>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2012/2013 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nawiązując do tego co napisał Odi, ja tylko dodam od siebie propozycję na 3 tercję spotkania w opcji over 1.5, myślę że jest to całkiem ciekawe rozwiązanie i na pewno nie jest bez szans ponieważ jak zauważyłem, bardzo często we wszystkich spotkaniach PO, to właśnie 3 tercja była tą w której worek z bramkami się rozwiązywał. W 4 z pośród 6 spotkań tej serii, w 3 tercji padał over 1.5 bramki. Poza tym tak jak piszę Odi, obie drużyny raczej nie są nastawione na żelazną defensywę, która zabezpieczona jest świetnym goaltendingiem, po prostu wszystko zależne jest od tego w jaki sposób funkcjonuje ofensywa obu ekip. To jest mecz numer 7 ale od razu zakładam sobie, że to będzie z goła odmienne widowisko niż to które mogliśmy obserwować wczoraj.
3 tercja - over 1.5 / 1.95 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
over 62,5 celnych strzałów na bramkę
1,85 Betsson⛔

Bazując nieco na wypowiedzi Odiego, powtórzę tylko, że w G7 więcej argumentów będzie po stronie Hawks. Patrząc na punktację kanadyjską Wings, można odnieść wrażenie, że wszystko jest ok. Niestety, tylko z pozoru. Większą część oczek top 6 DET zapisało w potyczkach z Ducks, podczas gdy teraz nieco cieniują. Prawie w ogóle nie funkcjonuje secondary scoring, ukazują się braki w głębi składu. Krytyka skupia się na #40 i #13, ale jak dla mnie największym rozczarowaniem jest Franzen. Wings jak tlenu potrzebują typowego strikera od &#39;brzydkich&#39; bramek. Od ładnych mają już Magika, Brunnera. Ale tu potrzeba kogoś kto pacnie do pustej z metra, najlepiej odnajdzie się w kotle pod bramką, załapie się na jakieś re-direction. Johan w serii z CHI nie wywiązuje się z tej roli i ciężko oczekiwać, że zmieni się to w G7. Hawks, przynajmniej w ostatnich dwóch meczach, zagrali jak zespół z RS - prawie każda linia dołożyła swoją cegiełkę do sukcesu. Kilka niespodzianek jednak już w tej edycji mieliśmy, dlatego wstrzymam się z ferowaniem wyniku. Kalkulacje powinny zostać odłożone na bok, jeśli któraś z drużyn poczuje krew, może się zacząć niezłe strzelanie. Jak już nasz Mod zauważył, bramkarze nie odgrywają tutaj kluczowych roli. W ogóle, z roku na rok ubywa nam bramkarzy z charyzmą, zadziornych, wielu z nich to takie lelum polelum - raz przywali SO, a w kolejnym meczu 75%. W tej rywalizacji żadna z jedynek nie była i ciężko oczekiwać, że będzie bramkarzem, o którym będzie się mówiło latami. Jest jednak jeden goalie, backup Crawforda - Emery. Prawdziwa mieszanka wybuchowa, niepokorny, skory do bójek, spec od psucia atmosfery w szatni gdziekolwiek by się nie pojawił. Tyle że on nie ma na co liczyć, w PO bramkarskie roszady raczej rzadko spotykane. Najlepszym przykładem dla wszystkich bramkarzy powinien być człowiek, którego podziwiam i przy którym wszystkie moje &#39;wielkie&#39; problemy stają się malutkie - Josh Harding.
Bramkarz Wild cierpi na stwardnienie rozsiane (chyba każdy wie jakie to jest kure...), a mimo tego gra i nie użala się nad sobą. Kiedy zawali mecz nie zrzuca tego na poczet choroby, tylko otwarcie bierze winę na siebie.
Pamiętam jak cieszyłem się, kiedy dzień po diagnozie Josh zaliczył SO w meczu ze Stars. Ale to taka mała dygresja, może kogoś zainteresowałem.
W każdym razie oczekuję otwartego spotkania w którym linia 62 celnych strzałów powinna zostać złamana. Chicago ostatnio ładowało prawie 50 SOG, Detroit nie pozostawało daleko w tyle. Jeśli tylko uda się szybko &#39;napocząć&#39; któregoś z bramkarzy, z pewnością zachęci to do dalszych prób.

na nieco spóźniony deserek nieporadność Raska przedstawiona w humorystyczny sposób

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej - NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
Typ: 1 (60 min. reg. gry)
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Data (i godz): 02.06.2013 02:00
Analiza:

Nie ma co za bardzo się rozdrabniać w pisaniu analizy jeśli chodzi o dzisiejszy mecz. Dla mnie to 100% pewniak ze strony Pingwinów, którzy koszą ostatnio jak chcą ekipę z Bostonu. Pingwiny po raz pierwszy od 2009 roku awansowali do finału Konferencji Wschodniej ligi NHL. Moim zdaniem dziś będzie przewaga z ich strony i to totalna. Nabuzowany James Neal może strzelić znowu trzy bamki, przynajmniej na to licze! Neal w wywiadzie powiedział : Jeśli sami sobie stwarzamy presję, to rywale nie mają żadnych szans. Wyszliśmy na lód zdeterminowani, by wygrać i pokazaliśmy to od samego początku. - Liczę, że i dziś tak będzie. Pittsburgh są nie tylko świetni w ataku, ale i w ofensywnie, dlatego moim zdaniem mogą stracić maksymalnie 2 bramki - a może nawet jedną? Dodatkowo Murray powiedział: Jeśli chce się być silnym w ofensywie, to ważne jest, by atakowała cała drużyna. My właśnie tego się nauczyliśmy, a teraz zbieramy owoce naszej pracy. - nie idzie się z tym nie zgodzić, 100% prawda. Więc wszystko dziś przemawia na korzyść gospodarzy. Powodzenia wszystkim!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zaczynamy dziś finały konferencji. Bez większych dywagacji idę w kierunku faworytów i jednocześnie gospodarzy, którzy w swoim fachu , na własnym terenie mają ogromną przewagę. Kings grają bardzo słabo na wyjazdach i wszystkie dotychczasowe sukcesy mogą zawdzięczać magicznej tafli w Staples Center oraz Jonathanowi Quickowi, który jest o o wiele silniejszym psychicznie bramkarzem właśnie u siebie w domu. Ponadto &#39;forechecking&#39; Kings jest zdecydowanie mniej skuteczny i intensywny na wyjazdach. Zapowiada się tutaj kolejna domowa seria, a jeśli ktoś odważy się na upolowanie zwycięstwa w delegacji, to stawiam że będą to Blackhawks.

LA Kings @ Chicago Blackhawks OT [1,63] PinnacleSports ✅

W drugim meczu również nie trzeba wiele przytaczać i Pingwiny nie bez powodu są w każdym meczu tak oczywistym faworytem, ale trudno się temu sprzeciwiać, kiedy oni praktycznie każdemu mogą wbić 5 krążków na mecz i pamiętajmy, że wręcz ośmieszyli jednego z najlepszych bramkarzy w lidzę - Andersona z Senatorów. Z Raskiem podobnie nie powinno być większych problemów i jeśli tylko wystartują w swoim stylu to first game powinno zostać w Pensylwanii. Bruins to mocny, grający intensywnie pod względem fizycznym team, zbudowany na playoffy i być może postawią najcięższe warunki Pingwinom w tych finałach, ale z racji tego , że Pens wręcz idealnie zaczynają serie od własnej tafli to śmiem zaryzykować tym &#39;kosmicznym&#39; kursem.

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins OT [1,59] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins -&gt; Boston wygra +1 goal ML OT ( w razie przegranej jedną bramką zwrot ) Pinnacle 1.86 ✅

Niedźwiadki będą bardzo niewygodnym rywalem dla Pingwinów. Warunek jest jeden - nie dać rywalom okazji do gier w przewadze. Chociaż PK Bruins nie jest najgorszy to oddam co trzeba Pittsburghowi i powiem, że tym elementem mogą wygrać tą serię. Jeżeli jednak Bostończycy utrzymają przez zdecydowaną większość meczu grę 5 na 5 to będzie bardzo wyrównane widowisko, ten typ hokeja Penguins nie leży bo Ottawa lub Islanders nie miały w składzie nawet namiastki tak dobrze grających ciałem zawodników jak Bruins. Nie chodzi tu tylko o grę w defensywie, ale także o zastawianie krążka, walkę przy bandach gdzie na prawdę osłona krążka i rozegranie spod bandy leży po stronie dzisiejszych gości. Sugeruję tutaj bardzo wąski wynik, dużo zależeć będzie od atakujących Bostonu bo złamanie czy to Vokouna czy to Fleury&#39;ego jest jak najbardziej możliwe - trzeba to zrobić więcej raz niż zrobią to Pingwiny i w tym cała sztuka.

Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings -&gt; over 5 goli [2.38] Pinnacle
⛔
Z uwagi na rosnącą formę Jonathana Quicka i na twardość gry Kings którzy notabene potrafią swoim stylem obrzydzić nieco oglądanie NHL (laikom) buki mocno faworyzują niski rezultat bramkowy. Zobaczyłem jednak że Chicago odrobiło lekcję, do pierwszej linii awansowano &quot;dużego&quot; napastnika jakim jest Bryan Bickell i ma on jak czołg utorować drogę do zdobywania bramek dla Toewsa i Hossy. Moim zdaniem ruch świetny i wskazujący na przewagę i pewnie wygraną dziś Blackhawks zwłaszcza patrząc na fatalną grę Królów na wyjazdach. Kurs na zwycięstwo jest jednak niezadowalający, więc z przekonaniem że taktyka Czarnych Jastrzębi wypali nie raz nie dwa, a Kings będą próbowali odrabiać straty dyktuje tutaj wynik overowy bo Crawforda da się pokonać nawet mniej silnym i celnym strzałem. Oba teamy potrafią grać w PP co zwłaszcza na tym etapie rywalizacji jest mocnym punktem dla overów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak dla mnie w dzisiejszym Game 2 Chicago powinno spokojnie wygrać choć to już półfinał i nic nie przychodzi łatwo. Miałem okazję oglądnać wczorajsze spotkanie i trzeba stwierdzić,że gospodarze zdominowali zespół z LA w niemalże każdym aspekcie. Los tak chciał,że hawks stracili pierwsi i moglismy zobaczyc typowy difens w wykonaniu Kings. W niektorych momentach wygladalo to jak zderzenie osobowki z lokokotywą. Wczoraj Hawks się meczyli strasznie , dzis mysle ze powinni pokryc nawet handi, nie ma siły Quick wszystkiego nie wyciągnie...
Hawks -0,75 OT @ 1,82

// Na następny raz o dwie rzeczy bym prosił: 1) Typ wcześniej bo siedem minut przed meczem o tej godzinie to nie wiem dla kogo ta analiza 2) bukmacher u jakiego dostępny jest zakład po danym kursie.
Tak poza tym to gratki wygranej ????
Odi


Ok, racja ;).Thx.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins / over 1.5 # 1 tercja (1.95) ✅ (1:4)
Taki kurs, czemu by nie skorzystać. A więc dziś nocą ubolewam strasznie, ale nie obejrzę tego spotkania, bo na drugi dzień trzeba iść do pracy. Ale już uzasadniam swój typ. Pingwiny po ostatniej porażce, 0:3 będą zawzięci od pierwszych minut na swoich śmieciach i będą robić wszystko, aby pokonać Raska. Dziś na 80% między słupkami Pingwinów zasilić ma konto Marc Fleury. Mam nadzieje, że ta przerwa którą dostawał od trenera, nie sprawdzi się w meczach. I nie zapomniał jak się wyłapuje potężne bomby i ataki gości.
Nie neguję Niedźwiadków bo na prawdę spisują się nieźle w tegorocznych playoff, ale spodziewam się dziś poskromienia ich przez gospodarzy. W ostatnim meczu troszkę kulała defensywa i Vokoun, nie miał swojego &#39;&#39;dnia&#39;&#39; ale dzisiaj już wnioski wyciągnięte gospodarzy odpowiednie i będzie z pewnością się w tym meczu działo. Crosby i spółka, mimo że w ostatnim meczu troszkę nie poszalał, to dzisiaj naprowadzi siebie i swój zespół do zwycięstwa. Nie ma innej opcji, bo jeśli dziś przegrają (czego nie dopuszczam nawet do myśli) to na prawdę będzie bardzo ciężko, potem z tego wybrnąć. Ale stawiam na over po pierwszej tercji, ze względu na to, jacy głodni są Pingwiny, a może z tej mąki będzie chleb. =)
Oprócz tego, jeszcze mam takie propozycje, za drobne.
Pittsburgh Penguins - 1,5 (2.40)
Strzały w światło bramki - Under 64.5 (1.85) ✅

/ Unibet !
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Za nami pierwszy mecz obu ekip a zatem pierwsze wnioski, emocje i być może zażalenia odnośnie gospodarzy, którym ulotnił się nieco instynkt strzelecki i zostali w typowym, bostońskim stylu sukcesywnie przytłumieni przez gości. Ten mecz dokładnie ukazał ,że w tej fazie playoffów najważniejsza jest postawa bramkarza oraz silna, zgrana defensywa jaką Niedźwiadki niewątpliwie dysponują i przeważają nieco pod tym względem nad Pingwinami. Nie zamierzam umniejszać umiejętności Pens na tym etapie przeciwko Bruins, tym bardziej że oni wciąż są słusznym faworytem i podejrzewam ,że dziś uruchomią wszelkie możliwe walory ofensywne i od pierwszych minut będą konsekwentnie rozstrzeliwać gości. Ponadto kluczową sprawą jest powerplay Pens i choć nie funkcjonował w ostatnim meczu, tak jestem zdania , że dziś odegra tutaj ważną rolę. Stawiam na pewną postawę gospodarzy od samego początku i krok wobec rewanżu.

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins -1 OT [2,00] PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Też spodziewam się wyrównania serii, ale nie zaryzykuje nawet typu na czas regulaminowy. Zbyt dobrze zagrali Bruins w tym ostatnim meczu by tutaj ulec jakimś dużym rezultatem. Moje obawy w game number 1 dotyczyły głównie postawy obrońców BOS bo jak wiemy przez kontuzje Ference i Seidenberg opuścili spory kawałek play-off i wpadli do składu na bądź co bądź mocarny atak Pingwinów. Spotkanie pokazało że obaj poradzili sobie dobrze i że nie tylko Chara, ale i ta dwójka daje rade - troszkę gorzej uwijał się młody Krug i Boychuk ale na szczęście dla BOS był jeszcze Rask.
Z tak grającą obroną Niedźwiadki w meczu numer dwa także stawią dzielnie czoła rywalom, lecz w mojej opinii polegną nieznacznie - powód jest prozaiczny, power play Penguins musi w końcu zadziałać (26% ale przed rozpoczęciem serii był ponad 30% najwięcej ze wszystkich ekip). Moc w ich ofensywie jest i dziś w tym &quot;pivotal game&quot; jak to określają zagraniczne media Małkin Crosby lub Neal poprowadzą swoją drużynę do niełatwej ale jednak wygranej.
Pytanie co dalej w tej serii ? Może być różnie, myślę że na Zachodzie pójdzie szybko tu zaś może być spokojnie 6-7 gier. Tak jak pisałem przedwczoraj Boston gra niewygodny dla PIT hokej i będzie im ciągle wbijał te drzazgi, nerwy puściły Crosby&#39;emu i spółce za pierwszym razem drugi raz z rzędu taka sytuacja nie powinna się powtórzyć. Co innego będzie w Bostonie bo tam to już zupełnie inny hokejowy świat przyjdzie nam oglądać, ale to za kilka dni ...
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins -&gt; Pittsburgh wygra ML OT [1.54] Pinnacle ⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Takie pytanko w oddzielnym poście (później skasuje):
Widział ktoś z was gdzieś zakłady na długość serii tzn ile meczów potrwa? Tylko nie przed rozpoczęciem a teraz mnie interesuje... pograłbym że będzie 7 meczów PIT-BOS. Jak coś to piszcie PW lub tutaj (skasuje później).
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jest,
w BET365 jest zakładka hokej na lodzie, klikasz i mniej więcej na samym dole propozycji masz &quot;NHL - zakłady terminowe&quot; i potem w podmenu masz coś takiego jak &quot;kiedy zakończą się series&quot; klikasz to i wybierasz po ilu tam meczach uważasz, że się skończą... pozdr.
-może nie kasuj tego posta, bo mam też taki typ ????
(2.62) jest na 7 spotkań i kurs (2.62) jest na 6 spotkań ???? -można zrobić z tego dwa zakłady z płaską stawką, kiedy wejdzie jedno z nich i tak jesteśmy na plusie ???? -gorzej jak seria zakończy się na &lt; 6 spotkaniach :?

No w praktyce jeśli założenie moje że Pingwiny dziś wygrają się sprawdzi to już ciężko żeby się seria zakończyła w mniej niż 6 grach (musiałby ktoś 3 mecze z rzędu wygrać - na tym poziomie ciężka sprawa). Dzięki za info ????
Odi
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Betsafe - który na wszystkie US Sports ma bardzo bogatą i ciekawą ofertę ????
Seria 7 gier @2,70
Do usunięcią potem przez Odiego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago wygra ML OT [2.08] Pinnacle ⛔

Szybkość graczy Chicago przerasta możliwości LA. Wiem czym podyktowane są kursy promujące delikatnie Kings - w końcu na własnym lodzie od wielu wielu spotkań w play-off zawsze jakoś przepychali wynik na swoją korzyść. Tak było w serii z STL tak było z SJS, ale żadna z tych ekip nie była tak szybka i umiejętna jak Blackhawks. Kings sami przyznają że w tym roku grają dłuższe serie i przez to nie potrafią sprowadzić meczów do rozgrywki siłowej czyli takiej jaką preferują. Zresztą pisałem też o sprytnym ruchu JQ trenera Chicago, który każdej linii dwóm umiejętnym i szybkim dopisał jednego dużego i złego (np Bickell w pierwszej formacji) co umożliwiło rywalizację na tym poziomie z Królami. Czarne Jastrzębie pokazały już w meczu no 1 że potrafią wyjść z ciężkie sytuacji (przegrywali 0:1), potrafią nawet z dobrze dysponowanym Quickiem sobie poradzić, a wszyscy widzieliśmy w game no 2 że jak Quick ma gorszy dzień to kończy się to dla LA źle. Zastanawiająca mogła też być sprawa z Richardsem, rzadko widuje się odsunięcie od składu na chwilę przed meczem z powodów &quot;zdrowotnych&quot; - to wskazuje na nie najlepszą odnowę biologiczną zawodników Kings. Obrońcy tytułu grają lepiej u siebie i być może wynik będą trzymali &quot;krótko&quot; ale moim zdaniem i tak przegrają jedną-dwoma bramkami.
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Już nie po raz pierwszy idę w kierunku dzisiejszych gospodarzy i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Po pierwszym meczu patrzyłem z niedowierzaniem co dzieję się na lodzie. Widać było, że Chicago chciało pokazać kto będzie rozdawał karty w tej serii i nie ukrywam, że się im to udało. Zdominowali przyjezdnych i zdołali przedrzeć się przez obronę dwukrotnie co i tak było najmniejszą karą. Wbrew pozorom wynik z 2 spotkania odzwierciedla bardziej przebieg pierwszego i odwrotnie, bo w drugim meczu LA momentami dawała nadzieję na dobry wynik i mogę nawet powiedzieć, że momentami przejmowała inicjatywę. Niestety taka taktyka się nie sprawdziła, bo Kings przede wszystkim bazują na obronie i tego powinni się trzymać. Dało to efekty z Nutkami, dało także z Rekinami to dlaczego nie walczyć w ten sposób z Hawks? Na pewno Kings nie są już ekipą, którą zdobywała Puchar, ale nie sądzę, że skończy się to gładkim 4-0 w serii. Nie będę się powtarzał jak gospodarzę grają u siebie, bo pisałem już to wcześniej i liczę, że seria zwycięstw zostanie podtrzymana. Idę trochę na przekór statystykom, które mówią wyraźnie, że H2H tych ekip jest po stronie Chicago, ale większość spotkań to zbyt odległa przeszłość jak dla mnie. Jeżeli dzisiaj gospodarze zagrają coś w stylu 2 meczu (chodzi tu przede wszystkim o walkę o korzystny wynik) i zachowają chłodną głowę w strefie defensywnej to jestem spokojny o wynik. Pięknego otwartego meczu się nie spodziewam, ale liczę, że wynik będzie zadowalający ???? Oprócz tego zagram również na bramki w meczu - oczywiście under. Linia jest niska bo tylko 4.5 ale patrząc na ostatnie mecze w PO to taka linia została pokryta 5 na 7 razy. Ponadto patrząc na sezon zasadniczy było to też nie mało bo 18 razy na 34 mecze w tym roku. Patrząc na dyspozycję wyjazdową Chicago jeszcze bardziej zachęca mnie to do zagrania po nie małym kursie. Pozdrawiam

LA Kings ML - Chicago Blackhawks [1.83] (3:1)
LA Kings- Chicago Blackhawks under 4.5 [2.25]

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nikt nie typuje dzisiejszego (w nocy) spotkania?
No to ja: Dwa razy wtopiłem na pingwinach, za drugim razem wierzyłem, że będzie przełamanie i będzie 1-1 w rywalizacji i jeszcze dowaliłem ze stawką... a tu proszę... niedźwiadki dwa razy wygrały na wyjeździe i wygrały raz różnicą 2 bramek a drugi raz 5... Co więcej - pingwiny nie wygrały ani jednej tercji. Sądzę, że nic się nie zmieni w kolejnym spotkaniu. Niedźwiadki poczuły krew, a pingwiny ze składem coś na twór &#39;FC STARS&#39; udowodnią, że nie liczy się tylko kupa zaje**stych zawodników i zakończą rywalizację na tym etapie rozgrywek. Ja sobie wezmę wygraną Bruins w 60&#39;&#39; bo albo Pingwiny zmienią diametralnie taktykę i wygrają spotkanie, nawet po dogrywce, albo nic się nie zmieni i będzie znowu lanie w kapsko pingwinów, dlatego też zagram za mniejszą stawkę i biorę wyższy kurs (niż ten z dogrywką), bo to bardziej się opłaca. Buki wciąż nie dowierzają i sądzą, że pingwiny zaczną grać swoje... nie wiem, ale dla mnie wyznacznikiem są dwa pierwsze spotkania. Na statystyki nie patrzę, bo po tych dwóch pierwszych spotkaniach idealnie widać, że statystyki nie grają roli ????
BOSTON - PITTSBURGH 1 60&#39;&#39; (2.50) ⛔
1 po dogrywce - najmniej sie tego spodziewałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja dzisiaj jednak zaufam po raz kolejny chłopakom z Pensylwanii, bo po prostu nie wierzę, że dziś ich będzie to trzecia porażka z rzędu, z Bostonem. I choć braki w defensywie, u Pingwinów wychodzą w tej serii, ja dziś zamierzam iść w ich kierunku. Mam nadzieje, że dzisiaj Vokoun, będzie miał &#39;&#39;wolne&#39;&#39; bo ostatnimi czasy trener Penguins, zbyt za bardzo zaufał bramkarzowi.. i choć mecze z Ottawą zagrał obiecująco, to już z mocniejszym rywalem, słabiej, a nawet bardzo słabo.. Dziś widzę Marc&#39;a który, zasili konto między słupkami w Bostonie i choć gospodarze są w gazie, to czas najwyższy skończyć przełamać tę serię na korzyść wygranej Pittsburgh. Sid, w ostatnim meczu grał jak by nie był sobą.. sam się zdziwiłem, po skrótach, co w nim było takiego nie tak.. ale dzisiaj, będzie wielkie starcie, którego znowu nie obejrzę, i żałuję (taka praca..) James Neal, ubił Hatricka, z Ottawą, dzisiaj również pokładam w nim wielkie nadzieje, że w końcu i On zaskoczy. Rask, nie jest wybitnie mocnym goalie, jedną z najważniejszych rzeczy jaką ma Boston, to defensywa.. i trzeba zrobić swoje 300% aby ten mur defensywy przebić i żeby wygrać to spotkanie, jeśli ogarną się z defensywą Pens to mają mecz w zasięgu.. Dziś stawiam ich chociażby po dogrywce i spodziewam się wyrównanego meczu z nawiązką dla zespołu Crosbiego.
Pittsburgh Penguins OT (1.90) :hokej:
/ Unibet !
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dobrze napisane Krysteeek :spokodfhgfh:
Problemem Pingwinów jest to, że myślenie &quot;wszystko wygra się samo bo mamy taki skład&quot; nie doprowadziło jeszcze nikogo do triumfu. Oczywiście nie warto jeszcze skreślać dzisiejszych gości, bo potencjał to oni mają i to spory, ale jak widać nie potrafią tego wykorzystać, albo mówiąc prościej przeciwstawić świetnie funkcjonującym Bruins. Boston jak na razie w każdym względzie prezentuje się lepiej, największa przewaga to oczywiście świetnie spisujący się Rask, ale i umiejętność przechodzenia z defensywy do ofensywy w czym Niedźwiadki póki co biją na głowę Pingwiny. Inna sprawa, która rzucała się w oczy w spotkaniu numer 2 to katastrofalna postawa Letang&#39;a, który nie dość że zachowywał się w pewnych momentach jak totalny, zestresowany amator, to jeszcze podczas jego obecności na lodzie Boston zdobył 3 lub 4 bramki. Ciekawe jak dziś zaprezentuje się Vokun, który po raz 3 będzie starterem w tej serii, mimo puszczonych szybko bramek w game 2 i tak uważam że Czech jest lepszą opcją dla Pitts niż Flower, który wszedł i od razu dał popis jak nie bronić ????
Ogółem ta seria zaczyna mi trochę przypominać to co działo się rok temu w serii Pittsburgh - Philadelphia gdzie momentami Pingwiny były całkowicie bezradne a kolejne bramki padały dla Lotników. Nawet po Crosbim widać że ciężko mu się gra w tym finale i tak na dobrą sprawę jeszcze niczego wielkiego nie pokazał, skończyły się łatwe mecze z &quot;dawcami&quot; i dla Pittsburgha to wielki problem. Sweep :?: chyba nie :cool: aczkolwiek nie można wykluczyć, dzisiejszy mecz wydaje mi się być najważniejszym w tej serii dla gości, jeśli polegną to mogą już sobie darować marzenia o Stanley&#39;u :razz:
Delikatnie:
Boston Bruins ML / 2.00 Marathonbet ✅ :!:

@wonderkido
Jeśli dla Ciebie Fleury jest lepszym wyborem niż Vokun to znaczy, że źle życzysz swojej drużynie, ale rozumiem to Twoje osobiste zdanie. Inna sprawa, co ma hat trick Neal&#39;a z Ottawą do konfrontacji z Bruins :?: James Neal :?: Gdzie on jest :?: grał w pierwszym i drugim meczu :?: Bo nie widziałem takiej postaci... Tak pokrótce można napisać o każdym z graczy dzisiejszych gości. Niestety prawda jest taka że Pittsburgh jest po prostu słabszy i nie mają argumentów jak na razie by zagrozić Bostonowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mam nadzieje, że dzisiaj Vokoun, będzie miał &#39;&#39;wolne&#39;&#39;
Wiadomo że nie zagra Fleury, Vokoun znów dostanie szansę. Klasę bramkarzy oceniam na praktycznie jednakową. Obaj są w opłakanym stanie psychicznym, to na pewno.
Buki wciąż nie dowierzają i sądzą, że pingwiny zaczną grać swoje
Odkąd sięgam pamięcią na Pingwiny wiecznie kursy są zaniżane, jedynie w przypadku jakiś tam mega kontuzji było inaczej. Jak na ekipę która wcale ligi nie zdominowała w ostatnich latach to trzeba korzystać z gry przeciwko nim w niektórych momentach. Też pomyliłem się na meczu no 2 - bywa ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Odi, nie wiedziałem, że Fleury dzisiaj nie zagra.. bo ostatnio z braku czasu, tylko analizuję mecze, niestety praca mnie troche pochłania i nie mogę za dużo patrzeć w necie, jakie są roszady w składzie.
JuanRoman: Neal, jeśli tylko jest w formie, to spokojnie może obić Raska, i choć dzisiaj znowu większość faworyzuje zespół z Bostonu bo zagrał 2 fenomenalne mecze - owszem, nie neguje tego, bo zagrali bardzo solidnie i rozsądnie. Ale Pingwiny się nie poddają i z racji tego, że mają nóż na gardle, dzisiaj staną na wysokości zadania - tak myślę.
Skoro dziś znowu zawita między słupkami Vokoun, to trochę się obawiam o mój typ, ale cóż.. ,,kto nie ryzykuję ten nie piję szampana&#39;&#39;
Mam nadzieje, że rano przed pracą zobaczę pozytywny wynik, dla Pens.. !
Pozdr ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins -&gt; Pingwiny powyżej 2,5 bramki [1.84] ⛔
Zwróciłem uwagę na fakt, że do tej pory mimo 10 bramek w dwóch meczach czyli średniej całkiem niezłej jak na dominujący play-off styl defensywny - żaden z goli nie został zdobyty w PP. Obie strony w tym elemencie zawodzą, oczywiście zdecydowanie bardziej Penguins, którzy przed rozpoczęciem serii mieli najlepsze przewagi ze wszystkich zespołów (ponad 30 %).
W game no 2 zaufałem Pittsburghowi i zobaczyłem totalny &quot;crap&quot; należy uczyć się na błędach i chociaż widzę dla PIT szansę na &quot;powrót&quot; to tego nie zagram bo teren w Bostonie ciężki i ich trzecia wygrana nikogo już nie zdziwi. Natomiast jeżeli nawet to nastąpi to sądzę że w zgoła odmiennych okolicznościach. Penguins nie mogą liczyć na cud w postaci natchnionego bramkarza (pisałem już wyżej że wymieniona dwójka MAF i Vokoun to klasa średnio-słaba). Obrona też nie wyglądała przekonująco w grze 5 na 5 BOS grą kombinacyjną z łatwością ją oszukiwali.
Nadzieja więc w ataku, wciąż nie sprawdziły się Niedźwiadki w roli zespołu który pierwsze straci bramkę i ten element będzie bardzo intrygujący. Jeżeli PIT trafią jako pierwsi mecz może nabrać zupełnie innego oblicza niż dwa poprzednie. Trzy gole wydają się niewysokim wymaganiem, bo wystarczy 2:2 w czasie regulaminowym i ewentualna wygrana dogrywka (taki scenariusz jakoś mi się w głowie układa) chociaż nie pogardzę czymś bardziej okazałym. Matematyka wskazuje, że PENS powinni dziś trafić w power play przynajmniej dwa razy, oczywiście to tylko ciekawostka ale w świetle tego co nakreśliłem muszę zdawać sobie sprawę że priorytetem jest pokonanie Raska i to jak najszybsze.
Na koniec jeszcze ciekawostka, jak bardzo ciśnienie rośnie w Bostonie mimo dwóch wygranych nikt tam nie zamierza spocząć na laurach i trenują na 100 % może nawet aż za bardzo ...
Tuukka Rask OK after injury scare at practice
He was hit in the shoulder by a teammate&#39;s shot during a practice drill and slammed his stick against the boards of the bench in anger. However, he promptly returned to his crease afterward to resumed playing.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom