>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odisio widzę, że dziś sie ponownie zgadzamy jak wczoraj i oby nam to podobnie wyszło ????


:hokej: Montreal Canadiens - Ottawa Senators [ Typ: Montreal Canadiens @ kurs: 2,25]
:hokej: New York Islanders - San Jose Sharks [ Typ: San Jose Sharks @ kurs: 1,80] :hokej: Buffalo Sabres - Atlanta Thrashers [ Typ: under 6,0 gola @ kurs: 1,92]
:hokej: Toronto Maple Leafs - New York Rangers [ Typ: New York Rangers @ kurs: 2,15]

Analiza : MTL - typowy typ na przełamanie. Chłopaki grają coraz lepiej a Senators to jednak nie jest czołówka NHL i wygrana jest tym bardziej realna, ale to wszystko zależy od tego czy MTL pozostanie przy tym wzroście poziomu gry. Dodatkowo własny lód ktory myślę przy takich spotkaniach wiele daje.
SJS - zakładam, że tutaj obejdzie się bez niespodzianek. SJS od 2 meczy nei może coś ubić gola a na Islanders można sie przyjemnie wyżyć :p
BUF - Wczoraj mówiłem o małych możliwościach BUF w ataku a tutaj hoop i BUF 6 bramek co w połączeniu z poprzednimi 6 daje 12 bramek w 2 meczach. Pozostaję przy swoim, bo kolejne wysokie wyniki z udziałem BUF to coraz mniejsze prawdopodobieństwo a jest już naprawdę niskie. BUF grało do tej pory underowo i myślę, że mecz z Thrashers właśnie taki bedzie. ATL wczoraj pokonało Devils, dziś przyjdzie się zmierzyć z Millerem który dalej dobrze sobie radzi ???? próg under over ustawiony jest na 6,0 także korzystam z prezentu od bukmachera podwójnie gdyż kurs jest również wysoki.
NYR - tutaj miałem wiele wątpliwości czy nadszedł czas na TOR i byłem przekonany, że dziś postawię na TOR, ale jednak zrezygnowałem. Zobaczyłem ponownie mecze TOR i ich gra dalej wyglada słabo w ataku a szczególnie w obronie. Miałem postawic na TOR dlatego, że uważałem, że przerwą dobra passą Rangers, ale to jednak nie przy tym co prezentują na dzień dzisiejszy.
Po pierwsze swoim postem udowodniłeś swój tekst który brzmiał jak dobrze pamiętam &quot;jak ktoś jest inteligentny to powinien sobie połączyć te punkty&quot; - szkoda że nie czytasz analiz na temat danych spotkań ale tym lepiej dla mnie mam się o co doczepić :spokodfhgfh:
Na przyszłość proszę Cie nie pisz że robiłes wszystko na szybko i w popłochu bo to nędzne wytłumaczenie, a Twoje analizy są nic nie warte każdy może tak napisać, a w końcu od typera się wymaga... :spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Na przyszłość proszę Cie nie pisz że robiłes wszystko na szybko i w popłochu
Wiesz mało mnie to interesuje, że to jest dla Ciebie nędzne wytłumaczenie. Jest mi naprawde przykro, że zawiodłem Cię moimi ostatnimi &quot;szybkimi analizami&quot;. Niestety nie jestem cyborgiem, ale mimo wszystko chcę coś dać od siebie w postaci tych nedznych zdan by nie było tam pod tymi typami pusto. Na dodatek czuje się później przez Ciebie atakowany. Serdecznie Cię przepraszam, ale takie wypociny mogą się powtórzyć.

Pozdrawiam i życzę udanego typowania.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wiesz mało mnie to interesuje, że to jest dla Ciebie nędzne wytłumaczenie. Jest mi naprawde przykro, że zawiodłem Cię moimi ostatnimi &quot;szybkimi analizami&quot;. Niestety nie jestem cyborgiem, ale mimo wszystko chcę coś dać od siebie w postaci tych nedznych zdan by nie było tam pod tymi typami pusto. Na dodatek czuje się później przez Ciebie atakowany. Serdecznie Cię przepraszam, ale takie wypociny mogą się powtórzyć.


Pozdrawiam i życzę udanego typowania.
Nie ma problemu, już nie mam zamiaru Cie atakować ponieważ jak dobrze pamiętasz sam mi trochę pojechałeś w pierwszej odp. na bądź co bądź nie szczególną zaczepkę:)?: nawet tego tak nie traktowałem) z mojej strony, stąd też postanowiłem się odgryźć, a że okazja była kusząca postanowiłem to wykorzystać :jezora:
Pokój i również życzę udanych typów :spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Dzisiaj brak meczy. Co można powiedzieć po dwóch tygodniach rozgrywek?
Na plus na pewno postawa Colorado. Czy ktoś się spodziewał, że po 8 meczach będą liderować na zachodzie? Młodzież w Lawinie gra świetnie, na dodatek nawet z kiepskich sytuacji potrafią wyjść (np. dzisiejszy mecz z Detroit)
Na minus? Na pewno NYI i Toronto, nie myslalem ze tak kiepsko zaczną sezon.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
JuanRoman08 - pokoj przyjęty :p
panmv - zgadzam się z Tobą całkowicie i dodam, odnosnie minusów MTL, który też nie spełnia wymagań. Co do Colorado to naprawde - ta drużyna mnie przeraża, bo to co prezentują to mi się w głowie nie mieściło a po mecz z DET to już nieogarniam :p Odisio pisał, ze słabo wyglądaja przy 5on5 i rzeczywiście tak bylo a tutaj naglę zaskoczenie i w 5on5 również pokazali klase. Kłaniam się im nisko.

Pozdrawiam M.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jak na razie dużo niespodziewanych rozstrzygnięć no i co najciekawsze układ sił totalnie inny niż w zeszłym sezonie. Ja bym chciał zwrócić szczególnie uwagę na postawę ubiegłorocznych outsiderów ligi, którzy teraz błyszczą: Atlanta, Phoenix, Ottawa.
Z punktu widzenia emocji sportowych to oczywiście świetnie, z punktu widzenia typera już nie tak różowo bo liga staje się coraz bardziej nieprzewidywalna i naprawdę wszystko jest możliwe. W przypadku NHL potwierdza się, że nie jest to żadne puste hasło, ale realia najlepszej hokejowej ligi świata.
Jak dotychczas najbardziej rozczarowuje mnie postawa Montrealu, Vancouver i Bostonu, czekamy na przebudzenie chłopaków bo potrafią grać lepiej :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No mnie poraża to co wyprawiają Avalanche, zespół skazywany przez ogół na pożarcie - znalazł swój sposób na wygrywanie i o ile początkowo można to było tłumaczyć świetną formą bramkarza i dobrą dyspozycją w PP to teraz ... teraz trzeba pochylić głowę i przyznać Colorado gra po prostu dobry hokej ????
Ta wczorajsza kolejka to chyba była najbardziej nieprzewidywalny dzień z tych dwóch tygodni, porażki Chicago, Detroit, Bostonu, mało brakło aby przegrał Washington. Cóż takie dni też bywają ale mimo wszystko oby nie za często ????
Dla mnie na największy minus dyspozycja Toronto, tam się nawet nie po cichu mówiło że wracają do Play Off po czterech latach przerwy ...a tu póki co dno.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - San Jose Sharks
Typ: New York Rangers - 1.5
Kurs: 3.80
Buk: Bet365
Analiza:
Rangers gra fantastycznie.Wygrali kolejnych 7 spotkań,a w tym aż 5 dosc pewnie.
Są zdecydowanym fasworytem w tym spotkaniu mimo ,że na przeciwko staną Rekiny z San Jose.Dużym wzmocnieniem Rangers jest Gaborik,który strzelił juz 6 goli i ma na koncie 6 asyst.Na start przegrali z Pingwinami po dość wyrównanym spotkaniu 3-2,w nastepnych meczach do zwyciestw przedewszystkim doprowadzała trójka Dubinsky,Gaborik,Prospal ale również w bramce spisuje sie o niebo lepiej jak w tamtym sezonie Lundqvist.
San Jose nieprezentuje solinej formy,a przedewszystkim zawodzi Nabokov,kóry był zawsze ostoją drużyny i dzieki jego fantastycznym paradom w bramce Rekiny odnosiły zwyciestwa.Najwiekszym wzmocnieniem w tym sezonie miał być Heatley i nim jest bo gra bardzo dobrze.Do tego Marleau i Thornton ,którzy zawsze brylowali w statystykach na wysokich pozycjach.Rekiny bedą groźne ale jeszcze nie przyszedł na nich czas.
Jak narazie nie daje im szans na pokonanie Rangers,a nawet stawiam na zwyciestwo gospodarzy conajmniej dwoma golami.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - San Jose Sharks -&gt; San Jose win (ML) [2.00] ✅
Stawianie przeciwko New York Rangers to w tym momencie stawianie przeciwko zespołowi prowadzącym w całej ligowej tabeli i jestem tego w pełni świadomy, Rangers wygrywają mecz za meczem i od drugiego meczu tego sezonu pozostają niepokonani. Ja jednak zauważyłem pewny regres w ich grze, mianowicie w dwóch ostatnich meczach (z LA zagrali jedną tercje na równi z przeciwnikami, jedną nieznacznie przeważali a w ostatniej zostali zupełnie zdominowani a mimo to wygrali, przeciwko TOR dosyć przeciętna gra w każdej części spotkania jednak beznadziejna nijakość Maple Leafs pozwoliła im wygrać) &quot;Strażnicy&quot; prezentowali się już dużo gorzej niż wcześniej i myślę że dziś może przyjść przełamanie ich dobrej serii - zwłaszcza że zmierzą się z silnym i będącym w równie dobrej formie zespołem, San Jose. W ostatnich trzech meczach New York strzelał na bramkę słabo obsadzoną - Toskala, MacDonald i Ersberg to nie asy, dziś będzie inaczej bo w świetnej formie jest Nabokov (bardzo dobre występy przeciwko mocno atakującemu Washingtonowi i Islanders). Natomiast w bramce NYR nie Lundqvist a Stephen Valiquette, który w pierwszym swoim występie w tym sezonie zaprezentował się bardzo dobrze, pytanie tylko czy dziś nie wyrówna sobie średniej w dół ? A z pewnością będzie miał więcej okazji do bronienia - w Sharks świetna dyspozycja Joe Thorntona który w ostatnim meczu zaliczył 3 punkty (dwa gole i asysta) także Patrick Marleau wydaje się być przygotowany do tej części sezonu (jest najlepszym strzelcem drużyny z 6 golami), Dany Heatley punktuje niezmiennie od trzech spotkań, a w obronie być może nowa gwiazda tegoroczny debiutant ligowy Jason Demers - już ma na swoim koncie 4 asysty i ranking plus/minus na +3. Dzisiejsze spotkanie będzie jedynym w tym sezonie pomiędzy Sharks i Rangers, w tamtym sezonie sytuacja była identyczna i to jedno jedyne starcie wypadło na korzyść Rekinów - w tych ligowych rozgrywkach podejrzewam że będzie podobnie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dallas Stars vs Los Angeles Kings ML
Typ: 1 (1.71) ⛔ 1:4
Buk: bet365​



Pierwsze z sześciu spotkań jakie będą miały przyjemność rozegrać ze sobą w tym sezonie obie drużyny pochodzące z Pacific Division. Obie dość nieobliczalne, a w dzisiejszym meczu może wydarzyć się właściwie wszystko. Ja jednak wezmę dziś stronę gospodarzy, którzy w ostatnim meczu dość nieoczekiwanie pokonali Chicago na własnym lodzie. Gwiazdy od początku sezonu prezentują się dobrze, jak na razie tylko jedna porażka w regulaminowym czasie gry z Bostonem a poza tym wszystkie spotkania to jakaś zdobycz punktowa. Nie będę się zbyt dużo rozpisywał na temat Dallas ponieważ dużo informacji umieściłem nie tak dawno przy okazji meczu z Predators. Na pewno cieszy, fakt że Stars w pojedynkach z niżej notowanymi drużynami potrafią stworzyć wielkie widowisko strzelając sporo bramek. Dziś myślę że rywal z LA jest jak najbardziej w zasięgu a nawet nie bałbym się określenia, że na podobnym poziomie. Królom wiedzie się ostatnio kiepsko, trzy kolejne porażki z rzędu z dość wymagającymi rywalami jakimi byli Rangers, Red Wings i Blue Jackets. Oczywiście takie porażki są wliczane w rozkład jednak pragnę zauważyć, że każda z tych porażek kosztowała Kings przynajmniej cztery bramki, te trzy mecze to nie wyjątek ponieważ jak pokazał początek sezonu, lepszy rywal = dość spore problemy w defensywie. Nie można tu nie wspomnieć o średnio prezentującym się goalie LA (Jonathan Quick), który już identyfikuje się średnią 3.15 bramek na mecz i bardzo prawdopodobne że dziś również on wystąpi jako no 1. Najjaśniejsze punkty LA to jak na razie Ryan Smith i Anze Kopitar, którzy dość regularnie punktują jednak tak jak wspominałem w potyczkach z lepszymi rywalami ofensywa Kings nie radzi sobie już tak dobrze (wyjątkiem jest spotkanie z San Jose wygrane 6:4, jednak pytanie czy Rekiny jak na razie nie są tylko straszne z nazwy :? ???? .
Moje przemyślenia odnośnie tego spotkania są dość jasne i klarowne, Gwiazdy nie dość że dziś znowu grają u siebie to po wygranej z Blackhawks na pewno ich morale się podniosły, dość duża siła ofensywna i co najważniejsze Marty Turco powoli wchodzi na swój przyzwoity poziom co pozwala być optymistą przed dzisiejszym spotkaniem ponieważ to on będzie dziś po raz kolejny starterem. Co ciekawe chyba po raz pierwszy Stars zagrają przeciwko rywalowi, który jest statystycznie słabszy podczas gry w osłabieniu. Procent gry w PP nieznacznie na korzyść LA, jednak tak jak podczas spotkania z Nashville myślę że nie to będzie decydowało o ostatecznym wyniku. Dzisiejszy mecz jest swego rodzaju szansą na przełamanie dla mnie ponieważ jak dobrze pamiętam nigdy granie przeciwko LA nie wychodziło mi na dobre, stąd też mam wielką nadzieję że Dallas zdoła uporać się z ekipą z miasta aniołów. Oczywiście typ podpieram gdyż tak jak pisałem na początku dwie nieobliczalne drużyny, a Dallas ma duże skłonności do remisów dlatego wolę się ubezpieczyć na &quot;zaś&quot;.
Pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Podpisuję się pod tym co napisał Odisio i ze swojej strony chciałbym zauważyć, że dla Rangers mecz z SJS jest nie za dużym piorytetem - te drużyny spotykają się tylko raz w sezonie i jakoś ten wynik miedzy nimi nie jest znaczący. Co innego dla Rangers znaczy nadchodzący mecz z NYD na który myślę muszą się dziś oszczędzić - Devils to głowny Dywizyjny rywal i z nimi spotykają się aż 6 razy w tym sezonie.

Pozdrawiam Maritos
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: betsafe
Pingwiny na fali – 5 zwycięstw z rzędu (wszystkie na wyjeździe) mówi samo za siebie. Blues z kolei wygrali jak dotąd zaledwie 3 spotkania, z czego w dwóch z nich na bramce stał Conklin. Dziś na bramkę anonsowany jest jednak Mason. U gospodarzy wystąpi Fleury – siedem poprzednich spotkań jego udziałem zakończyło się wygraną Pingwinów. Gospodarze rozpoczynają cykl spotkań u siebie, a w dzisiejszym przewaga własnego lodu i obsada bramki powinna im zapewnić spokojne zwycięstwo.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Montreal Canadiens vs Atlanta Trashers ML
Typ: 2 (2.00) ⛔ 2:1 SO
Buk: bet365​


Dobry początek sezonu w wykonaniu Habbs był chyba tylko zasłoną dymną w perspektywie tego co dopiero zaprezentują. Pech chciał, że udało im się wygrać tylko dwa spotkania ponieważ jak się okazuje pierwsza porażka była zwiastunem wielkiej posuchy jaka nadeszła. Jak na razie licznik porażek zatrzymał się na liczbie 5, jednak to wcale nie oznacza, że nie będzie rósł, Montreal jak do tej pory zdołał przegrać prawie ze wszystkimi rywalami z Kanady oczywiście z wyjątkiem Toronto, które ma jeszcze lepsze wyniki od rywala za miedzy. Od czterech ostatnich spotkań można zaobserwować bardzo słabą skuteczność, która przynosiła po jednej lub dwie bramki na mecz. Podobnie ma się sytuacja z Carey&#39;em Price&#39;m który dwa pierwsze spotkania bronił jak natchniony, a od czasu pierwszej porażki stał się starym Price&#39;m z poprzedniego sezonu, dziś w bramce Canadiens wystąpi Halak i właściwie to nie wiem czego się po nim spodziewać ponieważ jest dość nieprzewidywalny, a do tego na pewno duży wpływ na jego postawę będzie miała postawa obrony która nadal będzie osłabiona brakiem Markova. Znając życie MTL dziś za wszelką cenę będą chcieli się przełamać, tyle że po pierwsze rywal wydaję się być bardzo wymagający i po drugie ofensywa Habbs jest mocna ale tylko na papierze póki co. Nie chce mi się pisać o zawodnikach MTL którzy powinni odpowiadać za strzelanie bramek ponieważ ich indywidualne dokonania są &quot;śmieszne&quot;.
Całkiem inaczej sprawa wygląda u dzisiejszych gości czyli ekipy Trashers, która ostatnio pozbawiła mnie złudzeń ogrywając po raz kolejny Sabres, przypadek :?: Mecz z Buffalo udowodnił kolejny raz że Drozdy to Kovalchuk i przyjaciele. Co z tego że Szable podobnie jak Devils starały się na wszelkie sposoby zdobyć bramkę skoro tym razem niedoceniany przeze mnie Hedberg rozegrał kapitalną partię. Kolejny pozytywny aspekt gry ATL to kontry po których bardzo często bramkarze muszą uznać wyższość napastnika Trashers (dla przykładu ostatnia bramka Afinogienova z meczu przeciwko Buffalo, nie dość że świetnie poradził sobie z obroną to do tego wykonał kapitalne uderzenie). Może i trochę jestem oczarowany grą Trashers, co przyznam że nie jest zbyt pozytywne w aspekcie pisania tej analizy, jednak nie da się nie zauważyć poprawy w grze dzisiejszych gości. Ostatnie dwie wygrane na wyjazdach myślę że są świetnym dowodem na to że ATL potrafi wygrać z każdym a nie tylko z ligowymi słabeuszami. Poza tym dziś w bramce na 85% zobaczymy Ondreja Pavelca, czyli to kolejna dobra wiadomość.
No i chyba jedna z najważniejszych rzeczy przed dzisiejszym meczem, która wydaje się być dużym zaskoczeniem ale jednak, drużyna Atlanty jest najlepiej jak do tej pory grającą drużyną w przewadze ich wskaźnik to na tę chwilę 37.5%.
Według mnie dziś wszystko zależeć będzie od tego czy ofensywa Montrealu w końcu się przebudzi, bo jeśli chodzi o Atlantę to jestem w miarę spokojny i wiem że tak czy siak jakąś ilość bramek zdobędą. Również mam nadzieję że Drozdy zakończą tą małą serię wyjazdową trzecim zwycięstwem i w spokoju wrócą do swej hali gdzie w kolejnych pojedynkach będą gościć Capitals i Sharks. Obawa przed Canadiens jest, ale tak jak już mówiłem na tę chwilę drużyna z Kanady nie ma czym straszyć, a jeśli chodzi o teorię przełamania to i owszem tylko muszą być ku temu jakieś podstawy, podobnie sprawa się ma z Toronto.

*Odnośnie wczorajszego meczu to potwierdziło się fatum Kings :jezora:, chociaż wygrana 1:4 można rzec &quot;bez mydełka&quot;
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Atlanta Trashers -&gt; Montreal win (ML) [1,80] ✅
Podstawą do takiego a nie innego typu jest jak dla mnie zmiana na pozycji bramkarza w zespole Canadiens. Nie da się ukryć że dużą część za przegrane Montrealu ponosi Carey Price, goalie przeze mnie nie lubiany (już w tamtym sezonie często pisałem o wyższości Halaka, mimo dobrych występów Słowaka jakimś dziwnym trafem Price i tak zawsze zostaje pupilkiem trenerów kanadyjskich). Dziś bodajże drugi występ w tym sezonie Jaroslava Halaka i myślę że może on dać swoją dobrą grą do myślenia head coach&#39;owi MTL. Atlanta prezentuje się na razie nad wyraz dobrze, cały wózek ciągnie Kovalchuk ale jego partnerzy póki co trzymają dobry poziom. Na bramce Trashers dysponują Hedbergiem i Pavelcem - ten drugi dziś wystąpi, tutaj także zaskoczenie ponieważ obaj wydają się być w dobrej formie co udowodnili w tegorocznych występach. Kluczem do zwycięstwa będzie tak jak napisałem występ Halaka i obrony Habs, w dzisiejszym meczu zagra już sprowadzany w szybkim tempie aby załatać dziurę po Markovie - Marc Andre Bergeron, nie jest to gracz tego formatu co Markov ale to że już dzisiaj zagra daje powody do optymizmu. Bergeron jest specjalistą jeśli chodzi o grę w PP, nie zdziwiłbym się jeśli potwierdzi moje słowa już w pierwszym swoim występie w barwach Habs. Poprawa gry w Power Play bardzo przyda się Montrealowi, obecnie bardzo słabo grają w tej specjalnej formacji - przyda się tez dobra forma Plekaneca i Cammaleriego jak dotychczas dwóch równo grających atakujących Montrealu. Dodatkową motywacją do wygrania tego meczu powinien być fakt, iż jeśli MTL przegra to będzie to najgorszy start sezonu od 68 lat - to nie byle co, Kanadyjczycy lubują się w statystykach i zespół śrubujący tak niechlubny rekord może się spodziewać ogromnej fali krytyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom