>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Przy aktualnej formie jaką prezentują Hawks, sprawa tutaj wydaje się być dość prosta nawet z solidnie wyglądającymi ostatnio Dzikusami. Hawks nie przegrali jeszcze w tym sezonie i po raz kolejny podkreślę tutaj ich sktueczną ofensywę oraz równie dobrą postawę w meczach wyjazdowych. Wild robią postępy, fajnie to wygląda na przodach z widocznym Parise i przedewszystkim skutecznym powerplay&#39;em ,a jeśli... Backstrom nie popełnia głupich błędów (Predators :smile ???? , to również uchodzi za mocny punkt między słupkami. Cały team przedstawia się bardzo obiecująco, jednak jutro podejmą jeszcze lepiej presperującą ekipę z niezwykle silną ofensywą. Hawks są wypoczęci, podczas gdy Wild trudzili się i głowili dzisiejszego wieczoru z Jackets, ponadto bilans ostatnich bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za goścmi.

Chicago Blackhawks OT @ Minnesota Wild ▶ 1,88 PinnacleSports ⛔ (2:3 SO)

Starcie pomiędzy Nafciarzami a Kojotami to jeden z tych meczów , gdzie bramki mogą padać od samego początku do końca - w błyskawicznym tempie, tym bardziej patrząc na osłabienia defensywne obu ekip, a z drugiej strony silne i skuteczne linie na przodach. Podkreślałem kilka razy, że Oilers to fajna ekipa z kilkoma nieźle zapowiadającymi się gwiazdeczkami młodego pokolenia w składzie, którzy grać i strzelać potrafią, ale trudno oszacować jak to będzie wylgądać na dłuższą mete i czy przypadkiem nie powtórzą się losy z poprzedniego sezonu. Na pewno trzeba wygrywać z doświadczonymi ekipami pokroju Coyotes, choć ja tutaj jestem innego zdania i uważam że to gospodarze mają w tego typu &#39;match up-ach&#39; więcej w zanadrzu i pójście na ewentualną wymiane ciosów zadziała tutaj z korzyścią właśnie dla nich. Kojoty po pewnym zwycięstwie nad Preds i niezłym debiucie Johnsona w bramce, dziś powinni podejść do pojedynku pewni siebie i z odpowiednim planem na grę. Przedewszystkim muszą od samego początku solidnie rozmieszczać się w defensywie i pilnować pleców, grać mądrze nie popełniając wielu kar, tym bardziej że Oilers to aktualnie najlepiej punktująca ekipa z PP. Ponadto jednym z głównych obowiązków będzie utrzymanie dobrej postawy w ofensywie, o którą staram się być dobrej myśli uwzględniając obraz ostatnich meczów. Bilans spotkań obu ekip przemawia tutaj zdecydowanie za gospodarzami, do tego dochodzi jeszcze słaba postawa Nafciarzy na wyjazdach. Myślę ,że Kojoty podbudowani ostatnim zwycięstwem, zadbają tutaj o komplet a sam Johnson w bramce udowodni ,że z Predators nie był to jednorazowy przebłysk i pokaże się z równie dobrej strony.

Edmonton Oilers @ Phoenix Coyotes OT ▶ 1,92 PinnacleSports (2:1 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Po 1 złej nocy( chociaż Wild rekomendowane mocno do gry weszło), uważniej zareagowałem na zdarzenia i wybrałem.
Canucks podejmują Avalanche. ✅ 3-0
Typ 1

Kurs 1,95 Bwin
Konsekwentnie gram przeciwko Lawinom, ale nie przez pryzmat ich słabego składu, gry i delegacji, co też ma jakiś wpływ, ale bardziej interesuje mnie 1 wygrana w regulaminowym Canucks.
W domu ten zespół był jeszcze dwa lata temu pewniakiem do wygrywania, miał imponujące statystyki i grał zgodnie z nimi. Zmieniło się to trochę, ale nadal arena Canucks jest ciężkim terenem.
Pauzuje Kesler, a wraz z nim Booth, 2 strzelby o wysokich umiejętnościach. Jednak Canucks radzą sobie bez nich nie tak źle, Kings przed porażką w domu uchroniły ostatnie minuty. Dobrze zagrał Luongo, jak złapie rytm i formę, to dziś nie puści żadnej, chyba że zagra Schneider.
Bracia Sedinowie powinni pomóc w wygranej oraz Burrows.
Avalanche przegrali wszystkie mecze w delegacji, bo grają mało solidnie i nieskutecznie, nie porywają grą i popełniają sporo błędów. To ekipa od dłuższego czasu nastawiona na grę w domu, niekiedy ugrają coś w delegacji, bo jest tam w końcu Duchene, Hejduk czy Stastny. Varlamov nie jest dla mnie silnym goalie i dziś wpuści kilka bramek.
Vancouver ma z Avalanche historię 15W-2L i to obrazuje, jak trudno cokolwiek zrobić Avalanche w tych meczach.
Drugi typ
Minnesota Wild vs Chicago Blackhawks ⛔ 2-2,niemiłe zaskoczenie po 21 minutach 2-2 i tyle
Over 5,5 kurs 2,05
Bwin
To zdarzenie jest dla mnie lokatą na overowe rozstrzygniecia. Blackhawks 4 mecze bez overu, a Wild w domu tylko 1 z Avalanche. Strzelby po obu stronach -Parize, Koivu, Heatley, a tam Toews, Hossa, Kane, Sharp.
Historia pod overy, okolice 6 bramek. Śmiem twierdzić, ze tu będzie 7-8 bramek!! Blackhawks mogą też ten mecz przegrać, co mnie nie zdziwi, choć jestem z nimi związany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stardog 250

stardog

Użytkownik
Vancouver - Colorado, VAN -0,5 ✅
Pinn: 1,935


Trochę o tym typie zostało już napisane. Dodam tylko, że dla mnie absencja Bootha nie jest szczególnym osłabieniem VAN. Booth miał już w zeszłym sezonie wzmocnić siłę ognia Orek - nie wzmocnił (a na pewno nie w znaczący sposób). Na skrzydło pierwszego ataku do Sedinów został wrzucony młodziak Kassian i chłopak prezentuje się naprawde solidnie. Po zeszłorocznym okresie aklimatyzacyjnym w tym sezonie ma już bodajże 4 gole. Vancouver to drużyna, która apogeum swoich możliwości osiągnęła 2 lata temu notując finał z Bostonem i będąc o krok od Stana. Od tamtej pory widac lekką tendencję zniżkową i coś ewidentnie nie jest tak jak powinno - jednak jest to dalej solidna drużyna, z którą wciąż należy się liczyć. Avs mocno przeciętni, do tego Orki zawsze były dla nich niewygodnym rywalem i sądzę, że dziś team z Kanady nie dopuści do dogrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snice 457

snice

Użytkownik
Ostatnimi dniami lepsza dyspozycja lawin gdzieś się lekko zagubiła i przegrali 2 mecze wyjazdowe , 4:0 z Sharks gdzie zostali wypunktowani w PP oraz 4:1 z Oilers. Dzisiaj kolejny wyjazd , tym razem do Vancouver gdzie miejscowe orki ostatnio u siebie z lawinami przegrały w 2010 roku w doliczonym czasie , fakt nie jest to jakiś mocny argument ale cieszy oko.Fakt faktem że ten sezon powinien być sporo słabszy w wykonani Canucks no ale bez przesady , skład mają i nie jest to ekipa do regularnego bicia a dzisiaj w bramce Luongo do którego może i nie słusznie ale mam większe zaufanie niż do Schneidera. Dodatkowo ze składu Avs wyleciał Landeskog. Jeżeli orki myślą o ogarnięciu sezonu a napewno myślą to muszą takie mecze wygrywać , zwłaszcza że nic nie zanosi na ich porażkę a własne podwórko potęguje moje przekonanie do gry na nich.

Drugim spotkaniem jest meczyk jest pojedynek dwóch Kanadyjskich ekip. Ottawa powiem szczerze mnie zaskakuje i wczoraj ogarnęli u siebie w 60&#39; stołecznych 3:2. Dzisiaj teoretycznie wyleciał ze składu Spezza ale w Habs nie zagra również Pacioretty który dla mnie jest większą stratą niż Jason. W bramce senatorów Anderson a Habs wychodzą backupem Budajem który zagra 1 raz w tym sezonie. 2 zespoły w gazie lecz dla mnie korzystniejszą opcją jest granie senatorów chodź kurs nie jest najwyższych lotów

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche Typ 1OT 1.55 Wynik 3:0 ✅
Ottawa Senators - Montreal Canadiens Typ 1OT 1.64 Wynik 5:1 ✅

AKO 2.53 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks -&gt; over 5.5 goal [2.20] Betsson
⛔
Wczoraj Dzikusy udowodniły że potrafią strzelać bramki nie tylko pierwszą i druga linią co jest budujące. Dzisiaj mimo że obie ekipy mają niezły difens spodziewam się meczu typu cios za cios. W obronie Chicago małe przetasowania (Michal Rozsival out) co może mieć wpływ na bronienie PK. W bramce Minnesoty słabszy moim zdaniem niż Backstrom bramkarz czyli Harding. Nie mam wątpliwości że na własnym lodzie Wild będą zdobywać najczęściej powyżej 2,5 bramek a Chicago wystarczy popatrzeć na ich dotychczasowy dorobek żeby domyślić się że nie odpuszczą łatwo i postawią także na atak widząc szansę w zbombardowaniu Hardinga. Fajny kurs do gry na mocne ataki.
EDYCJA:
Haha dopiero teraz zauważyłem w poście powyżej:
Drugi typ Minnesota Wild vs Chicago Blackhawks Over 5,5 kurs 2,05 Bwin To zdarzenie jest dla mnie lokatą
Znowu Johny typujemy podobnie i myślimy podobnie ... a śmieje się tylko i wyłącznie z tekstu &quot;lokata&quot; bo to chyba wręcz legendarne hasło rodem z naszego HP ???? Najlepsze lokaty najczęściej zawodzą, oby nie tym razem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Phoenix Coyotes vs Edmonton Oilers​

Chad Johnson, człowiek, który &quot;wpadł&quot; do bramki Kojotów i zrobił porządek, a przy tym zarobił 1 SO w swojej karierze w NHL. No i teraz jest pytanie czy to taki fenomenalny bramkarz ? Może wyszedł mu jeden mecz ? A może Predators nie postarali się na tyle by Chad musiał się zanadto wysilać ? Myślę że prawda leży gdzieś pośrodku, bo i patrząc na statystyki Johnsona z AHL to 2.80 GAA nie jest jakimś rewelacyjnym osiągnięciem. Poza tym wyrokowanie po jednym meczu, uważam za dość niepoważne i trzeba dać temu chłopakowi jeszcze kilka szans i wtedy zobaczymy jak wartościowy jest jego goaltending. Odnośnie gospodarzy taki &quot;festiwal&quot; strzelecki z Preds dobrze im zrobi i poczują &quot;zew&quot; aby pójść za ciosem. Goście to przede wszystkim 35.8% wykorzystanych PP i pierwsze miejsce w tej kategorii, najlepszy przykład mecz z Colorado i 4 bramki, które zdobyte zostały podczas liczebnej przewagi. Poza tym siła ofensywna, która opiera się na młodości plus kilka doświadczonych twarzy, jak np Smyth czy też Hemsky. Póki co wygląda to całkiem przyzwoicie. Myślę że ten dzisiejszy mecz to będzie wymiana ciosów, Oilers na pewno zmuszą Johnsona do o wiele większego wysiłku niż Predators, którzy w całym meczu stworzyli jedną groźną akcję, wartą umieszczenia w skrótach :razz:
over 5.5 / 2.02 Pinnacle ⛔
 
K 1

kub222

Użytkownik
Los Angeles Kings vs Nashville 1 2.05 Totomix
Mój typ bierze się stąd ,że oglądałem ostatnie mecz Kings i grali tam naprawdę dobrze w ataku brakowało jednak skutczności.Wygrali ostatnie mecz po karnych z Cunacks choć przegrywali 2:0 udało im się wyrównać cały mecz atakowali i zasłużenie wygrali.Powoli się rozkręcają mieli dwa dni przerwy kolejna zgrywania i powinno być dobrze.Predators przegrywają ostatnio z Coyotes sromotnie 4:0 mają na koncie tylko jedną wygraną.Królom zresztą przydałoby się wygrć bo póżnie mają wyjazdy na pięć meczy.
Jeśli ktoś ma więcej informacji na temat meczu niech pisze.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oba zespoły mają do tej pory w dorobku po trzy zwycięstwa/porażki, a patrząc pod względem aktualnej formy - również okresla się to miarodajnie w dwóch przypadkach. Pens nie wygrali jeszcze w tym sezonie na swoim terenie i można doszukać tutaj kilku mankamentów w ich grze, które jak widać przełożyły się na ostatnie rezultaty chociażby z Isles czy wcześniej z Leafs. Mimo wszystko w delegacjach wygląda to lepiej i efektywniej, a dziś wjeżdzają na teren gdzie gra im się wyjątkowo dobrze; 3 zwycięstwa z rzędu w NY z dorobkiem 15 goli i ogółem 5 zwycięstw z rzędu z Rangers. Ponadto Strażnicy przystąpią bez kontuzjowanego Callahana. Stawiam tutaj na gości i choć nie należą ostatnio do regularnych ,tak na meczach wyjazdowych radzą sobie nieźle, a jutro w Nowym Jorku z odwiecznym rywalem zaangażowanie powinno sięgnąć zenitu.

Pittsburgh Penguins OT @ NY Rangers ▶ [2,03] PinnacleSports ✅ (3:0)

Dla mnie tutaj sprawa jest niezwykle prosta; Blues to jedna z najlepszych ekip i najwyrazniej nie zamierzają spuszczać z tonu również w tym sezonie. Przegrali do tej pory tylko w Chicago i niesądze, by nawet dobrze dysponowani u siebie Jackets byli na siłach tutaj ppodyktować w jakimś stopniu warunki. Kadra Niebieskich w całym zestawieniu, a między słupkami wystąpi Elliott. Spodziewam się tutaj twardej i pełnej dominacji ze strony gości od samego początku, kurs trochę za niski ale myślę ,że wyciskanie &quot;soku&quot; jest tutaj w zupełności warte i całkowicie na miejscu.

St. Louis Blues OT @ Columbus Blue Jackets ▶ [1,61] PinnacleSports ✅ (4-1)

Postawa Preds w ostatnim okresie pozostawia wiele do życzenia, ale w tym match&#39;upie pokładam w nich spore szanse i nadzieje na sukces, tym bardziej że z ekipą pokroju Kings i ich kulejącą ofensywą będa mieli sporo szans do efektywnego manewru. Królowie to aktualnie najsłabiej prosperujący team pod względem powerplay, nie mówiąc już o mnożącej się ilości ślepaków jaką częstują swoich przeciwników z meczu na mecz. Preds w tym rozrachunku wyglądają niewiele lepiej i będą musieli się sporo natrudzić przechodząc przez solidne filary w defensywie Kings. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i uważam ,że Trotz dziś odpowiednio uformuje linie i będa na dobrej drodze by zgarnąć komplet i odbić na odpowiedni tor.

Nashville Predators OT @ LA Kings ▶ [2,39] PinnacleSports ✅ (2:1 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hayto 631

hayto

Użytkownik
San Jose Sharks – Edmonton Oilers
Patrick Marleau zdobycie gola - TAK 3.00 Betsafe
Czas rozpocząć luty oby na plus ! Do rzeczy.. San Jose ma niesamowity początek sezonu z sześciu spotkań nie przegrali jeszcze żadnego. Patrick Marleau najskuteczniejszy gracz Sharks jak i całej NHL pod względem bramek. W sześciu spotkaniach strzelił ich aż 9. Ponadto Edmonton gra „jutro” dzień po dniu, dziś wieczorem wygrali dopiero po dogrywce z Coyotes co może lekko wpłynąć na większą swobodę w ataku Sharks. Moim zdaniem San Jose tego meczu nie przegra, a taki kąsek w postaci gola Patricka po takim kursie jest lekkim value (przewidywałem max 2.50) nic tylko grać. Powodzenia
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:Toronto Maple Leafs - Washington Capitals(-1.5)
Typ:2
Kurs:3.35 ⛔
Bukmacher:bet365
01.02.2013 01:00
Analiza:
Czekam w końcu na to obudzenie się Capsów. Jak na razie nędznie idzie te granie.Wygrali tylko jedno spotkanie na własnej tafli.W sumie wymęczyli te zwycięstwo_Oglądając ten mecz czekalem tylko kiedy strzelą bramkę im goście.dzisiejsi gospodarze lepiej zaczęli.Wygrali dwa spotkania oraz jeden po dogrywce.też zdarzają im się przestoje z wygrywaniem spotkań.ostatnio męczyli się z Buffalo na własnej tafli.Dziś Washington będzie zmotywowany gdyż ile można grać tak słabo.Musi przyjść spotkanie w ktorym pokażą że należy się z nimi liczyć.Myślę że dziś w spotkaniu z Toronto goście złapią wiatr w żagle.Zacznie im wychodzić gra.Zarówno będą skuteczni jak i w obronie będą sobie lepiej radzić.Ostatnie trzy spotkania przemawiają na korzyść przyjezdnych.liczę także na taki wynik i w dzisiejszym spotkaniu.W końcu zaczną coś grać i będzie można na nich typować.Mam nadzieję że od dziś już będą pewną ekipą do brania pod uwagę przy typowaniu NHLa.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Canucks zgodnie z planem, ale Wild overowo zawiedli i wypada mi przeprosic was, bo to miała być lokata.
Niestety sport pokazał swoje nieprzewidywalne oblicze, gdy po 21 minutach było 2-2 i kilka osób pisało już podziękowania i księgowali typ, a NHL zaskoczyło, nie pierwszy i ostatni raz!
Mimo to na dziś przygotowałem 2 dobre zdarzenia overowe.
Rangers podejmują Penquins ⛔ 0-3, niestety..mała niemoc przyszła.
Over 5,5 Kurs 2,10
Bwin
Spotkanie fighterów ligi, które może skończyć się w dowolną stronę, choć ja lekko wskazałbym na 2 po OT.
Rangers dysponują silnym składem, gwiazdy w formie, zwłaszcza Gaborik. Nash choć nie strzela na razie, to sporo wkłada w akcje i gole. Obudził się Callahan, Stepan. Swą rolę wypełnia Richards.
Lundqvist nie zawiódł ostatnio i zgodnie z przewidywaniami zagrał niezły mecz vs Flyers, teraz trudniejsze zadanie.
U Penquins Fleary także nie zawiódł i puscił 4 bramki z Islanders, tylko ze w tym meczu sfrustrowała wszystkich ofensywa z Crosbym i Malkinem. Troche nieporadna.
Teraz moment na pokazanie pozycji i umiejętnosci. Oba zespoły mają do udowodnienia sobie i innym - Rangers o wyrównanie formy i wygrywanie z najlepszymi, a Pingwiny o zapomnienie ostatnich słabych spotkań w domu.
Potencjał wyrównany, może lekko po stronie Rangers
Historia to dzieje overowych rozstrzygnięć i sporej walki z karami włącznie. W tych walkach nie raz Pingwiny odniosły zwycięstwo.
Penquins grają otwarty hokej, mało geniuszu defensywnego, a Rangers dominują w domu i to może być mecz wet za wet!
Brać, pobierać, nie żałować ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Calgary Flames - Colorado Avalanche
1,95 Betsson⛔ przepraszam Was za chwilowe obnizenie lotow

W Denver bardzo źle się dzieje.. Sacco kompletnie nie wie, co zrobić z drużyną, widać to praktycznie w każdym aspekcie gry. Szczególnie zapamiętałem błazenadę w 2-man adv. Trener bierze czas, a po wznowieniu gry nie zmienia się nic, zero pomysłu na cokolwiek! Większość zawodników to cienie samych siebie, na czele ze Stastnym.. matko, co ten człowiek wyczynia na lodzie.. patrzę i szukam uczestnika All-Star Game (nie chodzi o rangę tego widowiska, ale o samą nobilitację), ale za nic w świecie nie mogę się doszukać. To samo tyczy się Jones&#39;a.. Po starciu z Kings zaczęto trochę zbyt wiele sobie wyobrażać o jego dyspozycji.. dopiero następne mecze ją zweryfikowały - w nich nie pokazał nic. Dochodzą do tego cyrki z podpisaniem ROR i absencja Landeskoga. Na plus Duchene i ex-Wyspiarz Parentau (podpisany za śmieszną kasę, a może się szybko spłacić).
Flames zagrali ostatnio, chociaż wynik może na to nie wskazywać, najlepszy mecz w sezonie. Świetne zgranie, niezła skuteczność i bardzo efektowna gra.. Drużyna zaczęła myśleć, grać mądrze, a nie jak jacyś buszmeni. Wyborna postawa Stempniaka, Glencrossa (ale zeszłoroczny hit na Backstromie zapamiętam mu na długo!) i Tanguay&#39;a przynosi wymierne efekty. Bouwmeester wreszcie wypalił, w mojej ocenie wciąż stać go na bardzo wiele, chociaż dał o sobie zapomnieć przez dwa ostatnie sezony.. fantastycznym ruchem było podebranie nam Wideman&#39;a. Kwestią czasu jest wyrobienie skuteczności, wtedy jego bomby spod niebieskiej zaczną siać jeszcze większe spustoszenie. Nie można zapomnieć o mózgu drużyny, wprawdzie wciąż pozostającym bez gola, ale za to pięknie dzielącym krążki (ostatnia asysta - miodzio). Powierzę mu dzisiaj część funduszy, bo okazje do premierowego trafienia ma idealną, zatem:
Jarome Iginla strzeli gola w meczu (60 min)
2,95 Betsson
Jak mantrę będę powtarzał, że jak nikt inny zasługuje dzisiaj na bramkę, ale nieraz po prostu nic nie chce wpaść do siatki (pan Scott Gomez coś o tym wie).
Avs w tej chwili nie mają zbyt wielu argumentów, w dodatku mają w nogach ostatnie spotkanie z Canucks, gdzie jak dzieci gonili za Orkami nie będąc w stanie nic im zrobić. Flames wypoczęci, podbudowani, nie widzę przeszkód żeby dzisiaj nie wypunktowali przyjezdnych, bez konieczności rozgrywania dogrywki, wbijając gwóźdź do trumny bardzo mocno zachwianej posadzie Sacco ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - St Louis Blues -&gt; St Louis wygra ML OT [1.57][Betsson] ✅

stawka = 20j (podwójna)

Wczoraj humorystycznie wspomniałem o lokatach. W nawiązaniu dziś gram podwójną stawką na STL, bo ta ekipa robi na mnie duże wrażenie nie będę tego ukrywał. O ich plusach łatwo pisać, właściwie trudno znaleźć słabe strony. Podoba mi się zarządzanie bramkarzami, Eliott i Halak są równorzędnymi starterami i w skróconym sezonie może to być zabójcza broń dla rywali. Dodatkowo Bluesmani mieli trzy dni odpoczynku więc zajadą do Columbus na mega świeżości ... W CBJ oczekiwania są tak niskie że nie można ich zawieść bo niższe już nie będą, plusem dla nich niewątpliwie obecność Bobrowskiego w bramce ale i tak są problemy np z kontuzją Atkinsona. Tylko ze względu na nieobliczalnego Bobra (a nie fatalnego Masona) gram typ z dogrywką.

Toronto Maple Leafs - Washington Capitals -&gt; Waszyngton wygra ML OT [2.00] Betsson ⛔

Typ bardziej przeciwko Toronto niż za Capitals. Maple Leafs nie pokazali nic oprócz fantastycznej bramki Frattina na półtorej sekundy przed końcem dogrywki, a mimo to wywieźli z Buffalo komplet. Niezasłużona wygrana dziś powinna zostać wyrównana bo chociaż Waszyngton nie błyszczy to jest i tak groźniejszym rywalem niż Sabres na tą chwilę. W garść musi się wziąć Owieczkin bo bez niego rzeczywiście Caps nie mogą myśleć o długofalowym zwyciężaniu, pogląd ten zaprezentował nawet właściciel Stołecznych. Nie przekonało mnie w TOR przesunięcie Van Riemsdyka do pierwszej linii, nie przekonuje mnie także Kadri. Na dłuższą metę myślę że brak Lupula będzie co raz dotkliwszy dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co do meczu Pingwinów to dzisiaj w ich bramce Vokun, także nie wiem czy to istotna zmiana czy też nie, ale po tym bramkarzu można spodziewać się wszystkiego.
San Jose Sharks vs Edmonton Oilers
1 tercja spotkania Coyotes vs Oilers to flaki z olejem, ciężko się to oglądało, bo tak na dobrą sprawę działo się niewiele. Trochę więcej obiecywałem sobie po Edmonton, ale to i może też zasługa Phoenix które w defensywie potrafi pograć. No i właśnie skoro Edmonton miało problemy z Kojotami, to co będzie dzisiaj w San Jose. Już raz Rekiny udzieliły solidnej lekcji pokory &quot;młodym gniewnym&quot; z Kanady, co więcej wszystko działo się w Edmonton. Rekiny póki co grają chyba najlepszy hokej spośród wszystkich ekip NHL, tu wszystko zatrybiło na czas, jest spora ilość bramek, asyst, a i w defensywie SJS wypadają bardzo dobrze. Jeśli wszystko to będzie wyglądało jak dotychczas nie daje większych szans Oilers. Po prostu na tę chwilę goście nie mogą się równać z gospodarzami. Ja wiem że to NHL i tu nie ma gorszych i lepszych, ale różnice w grze są zauważalne, a San Jose prezentuje się jak na razie fenomenalnie.
San Jose Sharks (-1) / 1.90 Pinnacle ZWROT 3:2 SO
 
snice 457

snice

Użytkownik
Co do meczu Blues Odi już większość za mnie napisał , największym atutem (przynajmniej według mnie) jest 2 goalie którzy wywierają na sobie nawzajem ogromną presje przez co nie mogą sobie pozwolić na błędy a więc muszą trzymać wysoki poziom co w połączeniu z destrukcyjną obroną daje perfekcyjny układ , w bramce kurtek Bober.Faktem jest również że kurtki sobie radzą myślę lekko ponad przewidywania przed sezonowe i grają tam na luzie bo wiedzą że wiele stracić i tak nie mogą co ale z taką ekipą jaką jest Blues które walczy o najwyższe lokaty nie powinno mieć nic do gadania i nutki powinny łagodnie wywieść komplet punktów z Columbus.

Drugi meczyk to spotkanie niedźwiadków z szablami... Głównym atutem jest tutaj własna hala , gdyby było na odwrót omijał bym ten mecz szeroki łukiem ale jak jest jak jest... W bramce Bruins po raz koleiny wystąpi Rask a na przeciwko będzie miał Millera który nawet w przypadku karnych nie powinien za wiele zawojować przeciwko miśką... dodatkowo ta postawa Sabres w ostatnich dniach , 2x rozjechani przez Hurricanes , porażka ze średnio grającymi stołecznymi oraz przegrana z Toronto gdzie dostali bramkę 2 sec przed końcem dogrywki... Chara i Krejci muszą mi punktować na fantasy a gdzie mają to robić jak nie tu ^^

Tutaj myślałem i nic nie wymyśliłem... ludzie odradzali gre na moje rekiny ale ja jednak zagram... Ostatnio lekka zadyszka z kaczkami ale skończyło się na szczęście dobrze , teraz wyciągnąć wnioski i do przodu , sam pierdzą porażkę Sharks widzę dopiero na wyjeździe w poniedziałek z kaczorami ???? ale do tego dnia jeszcze 2 meczyki :] . Za przeciwnika mają Oilers które niby gra ale mnie nie przekonuje i z nimi może być różnie jednak prędzej mi do określenia że zdobędą 1-2 bramki niż odpalą i wypunktują rekiny , no jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić przy obecnej formie oby dwóch zespołów. Między słupkami pojedynek Niemmi - Dubnyk a więc nic ciekawego ^^

Boston Bruins - Buffalo Sabres Typ 1OT Kurs 1.57 Wynik 4:7 ⛔
Columbus Blue Jackets - St.Louis Blues Typ 2OT 1.55 Wynik 1:4 ✅
San Jose Sharks - Edmonton Oilers Typ 1OT 1.50 Wynik 3:2 ✅


AKO 3.66 Bet365... ⛔

dla hardkorów można zagrać to jeszcze z Kings i Devils na ako lekko ponad 10 ale ja podziękuje ^^
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins jako pierwsi zdobędą cztery bramki (wyścig do czterech zdobytych bramek)
Kurs: 3,60
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bardzo mi się spodobał ten zakład i widzę tutaj spore szanse powodzenia. Przed sezonem obie te drużyny były typowane jako główni faworyci do zwycięstwa w całych rozgrywkach, choć Penguins jednak byli i są ciut bardziej faworyzowani. Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wygraną Pittsburgha. W czterech z tych pięciu spotkań &quot;Pingwiny&quot; strzeliły po co najmniej 4 bramki i jako pierwsze zdobyły te cztery bramki. Trzy ostatnie mecze bezpośrednie, które były rozegrane na lodowisku drużyny New York Rangers to wysokie, pewne zwycięstwa gości. W tych trzech meczach zdobyli oni łącznie 15 bramek podczas gdy gospodarze zaledwie 6. To pokazuje, że Rangers jakoś nie potrafią grać z &quot;Pingwinami&quot;, szczególnie u siebie. Mam przeczucie, że dzisiaj mogą powalczyć i spodziewam się tutaj wielu bramek, dlatego podoba mi się ten zakład, że to goście jako pierwsi zdobędą te cztery bramki.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sens to aktualnie jedna z najlepszych ekip na wschodzie, dodatkowo z najskuteczniejszym bramkarzem - Andersonem, który od początku sezonu odwala kawał dobrej roboty. Wyniki są, gole również ale w najbliższym okresie będą musieli zmierzyć się z wielką stratą kadrową - kontuzjowany został bowiem Spezza, który do tej pory dyrygował całą ofensywą i pełnił tam kluczową rolę. Senatorzy już w poprzednim sezonie zaczęli udowadniać swoją wartość, jednak częto przychodził moment &quot;regresu&quot; formy i te rezultaty ulegały zmianie, czasem nawet na dłuższy okres. Dziś zmierzą się z Huraganami, którzy po wolnym starcie, wydają się powoli odbijać na właściwy tor; najpierw dwa pewne zwycięstwa z Sabres i ostatnio zcięty mecz z Bruins i choć przegrany, tak z nienajgorszym skutkiem. Ward w bramce ostatnio nieco poniżej oczekiwań, ale liczę że jego dni w końcu nadejdą. Wiele się tutaj rozpisywał nie będę, po prostu uważam ,że ten match&#39;up jest w zasięgu gospodarzy, tym bardziej że Senatorzy mogą powoli odczuwać skutki tych maratonów i wielu zwycięstw.

edit: w bramce Huraganów: Dan Ellis , choć to może nawet i lepiej ,tym bardziej że zdążył już w niezłym stylu zadebiutować w tym sezonie.

Ottawa Senators @ Carolina Hurricanes OT ▶ [1,83] PinnacleSports ✅ (0:1)

Blues z dnia na dzień jasno pokazują jak mocną i liczącą się ekipą w tym sezonie niewątpliwie są. Nie ma tutaj znaczenia, czy grają na wyjezdzie czy u siebie - choć w tym drugim przypadku są właściwie nie do zdarcia. W porównaniu do poprzedniego sezonu strzelają jeszcze sporo bramek i na prawdę trzeba zagrać na wysokim poziomie, by móc się liczyć z nimi w jakiejkolwiek rywalizacji. Ja osobiscie dziś będe szukał takiej szansy, tym bardziej że przyjeżdzają na ciężki teren po zaledwie kilkunastu godzinach od wygranego meczu w Columbus. Na inauguracje sezonu wygrali z Wings aż 6:0 i dziś jestem pewien, że ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany i z większą korzyscią dla gospodarzy, którzy mogą tutaj pokusić smiało się o rewanż. Do kadry Wings powróciło kilku graczy po przebytej rekonwalescencji i szczególnie pod wzgledem defensywnym wygląda to coraz lepiej, a na pewno będa musieli się sporo napracować przy mocnej ofesnwysie gości i ich skutecznym PP. DRW od dawna dyktowali warunki na swoim terenie i dziś jestem pełen optymizmu na dobry występ z ich strony i zgarnięcie kompletu w Michigan.

St. Louis Blues @ Detroit Red Wings OT ▶ [1,94] PinnacleSports ✅ (3-5)

Bardzo mi się podoba ogólna postawa Dzikusów w tym sezonie i ich zaangażowanie, szczególnie na własnej tafli gdzie jak widać są na prawdę mocni. Wygrali dwa spotkania z rzędu, w tym zdołali przerwać znakomitą passę Blackhawks duelując ich w rzutach karnych. Jeśli chodzi o Kaczki, to wciąż podtrzymuje zdanie ,że ten sezon może być dla nich bardzo udany i w porównaniu do poprzedniego - przełomowy. Mają na prawdę mocny i doświadczony skład, a po ostatnich wynikach widać ,że pod względem grywalności wygląda to dobrze. Bardzo dobry mecz z Sharks i choć przegrany, tak w zupełności twierdze, że zrobili tam na prawdę sporo i brakło po prostu szczęscia. Dziś spora okazja, by odegrać się na własnym terenie gdzie w tego typu rywalizacjach są na pewno faworytem.

Minnesota Wild @ Anaheim Ducks OT ▶ [1,84] PinnacleSports ✅ (1:3)

W tym spotkaniu emocje będą niewątpliwie sięgać zenitu. Nucks póki co to dla mnie spora niewiadoma, nie są zbyt regularni i szwankuje ich &quot;special teams&quot; i choć z ekipami niższego rzędu wygrywać powinni, tak rywalizując z jedną z najlepszych ofensyw na zachodzie mogą być już lekkie problemy. Pytanie tylko jak po przegranym meczu z Wild podejdą tutaj do rzeczy Hawks. Poza wspominaną przezemnie ich siłąna przodach, warto też zwrócić uwagę na nieźle prosperującego Crawforda w bramce, który notuje coraz lepsze wyniki. Dla mnie Blackhawks w aktualnym stanie rzeczy są ekipą lepszą, z większymi możliwościami i uważam, że mogą jak najbardziej tutaj w Vancouver pokusić się o kolejne punkty do kolekcji, tym bardziej że nie ma dla nich znaczenia czy grają na wyjeździe czy u siebie. I will roll with hot team here. :smile:

Chicago Blackhawks OT @ Vancouver Canucks ▶ [2,09] PinnacleSports ⛔ (1:2 SO) było blisko... choć w NHL to pojęcie względne :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators -&gt; Ottawa wygra ML OT [2.13] Pinnacle ⛔
Oprócz dwóch niezłych występów przeciwko Buffalo jak dla mnie Carolina nie pokazała zupełnie nic co stawiałoby ją choć trochę w pozytywnym świetle na tle Ottawy - najgorętszej drużyny ligi IMO. Senators mają najlepszego w tej chwili bramkarza ligi, kilka młodych zdolnych twarzy, kilku wyjadaczy (dziś wraca Gonchar) kurs rozumiem może być wysoki poprzez informacje o dłuższym braku Spezzy, ale jakoś patrząc na to jak gra czwarta linia z Zibanejadem jestem spokojny o Ottawe na prawdę dziś powinni być uważani za faworytów i nawet Lutek w swojej analizie stawiając na Caroline więcej dobrego lub wszystko co dobre pisze o OTT.
Dallas Stars - Phoenix Coyotes -&gt; Dallas wygra ML OT [1.86] Pinnacle ✅
Teksańczycy wyglądają kusząco po tym kursie u siebie. Kursy na Dallas wzrastały wraz z potwierdzeniem informacji że Mike Smith wraca do bramki Phoenix. Dla mnie jednak powrót Smitha wcale nie oznacza wzmocnienia Phoenix, jeśli już miałbym się licytować na bramkarzy to Lehtonena w tym sezonie stawiam znacznie wyżej dwie jego interwencje już mają kwalifikacje do save of the year. Czas dla Gwiazd by zrobić kolejny krok na przód, u Kojotów wątpliwe występy Sullivana i Hanzala a u Gwiazd po drobnych problemach jest już niemal komplet i będzie ciekawie z przodu.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś mógłbym odpocząć, ale nie mogę odpuścić według mnie bardzo ciekawych zdarzeń, by zrekompensować ostatnie 2 złe typy..
Podam luźniej 3 typy, od najbardziej przekonywującego, tym razem bez większej analizy..
Washington Capitals vs Philadelphia Flyers 3-2 ⛔
Over 5,5 kurs 1,95
Bwin
Stawka 8/10j
Caps są jedną z drużyn, które mnie zawiodły z overowymi roztrzygnieciami, ale Flyers to idealna ekipa na over. Grają ofensywnie i dają sporo swobody przeciwnikom. Bryzgalov nie przenosi gór i puszcza, a Caps grają w domu lepiej, 1 wygrana to malutko od początku, a Flyers po porażkach wyjazdowych. Liczy się over!
Vancouver Canucks vs Chicago Blackhawks ⛔ 1-1
Over 5,5 kurs 1,95
Bwin
Stawka - 8/10j
Hawks niespotykanie mało ostatnio &quot;overują&quot;, z Wild zabrakło po prostu szczęscia nam wszystkim, by over wszedł spokojnie.
Canucks jak na razie lepiej grają w domu i muszą potwierdzać to także w meczach na szczycie. To ważne spotkanie dla obu ekip, broni Luongo, a to oznacza bramki, bo ostatnio nic nie puścił( vs Avalanche). Walka i wiele strzałów, bedą gole!
Anahiem Ducks vs Minnesota Wild ⛔ 2-2
Over 5,5
Kurs 2,10 Bwin
Stawka - 7/10j
Brać i mam nadzieję nie żałować:smile:
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Minnesota Wild
Typ: powyżej 7,5 bramek w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Minnesota Wild to drużyna własnego lodowiska i na ich lodzie naprawdę ciężko z nimi wygrać. Na wyjazdach jednak ta drużyna nie spisuje się dobrze, tak było m.in. w zeszłym sezonie, w tym sezonie póki co na dwa mecze wyjazdowe dwie porażki. Trzeba jednak pochwalić Minnesotę za mecz z St. Louis Blues. Minnesota przegrała ten mecz po dogrywce, ale w regulaminowym czasie gry było 4:4 i mecz naprawdę bardzo mi się podobał. St. Louis to drużyna stawiająca na bardzo solidną defensywę, a mimo to w meczu z Wild padł over 7,5 bramek. Wcześniej Minnesota grała na wyjeździe z Detroit Red Wings i przegrała 3:5, czyli over 7,5 tutaj też został pokryty. Do trzech razy sztuka? Moim zdaniem jest to całkiem możliwe, bo Minnesota gra odważny hokej na wyjazdach, a Anaheim raczej też preferuje szybką grę. Ofensywa Minnesoty dzięki świetnym transferom wygląda teraz o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom