>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Boston Bruins
Typ: (1x2) 1
Kurs: 2.30
Buk: http://www.bet-at-home.com

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21 naszego czasu odbędzie się mecz ligi NHL pomiędzy Montrealem, a Bostonem. Dwa dni temu obie te ekipy zmierzyły sie na lodowisku w bostonie mecz ten zakonczyl sie zwyciestwem Montrealu po rzutach karnych. Tym razem Montreal zagra u siebie i licze na zwyciestwo w regulaminowym czasie. Gospodarze zajmuja 17 miejsce w ogolnej tabeli, ostatnio wygrali 3 mecze z rzedu co podnioslo ich morale i sa gotowi na pokonanie zawodnikow z Bostonu(pokonali wyzej notowane druzyny Vancouver oraz Pittsburgh) a wiec widac ze potrafia wygrac z kazdym. Boston nie wygral od 10 spotkań, w tabeli zajmuje 24 miejsce. Ostatnio zawodnicy sa podlamani ich forma jest tragiczna i to sie nie powinno dzis zmienic. Wlasne lodowisko i rosnaca forma oraz morale zawodnikow Montrealu, a takze tragiczna forma i bardzo niskie morale zawodnikow Bostonu sklaniaja mnie to postawienia na druzyne gospodarzy. Zachecam i zycze powodzenia.

Montreal :

06/02/2010 NHL Montreal Canadiens vs. Pittsburgh Penguins Z - 5:3 ✅
05/02/2010 NHL Boston Bruins vs. Montreal Canadiens Z - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych)
✅⛔
03/02/2010 NHL Montreal Canadiens vs. Vancouver Z - 3:2 ✅
30/01/2010 NHL Ottawa vs. Montreal Canadiens P - 2:2
3:2 (OT) ⛔


Boston:

06/02/2010 NHL Boston Bruins vs. Vancouver P - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych) ✅⛔
05/02/2010 NHL Boston Bruins vs. Montreal Canadiens P - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych)
✅⛔
03/02/2010 NHL Boston Bruins vs. Washington P - 1:4 ✅
31/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Los Angeles Kings P - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych) ✅⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ja bym dzis zdecydowanie gram na Boston✅✅✅. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale Boston gra w kazdym meczu bardzo dobry hokej, widowiskowy a i tak przegrywa... Strzela bramki, wychodzi na prowadzenie a z lodu zjezdza pokonany i tak od kilku spotkan. Boston w kazdym spotkaniu oddaje smialo ponad 40 strzalow na bramke rywala. Wczora Montreal pokonal Pingwiny, jednak najbardziej w tym wszystkim pomogl im znow Fleury, ktory ewidentnie nie jest w formie, bo w ostatnich spotkaniach wpuszcza srednio ponad 3 bramki. Jednak atak Pingwinow oddal raptem 20 strzalow na bramke Habs. Dzis przed golim gospodarzy trudniejsze zadanie bo Boston znow moze strelic grubo ponad 40 razy! Do tego dochodzi napewno chec przelamania passy+ odegranie sie za 2-3 w Bostonie...Jak dla mnie Boston ML.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Ja natomiast nie ruszam meczu Montrealu z Bruins, tak jak zrobilem to poprzednio, zajme sie prawdziwym hitem tego weekendu:

PIT@WSH Washington REG 1.952 Pinnacle 4-5 OT ⛔
edit: Huhu co za mecz! Caps oczywiscie gora, szkoda ze musieli gonic wynik i nie zdazyli wygrac w regulaminowym czasie..
Oba teamy sa uwazane za glownych faworytow do udzialu w Stanley Cup Finals 2010 i zgadzam sie z tym w 100%. Jednak na chwile obecna o klase lepszym zespolem sa Caps, ktorzy odniesli w ostatnich meczach 13 zwyciestw pod rzad, z czego 12 w regulaminowym czasie gry. Miedzy innymi zgarneli cala pule w hali dzisiejszego rywala, pewnie zwyciezajac 6-3 (jak narazie bylo to jedyne spotkanie tych teamow w sezonie 2009/10). Nie bede tutaj rozpisywal sie o Caps, bo prezentuja swietna i co najwazniejsze stabilna forme od dlugiego juz czasu. Pens natomiast graja nierowno, a wczoraj w nocy ulegli w Montrealu 3-5. Co wiecej, maja problemy z bramkarzami, Johnson gra himerycznie a po Fleurym to juz w ogole nie wiadomo czego sie spodziewac. Na nieszczescie gosci we wspomnianym meczu z Habs trener Pittsburgha sciagnal Flowera w 3 tercji po utracie 4 gola, nie wiem czy byla to dobra decyzja personalna majac na uwadze dzisiejszy mecz z Washingtonem, nie sadze zeby przywrocila ona pewnosc siebie bramkarzowi Pens... Reasumujac, niepewny goaltending polaczony z potezna sila ognia Caps nie wrozy Pingwinom dobrze. Drugim najwazniejszym argumentem przemawiajacym za Capitals jest PP, oczywiscie Pittsburgh bedzie chcial za wszelka cene trzymac sie z daleka od penalty box, jednak w meczu o taka stawke nie obejdzie sie bez nieczystych wrecz brudnych zagrywek, prowokacji, itd, a Washington to maszynka do zdobywania powerplay goals ???? I po trzecie, atut wlasnej hali - Capitals graja swietnie w Verizon Center, 22-3-3 to najlepszy bilans meczow rozgrywanych u siebie w calej NHL. A wiec wszystkie argumenty za Caps, teraz &quot;tylko&quot; trzeba udowodnic to na lodzie...

single bets 11-8-1 [58%] +101,5
2-team bets 3-3-0 [50%] +241
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja bym odradzał grę dzisiejszego hiciora jakim będzie PIT - WAS ????
Powodów jest kilka, jeśli już grać to jak dla mnie na Pittsburgh na których kursy są trochę nie zrozumiałe - bo jest to równie klasowa drużyna co Washington. To że nie śrubują teraz bóg wie jakich rekordów zwycięstw z rzędu nie znaczy że w bezpośrednim pojedynku będą gorsi. Spojrzałem z ciekawości na staty poszczególnych graczy PIT z meczu z Montrealem - Fluery zjechał w 3 tercji, Crosby, Malkin, Gonchar grali w meczu przeciwko Canadiens średnio 2 minuty mniej niż ich średnia meczowa minut na lodzie ... PIT przed wczorajszym spotkaniem miał 4 dni wolnego które z pewnością poświęcili w głównej mierze treningowi z nastawieniem na wysokiej rangi mecz z Caps. O Fluerym dużo się mówi że to jest bramkarz który potrzebuje koncentracji, że prawdziwą klasę i to co najlepsze wydobywają z niego dopiero mecze o coś - mam nadzieje że będzie tak i dziś.
Piękną historią było by przerwanie dziś passy Washingtonu przez zespół Pingwinów, do których należy obecny rekord ligi NHL pod względem najdłuższej zwycięskiej serii (17 meczy wygranych z rzędu na &quot;czysto&quot; bez OT czy SO w sezonie 92/93). Kurs 2.60 ML na Penguins to lekka przesada, myślę że zobaczymy ładny mecz.
Osobiście stawiać dziś będę na Boston, analiza koło godziny 20, powodzenia wszystkim grającym !
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja takze uwazam, ze PIT dzis beda gora, i kurs na nich jest lekka przesada. WSH traci kopa juz od kilku spotkan...Ogladajac wczoraj mecz PIT poza ostatnio &quot;normalna postawa&quot; Fleure&#39;go dalo sie dostrzec, ze ogolnie caly team gra na pol gwizdka. Mysle, takze ze dzis zobaczymy zupelnie inny PIT niz wczoraj. Wszystko zalezec bedzie od tego jak zagra Fleury, jesli mecz mu poprostu wyjdzie to moim zdnaiem PIT wyjdzie z tego starcia zwyciesko...
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol?
09:00 - 60:00 min
2.20 Bwin


Mecz stojący na wysokim poziomie bez dwóch zdań, lecz wg mnie będzie to dominacja jednej drużyny i nie są nim gospodarze, ponieważ już z Atlantą mieli problemy i zapewnili sobie zwycięstwo dopiero w trzeciej tercji. Teraz przejdźmy do sedna typu. Nie sądzę, aby obie ekip tak od razu rzuciły się do ataku, ponieważ w Caps być może nie wystąpi Backstrom, a Pens grają dosyć ospale i w meczu z Habs oddali tylko 20 strzałów. Przeglądając ostatnie spotkania z udziałem Washington to przez rzadko kiedy strzelają oni bramki już w pierwszych minutach meczu, a najbardziej lubią to robić dopiero w drugiej tercji. Wg mnie w tym meczu za dużo bramek nie padnie, a na pewno nie stanie to sie już w pierwszych 9 minutach.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Boston Bruins -&gt; Boston win (ML) [2.03] ✅
Z jednej strony mamy Canadiens którzy grając niezbyt przekonująco, dosyć chaotycznie i momentami po prostu źle odnieśli ostatnio 3 zwycięstwa - po drugiej stronie zespół Bostonu grający ostatnio świetny hokej, wysoki poziom we wszystkich aspektach gry nie przełożył się jednak na wyniki i Bruins mają w tej chwili serie przegranych. Żeby było ciekawiej w ostatnich dniach obie drużyny spotkały się i górą był Montreal, mimo że był przez 2/3 meczu w sporych opałach ze strony świetnie grających niedźwiadków zdołał zremisować i wydrzeć zwycięstwo w rzutach karnych. Ambicje graczy Bostonu sięgają co najmniej fazy play off, jest to jeszcze całkiem możliwe tym bardziej że jak pisałem BOS wracają do formy, czołowi gracze którzy w tym sezonie zawodzili chyba w końcu zaczynają grać swoje Zdeno Chara i Milan Lucic zaczynają brać ciężar gry na swoje barki i już od kilku dobrych gier widać że chemia w zespole jest pozytywnie rosnąca, wyniki jak myślę przyjdą już nie długo potrzebna tylko gra na przełamanie. Habs nie są łatwym rywalem we własnej hali o czym pisałem wczoraj gdy udało im się pokonać Pingwiny, jednak PIT w mojej opinii zagrał wczorajszy mecz na 3/4 sił mając świadomość dzisiejszego szlagieru z Washingtonem - Dziś kolejny mecz i tylko jedno pytanie czy Boston nie zachowa się jak Calgary w ostatnim miesiącu i nie załamie się wynikami mimo świetnej postawy na lodzie ? Mam nadzieje że charakter Bostończyków weźmie górę.
 
mr.t 0

mr.t

Użytkownik
Phoenix Coyotes - Edmonton Oilers
typ: Phoenix(-1.5)✅
kurs: 2.23
edit: Phoenix nie dali szans Edmonton i pewnie wygrali 6-1. Polecam każdemu granie przeciwko Edmonton.
Jak dla mnie żal nie skorzystać z tak wysokiego kursu na handicap.
Zespół z Edmonton zajmuję ostatnie miejsce w western conference. Goście spisują się fatalnie, przegrali 9 z 10 ostatnich spotkań na wyjeździe.
Natomiast gospodarze, zajmują aktualnie 5 miejsce w western conference. Phoenix co prawda wygrali tylko 5 z 10 ostatnich spotkań u siebie, ale przegrywali je z zespołami, które w tym sezonie spisują się bardzo dobrze (m.in. z San Jose Sharks, NY Islanders, Buffalo). W pozostałych spotkaniach rozgrywali dobre zawody ciesząc własną publiczność zwycięstwami.
Reasumując nie wierzę, że na własnej tafli marząc o play-offach gospodarze mogliby nie wygrać 2 bramkami z zespołem, który gra już o pietruszkę i myślami powinien już być w następnym sezonie.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
NJ@PHI under 5,5 1.794 Pinnacle 2-3 ✅

Bezposrednie mecze tych teamow zawsze zapowiadaja sie niezwykle interesujaco, biorac pod uwage ostatni blockbuster trade ekipy z New Jersey tym razem nie jest inaczej.. Mimo ze w tabeli Atlantic Division druzyny dzieli wiecej punktow niz zwykle, mysle ze dzisiaj w nocy bedziemy mieli kolejne spotkanie z cyklu tych &quot;za 4 punkty&quot;.. W dotychczasowych starciach obu druzyn w tym sezonie dwukrotnie wygrywala Phila (5-2 i 3-2), raz zwyciezyla ekipa z Newark 4-1. Ww. wyniki nie zachecaja na pewno do postawienia na under, a wiec czemu tak wlasnie typuje? Po pierwsze, defensywa Flyers w ostatnich meczach wyraznie sie poprawila, na pewno duzy wplyw na D ekipy Petera Laviolette ma pozyskanie Lukasa Krajicka, ktory w swoich trzech pierwszych meczach w pomaranczowych barwach przebywal na lodzie srednio 16 minut, we wspomnianych trzech spotkaniach Phila stracila tylko 3 gole.. Po drugie, Flyers niestety mecza sie w ataku, stwarzaja sytuacje jednak brakuje wykonczenia, duzy wplyw na to zjawisko ma na pewno spadek formy skrzydlowych Orange&amp;Black, najlepsi z nich czyli Hartnell i Gagne sa ostatnio wyjatkowo nieskuteczni.. I po trzecie, New Jersey to team wyjatkowo underowy (O 19, U 34) i biorac pod uwage rivalry druzyn w Atlantic Division oraz fakt ze mecz rozgrywany jest w Wachovia Center, na pewno postawia na obrone - co w polaczeniu z problemami Philly w ataku powinno przyniesc pozadany rezultat ????


SJ@TOR over 5,5 2.00 Pinnacle 3-2 ⛔

W ostatnich meczach San Jose pada sporo bramek, over w ostatnich 10 spotkaniach padl az 9 razy! A wyniki bylyby z pewnoscia jeszcze bardziej okazale gdyby w swietnej formie nie byl Nabokov (przyklad: sobotni mecz z Nashville). Co jest powodem takiej sytuacji? Mysle ze Sharks sa tak pewni swoich umiejetnosci w ataku, ze po prostu prowadza otwarta gre, ida na wymiane ciosow, i wcale mnie to nie dziwi jak patrze na nazwiska ofensywnych zawodnikow SJ (Marleau, Thornton, Pavelski, Heatley...). Analizujac postawe Toronto mozna dojsc do wniosku, ze po ostatnich ruchach na rynku transferowym ich gra zdecydowanie sie polepszyla i jest duza szansa ze bedzie to mialo pozytywny wplyw na pewnosc siebie Lisci w ataku, podejrzewam ze pojda na wymiane ciosow z San Jose, a sam Phaneuf nie bedzie w stanie powstrzymac poteznej sily ognia Rekinow. W ostatnich bezposrednich starciach teamow over padal 7 razy.


EDM@PHO under 5,5 1.758 Pinnacle 1-6 ⛔

Phoenix, jak juz wspominalem przed meczem z Dallas, gra w ostatnich meczach wybitnie underowo, z mojego punktu widzenia jest to zrozumiale, poniewaz Kojoty nie dysponuja jakimis wybitnymi zawodnikami ofensywnymi a na dodatek kontuzjowany jest Scottie Upshall. W ostatnich 3 meczach strzelili jedynie 3 bramki i zauwazalna jest ogolna znizka formy (ostatni mecz z Dallas 0-4). To team wyjatkowo ciezko pracujacy na lodzie, stawiajacy w pierwszej kolejnosci na zamkniecie dostepu do wlasnej bramki.. A jesli mowa juz o bramce Kojotow - zarowno Bryzgalov jak i LaBarbera sa w bardzo dobrej formie, co rowniez ma wplyw na moj typ ???? Biorac pod uwage ogolnie slaba gre Edmonton, atut wlasnej hali i dobra obrona powinny zapewnic teamowi z Arizony zwyciestwo w underowym stylu, gdyz nie sadze zeby w starciu z Oilers byli w stanie zdobyc wiecej niz 3 gole.


STL@COL under 5,5 1.741 Pinnacle 2-5 ⛔

Mecz dwoch underowych teamow ???? Lawiny, mimo ze posiadaja wiecej utalentowanych zawodnikow w ataku niz Phoenix, rowniez sa teamem bardzo ciezko pracujacym na lodzie na koncowy wynik, szczegolnie w obronie. Klada nacisk na ten element gry szczegolnie we wlasnej hali - w ostatnich 10 meczach w Pepsi Center az 7-krotnie rywal strzelal 1 bramke lub nie strzelal w ogole ???? Duza w tym zasluga zespolowej gry w defensywie oraz swietnie spisujacego sie Andersona. Mysle, ze w tym spotkaniu bedzie podobnie, zawodnicy Colorado z pewnoscia beda bardzo uwaznie rozgrywali swoje akcje wiedzac o dobrej grze Blues na wyjazdach. Wg mnie typ ma bardzo duze szanse na powodzenie, w ostatnich 10 meczach miedzy Colorado a St Louis under padl 7 razy, w ostatnich 21 - az 15 razy.



edit: po pieknym styczniu, czarny jak do tej pory luty... ????



single bets 12-11-1 [52%] -119,1
2-team bets 3-3-0 [50%] +241
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Toronto Maple Leafs vs San Jose Sharks

Typ: 1 (2.45) ML ⛔ 2:3


Myślę że dla wielu mój typ może wydać się dość abstrakcyjny i mało prawdopodobny, jednak dziś liczę na trochę szczęścia a także nieprzewidywalności ligi NHL. Wiadomą sprawą jest że faworytem w tym pojedynku są Rekiny, które nadal prezentują się bez zarzutu, zdobywając z łatwością kolejne punkty.
Toronto Maple Leafs po serii kolejnych porażek ruszyło w kierunku zmian kadrowych, w tej chwili można powiedzieć iż był to bardzo dobry ruch ponieważ nowy nabytek w osobie Jean&#39;a-Sebastien&#39;a Giguere&#39;a w spotkaniach z New Jersey oraz Ottawą zachował czyste konto, co jest nie lada wyczynem, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to że Ottawa notowała passę bodajże 11 zwycięstw z rzędu. Oczywiście nie opieram swego typu jedynie na bramkarzu gospodarzy ponieważ w starciu z Sharks może być to zbyt mało, jednak ostatnia dyspozycja choćby Phil&#39;a Kessel&#39;a pozwala mieć duże nadzieje na to że Toronto będzie dziś dobrze prosperowało w formacjach ofensywnych. Kolejna sprawa to atut własnej hali w której ciężko się gra drużynom z czołówki, wydaje mi się że pojedynek z SJS będzie potraktowany dość szczególnie ponieważ jest to jedyny mecz jaki rozegrają ze sobą obie drużyny i w tym wypadku zwycięstwo w tym spotkaniu zwłaszcza dla drużyny Toronto będzie miało duże znaczenie. Sądzę że będziemy świadkami spotkania z dużą ilością bramek, a rozstrzygnięcie padnie w dogrywce lub w karnych, oczywiście na korzyść Toronto.

4-5-0
 
mr.t 0

mr.t

Użytkownik
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
typ: over 5.5✅
typ: Anaheim✅
edit: Bardzo dobry mecz obu zespołów. Anaheim pokazało, że na własnej tafli jest piekielnie groźne.

Obie drużyny strzelają bardzo dużo bramek. Anaheim w ostatnich 6 spotkaniach na swojej tafli strzeliło aż 25 bramek i straciło 15. Natomiast Los Angeles w ostatnich 6 meczach w których występowali w roli gości strzelili 24 i stracili 12 bramek. 5 lutego w Los Angeles oba zespoły się spotkały i padło aż 10 goli. Trudno nie wierzyć w to, że w spotkaniu zespołów tak otwartych na grę ofensywną nie padnie ten over.
Dodatkowo warto zastanowić się nad zwycięstwem Anaheim, którzy ciągle marzą o awansie do play-off i na pewno chcieliby się odegrać za porażkę z 5 lutego. W ograniu Los Angeles pomoże im własna publiczność przed którą w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali 9 razy.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 1 @ 2.40 Betsafe
Kibice Kaczorów jeszcze nie ochłonęli z emocji, które dostarczył im mecz w Staples Center, a teraz znowu przychodzi się zmierzyć z lokalnymi rywalami tylko już w Honda Center. Ten piątkowy mecz miał bardzo ciekawy przebieg, ponieważ przy stanie 4-1 dla LAK, Anaheim zdołało wyrównać ten rezultat w 6 min, lecz mecz jednak skończył się zwycięstwem Królestwa Los Angeles. Kings jest nie pokonane od 9 spotkań, ale czy w tych 9 meczach grało aż tak dobrze? Z drugiej strony to Ducks jest nie pokonane w Honda Center już od 9 spotkań i do wyrównania rekordu kolejnych zwycięstw we własnej hali brakuje tylko jednej wygrane Choć Kaczory grają bardzo zachowawczy hokej to jedna to nie które drużyny nie mogą sobie z tym poradzić. W bramkach prawdopodobnie z strony Kaczorów Jonas Hiller, który po oddaniu Jeana-Sebastiena Giguere&#39;a stał się już pewną jedynką i już nie raz wygrywa Anaheim mecze. Królewskiej bramki będzie strzegł Jonathan Quick, który ostatnie spotkanie z Ducks nie zaliczył udanego bo na zaledwie 22 strzały oddane przez drużynę rywal puścił 4 bramki. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie i wg mnie Anaheim odniesie 10 zwycięstwo w Honda Center.
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils
Typ:2
Kurs:2.55
Bukmacher:Bet at home
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy zajmującymi 20 pozycję Flayers a 6 zespołem New Jersey.Zdecydowałem się na taki typ z tego względu,że drużyna Devils z ostatnich 4 meczów wyjazdowych nie wygrała ani jednego i jest to ich najdłuższa seria przegranych wyjazdowych więc uważam,że dziś nastąpi przełamanie i wygrają to spotkanie.Diabłom powinno zależeć na wygranej bo miejsce w trójce coraz bardziej się oddala a po ewentualnej dzisiejszej przegranej szanse będą już tylko iluzoryczne.Co do drużyny Philadelphi to jest drużyna grająca w kratkę wprawdzie mieli bilans u siebie 6 wygranych meczy pod rząd ale to już było dość dawno temu i z tamtej formy niewiele pozostało.Więc mój typ to wygrana gości po dobrym meczu.
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Edmonton Oilers
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie drużyn która sytuacja w lidze jest z goła inna. Gospodarze jedna z lepszych drużyn tegorocznych rozgrywek NHL. Goście którzy w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej i zajmują miejsce ostatnie. Nie mam więc większych wątpliwości na kogo oddać typ w tym spotkaniu. Dla wzmocnienia tego typu dodam że aż 7 graczy gości jest kontuzjowanych. Spotkanie rozpocznie sie o 3:30 czasu polskiego.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings -&gt; Los Angeles win (ML) [2.02]
Los Angeles prawdopodobnie gra w tej chwili najlepszy hokej w trakcie całego sezonu, Królowie śrubują własny rekord zwycięstw z rzędu i już w tej chwili jest on najlepszy w historii klubu. Jest to powód do dumy, jednak to co cieszy najbardziej fanów LAK to ostatnia postawa zawodników : gra już nie tylko Kopitar, dobrą formę osiągną praktycznie cały zespół, świecą Alexander Frolov, Michal Handzus i Ryan Smyth, także defensywa gra pewniej niż zazwyczaj. A najlepszy ostatnio mecz Los Angeles rozegrali właśnie przeciwko Kaczorom, 4 dni temu pokonując ich u siebie 6-4. Mecz należał do bardzo widowiskowych lecz wyraźną przewagę w nim mieli Kings. Ogólnie w tym sezonie zespoły spotkały się trzykrotnie i trzykrotnie górą byli LAK. Dziś gdy grają jak już napisałem pięknie i kto wie czy obecnie nie najlepiej w lidze nie sądzę aby Kaczorom udało się wygrać, tym bardziej że w ostatnich meczach prezentowali się dosyć słabo, i mimo że przed przegraną z LA mieli na koncie zwycięstwa to były one osiągnięty w stylu w którym wygrywać się nie powinno.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Kurcze, w sumie to dzis najlepszy mecz do postawienia ale ja dalbym typ w strone Kaczek✅✅✅... Kaczki graja dobre zawody, do tego dochodzi bardzo dobra postawa Getzlafa ktory byc moze nie strzela bramek, ale jest bez watpienia tym graczem ktory otwiera droge do bramki innym... LAK gra owszem znakomicie, ale moim zdaniem juz ostatnio powinni przegrac z DET...jednak tak sie nie stalo, co bylo dla mnie jakims Cudem nad Wisla&quot; bo inaczej nie mozna bylo tego nazwac... Faktycznie LAK zagralo swietne zawody ale tak jak mowie, w moim odczuciu przyszedl juz na nich czas i dzis nie uda im sie wygrac. Juz od dwoch starc traca za duzo goli... co bedzie jak tym razem bledow defensywy nie nareperuje atak? A Kaczki maja jak najlepszy potencjal zeby wbic LAK kilka bramek...

pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
JuanRoman08 Twoj typ wcale nie wydaje sie ani abstrakcyjny ani malo prawdopodobny.. Leafs niedosc ze w sobote rozbili najgoretszy, obok Caps i Kings, team NHL - Ottawe, to na dodatek w pojedynkach z New Jersey byli po prostu strona lepsza ???? Moim zdaniem, zwyciestwo Toronto jest w tym meczu bardziej prawdopodobne niz Sharks, sam w tym meczu proponuje over 5,5, nie stawiam na Toronto tylko i wylacznie ze wzgledu na klase przeciwnika...

A ja dodam jeszcze jednego dubla. Wydaje mi sie ze z single bets, ktore podalem wyzej, te undery sa najbardziej prawdopodobne i warto je polaczyc w dubla ???? :
EDM@PHO under 5,5 1.758 1-6 ⛔
STL@COL under 5,5 1.741
2-5 ⛔
kurs 3.06 Pinnacle ⛔

single bets 12-11-1 [52%] -119,1
2-team bets 3-4-0 [43%] +141
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Na dzisiaj, typy pojedyncze:
San Jose at Toronto&gt; X, ⛔Jak dla mnie najciekawszy mecz dzisiejszej nocy, Toronto zagrało dwa świetne mecze u siebie, mecz z Ottawą która była na topie wręcz rewelacyjny. Były to dwa pierwsze starty Giguere po przejściu z Kaczorów, widać że praca z byłym trenerem bramkarzy Kaczorów( razem zdobyli Puchar Stanleya z Kaczorami ) wyszła mu na dobre. Niestety dzisiaj grają z Rekinami, najlepszą drużyną na zachodzie i zaryzykuje typ na remis, gdyż jakoś nie wierze że Toronto wygra ten mecz,a przynajmniej nie w 60 min. Dwaj świetni bramkarze ta też wynik tego spotkania może nie być za wysoki, a wtedy remis jest prawdopodobny tak samo jak inny rezultat.
New Jersey at Philadelphia&gt; X,⛔ Jest to czwarte spotkanie tych zespołów, dwa wygrała Filadelfia, jedno Devils. Zespół gospodarzy ma najdłuższą serię meczy bez remisu od listopada kiedy to zremisował 19 mecz. Teraz ta seria jest trochę krótsza bo mecz dopiero 17, ale przeciwnik ku temu odpowiedni, nie grający tak dobrze jak pierwsze 50 meczy, zespół po przebudowie, widać szczególnie po ostatnich meczach, że obrona nie funkcjonuje najlepiej i atak też szwankuje, ale powrócił Elias to to dobry znak dla Devils. Z drugiej strony przeciwnik grający bardzo dobry hokej na własnym lodzie na ostatnie 9 meczy przegrali tylko 2 no i od 16 meczy nie zanotowali remisu.

Los Angeles at Anaheim&gt;
X, ⛔Dzisiaj rewanż za ostatnie spotkanie w L.A. przegrane w samej końcówce. Mecz fantastycznie ułożył się dla gospodarzy, prowadzili już 4:1 ale Kaczory doprowadziły do remisu, niestety dla nich zespół Kings gra fantastyczne końcówki co udawadnia w ostatnich meczach. Dzisiaj to Kaczory mogą prowadzić ale liczę na pogoń Kings i na to, że braknie im czasu i nie wygrają w 60 minut.
St. Louis at Colorado&gt; St. Louis Z dogrywką i karnymi,⛔ Tutaj drużyna St. Louis gra mecz wyjazdowy, a jest jedną z najlepszych na wyjazdach, jeżeli nie idzie im u siebie to muszą wygrywać mecze wyjazdowe, a przeciwnik, tak przynajmniej wnioskuje z poprzednich sezonów pasuje Nutką. Większość spotkań wygrywali i liczę na to i tym razem, chociaż jak już mnie przyzwyczaili u siebie doznali sromotnej porażki, dzisiaj liczę na rewanż ale nie jestem pewny czy w regulaminowym czasie.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Money line:
Coyotes 1,42 ✅ kursy Betsson
San Jose 1,62✅
Colorado 1,71✅
Los Angeles 1,98⛔ ależ szkoda Kingsów - no i nie ma W10 :p

Coyotes - nie sądze aby grając u siebie oraz będąc w gazie mieli problem z pokonaniem delikatnie mówiąc srednio radzących sobie graczy z Edmonton.

San Jose - dobra seria last 10, jedna z lepszych drużyn obecnego sezonu , może być cięzko w Toronto ale finalnie powinni wygrać ten pojedynek z bądź co bądź dużo gorszą ekipa gospodarzy.

LA Kings - która drużyna nie chciała by ustrzelić streak&#39;a W10 ? :p

Colorado - niewiele mam do powiedzenia na ten temat ,ponieważ Nutki z Sant Louis już ostatnio mnie zaskoczyły wygrywając z Chicago, niemniej myśle ,że warto zagrać na wygrana Avalanche - druzyny lepszej.

pozdrawiam i good luck :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom