>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kolega , Sekular , ma błąd i to dość istotny w końcówce postu , Panterki dziś grają ,ale z Rangersami z Nowego Yorku , a to rywal już wymagający jest , popraw szybciutko
Osobiście popróbuje Gwiazdy , gdyż ich forma poszła w górę i będę trzymał już do końca sezonu progresję na nich , a tak chodzi mi po głowie granie ekip które ocierają się o play offy , kursy dobre można zarobić , na faworytów już dziś kursy słabiutkie a i wyniki nie są rewelacyjne tych ekip.
Dorzucam jeszcze Diabełków - bo Boston troszkę zwolnił tempo grania
Wacham się jeszcze na przełamkę Montreal - dziś z Lawinami - ale twierdzę , że jest to typ mocno ryzykowny bo u nich z formą tragicznie ostatnio a Lawiny jak się nie rozpędzą w najbliższym czasie to o play offach mogą zapomnieć w tym roku
pozdro fanom nhl
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam
Na dziś widzą mi się 2 typy
Colorado vs Montreal 2 po bardzo ładnym kursie 2.45.
Analiza: Napewno kontuzje 2 podstawowych zawodników ofensywnych nie są obojętne dla zespołu i jest to ważna strata w dodatku bramkarz MTL miał swoje chwile słabości i fatalna gra gwarantowana. MTL to zespół bardzo ofensywny gdzie brak Lang&#39;a i Tanguey&#39;a da się załatać nie tracąc mocna na ofensywie. Najważniejsze jest to aby Halak wkońcu zagrał bardzo dobry mecz i popisał się ładnymi interwencjami, jeśli tak się stanie to myślę, że MTL wyjdzie z tego pojedynku z dorobkiem 2 ptk i uda im się pokonać przeciwnika w regulaminowym czasie. COL zaskakuje - potrafią zagrać rewelacyjne mecze i stawiać niesamowity opór, jednak ich ofensywa to tylko 1 linia ataku, która strzela 85% bramek (bynajmniej bardzo dużą część) a ich lepszy bramkarz Raycroft dziś nie wystąpi co też mnie cieszy. Na bramce będzie bronił Budaj, który rzadko ułatwia wygraną swoim kolegom. Stawiam na przełamanie MTL świetny kurs i myślę, że każdy powinien skorzystać.
St louis vs Chicago 2 @ 1,95 - następny piękny kursik na którym można skorzystać. STL to solidna drużyna i gra na &quot;średnim&quot; poziomie. Stawiam tutaj na CHI, ponieważ uważam tą drużynę w tej chwili dyspozycyjnie dużo lepszą, choć z bardziej &quot;amplitudarną&quot; formą, lecz ich dyzpozycja w ostatnich meczach wygląda bardzo dobrze i myślę, że potrzymają ją co da im zwycięstwo.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus Blue Jackets-Detroit Red Wings 1ML 2.36 ✅3-2 CBJ !!! ????
Krótko dziś o meczu który wg mnie warto stawiać.W ekipie RW nie zagrają Franzen 22+12 i Holmstrom 14+16.W bramce w ekipie CBJ zagra Mason,co powinno być sporym wzmocnieniem.CBJ ograli ostatnio tj 28.01 ekipe gości u siebie po dogrywce 3-2 a ostatnio pokonali najlepszy team zachodu tj SJ też 3-2 u siebie po dogrywce.Ekipa z Detroit ma za sobą wygraną serie 5 meczy ale dziś jest dobra okazją by ją zakonczyć ???? .
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Moim zdaniem Sharki dziś mimo znacznych osłabień osiągną zwycięstwo nad równie mocno osłabioną ekipą Szabli. Obie ekipy prawdopodobnie bez swoich liderów i chociaż Sabres na własnym lodowisku to naprawdę groźna ekipa to Rekiny są w stanie wygrać z każdym i zawsze co już udowadniały nie raz.
Mimo wszystko jest kilka typów na noc które wydają się bardziej przykuwać moją uwagę, może ze względu na to że Buffalo wciąż walczy o Play Off a jak wiadomo takie drużyny walczą dwa razy bardziej zaciekle o każdy punkt.
Moje pieniążki dzisiejszej nocy zainwestuje ponownie w Montreal (chociaż długo zastanawiałem się czy nie wybrać Chicago ale o tym za chwile) tak jak napisał Vader kilka dni temu, czas najwyższy na przełamanie kanadyjskiego zespołu, nie zdołali tego zrobić z Edmonton więc już z Colorado myślę że rozprawią się &quot;odpowiednio&quot;. Ktoś pisał o tym że Canadiens osłabieni, może i tak ale w Colorado od dawna nie gra dwóch liderów ataku (Statsny oraz Sakic) a od niedawna mają luki również w obronie (Foote i Cumiskey) to wszystko gracze pierwszo i drugo liniowi, to wszystko razem w kupie tworzy doskonałą okazje dla MTL na zdobycie pierwszych od dawna punktów (Canadiens nie są jeszcze pewni Play Off).
Równie długo rozważałem typ na zwycięstwo Chicago Blackhawks w pojedynku z St Louis Blues. Chicago zespół bez osłabień, grający ładny dla oka overowy hokej, drużyna będąca ostatnio w dobrej formie ale też nie żyłująca jakiegoś niebywałego streaka zwycięstw. Blues to ekipa lubiąca sprawić niespodziankę jednak ostatnio trochę nabroili i myślę że czas na ostudzenie głów na co idealnie nadają się &quot;strzelby&quot; z Chicago. Kurs 2.00 w Betsafe myślę że bardzo milutki i warty zagrania.
Tyle ode mnie , jutro wracam &quot;na poważnie&quot; na forum i można się spodziewać analiz do nadchodzących kolejek, niech moc będzie z wami NHLowcy ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja podobnie jak kolega Odisio na upartego typuje dziś zwycięstwo Montrealu, tylko mam malutkie obawy ponieważ dziś nie wystąpi Plekanec (kara 2 meczy) co znacznie w aktualnej sytuacji osłabia ofensywę Canadiens. Brzmi to dość śmiesznie w kontekście tego że taka ekipa jak Montreal głównie opierała się ostatnio na bramkach Plekanca, więc chyba najwyższa pora aby reszta armat się odblokowała, obawy są ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, dlatego Go Habss.

Co do innych spotkań to bardzo ciekawie może być w Dallas, gdzie gospodarze podejmą Vancouver, które jest na fali i wczoraj mnie mocno zaskoczyli, nie wierzyłem w to że będą w stanie wyciągnąć z Kojotami tak dobry wynik. Jednak to dobrze prognozuje na dalsze mecze, do drużyny wrócił Demitra, co w aktualnej dyspozycji drużyny jest dodatkowym wzmocnieniem i tak dobrze grającej ofensywy Ork. Ostatnie wyniki obu drużyn skłaniają mnie do wniosku z którego wynika, że dziś w regulaminowym czasie będzie remis.
Jeszcze jedno ciekawe spotkanie, które przykuwa moje zainteresowanie to pojedynek Panter ze Strażnikami. Pantery wczoraj rozbiły dosłownie Huragany, na pewno trzeba im oddać co ich że bardzo dobrze wykorzystywali błędy obrony, a także byli bardzo skuteczni, jak i również potrafili świetnie dobijać swoje strzały. Oczywiście po stronie Florydy wszystko wyglądało pięknie czego nie można powiedzieć o Carolinie, ale to już inny temat. Rangers na pewno zmotywowani po ostatnim zwycięstwie z Caps, będą chcieli udowodnić że wcześniejsze niepowodzenia to już daleka przeszłość. W tym jednak mogą mieć problem ponieważ &quot;Florki&quot; jak już kiedyś pisałem to bardzo dobrze złożona drużyna i tylko kwestia tego jak dzisiaj zafunkcjonuje ta maszyna, po wczorajszym meczu jednak jestem optymistą dla tego swój typ kieruje na Pantery ML.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram grubo jak dla mnie na Montreal. Zarówno na Money Line po kursie 2 i czas regulaminowy po kursie nieco wyższym.
Dlaczego Canadiens? Dlatego, że słabo im szło ostatnio a ten mecz może być w końcu przełamaniem. Dlatego, że nie wygrali na wyjeździe już od bardzo dawna. Po prostu na przełamanie. Oby nie było powtórki z poprzedniej nocy. ???? Życzę wszystkim powodzenia.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Noc w NHL z gatunku tych spokojniejszych, większość osób biorących czynny udział w dyskusji w temacie nie pomyliło się i wczoraj trafnie typowało, gratulacje. W końcu przełamał się Montreal, na jak długo to się okaże, warto odnotować przerwaną serie zwycięstw Detroit. Kolejna przegrana Strażników z Nowego Jorku, ciekawe czy ekipa Rangers dotrwa do końca sezonu na miejscu premiowanym PO a jeśli tak to czy zdoła zmienić swoje oblicze i skutecznie powalczyć w tym roku o końcowy triumf.
A na kolejną noc :
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Witam. Ja na dzisiaj upatrzyłem sobie 2 spotkania po ładnych kursach.
Nashville Predators - Boston Bruins. Za gospodarzami przemawia niezła forma. Ostatni mecz wygrali z St. Louis 4:3 po karnych. Jak wiemy drużyna nutek ostatnimi czasy spisuje się bardzo dobrze, co pokazala dzisiaj wieczorem w meczu wygrywając z faworyzowanym Chicago. Jeśli chodzi o ekipę gości to nie są w najlepszej formie, dzisiejsza porażka z Devils 1:0 pokazuje ich bezsilność. Na pewno zostawili trochę sił na lodzie, a predatorzy mieli dzień przerwy. Dodatkowo w niedźwiadkach nie wystąpi dzisiaj Ryder (19G - 17A) i pod znakiem zapytania występ Kobasewa (11G - 15A). W druzynie gospodarzy niepewny jest występ Radka Bonka (7G -12A). Nie omieszkam dodać, że głównym powodem jest piękny kursik, prezent walentynkowy - 2,95. Zaryzykować warto.

Phoenix Coyotes - Calgary Flames. Jak wiemy Kojoty miały złą passę i nie mogły nic ugrać, aż do meczu w Dallas zakończonym wynikiem 0:1. Następny mecz rozgrywali z powracającym do gry Vancouverem, który po wyrównanej grze przegrali 3:4. Dzisiaj gospodarze na pewno pokuszą się o zwycięstwo, jeśli marzą o grze w PO. Goście też nie są w najwyższej formie, raczej dopiero do niej powracają. Obie drużyny słyną z dobrej gry u siebie co przemawia za gospodarzami. Oczywiście czynnikiem zachecającym tak jak wyżej jest kurs 2,65.

Co do pozostałych meczów to Flyersów nie grałbym z powodu kursu, po prostu nie warto. A Caps też nie będzie miało łatwo i nie zdziwie się jak nie wygrają w regulaminowym czasie, ponieważ pod znakiem zapytania stoją występy Kozlova (11G - 20A) i Semina (20G - 26A). Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam...kurcze jak przedwczoraj Dallas z Kojotami tak wczoraj Blackhawks z Blues 1:0 ;/ ????
Ja na dzis wybralem:
Philadelphia Flyers - New York Islanders 1- Wiadomo...Lotnicy to moj ulubiony klub, nie widze innego rozwiazania po porazce z Ottawa jak zwyciestwo Lotnikow...
Napisze jeszcze o meczach nocnych ale potem, poniewaz zaraz ruszaja Lotnicy...poprostu ide ogladac ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wg mnie 2 spotkania które warto dziś obstawić,a w których kursy na gości są za wysokie i warte ryzyka i które sam zagram
Minesota Wild-Ottawa Senators 2ML 2.37 z 3-0 na 5-3 ???? widac ze chłopakom jeszcze zależy ✅
Ottawa po zmianie trenera gra o wiele lepiej,wygrali 3 ostatnie mecze(Phila,2 razy Buffalo,przegrali po dogrywce z bostonem i polegli z rozpędzonymi LA Kings)Widać że coś w tym teamie drgnęło,zawodnicy nabrali pewności i ochoty do gry,Dzisiejsza wygrana pozwoliłaby im jeszcze myśleć w walce o PO w tym roku,na które dużych szans nie mają ale z ustabilizowaną grą mogą jeszcze trochę w tym roku namieszać.Coraz lepiej gra pierwszy atak tj Alfredsson,Heatley,Spezza który ostatnio sporo punktuje.Gospodarze jak na moje grają tylko samą obroną,w ataku raczej kiepsko,porównując ofensywy obu teamów to więcej atutów mają goście,Minesota niedawno przegrali z Nashville u siebie 0-2,oglądałem ten mecz,wystarczyło porozbijać miejscowych po bandach i już nie mieli pomysłu na grę w ofensywie,w obronie jest to bardzo dobry team ale w ataku wielu armat to oni nie mają.Wg mnie dziś będzie podobnie jak w meczu z Nashville ,moim zdaniem więcej atutów przemawia za goścmi i warto dziś na nich zaryzykować.
Carolina Hurricanes-Columbus Blue Jackets 2ML 2,32 ✅ 1-5 i nie mam żadnych pytań ????
Tu mam porównanie ponieważ widziałem ostatnie mecze obu teamów.Carolina przegrała u siebie z Floridą 0-5 a CBJ wygrali z Red Wings 3-2.CO do ostatniego meczu gospodarzy to cały mecz atakowali i mieli przygniatającą przewagę,tylko że ich obrońcy i bramkarz mieli chyba bardzo żły dzień i rozdawali prezenty gracżom z florydy,po takich prezentach stracili wszystkie bramki,sami oddali 42 strzały i nie zdobyli gola a goście na 23 próby 5 razy trafili do bramki.60 minut bili głową w mur.Goście ostatniej nocy pokonali mistrzów tj Detroit Red Wings 3-2 w regulaminowym czasie,duża zasługa w tym golkipera gości Steva Masona który zatrzymał graczy RW oraz pozostałych grajków którzy podeszli bez kompleksów i ograli mocniejszego rywala,żeby nie było że cały czas stawiam na ekipę CBJ bo kibicuje temu teamowi to napiszę że grają oni o wiele bardziej ofensywnie niż na to wygląda a w tym roku trafił im się też dobry bramkarz który zabezpiecza defensywę.Moim zdaniem i z tego co widziałem to dziś są faworytem a kursy na nich to zdecydowana przesada,więc warto ryzykować.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś walentynki więc zakochani (w tym i ja ???? ) mają ograniczony czas na uciechy sportowe ???? krótko o dzisiejszych typach, waham się w wyborze na dzisiaj, bardzo dobrze według mnie wygląda typ na PIT Penguins którzy będą szukać ważnych punktów w spotkaniu z TOR Mape Leafs. Toronto ostatnio nie zachwyca, nagłego zrywy formy po nich nikt się nie spodziewa zaś Pingwiny już regularnie punktują, co więcej dziś do drużyny może wrócić długo oczekiwany (debiut w tym sezonie) Sergei Gonchar podpora i lider defensywy Penguins na długo wykluczony z gry być może już dziś wesprze swoich kolegów w walce o Play Off. To poważny plus dla PIT.
Drugi typ który brałem pod uwagę (bo w momencie pisania posta zdecydowałem się już raczej na Penguins) to Boston Bruins, obecnie najlepszy zespół w NHL co potwierdza tabela, przegrał już trzy mecze z rzędu i moim zdaniem uniknie dziś czwartej porażki w spotkaniu z NAS Predators, jedynym &quot;ale&quot; w tym przypadku jest to że Boston grał wczoraj mecz na szczycie z NJ Devils i może być lekko osłabiony. Mimo wszystko ten loss Streak jest chyba już za długi dla Bostonu (chociaż kilkanaście kolejek temu już zapowiadałem że spodziewam się do końca sezonu zjazdu w dół zespołu Bruins, nie drastycznego ale jednak)
Ponownie życzę powodzenia
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No i po meczu...piekne zwyciestwo Lotnikow, moze i kurs zalosny jak na ta dyscypline sportu ale ... mnie nie przeszkadza ????
Los Angeles Kings - Edmonton Oilers - under 5.5 Zaraz kolejny mecz. Bede gral under, bo uwazam ze obie ekipy to &quot;orlow&quot; nie naleza, strzelaja srednio bronia dobrze. Mysle ze mecz &quot;zakopie sie&quot; i nie padnie tutaj wielu bramek...tym bardziej ze Edmonton wymiotlo ostatnio Montreal ponad norme (7:2) ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
OK wiec trzeci moj ostatny post, finalny...Dzis na 3 razy ale NHL rozpoczal sie dosc wczesnie, nie mniej jednak moja ulubiona czesc czyli spotkania nocne ???? Co prawda Kings jeszcze graja ale na over sie nie zapowiada:p
Wiec bede gral jeszcze 3 mecze, nie bede pisal analizy bo zrobili to inni gracze...
Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 2 Zagram Pingwinki bo uwazam ze kurs wart ryzyka, zwyciestwo nad Rekinami powinno dac &quot;kopa&quot;. Jednym slowem popieram ODISIA ????
Nashville Predators - Boston Bruins under 5/5 Nashville gra defensywnie a Boston gral wczoraj, mecz z Devils do malo wyczerpujacych nie nalezy, wiec jesli Nashville nie &quot;peknie&quot; to sadze ze zobaczymy remis lub skromne zwyciestwo Bruins...
Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets 1 Zagram na Carolina poniewaz jest w lepszej formie niz Niebiescy, a wygrana wczoraj z Red Wings musiala byc obkupiona w sily...Carolina skompromitowala sie w meczu z Panterami stad uwazam ze teraz wygra dla publiki...wkoncu nikt nie przychodzi na mecz by patrzec jak jego druzyna zbiera baty... ????
pozdrawiam.
Zycze duzych wygranych w tej najlepszej czesci dnia ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Super nocka co miało wejść to weszło.Columbus na luzie pykneli ekipę Caroliny5-1,Ottawa ze stanu 0-3 wygrali 5-3,poza tym za mniejszą kasę(20pln)postawiłem na jednym kuponie undery LA-Edmonton i Nashville-Boston,fuksiarsko wszystko tej nocy weszło nawet jedyne undery w tej serii:-D.Jak to mówią amerykanie I&#39;m Rich Bitch:-D.Bez napinki.:-D
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu detroit-Colorado Avalanche???? Kurs nie zahęca ale typ wydaje sie pewny! ????
skoro kurs nie zachęca to się nie zachęcaj ... Detroit lubi wtapiać po takich niskich kursach,poza tym w NHL raczej nie wskazane jest granie niskich kursów.Zresztą L streak Colorado trwa już za długo.


dziś 7 meczy ???? Na pierwszy rzut oka na Capitals i Rangers kursy zanizone,Montreal ostatnio wygrał na wyjeździe,ale dziś ciekawie wygląda typ na W Cancuks :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Shen ma racje fajna nocka w NHL, w sumie dwa spotkania mi nie weszly, nie mniej jednak skromnie na plus! ???? tyle o ile Caroliny mi nie zal, to Pingwinow tak! prowadzic 2-0 i przegrac tak z kretesem! To raczej Toronto naleza to tych druzyn co prowadza znacznie i hurtem traca...jak w meczu z Panterami albo lepsze...z Carolina kiedy w 3 tercji dali sie dojechac z 4-0 na 4-4 ???? ... ale w sumie nocka udana...dzis fajne spotkania ale o tym potem...
Lotnicy 4ever:p
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja dzis bede gral powoli mecz po meczu jak wczoraj, konsekwencja to podstawa ????
Zaczne od:
New York Rangers - Philadelphia Flyers (under/over 5.5) 1- Zagram tak poniewaz: jest to spotkanie wczesne, co oznacza ze w hali nie zgromadzi sie zbyt wielu kibicow, po drugie Rangers to ekipa z natury underowa a obecnie na dokladke przezywa kryzys wiec, niebezpieczenstwo overa moze czychac tylko po stronie Lotnikow:p Nie mniej jadnak uwazam ze Lotnicy nie rozbija Rangersow i vice versa...
Typuje skromne underowe zwyciestwo Lotnikow ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Komentując wczorajszy typ na Penguins wkleję nius z witryny nhl.com.pl idealnie pasujący do tego co chciałbym powiedzieć :
Blake prowadzi do zwycięstwa
[15/02/2009 | nhl.com.pl]
Pittsburgh Penguins sami kopią sobie grób. Zeszłoroczni finaliści Pucharu Stanley&#39;a są, jak na razie, na miejscu niepremiowanym udziałem w playoff. W dodatku nie potrafią zmienić tego stanu rzeczy. Wczoraj, przeciwko Toronto Pingwiny roztrwoniły dwubramkowe prowadzenie, trzecią tercję przegrały 0:5 i ostatecznie przegrały wysoko 2:6. Swoją ekipę natchnął Jason Blake, który zdobył dwie bramki na początku trzeciej odsłony. Dzięki temu Maple Leafs wygrali trzeci mecz z rzędu przeciwko Penguins.

Na pierwszą część dzisiejszych zmagać osobiście proponuje i zagram na zwycięstwo SJ Sharks, mecz na szczycie bez wątpienia jednak myślę że Devils mogą być już zmęczeni śrubowaniem win streaka, awans do PO obie ekipy mają już pewne więc gra jest o prestiż, Sharki po ostatnim niezbyt udanym okresie mają wiele do udowodnienia a jest to ekipa która z tymi najlepszymi lubi wygrywać i ucierać nosa, kurs atrakcyjny
 
shen 408

shen

Użytkownik
Vancouver Canucks-Montreal Canadiens 1 2.05 ✅ 4-2 2 razy sie w analizie pomyliłem co do statów ,za co przepraszam ????
Dzisiejszej nocy orki z Vancouver podejmują ekipę z Montrealu,zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy ostatnio prezentują się bardzo dobrze i chyba mają już kryzys za sobą,ostatnio mieli serie 3 wygranych meczy,przegrali dopiero z silną ekipą Dallas Stars na wyjeżdzie 1-2.Odnośnie gości to ostatnio zakończyli oni serie 7 porażek z rzędu wygrywając z ekipą Colorado 4-2.Nic nie ujmując ekipie Colorado to oddali oni 48 strzałów przy 22 graczy Montrealu a przegrali 2-4 co jest sporym wyczynem.Dziś w bramce Canadiens zagra Halak który dobrze bronił w tym meczu,odpocznie sobie Price który broni ostatnio bardzo kiepsko,nie zagrają Lang i Plekanec.Moim zdaniem wygrana z Avalanche była bardzo szczęsliwa,dzisiejszej nocy chyba jednak szczęście będzie przeciwko grajką z Montrealu.dodam jeszcze że na ostatnie 10 meczy między tymi teamami 9 wygrali gracze Vancouver ,raz padł remis.Co do innych meczy to zagrałęm dubla X2 na Philadelphie z Rangers (1-0prowadzą ) i X2 na SJ z New Jersey.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom