>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets -&gt; Columbus win (ML) [2.20] ⛔
Columbus ma problem z bramkarzami, najlepiej pokazał to mecz wczorajszy przegrany przez nich z NYR aż 4-7. Trzy bramki wpuścił backup Garon a cztery ten pierwszy czyli Mason, mimo że obrońcy robią co mogą to jednak każdy może się w pewnym momencie załamać widząc wpadające do bramki krążki, takie które wpaść nie powinny. Bramkarze to jednak nie wszystko, a dziś grają przeciwko Montrealowi który z goalie także ma problemy a żeby było lepiej nie tylko z goalie, szereg kontuzji od obrony po atak sprawia że Canadiens stają się zespołem o mniej więcej połowę mniej wartościowym niż normalnie. Na bramce MTL Price którego nie raz już krytykowałem za małe rozgarnięcie w sprawach wydawałoby się podstawowych dla bramkarza, w bramce CBJ Garon a on miewa czasami przebłyski i myślę że wpuści mniej niż wczoraj czyli mniej niż 3. Już raz w tym sezonie grały obie ekipy i górą byli Blue Jackets 4-3, jak widać w meczu padło sporo bramek i dzisiaj także będzie zapewne podobnie. Najjaśniejszym punktem ekipy Niebieskich Kurtek był ostatnimi czasy Huselius zdobywając punkty w ostatnich 5 meczach tej ekipy, ogólnie oba zespoły nie grały w ostatnich starciach źle ale często brakowało tego czegoś, Columbus jak już pisałem płaci cenę za słabą formę bramkarzy często przegrywają mecze które powinni wygrać - Montreal który fatalnie sezon zaczął teraz być może znów wkroczy na złą drogę bo kontuzje ich nie omijają i tylko ambicja graczy dalszych linii powodowała zdobywanie ostatnio punktów. Kurs na CBJ całkiem dobry więc można spróbować.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja ma troszke odmienne zdanie... i faworyta upatrywalbym w Habs...
Faktycznie bramkarzy maja kiepskich, ale ostatnie wystepy pokazaly, ze nie najgorszych. Wygrana z Capitals i swietna postawa Price&#39;a oraz porazka w DET ktora wynikac mogla poprostu ze zmeczenia po meczu z Capitals. Byl to swietny mecz i bardzo szybki, sporo gier PP, duzo walki na bandach, 60 minut bitwy... Sadze, ze w mecz z DET zabraklo sil i troche szczescia bo przeciez 2-3 to niezly wynik jesli mozna tak anzwac porazke. Porazki Columbus&#39;a upatrywalem wlasnie w starciu z Montrealem, wczoraj liczylem, ze stac ich na remis, a tym czasem dostaja worek bramek. Montreal ma troszke kontuzji ale bez tragedi jak dla mnie, tym bardziej, ze wiekszosc nazwisk znajduje sie juz tam wczesniej przed meczem z WSH czy DET. Jak dla mnie gospodarze w ostatnich spotkaniach pokazali walke i serce... Mysle, ze dzis nie beda mieli problemow z Blue Jackets, ktorzy grali wczoraj i beda mieli w pamieci ciagle wyjaca syrene po stracie bramki w hali Straznikow...
Jak dla mnie Montreal 60&#39; ( DNB)
pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja mam również odmienne zdanie, ale szedłbym tropem Odisio lecz jedynie w kwestii rozstrzygnięcia się pojedynku w OT lub SO. Moja propozycja to remis w regulaminowym czasie gry.
Wczorajsza porażka Kurtek może wpłynąć jeszcze bardziej motywująco na drużynę, nie wydaje mi się by tak mocno rozpamiętywali &quot;sygnał syreny&quot;, mieli pecha gdyż Mason po raz kolejny miał gorszy dzień, Garon co prawda wejścia też nie miał zbyt udanego, jednak gdy broni od początku meczu jego staty wyglądają o wiele lepiej. Piszę o tym dlatego, że dziś to prawdopodobnie Mathieu wyjedzie jak no. 1.
Gospodarze ostatnio prezentują się z bardzo dobrej strony i kto wie czy gdyby nie &quot;głupie&quot; zachowanie Laraque (kara na 6 min podczas której, MTL straciło dwie bramki) Habs mogliby sobie swobodnie poradzić z Detroit.
Inna sprawa, że Carey Price ostatnio wszedł na właściwy tor i zachwyca swoimi paradami.
O Kurtkach obszerniej rozpisywałem się wczoraj więc nie będę się powtarzał, jednak warto w tym miejscu dodać, że Jackets mają straszne wahania jeśli chodzi o wyniki. Dziś przyjdzie im zagrać z drużyną, która w tamtym sezonie większość meczy kończyła wynikami mocno overowymi, zaś w tym sezonie raz po raz gracze Habs notują wyniki w okolicach poniżej 5 bramek. Także spodziewam się tu wyrównanego spotkania z małą ilością bramek, które nie będzie miało rozstrzygnięcia w 60 minutach gry. :spokodfhgfh:
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
New York Islanders - Philadelphia Flyers

Typ 1
2.85​

Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w Nassau Coliseum gdzie przyjadą Flyers, a NY w końcu zagra we własnej arenie, ponieważ ostatnie 7 meczy rozegrali na wyjeździe notując aż 4 OT. Jeśli chodzi o grą Islaners na własnym lodzie to trzeba przyznać, że odkąd zaczęli znowu grać to w domu potrafią walczyć z silniejszymi ekipami min pokonali Sabers które w jeszcze w tedy grało doskonale, nie ulegli również Oilers,Thrashers oraz pokazali klasę w meczu derbowym z Rangers. W ekipie Wyspiarzy najlepiej prezentują się rookie John Tavares, który bardzo odmienił styl ofensywny oraz LW Matt Moulson, on zaś doskonale rozumie się z swoim centrem. Obrona NY choć to nie idea, ale też do najgorszych nie należy, najjaśniejszym punktem w niej jest Mark Streit. Islanders dysponują dwoma, a nawet trzema dobrymi bramkarzami, Dwayne Roloson, Martin Biron i Rick DiPietro. W meczu z lotnikami prawdopodobnie zagra Biron z GAA 2.8 i SV 912, Martin ma coś do udowodnienia wobec Flyers. Czas na Phile, a wiec ekipie z Pennsylvanii nie idzie w tym sezonie najlepiej wiecej się spodziewałem po nich. Lotnicy nie mogą złapać właściwego rytmu, grają w kratkę, gdy wydaje się, że wyjdą na prostą to znowu przegrywają mecze, szczególnie na wyjeździe. Ostatnie 6 meczy to 4 porażki i 2 wygrane, przegrali z Sharks, Avalanche i Coyotes. Najlepiej prezentują się centrzy Mike Richards i Jeff Carter, a w obronie bryluje doświadczony Chris Pronger. W bramce Ray Emery, który na dobre zadomowił się pomiędzy słupkami. Philadelphia na to spotkanie nie wystąpi w pełnym i mocnym składzie, bowiem nie zagra Blair Betts, Arron Asham, Simon Gagne, Darroll Powe oraz pierwszy RW Danny Briere, który został zawieszony na dwa najbliższe mecze, za wejście które spowodowało kontuzje Scotta Hannan&#39;a. Wg mnie to Islanders ma większe szanse na zwycięstwo, to już nie ta sama ekipa co rok temu, hokej jaki prezentuje jest w stanie pokonać Lotników
Proponuje również
Minnesota Wild - Boston Bruins 1 @ 2.85
Możliwe że w Bruins nie wystąpi Thomas,a wyjdzie Tuukka Rask, który jest nie pewny pomiędzy słupkami.

Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 1 @ 2.40
Oilers w końcu powrócili kluczowi zawodnicy i od razu inny zespół. Nawet w meczu z CHI zaprezentowali się przyzwoicie, a LAK zaczyna tracić rytm i dodatek kontuzja Ryana Smyth&#39;a.

Dallas Stars - St.Louis Blues 2 @ 3.10
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Na wstepnie to w bramce Bostonu napewno wystapi Rask, po drugie wystepuje w niej nie poraz pierwszy ostatnio, po trzecie jest bardzo pewnym punktem;)
No ja niestety ale nie moge zgodzic sie z typem na NYI, a zachwile wyjasnie dlaczego... Lotnicy to bardzo dobry zespol, ktory w tym sezonie moim zdaniem jest mocny jak nigdy. Trzy ostatnie mecze bardzo slabe w wykonaniu tego zespolu, jednak wydaje mi sie, ze podziekowac mozna za to goli&#39;emu, ostatnie spotkanie bylo w zasiegu reki, jednak Emery postanowil inaczej. Dzis w bramce gosci zmiana ktora moim zdaniem wyjdzie na dobre, czas zeby Emery odpoczal... W obronie rozdaje karty Pronger, atak takze gra bardzo dobrze, co mozna bylo zauwazyc w meczu z Lawinami. Co sie tyczy NYI... kompletny bajzel w obronie, widzialem ostatni mecz z Klonowymi i przyznam sie, ze bylem ciezko zdziwiony, ze mecz zakonczyl sie tylko 3-3 a pierwsza tercja 0-0. Bledy jakie popelniala obrona NYI to glowa mala, patrzac obiektywnie to i TML nie byli lepsi, ale mowa o NYI. W ataku jest Moulson + Tavares i to oni glownie graja dla Islanders. Mysle jednak, ze dzis wlasnie ta dziurawa obrona odda punkty ekipie Lotnikow. Jak dla mnie Lotnicy 60&#39; ( DNB) kurs lekko ponad 1.7 w pinnacle.
Z takich wolnych przemyslej proponuje takze:
Colorado Avalanche - Nashville Predators 1 ( DNB)
Minnesota Wild - Boston Bruins 2 ( DNB)
Florida Panthers - New York Rangers 2 ( DNB)
pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington Capitals vs Buffalo Sabres
Typ: 1 (2.20)
Buk: bet365​



Dzisiejsze spotkanie będzie z pewnością na przełamanie dla jednej z drużyn, obie ekipy mają za sobą po trzy porażki z rzędu. Teoretycznie gorzej sytuacja wygląda w drużynie WSH ponieważ mamy tu długą listę kontuzjowanych na czele z Seminem i Knublem, po stronie gości nie pewny jest występ Drew Stafford&#39;a.
Wydawało się że po powrocie Ovechkina, wszystko wróci do normy i Capitals nadal będą gromić i pokazywać swą siłę ofensywną, jednak rzeczywistość okazuje się brutalna i sam powrót Alexa póki co niewiele wniósł. Dziś drużyna ze stolicy na pewno będzie w lepszej sytuacji niż goście, gra przed własną publiką co w takich momentach może być jedynie dużym plusem na korzyść. Ostatnie porażki to głównie sprawa drużyn z Kanady (MTL, TOR i OTT). Największym problemem WSH jest obsada bramki, ani Varlamov ani Theodore nie zachwycają od początku sezonu, stąd też nie można się dziwić iż Caps tracą tyle bramek, oczywiście całej winy nie można zwalić na bramkarzy ponieważ defensywa też ma swoje grzeszki, a pod nieobecność Jurciny formacje defensywne tracą dużo na wartości.
Jeśli chodzi o Szable to oprócz porażki z Bostonem 1:2, można powiedzieć że pozostałe dwie odbiegają w dużym stopniu od tego do czego przyzwyczaiło swoich kibiców Buffalo. W dwóch spotkaniach Sabres stracili 11 bramek, co może oznaczać poważne zaburzenia w grze defensywnej. Ostatni raz Buffalo miałem okazje widzieć w spotkaniu z Bostonem i tam sprawiali wrażenie drużyny dość dobrze poukładanej zwłaszcza przy grze w osłabieniu. Sądzę że dziś Szable nie będą stroną dyktującą warunki i wynik w dużej mierze będzie zależał od Millera i defensywy.
Mam świadomość iż nie jest to łatwy mecz do typowania jednak sądzę, że atut własnego lodu i może jakiś błysk geniuszu Ovechkina da zwycięstwo drużynie gospodarzy w regulaminowym czasie gry.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Minnesota Wild - Boston Bruins 1 @ 2.85
Możliwe że w Bruins nie wystąpi Thomas,a wyjdzie Tuukka Rask, który jest nie pewny pomiędzy słupkami.


Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 1 @ 2.40
Oilers w końcu powrócili kluczowi zawodnicy i od razu inny zespół. Nawet w meczu z CHI zaprezentowali się przyzwoicie, a LAK zaczyna tracić rytm i dodatek kontuzja Ryana Smyth&#39;a.


Dallas Stars - St.Louis Blues 2 @ 3.10

Fajne kursy ciekawe z jakiego buka, bo chętnie bym się do takiego zapisał
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Fajne kursy ciekawe z jakiego buka, bo chętnie bym się do takiego zapisał
Już Ci piszę kolejno...
Dats13 napisał post o godzinie 17:52.
W tym momencie:
Minnesota @2.85 w betssonie było do 19:20
Edmonton teraz możesz zagrać po @2,40 w betssonie, Centrebet @2,42 nawet.
St. Louis teraz możesz pograć po @3.05 w unibecie.
Jak widać niewielkie odchylenia są od tego co podał Dats13.
Nie wiem czy to post &quot;czepialski&quot;?
Można poszukać i znajdzie się takie kursy...
Tak przy okazji zachęcam do zapoznania się z &gt;&gt;&gt; Regulamin tego działu &lt;&lt;&lt;.
3. W treści typu muszą się znaleźć kursy na dane spotkanie i nazwa bukmachera od którego pochodzą te kursy a także chociaż krótki komentarz.
Jeśli będzie się pisało buka z którego bierzemy kurs wtedy nie będzie wątpliwości.
-------------
Co do meczów to sam uważam, że dziś warto zainwestować w Dallas. Dla Gwiazd mecze z St. Louis to zawsze mecze z dreszczykiem. Mimo, że nie jest to rywal z wyższej półki to pojedynki są na prawdę ciekawe. Dallas ostatnio całkiem nieźle sobie radzą. Po słabym początku teraz idzie im trochę lepiej i dziś mam nadzieję podtrzymają dobrą grę. Kurs ciekawy na reg. time win. @2.10 w betssonie, bet365, pinnacle.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do meczów to sam uważam, że dziś warto zainwestować w Dallas. Dla Gwiazd mecze z St. Louis to zawsze mecze z dreszczykiem. Mimo, że nie jest to rywal z wyższej półki to pojedynki są na prawdę ciekawe. Dallas ostatnio całkiem nieźle sobie radzą. Po słabym początku teraz idzie im trochę lepiej i dziś mam nadzieję podtrzymają dobrą grę. Kurs ciekawy na reg. time win. @2.10 w betssonie, bet365, pinnacle.
Popieram. Dallas grają bardzo fajny miły dla oka hokej, u siebie są jeszcze groźniejszy zaś nutki to co zawsze czyli ligowa przeciętność, warto &quot;ryzykować&quot; na Stars bo są potencjalnie ekipą lepszą. Jest dzisiaj zresztą taka oferta że naprawdę każdy może wybrać coś dla siebie ;) Wszystkim powodzenia !
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To jeszcze ja raz napisze, wlasnie odnosnie tych Nutek, ja bym uwazam na Nutki, gdyz w meczu z Boston&#39;em daly znac, ze nadchodzi czas wygranej. Mason kilka switnych interwencji, a sami goscie nie mieli takiej latwej przeprawy jakby moglo sie wydawac po wyniku. Troszke nawalil goli Nutek natomiast atak byl bardzo grozny... Ja bym obstawial Nutki +0.5 60&#39; ;)
Pozdrawiam.
Kiedy ja sie naucze, ze LM to sie oglada a nie typuje;)?!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis nastawiam sie na WIN Ottawy, wczoraj zagrali mimo porazki bardzo ladny mecz. Ottawa oddala &quot;okolo&quot; tyle samo strzalow na bramke co NJD, mecz byl zaciekly az zaczynalem nabierac obaw, ze NJD tego nie zmeczy...Ladny mecz zagral goli Ottawy. Columbus nadal nie moze sobie poradzic z bramkarzem mimo zmiany w meczu z Montrealem, znow dostali baty, szkoda troche kurtek, poniewaz atak gra jak powinien a nawala defensywa na czele z goli&#39;m. Jesli nic sie nie zmieni, w postawie kurtek to nie daje im zbyt wielkich szans na dzisiejszy wieczor. Ottawa ma swietna passe we wlasnej hali jesli chodzi o ostatnie mecze, w zespole zabraknie najprawdopodobniej Fisher&#39;a. Polecam typ Ottawa ( DNB) 1.758 w pinnacle...
Mysle takze, ze fajnie wygladalby typ na over w meczu VAN i LAK, ale to tak tylko do namyslu, ja osobiscie biore Ottawe ( DNB)
pozdrawiam.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Columbus nadal nie moze sobie poradzic z bramkarzem mimo zmiany w meczu z Montrealem, znow dostali baty, szkoda troche kurtek, poniewaz atak gra jak powinien a nawala defensywa na czele z goli&#39;m. Jesli nic sie nie zmieni, w postawie kurtek to nie daje im zbyt wielkich szans na dzisiejszy wieczor.
Zgadzam się w 100% z tym, że Ottawa jest faworytem w tym meczu.
Ja na ten mecz proponuje typ na strzelca bramki i jest nim Spezza, który choć dotychczas strzelił tylko jedną jedyną siatkę to kurs jaki wystawił DoxxBet jest warty zagrania bo 4.50 nie chodzi drogą. Jason ma bardzo duży potencjał, ale ostatnio trochę pokazuje nam się z słabszej strony. Jego partnerzy z linii Alfredsson jak i Michałek są graczami na poziomi i potrafią doskonale obsłużyć swojego centra. Chyba w zdobyciu bramki przez Spezze najbardziej może pomóc obrona Kurtek, jak pisał Seku(L)ar defensywa Columbus ciągle zawodzi, a Mason i Garon jak na razie potrafią przegrać mecz. Wg mnie Jasonowi napotyka się możliwość przełamania się, a kurs 4,5 jest warty zagrania.

19&#39; Spezza J. (Winchester J. + Kovalev A)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja panowie zaprezentuje odmienne zdanie, oglądałem Columbus w kilku ostatnich starciach i zaimponowali mi, niedawno pisałem że Detroit świetnie grają w tercji rywala i ich gra w ofensywie to cud i miód krążek z prawej na lewą świetna płynność i szybkość .. cóż jak zobaczyłem Columbus w starciu przeciwko Montrealowi a wcześnie także przeciwko Rangers to strasznie podobała mi się gra w ataku tej drużyny - styl bardzo podobny do DET. Mecze oczywiście przegrali ale dosyć nieszczęśliwie niestety ich bramkarze nie potrafili stanąć na poziomie kolegów z innych pozycji i to oni im zawalali mecze. Jednak w NHL jest tak że nic nie trwa wiecznie i w końcu bramkarska niemoc także się odwróci, Mason który dziś zagra może w końcu udowodni że świetny poprzedni sezon to nie przypadek. Ciekawy pojedynek jeśli chodzi o Special Teams, CBJ są świetnymi egzekutorami gier w przewadze (dużo to ma wspólnego ze znakomitym zgraniem zespołu w ataku o czym napisałem) i praktycznie w każdym meczu z PP pada dla nich bramka, Ottawa natomiast bardzo rzadko ma okazje grać w Power Play a skuteczność w nich mają co najwyżej średnią. Dodając do tego brak kilku ważnych dla Senators graczy (Kovalev, Leclaire, Neil, Volchenkov) moim zdaniem opłaca się &quot;ryzykować&quot; grę na Niebieskie Kurtki.
Columbus ML [2.10] Pinnacle Sports ⛔
 
marts 29,9K

marts

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z Odisio,miałem okazję oglądać ostatnie dwa pojedynki kurtek,bardzo dobra szybkość,fajne zgranie,ładny dla oka hokej,wnoszący dużo zagrożenia pod bramka przeciwnika.Tak jak wspomniał mój przedmówca,Senatorowie dziś wystąpią w mocno okrojonym składzie,dlatego tym bardziej polecam typ na Kurtki.Nie będę powielał analizy Odisia,z grą jaką prezentuje Columbus na pewno dzisiejszej nocy warto na nich zagrać:

Ottawa-Columbus 2 2,6
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres Flyers -1.5 (3,50)

Dzisiaj mecze w NHL już od 18:00, ponieważ obchodzony jest dzisiaj w Stanach Dzień Dziękczynienia. Mój wytypowany mecz odbędzie się o 19:00 i zmierzą się w nim zawodnicy z Philadelphii oraz Buffalo. Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio rozgrywali serię meczów wyjazdowych. Z 5 spotkań wygrali tylko dwa z Los Angeles oraz Islanders. We własnej hali radzą sobie w miarę przyzwoicie, ponieważ na 12 spotkań udało im się wygrać 8. Z ośmiu wygranych cztery było odniesione dwoma lub więcej bramkami. Co ciekawe oba zespoły nie tak dawno spotkały się w Philadelphii górą wówczas byli przyjezdni wygrywając 3:2. Jeżeli chodzi o najlepszy zawodników gospodarzy na których powinniśmy zwrócić baczną uwagę w dzisiejszym meczu są to na pewno Danny Briere (10G, 6A), Jeff Carter (9G, 13A) oraz Mike Richards (10G, 11A). Są to bez wątpienia najbardziej wartościowy zawodnicy zarówno w tym sezonie jak i w ostatnich meczach. Jeżeli chodzi o kontuzje to na pewno nie zobaczymy dzisiaj Simona Gagne oraz Arrona Ashama. Zespół popularnych Szabel ostatnio zdecydowanie bez formy. Przegrali poprzednie cztery spotkania ogólnie oraz cztery na pięć ostatnich meczy na wyjazdach. Widać, że pogubili się troszkę, gdyż wcześniej prezentowali się bardzo dobrze. Jedyną wygraną wyjazdową z tych wspomnianych 5 spotkań była wygrana w Philadelphii. W pozostałych czterech spotkaniach przegrywali minimum dwoma bramkami. Jeżeli chodzi o ofensywne poczynania Sabres to trudno teraz wskazać jakiś zawodników, którzy w ostatnim czasie trzymali poziom. Jeżeli chodzi o strzelców to zdecydowanie nr 1 jest Thomas Vanek, który zdobył do tej pory 7 bramek. Najlepiej punktującym zawodnikiem jest natomiast Tim Connolly, który zdobył 4 bramki i zaliczył 11 asyst. Na liście DTD znajduję się Mike Grier i jego występ w dzisiejszym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. W bramkach powinniśmy zobaczyć Raya Emeryego po stronie Flyers oraz Ryana Millera po stronie Buffalo. Takie zestawienie zwiastuje małą ilość bramek, gdyż obaj bramkarze to fachowcy. Jednak znacznie gorzej prezentuje się ostatnio Miller. Według mnie gospodarze powinni pokonać dzisiaj zawodników Buffalo. Jeżeli zaprezentują się solidnie z tyłu to handicap powinien wejść. Tym bardziej, że Buffalo razem z St Louis jest drużyną, która strzela najmniej bramek w lidze. Dla porównania goście zdobyli do tej pory 54 bramki, a gospodarze, aż o 21 więcej. Także do boju Flyers, bo gra z takim kursem jest warta świeczki!

Kurs z: Ladbrokes
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Boston Bruins - New Jersey Devils 1 @ 2.35 Expekt
Już za godzinę dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w TD Banknorth Garden gdzie przyjedzie ekipa z Jersey. Faworyt w tym meczu wg mnie to Bruins, którzy po 4 wyjazdach wracają na własne lodowisko. Niedźwiedzie w koncu skompletowali swój skład, po 5 tygodniach pauzy powraca bowiem kluczowy napastnik Marc Savard, a ile jest warty dla Bostonu ten center pokazał ostatni czas. Prawdopodobnie dziś wystąpi też LW Millan Lucic. NJ po rewelacyjnej dyspozycji, ostatnio straciło rytm i przegrało z Stars, Preds, Flyers. W ekipie Diabłów na pewno nie wystąpi obrońca Johnny Oduya, oraz dwóch centrów Dainius Zubrus i Rob Niedermayer. W Devils znakomicie prezentuje się Zach Parise i Travis Zajac, którzy razem zdobyli już 49 pkt. Właśnie ich obrona Bostonu musi się najbardziej obawiać. W bramkach Martin Brodeur i Tim Thomas choć ma problemy z dłonią to jednak powinien dziś wyjść. Bruins w końcu zaczyna grać i dziś przed nimi ważny sprawdzian,
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja niestety ale nie zgodze sie z twoim typem, ja gram odwrotnie... Dla mnie zdecydowanym faworytem jest NJD. NJD wychodzi z lekkiego kryzysu, zagrali bardzo dobry mecz przeciwko Ottawie ktora jest na fali. W Bostonie zawsze grali dobrze, a Niedzwiadki w tym sezonie we wlasnej hali slabo... teraz maja 4W na wyjezdzie ale przeciwko Nutka juz tak latwo nie bylo, stad nie dodtykalem wogole meczu z Dzikusami, a tym czasem Boston znow gora lecz nie bez problemow. Znow zabraknie Lucic&#39;a a byl on dobrym wzmocnieniem zespolu z Bostonu. W bramce wystapi Thomas ktorego forma jest wielkim znakiem zapytania. Uwazam, ze dzis wygraja goscie, ale nie zdziwie sie jak zobaczymy remis.
Jak dla mnie NJD ( DNB) pinnacle ma ladny kurs 2.130, w pierwszej wersji mialem grac +0.5 ale kurs spadl po poludniu z 1.833 na 1.667. Troche maly...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Niestety nie bo dla mnie to No bet, co do innych mysle, ze warto zagrac teraz na Dzikusy ( DNB) ktore zagraly swietne zawody przeciwko Bostonowi. Nowy trener i jak narazie wyniki marne, lecz niby Lawiny takze zaczely z kopyta a teraz zgasly. Anderson takze nie broni juz jak na poczatku. Avalanche jak dla mnie wysponuje lepsza sila ognia jednak nie zapominajmy kto broni w Wild;)
No i Pingwiny... takze (DNB), NYI w meczu z Lotnikami zagrali w obronie jak w Meczu z Klonowymi, jak sie skonczylo wiemy wszyscy, wogole mozna podziwiac NYI, ze z tak dziurawa obrona wogole cos potrafia ugrac. W Pinginach mamy Crosby&#39;ego i Malkina, mysle, ze oni nie pogardza bledami obrony NYI;)
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom