>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moga byc i szable...ja mowie Bizony...no jak &quot;szble&quot; byzony lepiej brzmi ???? a co do Columbus to wcale sie z toba Vader nie zgodze...masz racje ze wygrywali i remisowali z mocniejszymy...ale wez po uwage ze to bylo pare kolejek temu kiedy byli na fali...Teraz ich forma powoli spada...pozatym pingwiny zawsze beda pingwinami...Wez pod uwage ze we wlasnej hali mimo iz rozczarowuja w tym sezonie na calej lini graja bardzo dobrze...Pragne takze zauwazyc ze w 3 kolejkach ostatnio dwu krotnie rozbili Rangersow! ! ! Wtedy mnie na tym forum nie bylo jeszcze ale pamietam jak wszystcy stawiali na Rangersow jednoglosnie! A wtedy bylo wiadomo ze Rangersi nie wytrzymaja mimo swietnego poczatku spotkania, blyskawiczna bramka...! Crosby i spolka na wlasnym lodzie daja w tym sezonie rade druzyna duzo mocniejszym niz Columbus, a do tego bedacym w formie lub na fali...W tym sezonie wiele druzyn swoja znakomita passe konczylo wlasnie w hali Pingwinow! A najlepszy przyklad to Straznicy...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kolego, Pingwiny grają nie najlepszy sezon i sami zawodnicy przyznają że w Mellon Arena nie idzie im najlepiej w tym roku. Rozbili Rangersów ? Powiedziałbym raczej że wygrali, bo przewagę kilku bramek to oni zrobili dosłownie w ostatnich 10 minutach gry. Poza tym jednogłośnie na Rangersów tutaj na pewno nie było, ja stawiałem owszem bo kurs był dosyć zachęcający. Crossby i spółka dają rade dużo mocniejszym ? A co powiesz chociażby na ostatnią przegraną z Toronto 4-5 ? Ale to było na wyjeździe, w Mellon Arena Pingwiny przegrały z Mape Leafs 3-7 ... Nie przeceniałbym Penguins, pisałem już że bez Gonchara na tyłach mają z reguły wielki bałagan, Fluery często gra w kratkę a Malkin i Crossby nie zawsze potrafią nadrobić straty. Bardzo dobrze zweryfikuje ich możliwości nadchodzący wielkimi krokami mecz z Red Wings ...
BTW : &quot;Szable&quot; to &quot;Szable&quot; , i radze się tego trzymać ???? jak ja zacznę mówić na Dallas Smerfy to Vader się zezłości ????
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Wczoraj pojawialy sie rozne posty, i faktycznie bez uzasadnien...wiekszosc wrecz z kosmosu...Ja nikomu nie wytykam nic bo nie lubie sie napinac, nie mniej jednak widac ze wiekszosc nie oglada tych meczy tylko opiera swoja wiedze na suchych statystykach...no zeby grac na Columbus wczoraj, to naprawde trzeba bylo miec duzo wiary...:p
No, żeby grać Montreal na over i Minnesotę też trzeba było mieć wiarę jak widać. Po meczach to nie ma co komentować.
Nie wiem dlaczego ale dzisiaj nikt nie oferuje typu na Kojoty. Ktoś może coś wie?
EDIT: a nie, już się pojawiają. ????

Zgadzam się z Odisio, Pingwiny to nic nadzwyczajnego.
 
K 0

ksiadzproboszcz

Użytkownik
Witam wszystkich ????
jak widać jestem tu nowy aczkolwiek obserwuje ten wątek od jakiegoś czasu. Widać ze większość wypowiadających się zna się na rzeczy. Gratulacja.
Ja posługuję się tylko statystykami i opiniami znalezionymi na różnych forach i stronach o NHL (których jest niestety mało ???? )
mam na dzis kilka typów i chcialbym wiedzieć co o nich sądzicie. Obiektywnie rzecz biorąc jestem amatorem w tych sprawach ???? . zacząłem grać NHL od początku tego sezonu poiewaz typy mozna bylo łatwo zagrać patrząc na serię.ale ta faza rozgrywek jest bardzo nieprzewidywalna to i potrzeba dokladniejszych analiz i przemyśleń więc udalem sie do specjalistów ????
moje typy na dzis to:
Vancouver-Chicago 2
Hokeiści z Chicago maja teraz dobrą passę, są na fali. Vancouver przelamalo sie dopiero w ostatnim swoim spotkaniu
Ottawa-Buffalo 2
znów prawo serii. w sumie nie wiadomo kiedy może się przełamać Ottawa ale kursy na oby dwa w/w zdarzenia są zachęcające ????
Boston-Philadelphia 1
Detroit-Edmonton 1
myślałem jeszcze na takimi typami ale kursy sa dosc niskie, a jak wiadomo nie zawsze faworyci wygrywają ????
Vader // Kolego musisz wybaczyć ale usunąłem Twój avatar i nie wstawiaj ponownie takich... Twój nick w połączeniu z avatarem jest nie do przyjęcia.
Witam na forum. Może jednak zarejestruj się jeszcze raz pod bardziej przyzwoitym nickiem...
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ottawa-Buffalo 2
znów prawo serii. w sumie nie wiadomo kiedy może się przełamać Ottawa ale kursy na oby dwa w/w zdarzenia są zachęcające
Jakby patrzeć tak na serię to ja bym dał na Ottawę i tak zrobię. Kurs około 2.00 więc sądzę, że powinno wejść. Buffalo grało wczoraj mecz chociaż w sumie jakie to ma znaczenie obecnie? Ottawa z Miśkami prawie wygrała, niewiele brakowało.
Mało tego, w NHL to chyba faworytów nie ma nawet. :p
Może mało profesjonalnie powiem Ci, że ja gram przeciwko Bostonowi, ostatnio grają naprawdę nieźle ale sądzę, że dzisiaj mogą przysiąść.
Mnie najbardziej zaś, poza graniem na przełamanie serii oczywiście interesuje mecz NJD vs Kings. Kurs na LA jest naprawdę super na ML i uważam, że o te 0.5 za wysokie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ok ja uwazam ze nie ma sie co klucic wiecej...Madry polak po szkodzie...Po meczu to wszyscy jestesmy znawcy NHL ???? Nie trzeba sie napinac, ani krytykowac tylko cos dobrego wytypowac!
Mialem ladna analize ale zamknalem niechcacy okno i przepadla...ku*** ???? ( wybacz Vader ale zdenerwowalem sie, a drugi raz nie chce mi sie produkowac takiego poematu)
Wiec shortly:
Ja dzis bede gral tak:
Tampa Bay Lightning - New York Islanders 1- gram tak poniewaz Tamla we wlasnej hali jest bardzo mocna co pokazala w ostatnim czasie, teraz ma zdecydowanie gorsza passe ale 75% wyjazdowa- 4 przegrane musza bolec...Bardzo zapadl mi w pamiec mecz z Philadelphia Flyers kiedy to w 3 minuty Tampa zapakowala 3 gole! Potem w odwecie przegrali 1:6 ale byl to tak czy siak szok jak dla mnie...(Philadelphia Flyers to moja ulubiona druzyna). Druga sprawa poziom ubu druzyn jest wyrownany.
No i trzeci najwazniejszy czynnik to odwed jaki maja szanse wziasc gospodarze na Islanders za przegrana sprzed dwoch kolejek 3:1. Jest takze moja prywatna zemsta poniewaz wtedy takze gralem na Tampa :p licze ze dzisiejszej nocy mnie nie zawioda, a Islanders przegraja drugi wyjazdowy mecz po to by Tampa wreszcie sie przelamala i wygrala dla swojej publiki (wliczajac mnie ???? )
pozdrawiam.
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Wczorajszej nocy zastanawiałem się nad typami. Muszę przyznać, że sympatia do pingwinów nie pozwoliła mi stawiać na ich rywali xD A co do reszty meczy - chciałem typować Predatorów, ale nie byłem tego typu pewien, a wtopić kase poraz kolejny nie za bardzo mi się uśmiechało ;P Dlatego typy na tą noc sobie odpuszczałem. A co do meczu Dallas - koparka mi opadła jak zobaczyłem wynik z samego rana :p
--------------------------------------------------------------------------
A wracając do dziś:
Może mało profesjonalnie powiem Ci, że ja gram przeciwko Bostonowi, ostatnio grają naprawdę nieźle ale sądzę, że dzisiaj mogą przysiąść.
Mnie najbardziej zaś, poza graniem na przełamanie serii oczywiście interesuje mecz NJD vs Kings.
Obiema rękami się pod tym podpisuje ????
Jak dla mnie mecz Boston - Flyers może się zakończyć wyłacznie wygraną lotników. Ostatni mecz Bostonu z Ottawą zakończony rzutami karnymi był moim zdaniem zapowiedzią zbliżającej się porażki. Jakby nie patrzeć - seria 10 zwycięstw pod rząd zdarza się tylko w marzeniach xD Lotnicy przegrali swoje ostatnie 2 mecze, a spoglądając w historię ich spotkań w tym sezonie - po 2 porażkach zawsze nadchodziła wygrana ???? (wyjątek był tylko na początku: ~8spotkań w plecy o_O) Jeśli Flyers nie będą robić bałaganu na tafli, tzn. nie będą często lądować na ławce kar to zmęczone Niedźwiadki mogą mieć mały problem ????
Jeśli natomiast chodzi o mecz LA... Kingsy są dość specyficzną ekipą co udowodnili w swoim ostatnim meczu. Diabły z New Jersey grały wczoraj wygrany mecz z Atlantą co kosztowało ich napewno sporo sił. Wydaje mi się, że dziś Kings nie przerwą dziś swojej zwycięskiej passy i dołożą kolejne punkty do swojego ogólnego dorobku. Przyznacie chyba sami - ogranie Hawków, Alexa i spółki, czy zacięta gra z Montrealem robią wrażenie i wypadałoby upiększyć tą serie jakimś &#39;diabelskim trofeum&#39;? :p
--------------------------------------------------------------------------
Philadelphia Flyers u Boston Bruins
Typ: 1 ML ✅
Los Angeles Kings u New Jersey Devils
Typ: 1 ML ✅
@edit.
A ciekaw jestem czy sprawdzi się zeszłoroczne spostrzeżenie, że wcześniejsze mecze wygrywają częściej niefaworyzowane zespoły i czy dziś Olejarze nie odeślą skrzydełek z kwitkiem o_O
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Z tzw. meczy &quot;wczesnych&quot; wybrałem sobie opcję Calgary - Anaheim. Mój typ będzie skierowany na ekipę Płomieni w regulaminowym czasie. Calgary ostatnio przechodzi mały kryzys formy, czego owocem są 3 dość dotkliwe porażki pod względem ilości straconych bramek, ponieważ była ona równa lub większa od 3. Co prawda 2 z 3 to porażki wyjazdowe, z drużyną Colorado (która ostatnio bardzo nie leży Calgary), a także z ekipą z Dallas (która złapała duży oddech i teraz ich gra zaczyna wyglądać naprawdę imponująco, choćby wczorajsze 10:2 z Rangers). Patrząc na statystyki z tych spotkań, rzuca się w oczy że Płomienie przewyższają rywali ale niestety pod względem kar, może nie jest to kluczem do tych porażek jednak, uważam iż ma to bardzo duży wpływ. Dziś Kanadyjczycy podejmą u siebie Kaczory, które póki co też nazbyt szczęśliwe nie mogą być, dziś rozegrają trzecie spotkanie na wyjeździe i jak na razie ich bilans to 0-2 (porażki z Wild i Predators). Myślę, że te dwie porażki nie biorą się znikąd ponieważ Ducks przegrali 9 z ostatnich 14 gier, także problem leży głębiej. Dodatkowy problem to postawa pierwszego bramkarza Giguere&#39;a, który ostatnio zalicza, przeciętne żeby nie powiedzieć słabe występy w bramce, stąd też jego wskaźnik pokazuje 3,08 wpuszczonych bramek na spotkanie, co dla bramkarza takiej drużyny jak Kaczory jest raczej negatywnym wynikiem. Myślę że jasnym punktem w Anaheim może być powrót Temu po kontuzji, jednak czy będzie to miało tak wielki wpływ by odmienić grę Anaheim o tym się przekonamy. Jak na razie dla mnie faworytem dzisiaj jest Calgary, czwarta porażka z rzędu jakoś nie dopuszczam do siebie takich myśli, pora też żeby linie ofensywy zaprezentowały nam dobry poziom swej gry i większą ilość bramek niż jak choćby ostatnio 2. I przede wszystkim najwyższy czas żeby Calgary zaczęło grać z głową i ograniczało swe poczynania w kwestii przesiedzianych minut na ławce kar.
Calgary Flames - Anaheim Mighty Ducks 1,83 bet365 ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Widzę że dzisiaj wszyscy chyba zagrają i proponują co innego, ale to dobrze, ewentualny user który tu zaglądnie będzie miał duży wybór ???? A dziś oferta spora więc i opinii powinno być pod dostatkiem.
Sam prawdopodobnie wybiorę dziś typ z meczu Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks ze wskazaniem na Rekiny. Rzadko zdarza się żebym mógł złapać Sharks po tak atrakcyjnym kursie, a Columbus po niedawnych fajerwerkach i wybuchu formy teraz odpokutowuje i zbiera lanie od każdego, wczoraj nauczkę dostali od Penguins i na pewno czują w nogach jeszcze ten mecz. Dodatkowo jest kilka kontuzji w zespole Niebieskich Kurtek, a w bramce dzisiaj niejaki Dan LaCosta który będzie dziś startował po raz drugi w tym sezonie. To wszystko + kurs 1.90 na Sharks który jest przecież zespołem dostatecznie zmotywowanym oraz zdeterminowanym aby przerwać hegemonie Red Wings na zachodzie. Od Columbus skutecznie odsuwa się wizja Play Off no ale niestety, sam Mr. Zero (Steve Mason) nie wystarczy raczej aby znaleźć się wśród najlepszych
 
shen 408

shen

Użytkownik
Vancouver Canacks-Chicago Blackhawks 2 2,30 ⛔ ale dostali wciry...
Chicago ostatnio bardzo mocne,ostatnio wygrali 4 z 5 meczy wyjazdowych(Anaheim,SJ,Edmonton,Calgary)polegli tylko w LA z będącymi w bardzo wysokiej formie Kings.Odwrotnie Canucks,ostatnio wygrali z Caroliną ale wcześniej seria 8 porażek z rzędu(3 po dogrywce).Co ciekawe Vancouver gra tak słabo po tym jak dołączył do nich świetny weteran Mats Sundin który miał być wzmocnieniem oraz po powrocie po kontuzji pierwszego bramkarza Roberto Luongo.Coś w tym jest bo tracą ostatnio ponad 3,5 bramki na mecz a Sundin nie prowadzi ich od zwycięstwa do zwycięstwa.Chicago wygrali wszystkie 11 meczów z zespołami z Kanady w tym sezonie,oba teamy grały w tym sezonie 2 razy ,Chicago ograli grajków z Vancouver 4-2 i 3-1.Co do innych meczy to typy przeciwko teamom z cienkimi bramkarzami , Montreal dziś na moje jest 100% faworytem z Toronto,które ma poważne problemy z bramkarzami,niezależnie kto tam broni to minimum 4 puści.SJ z Columbus gdzie nie broni(podobno)Steve Mason a broni niejaki Dan Lacosta i typ na over NY Islanders z Tampą gdzie też bronią jacyś nowi bramkarze(Danis w NYI i Mckennaw TB)
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Tak i oczywiście Boston by wszedł. Jakbym meczu nie przegapił. Bardzo fajny typ był. No ale nic.
W takim razie jak już mówiłem 2 typy na przełamanie: Kojoty i Columbus. O obu drużynach pisałem już trochę. ????
Oprócz tego typ na przełamanie- Ottawa Senators, czas najwyższy aby Sabres się uspokoili tak jak dzisiaj (co prawda po remisie ale zawsze) Boston. Serie zwycięstw nie ciągną się chyba w tej fazie sezonu tak długo a tym bardziej serie porażek.
Zgadzam się z typem Seku(L)ara na Tampę ale jak dla mnie kurs jest zbyt niski żeby ryzykować.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Sklaniam sie dzisiaj ku San Jose z kilku powodów. Po pierwsze jak koledzy wspomnieli Columbus dzisiaj bez Masona. Po drugie Sharks mają serie dwóch porażek oraz Columbus ostatnio też ma lekki dołek. Kurtki nie błyszczą, mam nadzieję że tak zostanie po tym meczu. Najlepsza formacja Rekinów z Marleau, Thorntonem oraz Setoguchi po meczu gwiazd uciała tylko dwie asysty w trzech ostatnich meczach. Oby się dzisiaj przebudzili. Również w Columbus zablokował się ostatnio Rick Nash, który nie zdobył bramki w 4 ostatnich spotkaniach. Martwić Kurtki może również 15 bramek straconych w 3 meczach ostatnio, trudno powiedzieć na ile jest to zadyszka, a na ile faktycznie jakiś głębszy kryzys. Czas pokaże, jednak playoffy uciekają. Oby Rekiny były dzisiaj zmobilizowane.
Drugim meczem, który dzisiaj wybrałem jest Montreal z Toronto. Z defensywą, a raczej bramkarzami Toronto dzieje się ostatnio coś niedobrego. W 6 ostatnich meczach stracili minimum 4 bramki. Ten ich goalie Toskala jakoś nie spisuje się specjalnie, ma spore wahania formy. Montreal ostatnio również cieńko przędzie, w defensywie podobnie tragedia jak w Toronto, niepokoić może również to, że gdzieś ostatnio zagubili formę strzelecką. Dzisiaj zagrają na pewno bez Langa, ich czołowego strzelca. Montreal ma również problemy z PP, które jest na jednym z niższych poziomów w NHL. Nadchodzi naprawde najwyzszy czas na pobudke dla Canadiens, mysle ze Toronto to dobry przeciwnik dla przelamania i powrotu na wlasciwe tory.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
16-6-0 +329.45
Dzisiaj trochę inaczej niż zwykle czyli dubelek w skład wchodzą Błyskawice i Kojoty. Po pierwsze Błyskawice streak L4 B2B z Wyspiarzami po porażce 3-1 więc chyba dodatkowej mobilizacji nie potrzebują, bądź co bądź lecz jednak w tym sezonie do najgorszych drużyn zaliczamy Islandersów którzy prawdopodobnie będą draftować #1 ale do tego jeszcze daleko. W ostatnich 14 spotkaniach 10. razy wygrywali hokeiści z Tampy, w L8 w Tampie 6. krotnie wygrywali gospodarze bez większych dywagacji myślę że czas na to by znowu wygrać jest odpowiedni. Co do Kojotów podejmują Carolinę która jest według mnie dobrą ekipą ale dziś prawdopodobnie zabraknie Staala, Seinderberga i Brind&#39;Amoura. Po drugiej stronie też istotne kontuzje Reinprechta i Mullera. Phoenix jak zwykle długa seria porażek i czekanie na odbicie się, jako faworyt spotkania u siebie Phoenix wygrywa dosyć często ostatnio 7 na 9 meczy na takiej zasadzie to zwycięstwa. Tutaj też zbytnio dzisiaj nie mam argumentów lecz ostatnim jest to że Kojoty miały 4 dni wolnego do tego spotkania czyli o jeden dzień dłużej niż Carolina i pamiętajmy że to road trip dla gości, a z Alabamy do Arizony jednak trochę jest i myślę że to też może zaważyć nad losami meczu.
Typ : Tampa ML ✅ &amp; Phoenix ML ⛔ AKO : 3.01 (2/10)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
no to generalnie ładna lipa wyszła tej nocy :-D. Oprócz Detroit, które sobie wcześniej zagrałem sporo niespodzianek. Najbardziej irytujące te Sharksy były, bo gdyby zamiast w pierwszej tercji nie ulegli prowokacji Kurtek, które grały bardzo ostro, i nie zajmowali się bijatykami i rozbijaniem pod bandami a grą w hokeja, to wynik byłby inny. Co z tego, że Sharksi byli lepsi, jak dwa prezenty które podarowali w pierwszej tercji Columbus zaważyły na wyniku spotkania? Ogólnie tak na sucho Chicago wydawałoby się sensowne, a tu patrz, akurat przełamanie Canucks i to jakie! Phoenix to samo, dalej tkwią w maraźmie, nie wiem co jest z Montrealem, jak Toronto ich 5-2 ogrywa to też reszta pozostaje milczeniem... Również Ottawa się nie przełamała do końca, ale i tak ładnie że wygrali. Jedynie dwa mecze tutaj ludzie zapowiadali, zwycięstwo Tampy oraz Kingsi (nieobliczalny team :p). Pozdro.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
no to generalnie ładna lipa wyszła tej nocy
Czemu lipa? ????
Nie wiem co było taką niespodzianką.
Przegrana Devils? Buffalo? SJS? Może LA było typem trochę na szczęście. Ottawa musiała się przełamać, to samo Columbus.
Ja trafiłem na dzisiejszą noc 3/4 kupony i 5/6 typów (ale Vancuverem się z wami nie podzielił więc mogą być 4). Więc źle nie jest. Jedyne co to Phoenix mogłoby w końcu coś zagrać bo takie przegrywanie to żadnej drużynie nie przystoi. Ale na nich przyjdzie czas sądzę. ????
Tampa ledwo weszła no ale można było grać jak widać. Mecz w ogóle musiał być nędzny. Wyspiarze tyle strzałów co kar.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Wiesz, przegrana Devils co by nie mówić jest jakąś niespodzianką, bo to czołowy klub NHL i jak gra u siebie to przeważnie wygrywa ???? . Szanuje Kings, bo są nieobliczalni i można było teoretycznie na nich stawiać, ale mimo wszystko to oni mają 53 pkt a Devils 69 pkt. Po meczu to się łatwo dyskutuje, że to było pewne itd, itp. Dla mnie to był mecz no bet i dobrze że nie postawiłem na Diabły.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, że Columbus musiało się przełamać, to też nie jest argument, bo ja podeszłem do tego meczu mówiąc sobie w duchu, że Sharks też przegrało ostatnie dwa mecze i teraz też powinni się przełamać :-D. Wiele nie brakło, typu nie żałuje, bo czasem tak się zdarza.
Ottawa też do końca tak naprawdę się nie przełamała, dopiero ML wszedł, więc to dla mnie też nie było oczywiste ???? . Tym bardziej grając co jak co z Buffalo, które ostatnio imponuje formą.
Gratuluję Ci typów, pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam wszystkich, dzis mamy cztery spotkania NHL, generalnie nie mam kompletnie pomyslu jak zagrac ale wybralem na dzis jedno spotkanie:
Dallas Stars - Nashville Predators -1 Osobiscie wydaje mi sie, ze Nashville polegnie tej nocy. Swoj typ uzasadniam tym iz bylo by to ich piate zyciestwo, sadzie ze druzyna predatorow jest za slaba to takiego wyczynu. Tym bardziej ze zagra na wyjezdzie i to z Dallas ktore jest w tej samej formie jak Nashville, nie mniej jednak ma atut wlasnego boiska, i dwie kolejki temu wpadke z Colorado...O tym iz w ostatniej kolejce wrecz &quot;osmieszyli&quot; Rangersow wspominac nie bede... Jak dla mnie to najpewniejszy typ, pod ktorym podpisuje sie rekami i nogami ????
pozdrawiam.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Seku nie zdziw się jak będzie remis, podpisuję się tym nogami i rękami ;) Nashville notuje 23 spotkanie bez remisu, a dzisiaj może to być raczej pewne :]
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Popieram Lucky&#39;ego, ale tylko po cęści ????
To jest bardzo nieprzewidywalny mecz wg mnie. Dallas podbudowane ostatnią wygraną, gra na swojej tafli. Napewno nie bądą w pełni sił, bo taki mecz jak ostatnio musiał im dać się we znaki, ale jednak uważam, że zagrają na max swoich możliwości i dadzą radę zatrzymać gości ???? wątpię jednak, zeby mialo to miejsce w regulaminowych 60 minutach ????
1)Nashville Predators u Dallas Stars
Typ: X ⛔
2)Nashville Predators u Dallas Stars
Typ: 2 (ML) ✅

Osobiście interesuje mnie dziś mecz Pingwinów z Detroit ^^ Stawiałbym wygraną ekipy z Pittsburgha no ale wiadomo jak grają ;) Dlatego wstrzymam się od typu na ten mecz :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas będzie miał raczej tyle samo sił co Nashville, oba zespoły grały mecze wczoraj z tym że DAL na własnym lodzie więc unika dodatkowo męczącej podróży. 3 tercja była nadspodziewanie łatwa i wszystko lekko przychodziło Stars w meczu z Rangers więc moim zdaniem kondycyjnie mecz będzie na równo.
A ja poprę kolegę Seku(L)ara, typ na Dallas wydaje się bardzo dobry dodatkowo całkiem przyjemny kurs, oczywiście ta seria bez remisu NAS jest niepokojąca i zawsze jest to jakiś argument aby nie stawiać czystej &quot;jedynki&quot; no ale jak to się mówi &quot;no risk = no fun&quot;. Dallas udowodniło w meczu z Rangers że potrafi stawić twardy opór zespołom underowym i opierającym się w większym stopniu na obronie -&gt; takim właśnie zespołem jest NAS więc myślę że dziś niespodziewanie długa seria WIN Predators dobiegnie końca, mam nadzieje ze w czasie regulaminowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom