>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
at

New Jersey Devils at Philadelphia Flyers
Over 5,5 ⛔ 2:3
2,28
Betfair
Nic nie wskazuje, że w tym spotkaniu padnie over. Flyers w ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych strzeliło tylko 4 gole.. wszak tracąc tylko 3. Dla porównania Diabły w ostatnich 4 meczach strzeliło zaledwie 2 gole.. ale już tracąc 11. Wszystkie te liczby, nigdy nie leżały obok overu, ale mam przeczucie, że na przekór statystykom to spotkanie będzie nosiło miano radosnego hokeju z gradem bramek, wszak ten typ ma 50% szans na powodzenie. Brodeur (2,25GAA, .917%, 7 SO) v Leighton (2,89GAA, .902%, 1 SO) jeśli chodzi o obsadę bramek. W tym sezonie na 3 spotkania między zespołami padł jeden over. Na 30 spotkań na tafli Flyers padał 15 razy over.. ale - co mnie martwi, na 29 wyjazdów NJ tylko 8 razy overowali. Ale patrząc wstecz.. overy między tymi zespołami padały w większej mierze na tafli gospodarzy dzisiejszego pojedynku. Liczę, na jakiś cud ofensywny obu drużyn.. niech strzelają :smile:
Widzę, OrngCrsh typuję przeciwnie, powodzenia życzę - któryś z nas trafi ????.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To jeszcze ja dopisze cos;)

Ja zagralem na PHIL ML✅✅✅...w ostatnich dwoch meczach Lotnicy przegrali dosc nie wysoko. Edmonton szukalo W juz od dawna wiec troche chcac czy nie musieli wygrac, prawo zlamania passy, a jak wszyscy wiemy przychodzi ono zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie...;) Nastepny mecz przegrywaja 2-1 z Wild. Wild obecnie gra swietny hokej, sa na dobrym torze i tna jak nalezy. Wild w ostatnich spotkaniach oddawali po ponad 44 strzaly na bramke rywala wiec, porazka z Wild to ejszcze nic wielkiego. Devils w moim przekonaniu slabiej poniewaz wygrywaja 4-3 z Toronto, tylo ze ekipa z Klonowych Lisci legitymuje sie zazwyczaj duza iloscia straconych bramek. W nastepnym spotkaniu ulegaja 3-1 NYR, ktorzy sa lekko w rozsypce, team od kilku meczy boryka sie kiepska gra, graja powoli i sa nie skuteczni w ataku...mimo to NJD przegrywaja. Jak dla mnie dzis skromne zwyciestwo PHIL, byc moze po karnych...

pozdrawiam.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Vancouver Canucks 1 @ 2.85 Betsafe ✅✅

Na Florydzie zawitają Canucks i szykuje nam się dosyć ciekawe spotkanie, ponieważ zarówno gospodarze jak i goście ostatnio są w podobnej dyspozycji. Wg mnie faworytem w tym meczu są jednak Błyskawice, które powinny wykorzystać atut własnego lodu. Tampa w St. Pete Times Forum w tym sezonie szczerze mówiąc jest nie zwykle mocna i podały tam zespoły z górnej póły niczym Washington Capitals czy Pittsburgh Pittsburgh Penguins. Lightning na lodzie prezentuję się całkiem nieźle i nadal czynią postępy. Do formy chyba w końcu zaczyna wracać Vincent Lecavalier. Doskonale w pierwszej linii poczynają sobie Martin St. Louis i Steven Stamkos, który wiele się nauczył od starszego o 15 lat prawoskrzydłowego i strzelił już 32 bramki co daje mu 5 rezultat w NHL. W bramce prawdopodobnie Antero Niittymaki, który przez ostatnie 7 spotkań puścił zaledwie 6 bramek broniąc średnio ok 30 strzałów, raz zachował czyste konto. Patrząc na Vancouver widać, że ten zespół w dużej mierze jest uzależniony od postawy braci Sedin, a oni ostatnio trochę słabiej grają. Trzy ostatnie ich spotkania były bezbarwne, Henrik nie zanotował żadnego punktu, Daniel tylko raz asystował i co ważne dwa mecze przegrali i raz wygrali po karnych z Bruins, ale tak na prawdę to nie zasłużyli na zwycięstwo bo Niedźwiadki panowały na lodzie i oddały 41 strzałów na bramkę Roberto Luongo. Orki nigdy nie był szczególnie mocne poza General Motors, czy stać ich na pokonanie Tampy? wg mnie no raczej nie, To dopiero pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie NHL, ale mam nadzieje, że zwycięskie dla Błyskawic
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Widzę, OrngCrsh typuję przeciwnie, powodzenia życzę - któryś z nas trafi ????.
????
Niestety, to jedyne zwyciestwo jakie odnioslem tej nocy...:? Wlasnie przed chwila skonczylem ogladac ten mecz, na poczatku oba teamy graly ospale, szczesliwa bramka Parisiego (wlasciwie samoboj Prongera) oraz shorthanded goal Salmeli. Jednak ORANGE&amp;BLACK pod koniec 2 tercji niespodziewanie nagle sie przebudzili i w niespelna poltorej minuty zdolali odpowiedziec dwoma trafieniami - JVR i Carter pewnymi uderzeniami pokonali Brodeura. Mysle, ze zarowno o zwyciestwie Flyers jak i o niskim wyniku zadecydowala postawa w PP ekipy NJ (Kovalchuck mial byc glownym playmakerem w grze w przewadze - 1 miejsce w NHL pod wzgledem minut spedzanych na lodzie podczas tego elementu gry - ale jak do tej pory nic nie pokazal, Devils wykorzystali tylko 1 na 7 PP i to w dodatku po samobojczym trafieniu Prongera o czym juz wspomnialem) oraz bezwzgledne wykorzystanie sytuacji bramkowych przez Phile, co akurat mnie pozytywnie zaskoczylo biorac pod uwage meczarnie w ataku w ostatnich meczach. Za dwa dni rewanz w Prudential Center ????
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Dallas Stars

Typ: Chicago Blackhawks ⛔
Kurs: 1.70
Analiza:
Wygrana Chicago, ale po karnych
Jest to moja pierwsza analiza na forum więc spokojnie...Na dziś wybrałem jakby nie patrzyć ciekawe spotkanie pomiędzy Chicago Blackhawks a Dallas Stars. Wydaje mi się, że faworytami tego spotkanie są podopieczni Joela Quenneville, którzy powinny wykorzystać atut własnego lodu. Dallas w tym sezonie zdecydowanie lepiej gra na American Airlines Center, natomiast w wyjazdowych spotkaniach gra bardzo słabo, o czym świadczą ostatnie wyjazdowe porażka 1-2 z Columbus Blue Jackets, 0-4 z Colorado, Vancouver 3-4 i tak można wymieniać jeszcze długo. Gospodarze natomiast na własnym lodzie grają pewnie i równo o sile Blackhawks w United Center przekonali się między innymi New Jersey Devils, Los Angeles Kings czy San Jose, Sharks które uległo po dogrywce. W bramce gospodarzy najprawdopodobniej zobaczymy Antti Niemi, który w spotkaniu, z Louis Blues zaliczył bardzo dobry występ. Po drugiej stronie w bramce powinniśmy zobaczyć Marty Turco, który po kilku słabszych występach w ostatnim spotkaniu rozegrał jedne z lepszych zawodów w sezonie. Ponadto w Chicago z dobrej strony prezentują się, Jonathan Toews i Patrick Sharp. W drużynie &quot;Teksańskiej Gwiazdy&quot; słowa uznania należą się też Jamie Benne który w ostatnim pojedynku dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Gospodarze do spotkanie podejdą w optymalnym składzie w ekipie &quot; Gwiazd&quot; zabraknie kontuzjowanych Mark Fistric, Steve Ott, Brian Sutherby do składu po kontuzji wraca Mike Ribeiro. Na zakończenie w ostatnim spotkaniu Chicago zakończyło serie porażek, więc uważam, że do tego spotkania podejdą skoncentrowani na maxa, aby rozpocząć kolejną serię...tym razem serię zwycięstw!!. Naprzód Jastrzębie!​
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Buffalo - Boston
Typ: 2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Expekt
Tej nocy dojdzie do ciekawego spotkanie pomiędzy Buffalo i Boston. Gracze z Bostonu w ostatniej kolejce wreszcie przerwali tragiczną passę bez wygranej pokonując Montreal aż 3:0. Wreszcie Boston wskoczył na odpowiednie tory, co próbowali już w wcześniejszych meczach zrobić ale jakoś brakowało im koncentracji i nawet jak wygrywali (np. z Vnacouver czy wcześniej też z Montrelem) to nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca meczu ... Bruins ciągle mają szansę na play offy i myślę że dziś wygrają swój drugi mecz z rzędu z słabo ostatnio dysponowaną drużyną Buffalo, którzy jakby nie było ostatnie 4 spotkania kończyli dotkliwymi porażkami, w ostatniej kolejce z słabiutkim Columbus !
Dodatkowym argumentem jest zawyżony delikatnie kurs ;)
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
Typ: 1 (1X2)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 2:30 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy Chicago a Dallas. Gospodarze w tym sezonie z powodzeniem rywalizują na lodowiskach NHL. Zajmują wysokie 3 miejsce w lidze. Ponadto charakteryzuje ich bardzo wysoka skuteczność we własnej hali ( 2 miejsce w lidze pod tym względem). Z kolei goście z Dallas, którzy podobnie jak drużyna Blackhawks bardzo dobrze spisue sie u siebie, to jednak grają oni przeciętnie na wyjazdach (odległe 25 miejsce w NHL pod tym względem). Dlatego dzisiejszy swój typ oddam na drużynę gospodarzy.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
at

Nashville Predators at New York Islanders
Remis ✅ 3:4 SO
4.20
Bet365

Oba zespoły ostatnio nie prezentują się najlepiej i choć w przypadku Wyspiarzy to &#39;norma&#39; to nie najlepsza passa Nashville może lekko dziwić. NYI przegrało 7 kolejnych spotkań.. w tym ostatnie spotkanie u siebie z Caroliną co nie najlepiej wróży przed dzisiejszym meczem. Nashville natomiast uległo u siebie z Rekinami 3:4. Hmm - dlaczego upatruję w tym spotkaniu remisu? Ostatnie 6 spotkań tych drużyn to dwa remisy, a gdy już ktoś wygrywał to wynik oscylował blisko remisu a margines zwycięstwa to 1-2 gole. W ostatnich 10 spotkaniach zespoły tylko jednokrotnie remisowały. Wyspiarze zanotowali 19 remisów na 58 spotkań (32,84%).. lepsi w tej materii są tylko Niedźwiadki z Bostonu, którzy remisują co 3 spotkanie. NSH co prawda tylko 11/57 (19,3%). Każda seria się kiedyś kończy, nawet zła passa NYI, ale nie sądzę aby NSH łatwo skórę sprzedało. W ich grze widać poprawę, ale nie przekonują mnie na tyle aby postawić na ich wygraną. Nawet jeśli przeciwnikiem jest &#39;słabszy na papierze&#39; zespół Wyspiarzy. Wg mnie spotkanie rozstrzygnie się po dogrywce/rzutach karnych. Pekka Rinne (2.77 GAA, .903%, 3 SO) vs Martin Biron (3.22 GAA, .900%, 1 SO) jeśli chodzi o obsadę bramkarzy. PP (16.5% NSH &amp; 15.1NYI) i PK (75.9% NSH &amp; 75.5% NYI) obu zespołów porównywalne.
NASHVILLE PREDATORS
Sullivan - Arnott - Hornqvist
Smithson - Legwand - Ward
Dumont - O’Reilly - Erat
Jones - Goc - Tootoo
Weber - Suter
Hamhuis - Klein
Bouillon - Sulzer
Rinne
NEW YORK ISLANDERS

Moulson - Tavares - Okposo
Comeau - Nielsen - Hunter
Tambellini - Schremp - Sim
Bergenheim - Weight - Park
Streit - Gervais
Sutton - MacDonald
Meyer - Kohn
Biron
 
P 0

pzdu

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
Typ: Ile goli strzeli Chicago? (reg. czas gry) ponad 3,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin
Analiza: O 2.35 dojdzie do spotkania w NHL hokeistów Chicago i Dallas. Zdecydowanym faworytem spotkania są hokeiści Chicago którzy powinni to spotkanie wygrać strzelając przynajmniej 4 bramki. Chicago ostatnio przerwali złą passę a na własnej tafli mają bardzo dobrą skuteczność, przeciwnie Dallas którzy na wyjazdach grają słabo :przegrali ostatnio z Columbus 1-2 oraz z Colorado 0-4 a dziś zagrają osłabieni bez:Mark Fistric, Steve Ott, Brian Sutherby. Liczę na zwycięstwo gospodarzy przy zdobyciu ponad 3.5 gola.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Adrian1905 -&gt; Witam Resoviaka na forum ???? pierwszy post w temacie i bardzo konkretny, życzę powodzenia ????
Buffalo Sabres - Boston Bruins -&gt; Buffalo win (60 min) [2.15] ⛔
Buffalo Sabres - Boston Bruins -&gt; under 5 goals [2.15] ✅
Ostatnim meczem w którym zwyciężyło Buffalo był ... mecz z Bostonem, rozegrany 29 stycznia i wygrany przez Sabres 2:1. W kolejnych czterech meczach mimo wcale nie najgorszej postawy BUF przegrali i dziś ponownie zmierzą się z Bruins, i moim zdaniem ponownie wygrają. Sabres byli praktycznie w każdym z ostatnich meczy solidną i dobrze wyglądającą drużyną (no może oprócz meczu z Blue Jackets), walczyli do końca w meczach z Penguins, Ottawą i Caroliną jednak lekka obniżka formy Ryana Millera a także rozluźnienie w obronie do jakiego doszło (12 bramek straconych w ostatnich 3 meczach) przyczyniło się do porażek. Dziś we własnej hali będzie dobra okazja do odniesienia zwycięstwa na przełamanie, Boston to drużyna która dopiero w ostatnim meczu przerwała złą passe 10 przegranych meczy z rzędu, warto dodać że nie przerwali by nigdy tej serii gdyby nie Tuukka Rask który kilkoma świetnymi interwencjami zatrzymał moim zdaniem lepiej wyglądających w tamtym meczu Canadiens. Boston mimo że ostatnio zaświecił lekko formą to już w meczu z Montrealem powrócił do tego co widziałem wcześniej, niezdecydowanie w ataku i jakby brak powera w tej drużynie powoduje że poszczególnym dobrym graczom Miśków brakuje pewności siebie. Ten na którego wszyscy w Buffalo liczą czyli Thomas Vanek dysponuje ostatnio wysoką formą, 5 goli i 7 asyst w ostatnich 12 meczach musi robić wrażenie. Nie przykładałbym tez dużej uwagi do przegranej Sabres 0-4 z Columbusem w meczu ostatnim, co prawda nie był to najlepszy występ BUF bo nie udało się nawet zdobyć bramki (co moim zdaniem odbiją sobie dzisiaj zdobyciem co najmniej dwóch) ale te które stracili, obwiniałbym drugiego goalie ekipy Patrick Lalime. Jako że na lodzie zobaczymy dwóch bardzo dobrych bramkarzy (w tym sezonie to chyba Rask jest absolutnym hitem, wygryzł z bramki Tima Thomasa a to już dużo) i dwie szczelne obrony którym nie straszne nawet Power Playe rywali (dwie czołowe drużyny jeśli chodzi o PK) dobrym typem wydaje się także under.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ottawa-Calgary Ottawa win 1,60 ✅✅✅ pierwszy raz od 6 lat :p Betclic

Powiem tak: Ottawa zakończyła swój streak winningowy przegrywając z Toronto więc liczę dzis na to , iż będą chcieli powetować sobie te porażke grając u siebie ze słabiutkim Calgary ( in my opinion ). Fakt zgodnie z P% Calgary nie wypada tak słabiutko w porównaniu z Ottawą, jednak nie oszukujmy sie - na chwile obecną są w dużo słabszej formie ( 3-4-3 ) blado to się prezentuje na tle 9-1 Ottawy. Poza tym handicap w postaci własnej hali powinien pomóc Ottawie bez problemów pokonać dużo słabszą obecnie ekipe Flames.

Pozdrawiam i good luck :]

analiza krótkawa :] ale raczej jak większość moich o nhl wiec easy :] niemniej, mam nadzieję, że będzie do przodu :]✅
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Spotkanie: FLORIDA Panthers v CAROLINA Hurricanes
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Mecz ten odbędzie się w środę 10.02.2010r. o godzinie 01:00.
Zacznijmy od tego że w historii spotkań tych 2 zespołów carolina - florida bilans prezentuje się na korzyść caroliny 11-1-8. Następnie należy wspomnieć iż w tym sezonie te zespoły w Carolinie spotykają się już 3 raz. W obu wcześniejszych spotkaniach górą byli gospodarze 7:2, 3:2. Następnie Carolina ostatnimi meczami udowodniła że odzyskała formę której nie miała przez długi okres rozgrywek a mianowicie ostatnio wygrała pewnie na własnym lodowisku z Chicago Blackhawks 4:2, New York Islanders 4:1, Boston Bruins 5:1. O formie florydy można powiedzieć tyle, że ostatnio nie jest najlepsza przegrała 2 ostatnie mecze u siebie z Calgary 2:1 i Anaheim 3:0 a na wyjazdach w ostatnich 4 meczach nie wygrała (3 porażki i jeden remis i porażka po dogrywce) Więc reasumując polecam typ z dobrym kursem:]
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ja ze swojej strony widze dzis Boston x2✅✅✅ w pinnacle wyglada to naprawde milo. W bramce znow Tuukka Rask, po ostatnim wzorowym wystepnie z Montrealem. Boston caly czas trzyma duza ilosc strzalow i do tego wreszcie wygral po zlej passie 10 spotkan. Jak dla mnie Kurs na Szable jest okrutnie niski i kompletnie nie potrafie znalesc odpowiedzi dlaczego? Przeciez ani nie sa na fali ani nie graja dobrze w obronie a na dodatek postawa Millera w bramce pozostawia wiele do zyczenia. Dzis Boston zagra napewno zmotywowany, bedzie chcial nadrabiac utracone punkty... Jesli chodzi o technike to moim zdaniem tez klase wyzej niz rywal... praktycznie Szable przed tym meczem nie maja jak dla mnie ani jednego As&#39;a pozatym iz graja we wlasnej hali...

Z takich wolnych przemyslen sadze takze, ze Calgary pokona ML Ottawe...

pozdrawiam
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Calgary Flames
Typ: 1
Kurs: 2,10 ✅
Bukmacher: Espekt

Analiza:

Dziś o godzinie 1,30 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Ottawą Senators a Calgary Flames.
Od razu na wstępie napiszę że nie rozumiem tak wysokiego kursu ale to lepiej dla mnie. Ottawa gra ostatnio naprawdę świetnie a Calgary... ehhh

Ostatnie mecze Ottawy:

Ottawa vs. Vancouver 3:1
Ottawa vs. Montreal Canadiens 3:2 (po dogr)
Ottawa vs. New Jersey 3:0
Ottawa vs. St Louis 3:2
Ottawa vs. Chicago 4:1
Ottawa vs. Florida 0:3

jak widać Ottawa ostatnio pokonała bardzo dobrych przeciwników Chicago, New Jersey i chociaż by Vancouver to nie byle co. Wpadka z Floridą miała miejsce 10 stycznia więc bardzo dawno temu...

Calgary na wyjazdach gra następująco:

Tampa Bay vs. Calgary 2:1 (po dogr)
Florida vs. Calgary 1:2
Phoenix Coyotes vs. Calgary 3:2 (po kar)
Dallas Stars vs. Calgary 4:3 (po kar)
San Jose Sharks vs. Calgary 9:1
Anaheim Ducks vs. Calgary 5:4


Jak widać oszałamiających przeciwników nie mieli. I praktycznie wszystko dostają. Oczywiście po za San Jose Sharks bo to klasowy przeciwnik ale wynik 9-1 to chłopaki z Calgary trochę przesadzili.
Krótko podsumowując dzisiaj nie mają szans z Ottawą. Ogólnie w NHL u siebie bardzo mało przegrywają. 21 spotkań wygranych mówi samo za siebie.
Spodziewam się wyniku ok 4-1
 
marts 29,9K

marts

Użytkownik
Przyłaczę się również di dyskusji i wyleje kilka moich spostrzeżeń ????

Co do dzisiejszych spotkań i powyższych analiz chciałbym się zgodzić z Odisio,ale po tym co pokazał Rask w ostatnim meczu z Montrealem ogarnia mnie wątpliwość co do win Buffalo.Przecierałem oczy ze zdumienia patrząc na jego interwencje,jednym słowem rewelacja!Drużyna z Kanady rozegrała bardzo dobry mecz,szybkie akcje,waleczność na bandach i kupa strzałów które wyłapywał goalier Bostonu.Co do reszty teamu Raska to szału nie bylo,chwilami zagubieni,zbyt łatwo doprowadzali do czystych pozycji strzeleckich,ktoś powie &quot;ale wygrali&quot;,no tak,ale tylko dzieki bramkarzowi i szczęściu,które im dopisało tej nocy.Bardzo mnie kusi typ na Buffalo,które ostatnio miałem oglądać w starciu z rewelacją ostatnich spotkań,drużyną Ottawy.Buffalo zagrało z Senatorami świetny mecz,mimo,iż ponieśli porażkę,zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.Grając w pełnych składach,miażdżyli Senatorów w ataku,sposób konstruowania akcji stał na bardzo wysokim poziomie,jeśli dziś zagrają z takim polotem,a Rask będzie miał słabszy dzień to myślę,że mecz jest warty zagrania,choć osobiście zdecyduję się 5 minut przed meczem.Meczem,który na pewno postawie jest spotkanie Caroliny z Florydą,oczywiście na powoli wychodzących z dołku hokeistów gospodarzy.Staal and Jokinen świetnie sobie radzą ostatnimi czasy, w drużynie po dosyć długim czasie letargu,zaczyna coś trybić,po dwóch zwycięstwach na wyjazdach wracają na własny lód i dużą niespodzianka będzie dla mnie porażka z Florydą.Z racji tego,że obie drużyny są z jednej dywizji,więc tym bardziej motywacji nie powinno zabraknąć gospodarzom,którzy pod wodzą Stalla powinni rozjechać Florydę.


Carolina - Florida 1 2.25
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam

Ja ze swojej strony widze dzis Boston x2 w pinnacle wyglada to naprawde milo. W bramce znow Tuukka Rask, po ostatnim wzorowym wystepnie z Montrealem. Boston caly czas trzyma duza ilosc strzalow i do tego wreszcie wygral po zlej passie 10 spotkan. Jak dla mnie Kurs na Szable jest okrutnie niski i kompletnie nie potrafie znalesc odpowiedzi dlaczego? Przeciez ani nie sa na fali ani nie graja dobrze w obronie a na dodatek postawa Millera w bramce pozostawia wiele do zyczenia. Dzis Boston zagra napewno zmotywowany, bedzie chcial nadrabiac utracone punkty... Jesli chodzi o technike to moim zdaniem tez klase wyzej niz rywal... praktycznie Szable przed tym meczem nie maja jak dla mnie ani jednego As&#39;a pozatym iz graja we wlasnej hali...

Z takich wolnych przemyslen sadze takze, ze Calgary pokona ML Ottawe...

pozdrawiam
Do meczu z Montrealem (w którym notabene sam obstawiałem celnie jak się okazało zwycięstwo Bruins) także tak myślałem i skłaniałem się ku uwierzeniu Miśkom. Z Canadiens zagrali jednak po staremu ... ofensywnego stylu gry i liczby strzałów nie utrzymali, Habs przynajmniej przez dwie tercje byli dużo aktywniejsi no i mecz wygrał dla Bostonu bramkarz tak jak to miało miejsce do tej pory gdy wygrywali. W polu to nie ten sam Boston co w zeszłym sezonie, mimo że pokazywali w kilku meczech przed tym spotkaniem z Montrealem że coś się rusza to myślę że to jeszcze nie teraz. Buffalo ? Drużyna trzymająca określony poziom ze świetną obroną, we własnej hali ciężka po prostu - dodając będącego w formie Vanka może być niebezpiecznie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Masz racje ale mnie poprostu Miller nie przekonuje kompletnie tak jak Fleury. Szable tak jak Pingwiny strzelaja duzo i traca duzo, co za tym idzie...?! Marne wyniki... I dzis moze byc podobna sytuacje, jesli Tuukku zagra jak w meczu z Habs to i Vanek nie pomoze. .. poprostu stawiam w takim starciu na team ktory lepiej prezentuje sie w lini obrony i legitymuje sie golim w lepszej formie, a takiego widzialem Tuukka w ostatnim spotkaniu...
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Wprawdzie St Louis spisuje się u siebie beznadziejnie i bardzo dużo meczy przegrywa to dziś typuje ich zwycięstwo_Ostatnie mecze przegrane z bardzo silnymi zespołami (1:2 z Chicago,2:4 z San Jose) no i wcześniej jeszcze dwa remisy w regulaminowym czasie gry no i jednak końcowe przegrane.Liczę dziś na przełamanie gospodarzy ponieważ przeciwnik jak najbardziej w zasięgu no i ostatnio w niezbyt dobrej formie na wyjazdach (2 przegrane z Ducks i Kings).Licze na dobry mecz no i końcowe zwycięstwo gospodzrzy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Masz racje ale mnie poprostu Miller nie przekonuje kompletnie tak jak Fleury. Szable tak jak Pingwiny strzelaja duzo i traca duzo, co za tym idzie...?! Marne wyniki... I dzis moze byc podobna sytuacje, jesli Tuukku zagra jak w meczu z Habs to i Vanek nie pomoze. .. poprostu stawiam w takim starciu na team ktory lepiej prezentuje sie w lini obrony i legitymuje sie golim w lepszej formie, a takiego widzialem Tuukka w ostatnim spotkaniu...
Hmm Miller jest świetny ... według mnie ???? W Końcu bramkarz no 1 USA na IO, Thomas raczej zasiądzie jako backup ... No miał słabszy tydzień ostatni i miewa gorsze okresy ale to chyba każdy goalie, jak się otrząśnie to nie przepuszcza nic. Rask no tak czapki z głów myślę że to jego sezon będzie ale jak pisałem samym Raskiem wszystkiego wygrywać nie będą a w polu no kurde ubogo ...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Pisalem swojego posta na raty a po odswiezeniu strony zauwazylem ze nie jestem odosobniony ze swoim dzisiejszym typem (Marts, Pawlenty87 ????)

FLA@CAR Carolina ML (in regulation time) 1.813 Pinnacle 1-4 ✅

Na dzisiaj wybralem spotkanie rywali z Southeast Division, w ostatnich latach zazwyczaj to Canes byli wyzej, tym razem jest inaczej i to Panthers maja zdecydowanie wieksze szanse na playoffy. Na Wschodzie sytaucja w srodku tabeli jest bardzo napieta, miedzy 6. Montrealem a 12. Florida roznica to zaledwie 5 punktow. Ostatnio wszystkie zainteresowane teamy wygrywaly (Phila, Tampa, Boston, NY Rangers i Atlanta) natomiast Pantery najwidoczniej nie wytrzymuja presji - przegraly 3 ostatnie spotkania.. Na dodatek graja slabo, strzelaja malo bramek (12 goli w ostatnich 10 meczach, w kazdym z nich 2 gole lub mniej) i mysle ze w starciu z Hurricanes maja zdecydowanie mniejsze szanse na sukces. Ekipa Erica Staala nie gra pod taka presja co rywal, co wiecej jesli ten mecz wygra bedzie tracila do Panthers juz tylko 6 punktow, a przeciez do konca sezonu jeszcze 24 mecze i nigdy nic nie wiadomo;) Kto wie, moze bedzie jak w tamtym sezonie, kiedy to skreslane juz Canes przebojem wtargnely na 6. miejsce w konferencji (a sezon zakonczyly dopiero w finale konferencji). You never know;) W ostatnich spotkaniach Huragany prezentowaly sie calkiem niezle, prezentujac dosc efektowny, ofensywny hokej, w 8 meczach wygraly 6, strzelajac w tych zwycieskich srednio ponad 4 bramki na mecz. Do skladu wraca Tuomo Ruutu. Stawiam ML w regulaminowym czasie ze wzgledu na Mannego Legace, ktory wystapi w bramce Canes. Na pewno kazdy goalie ktory wystepuje w NHL to profesjonalista, jednak zawsze bylem sceptycznie nastawiony do tego nazwiska i nie chce ryzykowac ML OT included i rzutow karnych z jego udzialem, dlatego w przypadku doprowadzenia do dogrywki stawka jest zwracana.



single bets 13-11-1 [54%] -37,8 units
2-team bets 3-4-0 [43%] +141 units
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom