>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings -&gt; Detroit win (60min) [2.15] ⛔
Kolejny mój bet przeciwko Colorado ???? Ktoś może powie że się uczepiłem i nie chce odpuścić ale zapewniam że nie jest tak, wszystkie dzisiejsze spotkania (których jest duuużo) przeglądnąłem i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że typ na zwycięstwo Detroit wydaje mi się jednym z lepszych. Powody ? Po pierwsze zmiana na bramce, ostatnio ja a także cała rzesza fanów Red Wings liczyła na przebudzenie się Osgooda, na jego występ przełamujący dosyć nijakie i słabe występy w tym sezonie - nie udało się i moim zdaniem dobrym ruchem jest wpuszczenie do bramki Howarda, być może on wykorzysta tą szansę bo bardzo często tak właśnie bywa. Powód numer dwa - to jest rewanż, kiedy dwie drużyny w NHL grają ze sobą dwukrotnie w okresie kilku dni mają świeżo w pamięci ten poprzedni pojedynek. W ostatnim meczu Colorado sensacyjnie pokonało Detroit i to na lodowisku w Detroit, myślę że nie ujdzie to uwadze hokeistom Czerwonych Skrzydeł i będą oni grali na podwójnej motywacji. Powód numer 3 podtrzymywany jeszcze z wczoraj wpis o możliwym &quot;przemęczeniu&quot; Andersona, jak widać coś w tym chyba było bo im dalej w sezon tym Anderson puszcza bramek więcej, wczoraj w swoim 10 z rzędu występie puścił aż 4 bramki i jeśli tą tendencję utrzyma to Detroit będzie miało ułatwione zadanie. Podkreślam że podaje ten powód głównie dlatego że coś musi być na rzeczy skoro już wcześniej asygnowany do gry był Budaj i tylko i wyłącznie z powodu choroby nie wystąpił wczoraj i nie wystąpi dziś - może to oznaczać że sam Anderson lub trener Avs widzi że potrzebny jest oddech temu pierwszemu goalie. Pojawiła się też kontuzja groźnie wyglądająca Tucker&#39;a we wczorajszym pojedynku przeciwko CAR, a no właśnie i wczorajszy pojedynek mógł także w nogi zawodnikom Colorado wejść, Detroit mogło przygotowywać się do tego rewanżu dłużej a co za tym idzie lepiej. Dla DET to drugi z pięciu niezwykle ważnych meczy wyjazdowych, w pierwszym ulegli Phoenix i patrząc na dotychczasowe poczynania Red Wings w lidze można by się zacząć zastanawiać czy to ta sama drużyna co przed rokiem,dwoma itd. Cieszy z pewnością powrót Datsyuka który od razu dał się zauważyć w grze (m.in dwie asysty), cieszy że Zetterberg wygrywa wznowienia, zawodzą młodzi Ci którzy mieli wspomagać gwiazdy - Ville Leino, Justin Abdelkader, ale z młodymi tak to już jest że forma często chwiejna więc nie spisywałbym ich na straty bo może trafić się fenomenalny mecz któremuś z nich. To już nie są żarty i Detroit chcąc poważnie traktować swoich fanów nie powinno dopuścić tu do niespodzianki. Moim zdaniem Skrzydła wygrają.
Calgary Flames - Edmonton Oilers -&gt; Calgary win (60min) [2.00] ✅
O co będą walczyć hokeiści obu drużyn ? A no o to żeby dotrzymać kroku w dywizji Colorado Avalanche ???? Przed sezonem ten scenariusz wydałby się niczym z filmu science fiction ale teraz jest to rzeczywistość. Chociaż wobec tego czego ja osobiście się spodziewam czyli powolnego spadku formy Colorado gra tutaj idzie o pierwsze miejsce w Northwest Division. Zaraz na początku miesiąca gdy liga startowała oba zespoły spotkały się i to aż dwukrotnie i dwukrotnie minimalnie lepsi okazali się hokeiści Calgary (oba rezultaty po 4-3). Edmonton nie potrafiło wygrać z Flames na własnym lodzie więc ciężko mi uwierzyć że na lodowisku rywala będzie lepiej - zwłaszcza wobec absencji dwóch ważnych obrońców (Sheldon Souray, Steve Staios) a także części linii ofensywnych (Gilbert Brule, Fernando Pisani). Zespołowi Edmonton któremu ostatnio powodziło się dobrze (jednak były to mecze u siebie, a na wyjazdach to już całkiem inna opowieść) może zabraknąć głębi wobec tylu kontuzji, chociaż trzeba przyznać że ich pierwsza linia : Hemsky, Penner, Gagner - ostatnio spisywała się znakomicie. Calgary przegrało tylko raz u siebie i myślę że zrobi wszystko aby nie przegrać w meczu przeciwko innemu kanadyjskiemu rywalowi. Dobra obrona na czele z Phaneuf&#39;em powinna zneutralizować pierwszą linie EDM, w ataku jestem o Płomienie spokojny, są oni jak do tej pory najskuteczniejszą drużyną ligi jeśli chodzi o PP i w ogólnej klasyfikacji zdobyli najwięcej bramek (biorąc pod uwagę średnią bramek na mecz)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers -&gt; Vancouver win (60min) [2.00] ✅
Mimo że wczoraj Vancouver wygrało z Toronto mnie osobiście nie zachwyciło, poprawna gra podczas gdy na lodzie były wyrównane siły i znaczna przewaga podczas gry w power play. Toronto miało swoje okazje ale świetnie dysponowany był Luongo który był w sumie o włos od odnotowania swojego pierwszego w sezonie SHO, taka dobra forma bramkarza Orek cieszy mnie bo znaczy to że Luongo wszedł już w sezon i takie wpadki jak na początku rozgrywek będą mu się zdarzały bardzo rzadko. Dziś spodziewam się lepszej gry Canucks, mając w pamięci że wciąż grają bez Schneidera i Demitry a także Daniela Sedina jestem pełen podziwu dla i tak poprawnej gry tego zespołu. Dziś spotkają się z zespołem równie mocno a może bardziej osłabionym o czym pisałem wczoraj - Edmonton. &quot;Edki&quot; niczym nie zachwyciły we wczorajszej rywalizacji przeciwko Calgary, Flames pokonali ich w sumie gładko bez większego oporu i mam prawo sądzić że dużo od wczoraj się nie zmieniło więc także i dziś Oilers będą na tle Canucks nijacy. Co więcej w bramce EDM na dziś bardzo prawdopodobne że wystąpi back-up czyli Deslauriers, po tym jak wczoraj 5 bramek wpuścił Khabibulin. Vancouver jest drużyną oddającą mnóstwo strzałów na bramkę podczas meczu, nastawioną z definicji na atak i zdobycze bramkowe - myślę że nie przegapią takiej okazji jaką jest wystawienie gorszego bramkarza na mecz z nimi. Oilers zaś zupełnie odwrotnie, strzelają bardzo mało i raczej czyhają na błędy rywali - dziś mogą się nie doczekać bo według mnie VAN stać na trzecie zwycięstwo z rzędu zwłaszcza że grają u siebie.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets
Typ: Los Angeles Kings -1,5
kurs: 3.20
buk: bet365
Analiza:
Obie ekipy grały ze sobą dosc niedawno, było to 18 października ,a gospodarzami byli dzisiejsi goscie,którzy wygrali 4-1 .Wiecej pracy w tamtym spotkaniu miał mimo wszystko Mason ,który obronił 27 strzałów puszczajac tylko 1.Natomiast Quick puscił aż 4 gole broniąc 20 strzałów.
Dziś do głosu dojdą Królowie z Los Angeles ,których mam nadzieje do zwyciestwa poprowadzi Kopitar,najlepszy strzelec gospodarzy,który ma na koncie 8 goli i 11 asyst.
Kings własnie od wspomnianej porażki z Kurtkami wygrała kolejne 3 mecze i dzis stoja przed szansą powiekszenia swojego konta o kolejne zwyciestwo.
Droźny jak zawsze bedzie Nash ,który w ostatnim spotkaniu zdobył 2 gole.Jest on najlpeszym strzelcem Kurtek.Ma na koncie 6 goli i 8 asyst.
Słabą stroną ostatnimi czasy Columbus stała sie obrona.W ostatnich 3 meczach starcili az 16 goli co niestawia ich w dobrej pozycji przed dzisiejszym spotkaniem z Kings,którzy z pewnoscią bedą dziś bombardować bramke Masona.
Stawiam na pewne zwyciestwo Kings i myśle ze dopisza dziś kolejne zwyciestwo gładkim pokonaniu Kurtek.
 
P 0

peter-classic

Użytkownik
[To jest mój pierwszy post więc z góry sory jeżeli coś pomieszam i będę zobowiązany za poprawienie mnie w błędnej kwestii]

Mecz: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: wygrana Chicago Blackhawks
Kurs: 1.85
Buk: Expekt

Minnesota na dzień dzisiejszy to zespół tylko i wyłącznie własnej hali - na trzy mecze wygrali wszystkie, na wyjazdach z kolei wszystkie przegrali [siedem porażek]. Chicago, choć zdecydowanie lepsze od Wild&#39;ów, bilansu rewelacyjnego nie ma [4-2 u siebie, 2-1 wyjazdy]. Ten typ stawiam opierając się głównie właśnie na tych statach ale trzeba mieć na uwadze, że Minnesota bardzo dobrze gra przeciwko Chicago. W 31 spotkaniach wygrali aż 22 razy. Jest to świetny bilans aczkolwiek nie jestem pewien czy dziś goście są w stanie jeszcze bardziej go wyśrubować bo forma wyjazdowach jest taka a nie inna. W epikie gospodarzy nie zagra Seabrook i Toews, sporo punktujący zawodnicy, w Wild brak kontuzji u znaczących zawodników. Z tego co zauważyłem, Minnesota zawsze przegrywa po swoim zwycięstwie a ostatnio wygrali z Caroliną. Można to uznać za sympatyczny bodziec przemawiający za obstawieniem Chicago.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Bardzo dobra analiza jak na pierwszy raz.Co do typu to zgadzam się w 100%.Wild jak na razie w tym sezonie bardzo zawodzą,zagrają bez K.Johnsona i Boucharda,do tego mają nowego coacha który jeszcze tego zespołu nie poukładał tak jak trzeba,przegrali 7 meczy na wyjazdach,grają nie swój hokej w tym roku,wszystko przemawia na ich niekorzyść.Dziś więc raczej Blackhawks powinni to wygrać.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Mecz: Montreal Canadiens - NY Islanders ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.9
Buk: betsafe

Montreal bardzo słabo zaczął sezon, oczekiwania i aspiracje w kolebce hokeja były z pewnością większe. Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach w OT przyszła seria porażek (tym boleśniejsza, że w większości doznanych od przeciwników z Kanady - z którymi rywalizacja ma dla fanów i samych zawodników niebagatelne znaczenie). Ostatnie 3 mecze pozwalają jednak sądzić, że Montreal najgorsze ma już za sobą. W bramce Price&#39;a zastąpił Halak (on też powinien wystąpić dzisiaj). W tych meczach Kanadyjczycy notują 3 zwycięstwa (2 w OT). Jedno z nich, trzy dni temu, właśnie z Islanders (5:1). W ostatnim meczu z nie byle kim (Rangers) gdzie musieli gonić wynik z 1:3 i 2:4. Świetnie spisuje się Camalleri, zaczyna trafiać również Gomez.
Islanders z kolei przegrywają mecz za meczem - choć trzeba przyznać, że są to mecze zacięte, nie oddawane bez walki. Na 9 rozegranych spotkań aż 5 kończyło się remisami w regulaminowym czasie gry. Stawiam jednak na Canadiens gdyż: w bramce stanie Halak, zaczynają się rozkręcać, muszą nadrabiać straty z poprzednich meczów, grają na własnym lodzie i warto zauważyć, że kolejne dwa mecze grają w Pittsburghu i Chicago gdzie o punkty będzie bardzo trudno.

Zastanawiam się jeszcze nad typem na Rangers 1 lub 1ML - co do pozostałych 2 meczów brak mi koncepcji, choć typ na CHI wyglądałby ciekawie - nie przekonuje mnie jednak Huet w bramce, pamiętam jak wyglądał mecz z Dallas i dochodzą do tego kontuzje Seabrooka i Toewsa)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Rozkład jazdy na dzisiaj:

tak jak koledzy wyżej, na sucho moje typy to Chicago i Montreal. Co jednak powiedzieć o Anaheim - Toronto? Klonowe liście zdobyły 1 pkt (!!!) w ośmiu meczach, ich gra to istna rozpacz, ja juz dawno przestałem grać na ich przełamanie, może Kaczki przerwą swoją passę 3 porażek i wygrają z czerwoną latarnią ligi? Kurs całkiem dobry, bo 1.90.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Phoenix Coyotes
Typ: New York Rangers -1,5
kurs: 3.00
buk: bet365
Analiza:
Gospodarze po siedmiu kolejnych zwyciestwach trafili na słabszy okres i kolejne 3 ,a zarazem ostatnie 3 mecze przegrali w dosć przecietnym stylu.
Dziś czas na odbudowanie sie z Kojotami.
Kojoty sa drużyną uważaną za troszke słabszą od czołowych ekip ligi ale drużyna ta uwazana jest również za bardzo trudną do pokonania i nie ma sie co dziwić.
Shane Doan ,wielka gwiazda tej druzyny gra zmeczu na mecz lepiej,a co ważniejsze dla drużyny,skuteczniej.
Ilya Bryzgalov, bramkarz Kojotów niezwykły przegrywac gdy stoi miedzi słupkami.
Na 489 minut gry puscił zaledwie 13 goli co jest rewelacyjnym wynikiem rosjanina urodzonego w Togliatti.Na dzień dzisiejszy moim zdaniem jest to 2 bramkarz ligi ,zaraz po Rayanie Millerze z Buffalo Sabres.
Jednak dziś przed Kojotami wielkie wyzwanie.
By pokonać Strażników w Madison Square Garden potrzeba zagrac na 150% .
Mimo ostatnich 3 porazek Rangersów jestem przekonany ze dzis zagrają na maksimum swoich możliwosci i nie pozostawia złudzeń Kojotom.
Rangersi sa bardzo bramkostrzelni, od podzątku sezonu zdołali trafić do bramki rywala az 41 razy tracąc 31 goli.
Kojoty strzeliły zaledwie 24 bramki ale stracili tylko 17.Mecz moze byc wyrównany ale maksymalnie przez tercje, jeżlei gospodarze niezdołają wygrać w regulaminowych 60 minutach to oznacza ze dopadł ich poważniejszy spadek formy.Jednak nie nadarmo prowadzącym Strazników jest John Tortorella ,który z pewnoscią zmobilizuje i poukłada odpowiednio drużyne na to spotkanie.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ja troche inaczej.
Mam bardzo mieszane uczucia co do meczu Chicago z Minnesota. Druzyna z &quot;wiecznego miasta&quot; w zeszlym sezonie spisywala sie niesamowicie, grajac bardzo ofensywny mily dla oka hokej. W tym sezonie faktem jest ze troche tych wygranych ma bo az 4 +1(OS) +1(OT) ale tak naprawde rywale wcale nie byli kims szczegolnym. Dwie wygrane z predatorami czyli outsiderami ligi w tym sezonie, z raczej sredniakami Oilers i Panterami. Przegrane z &quot;slabiakami poczatku sezonu&quot; Vancuver i Detroit. Bedzie to ich zreszta 3 mecz w odstepie 5 dni chodz co prawda u siebie.
Minnesota natomiast w tym sezonie to zespol nieprzewidywalny wlasnie ze wzgledu na zmiany praktycznie w calej strukturze zespolu i druzyny. Jakkolwiek ich &quot;az tak slaba forma&quot; nawet dla mnie jest zaskoczeniem. Widac natomiast ze cos sie ruszylo, sklad powoli zaczyna dogrywac sie (wygrane z &quot;poteznymi&quot; Colorado i Carolina). Coz moze juz czas na pierwsza wygrana na wyjezdzie?
Ja nie bede sie dotykal tego meczu jakos mi sie tu remis widzi ewentualnie moze wygrana Chicago ze wzgledu na jednak wieksze &quot;zgranie&quot; zespolu i wlasna hale.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - Phoenix Coyotes -&gt; New York win (60min) [1,95] ✅
Uda się Kojotom utrzymać mocne tempo które sobie narzucili ? Moim zdaniem się nie uda, dziś czeka ich przeprawa w Nowym Jorku gdzie po trzech porażkach chyba przyszła pora na kolejne zwycięstwo - nie ma w NHL drużyny niepokonanej, każdy team prędzej czy później przegra lub wygra, Kojoty nie dysponują zbyt głęboką drużyną, ich pierwsze dwie linie dysponują jako takim zgraniem i chemią ale im dalej tym gorzej - pod tym względem Strażnicy biją ich na głowę. W ostatnim meczu Kojoty już doznały porażki, w pojedynku z LA Kings, i według mnie od tego meczu zacznie się ich równia pochyła w dół. Przypominam że Rangers mieli świetną serie 7 zwycięskich meczy, teraz przyszły gorsze chwile i przegrali trzykrotnie jednak nie sądzę aby ta drużyna przestała nagle umieć grać - to jest kwestia odpowiedniego rywala i odpowiedniego czasu, i ten czas i rywal właśnie nadszedł. Najbardziej z zespołu Coyotes podoba mi się gra Doan&#39;a ale w Rangers tych z wysoką formą jest więcej, Marian Gaborik który punktował w każdym meczu w którym wystąpił a także Kotalik który ostatnio strzelił dwie bramki w dwóch swoich meczach. Jeśli chodzi o bramkarzy to ocenił bym tu sytuacje na remis, Bryzqalov po ostatnim najgorszym w swojej karierze sezonie w tym roku prezentuje się póki co dobrze, Lundqvist który generalnie jest świetnym goalie w poprzednim i obecnym sezonie trochę obniżył loty ale nie spisywałbym go na straty. Szczególnie zwróciłbym uwagę że Strażnicy są mocni chyba od zawsze we własnej hali - jedyny pojedynek zeszłego sezonu pomiędzy tymi ekipami to zwycięstwo NYR 4:1, w tym sezonie będą dwa mecze Strażników z Kojotami i dużą szansę daję Rangersom na wygranie obu pojedynków.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Anaheim Ducks vs Toronto Maple Leafs
Typ: 2 (2.60) ML ✅ 3:6
Buk: Ladbrokes​


Szczerze powiedziawszy ten mecz jest wielką zagadką. Wiem, że zdecydowanym faworytem u buków i większości fanów jest drużyna gospodarzy. Jednak patrząc na to z realnego punktu widzenia, zwycięstwo Kaczek nie jest tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Anaheim ostatnio nie zachwyca i stąd też seria trzech porażek u siebie kolejno z Nutami 0:5, Gwiazdami 2:4 i z Kurtkami 4:6. Myślę że śmiało można stwierdzić, że takie wyniki są dość zaskakujące dla wszystkich, którzy wiedzą na co stać Kaczki. Biorąc pod uwagę to że przed sezonem do zespołu dołączył Saku Koivu wydawało się że będzie to właściwy zawodnik na właściwym miejscu który wniesie sporo doświadczenie w grę Anaheim. Jak się okazuje na razie rzeczywistość jest brutalna i &quot;Potężne Kaczory&quot; nawet u siebie sobie nie radzą. Co mnie bardzo negatywnie zaskakuje to postawa Ryan&#39;a, który był w zeszłym sezonie pretendentem do tytułu najlepszego pierwszoroczniak, a teraz dał drużynie tyle co nic, ponieważ inaczej nie można ocenić dorobku 1G i 1A po 8 spotkaniach. Poza tym dużo zastrzeżeń można mieć do defensywy Anaheim, która pod odejściu Prongera, zrobiła się dziurawa jak ser czego efektem jest średnia przynajmniej trzech straconych bramek na mecz. W porównaniu goalie zdecydowanie lepiej wypada Hiller, który dziś prawdopodobnie stanie między słupkami.
Toronto Maple Leafs największy dramat początku sezonu, kłopoty z bramkarzami, które odbijały się na postawie całej drużyny, oczywiście nie umniejszam tu winny zawodników z pola, którzy też okazywali się bezradni w większości porażek. Dziś do bramki Liści powraca Jonas Gustavsson i może to być chyba najlepsza rzecz jaka się ostatnio przytrafiła drużynie z Toronto. Gustavsson znany lepiej zorientowanym z bardzo dobrych występów w lidze szwedzkiej, może być dziś przepustką do pierwszego zwycięstwa. Zdaję sobie sprawę z tego iż musi zostać przełamanych wiele barier by goście wywieźli dziś komplet punktów. Jedną z nich jest na pewno zdobycz bramkowa, która musi być zdecydowanie większa niż dotychczasowe w trzech ostatnich spotkaniach, gdzie Toronto zdobywało po jednej bramce. Ja rozumiem, że ofensywa Liści nie chce wyrządzić zbyt wielkiej szkody przeciwnikom jednak, dziś naprawdę nadarza się niepowtarzalna okazja by Blake, Hagman, Stajan czy Ponikarovsky urządzili sobie ucztę strzelecką.
Nie zdziwię się jeśli większość z was uzna ten typ za irracjonalny jednak mimo wszystko zastanówcie się za nim z wielką pewnością postawicie plny na Kaczki. Każda seria ma kiedyś swój koniec, pamiętam że w tamtym sezonie Ottawa dość mocno się rozpędziła w pewnym momencie do bodajże 9 porażek z rzędu. W tym meczu duże znaczenie będzie miała dyspozycja dnia, mentalnie obie drużyny są na dość dużym minusie, za Anaheim jest przewaga własnego lodu, Toronto dziś walczy ze wszystkimi możliwymi przeciwnościami.
Z nadzieją na przebudzenie polecam typ ML :spokodfhgfh:.

http://www.youtube.com/watch?v=PPFMNTLETdE&amp;feature=related
Tak na przypomnienie że też potrafią zdobywać bramki ????
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
To moja pierwsza analiza,więc z góry proszę o wyrozumiałość.
Odniosę się do tego typu:
benqsimens
Spotkanie: New York Rangers - Phoenix Coyotes
Typ: New York Rangers -1,5
kurs: 3.00
buk: bet365
Nie twierdzę,że Rangersi nie wygrają tego meczu,bo z pewnością zrobią wszystko by przerwać serię 3 porażek z rzędu. Sęk w tym,że wcale nie musi przyjść im to tak łatwo i niekoniecznie różnicą dwóch lub więcej bramek. Kojoty jak do tej pory dwoma bramkami przegrały w tym sezonie dwa razy,ale chciałbym podkreślić iż w obu tych meczach (z Columbus na 2-0 i z LAK na 5-3) gole padały w ostatnich sekundach do pustej bramki. Wiele będzie zależało od defensywy Phoenix,a w szczególności od ich bramkarza Bryzgalova,który w tym sezonie na obcych lodowiskach dwukrotnie schodził z lodu zachowując czyste konto w meczach z bardzo silnymi zespołami
(Pittsburgh i San Jose Sharks).
Żeby nie było,że tylko podważam typy innych,zaproponuje coś od siebie ????
New York Rangers - Phoenix Coyotes -&gt;
Poniżej 5,5 bramki - 1.70
⛔
Tak jak juz pisałem wcześniej - bardzo dobra defensywa Phoenix z bramkarzem Bryzgalovem (tylko 17 bramek straconych w 9 dotychczasowych pojedynkach - co daje drugi wynik w lidze,lepsi są tylko Buffalo) oraz fakt,że 7 na 9 meczy z udziałem Kojotów kończyło się wynikiem poniżej 5,5 sprawia,
że istnieje duża szansa na powodzenie właśnie tego typu ????
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Washington Capitals -1.5
Kurs: 2.90
Buk: Bet365
Analiza: Obie ekipy jak by w cieniu innych zespołów.A sa to drużyny naprawde z najlepszej pułki.Capitals zajmuje 2 miejsce w Konferencji Wschodniej ale pozycja ta nie odzwierciedla całkowicie gry ekipy ze stolicy.
Jak wiadomo wielką gwiazdą tej ekipy jest Alexander Owieczkin .Jak przystało na hokeiste ,który zbiera najważniejsze wartościowe indywidualne nagrody strzela bramki jak na zawołanie.Na 10 meczów strzelił 9 goli i miał 8 asyst co daje mu fantastyczny rezultat 17 pkt.
Nicklas Backstrom jak i Alexander Semin trzymają sie dzielnie i staraja sie wspierać Owieczkina.
Washington ma na koncie 14 pkt i jak wspomniałem zajmują 2 miejsce we Wschodniej Konferencji z 6 zwyciestwami.
Philadelphia zawodzi wszystkich sympatyków.Liczono na przebłysk tej drużyny a tym czasem zajmują jak narazie 8 pozycje z 11 punktami.
Równeiż w statystykach indywidualnych jest dosc słabo.Gwiazda Flyers Jeff Carter ma tylko 10 punktów,tyle samo co Mike Richards ,jednak bardziej bramkostrzelnym jest ten drugi.
Capitals grajac u siebie niemiłosiernie ostrzeliwuje bramke rywala i dziś z pewnoscią bedzie podobnie.Flyers ostatni mecz przegrali i to po diosc słabej grze 4:1 z Rekinami.
Washington wygrał ostatnie 4 spotkania,moze nie w pieknym stylu ale liczy sie zwyciestwo.
Stawiam na zwyciestwo gospodarzy z handicapem i licze na fantastyczny mecz w wykonaniu Capitals.
Jeżeli zagraja tak jak z Atlantą czy tak jak z Rekinami to o wynik jestem pewny.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - Philadelphia Flyers -&gt; Philadelphia win (ML) [2,30] ⛔
Dziś jak widać stawiam przeciwko nie będę ukrywać dosyć mocnej ekipie Ovechkina, Backstroma i Greena - nie stawiam jednak na byle kogo. Philadelphia Flyers dysponują niezwykle szeroką kadrą, wzmocnienia i dobre zarządzanie drużyną sprawiły że niektórzy gracze z 1 i 2 linii zeszłorocznego zespołu PHI, grają teraz w liniach 3 i 4 - jeśli oceniać pod względem potencjalnym to wyszedłby mi remis, no może lekkie wskazanie na Philadelphie. Washington w ostatnich meczach wygrywał (4 razy) ale pojedynki przeciwko Islanders czy Atlancie nie były pokazem jakiejś niezwykle dobrej gry Caps, śmiem twierdzić że zarówno Wyspiarzom jak i Jastrzębiom niewiele zabrakło aby pokonać Capitals a jeśli słabi (w tej chwili) New York Islanders walczą na równi z Washingtonem nie świadczy to za dobrze przede wszystkim o defensywie tych drugich. Zupełnie co innego czułem oglądając ostatnie gry Philadelphi, nawet w ostatniej przegranej z San Jose, Flyers zademonstrowali się niezwykle korzystnie i Rekiny dużo zawdzięczają rezerwowemu bramkarzowi Greiss&#39;owi. Pojedynki Lotników z Floridą czy Bostonem to także przemyślana i konsekwentna gra ale tu kłania się to co napisałem na początku - mając nie jedną nie dwie a cztery w miarę równe i dobrze grające linie PHI mogą w każdym meczu patrzeć z optymizmem na końcowy rezultat. To co charakteryzuje Philadelphie to głównie dużo strzałów na bramkę rywala, szybkie ataki - co ważne już jeden mecz w tym sezonie między tymi ekipami się odbył i górą byli Flyers po szalonym meczu (6-5) pełnym bramek i emocji i dziś powinno być podobnie, dla dobra widowiska. W tamtym wspomnianym przeze mnie meczu hattricka zdobył Mike Richards. Jeśli chodzi o bramkarzy to w WAS wystąpi Theodore zaś do bramki PHI wraca Emery który odpoczywał w meczu z SJS, i tutaj liczę na poprawę w stosunku do poprzedniego wyniku rywalizacji obu zespołów - Emery to za dobry bramkarz żeby puszczać aż 5 bramek i to po odpoczynku, liczę że więcej niż 2-3 gole nie uda się Capitals zdobyć za sprawą dobrej gry Emerego. Jeśli chodzi o jakiejś indywidualne wyróżnienia to zwróciłbym uwagę wszystkich na Arrona Ashama, który po lekkich zmianach w liniach ofensywnych PHI &quot;awansował&quot; do pierwszej piątki (gra z Richardsem i Gagne) a także tegorocznego debiutanta Jamesa van Riemsdyk&#39;a który całkiem odważnie poczyna sobie na taflach NHL gromadząc punkty w wielu meczach. Kurs kuszący i nie spodziewam się tutaj wyraźnej przewagi Philadelphi, jednak w ostatecznym rozrachunku Flyers powinni być górą.
 
marts 29,9K

marts

Użytkownik

Vancouver - Detroit under 5,5 kurs: 1.9


Ciekawe starcie czeka nas dzisiejszej nocy,zwłaszcza,że obie drużyny raczej zawodzą na początku sezonu.Canucks ostatnio &quot;underują&quot;,mimo ,iż moim zdaniem to drużyna raczej ofensywna,w ostatnich 5 spotkaniach z udziałem gospodarzy dzisiejszego pojedynku nie padło więcej niż 5 bramek.Skrzydła od 2 spotkań,tez nie grzesza skutecznością jeśli chodzi o strzelanie bramek.Warto dodać,że w Vancouver mały szpital, center Kyle Wellwood złamał palec w meczu z Toronto,defencer Sami Salo ma skręcone kolano,lewoskrzydłowy Pavol Demitra kuruje się po operacji barku i prawoskrzydłowy Jannik Hansen ma złamaną rekę.Bliski powrotu do gry jest Rick Rypien,jednak dziś raczej nie zagra.Znaczne braki w skałdzie canucks spowodują moim zdaniem konieczność wprowadzenia defensywnego stylu gry z nastawieniem na kontry:spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Znaczne braki w skałdzie canucks spowodują moim zdaniem konieczność wprowadzenia defensywnego stylu gry z nastawieniem na kontry:spokodfhgfh:
A zgadzam się z tym ???? Dodałbym jeszcze że Vancouver ma świetnie dopracowane granie w przewadze i na tym też skupiają się jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Podobnie Detroit mocne jest w tym elemencie więc każda kara będzie tu na wagę ... bramki ????

A tak w ogóle to fajny początek w dziale pisz jak najczęściej :spokodfhgfh:
 
P 0

peter-classic

Użytkownik
Mecz: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
Typ: wygrana Pittsburgh Penguins
Kurs: 1.85
Buk: Expekt

Dziś wybrałem zakład na mój ulubiony zespół czyli Pingwiny. Świetna forma wyjazdowa i przyzwoita u siebie pozwala im zajmować pierwsze miejsce w swojej grupie. Ostatnio zanotowali serię siedmiu spotkań wygranych, ich ostatni mecz z kolei przegrali. Czy jest to wypadek przy pracy spowodowany męczącą grą na wysokim poziomie czy długotrwała zadyszka która pociągnie się jeszcze przez dwa-trzy kolejne mecze? Oby to pierwsze i dziś znowu pokażą na co ich stać, zwłaszcza że podejmują u siebie ekipę Montrealu która ma ujemny bilans meczów wyjazdowych. Zaliczyli dobrą passę [cztery wygrane w tym trzy z zespołami z Nowego Jorku] z tym że wszystkie te mecze rozgrywali u siebie. Wg mnie to będzie cechowało Canadiens w tym sezonie - nabijanie punktów we własnej hali a na wyjazdach szukanie szansy w starciach ze słabszymi zespołami. Za Pittsburgh przemawiają również bramkarze - i Fleury i Johnson są w wysokiej formie, udowadniają, że warto na nich stawiać i są solidnymi punktami zespołu. Problemem może być brak Gonchara, Dupuisa i Talbota. Obie drużyny lubią sobie też wzajemnie postrzelać, w 15. grach over padł dziesięciokrotnie więc i ta opcja jest warta rozpatrzenia.
 
F 0

for-money

Użytkownik
Na NHL się nie znam, gram głównie na przełamania, bo nic nie trwa wiecznie ???? , teraz mam pytanie, ciekawie wygląda typ na Caroline, która notuje bilans 6L. Pytanie czy grać czy nie mija się z celem, mam więc pytanie odnośnie tego czy w drużynie, która rok temu grała w PO zaszły duże zmiany kadrowe, że w na początku sezonu wyglądają blado? Przynajmniej jak chodzi o wyniki.
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
Calgary Flames - Colorado Avalanche -&gt; 1 (1,90) ⛔

12 meczy i bilans 9-1-2 tego chyba nikt się nie spodziewał po drużynie Colorado.
Dwie wygrane z zespołem Czerwonych Skrzydeł,odprawili z kwitkiem także San Jose i Vancouver. Mają w bramce świetnego Andersona,którego 48 obronionych strzałów w meczu z w/w Skrzydłami na pewno robi wrażenie.
A jednak mój typ na dziś to ich porażka. Dlaczego? Już wyjaśniam ????

Po pierwsze Calgary u siebie jak do tej pory przegrało tylko jeden mecz wygrywając pozostałe 5 spotkań prezentując bardzo dobrą formę strzelecką (27 zdobytych goli na własnej tafli). W zeszłym sezonie Calgary odniosło trzy zwycięstwa u siebie z zespołem Colorado (bramki 12-5)

Po drugie mają w tej chwili świetny kalendarz,grają czwarty z rzędu mecz u siebie mając trzy dni przerwy pomiędzy każdym z nich. Nie można tego powiedzieć o Colorado - ich grafik gier jest bardzo napięty,dzisiejszy mecz będzie piątym meczem w ciągu ośmiu nocy a na dodatek grali też zeszłej nocy(wygrana z Edmonton 0-3). Nie będę ukrywał,że liczę na ich zmęczenie, może jakiś brak świeżości ????

Po trzecie - to co było jak do tej pory bardzo mocnym punktem czyli obsada bramki dziś może okazać się ich słabością . Nie jest to jeszcze potwierdzone,ale wobec choroby Budaja wszystko wskazuje na to,że Anderson wystąpi po raz 13!!! z rzędu. Przy tak mocnej i skutecznej ofensywnie Calgary Anderson może mieć ogrom pracy i wydaje mi się,że dziś nastąpi Jego słabszy występ.

Jak dla mnie te trzy argumenty w zupełności wystarczą i mam nadzieję,że Calgary odniesie dziś pewne zwycięstwo ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Popieram typ Vesper&#39;a, Colorado zagralo dzis swietny mecz ale mysle, ze Plomienie &quot;zmiota&quot; Avalanche!
Nawet w fantasy posadzilem dzis goli Colorado na lawie, wczoraj nabil mi takie staty, ze szkoda bylo by stracic...;)
A post mozna usunac;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom