuje im osiem oczek, co właśnie może i to w nich powoduje że mają motywację do wygrywania, ale niestety i też stres że może się nie udać. Osobiście sądzę że nie ma dla nich miejsca w najlepszej szesnastce. Ostatnie 4 mecze które Dallas grało u siebie zakończyły się porażką, i sądzę że dziś z Kaczorami też tak będzie. Goście po kilkudniowej zadyszce powoli znów zaczynają wygrywać, powoli znów zaczynają strzelać Perry, Getzlaf, Bonino, Penner, to są osoby które czynią tą drużynę godna gry w dalszej fazie. Ostatni mecz z Phoenix pokazał w jak dobrej formie jest bramkarz Kaczorów Hiller który na 44 strzały wpuścił zaledwie 2 bramki przy czym gdy jego rywale bramkarz Smith na 24 strzały wybronił tylko 19 i wpuścił 4 bramki. W sieci nie znalazłem jakiś bardzo, panicznych informacji o kontuzjach, obie ekipy wystąpią raczej w swoich najsilniejszych składach co , daje mi jeszcze większe bodźce ku temu by zagrać w stronę gości. Dlatego stawiam na Kaczki w końcowym rezultacie, ponieważ w tym roku NHL lubi remisy a czuje w powietrzu że dziś taki może być.
Powodzenia
 
F 2

filip1985

Użytkownik
Dallas dzisiaj wygląda dobrze, o ile zagrają skutecznie w strefie ataku. Ostatnie dwa mecze spore problemy z wykorzystywaniem sytuacji bramkowych. Z pewnością dzisiaj powinno być łatwiej, bo Kaczory sporo kontuzji w obronie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bolts mają za sobą niezwykle trudny okres wyjazdowy na &#39;Pacyfiku&#39; i patrząc na poziom, z jakim przyszło im się zmierzyć - dodatkowo bez swojego kluczowego ofensora - można to wszystko wybaczyć i poddać w zapomnienie. Tak też się stało i w świetnym stylu podbudowali swoją dyspozycję u siebie w starciu ze Strażnikami, którzy nie potrafili nawet jęknąć i zostali bez problemów wyprawieni z kwitem.

Dziś gościć będą Lotników, którzy powoli rozkręcają swój poziom, ale na tym terenie ten poziom trzeba podkręcić do maksimum możliwości, tym bardziej że Lotnikom w przeszłości niezwykle ciężko było duelować z defensywnym systemem 1-3-1 dodatkowo ze sporym nakładem gry w neutralnej strefie, jaki prezentowali Lightning. W tym sezonie Bolts są jeszcze mocniejsi i szczerze mówiąc nawet po stracie Stamoksa wciąż mają wiele w zanadrzu, by wypunktować kulejącą i jeszcze zbyt lekką defensywę jak na możliwości Flyers.

Dochodzi tutaj niezwykle zaangażowanie we własnej hali, które od początku tego sezonu służy gospodarzom, a zwycięstwo na miarę tego sprzed dwóch dni nad Rangers pokazuje dokładnie, że chemia i team spirit funkcjonuje i dziś oni powinni spełniać rolę dominatorów.

Philadelphia Flyers @ Tampa Bay Lightning OT [1,95] PinnacleSports ✅ (2-4)

W mojej opinii Blues w tym sezonie to główny pretendent do zgarnięcia tytułu. Pracują na to od przeszło 2-3 sezonów i efekty są coraz lepiej widoczne. Świetny coaching, szczelna, wręcz skąpa defensywa z bardzo pomyślnym i solidnym ułożeniem każdej linii. Potrafią również konsekwentnie pracować w ofensywie, dobry forechecking i więcej strzelają w stosunku do poprzednich sezonów (Steen dla przykładu). Ponadto dobry nakład w grę fizyczną, kilku twardzieli w kadrze i przede wszystkim będący w formie Halak. To wszystko sprawia, że bardzo mało tracą i potrafią jednocześnie sporo punktować.

Lawiny zrobią wszystko, by nie dopuścić do tego, co ich spotkało w ich ostatnim starciu, gdzie zostali zdemolowani 7 bramkami przez Blues. Ta sztuka mimo wszystko może być ciężka do zrealizowania nawet u siebie. Nie są tak dobrze zbalansowani jak Niebiescy, nie ma tak rozgarniętej chemii w zespole, zabraknie ich podstawowego killera od zdobywania bramek - Duchene i są zespołem na pewno robiącym furorę w tym sezonie, ale pokonać aktualny zespół Nutek to ciężka przeprawa.

St. Louis Blues OT @ Colorado Avalanche [1,85] PinnacleSports ✅ (4-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sabres - Canadiens
Stafford strzeli gola (60 min)
4,80 Fortuna

Obecną sytuację Buffalo dobrze definiują słowa piosenki Kuby Sienkiewicza: „to już jest koniec”, a także słowa „cieszmy się z małych rzeczy” (to już Sylwia Grzeszczak ????). Niestety, ale z tej mąki chleba nie będzie, a Szablom pozostanie urywanie pojedynczych punktów drużynom z większymi aspiracjami (czyt. z takimi które mają lepszy bilans gier domowych niż 2-10).
Tym samym Buffalo stało się obiektem żartów, w tym jednego niemal kultowego w środowisku NHL, który „leci” mniej więcej tak”:
-What do the Sabres and the Titanic have in common?
-They’re both at the bottom of Atlantic ????
Piszę kultowego, ponieważ jest on przypisywany corocznie każdej drużynie, która znajduje się na dnie dywizji Atlantic. Najlepiej zapamiętali go kibice Isles, bo w ostatnich latach chyba 4 razy z rzędu Wyspiarze zajmowali to zaszczytne miejsce. Po dywizyjnym przemeblowaniu Isles w obawie przed kolejnymi docinkami uciekli do Metropolitan.
Koniec z suchymi żartami, przechodzę do sedna.
Trafić strzelca w ekipie Sabres to niezwykle trudna rzecz. Tylko Hodgson udaje, że gra, a cała reszta udaje, że udaje. W tym miejscu muszę naprawdę wyróżnić Cody’ego, który udowadnia, że poprzedni rok nie był przypadkiem. Za największe rozczarowanie muszę uznać Stafforda i Ennisa. Problemem Szabel jest to, że nawet kiedy grają dobrze, potrafią w momencie zupełnie oddać inicjatywę. Jedynie pierwsza linia potrafi od czasu do czasu zamknąć przeciwnika w jego tercji. Pomysł na rozegranie ataku pozostałych formacji ogranicza się zwykle do schematu: wrzuć krążek w tercję przeciwnika, porozbijaj się na bandach, może coś wpadnie. Efekt jest taki, że tylko Hodgson ma więcej niż 10 punktów. Najlepszy gracz spoza top 6 ma na koncie 3 gole – grubo, każdy marzy o takim secondary scoring. Drew do pewnego momentu prezentował się fatalnie, wyglądał jak dziecko we mgle – całkowicie zagubiony. Teraz strasznie się stara, bo jego miejsce w top line może zająć Ennis, który w ostatnich dniach jest „hot”. Matchup z DRW na plus, bardzo ładna asysta przy golu Hodgsona i walka na całej szerokości lodowiska. Gdzieś zgubił nosa do strzelania bramek, chociaż nigdy nie był jakimś wybitnym snajperem, to 30 goli w 60 spotkaniach 3 sezony temu to niezły wynik. #21 to doświadczony RW znający fajne sztuczki, którymi raczy nas jednak niezbyt często. Szkoda, bo może zobaczylibyśmy więcej goli podobnych do tego w meczu z Leafs. Obecnie jeden z niewielu zawodników Buffalo, który zagwarantuje 3-4 strzały w meczu + 18-20 minut ślizgania się. W dodatku robi się mała chemia pomiędzy nim, a Hodgsonem, co może być korzystne dla obu zawodników. Gdyby zaproponowano mi kurs 3,50, solidnie bym się zastanowił. W przypadku kursu w okolicach 5,0 nie mam się nad czym zastanawiać, pozostaje mi postawić kilka srebrników na RW Sabres.



A oto Drew zapytany przeze mnie, czy strzeli dzisiaj gola.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Calgary Flames vs Chicago Blackhawks

Nie będę oryginalny podając taki typ, ale właściwie to układa on się w naprawdę godną polecenia opcje z jednym małym ale... No to tak zaczynając od gospodarzy, to jedynym ich atutem w tej potyczce jest własna hala, gdzie potrafią walczyć jak równy z równym. Druga sprawa jest taka, że nadal zdobywają sporo bramek, czyli ich spotkania to dość przyjemne show, kilka nowych nazwisk jak choćby Colborne czy też Baertschi, którzy w niezłym stylu weszli do drużyny. W sumie na tym zakończyłbym plusy Flames, zapomniałbym że wygrali w Chicago nie tak w sumie dawno 2:3 po OT.
Chicago z marszu przyjeżdża do Calgary po bardzo dobrym meczu w Edmonton, prawdopodobnie czas na kolejną ekipę podobnego pokroju. Hawks można powiedzieć od kilku meczy grają to do czego wszystkich przyzwyczaili czyli przede wszystkim skutecznie z przodu, a z tyłu stawiamy na Crawford&#39;a. No i właśnie dziś jest mała różnica ponieważ w bramce zobaczymy Antti Raant&#39;e - 24 latek dla którego jest to debiutancki sezon w NHL, jak do tej pory tylko raz miał okazje bronić i było to podczas przegranego spotkania z Colorado, wtedy obronił 14 z 16 strzałów i można powiedzieć, że na tym póki co się skończyło. Fin przed przybyciem do NHL bronił jedynie w swoim ojczystym kraju, ale z bardzo dobrymi wynikami, co na pewno przyczyniło się do promocji jego osoby w NHL. Tak więc dziś pierwsze poważne wyzwanie, bo i rywal ofensywnie usposobiony więc na pewno pracy nie zabraknie.
Chicago dziś w składzie z Oduya i Hossa, którzy wracają po drobnych urazach, nie trzeba mówić że jest to tylko i wyłącznie na plus, poza tym Patrick Kane czyli 11 spotkań z rzędu z minimum jednym zdobytym punktem, a ważne jest to że obecna seria rozpoczęta została przy okazji spotkania z Flames gdzie zdobył bramkę i odnotował asystę.
Typ wydaje się oczywisty i racjonalny, ale na pewno łatwo nie będzie, myślę że Płomienie postawią o wiele trudniejsze warunki niż Oilers, po których spodziewałem się nieco więcej, jednak patrząc na to co gra obecnie Chicago wydaje mi się że można być w miarę spokojnym, głównie łatwość zdobywania bramek przez Hawks jest atutem, który ciężko wytrenować, nie mówiąc już o naturalnym wykreowaniu takiego stanu rzeczy przez całą drużynę.
Trochę po &quot;amatorsku&quot; z niskim kursem, ale myślę że w miarę pewnie ;)

Chicago Blackhawks ML / 1.61 Pinnacle ✅

Myślę, że również warto spróbować Bruins, jadą do Detroit co prawda... ale Skrzydła bez Datsyuka, to nie jest ta sama drużyna, poza tym oglądając ich mecz z Sabres odniosłem wrażenie, że mieli spore problemy z kreowaniem sobie dogodnych sytuacji. Boston na pewno podbudowany zwycięstwem z Pitts, ma okazje ograć kolejnego &quot;wielkiego gracza&quot; tej ligi i myślę, że jak najbardziej mają ku temu szanse. Cieszy mnie w końcu dobry mecz Loui Ericsson&#39;a po którym spodziewam się o wiele więcej niż to co do tej zrobił w brawach Niedźwiedzi ;)

Boston Bruins ML / 1.87 Pinnacle ⛔ ... 6:1 ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

Hurricanes zawitają dzisiejszej nocy do hali Prudencial, by zmierzyć sie z miejscowymi Devils. Goście po powrocie Cama Warda do bramki powoli zaczynają łapać własciwy rytm. Najlepiej świadczy o tym ostatnia pewna wygrana z Senators. Dziś pora na Devils. W obozie gospodarzy ostatnimi czasy panowały pozytywne nastroje po bardzo udanym road tripie. Dziś zagrają drugi raz z rzędu u siebie. Zanotowali widoczny progres, lecz w mojej ocenie to jeszcze może być troche mało jak na aktualną sytuacje w tabeli i goście bedą dziś w stanie pokonać gospodarzy. W ekipie Devils starterem jest nadal leciwy Brodeur, który według mnie nie daje już tego powera grając kilka spotkań pod rząd. Pierwszym bramkarzem już teraz powinien być Schneider i nie mam bladego pojecia dlaczego coach Pete DeBoer nadal widzi w tej roli Brodeura. Hurricanes powinni znalezc wkońcu właściwy rytm, ponieważ stać ich w tym sezonie na playoff i są ekipą z dużym potencjałem. Devils są w okresie przejściowym i idą raczej w kierunku przebudowy składu. W mojej ocenie dzisiejszy matchup obu ekipy bedzie dość wyrównany, a więc bardzo możliwa jest dogrywka, cały mecz jednak widzę w kierunku przyjezdnych, i tak też dziś zagram.
Hurricanes OT 2,21 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Nashville Predators vs Edmonton Oilers
Typ: Nashville Predators OT
Kurs: 1,73
Bukmacher: bwin
Data: 29.11.2013
Godzina spotkania: 2.00

Analiza:
Zacznę od tego iż gospodarze spotkania zajmują 10 miejsce w konferencji zachodniej z bilansem rozgrywek 12-1-2-10 z tego na własnym terenie 5-1-1-3 a przyjezdni 14 miejsce z bilansem 5-2-2-15 z tego na wyjazdach 3-1-2-8. Gospodarze dają rade słabeuszom i średniakom lecz troszkę im brakuje do górnej półki, za to goście to już totalna tragedia chociaż nie mogę im odmówić pochwały za zwycięstwo z Blackhawks po dogrywce na początku miesiąca. Jeśli spojrzymy na formę obydwóch ekip to wynika jednoznacznie iż:
Nashvill ostatnie 5 spotkań ogólnie:
Columbus – NP 0:4 (Columbus aktualnie zajmuje 13 miejsce w Kon. Wschodniej) W
NP – Phoenix 4:2 (Phoenix aktualnie zajmuje 7 miejsce w Kon. Zachodniej) W
NP – NY Rangers 0:2 (NY Rangers aktualnie zajmuje 7 miejsce w Kon. Wschodniej) L
Toronto – NP 2:4 ( Toronto aktualnie zajmuje 6 miejsce w Kon. Wschodniej) W
Detroit RW – NP 0:2 ( Detroit RW aktualnie zajmuje 4 miejsce w Kon. Wschodniej) W
Edmonto ostatnie 5 spotkań ogólnie:
EO – Chicago 1:5 (Chicago aktualnie zajmuje 1 miejsce w Kon. Zachodniej) L
EO – Florida 4:1 (Florida aktualnie zajmuje 15 miejsce w Kon. Wschodnie) W „wow”
EO – Columbus 7:0 (Columbus aktualnie zajmuje 13 miejsce w Kon. Wschodniej) W
Calgary – EO 2:4 (Calgary aktualnie zajmuje 14 miejsce w Kon. Zachodniej) W
EO – San Jose S 1:3 ( SJS aktualnie zajmuje 12 miejsce w Kon. Zachodniej) L
Już widać iż wygrywają goście u siebie i to ze słabeuszami takimi jak oni hehe. Teraz przeanalizujemy mecze u siebie i na wyjeździe.
NP ostatnie 5 u siebie:
NP – Phoenix 4:2 (Phoenix aktualnie zajmuje 7 miejsce w Kon. Zachodniej) W
NP – NY Rangers 0:2 (NY Rangers aktualnie zajmuje 7 miejsce w Kon. Wschodniej) L
NP – Chicago 7:2 (Chicago aktualnie zajmuje 1 miejsce w Kon. Zachodniej) W
NP – St. Louis 1:6 (St. Louis aktualnie zajmuje 3 miejsce w Kon. Zachodniej) L
NP – Winnipeg 3:2 po dogrywce (Winnipeg aktualnie zajmuje 11 miejsce w Kon. Zachodniej) W
Teraz przeanalizujmy ostatnie 5 wyjazdów Edmonton:
Calgary – EO 2:4 (Calgary aktualnie zajmuje 14 miejsce w Kon. Zachodniej) W
Chicago – EO 5:4 (Chicago aktualnie zajmuje 1 miejsce w Kon. Zachodniej) L
Philadelphia – EO 4:2 ( Philadelphia aktualnie zajmuje 12 miejsce w Kon. Wschodniej) L
Tampa Bay – EO 4:2 ( Tampa Bay aktualnie zajmuje 3 miejsce w Kon. Wschodniej) L
Florida – EO 3:4 po dogrywce (Florida aktualnie zajmuje 15 miejsce w Kon. Wschodnie) W
Reasumując gospodarze dzisiejszego nocnego spotkania nie powinni tego spotkania przegrać. Goście łatwo mysle że nie sprzedadzą skórki lecz wydaje się że padnie ich ulubiony wynik ostatnim czasy czyli 4:2 dla PREDATORS!!!
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Ottawa Senators - Vancouver Canucks (2-5)
Typ: Vancouver Canucks incl.OT @ 1.80 ✅ ????
Unibet
Dziś o 01:30 czasu polskiego w
Canadian Tire Centre w Ottawie dojdzie do starcia miejscowych Senators z drużyną Vancouver Canucks. Faworytem tej konfrontacji wydają się być goście. Czy słusznie???
Senatorowie w bieżących rozgrywkach prezentują się poniżej swoich możliwości (bynajmniej takie jest moje zdanie) po udanym ubiegłorocznym sezonie i grze w play-offs apetyty w drużynie urosły ale póki co w Ottawie muszą obejść się smakiem. Bilans 10-11-4 pozwala im zajmować zaledwie 10 lokate w kon ferencji wschodniej. Ostatnie mecze w ich wykonaniu to istny kalejdoskop potrafią zebrać lanie na wyjeździe od Caroliny (4-1) by następnie pokonać Washington na ich terenie (6-4). Taka sinusoidalna forma daje im bilans ostatnich 10 gier na poziomie 5-5. Być moż e to efekt odejścia Alfredssona do Red Wings (choć w to nie wierze bo Bobby Ryan który przyszedł do Senatorów jest w stanie go zastąpić je śli chodzi o zdobycze punktowe) albo co jest bliższe prawdy fatalna d yspozycja goalie Craiga Anderssona (aż 3.36 GA i tylko .899 SV%) , który po fantastycznym ubiegłym sezonie w tym jest cieniem samego siebie.
Jeśli zaś chodzi o gości z Vancouver to u nich także nie jest zbyt kolorowo bilans 12-9-5 daje im 9 lokate na zachodzie. W ostatnich 10 meczach wygrali zaledwie 2 razy! Co prawda Tortorella ma jedną linie która punktuje niemal w każdym meczu (bracia+Ryan Kessler) ale co dalej? Obrona z Luongo leży (przykład ostatni mecz z Blackhawks , którzy w 9 sek wbili im 2 gole i przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść). Power-play Canucks nadal fatalnie wygląda ale za to rekompensują to sobie świetnum penalty-killem , który w ich wykonaniu jest najlepszy na tle całej ligi (89,5%). Więc chyba o ich gre w osłabieniu można być spokojnym.
Reasumując dziś idę w stronę gości z Vancouver licząc na ich przełamanie (wszak wygrali zaledwie raz w ostatnich 5 meczach). A dziś moim zdaniem okazja ku temu jest dobra. Rywal z którym Orki potrafią i lubią grać , wszak wygrali z nimi 9 z 10 ostatnich gier w tym 5 z 6 w Ottawie. Dodając do tego niepewnego Andersona w bramce Senators myślę , że bet wydaje się być w porządku. Więc....let&#39;s go Canucks and Tortorella show must go on!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
F 263

fidelio

Użytkownik
vs.


Ottawa Senators - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks incl.OT @ 1.80
Unibet
Też widzę tu Canucks w roli faworyta, ale Senators to strasznie nieprzewidywalna drużyna. To co zrobili ostatnio z Capitals też robi wrażenie (odrobili 2 bramkową stratę). Także aktualnie to chyba Senatorowie są bardziej na fali. Ale jak już wspomniałem w tym sezonie są strasznie chimeryczni i tak naprawdę niewiadomo co zrobią w kolejnym spotkaniu. Wniosek - trudno tu wskazać potencjalnego zwycięzcę.
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Nashville Predators vs Edmonton Oilers
Typ: Nashville Predators OT
Kurs: 1,73
Bukmacher: bwin
Data: 29.11.2013
Godzina spotkania: 2.00
W kontekście meczu Edmonton Oilers warto zauważyć, że dziś zagra ich nowy bramkarz Ilya Bryzgalov, który może poprawić stan ich dziurawej obrony.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Vancouver Canucks @ Ottawa Senators - Ottawa Senators OT ⛔ ⛔ ⛔
Miejsce spotkania: Canadian Tire Centre, Ottawa, Ontario
Bet365 [2,89]
//Nie dałem minusa, dałem aż trzy. Bo tak żenującego i frajerskiego oddania wyniku oraz meczu to nie widziałem od tygodnia w NHL.
Już dzisiaj o 01:30 czasu polskiego udamy się na taflę do kanadyjskiej Ottawy na starcie Orek z Senatorami. Jest to chyba najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy moim zdaniem. Ottawa zespół nieobliczalny, potrafiący zamieść silne ekipy i przegrać z ligowymi średniakami i ekipami zamykającymi tabelę konferencji. Dzisiaj na korzyść strony Senatorów przemówił do mnie argument goli z gry, Senatorowie obecnie dorobek średnio 3 gole z czystej gry z wyłączeniem PP. Również i w PP radzą sobie wybitnie zdobywając aż 18 bramek podczas gry w przewadze. Więc tutaj prawdziwym testem na potwierdzenie tych liczb będzie starcie z ekipą z solidnym PK oscylującym w okolicy 90%. Senatorowie to zespół nieco lepiej zrównoważony niż Orki. W kontekście Senatorów możemy spodziewać się punktów z niemal każdej linii, natomiast dzisiejsi goście opierają swoją grę obecnie na jednej linii. Senatorowie albo ogrywają rywali kosmicznie albo dostają w plecy +2 bramki, więc liczę dzisiaj na pierwszy wariant, czyli rozważną grę w defensywie i ładne akcje ze strony gospodarzy przechylające wynik na ich korzyść.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kolejny weekend przed Nami!​

Kolejne mecze i kolejne niesamowite emocje, sam jestem zadowolony z tak bogatej oferty, na weekend na pewno każdy z Nas coś upoluje!
Ja osobiście, przyjrzę się meczu Kaczek i oczywiście Getzlafowi, i jeszcze podoba mi się mecz Nutek z Rekinami. Obie bardzo silne defensywne drużyny, mające silny arsenał zbudowany z nieskazitelnych zawodników, mających mnóstwo predyspozycji by przechylić mecz na swoją korzyść! Niestety wyciąłem mecz Niedźwiadek z Strażnikami, dlatego, że by wtedy i mi cała oferta się nie zmieściła w tabeli.
Zachęcam do dyskusji! ;)

Kursy oferowane przez Unibet !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Anaheim Ducks - Calgary Flames
Ryan Getzlaf to score 4 SH 2 AS / No goal... ⛔
(3.00) / Unibet !
Tak jak pisałem wyżej, zaufam dzisiaj Kaczkom, a szczególnie jednemu graczowi. Znowu zaufam, Ryanowi, zawodnikowi który z meczu na mecz sieje pustoszenie, na bramkach przeciwników. Jest niesamowicie dynamiczny i posiada bardzo solidny forehand! Potrafi z gumą prawie wszystko, a co najważniejsze dziś gra już u siebie &#39;&#39;w domu&#39;&#39; i u siebie w domu, gra znacznie lepiej niż w delegacjach, potrafi szybko odwrócić losy spotkania i szybko punktować. Jego najszybsze trafienie to mecz właśnie z FLAMES, ale na wyjeździe w pierwszej minucie i sześcioma sekundami! Samo to, że postawił sobie wysokie cele w tym sezonie, świadczy o tym, że na pewno nie będzie się dziś oszczędzał, mimo ostatnich dwóch ciężkich meczy, jakie zagrali Kaczory. Dziś przyjeżdżają Płomienie, ale nie sądzę aby to i przeszkodziło właśnie im, a nawet Getzlafowi, który biję przeciwników o głowę. Jeśli w meczu pojawi się powerplay, a wiadomo że się pojawi, to właśnie większość kolegów Ducks, ufa właśnie jemu, żeby to i on kończył trafienie, gumy w sieci. Dziś mecz w miarę wcześnie i na pewno Ryan, już się ostro do tego meczu przygotował, aby i przeciwnicy mieli co po nim zbierać. Mam na myśli bramki. Spodziewam się nawet więcej, że jedna bramka to i tak minimum żeby strzelił, bo może i więcej, z Szablami ubił hatricka! Dziś kolejny jego dobry występ, nie wierzę po prostu, aby było inaczej, stawka duża i kurs jeszcze zdążyłem pograć, bo teraz spadł do 2,70! Jest jeszcze bardzo istotna sprawa. Ryan, w dwóch meczach w delegacjach, nie ukuł bramki, ale miał ku temu okazję, wiec i dziś będzie chciał się jak najbardziej zrehabilitować!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL - Regular season
Spotkanie: Montreal Canadiens @ Washington Capitals
Typ: 2 (60&#39;) ⛔
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Miejsce spotkania: Verizon Center, Washington, District of Columbia
Analiza:
Dzisiaj stołeczni w nieco pesymistycznych nastrojach po czterech porażkach z rzędu, będą podejmować Canadiens. Dzisiaj postanowiłem typować na przełamanie ekipy gospodarzy. Capitals nie grają źle, mają potencjał i potrafią strzelać. I to sporo, ale ostatnio coś nie funkcjonuje tak jak należy w defensywie, przez co Capitals tracą więcej bramek niż są w stanie strzelić, a średnia bramek na mecz oscyluje w granicach równych 6 bramek. Coach Capitals miał sporo czasu bo aż 4 spotkania nad poprawą aspektu defensywy, więc dzisiaj zobaczymy czy odrobiono zadanie domowe. Canadiens są jak najbardziej do ogrania dzisiaj. Dzisiaj liczę na wysoką formę Ovechkina i grę na poziomie całego Capitals, bo ostatnie mecze to przegrane na własne życzenie po głupich błędach, a te mecze były do wygrania na stojąco. Na porażki też złożyła się wysoka forma zawodników drużyn przeciwnych, dobry przykład to ostatni mecz z Leaf gdzie Reimer obronił aż 43 strzały nim padła &quot;Troja&quot;. Dzisiaj liczę na wysokie zwycięstwo Capitals, 5:1 w zupełności zrekompensuje ostatnią ich wtopę na moim kuponie. Zieleni życzę i grania z głową tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie da się ukryć, że zaimponowało mi to ,co widziałem ostatnio w wykonaniu
Skrzydeł. Cały, po prostu cały team zagrał na pełnych obrotach, zgrany, z pasją i niesamowitą skutecznością pod każdym możliwym względem i centymetrem na tafli. Taktyka przeciwko Niedźwiedziom była prosta i klarowna - wyjeździć ich, pokazać swoją znaczną przewagę w szybkości, w posiadaniu krążka i w konstruowaniu akcji, które były ostoją i prawdziwym widowiskiem tamtego wieczoru. Ponadto Darren Helm, Tomas Tatar i Gustav Nyquist są doskonałym przykładem czego ten zespół potrzebuje. Prędkość, dokładne podania i serce. Według mnie posiadają wszystko, by podkręcić level do maksimum możliwości i włączyć się w całość z weteranami pokroju Franzena, który gra coraz lepiej po przebytej rekonwalescencji, imponującego Alfredssona czy nigdy nie zawodzącego Zetterberga i Datsyuka. Dochodzi również Brendan Smith z widocznym instynktem ofensywnym, który po wyleczonej kontuzji z meczu na mecz pokazuje swoją wartość, a ostatnie podjęcie walki z Chrisem Neilem z Sens, który jest jednym z najcięższych twardzieli w lidze, pokazuje że chłopak ma jaja i co najlepsze dopiero przed nim.

Ciężko oglądało się popełniających multum błędów Wings w ostatnich tygodniach, począwszy od kulejącej defensywy z Quincey&#39;em na czele, po strzelającą ślepakami ofensywę, ale widać , że Skrzydła uwierzyli w końcu siebie rozgrywając swój najlepszy mecz w sezonie.
Isles pomimo faktu ,że są typowymi średniakami na tle ligi, to Skrzydłom nigdy się tutaj łatwo nie grało i na palcach jednej ręki mogę policzyć ich zwycięstwa
na przełomie ostatnich 10 lat. Dziwne, ale prawdziwe. Teraz, gdy przenieśli się na Wschód, ten bilans może ulec diametralnej zmianie i wydaje mi się, że dziś mają świetną ku temu okazję. Jest odrodzona chemia w zespole, pojawiła się skuteczność, są imponujące wyniki w special teams (czołówka ligi) i wreszcie bardzo istotna rzecz - trzeba również wygrywać ze średniakami, ponieważ Wings do tej pory znacznie lepiej wyglądali na tle zespołów ze szczytu.

Detroit Red Wings OT @ New York Islanders [1,94] PinnacleSports ✅ (5:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tampa Bay vs Pittsburgh Penguins
Czego można się spodziewać po takim meczu :?: Odpowiedź jest prosta, wręcz banalna: świetnego widowiska, tym bardziej że gospodarze mimo tego że mają wielu zawodników kontuzjowanych to grają wręcz kapitalnie. Poza tym historia tych spotkań pokazuje, że prawie w każdym przypadku padało tu sporo bramek. Gospodarze pod wodzą Martina St.Louis są chyba największym zaskoczeniem obecnego sezonu, ale nie można tu mówić o żadnym szczęściu czy farcie po prostu Tampa gra dobrze w ofensywie, a do tego świetnie spisuje się Ben Bishop. Nie mam siły pisać wywodów dlatego wprost przedstawiam swoją propozycję na over 2.5 drużyny gospodarzy i myślę że to taka spokojna i miła opcja na dzisiejszy wieczór/noc ;)
Tampa Bay over 2.5 (OT/SO) / 1.85 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -hokej, nhl
2013.11.29, godz. 22-00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Typ: Anaheim Ducks
Kurs: 1,76
buk: bet365
Analiza:
W Stanach święto dzienkczynienia wiec kolejka dość nietypowo bo w godzinach popołudiowych, a u nas wieczornych. W Anaheim na lodowistko wyjdą hokeiści Kaczorów, którzy podejmą Płomienie. Faworyt jest oczywiscy. Sa nim gospodarze, ktorzy powinni bez problemu wykorzystac atut własnego lodowiska. Kaczory w tym sezonie spisuja sie bardzo dobrze. Na zachodzie zajmuja narazie czwarte miejsce, a w swojej dywizji ustepuja tylko San Jose Sharks, ale narazie róznica na korzysc Rekinów jest niewielka. Na co zwrócić należy uwagę to fakt ze Kaczory są ustawione bardzo ofensywnie. W dwudziestu siedmiu meczach zdobyli osiemdziesiat trzy gole, co daje ponad trzy gole na mecz co jest jednym z lepszych wyników w całej lidze. Prym wśród Kaczorów wiodą Kanajczycy - prawoskrzydłowy Perry i środkowy Getzlaf. Na tych graczach pierwszej piątki można śmiało polegać, tym bardziej w starciu z jedną słabszych defensyw w lidze - osiemdziesiąt siedem goli to wynik lepszy tylko od Nafciarzy z Edmonton. Jak powinna zakończyć sie konfrontacja zespołów o takich osiągnięciach. Wynik i przebieg meczu raczej powinien byc jednostronny. Tym bardziej z w Anaheim wygrali tylko New Jersey Devils i to po dogrywce. W pozostałych dziewięciu meczach górą byli gospodarze, w tym tylko dwa razy po dogrywce. Bilans bramkowy Ducks u siebie w dziesieciu meczach to świetne 40-17. W tym bilansie mieli swój udział takze hokeisci Flames, którzy przegrali tu skromnie 2-3. Dzis powinno byc nawet lepiej i pewniej. Licze na to, ze gospodarze, którzy sa zespołem lepszym i dysponujacy lepszymi zawodnikami wygraja kolejny mecz u siebie i umocnią sie w czubie konferencji zachodniej. Stawiam na Kaczory
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Dallas Stars - Chicago Blackhawks

Po raz kolejny spróbuje uderzyć w zwyciestwo Stars nad rywalem, który w ostatnim czasie im nie leży. Blackhawks ostatnio notorycznie wywożą komplet z Teksasu i powiem szczerze że już mnie to nudzi. Stars budują nową, bardzo ciekawą ekipe, która ma walczyć o wysokie cele. Dzisiaj do dyspozycji trenera Lindiego Ruffa bedą wszyscy zawodnicy, a zatem wszystkie formacje zagrają w swoim nominalnym ustawieniu, tak więc gospodarze powinni pokazać całą swoją moc. Goście są znów na fali, wygrali cztery ostatnie mecze i są cieżkim rywalem. Stars to jednak zespół z dużym potencjałem, i wierze że dziś odprawią wkońcu gości z kwitkiem, jestem pewien że ma mają dzisiaj dużą motywacje aby tego dokonać.
Stars OT 2,22 Pinnacle ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Vancouver Canucks

Drugim przystankiem Canucks podczas aktualnego road tripu bedzie Nowy Jork, gdzie w Madison Square Garden przyjdzie im sie zmierzyć z miejscowymi Rangers. Bedzie to niejako powrót dla stare śmieci, dla trenera Johna Tortorelli, który kilka ostatnich lat pracował jako coach miejscowych. Dziś wróci z nowym zespołem, i z pewnością bedzie miał coś do udowodnienia, ponieważ jest on uważany za bardzo dobrego specjaliste i szefostwo Rangers być może postąpiło zbyt pochopnie, zwalniając go. Goście to na ten moment ekipa grająca solidny hokej i dzisiaj również spodziewam sie podobnego podejścia. Zaś Rangers ostatnimi czasy znów łapią lekko zadyszke. Mecz za pare minut więc nie bedę sie tu wiecej rozpisywał. Stawiam na gości, ponieważ są zespołem lepiej ułożonym od gospodarzy tego meczu
Canucks OT 1,91 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom