>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
chyba ze masz płatny goaliepost ? : )

nie ma co patrzec na bramkarzy w ciągu dnia, najlepiej ok 21-22 wtedy juz wszyscy są potwierdzeni, chyba ze sie komus diabelnie śpieszy i &quot;musi&quot; obstawic, ale to wazniejsze jest do fantasy niz do obstawiania, przynajmniej moim zdaniem.

pozdr,
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Po malym, jak sie okazalo nieudanym, eksperymencie z home/away goals powracam do konwencjonalnych typow ;)

VAN@BOS Boston ML (in regulation time) 2.16 Pinnacle 3-2 (SO) - ZWROT

edit: Szkoda ze Bruins dali sobie wydrzec prowadzenie 2-0, duza w tym zasluga Luongo bo spokojnie moglo byc z 4-0 lub wyzej; jednak co do niemocy Niedzwiadkow w overtime mialem racje ????
Zaczne od tego czemu nie stawiam ML (OT included)? Poniewaz obawiam sie OT z udzialem Bostonu, przegrali az 10 razy overtime...w tym 8 razy w rzutach karnych. Dlatego wole postawic money line w regulaminowym czasie gry - w przypadku dogrywki stawka jest zwracana. Mimo ze czarna seria Bruins trwa, mysle ze w tym meczu Niedzwiadki odprawia z kwitkiem Vancouver Canucks. Po pierwsze, kanadyjski team po serii 7 zwyciestw z rzedu obnizyl nieco loty, przegrywajac i w Montrealu i w Ottawie. Zarowno Habs jak i Sens prezentuja podobny styl gry co Boston, na pierwszym miejscu stawiajac na defensywe, jak widac Canucks nie poradzili sobie z takim systemem.. Natomiast Boston to w tej chwili naprawde zdesperowany team, jesli mysla jeszcze o playoffs powinni zaczac wygrywac.. i widac to na lodowisku - Bruins w ostatnich 2 meczach oddawali powyzej 40 strzalow i wg mnie w koncu przyniesie to efekt w postaci goli;) To ich czwarty mecz z rzedu we wlasnej hali, mecz weekendowy, mysle ze tym razem przechyla szale na swoja korzysc w wypelnionej po brzegi (?) TD Garden.

PIT@MTL Pittsburgh(-1) (OT included) 2.25 Pinnacle 3-5 ⛔
Stawiajac na Pens kierowalem sie dwoma faktami... Po pierwsze, Pittsburgh swietnie radzi sobie w tym sezonie z Montrealem, widocznie styl gry Habs odpowiada zdobywcom Stanley Cup 2008/09, wygrali wszystkie 3 spotkania w regulaminowym czasie i dokonali tego w dobrym stylu, przewazajac na lodzie pod kazdym wzgledem, oddajac na bramke rywala o wiele wieksza ilosc strzalow niz on (37-24, 30-19 i w ostatnim spotkaniu az 41-21).. Po drugie, Penguins w ostatnich dwoch meczach pokazali charakter i niesamowita wole walki, pokonujac Detroit i Buffalo, w obu tych spotkaniach wyraznie im nie szlo, jednak byli w stanie zakonczyc je sukcesem glownie za sprawa Crosbiego i Malkina. Licze wlasnie na te dwa nazwiska, a biorac pod uwage ze zeby wygrac z Pittsburghiem trzeba dysponowac paroma armatami, brak Cammallierego w ekipe z Kanady bedzie kolejnym argumentem przemawiajacym za Pens.
edit: mecz Habs vs Pens za 10minut wiec delikatnie zmieniam swoj typ; zamiast zwyciestwa w regulaminowym czasie stawiam Pens(-1) razem z OT, mysle ze wygraja ten mecz jednak faktycznie mecze w Montrealu sa zazwyczaj ciezkie dla przeciwnikow i moze dojsc do dogrywki - nawet jesli odniosa zwyciestwo po dogrywce to stawka jest zwracana...

single bets 10-6-1 [62%] +185,5
2-team bets 3-2-0 [60%] +341
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wybór Pittsburgha na dziś wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem ???? Sam myślałem o tym żeby zagrać na zwycięstwo Pingwinów. Brak Cammallierego wydaje się poważnym osłabieniem, wstrzymałem się z typowaniem tylko ze względu na to że mecze rozgrywane w Montrealu są tak czy siak zwykle ciężką przeprawą dla przyjezdnych, zwycięstwo w czasie regulaminowym może przyjść w trudach ... ale życzę powodzenia ????
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
mecz: Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators
typ: Ottawa Senators
buk: bet-at-home
kurs: 2,10

Witam. Dzis naszej nocy w Toronto zapowiada sie wg mnie jednostronne spotkanie. Zmierza sie
10. druzyna NHL i 29(przedostatnia). Toronto ma w okropny sezon (17-12-29) a ich przeciwnicy (25-12-21) z czego Ottawa ostatnio ma wspaniala passe 11 zwyciestw z kolei wiec jest na duzym gazie czego nie mozna powiedziec o gospodarzach.
Po zwyciestwie nad New Jersey Devils wydawalo sie ze moze cos sie zmieni lecz 3dni pozniej znowu ulegli. Rowniez za Ottawa przemawia to ze grali ostatnio 05.02 a Toronto po porazce w New Jersey wraca do toronto wiec na pewno zmeczenie da znac.
Dla mnie mecz pewny z nie malym kursem.

Ostatnie mecze:

gospodarze:
06.02. New Jersey Devils 4:3 Toronto Maple Leafs
03.02. Toronto Maple Leafs 3:0 New Jersey Devils
31.01. Toronto Maple Leafs 3:5 Vancouver Canucks

goscie:
05.02. Ottawa Senators 3:1 Vancouver Canucks
04.02. Buffalo Sabres 2:4 Ottawa Senators
30.01. Ottawa Senators 3:2(po dogrywce) Montreal Canadiens
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: St.Louis – Chicago Blackhawks
Typ: Chicago -1,5
Kurs: 3.10
Buk: sportingbet
Analiza:
Nie idzie coś Chicago, wrócili do siebie i przegrali najpierw z St.Louis 2-3 a wczoraj z Phoenix w karnych 1-2:] Dobre spotkanie rozegrał bramkarz Chicago, a w całym meczu obronił 21 strzałów, niestety w karnych nie podołał. Z pola najaktywniejsi było Keith oraz Byfuglien. Niestety z 29 strzałów które w sumie oddało Chicago jeden znalazł drogę do bramki i Chicago kontynuują passę bez wygranej. Dzisiaj zmierzą się z St.Louis i jest okazja do odegrani się za niedawną porażkę u siebie.
W bramce Chicaho na pewno zagra Huet, gdyż Niemi jest chory a sprowadzony z AHL na zastępstwo Fallon na pewno nie zagra, za duze ryzyko.
Dalej pokładam nadzieję w takich graczach jak Hossa, Kane, Keith, Versteeg, którzy co mecz pokazują, że są ważnymi ogniwami Blackhawks.
St.Louis z tego co widze w statstykach duzo bramek nie strzela, a bramkarze też nei grzeszą skutecznością. A jeśli chodzi o minuty na ławce, to są liderują z ogromną przewagą nad Chicago. Zwiększoną czujność Chicago będzie musiało przywiązać do Backes’a, który strzlił im dwa gole, do Boyes’a, Steen’a i generalnie prawej strony, która to jest zdecydowanie silniejsza niż lewa.
Myślę, że porażka z St.Louis u siebie była spowodowana pychą i pewnością siebie i tym razem Chicago podejdzie zdecydwanie poważniej do tego meczu. Każdą tercję zagrają skoncentrowani i nie prześpią, tak jak to miał ostatnio miejsce (0-3 w drugiej tercji z St.Louis).
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W Montreal nie zagra dziś trzech ważnych zawodników zamiast nich zagra 3 świerzaków z Hamilton.
To nie jest tak że oni zagrają w ich miejsce, z pewnością nastąpią pewne przetasowania w liniach a młodzi na lodzie nie będą spędzać takiej ilości czasu jakie spędzałby Cammalleri, Mara czy Begeron.

Mecz może być ciekawy do oglądania, i zaraz sobie właśnie seans PIT - MTL zorganizuje, ale do grania to jednak wole odpuścić. ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Jak dla mnie dobrym typem bedzie zagranie na Lawiny tej nocy. Kurs 1,7 nie nalezy moze do najwiekszych, ale jednak jest akceptowalny. Edmonton wciaz sa czerwona latarnia ligi i nie wierze, by mieli nagle pokonac duzo lepszy zespol Lawin, szczegolnie z Andersonem w bramce. Jak dla mnie najpewniejszy typ tej nocy. Co do innych wypowiem sie pozniej. EDIT Racja Odisio, mecz Pens z Habs bynajmniej nie jest do grania, jedynie do ogladania, moze jedynie mozna by sprobowac strzelca Crosby&#39;ego, bo jest w wysmienitej formie, ale nic poza tym. EDIT 2 Haha, myslalem, ze mam omamy widzac ten ruszajacy sie nosek u miska w Twoim avatarze ;]
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ: 2
Kurs:2.05
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Kolega wyżej mnie trochę przedził bo od początku dnia myślałem o typie z handi na Chicago.No ale w tej sytuacji postawię czystą 2. Chicago beznadziejnie się spisało w ostatnich dwóch meczach u siebie szczególnie porażka z Coyots totalnie mnie zaskoczyła.W związku z tym jak u siebie nie poszło zbyt dobrze to teraz trzeba się przełamać i wygrać spotkanie tym bardziej, że czołówka ucieka a za plecami niezły ścisk.Więc pora wygrać.Zespół Blues u siebie jest beznadziejny i tym razem będzie musiał uznać wyższość przyjezdnych.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Thrashers - Florida Panthers (handicap -1,5)
Typ: 1
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betway
Analiza:
Dziś w nocy bedziemy światkami pojedynku pomiędzy Atlantą Thrashers, a Floridą Panthers. Zespoły wyglądają na bardzo wyrównane. Grają na podobnym poziomie. Gospodarze zajmują 25, a goście 22 miejsce. W rzeczywistości dzieli ich tylko 1 punkt! Jeśli chodzi o ostatnie spotkania drużyny wychodzą dość równo. W ich bezpośrednich spotkaniach dominuje drużyna z Atlanty. Wygrała 13 razy. Dla porównania Pantery zwyciężyły tylko pięciokrotnie. Niepokoi mnie tylko jeden najważniejszy problem. W ich spotkania zawsze były wyrównane. Często decydowała w nich tylko jedna bramka. Myślę, że tym razem będzie inaczej ponieważ ostatnie spotkanie z Florydą, Atlanta potrafiła się zmobilizować wygrywqając mecz 4:3 na wyjeździe. Teraz powinna mieć łatwiej, bo gra na własnym lodowisku. Myślę, że ryzyko się opłaci.
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Wild - Philadelphia Flyers
Typ: 1 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs:2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O godzinie 2:00 czasu rozpocznie sie spotkanie pomiędzy Minnesotą a Philadelphią. Według mnie faworytem są gospodarze którzy w tym roku świetnie spisują się we własnej hali. Zajmują oni pod tym względem wysokie 4 miejsce w lidze. Z kolei goście na wyjazdach spisują się raczej przeciętnie. Dobre występy przeplatają dobrymi. Spotkanie to może być jednak wyrównane i nie skończyć się po 3 tercjach dlatego w swoim typie wspomogłem sie ewentualną dogrywką i rzutami karnymi.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas Stars - Phoenix Coyotes -&gt; Over 5,5 goals [2.20] ⛔
Po tym kursie myślę że można spokojnie próbować, typ jeszcze zaliczam do tej pierwszej części nocy może później pojawi się coś jeszcze. Pojedynek bramkarski Turco vs Bryzgalov, ten drugi jest dosyć mocnym oponentem do mojego typu i dużo zależeć będzie od tego czy puści on minimum 2-3 bramki. Biorąc jednak pod uwagę poprzednie mecze w aktualnym sezonie pomiędzy Stars a Coyotes dużo bramek może paść, wyniki pojedynków tych ekip w tym sezonie to : PHX, 4 - 2, PHX, 5 - 2, PHX, 3 - 2 - wszystkie trzy spotkania jak widzimy wygrał zespół Kojotów ale Dallas bramki zdobywało. DAL są ekipą często notującą overy, dosyć chaotycznie grając w obronie starają się nadrabiać grą ofensywną, z ostatnich 5 gier na własnym lodzie Gwiazdy aż 4krotnie kończyły spotkania overem. Phoenix głównie dzięki poczynaniom Bryzgalov stali się w tym sezonie ekipą bardziej underową, jednak bronienie gorzej idzie im na wyjazdach a obrona Phoenix wcale nie gra aż tak rewelacyjnie, po prostu jeśli ich goalie nie ma świetnego dnia nie są w stanie dużo pomóc mu w polu.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
W meczu Bruins vs Canucks zwrot (moj drugi zwrot w zyciu hehe, pierwszy byl jak zgasly swiatla w Prudential Center w meczu NJ vs TB); Penguins dostaja baty w Montrealu, ale nie zrazajac sie takim obrotem spraw przygotowalem jeszcze dwa single i dubla...

CHI@STL Chicago REG 2.16 2-1 ✅
Bardzo ciekawy mecz z roznych wzgledow.. Pare dni temu wszyscy dziwili sie jak Chicago moglo przegrac z St Louis u siebie, teraz nadaza sie doskonala okazja do rewanzu. Patrzac na ostatnie mecze Blues, mozna dojsc do wniosku ze graja niezwykle himerycznie, raz wygrywaja raz przegrywaja, przegrywaja u siebie z Columbus zeby za pare dni wygrac na wyjezdzie z Hawks.. Wg mnie to jedna z najtrudniejszych druzyn NHL do obstawiania, jednak w spotkaniu z Hawks mamy dodatkowy haczyk... Chicago Blackhawks (ktorzy moim zdaniem beda reprezentowali Zachod w finale Stanley Cup 2010, moze do walki wlacza sie tez Canucks i Sharks) nie przegrali 3 meczow z rzedu w tym sezonie...do wczoraj, kiedy to pierwszy raz zdarzylo im sie nie wygrac meczu po dwoch porazkach z rzedu. Sadze ze byl to zimny prysznic dla teamu Toewsa, obudza sie i dzisiaj wieczorem wybiegna na lod w St Lous niezwykle zmotywowani. Wszystkie atuty po ich stronie, a na dodatek Blues maja bardzo mizerny bilans we wlasnej hali (9-15-5).

PHI@MIN Philadelphia REG 2.31 1-2 ⛔
Analizujac ten mecz zaczne od Flyers. W 8 ostatnich meczach mieli przewage nad rywalami, oddawali wiecej strzalow na bramke, mieli inicjatywe na lodzie.. jednak czasami po prostu nie dopisywalo szczescie, jak chociazby w ostatnim meczu w Edmonton, w ktorym chyba mecz zycia gral Deslaurjers.. Phila ostatnio wzmocniona w obronie Krajickiem pozyskala kolejnego zawodnika, tym razem Ville Leino z Detroit Red Wings, utalentowanego MVP ligi finskiej z sezonu 2007/08. Moze ranga oba transfery nie dorownuja ostatniej wymianie Thrashers z Devils, jednak z pewnoscia wzmacniaja dalsze linie Orange&amp;Black. Po stronie Minnesoty prawdziwe klopoty z pozycja bramkarza, zarowno genialny Backstrom jak i jego zmiennik Harding sa kontuzjowani i m. in. tutaj szukam szansy Flyers, bo skoro w osttanich meczach graja lepiej od rywali i narzucaja swoj styl gry, to czemu nie mieliby zrobic tego samego w Minnesocie. Wild maja swietny bilans meczow u siebie (19-6-2) a wiec ze statystycznego punktu widzenia typ nie mialby sensu, jednak na pewno wystawienie zupelnie niedoswiadczonego goalie w tym meczu odbierze sporo pewnosci siebie gospodarzy.

i dubel:
CHI@STL Chicago ML 1.714 2-1 ✅
PHI@MIN Philadelphia ML 1.769 1-2 ⛔
kurs 3.03 Pinnacle

single bets 11-7-1 [61%] +201,5
2-team bets 3-3-0 [50%] +241
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Islanders - Carolina Hurricanes -&gt; New York win (ML) [1.71] ⛔
Typować na zwycięstwo Islanders zdarza mi się rzadko ale przyszedł ten moment. Zespół ich dzisiejszych przeciwników czyli Huragany, są dosyć solidnie osłabieni. W ataku Caroliny zabraknie Chada LaRose, Scotta Walker i Tuomo Ruutu, wątpliwy jest także występ Erika Cole. Prawdziwy dramat rozgrywa się jednak na pozycji bramkarzy, wobec kontuzji Cam&#39;a Warda i słabszej formy Legace dziś do bramki Hurricanes wejdzie absolutny debiutant w NHL -&gt; Justin Peters. Młody bramkarz stawiający pierwsze kroki w National Hockey League będzie miał zapewne ciężką przeprawę, i mimo że trafi na nieszczególnie uzdolnioną w ataku drużynę Islanders moim zdaniem i tak zapłaci dziś &quot;frycowe&quot;. Nowojorczycy przegrywają już od dłuższego czasu i czekają na mecz przełamujący zły okres, dziś wydaje się że jest ku temu najlepsza okazja bo przyjeżdża jeden ze słabszych zespołów ligi dodatkowo wychodząc starterem który do tej pory NHL oglądał tylko w telewizji, własna publiczność na Long Island powinna doczekać się dziś zwycięstwa Wyspiarzy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: New York Islanders - Carolina Hurricanes
Typ: X
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bwin
Dziś w nocy dojdzie do konfrontacji pomiędzy New York Islanders i Carolina Hurricanes. Islanders od dłuższego czasu grają fatalnie, ostatnio 6 porażek z rzędu ! Wielu pewnie z Was zastanawia się zatem dlaczego zatem nie typuje na Caroline, która ostatnio jest w dosyć dobrej dyspozycji (ostatnie 7 meczy: 5 wygranych, 2 porażki)??? Odpowiedź: Islanders musi się w końcu przełamać (ale może nie od razu na wygraną) a Carolina od 16 spotkań nie zremisowała meczu !!! W końcu (statystycznie) musi zremisować i moim zdaniem stanie się to tej nocy.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Jak to pewna osoba napisała w moim dziale z kuponamicytuje &quot; twoje typy są do dupy&quot; ale i tak je podam. Każdy ma swoje zdaniea więc:
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators &gt; Toronto, ✅po ostatnich meczach z Devils mogę uważać, że dzisiaj wygrają z Senatorami, wiem że wielu się ze mną nie zgodzi. Wymiany jakich dokonali były dla nich bardzo korzystne, przynajmniej takie jest moje zdanie.
New York Rangers - New Jersey Devils &gt; Rengers,✅jeżeli zagrają w ofensywie tak jak grali z Caps, to Devils powinni przegrać i to wyraźnie.
Atlanta Thrashers - Florida Panthers&gt; Atlanta, ✅już ktoś się rozpisywał na ten temat więc nic nie napisze
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Odisio faktycznie ciekawy news z tym bramkarzem w Carolajnie... Ale jednak nie zaryzykowalbym tego typu biorac pod uwage nawet niezla dyspozycje Canes w ostatnich meczach (powiezli Buffalo, Chicago czy Twojego faworyta NY Islanders 4-1), natomiast Isles graja mizernie. Co do drugiego typu tez sie nie zgodze, niewazne ze w meczach Dallas vs Coyotes padaly bramki, patrzac na ostatnie podejscie do gry Phoenix gra wybitnie underowo (Upshall kontuzjowany), a Dallas nie jest az tak dobrym teamem zeby narzucic im swoj styl gry, ale oczywiscie zycze powodzenia ???? Sobie tez hehe
 
mik 53

mik

Użytkownik
New York Rangers - New Jersey Devils &gt; Rengers, jeżeli zagrają w ofensywie tak jak grali z Caps, to Devils powinni przegrać i to wyraźnie.
No właśnie, zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Na początku zastanawiałem się czy nie zagrać hnd -1.5 na NYR, bo byłem pod wrażeniem gry strażników w ostatnim meczu, wyszli mega zdeterminowani i od pierwszych sekund narzucili oszałamiające tempo gry. Widać było, że w końcu wiedzieli po co wyszli na lód, zasypywali bramke Caps onetimerami z każdego skrzydła. Nie jestem przekonany czy wyjda dzis na lód tak naładowani jak wczoraj. ML ku przestrodze.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Prawdziwy dramat rozgrywa się jednak na pozycji bramkarzy, wobec kontuzji Cam&#39;a Warda i słabszej formy Legace dziś do bramki Hurricanes wejdzie absolutny debiutant w NHL -&gt; Justin Peters. Młody bramkarz stawiający pierwsze kroki w National Hockey League będzie miał zapewne ciężką przeprawę, i mimo że trafi na nieszczególnie uzdolnioną w ataku drużynę Islanders moim zdaniem i tak zapłaci dziś &quot;frycowe&quot;.

Trochę bym uważał na Petersa wg mnie to dobrze zapowiadający się bramkarz,
w AHL osiągał bardzo dobre wyniki (wiem nie można porównać AHL do NHL) średnia goli puszczonych w sezonie 2006-2007 3,23 i SV% .886.
Ostatnie dane (2009-2010) GAA 2,55 i SV% .916 . Grał w AHL all stars !.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Trochę bym uważał na Petersa wg mnie to dobrze zapowiadający się bramkarz,
w AHL osiągał bardzo dobre wyniki (wiem nie można porównać AHL do NHL) średnia goli puszczonych w sezonie 2006-2007 3,23 i SV% .886.
Ostatnie dane (2009-2010) GAA 2,55 i SV% .916 . Grał w AHL all stars !.
Sprawdzałem te dane, różnica między AHL a NHL jest naprawdę ogromna zwłaszcza w szybkości rozgrywania akcji. Carolina już wcześniej miała problemy z bramkarzami a mimo to nie decydowali się na wpuszczenie Petersa do gry, woleli sięgnąć po weterana z wolnego kontraktu ... to świadczy o tym że trenerzy nie są dobrze przekonani co do możliwości tego młodzieńca w tym momencie na NHL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom