>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
A 0

axcg

Użytkownik
Na początku chciałbym powiedzieć, że mam świadomość, że jestem początkującym, a do tego moje pojęcie o NHL jest mierne. Swoje typy obstawiam na podstawie ostatnich wyników i przeczucia. Ostatnio oglądam sporo meczów, także powoli łapie jak to wygląda...gram na sporo dyscyplin i NHL najlepiej mi idzie, dlatego postanowiłem się podzielić. Analizy są jakie są, ale nie jestem w stanie na razie napisać tyle co użytkownicy wyżej (bo nie posiadam takiej wiedzy), mam nadzieje, że nie macie mi tego za złe, nikt nie każe przecież grać moich typów.
Co do statystyk, to mam dostęp do takich:
18/01-09 Tampa Bay vs. Florida 3:4
16/01-09 Tampa Bay vs. Philadelphia Flyers 4:1
14/01-09 San Jose Sharks vs. Tampa Bay 7:1
13/01-09 Los Angeles Kings vs. Tampa Bay 1:3
10/01-09 Anaheim Ducks vs. Tampa Bay 3:4
09/01-09 Phoenix Coyotes vs. Tampa Bay 3:2
04/01-09 Atlanta vs. Tampa Bay 1:4
04/01-09 Tampa Bay vs. Carolina 2:3
02/01-09 Washington vs. Tampa Bay 7:4
to bilans Tampy w nowym roku, u siebie jedno zwycięstwo z dobrymi lotnikami i dwie porażki ze średniakami: Caroliną i Floridą. W sumie 4 zwycięstwa i 5 porażek. Trzeba jednak przyznać, że jak na pozycje w tabeli, bilans całkiem niezły.
Pojawia się pytanie: mam złe statystyki czy czegoś nie wiem? ;)
---------------------------------------------------------------
Eee...źle to wszystko zrozumiałem i mój post jest bezsensowny ???? Jednak pozostanę przy twierdzeniu, że Dallas powinno wygrać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dokładnie, Tampa ostatnio ma chyba najlepszy okres w sezonie, w końcu &quot;zaskoczyło&quot; i Błyskawice grają to czego się od nich oczekuje, ciekawe tylko jak długo. Dallas również ostatnio całkiem nieźle i forma zwyżkowa chyba w ekipie Stars więc jeśli miałbym tu typować zwycięzce to zdecydowałbym się jednak na DAL ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Na początku chciałbym powiedzieć, że mam świadomość, że jestem początkującym, a do tego moje pojęcie o NHL jest mierne. Swoje typy obstawiam na podstawie ostatnich wyników i przeczucia. Ostatnio oglądam sporo meczów, także powoli łapie jak to wygląda...gram na sporo dyscyplin i NHL najlepiej mi idzie, dlatego postanowiłem się podzielić. Analizy są jakie są, ale nie jestem w stanie na razie napisać tyle co użytkownicy wyżej (bo nie posiadam takiej wiedzy), mam nadzieje, że nie macie mi tego za złe, nikt nie każe przecież grać moich typów.

Co do statystyk, to mam dostęp do takich:

18/01-09 Tampa Bay vs. Florida 3:4
16/01-09 Tampa Bay vs. Philadelphia Flyers 4:1
14/01-09 San Jose Sharks vs. Tampa Bay 7:1
13/01-09 Los Angeles Kings vs. Tampa Bay 1:3
10/01-09 Anaheim Ducks vs. Tampa Bay 3:4
09/01-09 Phoenix Coyotes vs. Tampa Bay 3:2
04/01-09 Atlanta vs. Tampa Bay 1:4
04/01-09 Tampa Bay vs. Carolina 2:3
02/01-09 Washington vs. Tampa Bay 7:4

to bilans Tampy w nowym roku, u siebie jedno zwycięstwo z dobrymi lotnikami i dwie porażki ze średniakami: Caroliną i Floridą. W sumie 4 zwycięstwa i 5 porażek. Trzeba jednak przyznać, że jak na pozycje w tabeli, bilans całkiem niezły.

Pojawia się pytanie: mam złe statystyki czy czegoś nie wiem? ;)

(Jest możliwość, że źle odczytałem Twój zapis bilansu, więc jeśli się mylę to mnie popraw)
Nie ja nie ma Ci za złe Twojej analizy, poza tym szanuje to że w ogóle piszesz i chcesz się dzielić przemyśleniami, oczywiście użytkownicy, którzy mają wyższy poziom wtajemniczenia są od tego aby podpowiadać inne lub zgadzać się z Twoimi opiniami, dlatego też napisałem swoje subiektywne zdanie na temat tego meczu. A statystyki masz dobre, tylko chodzi mi o to byś ostatnie dokonania np. w tym wypadku ekipy Tampy przekładał na spotkania wcześniejsze ????

P.S. Odisio i tak Tampa wygra :jezora:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
P.S. Odisio i tak Tampa wygra :jezora:
Nie zdziwię się bardzo jak tak się stanie :jezora: Marti Turco lubi w tym sezonie rozdawać prezenty, aczkolwiek i Mike Smith nie raz nie dwa &quot;dawał ciała&quot; więc szczególnie jestem ciekaw pojedynku bramkarskiego w tym meczu.

St Louis dzisiaj dało popalić ???? i dobrze , jakoś niezbyt sympatyzuje z misiami z Bostonu i już chwile temu wróżyłem im lekkie opadanie w dół tabeli. Aczkolwiek że nutki ich tak pogonią to pieniędzy bym na to nie postawił ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No ja właśnie nawet lubie Miśki i aż mi maska zbladła jak zobaczyłem co zrobili w końcówce, ale na szczęście BetClick nie pozwolił mi zagrac tego meczu, jednak czuwali ????
Ale nie spodziewałem się też że taki dramat tam będzie, poza tym z tego co widziałem to ktoś pisał tu na forum, że Bostonowi cięzko idzie z Nutkami no i klątwa podtrzymana hehe, co dzisiaj oglądasz ? pewnie Carolinę ???? ja się wybiorę na Florydę, jeżeli bedzie taka opcja na justinie ???? poza tym tez zagrałem na Huragany, chyba juz pora coś wygrać, zwłaszcza za ostatnie 4:6 tylko ja na czystej 2 zeby było ciekawiej ????
 
A 0

axcg

Użytkownik
Szkoda Dallasów, bo prowadzili cały mecz żeby stracić 3 gole w końcówce...
Niespodzianka w Chicago i po kuponie :/
Vader // Nic nie szkoda, nic nie szkoda... Na Lecavaliera nie ma mocnych. Trochę ostatnio Tampa lepiej gra. Zasłużyli na zwycięstwo. Bardzo fajny mecz. Nie żałuję, że zarwałem nockę dla niego i muszę za parę godzin wstać ;)
 
M 0

matgym

Użytkownik
A co szanowni koledzy powiedza na temat dzisiejszych spotkan?
Jestem zielony w temacie NHL, ale moja uwage przykuly dwa mecze:
San Jose Sharks - Vancouver Canucks
Jak dla mnie typ 1. Ostatnio rekiny sa na dobrej drodze 3 zwyciestwa mala wpadka i kolejne zwyciestwo, wiec na wlasnej tafli nie powinni miec problemow z ekipa z Vancouver?
Atlanta Thrashers - Montreal Canadiens
Typ 2, ze wzgledu na forme jaka ostastnio prezentuje zespol. Co prawda Atlanta odniosla ostatnio 2 zwyciestwa, ale jedynie z przeciwnikami swojej klasy (czyt. Nienajwyzszej ;))
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings (handicap -1.5)
Typ: -1.5 Detroit Red Wings
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie dwóch przeciętnych drużyn, Detroit jest faworytem spotkania ... co ciekawe 7 ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami wygrało Detroit (1 raz po OT)
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 4:4 (OT) 4:5 (Po karnych)
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 2:4
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 2:5
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 1:4
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 1:5
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 3:7
Phoenix Coyotes vs.
Detroit Red Wings 0:2
co ciekawe prócz tego OT, Detroit wygrywało za każdym razem przynajmniej różnicą dwóch bramek. Ostatnie 6 meczy w wykonaniu Detroit (4-1-1) dwa dni temu porażka z San Jose po bardzo ładnym meczu (6:5). Może troche o drużynie Kojotów, ostatnie mecze całkiem niezłe passa (4-0-2) . Niestety w dzisiejszym meczu Kojoty bedą osłabione, nie zagra napastnik
Johan Franzen, jak wyczytałem w mediach, doznał kontuzji biodra. Za Pheonix Coyotes przemawia dziś przewaga włansej hali... ale myśle że nie będzie to przeszkadzać hokejistą z Detroit i wygrają oni różnicą dwóch bramek.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings
Typ: X
Kurs: 4.40
Bukmacher: Interwetten

Analiza:
Bardzo zainteresowało mnie to spotkanie w dzisiejszej kolejce NHL. Faworytem jest Detroit po kursie średnio1.80 .

Najpierw coś o Phoenix:
19/01-09 Edmonton vs. Phoenix Coyotes 6:3
18/01-09 Calgary vs. Phoenix Coyotes 3:4
16/01-09 Vancouver vs. Phoenix Coyotes 1:4
14/01-09 Minnesota vs. Phoenix Coyotes 6:3
11/01-09 Phoenix Coyotes vs. Dallas Stars 0:0
Grają raczej przeciętnie ale co mnie interesuje... wygrany mecz Phoenixu z silnym Calgary. I teraz tak:
16/01/09 San Jose Sharks vs. Calgary 2:3
18/01-09 San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 6:5
Calgary wygrało mecz z San Jose na wyjeździe, a dzień potem Detroit przegrało mecz z San Jose. Wniosek jest jeden - skoro Calgary wygrało z San Jose (czyli tu San Jose drużyna słabsza bo przegrali) a Detroit przegrał z San Jose (czyli z drużyną słabszą) a Phoenix wygrał z Calgary na wyjeździe (czyli tu Calgary drużyna lepsza) to Phoenix okazuje się lepszą drużyną od drużyny Detroit.

Teraz Detroit:
18/01-09 San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 6:5
16/01-09 Los Angeles Kings vs. Detroit Red Wings 0:4
15/01-09 Anaheim Ducks vs. Detroit Red Wings 3:4
13/01-09 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 4:4
Detroit będzie myśle wściekły dziś po przegranym meczu z San Jose i będzie za wszelką cenę dziś wygrać. Ale Phoenix wygrywając z Calgary pokazało klasę, Phoenix ma atut własnej tafli i ostatni mecz obu drużyn:
14/12-08 Phoenix Coyotes vs. Detroit Red Wings 4:4 - również zakończył się remisem. Także remis dziś stawiam ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Atlanta Thrashers - Montreal Canadiens
Typ : 2
Kurs: 1.95
Buk: Betsson
Carey Price dziś znów nie wystąpi w bramce Montrealu, zapowiada jednak że będzie gotowy na All Stars Game, które już niebawem. Canadiens nie odczuli aż tak bardzo braku Price&#39;a w bramce, głównie dzięki świetnej grze w ofensywie bo praktycznie zawsze wbijali więcej bramek niż rywal, swoje pięć minut miał również Jaroslav Halak który kilka razy zaprezentował się bardzo korzystnie. Dziś Canadiens będący w chyba szczytowej dyspozycji w ataku podejmą jedną z gorszy defensyw ligi (o ile nie najgorszą) i trzecią od końca ekipę ligi - Atlante Trashers. Montreal jest moim zdaniem zespołem w najlepszej formie ze wszystkich drużyn NHL, kto trafia akurat w tym czasie na Montreal ma spore zmartwienie, Canadiens wręcz miażdżą rywali w ofensywie, wygrali 8 z ostatnich 10 meczy, a od czasu gdy nie ma Price&#39;a w bramce ich bilans wynosi 6 zwycięstw i dwie porażki. Dwóch bardzo dobrych bramkarzy i mega potencjał w ataku : Lang , Markov , Kovaliev, bracia Kostisinovie i długo by można jeszcze wymieniać, bardzo wyrównane linie które tworzą z MTL zespół będący w stanie dać rade każdemu. Montreal w ostatnich 8 meczach ma średnia 4,1 w zdobywanych bramkach, dziś myślę że średnią tą utrzymają albo podwyższą bo jak wiemy Atlanta dysponuje dosyć niepewnym bramkarzem i rozklekotanymi liniami defensywy. Jaroslav Halak, mimo iż bronił w większości meczy bardzo pewnie, zostanie drugim bramkarzem MTL gdy powróci Carey Price, jego GAA wynosi 2,80 ale jest ono z pewnością zawyżone faktem że Montreal to typowo overowa drużyna która zakłada że może stracić bramki ale zawsze chce strzelić więcej, mniejszą uwagę przykładają po prostu do bronienia we własnej tercji. Atlanta jest obecnie w dobrych humorach, zanotowali już druga wygraną z rzędu i to w jakim stylu, 7-2 z Nashville z pewnością podbudowało Trashers. Rzadko zdarza się aby ATL wygrało dwa spotkania z rzędu, trzecia ich wygrana pod rząd i to z rozpędzonym MTL moim zdaniem nie wchodzi w grę tym bardziej że wydaje się że po ostrym strzelaniu z NAS dziś w ataku będzie słabsza forma a z tyłu to co zwykle czyli nie za ciekawie. ATL to ekipa o wyrównanych liniach, dowodem na to jest to że aż 7 różnych strzelców strzeliło te 7 goli Nashville, są to jednak linie w każdym elemencie gry gorsze od linii które wystawi dziś Monteal Canadiens. W formie jest lider Trashers Ilya Kovalchuk i z jego strony może być dziś jakieś zagrożenie dla MTL, myślę jednak że filozofia Canadiens zwycięży i nawet gdy Kovalchuk strzeli i dwie bramki to MTL dołoży 4 lub 5 i wygra pewnie mecz. Na zakończenie dodam że Montreal radzi sobie jak do tej pory świetnie na wyjeździe gdzie ma prawie 60 % wygranych a Atlanta nieważne czy na swoim czy na obcym lodzie, radzi sobie delikatnie rzecz biorąc słabo i wygrała tylko 35 % meczy.​
 
A 0

axcg

Użytkownik
Dzisiaj obstawiam 3 mecze:
San Jose Sharks - Vancouver Canucks 1
Wystarczy spojrzeć na sam bilans Rekinów u siebie 21-1-2 robi wrażenie. Do tego ostatnio przegrali u siebie z Calgary, więc mają coś do udowodnienia sobie jak i kibicom. Dwa dni temu wygrali z mocnymi Red Wings, co potwierdziło, że mecz z Calgary był wypadkiem przy pracy. Vancouver bez zwycięstwa od 5 meczów, więc porażka, a nawet remis Rekinów w tym spotkaniu byłaby sporą niespodzianką.
Pozostałe dwa mecze zostały już opisane, nic więcej nie byłbym w stanie dodać, więc same typy:
Atlanta Thrashers - Montreal Canadiens 2
Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings 2
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do San Jose Sharks - Vancouver to mam pewne obawy że pójdzie to nie po myśli wszystkich, aczkolwiek Sharks z pewnością są faworytami. Vancouver jednak o czym zdaje się większość wydaje się zapominać to przede wszystkim świetna obrona (tak wiem, ostatnio zawodzą ale potencjalnie mają jedną z najlepszych linii defence w lidze i udowodnili to w tym sezonie wielokrotnie) a dodatkowo będzie to chyba trzeci występ po powrocie Luongo i myśle że to już czas i pora na to by pokazać klasę. Czy VAN jest w stanie dziś wygrać z SJS nie wiem ale to łatwy mecz dla Sharks chyba nie będzie i nie wiem czy gra tutaj jest warta kursu wystawianego
Obstawiający dziś Minnesote muszą wiedzieć że, prawdopodobnie dziś w bramce MIN wystąpi drugi bramkarz - Josh Harding, który jest jednak zdecydowanie mniej uzdolniony niż Backstrom (bohater wczorajszego meczu z CHI)
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Obstawiający dziś Minnesote muszą wiedzieć że, prawdopodobnie dziś w bramce MIN wystąpi drugi bramkarz - Josh Harding, który jest jednak zdecydowanie mniej uzdolniony niż Backstrom (bohater wczorajszego meczu z CHI)
Skąd ta informacja? Na stronie oficjalnej Dzikusów jest napisane, że Backstrom będzie grał.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Podpisuję się pod słowami Odisia względem San Jose, może i odniosą kolejne kapitalne zwycięstwo, ale dzisiejszy mecz jest świetną okazją dla Vancouver by w końcu pokazać coś więcej niż tylko to że potrafią dużo nastrzelać, a jeszcze więcej stracić. Tak jak Odisio napisał Luongo dziś po raz 3 w bramce i pora na minimalną stawkę bramek straconych w meczu, także nie napalałbym się na over w tym meczu bo myśle że wynik będzie oscylował w granicach 4 bramek. Mam nadzieję, że bracia Sedin, Demitra, Sundin i Luongo sprawią miłą niespodziankę w hali Rekinów.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Informacja z pewnego w miarę źródła aczkolwiek występ Backstroma nie jest całkowicie wykluczony, napisane jest 50 na 50 więc kto wystąpi w bramce tak do końca nie wiadomo. Tak czy owak Minnesota, która dużo z siebie dała dnia wczorajszego dziś podejmie świeży i zaskakujący nieraz zespół LA. Od tego spotkania również trzymałbym się z daleka bo jeśli Wild źle rozłożyli siły to dziś mogą kondycyjnie nie dorównywać graczom Kings.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do bramkarza w Wild jakieś 15 min. temu jeszcze szanse były 60-40% na rzecz Hardinga. Teraz patrzę i wynika 60-40% na rzecz Backstroma.
A co do meczu SJS i VAN... ciężki temat. Orki ostatnio zaledwie 1 pkt. dobyli u siebie w meczu z Columbus. Oglądałem ten mecz... Chłopaki byli już mocno zmobilizowani.
Sundin chyba zacznie strzelać. Dużo uwagi media skupiały na nim. Mimo, że nie za bardzo jestem fanem jego talentu hokejowego to trzeba przyznać, że jest to dobre wzmocnienie VAN.
Komentator po meczu VAN - CBJ powiedział, że Orki zdobyły zaledwie 1 pkt. z możliwych 10 grając u siebie...
Z kolei SJS jak się nie mylę przegrało u siebie tylko 2 mecze po OT+SO i ostatnio pierwszy raz w reg. czasie z CGY... Czy dziś VAN jest w stanie ich pokonać?
Kursy jak dla mnie nie są opłacalne do grania na Rekiny.
Pozdr. ;)
EdiT: kurs @4,45 jaki daje bwin na win w reg. czasie skusił mnie do zagrania lekko na Orki. Wolę zagrać lekko na VAN niż mocniej na SJS.
Luogno już chyba czas na pokazanie klasy i dodatkowo chłopaki coś powinni ustrzelić ;)
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Moim zdaniem warto próbować dziś grać na Edmonton, bo w drużynie CBJ zabraknie Masona, a nawet Lecleira czyli wystąpi prawdopodobnie 3 bramkarz. Jak wiadomo w ostatnich potyczkach CBJ Mason był ojcem ich dobrych wyników.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Moim zdaniem warto próbować dziś grać na Edmonton, bo w drużynie CBJ zabraknie Masona, a nawet Lecleira czyli wystąpi prawdopodobnie 3 bramkarz. Jak wiadomo w ostatnich potyczkach CBJ Mason był ojcem ich dobrych wyników.
Z moich informacji wynika, że na 100% zagra Mason:
Hitchcock said goaltender Steve Mason will start the final two games of the western Canadian swing on back-to-back nights. Mason has started 13 consecutive games. Despite allowing five goals by the Canucks, Mason continues to leads the NHL in goals-against average (1.91).
Link:
http://www.bluejacketsxtra.com/live/content/sports/stories/2009/01/20/jackets_notes_1-20.ART_ART_01-20-09_C5_6ICK6OK.html?sid=101
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Z moich informacji wynika, że na 100% zagra Mason:
jednak moje zrodla zawiodly Mason gra, ale bramke juz wpuscil ;)
Vader// To jak zagra to inna sprawa. Puścić może szybko gola żeby później już nic nie puścić. Róznie bywa.
Ważne, że info było 100% iż zagra własnie On. Bo niedawno jeden kolega miał wielki żal do Foxa, że błędnie podał bramkarza. A to wcale czasami nie jest takie proste. Jak dziś z Minesotą. Wcześniej patrzyłem szanse większe na Hardinga, po 15 minutach już szanse na Backstroma. Dlatego ja osobiście zwlekam z zagraniem meczów dość późno. Bo info może się zmienić.
Pozdr.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
No i coz mozna powiedziec, niezastapieni Kings i Coyotes jak zwykle zaskoczyli, co zwlaszcza co do tych drugich mnie cieszy. Tak jak mowiliscie Sharks nie mieli tak latwo pokonujac Orki dopiero po dogrywce. Dziwi za to postawa Thrashers, ktos ogladal moze to spotkanie? Co do reszty to mysle, ze mniej wiecej zgodnie z planem, choc Oilers i Sens decydujace bramki strzelili tuz przed koncem, co mowi samo za siebie o tym, co sie tam musialo dziac. Odisio, mysle, ze tym razem nie zawiodles sie co do niespodzianek, bo tej nocy NHL zaserwowalo ich dosc sporo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom