>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
sajuken fajnie, że napisałeś. Bo ostatnio w temacie pojawiają się głównie same analizy. Dyskusja jest mile widziana. Temat troszkę w tym sezonie jest mniej &quot;dyskusyjny&quot; z racji mniejszego udziału innych userów.
To jak już piszę posta... kilka spostrzeżeń.




Tak wygląda sytuacja po mniej więcej 20 meczach każdej ekipy.
Div. ATLANTIC
NYR zaczęło ostro. Ale moim zdaniem &quot;spłyną&quot; chłopaki. I skończy się jak przez ostatnich kilka lat...
PIT to wiadomo, że będą groźni.
NJD póki co bez Martina jakoś będą musieli się starać.
PHI swoje pograła, i jeszcze pogra. Czy starczy na PO trudno teraz mówić...
NYI... no cóż. Obok TOR to drużyna na którą najrzadziej stawiam. Bo i rzadko wierzę w ich wygraną. Skazani raczej na pożarcie...
Div. NORTHEAST
Boston &quot;niby&quot; zaskakuje. Ale nie do końca są niespodzianką. Skład podobny do poprzedniego sezonu. Jeszcze 2 lata temu sporadycznie widziałem ich w roli zwycięzców. Ale mają kilka dobrych &quot;armat&quot;. Jak za wiele nie puści bramkarz to potrafią Miśki być groźne. Po tabeli widać, że idzie im bardzo dobrze.
MON jakoś nadzwyczajnie sobie nie radzi. Ale póki co mieszanka chłopaków z Europy nie wygląda źle. O braku ich w PO tam nikt sobie tego nie wyobraża.
BUF - wydaje się, że mają większe szanse na PO niż TOR. Klonowe Liście bez swojej gwiazdy ze Szwecji grają... tak jak grali w poprzednim sezonie.
OTT- trudno wyobrazić sobie żeby nie weszli do PO. Ale muszą wejść w odpowiedni rytm, albo jak to mówię dobrego &quot;strejka łinów&quot;.
Div. SOUTHEAST
Moja ulubiona dywizja w tej konferencji. Nie akurat z poziomu gry. Bo ten jest tutaj średni. Ale z sympatii do tych ekip.
Raz już wygrałem zakład z kolegą, że WAS wejdzie do PO pod koniec sezonu ( szkoda Wuju, że nie udzielasz się w temacie- może jednak czytasz). A teraz już założyłem się o skrzynkę piwa, że wejdzie do PO z tej konferencji na pewno Capitals. Chłopaki są po prostu &quot;danger&quot;.
CAR straszne rozczarowania od kilku lat. Nawet jeden z najlepszych trenerów hokeja na świecie nie potrafi poprowadzić ich do PO... Nie mówiąc już o tym ile kasy wtopiłem na ich meczu być albo nie być w PO z Florydą w zeszłym sezonie...
Tampa chciałbym aby powalczyła z CAR o PO. Chłopaki na papierze wyglądają dobrze. A grają póki co strasznie słabo. Jeśli w najbliższym czasie nie &quot;pocisną&quot; to o PO mogą myśleć w przyszłym sezonie. Taka nadzieja na dobre wyniki jak BOS 2 sezony temu...
ATL raczej bez szans o cokolwiek. Floryda pewnie będzie trochę lepiej ale także o PO nie powinni myśleć.
Div. CENTRAL
DET...tutaj komentarz jest zbędny. Pytanie jest czy rozłożą dobrze siły. Czyli w odpowiednim momencie poluzują aby później w PO pokazać co potrafią.
CHI już w zeszłym sezonie sądziłem, że uda się &quot;młodzikom&quot; powalczyć skutecznie o PO. Trochę jednak zabrakło. Ale właśnie już było widać w zeszłym sezonie, że to drużyna &quot;przyszłości&quot;. Póki co gdzieś 1/4 sezonu zasadniczego... ale powinni jednak odgrywać ważną rolę w konferencji. A tym bardziej dywizji.
NSH, CBJ, STL to jak dla mnie ekipy na podobnym poziomie. Może z lekkim wskazaniem na lepszych z tej grupy- Drapeżców. Cl9vius jeszcze myślę zobaczę Twoje przemyślenia na temat Twoich pupilów w temacie ;)
Z tej dywizji jeśli ktoś ma wejść do PO poza DET to CHI, moim zdaniem :]
Div. NORTHWEST
W tej dywizji zaczynają się schody...
VAN dobrze zaczęli... ale co będzie teraz jak zabraknie Roberto? Poprzedni sezon zasadniczy, a właściwie jego końcówka pokazała, że w Orkach brak jest strzelców. Każdy kiedyś musi się &quot;wystrzelać&quot;. No i pech chciał, że bracia Sedinowie słabiej zagrali końcówkę regular season. Albo inaczej... mniej strzelali goli aniżeli rywale.
Reszta ekip CGY, EDM , COL, MIN są to wszystkie drużyny bardzo wyrównane. Póki co COL rozczarozuje. Ale nie można ich przekreślać. Ubytki istotne w składzie CGY myślę posktutkują tym, że jednak nie wejdą do PO. MIN na pewno jednak brak Mariana &quot;Nas nie dogonat&quot;.
Div. PACIFIC

Bardzo ciekawa dywizja.
SJS świetnie sobie radzi. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrywali wszystko na wyjeździe. A u siebie wszystko przegrywali nawet z &quot;ogórkami&quot;. Ale to było tak chyba z miesiąc. Teraz poczynają sobie dobrze. Jeden z moich kolegów twierdzi, że idą po Stanleya. Ale to samo mówił w zeszłym roku jak trafili w PO na Dallas...
Będą mocni. Brak ich w PO byłaby to mega sensacja. Thornton nadal doskonale sobie poczyna. Poza tym prawie każdy zawodnik tam potrafi strzelać. No a na bramce Nabokov... dla mnie ( i chyba nie tylko) top5 bramkarz w NHL.
ANA... primo, znienawidzona ekipa #1 dla mnie. Rzadko na nich gram. Ale jak już zagram to wygrywają. Nie lubię ich styl gry. Ale bez nich PO też byłoby dużą niespodzianką.
PHO, LAK ambitne ekipy. Jeśli miałbym typować, który z nich wejdzie do PO to raczej Kojoty. Choć mają w składzie chyba tylko 2 zawodników, którzy grali w PO to jednak w moim przekonaniu zasługują bardziej na PO niż Kings.
Dallas... obok Tampy jak dla mnie największe rozczarowanie sezonu. Grają co najmniej średnio. Turco gra fatalnie. Do tej pory jedynce co można było szukać do grania to chyba overy. Cała &quot;paka&quot; gra średnio. Pojawiło się kilku &quot;młodych&quot; zawodników. Teraz kontuzja kapitana... można spodziewać się pogorszenia gry. Chyba, że Modano przejmie ciężar gry na swoje barki. Co już ostatnio było widać w meczu, że bardziej skupia się na ataku ( strzelając 2 gole). Ale coś kosztem czegoś- Mike sporo pracował w obronie wcześniej.
To tak kilka spostrzeżeń... może to być niespójne bo pisałem to z przerwami.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: New York Islanders - Pittsburgh Penguins ✅

Typ : 2

Kurs: 2,00

Analiza: Zespół Pittsburgh Penguins na wyjazdach radzi sobie minimalnie lepiej niż we własnej hali. Procentowo to na wyjazdach w czasie regularnym Penguins wygrało w tym sezonie 67 % spotkań. To dużo, zwłaszcza że przeciwników mieli ciężkich a dzisiejszy rywal do kategori najsilniejszych ekip NHL napewno nienależy. Islanders bo o nich mowa, podobnie jak Pingwiny lepiej czują sie na wyjeździe, we własnej hali tylko nieco ponad 35 % spotkań wygranych, a kalendarz rozgrywek nieubłagalnie sprawił że dziś u siebie przyjdzie im walczyć z dobrymi na wyjazdach Penguins. Islanders sprawiło już kilka niespodzianek w tym sezonie, lecz było to właśnie na wyjazdach, gdy zostali zlekceważeni i dopisało szczęście, dziś Pingwiny wydają sie być o kilka klas lepszym zespołem i jest to moim zdaniem najpewniejszy typ tej nocy. Kolejny raz przypominam także o masie kontuzji z jakimi borykają się w Islanders i to ze świeżymi kontuzjami z zeszłego tygodnia (trzech graczy wykluczonych z samego zeszłego tygodnia - osmiu ogólnie). Limit szczęścia dla Islanders wyczerpał się chyba wraz z ostatnimi fuksiarskimi wygranymi z Buffalo oraz Montrealem (kto oglądał to wie o której bramce dokładnie mówie ). Dziś Petr Sykora, Sidney Crosby ,Evgeni Malkin będą mieli okazje ponownie zapunktować po kiepskim w ich wykonaniu występie przeciwko Vancuver (żaden z nich nie zdobył nawet punktu w przegranym meczu z Canukcs 1-3)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota vs. Dallas

Typ: 1 [1,95]
3:4 ⛔⛔
/ od 3:1 do porażki ????

Z serii kolejna przygoda z NHL, dziś proponuje typ na Dzikusów z Minnesoty, którzy podejmą Gwiazdy z Dallas, które od początku mają duże kłopoty z ustabilizowaniem formy, a także co najgorsze dla nich że czołowi zawodnicy są kontuzjowani mowa tu o Morrow, Lehtinienie i Otto. Kolejny aspekt to stracone bramki, których już Dallas nazbierało 72 co w porównaniu z Minnesotą,(która jest liderem w tej klasyfikacji tylko 39 straconych w 19 meczach), prezentuje się naprawdę marnie. Jednak Dzikusy też mają swoje problemy a mianowicie chodzi o zdobywanie bramek, których jak na razie udało się zdobyć tylko 46 (widać brak Mariana Gaborika, który nadal jest kontuzjowany). Dziś Dallas czeka ciężka przeprawa po, której raczej doznają 4 porażki z rzędu, ponieważ nie mają żadnych aspektów, które mogłyby przemawiać za nimi. Tym bardziej że Minnesota po ostatnim zwycięstwie z Capitals, będzie chciała znowu złapać wiatr w skrzydła i rozpocząć serię zwycięstw, którą z pewnością będą mogli podtrzymać w piątek gdy podejmą Tampe. Spodziewałbym się tu nawet under 5,5.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Buffalo Sabres - Boston Bruins [ Typ:1 @ kurs: 2,30]✅

Analiza:
Niedawno mieliśmy przyjemność oglądać mecz Boston Bruins vs Buffalo Sabers i dziś również mamy okazję obejrzeć ich drugi mecz - rewanżowy. Ostatni pojedynek napewno każdy zapamiętał - bardzo dobra gra obu drużyn z przewagą Buffalo, ale niestety bramkarza Buffalo dopadła chyba najgorsza forma do tej pory i wpuszczał co 2 strzał. Buffalo ostatnio słabiej i myślę, że było to przygotowanie do 3 ich bardzo ważnych meczów z Bostonem (dzisiaj), Pittsburghiem i Nashville na które przyjedzie tłumy fanów. Dzisiaj teoretycznie wykluczam powtórną słabą formę Millera a nawet liczę, że popisze się w tym meczu nie raz swoimi umiejętnościami. To napewno będzie zaciekły i wyrównany mecz, w tym pojedynku jako zwycięzców widzę gospodarzy.


VS

:hokej: Minnesota Wild - Dallas Stars [ Typ: 1 @ kurs: 1,95]⛔ Analiza: Królowie gry w przewadze - Minnesota Wild podejmuje dzisiaj przyjezdnych Dallas Stars. Myślałem, że Dallas po przyjściu Zubova zacznie grać wkońcu jak prawdziwe Stars sprzed sezonu, ale to dalej jest dno w porównaniu z tym co powinni grać. Dallas zajmuje w tej chwili ostatnią pozycję wy lidze a Minnesota wyrazie trzyma bardzo wysoką formę od kilkunastu spotkań. Po przeglądnięciu statystyk doszukałem się ciekawych informacji - z tego co zauważyłem Minnesota strzela przeważnie więcej goli z PP niż normalnie - czasami jest tak, że wykorzystują 4 powerplay&#39;e i wygrywają nimi mecz. Wild traci mało goli - ma bardzo dobrą obronę a oglądanie ich ataku w akcji to czysta przyjemność. Bardzo ładne rozegrania krążka i egzekucja ???? . Po przyjściu Zubova do Stars ich gra się polepszyła z beznadziejnej w średnio złą, ale widzę u nich powoli poprawę z meczu na mecz. Grają dzisiaj z bardzo mocnym przeciwnikiem i liczę, że się raptownie nie obudzą i zaczną grać jak gwiazdy. Mam nadzieje, że nałapią dużo kar a Minnesota spokojnie je wykorzysta w swoim stylu.


VS

:hokej: New York Islanders - Pittsburgh Penguins [ Typ: 2 @ kurs: 2,00]✅ Analiza: To chyba dzisiaj mecz, który zagra praktycznie każdy kto interesuje się NHL - New York Islanders vs Pittsburgh Penguins. Islanders po ostatniej bardzo dobrej formie wraca w lepszym stylu do normalnej gry. Zagrali ostatni mecz z Montrealem, gdzie nie mieli w sumie nic do powiedzenia i byli zgnieceni na lodowisku, ale cudem wygrali. Słowo &quot;cud&quot; idealnie pasuje do tego meczu, ponieważ Montreal cisnął niesamowicie Islanders, ale strzelili tylko 3 trzy gole a mieli pewnych sytuacji do strzelania gola jeszcze kilka z których powinien paść gol, ale bramkarz Islanders McDonald jest ostatnio w rewelacyjnej formie i wyratował drużynę z opresji jakich mało. Wygrana Montrealu była już pewna - mieli bardzo mocną inicjatywę, ale zdarzył się cud - padł gol takiego rodzaju, który zdarza się góra kilka razy w sezonie. Podczas &quot;wstrzymanego odgwizdania kary&quot;, kiedy Canadiens byli przy krążku wypuścili bramkarza jak to się zwykle robi a jeden z obrońców przez przypadek trafił sobie gola, ponieważ chciał odbić krążek od bandy z tyłu bramki. Sumując cały ten mecze Islanders nic niegrając wygrali. Dzisiaj kolejny mocny przeciwnik i na takiego farta już nie ma co liczyć. Zakładam, że ten mecze będzie miał podobny przebieg, czyli Penguins będą mieli silną inicjatywę, zepchną &quot;wyspiarzy&quot; do obrony&quot; cała presja spadnie na bramkarza New York Islanders - Mcdonalda. Jeśli Mcdonald dalej utrzyma taką wysoką formę przewiduję wygraną z małą przewagą goli, zaś gdy Mcdonald się potknie to pewnie będzie pogrom.

VS

:hokej: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,40]✅ Analiza: Mecz w którym bukmacherzy za wyraźnego faworyta stawiają Edmonton Oilers co powoduje, że kurs na LA wynosi 3,20 ! Skorzystałem więc z tego bukowego prezentu i typuję Kings po MoneyLine po kursie 2,40. Jak dla mnie ten kurs to jakiś czysty żart i pomyłka. Ten mecz z mojego punktu widzenia będzie bardzo wyrównany, tym czasem taki kurs na Edmonton bardzo mnie razi w oczy. Edmonton to drużyna średnia, która od czasu do czasu stawia większy opór. Los Angeles jak dla mnie gra bardzo ładnie i stawiam ją wyżej od Oilers. Być może taki wysoki kurs na LA, ponieważ są w tej chwili najgorszą drużyną grającą na wyjeździe, ale przepraszam - ich przeciwnicy od początku sezonu to sama czołówka ligi, na wyjeździe wygrali z Dallas i Blues czyli tak jak powinni. U siebie są 9 (na 30 ekip) zespołem i uważam, że to daje do myślenia - to nie piłka nożna każde lodowisko wygląda tak samo, oczywiście faktem jest, że u siebie gra się wygodniej, ale żeby taka była różnica... dlatego przypatrzyłem się powodowi, który czyni, że Kings na wyjeździe tak słabo a u siebie bardzo dobrze i wszystko mówi samo za siebie - przeciwnicy. Kings to ekipa najmłodsza w lidze i niezmiesko ustawiona na atak - nawet obrońcy mają skuteczność strzałów po 10%, gdzie w innych drużynach tyle mają atakujący. Oilers potrafi stawić duży opór, ale są jak najbardziej przeciwnikiem w zasięgu LA a kurs jeszcze bardziej zachęca do postawienia - ja skorzystam ????



VS

:hokej: San Jose Sharks - Chicago Blackhawks (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,60]⛔ Analiza: Podobna sytuacja co z Los Angeles, lecz oni mają trudniejsze wyzwanie, bo muszą zdobyć teren jeszcze niezdobyty, czyli wygrana z Sharks na ich własnej tafli - jeszcze do tej pory nikomu się to nieudało w regulaminowym czasie a tylko raz &quot;ponadczasie&quot;. Nie ma co ukrywać - Chicago to niespodzianka ligi. Bardzo młoda, bo trzecia pod tym względem względem drużyna w drużynie, ale wystarczająca młoda co dojrzała do gry. Ten mecz będzie bardzo trudny a zarazem ciekawy mecz. Chicago w sej budowie jest perfekcyjne od bramkarza po atak. Na bramce Khabibulin, który jest w tej chwili w wysokiej formie i broni &quot;wszystko co się rusza&quot; - 92 Sv% i 2,55 GAA czyni go jednym z najlepszych bramkarzy ligi. Największą bronią Chicago jest ich atak a dokładniej skuteczność w ataku, która jest nad podziw wysoka. W tej chwili wielu zawodników Blackhawks jest w szczytowej formie i myślę, że powalczą bardzo oporowo tylko, aby odebrać zwycięstwo &quot;Rekinom&quot;. Kurs na Chicago 3,60 a po ML 2,60 i właśnie to mnie najbardziej skłania do grania na nich, bo choć Sharks jest bardzo dobre to uważam, że tutaj taki kurs wygląda śmiesznie przy tak równych drużynach.

 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jestem nowy więc w sumie nie wiedziałem że można tu tak podyskutować na temat nhl, ale to tym lepiej w końcu jest z kim pogadać. Odniosę się do spostrzeżeń Vadera na temat drużyn. Jednak ja odniosę się tylko do kilku.
Zacznę od Bostonu, który w tym sezonie naprawdę świetnie się spisuję i myślę że na tą chwilę są zespołem, który możemy zobaczyć w finale konferencji. A tym bardziej gdy do gry wróci Marco Sturm.
To co teraz napiszę może i będzie zaskoczeniem ale moim skromnym zdaniem nie zobaczymy w tym sezonie w PO ekipy Buffalo, postawa Millera od kilku spotkań to dramat, poza tym po ostatnich meczach głosno mówi się o checi pozbycia się Afinogienova, który w tamtym sezonie był jedną z sił napędowych w tym zawodzi na całej lini. Patrząc na tabele Sabres będą rywalizować z Toronto i Ottawą.
Ottawa to kolejny zespół pod lupą. Wszyscy wiemy że ostatnie tygodnie nie były zbyt przyjemne dla Senatorów, ale znając potencjał tej drużyny i zawodników jak np. Alfredsson i Heatly to panowie nie wierzę w to że Ottawy zabraknie w PO.

Wędrując na West side, myślę że San Jose, które od kilku sezonów stara się przebić hegemonię Detroit, w końcu jest do tego zdolne. Uważam że główne aspekty to świetna gra u siebie jak na razie tylko jedna porażka i to po dogr. na 12 meczy, czyli praktycznie wzór i najważniejsze bez sprzecznie najlepszy atak ligi.
Calagary Flames i tu pytanie do Vadera kto jest tak istotnym ubytkiem w składzie płomieni aby nie mogli wejść do PO, bo jak dla mnie to CGY jest faworytem wśród miejsc od 7 do 10 tabeli konferencji zachodniej.
Minnesota Wild, fakt brak Mariana jest bardzo dokuczliwy, ale drużyna z najlepszą obroną i co najważniejsze z bardzo dobrze spisującym się bramkarzem Backstromem jak do tej pory trzeba zaznaczyć, myślę że będzie opcją przynajmniej do półfinału konferencji.
Kończąc chciałbym wspomnieć o Nutach z St.Louis, które jak się lepiej przyjrzeć, powoli się rozkręcają, a spoglądając na kadrę zespołu myślę że St.Louis może być czarnym koniem tej konferencji i według mnie zobaczymy ich w PO.

No to na tyle moich przemyśleń komentarze mile widzane :-D
Pozdrówka Boys :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odnosząc się podobnie jak kolega wyżej napisze może krótko w pewnej formie :

Największe zaskoczenie pozytywne : Chicago Blackhawks --&gt;

Chicago ma niesamowicie młoda i perspektywiczną drużyne, ale szanse na sukces ma już w tym sezonie. Po tym co pokazali w kilkunastu już występach jestem pewien że będą się liczyć w tym sezonie i mogą sprawić mega niespodzianke dochodząc bardzo wysoko. Bo ich występu w Play Off jestem niemalże pewien. Jeśli poprawią defence i PK to są w stanie podjać walke z każdą inną ekipą

Największe zaskoczenie negatywne : Tampa Bay Lightning --&gt;

Jak to już zostało napisane, mają predyspozycje do bardzo dobrej gry na papierze, kilku naprawde światowej klasy hokeistów z doświadczeniem i obyciem w NHL. Co z tego ? Formy nie było i jak narazie nie ma i puki co są czerwoną latarnia ligi z najgorszym bilansem od lat. Czy prześpią całkowicie ten sezon zależy tylko od nich lecz aby myśleć o zaistnieniu jakimkolwiek jeszcze to muszą zacząć wygrywać, inaczej już się z dołu nie wygrzebią, a przed sezonem mówiło się tam dosyć poważnie o szansach na puchar ...

Najlepsza gra obronna : Minnessota Wild --&gt;

Tutaj przemawia głównie statystyka, która pokazuje że najmniej bramek traci właśnie Minnessota i jest to po równo zasługa i bramkarza i obrony. Oglądając gre Wild mam wrażenie że wogóle jest to najlepiej grający zespół (aktualnie) ligi, niezwykle dojrzały styl gry, umiejętne atakowanie połączone z perfekcją w obronie, płynne przejścia z obrony do ataku i na odwrót. Oni chyba jeszcze nie stracili bramki z kontry lub z jakiś głupich błędów, poprostu klasa.

Najefektowniejsza gra : Chicago Blackhawks --&gt;

Ktoś mógłby pomyśleć że przeceniam Chicago ale naprawde, widząc ich w ataku czy to szybkim czy ustawianiu zamka można się zachwycić. Świetnie rozgrywają krążek na dużej szybkości a gdy grają w PP oddają dużo strzałów, widać tez już spore ogranie wśród tych młodych hokeistów czego zabrakło w tamtym sezonie.


Zdecydowanie przereklamowane jest moim zdaniem Detroit które gra raczej tak na raty, przez pierwsze dwie tercje daje sobie pograć rywalowi, grają na pół gwizdka i dopiero w ostatnich tercjach zawsze przyciskają i śrubują wyniki na wygrane, było już tak wielokrotnie i powiem że niezbyt mi sie to podoba i w którymś momencie się to na Red Wings zemści

Puki co to tak na szybko tyle w temacie ????

Pozdrówki
 
M 0

mest1987

Użytkownik
No i stało się ... Montreal wygrał a ja sobie odpuściłem. Pierwszy raz odpuściłem, niestety progresja jest w zawieszeniu, ale Montreal to dobry zespól więc liczę że mi odegrają te pieniądze. Z meczy które wczoraj mi ładnie weszły to: Buffalo, Washington, Phoenix, Dallas. Progresje te zostały zakończone. Nie chcę umieszczać tu swoich typów, bo zajdzie domniemanie,że będzie to plagiat progresji innych. Tak więc zostanę tylko przy dyskusji z Wami- moi drodzy. Pozdrawiam
 
cincin21 0

cincin21

Użytkownik
Witam po raz pierwszy, też czasem coś od siebie spróbuje dorzucić. Kto nie śledził meczu Pingwinów (miałem zagranego na singlu) to niech żałuje ???? Przegrywać do ostatnich sekund 2giej tercji 0-3 i wygrać 5-3 + popis Malkina, widać że zespół w tym roku dużo zamiesza. Dzisiaj tylko 2 mecze, ale może Ottawa znów się pokaże. Pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej:Vancouver vs. Calgary
Typ: 1 [2,10]
3:4 ⛔⛔

Dziś wędrujemy do Vancouver gdzie tamtejsi Canucks podejmą Calgary. Co ciekawe w sobote obie ekipy spotkają się w Calgary czyli można przyjąć, że jest to mecz i rewanż. Uzasadniając mój typ oprę się na kilku czynnikach.
Po pierwsze bardzo dobra postawa Vancouver w ostatnich meczach, o czym świadczy statystyka ostatnich 10 meczy w których tylko dwukrotnie przegrywali i to po dogrywce. Oczywiste jest, że wielki wkład w to miał, obecnie kontuzjowany Roberto Luongo. Jednak warto zwrócić uwagę na jego zmiennika Curtisa Sanforda, który był jednym z bohaterów meczu z Detroit, w którym obronił 32 strzały, wpuszczając tylko dwa. Kolejny aspekt to bardzo dobra dyspozycja Daniela Sedina i Pavola Demitry, którzy w ostatnich 3 spotkaniach na 9 bramek zdobyli 6.
Jeśli chodzi o Płomienie to nie wątpliwie jest to dobra drużyna jednak gdy spojrzymy w ich kalendarz gier rozegranych rzuca się w oczy to że ostatnie zwycięstwa były z ligowymi średniakami, a np. już w meczach z Detroit i San Jose doznawali wysokich porażek, co jest odnośnie dzisiejszego spotkania bardzo ważną rzeczą. Także chciałbym zwrócić uwagę na obronę Flames, która co by nie mówić ideałem nie jest o czym świadczy 70 straconych bramek, a także wskaźnik wpuszczonych bramek przez Kiprusoffa 3,15 .
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
...ja narazie mam odwilz wiec mnie sie nie sluchac za bardzo jakos dwa tygodnie co sie budzielm bylem sporo na plusie w nhl a teraz 3 dzien z rzedu porazki(na szczescie na liv-ach mi wchodza ???? )...co chcialem powiedziec...to pod wzgledem bukmaherskim uwazam za dobry mecz ottawy z toronto...albo ottawa dalej pokaze ze czas na przebudzenie albo dozna porazki tak jak w ostatnich meczach...co dla mnie sie oplaca to to ze placa 1.95 za ottawe i bagatela 3 za toronto...wiec stawiam czesc na ottawe a czasc na toronto jesli gospodarze wyjda zwyciesko zwracaja mi sie pieniazki jesli toronto jestesmy 1/3 do przodu...jesli o mnie chodzi nie wierze ze bedzie remis ottawa musi wygrac a to znaczy ze musi zaatakowac co znaczy ze bedzie prawdopobnie sporo bramek...oby nie remis ???? ...p.s. nie dokladam sie do reszty wypowiedzi, dla mnie tak jak mowilem po czasie pewnych wynikow druzyny zaczynaja &quot;wariowac&quot;...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Vancouver Canucks - Calgary Flames (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 2,10

Analiza: Dzisiejszej nocy tylko dwa mecze w najlepszej hokejowej lidze świata NHL. W tym zaczynającym się później zmierzą się ekipy Canucks oraz Flames. Vancouver po ostatnich bardzo dobrych występach mają się wyśmienicie, nikt nie spodziewał się po nich tak udanych serii w tym sezonie. Zmartwieniem napewno jest dla nich brak Luongo, który wielokrotnie ratował ich z opresji, zmiennik niby dobry statystycznie ale tej pewności co z Luongo obrońcy VAN mieć nie będą. Ostatnio formą błyszczał Daniel Sedin, Szwed, który w tym tygodniu przekroczył granicę 400 punktów w NHL, w czterech meczach Vancouver Canucks uzbierał trzy gole – w tym dwa dające wygraną – oraz trzy asysty. Dziś myśle że będzie miał przestój i punktu nie zdobędzie bo na dobrą sprawe w ataku VAN istnieje tylko on, ma raczej słabą pomoc w swoich kolegach z zespołu. Słów kilka o Flames którzy na pierwszy rzut oka we wszystkim prezentują sie słabiej od swojego dzisiejszego rywala, mają jednak wiele bardziej wyrównany zespół który choć traci dużo bramek to potrafi zdobywać punkty. Zwiastunem ich nadchodzacej dobrej formy może być ostatnia wygrana z LA Kings aż 6-2, dziś także licze na grad bramek w wykonaniu CAL, zwłaszcza Iginla powinien dziś &quot;ukłuć&quot; kilka punktów. Ostatnie cztery zwycięstwa VAN to troche ponad ich ogólny potencjał i moim zdaniem dziś ich marsz w góre tabeli zatrzymają nieobliczalni hokeiści Calgary Flames
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs [ Typ:1 @ kurs: 1,95]

Analiza:
Spotkanie Ottawa Senators vs Torronto Maple Leafs to był dylemat mojego dzisiejszego dnia. Po ułożeniu sobie wszystkich myśli w tym trudnym meczu stawiam na Senatorów. Toronto i Ottawa to zespoły z jednej dywizji i tutaj walka tym bardziej będzie zacieklejsza. Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn to wygląda to w skrócie tak: Senators bardzo duże problemy i bardzo długa seria przegranych, którą zakończyli właśnie ostatnio z Rangersami. Toronto ciągnie już 5 przegranych a ich gra wygląda bardzo ładnie, niestety nie przekłada się to na wyniki. Kurs na Toronto bardzo wysoki i myślę, że warty ryzyka, ale dzisiaj nie zaryzykuję i pozostanę przy faworytach tego spotkania. Myślę, że wygrana Ottawy nad Rangersami wynikiem 4-1 wkońcu obudzi Senatorów do gry, która ostatnimi czasy była makabrycznie fatalna, może nie tyle co gra a ich skuteczność, bo wszystko wygląda perfekcyjnie tylko bramek nie ma. W meczu z Rangers jeszcze Ottawa nie pokazała ich prawdziwej mocy - dalej jeszcze coś nie wychodziło do końca. Senatorowie na własnej tafli i może to ich jakoś bardziej zmotywuje do skutecznej gry, już w meczu z Rangers widać było bardzo dobrą dyspozycję Heatly&#39;ego, ale dalej jeszcze Speeza i jego &quot;rudy kolega&quot; nie mogą wpaść w rytm. Mimo wszystko z tego co pamiętam Ottawa ma to do siebie ze jak przegrywa to ostro a jak wygrywa to również i liczę na ich przebudzenie. Mają nóż na gardle, bo jak ich nie zobaczymy w Play Off to będzie totalna porażka drużyny. Są w tej chwili na ostatnim miejscu w dywizji i brakuje im 1ptk do Toronto. Warto wspomnieć, że te drużyny już miały przyjemność ze sobą grać i zwycięsko z tego spotkania wyszło Toronto wynikiem 3-2. Myślę, że Ottawa weźmie się wkońcu w garść i zrewanżuje tak samo jak to zrobiła z Rangersami. Niestety Leafs napewno zwycięstwa nie odda łatwo i jeśli Ottawa dalej będzie ciągnęła serię nieskuteczności to wygrana Toronto jest bardzo prawdopodobna.


VS

:hokej: Vancouver Canucks - Calgary Flames (ML) [ Typ: 2 @ kurs: 2,13] Analiza: Vancouver Canucks vs Calgary Flames tutaj jak chyba duża część forumowiczów poluję na &quot;Płomienie&quot;. Vancouver jak dla mnie w wyraźnej &quot;nadformie&quot;. Ich atak nie należy do najlepszych a jednak wygrywają spotkanie za spotkaniem. Postanowiłem się przyjrzeć bliżej fenomenowi ataku Vancouver i wszystko stało się jasne - Henrik Sedin przez ostatnie 5 meczy strzelił aż 4 gole z rzędu i przerwał tą dobrą passę podczas meczu z Red Wings, Pavol Dimitra również w szczytowej formie - 5 goli przez ostatnie 5 spotkań. Przemyślałem całą to sprawę i doszedłem do wniosku, że na Sedin sobie odpocznie jeszcze parę meczy po takich ciężkich meczach, tak samo, ale mniej pewnie myślę o Dimitrze. Jeśli nie ma Dimitry i Sedina to kto będzie strzelał bramki? Tak sobie właśnie kalkuluje, że &quot;nikt&quot;... Tak więc jeśli powerem drużyny przez ostatnie mecze była właśnie forma tych dwóch zawodników a teraz kalkuluję, że sobie odpoczną to gra VAN powinna powrócić do normy, czyli Defensywa i kontry. Liczę, że moje kalkulacje się sprawdzą i Orki bez ataku już nie będą zbyt dużym zagrożeniem. Calgary ostatnio nie za dobrze ale widzę, że na własnej tafli grają bardzo przyzwoicie, ale na wyjezdzie idzie im jakoś ciężej a przecież nie ma aż tak wielkiej różnicy dlatego myślę, że Calgery zagra wkońcu swój pierwszy bardzo dobry mecz na wyjeździe. Mecz trudny, ale mam nadzieje, że mam dobre przeczucie.KONIEC KOKSU CANUCKS !!!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej:Detroit vs. Columbus

Typ: 1 [1,60]
✅

Nie będę się tu dużo rozpisywał ponieważ nie ma sensu przytaczać tu zbyt wielu statystyk itp. Główny aspekt to to, że Skrzydła doznały ostatnio dwóch porażek na wyjazdach w Vancouver i Montrealu. Dziś podejmą Blue Jackets, które niczym nie zachwyca, można śmiało określić ich mianem ligowego średniaka. Także każdy inny wynik niż wygrana Detroit będzie tu niespodzianką.


:hokej:Minnesota vs. Tampa

Typ: 1 [1,87]✅ ????

Jak mawiają do trzech razy sztuka tak i dziś w moim wypadku jeśli chodzi o typ na Minnesotę na własnym lodzie. Wild grają dziś piąte spotkanie u siebie jak do tej pory wyniki w rozegranych 4 meczach są dalekie od ideału, ponieważ 3 z nich to porażki z czego dwie można uznać za niespodzianki (St.Louis i Dallas). Dzisiejszy rywal Dzikusów jest w jescze gorszej sytuacji w ostatnich 7 spotkaniach tylko 1 zwycięstwo. Jak widać zmiana coach&#39;a niczego na razie nie zmieniła, a 100% rację ma ten kto powie, że Błyskawice są największym rozczarowaniem w tym sezonie. Aktualny ich dorobek to 6-8-7. Można powiedzieć że jeżeli Minnesota zagra dziś znowu bardzo dobrą tercję i nie popełni błędów w dalszych tercjach, zwycięstwo jest jak najbardziej wskazane.



:hokej:Anaheim vs. Chicago

Typ: 2 [2,25] (ML)
⛔

Według mnie jest to najciekawszy mecz dzisiejszej nocy. Rewelacyjnie spisujący się hokeiści Blackchawks zawitają w Anaheim, miejscu gdzie jak do tej pory na 19 spotkań udało się im wygrać tylko dwukrotnie. Typ na gości jest na pewno ryzykowny jednak warto zwrócić uwagę na samą grę Chicago, które pomimo młodego wieku całej drużyny prezentuję grę kompletną. Już w ostatnim meczu na lodowisku San Jose, Indianie sprawili wiele problemów gospodarzom i przegrali dopiero po dogrywce. Martwi to że nie pewny jest występ podstawowego bramkarza Chicago Khabibulina. Jeśli chodzi o Kaczory to jest to ostatnimi czasy bardzo chimeryczna drużyna, prezentują dość nie stabilną formę czego przykładem są porażki w Dallas i St.Louis, fakt że Anaheim gdy spojrzymy na kalendarz rozegranych gier bardzo rzadko przegrywa u siebie, udaję się to nielicznym i dlatego dziś licze na to że Chicago po przez swoją dobrą grę utrze nosa Kaczorom. Kluczową postacią jeśli chodzi o Chicago może być Patrick Kane, który jest najlepszym strzelcem Indian.
 
cincin21 0

cincin21

Użytkownik
Mój typ na dziś:
Dallas Stars - San Jose Sharks 2 [2,15] ✅

Rekiny zdecydowany obecnie lider z 37 punktami przyjeżdża do słabych gwiazdek, które obecnie z 18 punktami są ostatnim zespołem Pacific Division.
Oba zespoły spotkały się 9-11-2008, wynik 2-1 dla San Jose Sharks. Dodatkowym atutem będzie powrót do bramki rekinów Evgeni Nabokov&#39;a.
Go go Sharks ! :-D
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Boston Bruins (-1,5 gola) - New York Islanders [ Typ:1 @ kurs: 2,25](wynik: 7:2)✅ NICE !

Analiza:
Najciekawszy według mnie mecz po ANA vs CHI - Boston Bruins vs New York Islanders (z meczów wieczornych). Nie ma co ukrywać - Boston gra fenomenalnie ostatnimi czasy i odprawił już nie jednego potężnego rywala. Dzisiaj przyszedł czas na Islanders, którzy mnie zachwycają również swoją formą, wprawdzie już minęła, ale dalej świętną formę zachował bramkarz Mcdonald, który niestety w ostatnim meczu Z PIT nie zdołał już utrzymać ciężaru, który na nim ciążył, mimo to i tak bronił fenomenalnie. Podsumowując w ekipie &quot;Wyspiarzy&quot; znormalniała gra zawodników a bramkarz już się powoli potyka. Boston to drużyna, która na bramce ma prawdziwego fenomena Thomasa a w dodatku ich obrona to &quot;żywy mur na łyżwach&quot;. W ataku też grają bardzo pewnie i przede wszystkim skutecznie. Stawiam dzisiaj na nich ryzykowniej bo z HANDI -1,5 licząc przy tym na dobry atak &quot;Misiów&quot; i na długo oczekiwane przeze mnie potknięcie się Islanders, bo za często ostatnio zaskakiwali.


VS

:hokej: Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning [ Typ: 1 @ kurs: 1,80]✅ Analiza: Minnesota Wild vs Tampa Bay Lightning. &quot;Dzicy&quot; w moim przekonaniu są drużyną, która gra najbardziej dojrzały hokej i nawet, gdy przegrywają nie mam im nic do zarzutu, bo ich hokej to wzór do naśladowania - wysoki a przede wszystkim solidny (stały) poziom gry. Są drużyny grające na wyższym poziomie, ale jeśli chodzi o króla trzymania poziomu to napewno są nimi gracze z Minnesoty. Co można powiedzieć o ich przeciwnikach? Wielkie rozczarowanie ! Mają naprawde bardzo ładnie wyglądający skład z niejedną gwiazdą w składzie a jedyne co możemy zobaczyć w ich wykonaniu to padaczkę. Nie wszystko w tej drużynie jest źle, bo brakuje im jednej bardzo ważnej rzeczy, która jest podstawą do wygrywania meczy - rozegranie krążka - praktycznie w środkowej strefie tafli ich nie widać, nie ma pomysłu na rozegranie, tylko jakieś &quot;pchanie krążka na siłę do przodu&quot; po piłkarsku &quot;wyjazd !!!&quot;. Wszystko się zmienia, gdy Tampa wkońcu utworzy zamek - tutaj panowie potrafią bardzo ładnie czarować i w tej kwestii nie mam im nic do zarzucenia, ale niestety... żeby zrobić zamek trzeba dobrze rozegrać krążek i to jest wg mnie problem Tampy. Minnesota to czystą perfekcja w przechodzeniu z obrony do ataku i odwrotnie dlatego o kontrze &quot;Błyskawice&quot; mogą już zapomnieć. Obrona Mineesoty to klasa w sobie mi myślę, że skutecznie będzie blokowała nieporadne próby przejścia Tampy do ataku.


VS

:hokej: Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks(ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 1,97] Analiza: Tak króciutko, bo czas goni. Chicago pokazali, że są drużyną najwyższej klasy zabierając z pojednyku z Sharks 1ptk. Obie drużyny grały magicznie i w żadnym stopniu Chicago od Rekinów nie obiegało. Dzisiaj Ducks, które wg mnie jest słabszym przeciwnikiem niż Sharks aktualnej bardzo dobrej formie. Chicago bardzo skutecznie w ataku a bramkarz prezentuje formę życia. Myślę, że dzisiaj młode Chicago zaharuje &quot;Dziadków&quot; na śmierć ???? i wygrają łatwiej lub trochę ciężej w zależności od oporu Ducks - stąd zakład MoneyLine
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Florida Panthers - New York Rangers

Typ : 2

Kurs: 2,20

Analiza: Moim zdaniem najpewniejszy typ dzisiejszej nocy po najbardziej atrakcyjnym kursie (dla ostrożniejszych polecam wersje z dogrywką i rzutami karnymi w których rangers są chyba mistrzami). NY Rangers po przegranych z Vancuver oraz Ottawą powraca na właściwą droge, obraną już na początku tego sezonu, dwa zwycięstwa z rzędu (z Phoenix 4-1 oraz Tampą 3-2 po karnych) dziś Rangersi powinni dołożyć trzecie zwycięstwo tym razem nad Panterami z Florydy. Florida słabo spisuje się w obecnym sezonie, oddają punkty przeciwnikom rzadko nawiązując walke o zwycięstwo, owszem ich porażki nie są ogromne, zazwyczaj jedną - dwoma bramkami Pantery przegrywają mecz, dowodem na to jest liczba straconych bramek, którą gracze FLO mają najnizszą z całej dolnej części tabeli. Kiepsko spisują się w ataku, mała liczba strzelonych bramek i kiepska skuteczność w Power Play dają do myślenia przed meczem z Rangersami którzy są dobrze poukładani w tyłach a w bramce mają niezwykłego Henrika Lundqvista. Rangers dla odmiany mają najmniej strzelonych bramek z czołowych zespołów ligi, zarysowuję się tu więc underowe zwycięstwo &quot;strażników&quot; z Nowego Jorku, co zdaje się potwierdzać ich dotychczasowa gra na wyjazdach (60 % spotkań &quot;away&quot; wygranych w regulaminowym czasie). Kadrowo ekipa Florida Panthers nie imponuje, więc kilku kontuzjowanych obecnie graczy w ich szeregach to kolejny minus przed dzisiejszym meczem. Podsumowująć , atak Floridy stać dzisiaj raczej na zdobycie 0-1 bramki zaś Rangers przy średniej skuteczności powinni strzelić 2-3 gole i wywieźć zwycięstwo
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
vs


Spotkanie: Florida - N.Y. Rangers
Typ:2
Kurs:2,20
Bukmacher:Expekt
Analiza:
▶
Dzisiejszej nocy o godz. 01:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipą NY Rangers, a Florydą Panthers. Nowojorczycy aktualnie plasują się na 1 miejscu Atlantic Division. Po 25 rozegranych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 34 pkt.( W:6-L:7-OT:2,).W ostatnim spotkaniu w meczu wygrali po wyrównanym spotkaniu z Lightning 3:2 po rzutach karnych. We wtorkową noc grali oni z drużyną „kojotów” Phoenix pokonując ich pewnie 4:1 zgarniając komplet punktów. W ostatnich 6-ciu meczach Rangersi trafiali do bramki przeciwnika 16 razy, tracąc przy tam 15 goli.
Przeciwnikiem Blueskirts’ów będzie drużyna z Florydy. Panthers obecnie zajmują ostatnią pozycję w Southeast. Ich bilans przedstawia się następująco: 8 wygranych, 11 porażek i 2 wygrane spotkanie po dogrywce, co daje im sumę 18 pkt.W ostatnim spotkaniu, które odbyło się 26 listopada ulegli oni po dogrywce New Jersey Devils 3:2, zaś jeszcze w poprzednim pokonali Caroline Hurricanes 3:2 . Potem porażka z Bostonem oraz Devils.
Uważam, że drużyna NY Rangers jest obecnie w dużo lepszej dyspozycji niż Panthers i nie powinni oni mieć tutaj problemów z odniesieniem zwycięstw. Dodatkowym atutem
Blueskirts może być Szwed Markus Näslund oraz bramkarz Henrik Lundqvist.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS
:hokej: Dallas Stars - San Jose Sharks [ Typ:2 @ kurs: 2,10](wynik: 2:6)✅

Analiza:
Według mnie najpewniejszy typ na noc to właśnie Sharks w meczu przeciwko Stars. San Jose w bardzo wysokiej formie i nic nie zapowiada, aby było dzisiaj inaczej. Bardzo dobra skuteczność w ataku a przede wszystkim mocna obrona, która jest ich największym atutem. Dallas jak dla mnie jest trudne do wyczucia - jak na nich gram to pokazują jacy są beznadziejni, zaś jak stawiam przeciw nim to pokazują, że od czasu do czasu mają jakąś czkawkę i zagrają dobrze. Pamiętajmy, że po jednej czkawce następuje druga, ale po dłuższym czasie. Uważam, że dzisiaj jest właśnie ten czas między czkawkami. Bardzo słaba forma do tej pory Stars, zaś ich przeciwnik jest w zupełnie odwrotnej sytuacji, ponieważ &quot;jadą na pełnej parze&quot;. Nie lubie stawiać meczów w których gra Dallas, ale dzisiaj uważam, że wkońcu ich wyczuje i nie sprawią niespodzianki przegrywając dość grubo z Sharks. Myślę, że jeśli goście nie zatracą swojej pary to gospodarze mogą tylko pomarzyć o wygranej. ???? .

VS
:hokej: Florida Panthers - New York Rangers [ Typ:2 @ kurs: 2,05](wynik: 3:4 SO)⛔

Analiza:
Mecz Florida Panthers vs New York Rangers to kolejne pewniejsze rozwiązanie dzisiejeszej nocy przez nie jednego typera na forum. Mimo małych obaw postanawiam podzielić ten typ z innymi. Florida nie gra ostatnio najlepiej chociaż na początku sezonu potrafiła naprawdę zagrać bardzo przyjemny hokej - najwidoczniej nic z tego nie zostało. Rangers jest po bardzo kuszącym kursie 2,05 i postanowiłem z niego skorzystać. Rangersi jak dla mnie dużo solidniejszy zespół i nie mam ochoty na dopatrywania się niespodzianki w formie dobrej gry Panthers - lepiej postawić na coś co już jest faktem - a faktem jest, że Rangers gra bardzo dobrze. W bramce Floridy Craig Anderson, który do tej pory radzi sobie bardzo dobrze, ale jednak nie mam do niego za bardzo zaufania tak samo jak do napewno pewniejszego Vokuna. Anderson zagrał już parę dobrych meczy a atak Rangers napewno wystawi go na wiele ciężkich interwencji - mam nadzieje, że będzie to jego słabszy dzień. Po drugiej stronie - w drużynie z New York marka sama w sobie - Henrik ???? jak dobrym bramkarzem jest chyba nie muszę pisać. Ragners bardzo dobrzy w obronie a atak Floridy ostatnio krucho...
VS
:hokej: Atlanta Thrashers - Nashville Predators (ML) [ Typ:2 ML @ kurs: 2,02](wynik: 3:4)✅

Analiza:
Drugi wg mnie dość pewny typ. Thrashers ostatnio w mega nadformie, spowodowanej przez 2 czynniki - rewelacyjnej formy Kozlova i bramkarzom. Nashville to zespół dobry i myślę, że jest wstanie bez problemu pokonać Thrashers, ponieważ ich główne &quot;motory napędowe&quot; są już bardzo zachwiane. Kozlov powoli się wypalił ze swoją formą a bramkarze wiecznie bronić nie mogą przecież co już można zobaczyć po ostatnich ich już słabszych meczach. Co jak co, ale na papierze wyraźnie widać, że Atlanta ma słabiutki atak jak i obronę. Nashville kojarzy mi się głównie z dobrą obroną ale atakować również potrafią bardzo ladnie. Liczę na coś podobnego jak w meczu Islanders - czyli na totalne potknięcie - jak wyjdzie to się okaże !

VS
:hokej: Buffalo Sabres (ML) - Pittsburgh Penguins [ Typ:1 ML @ kurs: 1,88](wynik: 4:3)✅

Analiza:
Typ czysto rekreacyjny - do kibicowania, tak więc nie za dużo tutaj argumentów przeczytacie, choć wygrana Buffalo bardzo prawdopodobna. Pittsburgh dalej jakoś nie w sosie... przegrywali 3-0 z niezbyt dobrze grającymi Islanders i to nie za bardzo o nich świadczy. Dla Buffalo najważniejszy mecz od rozpoczęcia sezonu. Mają teraz w sumie taką serie ważnych meczy na które przyjdzie bardzo dużo fanów - mam nadzieję, że ostatnia ich słabsza gra była właśnie przygotowaniem do tych meczy - a szczególnie dzisiejszego. Czeka nas zdecydowanie zacięta walka, dlatego MoneyLine.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom