>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
cwq 0

cwq

Użytkownik
With 9:12 remaining in the period, some of the Prudential Center&#39;s lights went out. It was 8:18 p.m.

After eight minutes, the two teams were sent back to their dressing rooms. Probably no truth to the rumor that Devils GM Lou Lamoriello turned off the lights because of his team&#39;s performance up to that point.

The delay was 30 minutes old when Lightning GM Brian Lawton left the press box and headed downstairs.

Może już nie wznowią ????
 
rts 55

rts

Użytkownik
Jak wam to rozpatrzył bukmacher,bo mi napisali,że mecz odbędzie się dziś,kiedy na pewno nie odbędzie się.
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Mecz zostanie przełożony na inny termin,dzis napewno go nie dokończą , bo Diabły grają w Montrealu z Canadiens. Ciekawe czy bedzie rozegrany od nowa czy tylko 3 tercja przy stanie 3:0 dla Błyskawic?
Ostatnia informacja dotycząca meczu :
&quot;Announcement over PA that game has been postponed and will be rescheduled for a later date.&quot;
cokolwiek to znaczy :p

Na bwinie ciągle mam otwarty zakład,szczerze mówiąc to czekam kiedy go anuluja i rozliczą po 1.00,bo zagrałem to spotkanie w dublu z Buffalo Sabres.
Przynajmniej byłoby coś na plusie,bo dzis wtopki zaliczone na Lawinach i Płomieniach i Wyspiarzach,których zagrałem na singlu ( licząc naiwnie na fenomenalną dyspozycję DiPietro i łut szczęścia :p )
 
rts 55

rts

Użytkownik
Pirania ja podobnie wczoraj zagrałem i również liczę na anulowanie.Szczerze powiedziawszy najbardziej boję się,czy nie zrobią czego takiego,że policzą wynik z boiska...
U mnie na Unibecie został mi tylko ten mecz na kuponie i mam zakład otwarty.Jest napisane,że zagrają dziś,choć wiadomo,że tak nie będzie.Mam nadzieję,że już po dzisiejszym dniu anulują zakład.
EDIT:Już mecz anulowano ????
 
macready 56

macready

Użytkownik
ja na unibecie niedługo po anulowaniu meczu dostałem zwrot

mam pytanie gdzie oglądacie transmisje NHL?
na ESPN America sa to wiem, ale przez internet gdzies jest ten kanał ....?
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks⛔
Kurs: 2.10
Buk: Expekt
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 2:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Dzikusami i Jastrzębiami. Zespół gospodarzy zajmuje 19 miejsce z dorobkiem 45 punktów. Ich dzisiejsi przeciwnicy są liderem rozgrywek i uzbierali dotychczas 20 punktów więcej. Minnesota w poprzednich 6 spotkaniach wygrywała tylko dwukrotnie. Były to pojedynki z Los Angeles Kings oraz Calgary Flames. Przegrywali m.in. z Ducks, Devils, a także rewanż na nich wzięła drużyna z Los Angeles. Hawks legitymują się serią 5 zwycięstw pod rząd. I to nie były byle jakie wygrane, gdyż w każdym z nich Chicago strzelało 3 bramki więcej od swoich rywali. Nie mieli problemów z pokonaniem Diabłów, Kaczorów, z którymi to Minnesota przegrała. Oba zespoły spotykały się w tym sezonie 2 razy. Oba z tych meczy odbywały się na lodzie w Chicago. Gospodarze tamtych spotkań wygrali kolejno 3:1 i 4:1. Drugie z tych zwycięstw było całkiem niedawno, bo 6 stycznia. Nie sądzę, iż Dzikusów stać na nagłą podwyżkę formy i mam nadzieję, że Blackhawks na tym meczu nie skończą swej świetnej serii zwycięstw.

Z 1:5 zrobiło się 5:5...

Wynik: 5:5(6:5 po karnych)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas Stars - Columbus Blue Jackets -&gt; over 5,5 goal [1.91] ⛔
Wypada mi tylko przytoczyć moje słowa z poprzedniej analizy w której pisałem o Stars jako o zespole pięknie grającej w ofensywie i skupiającej się na dobrym rozegraniu krążka z przodu. Poprzednim razem pisałem że przewiduje że Dallas strzeli 4-5 bramek w tamtym spotkaniu i tak w istocie się stało, 4 bramki Dallas dało im zwycięstwo i znów zobaczyliśmy ładnie grające Gwiazdy które swoje mankamenty w grze obronnej potrafią skutecznie nadrobić w ataku wykorzystując świetne rozegranie w PP i szybkich napastników. Columbus to na tą chwilę zespół średni, troszkę poprawili w ostatnim czasie grę w obronie a także bramkarze Niebieskich Kurtek lekko wzięli się do roboty lecz nie jest to jakiś milowy skok w przód a po prostu tendencja wzrostowa. W dzisiejszym meczu sądzę jednak że górę weźmie pęd na bramki, i oglądniemy dobry mecz z wieloma golami. W dwóch poprzednich meczach w tym sezonie DAL - CBJ, padły wyniki underowe, czuje odwrócenie tendencji zwłaszcza że bramkarze obu ekip nie mają za sobą w tym sezonie wielu dobrych występów (Turco - Garon). Mam nadzieje że jedną z bramek strzeli jeden z moich ulubionych hokeistów czyli Rick Nash ????
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators -&gt; under 5 goals [2.29] ZWROT
W skrócie pisząc liczę na to że nie będzie komu tutaj strzelać bramek .. .a dokładniej chodzi mi o tych których w tym meczu zabraknie czyli ze strony Senatorów : Michalek , Speeza, Alfredsson (dwie pierwsze linie ataku zawodnicy stanowiący trzon ataku) a po stronie Huraganów : Cole, LaRose, Ruutu, Samsonov, Staal, Walker (również duża część graczy grająca w dwóch pierwszych liniach zespołu). Jak widać w ataku obu drużyn zabraknie wielu graczy, napastnicy którzy będą ich dziś zastępować są chcąc nie chcąc graczami z troszkę niższej półki a i przetasowania powstałe na skutek ubytków będą wpływały na niekorzyść czyli na brak zgrania nowo powstałych formacji. Mam nadzieje że dobry występ zanotuje Cam Ward i szczerze mówiąc muszę na to liczyć bo linia 5 bramek jest dosyć niska, ale po tym kursie warto spróbować. Senators powinni zagrać bardziej wyważony hokej podczas nieobecności swoich ikon w ataku, spokojne rozegranie meczu w środkowej tercji powinno przynieść rezultat underowy.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Siema Odisio ;)
Z typem na under w meczu Caroliny i Ottawy jak najbardziej się zgadzam i popieram go w 100%. Ale z typem pierwszym się nie zgodzę. W tym sezonie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami i dwa zakończone underami. Patrząc na historię spotkań na tafli Columbs to na 8 spotkań, tylko 3 razy padł over (wiem, że te staty sięgają aż roku 2005 ;). Columbs u siebie to drużyna zdecydowanie underowa, procent underów u siebie to aż 71,40%. Średnia bramek na mecz u siebie to: 5,14, ale warto zauważyć, że kiedy spotkanie kończyło się overem to kończyło się nie byle jakim overem, bo padało wtedy 6-9 bramek. Co do Dallas... ostatnie ich 10 spotkań kończyło się aż 7 razy underami. Tak więc moim zdaniem under w tym spotkaniu jest dużo bardziej prawdopodobniejszy niż to, że padnie powyżej 5,5 bramki.
Ale w tym meczu ciekawszym ciekawszą opcją wydaje się granie na Dallas. Kurs 2,04 ML na Dallas wydaje się być bardzo atrakcyjny. Dlaczego? Głównie dlatego, że Dallas ma po prostu jakiś patent na grę na tafli Columbs. CLB u siebie nie wygrali z nimi od 2007 roku! Ostatnio ich forma też nie zachwyca, więc moim zdaniem warto spróbować na nich zagrać.

Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
under 5,5
1,86 ✅
1 ML 2,04 ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pozwolę się wtrącić do dyskusji na temat zwycięzcy meczu Columbus - Dallas. Myślę że granie dziś na Gwiazdy jest dużym ryzykiem, po pierwsze Dallas od jakiegoś czasu bardzo słabo sobie radzi na wyjazdach i wygrywają bardzo sporadycznie, spoglądając w kalendarz gier można powiedzieć że tylko początek sezonu mieli udany pod względem gier wyjazdowych. Kolejna sprawa to postawa Kurtek, która na przestrzeni tygodnia znacznie się zmieniła i myślę że dwie wygrane na wyjazdach odpowiednio w Edmonton i Calgary nie mogą być kwestią przypadku, oczywiście zgadzam się z tym że Columbus był przez długi czas w głębokim kryzysie, jednak jak się okazuje wejście do bramki Garona, wzmocnienie defensywy Milanem Jurciną zaczyna przynosić oczekiwane efekty. Poza tym ciężko mi uwierzyć w to aby dziś Kurtki przegrały siódmy raz z rzędu na własnym lodzie. Ja ze swojej strony dla bezpieczeństwa oczywiście proponuje Money Line na gospodarzy, kursy są w okolicach 1.80 także myślę że warto.
Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
vdv jak sam zauważyłeś posługujesz się statami które sięgają aż 2005 roku a ja nie brał bym ich praktycznie pod uwagę nawet jeśli dotyczyły by tylko tamtego sezonu ???? W NHL sprawy zbyt szybko się zmieniają wręcz z tygodnia na tydzień nie mówiąc już o kilku latach - miesiącach. Dallas gra świetne mecze w ataku, Columbus to do niedawna najgorszy zespół ligi jeśli chodzi o tracone bramki i szansę na over są tutaj duże - także biorąc pod uwagę bramkarzy jacy dziś wystąpią
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Cóz Stars nie wygrało wyjazdowego meczu od 12 grudnia 2009,kiedy po OT pokonali Rekiny...wtedy z pewnością tez nie byli faworytami...
Szczerze mówiąc to mysle o zagraniu na Stars z podpórka,bo już od 10 spotkan nie remisowali,co jest dość długą przerwą jak dla nich :)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Oczywiście nie będę się kłócił z tak świetnymi znawcami NHL jak Odisio, czy JuanRoman, ale co do underu CLB zdania jednak nie zmieniam i taki też typ z tego spotkania zagrałem ;)
Do tego Chicago. Chicago u siebie spisuje się wyśmienicie (1 miejsce w &quot;Home table&quot;). Lider jak na razie w świetnej formie, 10 ostatnich spotkań i aż 8 z nich wygranych przez CHI. Anheim na wyjeździe spisuje się bardzo słabo, tylko 4 drużyny grają od nich gorzej w spotkaniach wyjazdowych. Ostatnio co prawda ich forma poszła trochę w górę, lecz nie wydaje mi się, że to wystarczy na będących w świetnej formie graczy CHI. Ostatnie spotkanie Chicago przeciwko Anheim wygrało aż 5-2. Więc faworyt jest tylko jeden.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oczywiście nie będę się kłócił z tak świetnymi znawcami NHL jak Odisio, czy JuanRoman, ale co do underu CLB zdania jednak nie zmieniam i taki też typ z tego spotkania zagrałem ;)

Do tego Chicago. Chicago u siebie spisuje się wyśmienicie (1 miejsce w &quot;Home table&quot;). Lider jak na razie w świetnej formie, 10 ostatnich spotkań i aż 8 z nich wygranych przez CHI. Anheim na wyjeździe spisuje się bardzo słabo, tylko 4 drużyny grają od nich gorzej w spotkaniach wyjazdowych. Ostatnio co prawda ich forma poszła trochę w górę, lecz nie wydaje mi się, że to wystarczy na będących w świetnej formie graczy CHI. Ostatnie spotkanie Chicago przeciwko Anheim wygrało aż 5-2. Więc faworyt jest tylko jeden.
Hahaha bez przesady vdv każdy ma prawo do swojego zdania, poza tym tylko dyskutujemy i wymieniamy się poglądami, co do tych &quot;świetnych znawców&quot; to myślę że jeszcze trochę nam brakuje ale jeśli szczerze napisałeś to tylko dziękować za to że nas w jakiś sposób doceniasz, a tak jak wspomniałem tutaj się raczej nie kłócimy :grin: i zawsze miło z kimś pogawędzić o spotkaniach, co tak naprawdę rzadko się tu zdarza.
Jeśli chodzi o Chicago to w pełni popieram inicjatywę, dużym zaskoczeniem dla mnie była wczorajsza porażka Chicago gdy już prowadzili 1:3, a Backstrom na 4 strzały zdołał obronić zaledwie jeden, a jednak ostateczny rezultat na korzyść Wild. Dziś Kaczki rywalem i na pewno będzie ciekawie, wrócił Selanne, wczoraj wygrana na gorącym terenie w Nashville, zapowiada się emocjonująco, jednak tak jak wspomniałeś Chicago ostatnio prezentuje się bardzo dobrze stąd też nie liczyłbym dziś na niespodziankę w tym meczu, jedynie trzeba się liczyć z remisem w regulaminowym czasie gry, gdyż to jest prawdopodobne.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dobra dyskusja służy tylko na plus ogółowi ;)
Co do Chicago to sam nie wiem, kursy na nich w tym sezonie są bardzo niskie i rzadko mam okazje na nich grać, ale muszę przyznać że jeśli dziś Ducks zwyciężą w czasie reg. to będę troszkę zaskoczony ???? Blackhawks zwłaszcza u siebie piekielnie mocni w tegorocznych rozgrywkach ...
OT jednak wykluczyć nie można ;)
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Ruutu jednak na tafli,pomimo że w previev byl na injury reports...mimo to po 1 tercji wynik bezbramkowy i co ciekawe to osłabiona Ottawa ( chodzi mi o absencje w liniach ataku ) oddaje wiecej strzałow i tylko dzieki dobrej postawie Warda Huragany nadal na zero z tyłu.Nie zapeszając po blamażu ze Stołecznym dzis dobrze spisuje sie Leclaire.
Wypada byc dobrej myśli co do wielce karkołomnego typu Odisio na under 5 w tym meczu...karkołomnego...no bo cóż czasem obu ekipom zdarza się troszke postrzelac..patrz Waszyngton - Carolina 3:6...czy Ottawa - Philadelphia 7:4 :p
Co do spotkania w Wietrznym Mieście...hm..no cóz kiedyś ta twierdza zostanie zdobyta i szczerze mówiąc to licze dzis na małą niespodziankę w Chicago,licząc na łut szczęścia i że Kaczory pozostana na gazie... z pewnościa wczorajsza porażka w Minesocie podziałała ciut deprymująco na Jastrzebie..a 4 win Anaheim z rzedu to szaleństwo jeszcze w gnieżdzie os :) no,ale to jest właśnie NHL ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom