>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej:St.Louis vs. Edmonton
Typ: 1 [1,70] (ML)⛔
Od razu uprzedzam że jest to trudny mecz do oceny jednak kierując się informacjami i przeczuciem, zdecydowałem się na postawienie na Nutki. Każdy kto się interesuje NHL wie że St.Louis ma swoje problemy, choćby to że kontuzjowani są Paul Kariya i Andy Macdonald, poza tym trener Andy Murray przyznał ostatnio że jego zespół jest już zmęczony. Ale patrząc na to z perspektywy kibica, zastanawiające jest zmęczenie skoro jeszcze tak dużo meczy przed nimi. Blusemeni dokonali w poniedziałek wymiany z Toronto gdzie powędrował Lee Stempniak a w jego miejsce przebyli Alexander Steen i Carlo Colaiacovo. Co by nie mówić zamiana ta jest dość zaskakująca. Idąc dalej St.Louis ostatnio dobrze się wiedzie, na 4 spotkania 3 zwycięstwa z czego dwa na wyjazdach, faktem jest że ostatni mecz przegrany u siebie ze słabym w tym sezonie Colorado. Teraz kilka słów o Oilers, którzy można powiedzieć grają poniżej przeciętnej ostatnimi czasy, w 6 spotkaniach tylko jedno zwycięstwo.
Średnia traconych bramek wychodzi ok. 3, także zbyt wiele pozytywnego o Edmonton powiedzieć nie można. Jedyne pocieszenie dla nich na dzisiejsze spotkanie to to że w St.Louis narzekają ostatnio na poczynania ofensywne. Typ Money Line ponieważ będzie to trudny mecz i bardzo możliwa jest dogrywka. Mecz o 20 czasu polskiego.

:hokej:Pittsburgh vs. New Jersey
Typ: 1 [2,00]
✅
Kolejne bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy. Pingwiny po wczorajszej porażce w Buffalo podejmą dziś u siebie Diabły z New Jersey.
Zacznę od gości, którzy na przekór wszystkim, którzy myśleli że po stracie Brodeur&#39;a N.J. będzie przegrywało, ma ostatnio świetną passę 6 zwycięstw. Przy czym trzeba wspomnieć że tracą też niewiele bramek. Jednak dziś ich seria powinna się skończyć, myślę że Pingwiny po wczorajszym dniu będą na tyle zmotywowane, że poradzą sobie z Diabłami. Wczoraj przede wszystkim zadecydowała 3 tercja, przegrana 2:0. Na pewno brak Gonchara jest odczuwalny w szeregach defensywnych jednak nie zapominajmy że Pittsburgh posiada bardzo mocną formację ofensywną. Warto też zauważyć że Pingwiny grają ostatnio w kratkę, także po porażce pora na zwycięstwo chociaż rywal z górnej półki.

:hokej:Calgary vs. Vancouver
Typ: 2 [1,91] (ML)
⛔
To jest mój dzisiejszy osobisty rodzynek. Od czwartkowej nocy obie drużyny nie rozgrywały żadnych spotkań, także nic się nie zmieniło od tego czasu. Zwycięstwo Calgary było dla mnie dużą niespodzianką, ale świetna dyspozycja Cammaleriego sprawiła że Cunucks byli bezradni. Jednak dzisiejszy mecz jest świetną okazją do rewanżu i myślę że tak właśnie się stanie ponieważ uważam ze Vancouver to zespół &quot;zadaniowy&quot;, który na wyjazdach czuje się bardzo dobrze i lubi psuć atmosferę kibicom gospodarzy. Dodam, że już w tym sezonie Vancouver gościło w Calgary i odniosło zwycięstwo 0:6 czyż nie porażające. To w sumie byłoby na tyle. Typ Money Line ponieważ dziś to zwycięstwo może nie być tak dosadne, liczę na wygraną po karnych.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: St. Louis Blues - Edmonton Oilers (ML) [ Typ:2 ML @ kurs: 1,83](wynik: 2:4)✅

Analiza:
Bardzo krótko. Blues ostatnio jak na nich bardzo dobrze sobie radzi - nawiązywali walkę z bardzo dobrymi zespołami, ale już ich moc się zatraca. Odwrotnie z Edmonton ponieważ oni są właśnie w środku swojej mini pary. Ogólnie ich skład i gra dużo bardziej do mnie przemawia.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: New York Islanders - Ottawa Senators ⛔

Typ : 2

Kurs: 2,15

Analiza: Wielki rewanż ! Co ja mówie wielki, ogromny ! Ma sie za co rewanżować zespół Ottawy &quot;Wyspiarzom&quot; z Nowego Jorku. Poczatkiem listopada Senatorowie przegrali z NY Islanders dwa ważne spotkania i pogrążyli sie w swoim kryzysie. Był to najlepszy moment na przebudzenie Senators, nie wykorzystali osłabienia Islanders i oba mecze przegrali co było sporą niespodzianką. Dziś jednak bogatsi w doświadczenie gracze Ottawy powinni wszystko wykonywać dwa razy szybciej i ambitniej niż rywale. Osłabienia w Islanders już troszke mniejsze niż przy okazji poprzednich spotkań tych zespołów, ale nadal zabraknie takich hokeistów jak Okposo, Comrie, Gervais, Nielsen. Spodziewałem się dużo niższego kursu na zwycięstwo Ottawy, mile zaskoczony biore to 2,15 z uśmiechem na twarzy. Ottawa już nabiera prędkości, wygrana 4-1 z inna drużyną z NY , Rangersami dodała troche otuchy i psychicznej pewności kanadyjskiemu zespołowi, potem niezwykle zacięte derby z Toronto także wygrane, a dziś wielki rewanż. Jeśli dziś zespół Ottawy wygra to definitywnie powrócił, i będzie się liczył w walce o najwyższe cele. Dużo negatywnych komentarzy pod adresem głównie Jasona Spezza, które ostatnio pojawiły się w amerykańskiej prasie i wśród kibiców (najpopularniejsze hasła to : &quot;Speeza = Pizza&quot; oraz &quot;Jason Spezza go to pizza&quot;) powinni zmobilizować tego wyśmienitego przecież gracza do pokazania wszystkim co tak naprawde potrafi. Dostało się tez reszcie graczy Ottawy , Alfredsonowi, Heatley, Ruutu, Kuba -&gt; wszyscy oni dziś będą walczyć nie tylko o punkty ale o osobistą satysfakcje i oczyszczenie, po ostatnim okresie który bardzo źle odbił się na ich życiu. Wszystko co dobre dziś po stronie Senators, wystarczy wyjechać na lód i wygrać (dla ostrożniejszych polecam wersje ML po kursie 1.68 , chociaż dziś nie sądze aby doszło do dogrywki ???? )
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
No ja bym tutaj uważał na ten mecz. Każdy sądzi, że Ottawa spokojnie powinna wygrać. I ja myślę, że tutaj Senatorowie powinni wygrać z zespołem z NY, lecz
chyba dodałbym podpórkę. Może być niespodzianka. A tak z innych spotkań, to
myślę, że Toronto Maple Leafs powinno wygrać dzisiaj z Philadelphia Flyers, a
Pingwiny powinny sobie poradzić z NJ Devils. Sorki za brak emotikonek, lecz to mój pierwszy post. NAstępnym razem się poprawię ???? I będzie już git.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: New York Islanders - Ottawa Senators [ Typ:2 @ kurs: 1,97]

Analiza:
Mecz New York Islanders vs Ottawa Senators to chyba najpewniejszy mecz dzisiejszej nocy. To już 3 pojedynek tych drużyn w tym sezonie a Ottawa już ma za sobą 2 porażki. Mieli naprawdę fatalny okres i to było powodem tych przegranych. Teraz ich gra stopniowo wraca do normy - wygrana z Rangers i Torronto. Dalej jednak nie jest to to co powinniśmy widzieć, ale Ottawa podąża w dobrym kierunku - wzrost formy. Coraz lepiej wygląda gra Ottawy i czuję, że teraz będą już tylko iść do przodu. Jeśli chodzi o ich przeciwników - Islanders wkońcu chyba nastał czas słabości, choć mimo wszystko dalej ich bramkarz Mcdonald bronił dość dobrze. Fenomen graczy Islanders już się zakończył i mam nadzieje, że szybko się nie powtórzy. Jeśli Ottawa będzie skuteczna ten typ widzę nawet z handi, ale że już nie raz zawiedli i pokazali jak chwiejna jest ich forma to daję czyste 2. Czas na rewanż.

VS

:hokej: Phoenix Coyotes - San Jose Sharks [ Typ:2 @ kurs: 1,95]

Analiza:
Sharks na pełnym gazie - rozwalają rywali jeden po drugim a gdy nie napotykają u przeciwnika oporu to zmiatają ich z tafli czego przykładem jest mecz z Dallas - totalny pogrom. Dzisiaj mecz z Phoenix, ale wbrew opinią dużej ilości osób jest to bardzo dobra drużyna, która już pokazała, że wygrana takimi potęgami jak Anaheim, Washington, Pittsburgh czy nawet dzisiejszy rywal - San Jose jest w ich zasięgu ręki. Wcześniejszy mecz Sharks przegrało 4-2. Po przeanalizowaniu wygranych Phoenix nad wyżej wspomnianymi drużynami zauważyłem, że przeważnie drużyny te miały swój mały kryzys, który wykorzystali. Dzisiaj sytuacja jest troszeczkę odwrotna, ponieważ to Coyotes mają duży problem - brak Oli Jokinena - gwiazdy zespołu a grają teraz ze Sharks, które mają teraz mocny power i napewno będą się chcieli &quot;poprawić&quot; (zrewanżować) po ostatnim meczu upokarzając przeciwnika na ich własnej tafli. Kurs bardzo kuszący bo 1,95, tym bardziej jest kuszący, gdy zobaczymy, że Phoenix często miało problemy z drużynami słabszymi od Sharks np. Rangers, Colorado czy Carolina a nawet bardzo słabe Dallas.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No ja bym tutaj uważał na ten mecz. Każdy sądzi, że Ottawa spokojnie powinna wygrać. I ja myślę, że tutaj Senatorowie powinni wygrać z zespołem z NY, lecz
chyba dodałbym podpórkę. Może być niespodzianka. A tak z innych spotkań, to
myślę, że Toronto Maple Leafs powinno wygrać dzisiaj z Philadelphia Flyers, a
Pingwiny powinny sobie poradzić z NJ Devils. Sorki za brak emotikonek, lecz to mój pierwszy post. NAstępnym razem się poprawię I będzie już git.
Jeśli choć troche interesujesz się NHL to wiesz że w każdym meczu tutaj każdy może wygrać z każdym ???? i będzie to owszem niespodzianka ale nie aż taka wielka bo wszystkie zespoły w NHL to bardzo dobre teamy, najlepsze na świecie. Ja uznałem że jest to akurat najpewniejszy typ na dzisiejszą noc, i wszystkie swoje przemyślenia zapisałem w analizie (wraz z jakąś tam statystyką i jakimiś danymi) więc jeśli myślisz że tutaj będzie niespodzianka to zapraszam do fachowej merytorycznej dyskusji, każdy może wpisać że &quot;ja tu widze niespodzianke i trzeba uważać&quot; lecz to nie jest najładniej rzecz ujmująć merytoryczny post. Pozdrawiam
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Oczywiście, że interesuje się NHL. I to od dłuższego czasu. Przyznaje mój post wyglądał jakby pisała go osoba interesująca się tą ligą hokejową od wczoraj.
Zaraz zeedytuję swego posta i poprę go już bardziej merotyrycznymi treściami ????
EDIT. Dopiero teraz miałem czas by coś napisać. Otóż Ottawa owszem miała swoje ciężkie dni, do niedawna, teraz widać odbija się od dołka. NY Islanders po bardzo dobrej zwycięskiej serii, teraz jakby słabną. Lecz NY Islanders jest to drużyna z którą niełatwo się gra. Często padają niespodzianki w grach z nimi. Mimo wszystko sądze, że Ottawa wygra to spotkanie, biorąc pod uwagę wszystkie statsy, także te z zeszłego roku. Choć ciężko mi pisać te słowa w momencie gdy teraz NY Islanders prowadzą po dwóch tercjach z Ottawą 2-1. Lecz mimo wszsystko myślę, że będzie niezły comeback i wygrana senatorów.
EDIT2. No i niespodzianka. Islanders wygrywają 4-2. Któż by się tego spodziewał...
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks [Handicap 0-1,5] ⛔ 1-4
Typ: Carolina Hurricanes –1,5


Jutro o godzinie 1:00 czasu polskiego w ramach 25 kolejki NHL zagrają ze sobą Carolina Hurricanes (aktualnie 15 pozycja) oraz Anaheim Ducks (aktualnie 11 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 24 spotkaniach zdobyli 26 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 64:71. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 29 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 70:69.
Carolina u siebie jak na razie na 12 spotkań wygrała 5 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 32:38 zajmują 18 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Anaheim jak na razie wygrało 3 razy na wyjeździe w regulaminowym czasie gry. Ugrali 13 pkt i z bilansem bramkowym 25:25 zajmują 12 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie, było to 20.10.2008. Wtedy lepsza okazała się drużyna Huraganów, która pewnie wygrała 3:1 (na dodatek było to w Anaheim). Ponadto Huragany ostatni raz przegrały z Kaczorami w sezonie 2003/2004, a więc całkiem dawno. Myślę, że ta seria zostanie przedłużona co najmniej o jeszcze jeden rok.
Kolejnym argumentem na korzyść Caroliny jest jej seria 4 meczy bez zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. Nadszedł, więc odpowiedni moment, aby przerwać tę niechlubną passę, wykorzystując przy tym przewagę w postaci własnego lodowiska i kibiców. Ponadto Carolina ostatnio zagrała dobry mecz z mocną Philadelphią Flyers, który ostatecznie wygrała po dogrywce 3:2. Anaheim z kolei ma serię dwóch zwycięstw, więc widzi mi się w tym meczu obustronne przełamanie. A jeśli Carolina wygrywa z Anaheim to wygrywa różnicą co najmniej dwóch bramek. Taka prawidłowość wynika z historii spotkań tych drużyn.
Biorąc pod uwagę mobilizację obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana Caroliny Hurricanes co najmniej dwoma bramkami.

NHL 2008/2009: Anaheim – Carolina 1:3
NHL 2006/2007: Carolina – Anaheim 4:2
NHL 2005/2006: Anaheim – Carolina 2:6
NHL 2003/2004: Anaheim – Carolina 3:2 Carolina – Anaheim 1:3
NHL 2002/2003: Carolina – Anaheim 0:4 Anaheim – Carolina 2:1
NHL 2001/2002: Anaheim – Carolina 1:4
NHL 2000/2001: Anaheim – Carolina 2:2 Carolina – Anaheim 4:0
NHL 1999/2000: Carolina – Anaheim 4:4
NHL 1998/1999: Carolina – Anaheim 3:1 Anaheim – Carolina 5:4OT

P.S. Dla mniej odważnych polecam czystą jedynkę po w sumie też ładnym kursie...
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 1,97](wynik: 1:4)✅ Analiza: Dzisiaj miały być 2 typy na noc, ale ostatecznie zrezygnowałem z obstawienia meczu Dallas, ponieważ wyczucie ich formy to jak wygrana w dużego lotka. Mój typ chyba raczej nie zaskoczy - stawiam na &quot;Kaczki&quot;. Ducks grają całkiem nieźle zwłaszcza zagrali dobry mecz z Chicago, choć ich gra nie jest wg mnie taka jaka powinna być, gdyż uważam, że stać ich na więcej. Zerkając w ich ostatnie mecze to grali niepewnie. Mimo, iż Anaheim grało niepewnie to ich gra jeszcze mieści się na przyzwoitym poziomie, czego niestety nie mogę powiedzieć o dzisiejszych gospodarzach - Carolinie. Przegrana z Floridą czy 2 porażka z Atlantą jakoś stawiają ich w nie najlepszym świetle i ogólnie przyglądając się ich wynikom od początku sezonu nie mogę powiedzieć, że są stabilnym zespołem. Ducks ostatnio miało parę potknięć, ale dalej grają na bardzo dobrym poziomie ich forma wygląda dużo bardziej przekonywująco niż ich przeciwników. W Carolinie: Whitney, Stall, Ruutu Pitkanen czy Samsonov a w Ducks: Getzlaf, Perry, Selanne, Pronger, Nidermayer. W sumie patrząc na nazwiska to składy w miare wyrównane (tylko z lekka przewagą Ducks), ale zdecydowanie gracze Anaheim są bardziej zgrani i pokazują swoje umiejętności na tafli a z Caroliną różnie bywa. Warto również wspomnieć, że w Anaheim zagra 2 bramkarz, który do tej pory spisywał się znakomicie - Jonas Hiller - 9 rozegranych meczy / 5 wygranych i 1 lost /gaa 2,07 i 92,9 Sv%. Myślę, że Ducks wygra w regulaminowym czasie, ale MoneyLine jest po bardzo ciekawym kursie 1,97 z którego chętnie skorzystam na wszelki wypadek.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Dzisiaj mamy ciekawe mecze osobiscie nie stawiam (przyp. w Polskiej lidzew hokeja na jutro jest pewniej).
1&gt; Buffalo Sabres - Nashville Predators - tego meczu bym nie stawial. Buffalo to jak wygrana w totka a ich dzisiejsi rywale to dobrzy bukmaherzy.
Typ: 1
2&gt; Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks - to jako jedyny pewniejszy mecz i nie rozumiem dlaczego Niebiescy sa uwazani za faworyta tego meczu. Dla mnie Van. po wygranej z Detroit urasta do roli czarnego konia.
Typ: 2
3&gt; Detroit Red Wings - Anaheim Ducks - kaczki obrastaja w piorka ale Detroit ma skrzydla. Czerwoni powinni wygrac ten mecz by pokazac ze ich forma z poczatku sezonu to nie przypadek. To tego wszystkiego graja u siebie, Anaheim jest natomiast bardzo niestabilne a to za malo na ich dzisiejszych rywali.
Typ: 1
4&gt; Minnesota Wild - Colorado Avalanche - Dwie druzyny o niestabilnosci godnej oscara. Tacy sredniacy ligowi jak dla mnie. Przewaga minnesoty po przedwczorajszym pogromie w Nashville, ale jednak uwazam ze Carolina zaskoczy.
Typ: X2
5&gt; Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs - Nie do stawiania mecz. Kingsi przegrywaja z najgorszymi wygrywaja z dobrymi a Toronto zasluguje na lepsza pozycje w tabeli po przepieknym meczu z Philadelphia. Uwazam ze tutaj kibice wygraja mecz.
Typ: 1
P.S. Swoje typy opieram na statystykach i obserwacjach nie przegladalem list kontuzji gdyz tak jak mowilem wczesniej jutro opieram sie na polskiej hokejowej. (nie)Powodzenia.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs [Handicap 0-1,5] ⛔ 1-3
Typ: Los Angeles Kings –1,5

Jutro o godzinie 4300 czasu polskiego w ramach 24 kolejki NHL zagrają ze sobą Los Angeles Kings (aktualnie19 pozycja) oraz Toronto Maple Leafs (aktualnie 22 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 22 spotkaniach zdobyli 23 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 59:60. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 22 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 71:82.
Los Angeles u siebie jak na razie na 15 spotkań wygrało 5 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 43:41 zajmują 6 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Toronto jak na razie wygrało 3 razy na wyjeździe w regulaminowym czasie gry. Ugrali 10 pkt i z bilansem bramkowym 31:37 zajmują 20 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Los Angeles Kings ostatni raz przegrało w regulaminowym czasie gry z Toronto w sezonie 1999/2000, a więc całkiem dawno temu. Myślę, że ta seria zostanie przedłużona co najmniej o jeszcze jeden rok.
Kolejnym argumentem na korzyść Los Angeles jest ich seria 2 wygranych spotkań w pięknym stylu. Natomiast drużyna klonowego liścia ma ZNAKOMITĄ serię 2 nieprzegranych meczy. Nadszedł, więc odpowiedni moment, aby przerwać dobrą passę Kanadyjczyków, wykorzystując przy tym przewagę w postaci własnego lodowiska i kibiców.
Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana Los Angeles Kings co najmniej dwoma bramkami.

NHL 2007/2008: Los Angeles – Toronto 5:2
NHL 2005/2006: Toronto - Los Angeles 1:2
NHL 2003/2004: Los Angeles – Toronto 4:4
NHL 2002/2003: Toronto – Los Angeles 4:3OT
NHL 2001/2002: Toronto - Los Angeles 1:3
NHL 2000/2001: Toronto - Los Angeles 1:2
NHL 1999/2000: Toronto - Los Angeles 3:2
NHL 1998/1999: Toronto - Los Angeles 3:1
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Minnesota Wild - Colorado Avalanche ⛔

Typ : 1

Kurs: 1,95

Analiza: To był najlepszy w histori klubu listopad pod względem wyników, Minnesota Wild własnie w listopadzie miała swój czas gdy odprawiała każdego rywala z kwitkiem i zgromadziła mnóstwo ważnych punktów. Wild strzelili w listopadzie najwięcej bramek ze wszystkich zespołów NHL (47 goli) co dało im imponującą średnią 4.3 gola na mecz. Nazywa się ich coraz częściej &quot;power play killer&quot; ponieważ bezwzględnie wykorzystują gry w przewadze i praktycznie Power Play równa się bramka dla Wild. W Colorado jest całkiem nieźle, zespół zdobywa punkty i nie odnotowuje jakiś strasznych negatywnych serii. Brakuje jednak w zespole Avalanche jakiegoś zdecydowanego lidera, jest dobry zespół ale czasami widać że nie ma kto pociągnąć tego wózka do zdecydowanych wygranych. Dodatkowo ich chyba najbardziej znana twarz Joe Sakic znowu jest kontuzjowany. Zabraknie też doświadczonego obrońcy Adam Foote. Na szcześć ostatnich meczy między MIN a COL aż pięc razy wygrywała Minessota a tylko raz zwycięsko wyszli z pojedynku gracze Avalanche, ale było to w styczniu ubiegłego roku. Minessota z pewnością będzie chciała pójść za ciosem i po niezwykle udanym listopadzie, równie mocno &quot;wejść&quot; w grudzień, brak osłabień i dobrze wyćwiczona gra w PP powinny zapewnić Wild zwycięstwo w tym spotkaniu
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej:Buffalo vs. Nashville
Typ: 1 [2,00]
⛔
Po dniach wielkiego zwątpienia w ekipę Sabres, ponownie jestem skłonny zaufać w ich umiejętności, które są na pewno duże. Dziś Szable podejmą u siebie Nashville, które na dobrą sprawę nie jest jakąś rewelacją rozgrywek, można powiedzieć że starają się utrzymywać przyzwoity poziom, gracze Predators. Buffalo co prawda ostatnio przegrało w Montrealu 3:2 jednak w dwóch wcześniejszych grach u siebie uporali się z Bostonem i Pittsburghiem, czyli na pewno z mocniejszymi rywalami niż dzisiejszy. Fakt że te zwycięstwa były tylko jedną bramką ale także porażka z MTL była też różnicą jednej bramki. Myślę że warto zwrócić uwagę na co raz lepszą dyspozycje Millera, który po czarnej serii seryjnie wpuszczanych bramek zaczął bronić o wiele lepiej. Myślę również że dziś kolejną bramkę dołoży Vanek, który strzela seryjnie z przerwami a ostatnio przypomnę z Montrealem dwie bramki. Co do Nashville to rzuca się w oczy średnia traconych bramek 3 na mecz. Ostatnich ich pojedynek z Minnesotą zakończył się dla nich dość wysoką porażka 2:6. Szczerze powiedziawszy ciężko mi ocenić grę Predators ponieważ nie śledze ich za uważnie, jednak dziś liczę na to że Buffalo podtrzyma zwycięską passę na własnym lodzie.

:hokej:Minnesota vs. Colorado
Typ: 1[2,00]⛔

Krótko jeszcze o tym spotkaniu. Colorado ostatnie mecze gra w kratkę ale co trzeba zauważyć że wygrywa z drużynami o podobnym poziomie. Dziś przyjdzie im się spotkać z bardzo dobrą drużyną, która w ostatnich meczach ma średnią zdobywanych bramek 4,3 co na pewno musi robić wrażenie na rywalach. Poza tym jak wiemy Dzikusy słyną z jednej z lepszych jak nie najlepszych obron w lidze. Myślę, że takie argumenty powinny w zupełności wystarczyć dziś na Lawiny, które nadal bez swoich asów Sakicia i Foote&#39;a. Poza tym kurs na Minnesotę jest dość zachęcający.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
4&gt; Minnesota Wild - Colorado Avalanche - Dwie druzyny o niestabilnosci godnej oscara. Tacy sredniacy ligowi jak dla mnie. Przewaga minnesoty po przedwczorajszym pogromie w Nashville, ale jednak uwazam ze Carolina zaskoczy.
Typ: X2
Sajuken prawdopodobnie złe słówko wpisałeś bo to nie Carolina dzisiaj gra z Minnesotą. :-D
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS
:hokej: Buffalo Sabres - Nashville Predators [ Typ:1 @ kurs: 1,90]

Analiza:
Mecz Buffalo Sabres vs Nashville Predators uważam za jeden z bardziej przyjaznych do obstawiania w którym upatrzyłem sobie wygraną Buffalo. &quot;Szable&quot; po ostatnich małych wpadkach kilka meczy temu ponownie gra na najwyższym poziomie. W rewelacyjnej formie jest w tej chwili Thomas Vanek - to co ten zawodnik wyprawia na lodzie przechodzi moje pojęcie - świetne skuteczne zwody, podania i gole. Buffalo w tej chwili na potężnym gazie i wątpię, aby Predators dało im radę, tym bardziej, że ostatnio nic ciekawego nie grają - ostatnia totalna porażka 6-2 z Mineesotą, lost z Atlantą, St Louis czy nawet beznadziejną Tampą nie za dobrze wygląda. Nie zagra u nich podstawowy bramkarz Elis. Buffalo to drużyna idealnie ze sobą współgrająca, która ma wielu zawodników na wysokim równym poziomie, na bramce Rayan Miller, który broni bardzo pewnie. Uważam, że Nashviile nie zdoła zbyt często przejść obrony Sabres i później jeszcze pokonać Millera. Ze strony gospodarzy spodziewam się dalszego fenomenu Thomasa Vanka, który poprowadzi drużynę to zwycięstwa.


VS

:hokej: Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs [ Typ: 1 @ kurs: 2,10] Analiza: Los Angeles Kings to typ wg mnie najpewniejszy na dzisiejszą noc. Co tutaj dużo mówić - wygrana z Chicago, które jest wg mnie jedną z najlepszych w tej chwili drużyn świadczy o poziomie gry LA. Mimo, iż wygrali są od Chicago gorsi, ale wygrali przede wszystkim dzięki wspaniałej dyspozycji swojego bramkarza co pozwoliło im się skupić na ataku, który wg mnie jest najlepszy w lidze bez 2 zdań począwszy od atakujących po obrońców - jedna wielka maszyna do strzelania bramek. Toronto ostatnio nawet w dobrej formie, ale przy formie LA to zdecydowanie za mało. Toronto ma duże problemy w ataku, ponieważ mogą zwykle polegać tylko na Antropovie no i może Steenowi. Głównie Toronto polega na swojej obronie a ona niewątpliwie będzie musiała przejść potężne katorgi za sprawą ataku LA. Kings przed własną publicznością grają zdecydowanie pewniej - to w tej chwili najmłodsza drużyna NHL i po usłyszeniu syreny po golu ich morale jeszcze bardziej ich motywują do następnych goli a pamiętajmy, że dziś grają właśnie u siebie. Paczka na czele z Kopitarem, Brownem, Handzusem i resztą wyśmienitej paczki powinna dać bez większych problemów radę Toronto, które ma w tej chwili o wiele mniej do zaoferowania w swojej grze.


VS

:hokej: Detroit Red Wings - Anaheim Ducks (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,70] Analiza: Króciutko i na temat. Normalnie ten pojedynek jest dla mnie &quot;No bet&quot; a jeśli już to stawiałbym na super minimalną przewagę Ducks. Kaczory ponownie od kilku meczy grają już na swoim standardowym dobrym poziomie i wszystko wygląda na to, że tak pozostanie. Red Wings coś ostatnio cieńko piszczą od kilku ładnych meczy - przegrana z Bostonem(było do przewidzenia), Montrealem, Vancouverem czy problemy z Columbusem nie wyglądają najlepiej, jak również ich gra. Dalej grają bobrze, ale nie ma tego Powera, który rządził w tej drużynie. Ogólnie to mecz niesamowicie wyrównany. Pewnie spytacie dlaczego, stawiam na Anaheim? Bardzo zawyżony kurs - to jest powód. Kurs na Ducks 3,80 :O i według mnie przesadzony niesamowicie. A jak buki rozdają takie prezenty w postaci takich kursów to chętnie skorzystałem. Dla zwiększenia prawdopodobieństwa mojego typu dałem typ MoneyLine, bo zacięta walka napewno się zapowiada a kurs po ML jest 2,70 - mam nadzieje, że się poszczęści.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja wiem czy tak to Chicago spisuje sie jak czołowa druzyna mają ewidentne wachania formy i przeplatają serie wygranych z porażkami no ale to wkoncu sezon zasadniczy bardziej niepokojące jest jak ktoś za wszelką cene wkłada maximum energi w każdy mecz.Los Angeles bo o nich mowa to druzyna która płata figle może wygrać gładko tak samo jak przegrać w najmniej spodziewanym momencie i okolicznościach sam początkowo chciałem zagrać na Kings&#39;ów ale zrobie eksperyment obstawiając Moneyline Toronto ;)
LA Kings mało kiedy mają długie serie zwycięztw ostatnie dwie (wyjazd/dom) chyba im styknie ;)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Ja wiem czy tak to Chicago spisuje sie jak czołowa druzyna mają ewidentne wachania formy i przeplatają serie wygranych z porażkami
Myślę, że mają bardzo duże szanse na sięgnięcie w tym roku po Puchar Sanley&#39;a ???? , jeśli tylko nie zatracą się po drodze, ale myślę, że jeszcze się bardziej wzmocnią nawet. Jeśli chodzi o PlayOff to bez nich jakoś sobie ich nie wyobrażam. Jeśli chodzi o LA to uważam, że zaskoczą nie jedną osobę i jakoś wskoczą do fazy Play-off. Może macie jakieś ciekawe spekulacje co do niespodzianek? Chętnie poslucham...
Pozwolę sobie wkleić tabelę wyników poprzedniego sezonu i chciałbym usłyszeć waszą opinię kto w tym sezonie wejdzie do Play off, komu to się już nie uda - na podstawie waszych dotychczasowych obserwacji tendencji rozwoju drużyn. Uargumentowanie swoich przewidywać oczywiście jest konieczne, żeby nie było 100 postów z wizją całego Playoffu bez jakiegokolwiek sensownego zdania.

Pozdrawiam Maritos
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Nashville Predators
Data: 2.12.2008r. 01:00
Typ: Buffalo -1,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bwin

Jeszcze rano spoglądając na ten mecz stwierdziłem, że najlepszym typem będzie over 5,5. Jednak teraz zdanie zmieniłem i zagram handicap na gospodarzy. Rano awiznowany do bramki Dan Ellis czyli starter Predators. Jednakże teraz w bramce ma wystąpić Pekka Rinne co na pewno może wpłynąć na poczynania i liczbę bramek zespołu gospodarzy. Rinne w tym sezonie rozegrał 5 spotkań. 86% obron i bilans GAA 3,53 w sumie te dwie statystyki wystarczą mi do postawienia na Buffalo. W bramce gospodarzy Ryan Miller. Ostatnio był w lekkim kryzysie jednak powoli odzyskuje formę oraz odbudowuje się psychicznie. W liniach ofensywnych Szabel dobrze prezentuje się Vanek, który w ostatnim meczu zdobył dwie bramki w przegranym na wyjeździe meczu z Montrealem. Jednak u siebie Szable radzą sobie ostatnio bardzo dobrze. Pokonali kolejno Boston oraz Pittsburgh co świadczy o wzroście formy. Goście natomiast kontynuują serię wyjazdową. Mają za sobą dwa pojedynki w Carolinie i Tampie. Niespodziewanie przegrali z Tampa, a wygrali z Caroliną co dla mnie osobiście jest pewną niespodzianką. Dziś raczej pewnym typem jest typ na linie goli +5,5. Jednak z powodu zmiany bramkarza spróbuje zagrać handicap na Buffalo. W gwoli przypomnienia w ekipie gości nie zagra Jed Ortmeyer oraz Steve Sullivan, którzy od dłuższego czasu leczą kontuzję. Natomiast w ekipie gospodarzy zabraknie jedynie Alesa Kotalika, który od dwóch tygodni wpisany jest na listę kontuzjowanych graczy.
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Buffalo Sabres - Nashville Predators 1X ⛔

Buffalo, po niedawnej złej serii, musi odbić się od dna i zacząć wygrywać. Wg mnie jest to drużyna na play-offy i na pewno będą walczyć o awans do rozgrywek posezonowych. Porażka z Montrealem, tylko tym bardziej sprawi, że dzisiaj zawodnicy wyjdą jeszcze bardziej zaangażowani w walce o punkty.
Dałem natomiast podpórkę, bo zawodnicy Nashville będą się chcieli szybko pozbierać, bo wielkim laniu, które dostali od Minnesoty.

Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks 2 ⛔

Myślę, iż Vancouver po dwóch ostatnich porażkach z drużyną z dywizji będzie chciała się odegrać na drużynie, która nie należy do najsilniejszych. Pierwsze spotkanie na korzyść niebieskich kurtek, więc tym bardziej będzie okazja do odegrania się. Młodziutkiemu Masonowi udało się zatrzymać czyste konto w spotkaniu z Washingtonem, nie sądzę by podobna sztuka udała się mu dzisiaj...
Historia pokazuje, że po takim spotkaniu, bramkarz puszcza kilka bramek w następnym, a tym bardziej wydaje się to prawdopodobne gdy w bramce staje można by rzec &quot;świeżak&quot;.

Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 1 ✅

Przeciwnie do poprzedników obstawiałbym tutaj gospodarzy. Detroit nie zapominajmy to obrońca pucharu Stanleya. Mimo, iż ostatnie dni pokazują, że nie są w formie, to zawsze potrafią się zrehabilitować gdy grają z dobrze grającą drużyną przeciwną. I właśnie myślę, że atut własnego lodowiska i chęć wygrania z dobrą drużyną będzie tutaj przeważający. Anaheim myślę, iż zakończy dzisiaj serię 4 kolejnych wygranych.

Minnesota Wild - Colorado Avalache X2 ✅

Może tutaj zaskoczę większość z was, ale upatruje w tym meczu niespodziankę. A dlaczego ?? Może nawet nie chodzi tutaj o statystyki same w sobie, bo gdybym na tym się opierał, to postawiłbym na Minnesotę. Swój typ stawiam ze względu, iż są to drużyny z dywizji. A właśnie jak wiadomo największe niespodzianki sprawiają potyczki rywali z dywizji. Poza tym każdego dnia zdarza się niespodzianka, a ja upatruję ją tutaj.

Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs 2 ✅

Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami Kings. Sądzę, iż czas na odwet. Toronto powinno zacząć wygrywać, po niedawnej złej passie, jeśli myśli walczyć o play-off. Poza tym
LA to nie jest jeszcze drużyna przygotowana do walki z najlepszymi, sądze, iż dzisiaj polegną przed własną publicznością.


EDIT&gt; No niestety dwa pierwsze mecze zakończyły się wynikami dość zaskakującymi. Vancouver przegrało z powodu kontuzji drugiego bramkarza Curtisa Sanforda już w pierwszej tercji.... Bronić musiał Cory Schneider, puścił 3 bramki, a Vancouver przegrało. Natomiast w drugim spotkaniu Buffalo przegrało, z powodu jednego z najwspanialszych dni w karierze bramkarza Nashhville Pekka Rinne. Zanotował czyste konto, broniąc 30 strzałów...
Także bramkarze wczoraj popsuli mi troszkę notowania ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam późną porą...
Trochę wyrywkowo czytałem ostatnio temat z powodu braku czasu. Ale dzisiejsze posty przeczytałem już wszystkie.

Zgodzę się z Tommim, że nazywanie CHI najlepszą ekipą w NHL to jednak trochę za dużo. Dla mnie najlepiej grającą ekipą jest SJS. No ale wielkiej filozofii nie ma. 4 porażki i 20 zwycięstw mówi samo za siebie. To jest obecnie najrówniej grająca drużyna. Tam strzela bramki prawie każdy zawodnik. Wachlarz mają bardzo szeroki. Nabokov klasa. Nawet jak ma trudniejsze momenty w meczach to chłopaki potrafią wpakować więcej bramek niż Jewgenij puścił. W obecnej sytuacji kontuzji Brodeura, Nabi może zostać najlepszym bramkarzem sezonu.
Co do moich spostrzeżeń wcześniej napisałem. Tam też napisałem co myślę o szansach poszczególnych drużyn na PO.
CHI daję spore szanse na awans. Ale nie chce mi się wierzyć żeby byli w stanie sięgnąć po Stana...
Jak wejdą do PO to pewnie coś &quot;namieszają&quot; ale trafią na doświadczoną drużynę i skończy się zabawa.
A co do dzisiejszych meczów. W sumie za wiele nie zerkałem. Może głupie zasady ale w poniedziałki rzadko gram.
Choć jak zobaczyłem kurs na Kaczki to lekko łyknąłem @3.77 w reg. czasie. Właśnie jest przerwa między 1 i 2 tercją. Mecz oglądam bo to takie spotkanie &quot; ze smaczkiem&quot;. Gdyby nie słupek byłoby 1-1. A tak ANA prowadzi 1-0.
A do ANA 60&#39; dotzuciłem sobie LAK ML.
Już było w temacie pisane o tym meczu. Chłopaki powinni się postarać o 3 win z rzędu. TOR to dla mnie obok NYI najgorsza ekip w NHL. Czasami coś wygrają. Ale przeciwko Kingsom dziś nie powinni zrobić niespodzianki. Coś tutaj zalatuje overem. Ale jak zobaczyłem linię 6 to wolałem zagrać LAK ML po @1.77. Jak Liście się zbiorą to powinny maksymalnie postarać się o OT.
Więc zagrałem Kaczki jako typowa peffka poniedziałkowa i Kings jako faworyta który powinen sobie poradzić.
Wracam do oglądania meczu.
Pozdr.
BTW. Ale dziś tutaj postów ;)
Edit jednak poniedzialkowa peffa bylo TOR...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom