>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
seko86 0

seko86

Użytkownik
San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs 1X ✅

Toronto wczorajszy mecz wygrało z LAK, dziś już przenoszą się do hali San Jose. Jak trudny rywal ich czeka, nie muszę chyba pisać... Myślę, że zmęczenie wczorajszym meczem a także granie przeciwko najlepszej w tym momencie drużynie NHL będzie miało decydujący wpływ na wynik spotkania. San Jose tylko raz było gorsze we własnej hali w tym sezonie...

Calgary Flames - Dallas Stars X2 ✅

Passa 3 kolejnych zwycięstw Calgary dziś może dobiec końca, na rzecz słabiutkich Dallas Stars. Tutaj przewiduję niespodziankę, Dallas po zwycięstwie nad Edmontonem, będzie chciało na pewno udowodnić kibicom, że jest to dobra drużyna, która może się podnieść po tak fatalnym starcie sezonu. No a Marty Turco musi w końcu zacząć bronić na swoim poziomie.

Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 1 ✅

LAK, przegrana na własnym lodzie z Toronto, wyjeżdża do Phoenix, rywala z dywizji. Tutaj może paść każdy wynik, lecz ja obstawiałbym tutaj gospodarza.
Są to dwie podobne młode drużyny, które grają w kratkę. Lecz w konfrontacji między tymi drużynami prowadzi Phoenix(15-7-2) od sezonu 05/06.

Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 1 ✅

Montreal powinien łatwo poradzić sobie ze słabiutką Atlantą. W końcu Montreal to pretendent do wygrania pucharu stanleya, a jak na razie to ostatnimi czasy grają w kratkę. Montreal musi zacząć wygrywać.

Washington Capitals - Florida Panthers 1 ⛔

Rywale dywizyjni, więc będzie to napewno zacięty mecz. Po ostatniej przegranej z Columbusem 0-3, myślę, iż stołeczni będą się chcieli odegrać na zawodnikach Floridy. Poza tym, Florida jest słabiutka na wyjazdach.

Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning 1X ✅

Obstawiałbym tutaj gospodarzy, choć i remis może się trafić. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami, wygrała Tampa Bay w hali Flyers. Philadelphia na pewno będzie chciała się zrewanżować, choć w regulaminowym czasie gry może paść remis. Drużyny te często remisują bowiem w tym sezonie.


EDIT&gt; Piękny dzień w obstawianiu. W sumie nietrafiłem tylko jednej niespodzianki, w postaci wygranej Floridy ???? No ale zdarza się. Był to mecz rywali z dywizji więc wszystko mogło się zdarzyć. Dodajmy do tego słaby występ Jose Theodor&#39;a i mamy zwycięstwo Panthers.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nabokov klasa. Nawet jak ma trudniejsze momenty w meczach to chłopaki potrafią wpakować więcej bramek niż Jewgenij puścił. W obecnej sytuacji kontuzji Brodeura, Nabi może zostać najlepszym bramkarzem sezonu.
Jeśli rozpoczynamy mini-dyskusje na temat bramkarzy to dla mnie puki co najlepiej w tym sezonie prezentuje się Tim Thomas z Boston Bruins. Najwyższy procent obronionych strzałów i chyba brak błędów własnych po których Boston stracił jakąś głupią bramke powodują że Thomas jak dla mnie to ścisła czołówka.

Co do szans Chicago na Play Off to oczywiście, zgadzam się że jeśli nie dopadnie ich fala kontuzji lub jakaś niewytłumaczalna czarna seria to są dla mnie pewniakiem do gry w PO. Szanse na mistrza to narazie trudno określić w tej cześci sezonu, może to dla CHI jeszcze za wcześnie żeby myśleć o takim wyniku, jedno jest pewne że w przyszłym sezonie, będą już w gronie faworytów do zdobycia Pucharu
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A według mnie, jeśli chodzi o bramkarza to Roberto Luongo jest wielką klasą, a dowodem na to też mogą być teraz wyniki Vancouver, które od czasu jego kontuzji grają co najmniej przeciętnie.
Co do Chicago to słowa o tym że są w stanie zdobyć Stanleya są mocno przesadzone, ale to tylko moja subiektywna myśl. Nasuwa mi się tu 3 tercja z ostatniego spotkania Chicago z Anaheim, gdzie doświadczeni gospodarze nawet przez chwile nie mogli czuć się zagrożeni pokazali Indianom na czym polega konsekwencja choćby w grze obronnej.
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Dziś Montreal - Atlanta

Atlanta Thrashers jest mile widzianą drużyną przez większość zespołów, gdy przychodzi jej grać na wyjeździe. Montreal Canadiens również powinien ciepło przyjąć Atlantę. A to głównie wynika ze statystyk Atlanty na wyjazdach (3-6-2).

Canadiens dzisiaj będą chcieli odnieść drugie zwycięstwo na własnym lodzie, podczas serii 7 meczów w Montrealu. Będą podejmować zespół, który będzie próbował uniknąć 4 porażki z rzędu.
Montreal (13-6-4) przegrał ostatnie trzy kolejne spotkania we własnej hali, a cztery z siedmiu ogółem, lecz otworzył serię siedmiu kolejnych spotkań u siebie zwyciężając z Buffalo 3-2. Wszystkie bramki Canadiens padły w drugiej tercji, także ta zwycięska strzelona przez Andrei&#39;a Markova. Pozostałe bramki dla Montrealu zdobyli Andrei Kostitsyn i Steve Begin. Dzięki temu Montreal polepszył statystyki ośmiu ostatnich meczów (4-2-2).
&quot;Gramy raz lepiej, raz gorzej, ciągle czekamy na nasz mecz, bo myślę, że możemy grać lepiej&quot; powiedział A.Markov, który jest drugi w drużynie Montrealu jeśli chodzi o zdobycz punktową - 17 pkt.
Kolejne mocne występy w bramce Carey&#39;a Price&#39;a mogą pomóc drużynie Montrealu zwiększyć ich impet. Drugoroczniak Price, który zatrzymał 58 z 61 strzałów w swych dwóch poprzednich zwycięskich meczach, obronił 26 strzałów zawodników Buffalo, dzięki czemu polepszył swe statsy w ośmiu meczach na własnym lodzie (5-1-2), przepuszczając średnio 1.77 gola na mecz.
Canadiens w trwającej najdłuższej serii spotkań w Bell Centre w 100-letniej historii
podejmują Atlantę (8-12-3), New York Rangers, New Jersey, Calgary, Tampe Bay i Washington. Seria ta będzie trwać do 13 grudnia.
Montreal w zeszłym sezonie nie przegrał z Atlantą (2-0-2), a w pojedynku miedzy tymi dwoma drużynami jest wyraźnie lepszy (21-6-3). Montreal wygrał także ostatnie spotkanie z Atlantą 5-1 w Bell Centre 26 lutego.
Atlanta rozpoczyna miesiąc Grudzień mając 3 kolejne porażki na swoim koncie, a sześć w ostatnich siedmiu spotkaniach (1-5-1), od momentu pięciu zwycięstw z rzędu (najlepsza jak na razie seria Atlanty) pomiędzy 2 a 14 Listopada.
Ondrej Pavelec wybronił rekordową ilość w swojej karierze 43 strzałów w niedzielę, lecz to nie wystarczyło, by pomóc zespołowi który przegrał 4-2 z St. Louis.
&quot;Nie gramy tak dobrze, jak możemy w tej chwili&quot; powiedział trener Atlanty John Anderson. Jego klub który rozpoczyna trzy-meczową grę na wyjazdach, przepuszcza średnio 3.57 goli na mecz. Jest to druga co do wielkości ilość w NHL( w tej kategorii prowadzą Dallas - 3.65).
Obrona Atlanty może być znów osłabiona jeśli Mathieu Schneider nie pojawi się dziś na lodzie. Opuścił on niedzielne spotkanie z powodu urazu górnych partii ciała a jego stan jest określany jako &quot;day-to-day&quot;.
Montreal w międzyczasie może zagrać bez jednego ze swych najlepszych ofensywnych graczy Alexa Tanguay&#39;a ( ma najwięcej goli w zespole 8 ). Opuścił on ostatnie dwa spotkania z powodu urazu szyi. Zdobył on 10 pkt w 10 meczach w karierze z Atlantą.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Washington Capitals - Florida Panthers 1 ⛔

Dzisiejszej nocy Florida Panters ma ciężkie wyzwanie; czeka ich walka z jedną z najmocniejszych drużych pod względem home - Washington (9-0-1).
Wydaje mi się, że mimo tego, że Panters ostatnio wygrało 4-0 z NY Rangers, nie podoła dzisiaj Capitals; która nie dość, że ma rekord względem home, to i średnią goli 3,6 w Verizon Center. Możemy się spodziewać popisu Ovechkina, który jest w doskonałej formie, zdobył 11 bramek i 11 asyst w listopadzie.
Jeśli chodzi o porównanie ostatnich pięciu spotkań Capitals vs Panters,
to 4-1-0.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia vs. Tampa Bay
Typ: 2 [2,37] ML
⛔
Na pewno jest to mocno zadziwiający typ, jednak pora zagrać na drużyny, którym w tym sezonie nie idzie. Błyskawice nie mają praktycznie żadnych argumentów aby obstawiać dzisiaj za nimi. Ale jeśli popatrzymy z innej perspektywy, typ na gości może wydać się bardziej racjonalny, otóż Tampa w ostatnich 10 spotkaniach wygrała tylko raz. Ostatni wygrany mecz przed tą dramatyczną serią, rozegrany został w Philadelphi gdzie Błyskawice pokonały gospodarzy 2:1. Może dzisiejszy mecz będzie w końcu dobrym momentem na to by się w końcu przełamać. Od początku sezonu Tampa zawodzi a przy ich potencjale kadrowym to naprawdę źle świadczy już o samych zawodnikach. Co do Flayers to ostatnio wiedzie im się nie najgorzej, co prawda ostatnie 2 spotkania to porażki, ale wcześniejszych 6 to zwycięstwa. W bardzo dobrej dyspozycji znajduje sie Gagne, który ma do pomocy bramkostrzelnych Richardsa i Cartera. Podsumowując jest to wielce ryzykowny typ, ale jak pokazały ostatnie wyniki w NHL nie ma pewniaków (no może prócz San Jose)

Calgary vs. Dallas
Typ: 2 [2,06] ML ✅

Płomienie dziś podejmą Dallas, które jest zaraz po Tampie wielkim zawodem od początku sezonu. Chociaż ostatnie spotkania pokazują, że Gwiazdy potrafią błysnąć i choćby dlatego ostatnimi dniami potrafili wygrać w Minnesocie. Gospodarze to rywal na pewno wymagający dla Dallas, Płomienie dwukrotnie rozprawili się ostatnio z Vancouver, a także wygrali z Królami z L.A. i mają passę 3 kolejnych zwycięstw w czym doszukiwałbym się dzisiaj racji mojego typu. Calgary nie jest wielkim potentatem w NHL i ich passy zwycięstw choćby w listopadzie trwały nie dłużej niż dwa mecze, ostatnia dłuższa passa miała miejsce w październiku, kiedy to wygrali 6 spotkań pod rząd. Co prawda dziś mają za sobą swoich kibiców i lodowisko, ale czy będą potrafili wytrzymać presję, w końcu jakby nie patrzyć są dziś faworytem. Myślę, że w zespole z Dallas można liczyć na Modano, który ostatnio prezentuję dobrą równą formę, co też odbija się na partnerach z drużyny, takich jak choćby Brad Richards, najlepiej punktujący zawodnik Stars. To by było na tyle pozostaje czekać do rana.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
San Jose - Torono 2 ⛔

San Jose w domu ma bilans 12-0-1, dzisiaj ma kolejny mecz u siebie; jednak wydaje mi się, że seria 8 zwyciestw jest wystarczającą. Dzisiaj może nastąpić przełamanie na korzyść gości. San Jose ma bilans 2-0-2 w ostatnich czterech spotkaniach z Toronto, także jest szansa. A w nhl wszystko jest możliwe.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs ⛔ 5-2
Typ: Toronto Maple Leafs

Jutro o godzinie 4:30 czasu polskiego w ramach 25 kolejki NHL zagrają ze sobą San Jose Sharks (aktualnie 1 pozycja) oraz Toronto Maple Leafs (aktualnie 20 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 24 spotkaniach zdobyli 41 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 92:57. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 24 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 74:83.
San Jose u siebie jak na razie na 13 spotkań wygrało 9 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 52:26 zajmują 1 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Toronto jak na razie wygrało 4 razy na wyjeździe w regulaminowym czasie gry. Ugrali 12 pkt i z bilansem bramkowym 34:38 zajmują 14 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Rekiny ostatni raz przegrały w regulaminowym czasie gry z Toronto w sezonie 2001/2002, a więc całkiem dawno temu. Myślę, że ta seria musi kiedyś zostać przerwana. Kto wie, może akurat dziś.
Kolejnym argumentem na korzyść Toronto jest doskonała seria 8 meczy bez porażki drużyny z San Jose, która również musi zostać kiedyś przerwana. Drużyna Toronto natomiast poczyna sobie coraz lepiej, a forma jaką prezentuje idzie z każdym meczem w górę. Nadszedł, więc ten dzień, w którym hokeiści San Jose zjadą z tafli hali HP Pavilion jako pokonani w regulaminowym czasie gry pierwszy raz w tym sezonie. A nawet Evgeni Nabokov we własnej osobie może nie zatrzymać rozpędzonych Kanadyjczyków.
Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana Toronto Maple Leafs. Gdyby to była inna liga, nie odważyłbym się zagrać takiego meczu w ten sposób, ale przecież w NHL dzieją się różne cudowne rzeczy i żaden wynik nie może być zaskoczeniem. Ponadto w mojej ocenie prawdopodobieństwo zwycięstwa Toronto wynosi około 30%, więc kurs ponad 5,00 jest sporym value. Zobaczymy jak będzie już jutro nad ranem...

NHL 2007/2008: San Jose – Toronto 3:2
NHL 2005/2006: Toronto – San Jose 4:5
NHL 2003/2004: San Jose – Toronto 2:2
NHL 2002/2003: Toronto – San Jose 3:3
NHL 2001/2002: Toronto – San Jose 4:3
NHL 2000/2001: Toronto – San Jose 2:1
NHL 1999/2000: Toronto – San Jose 4:2
NHL 1998/1999: Toronto – San Jose 5:8
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
zgadzam sie w 100%. Aż szkoda, nie zagrać kursy &gt;5.0( lub też ML, albo x2, gdzie na x2 widziałem kurs bodaj 2,4!!) gdzie uważam, że szanse są spore na jego wejście. Szczególnie patrząc na fenomenalną postawę SJS i serie 8 wygranych z rzędu, to jest NHL tutaj różne cuda sie zdarzają, SJS nie mogą wygrywać wszystkiego, więc progres na ich porażke jest jak najbardziej słuszny.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers ✅

Typ : 1

Kurs: 1,70

Analiza: Montreal wciąż czeka na ustabilizowanie formy, wystepy dobre przeplata z występami nienajlepszymi, wciąż nie wybuchła w Canadiens eksplozja formy, w Montrealu dosyć długo czekają juz na taki wybuch i udaną serie zwycięstw tak aby Montreal dołączył definitywnie do głównych faworytów w wyścigu o Puchar. Ich dzisiejszy przeciwnik to tak zwani chłopcy do bicia, zwłaszcza na wyjazdach gdzie Atlanta Trashers prezentuje się bardzo słabo, wygrali tylko 25 % wyjazdowych spotkań a bilans traconych przez nich bramek na mecz przekracza 4.0. Niewątpliwie przy takim rywalu można postrzelać i popróbować róznych rozwiązań w ofensywie, tym bardziej że Atlanta nawet jak na siebie gra słabo, ostatnie trzy mecze przegrała w tym dwa z nie najsilniejszymi ekipami z którymi mogła podjąć walke (St Louis 2:4, Nashville 3:4). Dodatkowym osłabieniem może być prawdopodobny brak Mathieu Schneider, asa obrony Trashers. W Montrealu być może nie wystapi Alex Tanguay ale kadra Canadiens jest na tyle szeroka że problem ten jest niewątpliwie mniejszy niż w Atlancie. Podsumowująć, Monteal zaczyna tym meczem serie 7 meczy u siebie w których z pewnością licza na serie co najmniej 4 x win, dziś doskonała okazja do początku tej seri, słaba Atlanta jest skazana na niepowodzenie.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers [ Typ:1 @ kurs: 1,70](wynik: 5:4)✅

Analiza:
Montreal Canadiens bs Atlanta Thrashers - w tym meczu stawiam na przebudzenie się czołowych graczy Canadiens, którzy w większości nie strzelili gola od 6-11 meczy a przecież potencjał jest duży a myślę, że przeciwnik sprzyja, bo Thrashers po dobrej serii gra już standardowo. Gra standardowo, ale oczywiście nie znaczy to, że nie będzie z ich strony oporu, bo oglądając ich ostatnie mecze pokazali, że przycisnąć też dobrze potrafią. Ze strony Montrealu bramkarz Price w wysokiej formie na którego liczę w odpieraniu strzałów Atlanty, bo napewno będzie ich kilka groźnych. Po wynikach Montrealu widać jedno - strasznie męczą wyniki, gdyż niewiele więcej strzelają niż tracą. Przeciwnik potencjalnie od nich słabszy i mam nadzieje, że to wykorzystają .


VS

:hokej: San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs [ Typ: 1 @ kurs: 1,55](wynik: 5:2)✅ Analiza: Kurs 1,55 :/ Osobiście jestem przeciwnikiem grania takich kursów, bo wiadomo - to jest NHL i różne rzeczy się dzieją. Mimo tego zrażającego kursu postanowiłem postawić, gdyż typ na Sharks wygląda naprawdę pewnie. Grają u siebie, są na niezłym rozpędzie i trudno będzie ich zatrzymać. Jakby nie patrzeć Toronto swoją grą nie świeci, choć ostatnio ich gra troszeczkę się poprawiła, ale do jak na Sharks dalej zdecydowanie za mało. Sharks to przede wszystkim klasa w obronie i ataku - od początku sezonu grają wyśmienicie i jak najbardziej im się należy 1 pozycja w lidze. W ataku mają 2 bardzo młodych i utalentowanych zawodników, którzy są najlepszymi punktującymi w drużynie a zaraz za nimi jeszcze jeden bardzo dobry zawodnik, ale zdecydowanie bardziej doświadczony. Osobiście podoba mi się ta mieszanka ???? Obrona + Nabakov na bramce to chyba najlepsza obrona w lidze. Mam nadzieje, że kurs idealnie odzwierciedli wynik tego meczu.


VS

:hokej: Phoenix Coyotes - Los Angeles King [ Typ: 2 @ kurs: 3,15](wynik: 4:2)⛔ Analiza: Ostatnia propozycja ode mnie - Los Angeles Kings. Grali wczoraj z Toronto i w sumie nie było źle, ale jakoś nie widziałem bramek, których najbardziej się spodziewałem - wygrywali 1-0 do 3 tercji w której już ewidentnie się coś posypało i Leafs strzeliło 3 bramki. Dzisiaj stawiam na LA z jednego powodu - w bramce stanie Erik Ersberg, który jest w rewelacyjnej formie i to dzięki niemu właśnie LA wygrało z Chicago. Widać było bardzo dobrze, że gdy Erik pardował na bramce LA mogło się skupić na tym co najlepiej potrafi - na ataku. W meczu z Chicago poskutkowało i myślę, że z Phoenix również powinno, oby tylko Erik utrzymał swoją formę. Typ za niższą staweczkę - głównie dla emocji.
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Dziś NY Rangers-Pittsburgh
Po relatywnie wolnym rozpoczęciu sezonu , okazało się, iż Sidney Crosby był mniej ważną postacią w drużynie Pittsburgh Penguins, aniżeli Evgeni Malkin. Ostania gra Sidney&#39;a nasuwa jednak odmienne wznioski.
Crosby z 6 golami w ostatnich 3 grach, i zdobyciem po raz drugi w karierze hat-tricka, wraz z drużyną Penguins będą chcieli zakończyć ich ostatnią złą serię w Madison Square Garden, kiedy to podejmować będą lidera Atlantic Division New York Rangers.
Malkin prowadzi w klasyfikacji punktowej w NHL z 39 pkt, wynika z tego, że punktował przynajmniej raz w każdym z 23 meczów Pittsburgha (średnio 1,70 pkt na mecz). Crosby który
w sezonie 2006/07 miał najwięcej punktów w NHL - 120, i był drugi w zeszłym sezonie, jeśli chodzi o liczbe pkt zdobywanych na mecz - 1,36 , rozpoczął sezon z 16 pkt w 14 spotkaniach, ale strzelił w tym czasie tylko 3 bramki.
Przez 9 kolejnych gier, Crosby zdobył 10 goli, a także 8 asyst przyczyniając się do poprawienia statystyk Penguins którzy przez ten okres mieli je na poziomie (6-2-1), a w ogóle (14-6-3).
Crosby zdobył drugiego hat-tricka w karierze, a pierwszego we własnej hali, a także dodał do tego asystę przyczyniając sie walnie do zwycięstwa nad New Jersey 4-1 w sobotę.
&quot;Staramy się tak rozgrywać akcję, by inne drużyny się tego nie spodziewały. Trudno się skupić na jednym z nas, gdy razem jesteśmy na lodzie, więc dlatego stwarzamy miejsce dla siebie samych&quot; Crosby powiedział o swym koledze z drużyny Evgeni Malkinie.
To trzeci sezon, kiedy Malikin i Crosby grają razem, lecz dwie gwiazdy muszą znaleźć sposób na grę na wyjeździe z drużyną Rangers (17-8-2). Penguins przegrali 6 kolejnych spotkań w MSG, a statystyki nie prezentują się zbyt dobrze - w ostatnich 12 grach to zaledwie (2-7-3), wliczając w to porażkę po karnych 25 października.
Malkin ma tylko 3 asysty w 8 grach w karierze w Nowym Jorku, a Crosby w sześciu ostatnich
potyczkach w NY zdobył zaledwie gola i asyste.
Nie będzie wielkiej niespodzianki, jeśli Pittsburgh i New York, zakończą spotkanie kolejnymi rzutami karnymi. Penguins brali udział już w 5 rzutach karnych (zakończyli je stosunkiem 3-2), podczas gdy Rangers brali udział w 7 rzutach karnych( stosunek 6-1).
New York wygrał dwa spotkania podczas wycieczki na Florydę w zeszłym tygodniu i to dwa razy po rzutach karnych. New York wygrał wtedy z Tampą Bay 3-2 w środę i z Floridą Panthers 4-3 w piątek. Rangers, jednak nie mogli znaleźć sposobu na zdobycie bramki w drugim spotkaniu z Panthers podczas serii home-and-home. Po raz pierwszy w tym sezonie, nie zdobyli bramki przegrywając 0-4.

Henrik Ludqvist, który prowadzi w Konferencji Wschodniej z 15 zwycięstwami został ściągnięty z lodu, po trzecim golu zdobytym przez Floridę. Przepuścił co najmniej 3 bramki, w trzech z pięciu ostatnich występów, po tym jak nie przepuścił więcej niż dwóch bramek w poprzednich 12 spotkaniach.
&quot;Oczywiście chcę grać. Kilka szybkich zagrań i było 3-0. Rozpracowali nas w drugiej tercji i to poskutkowało&quot; powiedział Lundqvist.
Lundvist dręczy Pittsburg przez ostatnie dwa sezony, mając statsy na poziomie(9-4-2) w grach z pingwinami, a także GAA na poziomie 1.89.
Dany Sabourin, który prowadzi w lidze pod względem GAA - 1.84, zastępuje w bramce Penguins Marca-Andre Fleur&#39;iego. Sabourin przegrał 4-0 18 grudnia 2007 roku w MSG w jedynym występie przeciwko Rangers.

Dziś Chicago-Anaheim
Ostatnio dwie drużyny zarówno Anaheim jak i Chicago muszą liczyć na swoich drugich bramkarzy. Bramkarz Anaheim Jonas Hiller wydaje się być znacznie solidniejszy.
Dziś Hiller ponownie może stanąć między słupkami, kiedy to Anaheim(14-9-3) podejmować będzie Chicago w United Center.
Hiller pojawił się na lodzie w 3 kolejnych spotkaniach jako nr 1, po tym jak Jean-Sebastien Giguere wyjechał do rodzinnego Montrealu w zeszłym tygodniu w sprawach osobistych, a następnie musiał opuścić lód w poniedziałkowym meczu z Detroit, z powoduskurczu pachwiny.
Jonas Hiller w tym czasie popisał się bilansem (2-1-1), a także GAA - 0.87 !! Hiller zdobył swój drugi shutout w ostatnich czterech meczach, podczas wygranej 1-0 w piątek z Chicago, a następnie rozegrał bardzo dobre spotkanie w wygranym meczy z Caroliną 4-1 w niedzielę.
Zastąpił on Giger&#39;a w trzeciej tercji poniedziałkowego meczu i zatrzymał 8 z 9 strzałów, lecz przegrał swój pierwszy mecz 2-1 w sześciu występach.Hiller ma bilans (6-2-1) i GAA na poziomie 1.98 w tym sezonie.
Nie wiadomo czy w środę zagra Giguere, który miał już kilka kontuzji pachwiny w swej karierze. Szanse występu Hillera dzisiaj wzmacnia jesgo bilans w grach z Blackhawks. Shutout w zeszłym tygodniu polepszył ten bilans do 3-0-0 z GAA na poziomie 1.33 przeciwko Chicago. Giguere antomiast ma bilans 9-2-0 z GAA równym 2.29 w 11 występach przeciwko Chicago.
Passa punktowa w 8 kolejnych meczach Ryan&#39;a Getzlaf&#39;a została przerwana w poniedziałek, lidera Anaheim pod względem punktów, obecnie ma ich na koncie 31. Zdobył on 4 gole i 8 asyst podczas tej serii, i strzelił jedynego gola w piątkowym zwycięstwie. Getzlaf ma zaledwie punkta w sześciu z siedmiu ostatnich spotkań z Chicago.
Podczas gdy kaczory z bilansem (4-1-0) w ostatnich pięciu grach mogą liczyc na Hillera, to Blackhawks nie mają podobnie niezawodnego backupa. Z Nikolaiem Khabibulinem wyłączonym z gry(niewiadomo na jak długo) z nieujawnioną kontuzją dolnych partii ciała, Chicago (10-6-6) będą próbować przerwać serię 3 porażek z rzędu z Cristobalem Huetem w bramce.
Huet zastąpił Khabibulina w bramce, podczas jego kontuzji w drugiej tercji 26 listopada w San Jose, i od tego czasu ma bilans 0-2-1 z GAA na poziomie 3.01, i powiększył serię swych przegranych do czterech spotkań.
Huet przepuścił 3 gole w trzeciej tercji w sobotniej porażce z LA Kings 5-2, dzięki czemu Chicago nie osiągnęło zwycięskiego rekordu w corocznej serii gier na wyjazdach w ciągu 11 lat.
&quot;Nie jestem zadowolony z tego zakończenia. To najgorsze co mogło nas spotkać. Nie możemy być szczęśliwi. Musimy być lepsi&quot; powiedział trener Chicago Joel Quenneville.
Huet dwa razy wygrywał, a dwa razy przegrywał w czterech spotkaniach z Anaheim, lecz w 3 spotkaniach przepuścił tylko po jednym golu.
Patrick Kane, który ma najwięcej pkt w Chicago 28, zdobył gola i asystę w sobotnim meczu, a punkta zdobywał w 16 grach na 22 w tym sezonie. Inni ofensywni gracze Chicago nie byli, aż tak produktywni.
Jonathan Toews, który był drugi w wyścigu o zeszłoroczne Calder Trophy ( tuż za Kane&#39;m), nie zdobył punktu w trzech z czterech ostatnich spotkań i nie zdobył bramki z siedmiu z ośmiu meczów. Kris Versteeg i Martin Havlat nie zdobyli pkt w ostatnich 3 spotkaniach.
Anaheim wygrało 13 z ostatnich 15 spotkań z Chicago i sześć z siedmiu w United Center.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins [Handicap 0-1,5] ⛔ 2-2
Typ: New York Rangers –1,5

Jutro o godzinie 1:00 czasu polskiego w ramach 28 kolejki NHL zagrają ze sobą New York Rangers (aktualnie 2 pozycja) oraz Pittsburgh Penguins (aktualnie 7 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 27 spotkaniach zdobyli 36 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 72:65. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 31 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 75:63.
New York Rangers u siebie jak na razie na 16 spotkań wygrał 6 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 39:34 zajmują 2 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Pittsburgh jak na razie wygrało 3 razy na wyjeździe w regulaminowym czasie gry. Ugrali 15 pkt i z bilansem bramkowym 38:34 zajmują 10 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Ponadto Rangersi mają serię 3 meczów bez zwycięstwa, więc nadszedł już czas, by ją zakończyć, gdyż chluby klubowi nie przynosi.
Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana New York Rangers co najmniej dwoma bramkami.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota vs. St.Louis
Typ: 1 [1,50] ML
✅
Kolejna noc, kolejne spotkanie i po raz kolejny spotykamy się w Minnesocie. Co prawda moje szczęście do graczy Wild jest zmienne, jednakże po ostatnim ich spotkaniu z Colorado, myślę że gorzej być nie może przynajmniej w pierwszej i drugiej tercji. Trzeba też wspomnieć o postawie Backstroma, który rozegrał słabiutkie spotkanie na 26 strzałów 6 bramek. Jednak każdemu zdarzają się błędy i myślę że Nicklas będzie chciał się dzisiaj zrewanżować i stworzyć dla Nut ścianę nie do przebicia. Jeśli już wspominam o St.Louis to warte uwagi jest to zdobycie 1000 pkt przez Tkachuka w ostatnim wygranym meczu z Trashers, a także dobra dyspozycja skrzydłowego Brada Boys&#39;a. Statystyki przemawiają za Wild ale jak wiemy w NHL nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, dlatego dziś daje typ Money Line, troszkę asekuracyjnie.
I jeszcze jeden typ, który myślę że warto zaryzykować to wczorajsi bohaterowie nocy czyli ekipa Dallas po kursie 1,98 typ Money Line⛔, dziś na wyjeździe w Edmonton. Wydaję mi się że jesteśmy świadkami odrodzenia Gwiazd i dzisiejszy mecz to zweryfikuje, także ślepo wierze w to że będzie do przodu.
P.S. Seko podziwiam Cię żę chce Ci sie tyle pisać analizując spotkania :spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Hehe ???? Myślę JuanRoman08, że z tym odrodzeniem gwiazd lekko mówiąc zdeczka przesadziłeś. Jak widziałem ich grę z Calgary to mi się żyg*** chciało, pomijam fakt, że Flames też nic grało i ogólnie ten mecz był jakiś brzydki ... Wygrana z &quot;Edkami&quot; ostatnio też trochę rzutem na taśme, ale wygrana to wygrana i ich gra wyglądała dobrze, ale w meczu z &quot;Płomieniami&quot; dalej kaszana, więc raczej dalej będziemy świadkami.... ale ich niestabilnej gry. Jak uważacie? Bo tak mniej więcej przedstawiają się moje wrażenia z tą drużyną.

Pozdrawiam Maritos
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
P.S. Seko podziwiam Cię żę chce Ci sie tyle pisać analizując spotkania :spokodfhgfh:
A ja Pana Seko nie podziwiam ???? Tzn może nie tak , nie podziwiam Pana za analizy bo Pan ich nie dokonuje wcale ???? Jedyne za co tego Pana można podziwiać to za umiejętnośc tłumaczenia tekstu, chociaż to potrafią zrobić nawet translatory dostępne w necie ... a na potwierdzenie prosze zobaczyć na strone http://sports.espn.go.com/nhl/preview?gameId=281203013 i porównać ten tekst z &quot;analizą&quot; Pana Seko. Z tego co widziałem większośc &quot;analiz&quot; tego Pana opiera się właśnie w przetlumaczeniu słów dziennikarzy ESPN lub innych serwisów.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam

Również popieram Odisio i też właśnie zauważyłem to co on. Powiem tak - szanuję i dziękuję to co robi tłumacząc te teksty, ale myślę, że powinien on również poszanować pracę kogoś kto to napisał po angielsku i dać odnośnik do źródła. Tłumaczenie I klasa - bardzo mi się podoba - świetna robota. Mam nadzieje, że jakoś ustosunkujesz się do mojej sugestii, choć wiadomo - nie musisz. I może 1-2 krótkie zdania od siebie też chętnie bym przeczytał ????

Pozdrawiam Maritos
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ :hokej: Minnesota Wild - St. Louis Blues (ML) :hokej: ✅

Typ : 1

Kurs: 1.56

Analiza: Po najgorszym w tym sezonie występie w defensywie, Minnesota Wild będą starać się zagrać na zero z tyłu dzisiejszej nocy w pojedynku z St. Louis Blues. Minnesota nie zdołała wygrać po raz trzeci z rzędu, wynik 5-6 z Colorado to zdecydowana porażka, zespół Wild stracił najwięcej bramek w tym sezonie , ostatnio tak wiele goli MIN straciła prawie rok temu w meczu z Dallas (2-8). Normalnie, obrona Wild traci 6 bramek ale w trzech meczach, moim zdaniem limit na stracone bramki wykorzystany i w meczu dzisiejszym MIN stracą góra jedną bramke a bardzo prawdopodobne że wogóle nie dadzą sobie wbić gola. Na nieszczęście dla Blues, Backstrom musi wrócić do swojego normalnego poziomu, nie ma co liczyć że tak klasowy bramkarz będzie wpuszczał mecz po meczu wiele goli. Nie można zapomnieć że Wild to bardzo dobry zespół także w ofensywie, najlepszy chyba zespół listopada NHL zagrał w ostatnich czasach mnóstwo dobrych spotkań i to mimo braku swojej gwiazdy Mariana Gaborika (który nadal jest kontuzjowany). Jesli chodzi o ofensywe to Minnesoty można być spokojnym, Mikko Koivu zanotował drugi mecz z rzędu, w którym zdobył trzy oczka. Jego aktualna seria punktowa wynosi pięć gier, jest najskuteczniejszym graczem zespołu i w sumie ma na swoim koncie już 27 punktów. Także Pierre-Marc Bouchard jest w wysokiej formie, zdobył gola i asystę w przegranym meczu z Colorado Avalanche, co daje mu pięć oczek w ostatnich dwóch grach. Mocną stroną St. Louis Blues z pewnością będzie bramkarz , Chris Mason, jego ostatnie występy zasługują na wielkie brawa, wielokrotnie swoimi interwencjami ratował bramke Blues. Mason znacząco poprawił swoje statystyki listopadowymi występami, obniżył GAA z 3.59 do 2.29 oraz procent zatrzymywanych strzałów z ,878 do ,928. Z problemem kontuzji zmagać się bedzie musiał zespół St Louis, występ najlepszego centra Andy Mcdonalda jest wykluczony, nie zagra także Paul Kariya a także kilku innych zawodników. Minnesota wygra dzisiejsze spotkanie, mój typ podpieram ML (z dogrywką i rzutami karnymi) ponieważ jak wskazuje historia spotkań miedzy MIN i St. Louis o wyniku meczu decyduje często jedna bramka (tak jak ostatnie zwycięstwo Blues 2-1). Dla szukających wyzszego kursu proponuje typ bez ML po kursie 1.90
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Z tym tłumaczeniem tekstów, to wcale się nie ukrywam. Robię to specjalnie, by ułatwić choć niektórym użytkownikom pomoc w typowaniach. Komuś kto słabiej zna angielski, lub po prostu komuś komu nie chce się tłumaczyć, nie ma czasu itp. Moje własne dwa zdania o meczu, dodaję pod swoimi typami, które tutaj wrzucam. Możecie się nimi sugerować lub nie...to już wasza sprawa. Oczywiście jeśli, nie podoba wam się to co robię, to nie muszę tutaj wrzucać tych analiz....
A co do uszanowania pracy włożonej przez redaktorów espn, yahoo czy nhl.com, to ja to rozumiem, nie piszę nigdzie że to moja własna analiza, lecz poprostu powielam ich teksty by wam pomóc. Doceńcie chociaż to ???? A na tym opieram własne typy, które jak na razie chyba nie są złe ???? Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom