>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja tylko dodam od siebie, że nawet warto zaryzykować Dallas (-1,5) kurs też jest bardzo zachęcający więc czemu by nie spróbować, zwłaszcza że Gwiazdy ostatnio dużo strzelają i tutaj nie tylko odnoszę się do 10 bramek przeciwko Strażnikom, ale we wcześniejszych 4 spotkaniach strzelali 3 lub więcej bramek, więc szanse na powodzenie tego typu określam jako całkiem duże ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ????
No to dziś robię sobie maraton NHL, zacząłem od PIT - DET, teraz ATL - PHI.
Obowiązkowo muszę obejrzeć Gwiazdy.
Tak tytułem wstępu. Ostatnio było mówione, że trzeba mocno wierzyć jeśli się gra na Columbus. A tutaj proszę... Pokonali San Jose. Dlatego nie ma się co dziwić na odważne typy, to jest NHL ;) To tylko taka mała uwaga.
Jak już oglądałem mecz Detroit to powiem, że na pewno będą jednym z głównych faworytów do Stanleya... to że ostatnio mieli słabsze dni. To raczej było wliczone. Tak zwana &quot;zadyszka na własne życzenie&quot;. Trochę pewnie odpuścili. Ale chyba znowu zaczną trochę poważniej grać. No ale przecież mają taką pakę, że szok... Hossa ostatnio wybitnie w formie. Dziś backhand gol którego pozazdrościć może mu wielu zawodników z napadu.
Po meczu dziennikarz przeprowadzał wywiady z kapitanem Heniem i Conklinem. Henia pytał czy DET zdobędzie Stanleya. Ten mu odpowiedział, że mają na pewno dobrą okazję do powtórzenia sukcesu...
Sądzę, że ciężko będzie ich zatrzymać w PO...
A teraz do ostatniego meczu.
Dallas - Nashville, Dallas ML, Dallas 60&#39;
Konsekwentnie zagrałem na Dallas. Już wcześniej mówiłem, że chłopaki cisną na Play Offy. Jedna mała wpadka z Colorado. Ale tutaj raczej można było się tego spodziewać. Colorado wtedy przełamało się. I na jednym meczu wygranym nie mogli poprzestać. Trudno jest mi wyobrazić sobie żeby dziś Gwiazdy przegrały z Drapieżcami... Dan Ellis dzięki &quot;zeru&quot; dostanie dziś ponownie szanse. Dallas sporo nastrzelało w ostatnim meczu i dziś powinno to się trochę odbić czkawką. Dodatkowo Ellis chyba zacznie bronić na swoim dawnym poziomie a koledzy w obronie mu w tym pomogą. Turco mniej puszcza niż zwykle. Dlatego sądzę, że jednak mecz będzie na styku, underowy ale jednak ostatecznie Dallas powinni sobie poradzić ;)
Ja zagrałem osobiście dość bezpiecznie Dallas ML. Dorzucając w dublu z Philadelphią. Ale po chwili zobaczyłem, że bwin dziś mi dał prezent w postaci błędnie rozliczonego zakładu... i dołożyłem jeszcze trochę.
BTW. Posta pisałem w przerwach od 2 tercji Flyers :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj chyba jednak większość zadowolona z NHL. Wczorajszy masowy typ na Dallas siadł na &quot;miękko&quot;. 1 tercja wyśmienita dla Gwiazd. 2 tercja to dominacja Nashville. Jakoś chłopakom z Texasu nie bardzo chciało się grać, efektem była stracona bramka. 3 tercja zaczęła się od 4 minutowej kary, i szybko od przewagi 5 on 3, która wykorzystali. Zakończyło się przyjemnie dla grających na Dallas. Kolejny mecz Gwiazdy grają z Kojotami, którzy ostatnio słabiej grają.
Dziś w nocy tylko 2 mecze.


Nie ma meczu, żeby nie można było znaleźć jakiegoś dobrego zakładu... ale z oferty 2 spotkań poniedziałkowych może być problem.
Mimo wszystko zapraszam do pisania przemyśleń, analiz ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis ciezka kolejka, ja osobicie nie gram nic, bo nie mam pomyslu a po co na sile i przegrac...?! Devils i Rangers- uwazam ze w tym meczu moze stac sie wszystko i wcale nie sugerowalbym sie ostatnia wpadka Rangersow... Dokladnie taka sama sytuacja Calgary i Montreal...Niestety ale dzis analizy nie napisze i nic nie wytypuje ???? ale chetnie poczytam pomysly innych.
Nie mniej jednak pozdrawiam i zycze trafienia!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
fakt faktem Calgary ostatnio ogladalem i Montreal, to oba zespoły są w dołku, kto z niego wyjdzie naprawdę ciężko przewidzieć...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ NJ Devils - NY Rangers | ML 2 @ 2,34 ⛔
Kilka słów o typie, który już na początku zastrzegam jest dosyć ryzykowny. NYR ostatnio fatalnie się sprawuje, jak to przeczytałem najgorszy stan defensywy od 16 lat, cztery przegrane z rzędu i dziś będą się starać uniknąć piątej, przeciwnik nie łatwy bo NJ Devils, którzy w roku 2009 są naprawdę w wysokiej formie.
Argumenty, a więc bez lania wody to po pierwsze przerwanie serii 4 przegranych, oraz motywacja po przegranej ośmieszającej strażników 10-2 dziś można powiedzieć będą gryźć lód. Przypominam że podobnie się miało z Edmonton po meczu z Buffalo który przegrali 10-2, kolejne kilka meczy zespół Oilers zagrał na bardzo wysokim poziomie chcąc zmazać tą plamę która powstaje przy takich wynikach.
W bramce Strażników prawdopodobnie zobaczymy Henriqa Lundqvista, ostatnio gdy go nie było grał Steve Valiquette i pisałem że jest dobrym specjalistą, słów nie cofam aczkolwiek wypowiedziałem je w złym momencie bo puścił 10 bramek i trudno go w jakikolwiek sposób rozgrzeszyć. Lundqvist też tego sezonu nie może zaliczyć do najlepszych aczkolwiek nadal uważam go za jednego z najlepszych bramkarzy NHL i specjalistę od dogrywek i karnych co może mieć dzisiaj znaczenie.
Wszystko będzie zależeć od dyspozycji defensywnej Rangers, jeśli dziś zagrają na normalnym poziomie i zatrzymają Parise i Eliasa to mają szanse na zwycięstwo
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Kolejny mecz Gwiazdy grają z Kojotami, którzy ostatnio słabiej grają.
Z pewnością w obecnej chwili Dallas jest o wiele lepsze od Kojotów, natomiast na przełamanie jak najbardziej na wyjących :)P) z Phoenix.
Dzisiaj na Rangers ML, kurs około 2.30. Dlaczego Rangers?
1. Bo w końcu muszą wygrać.
2. Bo mają realną szansę na Play Off a właściwie tragedia by była jakby się nie dostali.
3. Bo Carolina i Sabres grają ostatnio lepiej i depczą po piętach Rangersom.
4. Bo mieli więcej czasu na odpoczynek od rywala.
5. Bo ostatnio doznali takiej porażki, że będą chcieli się pokazać i udowodnić, że to był przypadek.
Co do drugiego meczu nie wiem czy kurs 1.65 na Calgary jest opłacalny. Jakbym miał stawiać to delikatnie ML na Montreal. Ale raczej nie postawię.
 
gregory_house 0

gregory_house

Użytkownik
Ja uwazam ze w meczu NY Rangers-NJ Devils moze pasc remis. Rangersi po serii porazek za wszelka cene beda probowali sie odegrac. Jednak NJ latwo skory nie sprzedadza w swojej hali. Warto tez zauwazyc ze Diably tez troche opadly z sil po serii 8 zwyciestw z rzedu, a to moze ulatwic zadanie Rangersom. Jak kolega wczesniej wspomnial Rangersi musza uwazac na depczacych po pietach rywali w walce o play off. W tym sezonie obie druzyny graly ze soba juz 4 razy, 2 razy wygralo NJ, a 2 razy NY. Remis jeszcze nie padl, moze dzisiaj w nocy ???? A w dogrywce lub karnych juz wszystko moze sie zdarzyc.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja dzisiaj dalej na upartego stawiam na Płomienie, co prawda jeszcze rano w bet365 był kurs 2,0 a teraz już spadł do 1,95, czyli można wywnioskować, że sporo osób upatruje trafności tego typu. Jak wiemy pojedynek dwóch ekip, które ostatnimi dniami przeżywają ciężkie chwile. Calgary gra dziś u siebie trzecie spotkanie z rzędu jak do tej pory dwukrotnie przegrywali wbrew przekonaniu, że na własnym lodzie są mocną drużyną. Poza tym od następnej gry rozpoczną się wyjazdowe sprawdziany w liczbie trzech meczy poza domem, a rywale wcale nie będą gościnni ponieważ wyprawy do Anaheim i Los Angeles, a na koniec do Phoenix do najmilszych nie należą. Montreal w bilansie 10 ostatnich meczy ma zadziwiająco tragiczny bilans 3-7, co więcej gwoździem do trumny była ostatnia porażka u siebie z Toronto 2:5. Kapitan Canadiens Saku Koivu mocno wierzy w to że kolejne sześć spotkań, które Montreal rozegra na wyjeździe będzie dla nich przełomowe i pomoże odnowić ducha drużyny. Wracając do Flames nie można pominąć faktu, że zdobyli oni w ostatnich 3 spotkaniach tylko 4 bramki, szczerze powiedziawszy można to uznać za obrazę ich ofensywnej gry. Dowodem na brak bramek jest choćby statystyka Cammallieri, który zdobył tylko dwie bramki w ostatnich 5 spotkaniach. Jeszcze tylko krótkie nawiązanie do mojego &quot;ulubieńca&quot; Price&#39;a, którego bilans ostatnich 8 spotkań wygląda iście wspaniale 2-6-0 ze średnią 3,50 na mecz. Wiadomo że każdy może spojrzeć z innej perspektywy na to spotkanie i wielu z was pomyśli że remis w tym meczu jest najbardziej prawdopodobny, jednak na tą chwilę zresztą jak i ostatnio z Ducks, uważam że Flames muszą się podnieść, jakoś nie dociera do mnie, że faktem może stać się 5 seryjna porażka Płomieni. Rywal trudny ale pora przełamać barierę ofensywną i zagrać dobre zawody.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

New Jersey Devils-New York Rangers ✅

Nie chcę być ani złośliwy, ani nie stawiam na przekór nikomu ale jak dla mnie dziś w powyższym spotkaniu faworytem są Devils i wcale nie obrałem sobie ich za faworyta po przeczytaniu powyższych wypowiedzi. No ale do rzeczy moim zdaniem wybuchowa mieszanka zadziorności i ciągu na bramkę Devils za sprawą Parisa, Eliasa i reszty Diabełków będzie dziś górą nad jak to pozwolę sobie nawać &quot;ospałą&quot; drużyną Strażników, bo takie wrażenie mam oglądając ich mecze. Możliwe, że dziś w bramce znów wystąpi pogrążony w meczu z Dallas Valiquette i czy zdoła stawić czoła NJD ?? To się okażę podczas spotkania. Typ uważam za ryzykowny no, ale jak napisałem bardziej prawdopodobna wydaje mi się wygrana NJD.



Calgary Flames-Montreal Canadiens ✅

Tutaj krótko, to co graja Canadiens nie można nazwać dołkiem to jest wielki dół. Dziś szansa na przełamanie dla Calgary no, a najlepiej jest sie przełamać z wysoko notowanym rywalem, którego trapią kontuzje i bardzo widoczny brak lidera Langa. Typ zdecydowanie na Calgary.​
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczorajsze wyniki można podsumować- niespodzianką było brak niespodzianki... Bo faworyci wygrali NJD i CGY wygrali. Ja osobiście nic nie grałem bo spodziewałem sie chociaż jednej niespodzianki a trudno było mi wskazać gdzie ona będzie.
Dziś więcej spotkań to i większy wybór żeby coś znaleźć ciekawego.

Zapraszam do pisania przemyśleń, analiz.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam ????

Nie było mnie sporo czasu co nie znaczy, że wybyłem ???? Potrzebowałem czasu na przemyślenia.

:hokej: Boston Bruins (ML) - San Jose Sharks[ Typ: 1 ML @ kurs: 1,83]
Analiza: Dziś w nocy BOS vs SJS - 2 bardzo mocne drużyny, jednak myślę, że dziś to właśnie &quot;niedźwiedzie&quot; wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Napewno atut własnej tafli będzie miał swoje minimalne, pozytywne dla gospodarzy działanie. Bramki są doskonale kryte - z jednej strony Tim Thomas (BOS) z drugiej Nabakov (SJS) - bardzo solidne firmy, które na bramce czarują swoimi interwencjami. Jednak jeśli chodzi o ostatnią dyspozycję SJS wydaje mi się, że jest ona słaba - właszcza w ich solidnej niegdyś formacji - defensywy. W meczu z CBJ popełniali bardzo dużo głupich błędów - błędy zmiany, oddawanie krążka i inne tego typu gaffy, które wcześniej były oglądane rzadko. Tak wiec myślę, że mniej roboty będzie miał Tim Thomas i będzie w bardziej konfortowej sytuacji z racji mniejszego ciężaru na plecach. W ataku drużyny są bardzo z reguły dobre jednak myślę, że mam prawo wymagać od SJS większej ilości goli z taką drużyną jak CBJ w której nie ma podstawowego bramkarza, który był tam w 80% całą obroną i te 2 bramki jakoś nie wyglądają ciekawie. Reasumując. Zapowiada się bardzo ciekawy i wyrówany mecz aczkolwiek biorą pod uwagę gorszą formę SJS i atut własnej tafli Boston powinien przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam wszystkich dzis mamy kilka fajnych spotkan, nie lubie kolejek takich jak ta bo wszystkie druzyny &quot;wypoczete&quot; dwa dni pauzy:p wole jak graja dzien po dniu- latwiej cos wybrac... Dlugo sie dzis nie moglem zdecydowac ale postanowilem jednak zagrac tak:
Florida Panthers - Toronto Maple Leafs- 1 : wybralem to spotkanie z kilku wzgledow. Po pierwsze Pantery graja u siebie, gdzie spisuja sie calkiem dobrze w ostatnich meczach. Po drugie przegraly ostatnie spotkanie w stolicy 3:1, mysle ze to nie bylo zaskoczenie a teraz maja szanse na kolejne punkty z nie zamocnym przeciwnikiem i to na dodatek przed wlasna publika...Pokusze sie takze o stwierdzenie ze przegrana 3:1 w ostatnim meczu to i tak niezly wynik:p tylko 3:1...Nastepny plus na Pantery to fakt iz maja szanse na play off, w tabeli sa duzo duzo wyzej od Toronto.
Nie pokoji mnie tylko fakt iz Toronto to druzyna ktora sobie lubie raz na jakis czas wygrac na wyjezdzie i to wysoko jak ostatnio 2:5, ale fakt iz uczynili to wlasnie kolejke temu przekonuje mnie iz drugi raz z rzedu im sie nie uda...sadze iz jest to bardzo rozsadny typ, chociaz nie zdziwie sie jak padnie remis, nie mniej jednak ja dzis nic innego nie widze... ???? zastanawialem sie jeszcze na Blues ale ... ;P
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Witam.Postanowiłem,że od czasu do czasu zabiorę głos w tym temacie.Wybornym znawcą nie jestem,bo interesuję się NHL około pół roku,więc proszę o wyrozumiałość,ale przez ten czas sporo się nauczyłem i powiem,że nieprzewidywalność tej ligi jest bardzo wciągająca:p No więc do rzeczy.

Tampa Bay Lightning
- Atlanta Thrashers typ:1 1:3 ⛔ to mój typ na dzisiejszą noc.Jakiś konkretnych argumentów co do tego typu nie mam,bardziej kieruję się intuicją,bo jak często doświadczyłem bardziej w tej lidze przydaje się ona niż statystyki choć nie zawsze,najlepiej połączyć te dwie rzeczy.
Jesli chodzi o statystyki to obie drużynie w nich nie brylują w tym sezonie,lecz w ostatnim czasie troszkę lepsze wrażenie robi na mnie Tampa ,dziś mają atut własnego lodowiska i powinni powtórzyć wynik z początku nowego roku gdzie wygrali na wyjeździe z 4:1.Światła pokonały u siebie ostatnio 1:0 NY Islanders,która do potęg nie należy i przegrali po dogrywce z pingwinami 3:4,natomiast Atlanta przegrała ostatnie dwa mecze u siebie z Phyladelphia i New Jersey dając sobie strzelić w obu meczach 8 bramek i zdołali tylko 3 zdobyć.Myślę,że dziś Tampa w grze będzie bardziej poukładana i konsekwentna i może wygrać ten mecz nawet więcej niż jedną bramką.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ja dzisiaj puściłem kupon 4 zdarzenia po 1.19, że się skończą w regulaminowym czasie.
Są to spotkania SJS, Atlanta, VAN i Toronto.
Postawiłem te mecze na podstawie analizy częstotliwości remisów itd.
Polecam jako typ na podbicie typ na SJS gdyż grają dziś z Bostonem. Teoretycznie remis nie jest taki wykluczony ale zarówno San Jose jak i Boston dwa ostatnie mecze skończyli po regulaminowym czasie więc uważam, że tym razem to się nie wydarzy i nie będzie 3 remisów pod rząd u dwóch drużyn, gdyż takie zjawisko jest raczej rzadkie w NHL. Powodzenia!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
ja spróbuję na Sharki ML po kursie 2.0 ✅. Mam nadzieję, że dzisiaj nastąpi przełamanie, oglądałem oba zespoły ostatnio, mam pewne przemyślenia, zobaczymy czy dzisiaj szczęście wreszcie Rekinom dopisze. Pozdrawiam ???? .
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja na dzisiaj proponuje jako najlepszy typ nocki , Vancouver ML. Grają z nutkami które ostatnio się już wyszumiały, Vacouverpo upokorzającej serii wydaje się wracać na właściwe tory i wygrało ostatnie dwa mecze. Dziś według mnie pora na kolejne zwycięstwo, nutki osłabione wieloma kontuzjami a Vancouver, jeśli chcą sie włączyć jeszcze do walki o PO to muszą wygrywać seriami, przede wszystkim z rywalami pokroju nutek. Kurs po ML nienajgorszy więc warto spróbować

Pozdrawiam wszystkich
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Sharks super, nie pisałem, że na nich gram bo nie miałem dobrego wytłumaczenia. Miśki trochę przysiadły to jest wytłumaczenie i tyle. Świetna 3 tercja i cztery bramki Rekinów. No i typ na regulaminowy też przy okazji wszedł. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
giancardi... to trzeba było napisać przed meczem, że grałeś na San Jose. Ja też powiem, że grałem na San Jose o co komu po tym? Przyda się to komuś? Weźmie pod uwagę?
Dzisiaj jeszcze więcej spotkań niż wczoraj.

Zapraszam do pisania przemyśleń, analiz przed meczem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Cieszę się, że w końcu się odblokowały Rekiny. Detroit też się przełamało, bo z Nashville to im tak róźnie szło ostatnimi czasy. Wyraźnie złapali rytm, ich gra ostatnio podoba mi się. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom