>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W tym meczu stawiam na Diabły. Jest to myślę najpewniejszy mecz na tę noc. New Jersey jest teraz w słabej formie. Przegrali 7 na ostatnich 10 meczów. W końcu muszą się odblokować. Grają z Toronto , którzy również przegrali 7 spotkań z 10 meczów. Ale ogólnie są słabszą drużyną niż New Jersey. Ogólnie w tabeli Devils są sklasyfikowani na 6 miejscu z dorobkiem 72 punktów. U siebie Diabły wygrały 18 spotkań, przegrywając przy tym tylko 9. Toronto natomiast jest na 28 pozycji, punktów mają tylko 47. Ich bilans meczów na wyjeździe to 8 zwycięstw i 22 przegrane. Więc jeśli patrzymy tylko na statystyki, ten mecz to typowy pewniak. Gospodarze również będa chcieli się zrewanżować za ostatni mecz ligowy gdzie Maple Leafs pokonało u siebie New Jersey 3-0. Było to dwa dni temu. Więc rany są żywe ????

Mecze tych ekip:

30/01-10 NHL New Jersey vs. Toronto 4:4
5:4 (OT)
08/04-09 NHL New Jersey vs. Toronto 1:4
30/10-08 NHL New Jersey vs. Toronto 5:5
5:5 (OT)
5:6 (Po karnych)
20/01-08 NHL New Jersey vs. Toronto 3:2
03/11-07 NHL New Jersey vs. Toronto 3:2
03/03-07 NHL New Jersey vs. Toronto 3:3
3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
13/10-06 NHL New Jersey vs. Toronto 6:6
6:6 (OT)
7:6 (Po karnych)
27/03-06 NHL New Jersey vs. Toronto 3:4
01/01-06 NHL New Jersey vs. Toronto 3:6
02/04-03 NHL New Jersey vs. Toronto 2:2
2:3 (OT)
04/01-03 NHL New Jersey vs. Toronto 2:0

Widzimy, że pięć razy zwyciężały Diabły i sześć razy Liście. Dzisiaj powinno się to wyrównać. W bramce gospodarzy wystąpi dzisiaj Martin Brodeur. Jest to najlepszy bramkarz tej drużyny. Natomiast w Toronto Maple Leafs wystąpi Jonas Gustavsson. To drugi bramkarz Liści. Nie wiem dlaczego nie wystąpi w nim lepszy bramkarz Giguere. No to jest już ich problem. Stawiam na zwycięstwo Devils.
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes
Typ: 1
Kurs:1,75
Bukmacher:Bet at home
Analiza:
Po ostatniej domowej porażce Chicago napewno będzie chciało zdobyć komplet punktów bo przegrać u siebie dwa razy takiej drużynie nie wypada.Tym bardziej ,że wogóle u siebie żadko przegrywają.Wprawdzie drużyna Coyots ostatnie mecze na wyjeździe potrafiła wygrywać,ale tym razem myślę że nie będzie miała wiele do powiedzenia.Do tego drużyna Phoenix aktualnie wyprzedza Chicago a lepszej okazji do przejścia oczko wyżej Jastrzębie nie będą miały niż w bezpośrednim spotkaniu.Myślę, że pewna wygrana gospodarzy.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Natomiast w Toronto Maple Leafs wystąpi Jonas Gustavsson. To drugi bramkarz Liści. Nie wiem dlaczego nie wystąpi w nim lepszy bramkarz Giguere.
Bym spekulował czy aby dawny Kaczor jest obecnie lepszym bramkarzem. Tak po za tym to wg mnie Devils ta wygrana nie przyjdzie tak łatwo, bo Toronto poczyniło spore zmiany, chociażby wzmocnienie obrony, ale znowu z drugiej strony Kovy zrobi wszystko aby nie musiał szybko zapomnieć o swoim debiucie. Moim zdaniem ten mecz może się nie skończyć w 60min
Chicago napewno będzie chciało zdobyć komplet punktów bo przegrać u siebie dwa razy takiej drużynie nie wypada.
No właśnie, że nie wypada i zgadzam się w 100% z tym typem bo jeśli w meczu na prawdę nie zagra Ilya Bryzgalov tylko LaBarbera to będzie cięzko Kojotom powstrzymać Hawks
 
mateusz80 0

mateusz80

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Atlanta Thrashers
Typ: -1
Kurs: 1.97
Bukmacher:Expekt
Jutro o godzinie 1:00 rozpocznie się spotaknie Waszki kontra Atlanta. Faworytem spotkania są oczywiście Waszki.Co tu pisac...Kazdy kto interesuje się hokejem wie że są w znakomitej formie .Poprostu nie ma na nich mocnych.W ostatnim meczu pokazali charakter , że przegrywając mecz można go wygrać. Taka drużyna to prawdziwa drużyna , która może mieć szanse na wygranie sezonu.W ostatnich meczach Waszki prezentują się znakomicie. O to kilka spotkań:
2010-02-05 New York Rangers - Washington Capitals 5-6
2010-02-03 Boston Bruins - Washington Capitals 1-4
2010-01-31 Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 3-2
2010-01-30 Washington Capitals - Florida Panthers 4-1
2010-01-28 Washington Capitals - Anaheim Ducks 5-1
Jak widać wszystkie wygrane . Poprostu są w formie i nie widzę innej możliwości jak wygranie nad słabiutką Atlanta meczu przynajmniej dwiema bramkami.
Jak widać Atlanta nie prezentuje zbyt wysokiej formy więc faworyt jest tylko jeden!
2010-02-03 Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning 1-2
2010-01-31 Nashville Predators - Atlanta Thrashers 4-3
2010-01-29 Philadelphia Flyers - Atlanta Thrashers 3-4
2010-01-27 Atlanta Thrashers - Anaheim Ducks 2-1
2010-01-24 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 2-1 ka
POLECAM!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Na pewno spotkanie Devils vs Toronto zapowiada się bardzo ciekawie a to z jednego prostego powodu dziś w drużynie NJD prawdopodobnie zadebiutuje Ilya Kovalchuk i swoją drogą jest to niewątpliwie hit na obecną chwile. Pozyskanie takiego zawodnika może się okazać dla Devils strzałem w dziesiątkę. Co prawda do ATL powędrowali Bergfors, Oduya i jeszcze jakiś mało znaczący grajek, ale mimo wszystko Kovalchuk to gwarancja wielkiej ilości punktów, a nie oszukujmy się Devils w tej chwili już są bardzo mocną drużyną.
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes
Typ: 1 (1X2)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Faworytem są gospodarze. Zajmują wyższe miejsce w lidze ponadto goście zajmują ostatnie miejsce w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Obie drużyny prezentują o ostatnio przeciętną formę lecz gospodarze mają większą motywacje ponieważ będą chcieli się zrehabilitować przed swoją widownią za mecz z Ottawą. Mecz rozpocznie sie o 1:30 czasu polskiego.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Podsumowujac ostatnia kolejke.. duzy cash in ???? Zarowno Tampa jak i Washington nie zawiedli rozstrzygajac spotkania na swoja korzysc w regulaminowym czasie ???? Mecz Caps@Rangers to byla uczta dla kibicow, ofensywny hokej i prawdziwy pokaz sily Washingtonu w ataku (Lundqvist chwilami nie wiedzial co sie dzieje..), to ze Rangersi nawiazali walke to zasluga jedynie lekkomyslnej gry Caps w obronie i fatalnego penalty killing (Rangersi strzelili 4 bramki w przewadze). Mimo ze widze coraz wiecej chetnych na granie na przelamanie serii 12 juz zwyciestw Caps.. jak juz jakis czas temu pisalem nie jestem zwolennikiem takiej taktyki (to wlasciwie matematyczne podejscie do tematu), bo jesli team jest w formie to czemu mialby nagle przegrac.. Oczywiscie, to pewne ze Alex The Gr8 i jego team w koncu musza zanotowac porazke i seria sie skonczy, ale wg mnie nie warto tracic pieniedzy i nerwow i grac na przeciwnikow... Co do licznych glosow na forum ze Boston sie przelamie i w koncu wygra, ze to pewniak - okazalo sie ze jeszcze nie teraz;) Dla mnie mecz z Montrealem to byl oczywisty NO-BET...



Dzisiaj stawiam nietypowo...

NHL OT INCLUDED
home goals (-3,5) 1.787 Pinnacle 14-13 ⛔

Analizujac ten typ trzeba spojrzec na zestawienie dzisiejszej kolejki:

ATL @ WSH
TOR @ NJ
CAR @ BUF
CGY @ FLA
PHO @ CHI

Mysle ze dzisiaj gospodarze strzela o 4 bramki wiecej od gosci. We wlasnej hali graja Washington i Chicago, czyli teamy z pierwszej piatki NHL pod wzgledem goli zdobywanych na mecz (Caps 3.86, Hawks 3.16); u siebie gra tez NJ wzmocnione najlepszym snajperem NHL w ostatnich 8 latach Ilya Kovalchuckiem oraz Buffalo, ktore tez lubi sobie postrzelac (11. miejsce w NHL pod tym wzgledem). Spojrzmy teraz na rywali ww. teamow: zarowno Atlanta jak i Carolina sa w ogonie NHL pod wzgledem bramek traconych na mecz (Thrashers GA/G 3.31 - 26. miejsce, Canes GA/G 3.21 - 28. miejsce), nie mowiac juz o czerwonej latarni ligi - Toronto - ktore traci az 3.42 gola na mecz... Kolejnym argumentem przemawiajacym za gospodarzami to bramkarze: Miller, Brodeur i Vokoun nie powinni zawiesc, w Chicago Huet albo Niemi to tez dobrzy specjalisci, martwic mozna sie jedynie o Theodore ktory gra nierowno, potrafi zaliczyc swietny wystep ale rowniez go zawalic...

Czemu wybralem taki wlasnie typ? Nie tylko ze wzgledu na ww. fakty oraz zwykle przeczucie... Grajac na pojedyncze mecze, czy to Caps czy Hawks, czy nawet NJ, kursy sa zbyt niskie i niewarte ryzyka (na Washington ML 1.34 - to chyba rekord;)), a przeciez tzw. &quot;niespodzianki&quot; w NHL to codziennosc.. Jednak wg mnie to malo prawdopodobne ze zawioda wszyscy faworyci.. nawet jesli noga podwinie sie np. Chicago to Caps, Devils czy Sabres to nadrobia (kombinacji moze byc oczywiscie wiele).



single bets 10-5-0 [67%] +285,5
2-team bets 3-2-0 [60%] +341
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: BUFFALO vs CAROLINA
Typ: BUFFALO-1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
To drugie spotkanie tych drużyn w tym sezonie, pierwsze wygrało Buffalo 5:1. Dzisiaj to Carolina ma lepszy bilans ostatnich spotkań 5-5-0, a szable 3-5-2, mimo to stawiam na nich. Tak kiepski bilans Buffalo jest spowodowany chociażby tym, że na ostatnie 10 meczy 8 to spotkania wyjazdowe, a na własnym lodzie Szablą idzie o wiele lepiej. Carolina natomiast swoje ostatnie dwa mecze wyjazdowe przegrała, dodatkowo dzisiaj w bramce zagra prawdopodobnie Manny Legace, a jego osiągnięcia nie są imponujące 4-5-2 i wpuszczone na mecz 3.10 GAA przy procęcie obron .897.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Washington Capitals - Atlanta Thrashers Under 6.5 @ 2.00 Betway

Zdaję sobie sprawę, że Caps w Verizon walą jak z armaty, ale nie sądzę aby zdobyli powyżej 4 bramek bo w końcu trochę musieli włożyć sił aby dogonić New York w trzeciej tercji. Liczę również na to, że Atlanta straci potencjał strzelecki wraz z wyprowadzką Kovalchuk&#39;a i zatem myślę, że nie stać ich aby trafili do bramki Stołecznych więcej niż dwa razy. W bramce Drozdów wszystko wskazuje, że wystąpi Ondrej Pavelec, który już nie raz potrafił zatrzymać rywali. Po za tym ofensywa ATL stracił swojej serce i nie wiem czy oni myślą, że rookie Bergfoss albo odrodzenie Maxima Afinogenov&#39;a jest w stanie im to wszystko zrekompensować. W ekipie Capitals zabraknie zaś Mike&#39;a Green&#39;a choć to obrońca to jednak duże osłabienie dla ofensywy. Jeśli Atlanta zatrzyma Backstroma i Ovechkin&#39;a to under jest jak w banku.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
No fajny typ ale już w NY grali cienko w obronie, a jak dołożysz do tego brak Teo w bramce, a występ &quot;rookie goaltender Braden Holtby&quot; , którego występ jest prawdopodobny, przynajmniej tak zapowiada Boudreau. To ja zastanawiam się czy nie obstawić na Atlantę i w końcu porażkę Caps.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (Handicap -0.5)
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś w nocy o 01:35 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Buffalo Sabres, a Carolina Hurricanes. Spotkanie może być ciekawe, wyrównane. Emocji nie powinno zabraknąć do ostatniej minuty. Po raz kolejny z rzędu stawiam odważnie, zgodnie z zasadą Raz się żyję. Uważam, że tym razem też będę miał rację. Gospodarze tego spotkania zajmują 8 miejsce, a goście są 29, czyli przed ostatni. Różnica umiejętności pomiędzy nimi jest spora, nie do przejścia. Ostatnie spotkanie tych zespołów rozegrane zostało na lodowisku przegranej 5:1 Caroliny. Tym razem Buffalo będzie miało ułatwione zadanie ponieważ gra u siebie. Patrząc głębiej w historię ich spotkań bardzo rzadko zdarzały się przegrane Buffalo. W ostatnich spotkaniach 8 drużyna NHL miała lekką zadyszkę. Przegrała 2 mecze z rzędu, ale z lepszymi drużynami a po za tym każdej nawet najlepszej drużynie zdarzają się ciężkie momenty.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Washington Capitals-Atlanta Thrashers
Różnica zwycięstwa
Typ:Washington 5 bramkami lub więcej
kurs:8,50
bukmacher: bet365

Analiza:

Dziś o godzinie 1:05 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Washingtonem Capitals a Atlanta Thrashers.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie szczególnie po tym jak wczoraj Ilja Kovalczuk opuścił Atlante.Lewoskrzydłowy drozdów przeszedł do New Jersey Devils a w zamiana do Atlanty powendrowali 2 szwedzi(Ouyand,Bergfors) i wybór w drafcie.Z racji tego że Kovalczuk był głównym playmakerem Atlanty uważam że dzisiejszy mecz będzie miał raczej jednostronny przebieg a moim faworytem jest drużyna gospodarzy.Washington wygrał ostatnie 12 spotkań z rzędu i ustanowił rekord ligi pod tym względem.Co ciekawe w każdym z tych 12 spotkań stołeczni strzelali przynajmniej 3 bramki oraz co ważniejsze wszystkie mecze zakończyly się zwycięstwem Capitals w regulaminowym czasie gry.Uważam że dzisiejsze spotkacie będzie popisem gry Washingtonu i to włąsnie Ovechkin i spółka będą świętować 13 wygrany mecz.Myślę również że będzie to bardzo okazałe zwycięstwo.Dlatego mój zakład na ten mecz to zwycięstwo Capitals różnicą 5 lub więcej bramek.Moim zdaniem Caps napewno wygrają wysoko a przy odrobinie szczęści będzie można ustrzelić bardzo wysoki kurs co w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne​
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Boston Bruins vs Vancouver Canucks
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dnia jutrzejszego o godzinie 19:05 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Boston Bruins i Vancouver Canucks. W pojedynku tym moim zdaniem górą będzie wreszcie zespół z Bostonu który ostatnią serię spotkań ma jednak bardzo nieudaną - w 13 meczach aż 9 porażek i cztery remisy. Widziałem jednak wczorajszy pojedynek pomiędzy Boston Bruins i Montreal Canadiens, który gracze z Bostonu przegrali (po rzutach karnych) na własne życzenie prowadząc już 2:0 ! Jutro myśle nie braknie im koncentracji i będą za wszelką cenę chcieli się przełamać ! A coś o drużynie gości - Vancouver Canucks? Jest to dla Bostonu jest to odpowiedni przeciwnik do przełamania się gdyż Vancouver na wyjazdach gra raczej przeciętnie, żeby nie napisać słabo:
Zwycięstwa 8 / 25 32 %
Remisy 4 / 25 16 %
Porazki 13 / 25 52 %
Ostatnie dwa mecze na wyjeździe Vancouver też przegrali i myślę że i w meczu z Bostonem będzie podobnie...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No fajny typ ale już w NY grali cienko w obronie, a jak dołożysz do tego brak Teo w bramce, a występ &quot;rookie goaltender Braden Holtby&quot; , którego występ jest prawdopodobny, przynajmniej tak zapowiada Boudreau. To ja zastanawiam się czy nie obstawić na Atlantę i w końcu porażkę Caps.
Jednak na 80 % zagra Michal Neuvirth który już ostre przetarcie w tym sezonie miał i najgorszy z pewnością nie jest ????
Zaraz w tej wiadomości dorzucę coś od siebie po dłuższej przerwie pora wrócić ... (OrngCrsh fajny typ ???? wczoraj tu pisałem że późno wrzucasz przemyślenia a dziś sam o późnych godzinach dopiero coś napisze ... cóż bywa ???? )
Florida Panthers - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [2.06] ✅
Calgary w ostatnich dniach dokonało dwóch poważnych ruchów transferowych, w pierwszym zyskali z Toronto dosyć dużą liczbę zawodników : Matt Stajan, Niklas Hagman, Jamal Mayers, Ian White - w zamian oddali słabiej spisującego się w tym sezonie Diona Phaneufa. W drugiej wymianie CGY oddało Jokinena i Prusta do Rangersów wzamian dostając Kotalika i Higginsa. Wielu zdziwiły ruchy Płomieni, zwłaszcza ta druga transakcja została ogłoszona dużą porażką Flames - jednak patrząc na statystyki to Jokinen gracz który zarabiał w CGY 5 milionów dolarów w tym sezonie spisywał się bardzo bardzo słabo, jego zdobycz punktowa to jak na zawodnika tak opłacanego bardzo marny dobytek. Higgins i Kotalik zadebiutowali już w drużynie w wygranym meczu przeciwko Carolinie, grali w jednej linii z centrem Daymond Langkow a ich gra była dosyć poprawna lecz w ogólnej ocenie średnia. Bardzo słaby styczeń w CGY skutkował takimi właśnie gwałtownymi ruchami transferowymi, teraz nowo narodzone płomienie musza zdobywać punkty jeśli chcą by ich drużyna liczyła się w wyścigu po Stanleya - mecz z Caroliną nie dał pełnego obrazu tej świeżo zestawionej ekipy, prawdziwy sprawdzian wypadnie dopiero dziś na wyjeździe z Floridą. Pantery chociaż też głośno mówią o walce o Play Off i dużej szansie w mojej opinii nie mają na to zbytnich papierów. W bramce pojedynek Kiprusoff - Vokoun powinno być underowo i mam nadzieje że po myśli Kanadyjskiego zespołu.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Na pewno spotkanie Devils vs Toronto zapowiada się bardzo ciekawie a to z jednego prostego powodu dziś w drużynie NJD prawdopodobnie zadebiutuje Ilya Kovalchuk i swoją drogą jest to niewątpliwie hit na obecną chwile. Pozyskanie takiego zawodnika może się okazać dla Devils strzałem w dziesiątkę. Co prawda do ATL powędrowali Bergfors, Oduya i jeszcze jakiś mało znaczący grajek, ale mimo wszystko Kovalchuk to gwarancja wielkiej ilości punktów, a nie oszukujmy się Devils w tej chwili już są bardzo mocną drużyną.
Devils oficjalnie potwierdziło występ Kovalchuka dzisiaj przeciwko Leafs. :razz:
Potwierdzone starty bramkarzy:
New Jersey: Brodeur
Florida Panthers: Vokoun
Washington Capitals: Neuvirth
Phoenix Coyotes: Labarbera
Buffalo Sabres: Miller
Chicago Blackhawks : Huet
Toronto Maple Leafs: Gustavsson
Carolina Hurricanes: Legace

Prawdopodobne starty:
Atlanta Trashers : Pavelec
Calgary Flames: Kipper
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Devils oficjalnie potwierdziło występ Kovalchuka dzisiaj przeciwko Leafs. :razz:
Potwierdzone starty bramkarzy:
New Jersey: Brodeur
Florida Panthers: Vokoun
Washington Capitals: Neuvirth
Phoenix Coyotes: Labarbera
Buffalo Sabres: Miller
Chicago Blackhawks : Huet
Toronto Maple Leafs: Gustavsson
Carolina Hurricanes: Legace

Prawdopodobne starty:
Atlanta Trashers : Pavelec
Calgary Flames: Kipper
Swietna informacja ???? Wlasciwie lista bramkarzy nie mogla wygladac lepiej... jest Neuvirth zamiast Theodore, Labarbera zamiast Bryzgalova, Legace zamiast Warda... Wlasciwie gdyby moj typ nie wszedl to bym sie naprawde zdziwil...a juz dawno sie nie zdziwilem w NHL ;)
niestety, jedynie Washington nie zawiodl
 
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings
Typ: (1x2) 1
Kurs: 2.05
Buk: http://www.bet-at-home.com

Analiza:


Na dzis wybrałem mecz ligi NHL pomiędzy Los Angeles, a Detroit. Spotkanie rozpocznie sie o godz 22 czasu polskiego. Gospodarze sa na fali, wysoka forma w ostatnim czasie - wygrali 8 meczy z rzędu i zajmuja 6 miejsce w ogolnej tabeli. Zawodnicy sa podbudowani psychicznie i juz czekaja by wyjsc na lod i pokonac ekipe z Detroit. Druzyna ta zajmuje 14 miejsce w tabeli, w ostatnich 10 meczach odniesli tylko 3 zwyciestwa, natomiast na wyjazdach w 6 meczach wygrali tylko 2 , ogolnie to druzyna z Detroit na obcych lodowiskach radza sobie ponajwyzej przecietnie i takze ten fakt pokazuje ze faworytem jest ekipa Los Angeles. Wysoka forma gospodarzy i slaba gra na wyjazdach Detroit oraz nie najwyzsza forma w ostatnim czasie przekonuja mnie to postawienia na Los Angeles.

Los Angeles (ost 6 meczy) :

05/02/2010 NHL Los Angeles Kings vs. Anaheim Ducks Z - 6:4 ✅
03/02/2010 NHL Los Angeles Kings vs. NY Rangers Z - 2:1 ✅
31/01/2010 NHL New Jersey vs. Los Angeles Kings Z - 2:3 ✅
31/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Los Angeles Kings Z - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych) ⛔✅
29/01/2010 NHL Columbus vs. Los Angeles Kings Z - 1:4 ✅
27/01/2010 NHL Toronto vs. Los Angeles Kings Z - 3:5 ✅


Detroit:

04/02/2010 NHL Anaheim Ducks vs. Detroit Red Wings P - 3:1 ✅
03/02/2010 NHL San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings Z - 2:4 ⛔
31/01/2010 NHL Pittsburgh Penguins vs. Detroit Red Wings P - 1:1
1:1 (OT)
2:1 (Po karnych) ✅⛔
30/01/2010 NHL Detroit Red Wings vs. Nashville Z - 4:2 ⛔
28/01/2010 NHL Minnesota vs. Detroit Red Wings P - 5:2 ✅
27/01/2010 NHL Detroit Red Wings vs. Phoenix Coyotes P - 4:4
4:5 (OT)
✅⛔
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Potwierdzeni bramkarze:
Vancouver Cunacas: Luongo
Columbus Blue Jackets: Mason
Dallas Stars: Turco
Toronto Maple Leafs: Giguere
Minnesota Wild: Khudobin
Colorado Avalanche: Anderson
Detroit Red Wings: Howard
Tampa Bay Lightning: Niittymaki
Montreal Canadiens: Halak
St. Louis Blues: Mason
Phoenix Coyotes: Bryzgalov
Carolina Hurricanes: Peters
Nashville Predators: Rinne
New York Islanders: DiPietro
Boston Bruins: Rask
Buffalo Sabres: Lalime
Pitsburgh Penguins: Fleury
Philadelphia Flyers : Leighton
Starty nie potwierdzone:

San Jose Sharks: Nabokov
Atlanta Thrashers: Hedberg
Ottawa Senators: Elliott
Florida Panthers: Clemmensen
Postaram się na bieżąco aktualizować w miarę potwierdzania innych startów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom