>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit vs. Edmonton 1 [1,68] 4:0 ✅



Postanowiłem zwrócić uwagę na spotkanie obecnych mistrzów z drużyną z Edmonton, która jeszcze 2 lata temu była sprawcą wielkiej niespodzianki eliminując dzisiejszych gospodarzy z walki o mistrzostwo w play-off. Jednak to stare dzieje i nie należy doszukiwać się z tamtą potyczką powiązań. Wydaje się że skrzydła po dwóch zwycięstwach na wyjazdach w Tampie i na Florydzie będą chciały dzisiaj podtrzymać dobrą passę a okazja do tego jest bardzo sprzyjająca ponieważ grają u siebie z drużyną, która ma serię dwóch porażek i w ogólnej klasyfikacji jest ligowym średniakiem. Każdy kto się interesuje NHL wie że wygrać w Detroit jest bardzo cięzko, co prawda ostatnio sztuka ta udała się Pingwinom jednak dopiero po karnych. Jeśli chodzi o zawodników to należy zwrócić uwagę na świetną dyspozycję w ostatnich meczach Mariana Hossy, który w drużynie Skrzydeł prowadzi w każdej klasyfikacji.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: New York Rangers - Ottawa Senators (ML) ⛔

Typ : 2

Kurs: 2.32

Analiza: Dno ligi NHL to z pewnością nie jest miejsce dla zespołu Ottawy Senators. Zdarzyło się jednak tak, że po 17 rozegranych spotkaniach okupują oni najniższe lokaty w lidze, a styl w którym przegrywają kolejne spotkania wzbudza wśród ich fanów wstręt. Problemem Ottawy zdecydowanie jest nierówność ich lini, pierwsza linia : Dany Heatley, Daniel Alfredsson, Jason Spezza, Filip Kuba; razem na swoim koncie mają bagatela 63 punkty w klasyfikacji kanadyjskiej. Nie mogą jednak grać całych meczy, a kolejne linie Ottawy są już dużo dużo słabsze i to one przegrywają im mecze. W NY Rangers zabraknie kontuzjowanego centra Scotta Gomeza, osłabienie jednak nie jest wielkie bo z powodzeniem gra przecież inny center Brandon Dubinsky (4 g, 10a). Rangers widoczna zadyszka, co prawda wygrany mecz z Bostonem ale dopiero po karnych, wcześniej zwycięstwo z osłabionym NJ Devils, mnie nie przekonują. Ottawa musi się przebudzić, dość powiedzieć że w ostatnich 4 meczach zdobyli 5 bramek co daje wręcz śmieszną jak na ich możliwości średnią ... Dziś stawiam na atak Ottawy Senators !

✅ Spotkanie: Nashville Predators - San Jose Sharks ✅

Typ : 2

Kurs: 2,15

Analiza: Sharks w tym sezonie sprawiają wrażenie niezwykle pewnych siebie. Strzelili jak dotąd najwięcej bramek ze wszystkich zespołów NHL, jedna porażka po OT na własnym lodzie i tylko trzy porazki wyjazdowe to imponujący bilans. Zaslużenie więc zespół San Jose znajduje się na pierwszym miejscu w ogólnej tabeli. Ich dzisiejszymi przeciwnikami zespół Predators spisuje się niczego sobie, solidna gra w ostatnich trzech spotkaniach dała im trzy zwycięstwa, w każdym z tych meczy strzelali rywalom 3 bramki. Dziś jednak wydaje mi się że nie zdołają strzelić wielu bramek. Wczoraj defensywa Sharks dostała mocną reprymende od Chicago które zdołało wbić im aż 5 goli, na szczęście San Jose, Blackhawks ma problemy z defensem i dało wbić sobie 6 bramek. Dziś aż tak overowego wyniku się nie spodziewam, wręcz przeciwnie licze na solidnie wygrywający under ze strony Sharks, którzy udowodnią swoją wyższość nad Nashville
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sądząc po wynikach min ze zdziesiątkowanymi Islanders i to u siebie (w NY tez zresztą) na przełamanie jeszcze potrzebują troche czasu i będzie to raczej z ekipą ze swojego kraju, Rangersi za równo grają by dać się im wycyckać i z pewnością zagrają zmotywowani faktem iz na 11 ostatnich meczy rozgrywanych w Nowym Jorku 8x wygrywała Ottawa
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Odnośnie SJS to dziś gram w ich meczu z Predatorami over 5,5. Myślę że jest on znacznie bardziej prawdopodobny od wygranej rekinów. Mają oni problem z bramkarzem co jest widoczne również w ostatnich wynikach. W zeszłym tygodniu dostali baty od nashville. Myślę ze to raczej no-bet jednak z uwagi na golkipera i ostatnie wyniki zdecydowałem sie na over. Na SJS, nie.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Ottawa Senators [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,31] :hokej: New York Rangers - Ottawa Senators [ Typ: 0:1 - I tercja @ kurs: 6,20]

Analiza:
New York Rangers vs Ottawa Senators. Mecz wyrównany, jednak stawiam na zwycięstwo Ottawy i jest to już progresja, ponieważ Ottawa w fatalnej formie jest już od paru ładnych meczy. Rangers dalej w bardzo dobrej formie. W obu zespołach bez wartych wzmianki kontuzji. Wczoraj Rangers pokonali po rzutach karnych Boston, który gra ostatnio nieprawdopodobnie dobrze. Normalnie tego meczu powinno się ruszać, ale głównym atutem Ottawy jest to, że są jak tykająca bomba, która niedługo wybuchnie i dlatego dzisiaj typ na nich. Oczywiście przy stawianiu podczas poprzednich meczów też sugerowałem się argumentem &quot;tykającej bomby&quot; i ten argument już zawiódł w 2 meczach. Myślę, że głupotą by było stawiać dziś na Rangers bo im dłużej &quot;tykająca bomba&quot; nie wybucha tym bardziej prawdopodobny jest jej wybuch. Uważam, że w tym meczu bardzo dobrym pomysłem za niższą stawkę jest typ na dokładny wynik w I tercji na 1:0 dla OTT, ponieważ jeśli ktoś oglądał ostatnie mecze Senators pewnie zauważył, że w I tercji Ottawa dominuje na lodowisku, lecz nie wykorzystuje okazji. Myślę, że jeśli wkońcu OTT się odblokuje to powinno strzelić w I tercji 2 gole (przy wcześniejszym założeniu, że będą dominować), lecz w bramce Rangers wspaniale spisujący się Henrik Lundqvist i dlatego uważam, że predyspozycje na strzelenie 2 goli ograniczają się do 1 bramki. Jest to oczywiście trochę loteria, ale myślę, że tok rozumowania dobry, tym bardziej, że Rangers przeważnie &quot;nabiera sił&quot; w 2 i 3 tercji i tak kładą duży nacisk. W związku z tym, że Rangers w bardzo dobrej formie a w Ottawie widzę tylko szansę gdy się przełamią stąd zabezpieczenie zakładem Money Line. Jak OTT zagra na swoim standardowym poziomie myślę, że są szanse na wygraną.

dodatkowe typy:
:hokej: Nashville Predators - San Jose Sharks [ Typ: 2 @ kurs: 2,15] :hokej: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins [ Typ: 2 @ kurs: 2,30] :hokej: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins ( -1,5 gola ) [ Typ: 2 @ kurs: 3,10]
 
P 23

pootm

Użytkownik
Wasza konwersacja nt. meczu NYR z Ottawa trochę mnie martwi bo juz nie wiem na kogo postawić w tym meczu ????

Ale i tak dzięki za Wasze info!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: NY Rangers - Ottawa
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betway
Analiza:

O Ottawie dobrego słowa w ostatnich dniach napisać nie można bo... przegrali 4 kolejne mecze z rzędu w tym 2 z Islandersami którzy do potentatów na pewno nie należą... tym bardziej, że mają plagę kontuzji w składzie... Jednak przejdźmy do dzisiejszego meczu... Rangersi po fantastycznym początku później jakoś przysnęli i do dziś dnia grają na śrendim poziomie... Ich zwycięstwa nie są już tak efektowne i praktycznie w każdym meczu się straszliwie męczą... Dla Ottawy to idelany rywal na przełamanie się (Idealny ? Chyba skądś to znam... Z NY ISlanders też miało być fajnie)... A poza tym w ostatnich sezonach senatorzy dzielili i rządzili na tafli Rangersów... Już nie będę nawet przytaczał słów zawodników Ottawy jak to oni są zmobilizowani i w ogóle na ten mecz... Bo mecz z wyspiarzami dobitnie pokazał, że na zapowiedzaich się skończyło... Dzisiaj liczę na Ottawę... Skuteczną, agresywną i przede wszystkim grającą to co potrafi najbardziej, czyli maksymalna ofensywa :wink:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam , wczorajsza skuteczność moich analiz NHL to 50 % (Ottawa po karnych poległa kolejny raz w Nowym Jorku). Widząc jednak kilka już na forum głosów i sytuacji bramkarzy w San Jose postanowiłem zabrać głos wyjaśniając kilka spraw. Zacznijmy może od tego Panowie, że hokej to nie piłka nożna, praktycznie każda lepsza drużyna ma tutaj dwóch równorzędnych bramkarzy a zmiany na tej pozycji są bardzo częste, zwłaszcza w NHL gdzie sezon długi i ciężki a mecze często co 24 i 48 godzin. Drugi bramkarz w zespole NHL to normalka, to nie jakaś wielka okazja dla przeciwnika, bo ci ludzie należą do najlepszych na globie pod względem bronienia własnej bramki. Teraz niech przemówią statystyku (dla przykładu podaje właśnie bramkarzy SJ) :



Jak widać na zamieszczonym obrazku, statystyka obu Panów bardzo wyrównana, lecz ktoś kto nie jest z NHL zbyt zaznojomiony powiedziałby nawet że lepszym bramkarzem (tym który broni w pierwszej kolejności) jest Brian Boucher (który opisany został na forum jako niepewny i upatrywano w nim wiele szans dla przeciwników SJ w ostatnich meczach). Spisuje się on w tym sezonie znakomicie, i naprawde pod względem statystycznym jak i czasami na lodzie jest lepszy od Nabokova. Średnio Boucher puszcza o jedną bramke mniej niż Nabokov, dodatkowo dwa razy już w tym sezonie udało mu się zachować czyste konto w całym meczu (Nabokov w każdym zagranym meczu puszczał bramke), również procent zatrzymywanych strzałów przemawia za Boucherem. Nie rozumiem więc błednego informowania innych userów o osłabieniu w bramce SJ, osłabienie to jest czysto virtualne a być może wcale osłabieniem nie jest (wręcz przeciwnie, wzmocnieniem)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
W piłce należy walczyć o ligowe punkty aby osiągnąć sukces w hokeju sezon zasadniczy nie odgrywa kluczowej roli stąd ta przewrotność wiec należy miec także dystans do tzw (pewniaków), druzyny grają ponad 80 meczy i logiczne jest to że nie mogą wkładać wszystkich sił w kazde spotkanie, jezeli druzyna X jest naprawde dobra i chce cos osiągnąc wystarczy jej najniższe miejsce premiowane awansem wtedy w I rundzie po wyeliminowaniu rywala jest w położeniu lidera z SZ ;)
Co do Ottawy myśle ze pomęczą sie jeszcze kilka meczy, wszystko powoli flaków na pewno nie będą sobie wypruwać jak są bez formy, jeszcze ponad 60 meczy na zajęcie pozycji PO.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 2.23

Analiza: Niewątpliwie będzie to najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy w NHL. Świetny atakujący duet Malkin &amp; Crosby zostanie dziś poddany ciężkiej próbie, naprzeciwko bowiem najlepsza obrona ligi z bardzo dobrym bramkarzem Minnesota Wild. Tym którzy NHL analizują i doszukują się w meczach różnych &quot;smaczków&quot; taktycznych, strategicznych bardzo odpowiada oglądanie meczy Minessoty Wild, zespół ten jest świetnie poukładany, bardzo wyrównany i co najważniejsze genialnie broni. Niklas Backstrom wykonuje w tym sezonie bardzo dobrą robote , puszcza średnio dwie bramki na mecz, a ja mysle że dziś nie puści nawet dwóch. Pittsbourgh niepokonane od jakiegoś czasu, od czasu zwycięstwa nad Red Wings są na bardzo dużym pędzie, który jednak kiedyś się będzie musiał zakończyć. Szanse w ataku Wild rosną, jeśli znów przypomne o brakujących ważnych ogniwach w defensywie Penguins (Gonchar, Whitney). Dobrym typem w tym meczu wydaje się także under 5.5 ja jednak stawiam na ostateczne zwycięstwo zawodników Wild

✅ Spotkanie: Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 1.87

Analiza: Drugi bardzo ciekawy pojedynek tej nocy, rewelacyjnie spisujący się zespół z Chicago odwiedzi dziś Phoenix Coyotes. W Chicago po bardzo udanej serii wystepów, zimny prysznic w postaci dwóch porażek (San Jose Sharks 5:6 , St Louis 3:4). Sprowadzenie na ziemie hokeistów Blackhawks moim zdaniem bardzo im się przydało w perspektywie długiego jeszcze i ciężkiego sezonu, młodzi zawodnicy łatwo dają ponieść się emocjom i zbytniej pewności siebie. Teraz znów trzeba mozolnie walczyć o kolejne punkty, ostatnio dużo pisałem o nienajlepszej dyspozycji Chicago w obronie, niespodziewałem się jednak że aż 6 bramek stracą oni z San Jose, także trzy bramki wbite im przez St Louis to zdecydowanie za dużo. W dzisiejszym meczu spodziewam się , mimo że atak Phoenix jest całkiem niezły, że CHI nie będzie tak łatwo bramek tracić. W obu zespołach brak ważnych kontuzji, Phoenix gra ostatnio seriami, ostatnio mieli serie trzech zwycięstw a teraz już dwie porazki z rzędu. Moim zdaniem dziś dołożą trzecią porażke bo Chicago to w tym sezonie bardzo wymagający przeciwnik. (dla odważniejszych kurs na wygraną Chicago w czasie regularnym - 2.35)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tampa Bay vs. Florida

Typ: 1 [2,10] ⛔ 3:4 (OT)

Dzisiejsze spotkanie jest z cyklu ciężko przewidzieć końcowy wynik. Powód tego jest bardzo prosty obie drużyny stoją dość słabo w tabeli, poza tym grają w jednej konferencji i Tampa ma tylko 2 pkt przewagi nad ostatnią Floridą. Powodem mojego typu jest to że Błyskawice mają serię 4 porażek z rzędu, 3 na wyjazdach w tym jedna 4:0 na lodzie Panter. Po przegranym meczu z Detroit doszło do zwolnienia Barrego Melrose&#39;a a na jego miejsce zaangażowano Rick&#39;a Tocchet&#39;a, który w tamtym sezonie prowadził Kojoty. Skupiając się na statystykach obie drużyny mają podobno dorobek bramkowy TBL 35-46 , FLO 37-45. Najskuteczniejsi strzelcy Lecavalier (TBL) i Booth (FLO) mają po 7 bramek także wszystko skłaniało by do remisu, jednak moim faworytem są Błyskawice, które potrzebują bardzo tego zwycięstwa i myślę że świeża myśl trenerska doprowadzi dziś Tampę do zwycięstwa. Warto też wspomnieć że Pantery zaczynają teraz serię 3 meczy na wyjeździe co oznacza dla nich dość duże problemy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston vs. Buffalo (typ odnosi się do całego meczu razem z dogrywką i karnymi)

Typ: 1 [1,65] 7:4 ✅✅

Po raz drugi decyduję się w przeciągu kilku dni zagrać przeciw drużynie Buffalo, która ostatnich występów nie może zaliczyć do udanych, porażka w Pittsburghu w ostatnich 10 minutach, a także dość znaczna u siebie z Columbus 1:6. Poza tym razi dość duża ilość traconych bramek. Ryan Miller po ostatnich 4 spotkaniach ma współczynnik 3.75 straconych bramek. Jeśli chodzi o Niedzwiadki to mają serię 6 zwycięstw i są na fali, poza tym ich start w tym sezonie jest jednym z lepszych od wielu lat jeśli chodzi o Boston. Niedźwiedzie u siebie od początku grają dość równo o czym świadczy stosunek 5-1-1. Liczę na to że rozpędzony Boston podtrzyma bardzo dobrą passę i poradzi sobie ze słabiej grającą ostatnimi dniami ekipą Buffalo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Boston Bruins - Buffalo Sabres (ML) ⛔

Typ : 2

Kurs: 2.19

Analiza: Po laniu spuszczonym przez Pingwiny (2-5) i ewidetnej wpadce z Columbusem (1-6) Buffalo zawita dziś do Bostonu, by tam rozegrać mecz na szczycie z &quot;misiami&quot;. Boston jest niezwykle mocny i skupiony w tym sezonie, udana ostatnio seria kilku zwycięstw została przerwana przez NY Rangers, lecz w ostatnim spotkaniu znów Bostończycy pokonali Toronto. Widać jednak że Boston męczy się z kolejnym rywalem, może czas na złapanie oddechu i przejście &quot;obok&quot; meczu ? Buffalo umie zmobilizować się na spotkania z silnymi rywalami, ostatnia porazka z Pittsbourgiem dokonała się w mgnieniu oka w ostatniej tercji, samo spotkanie było bardzo wyrównane nawet ze wskazaniem na graczy Buffalo. Nadal kontuzjowany Kotalik, pozostali gracze zdolni zwarci i gotowi. Warto wspomnieć że dwa tygodnie temu górą był Boston który wygrał z BUF 3-1, mam nadzieje że podziała to (jak w wielu wielu przypadkach w nhl sie dzieje) mobilizująco na hokeistów z Buffalo. Licze że Buffalo strzeli dzisiaj więcej niż 2-3 bramki i dzięki tej skuteczności wygrają skromnie z misiami którzy powoli spuszczają noge z gazu
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Boston Bruins - Buffalo Sabres [ Typ: 2 @ kurs: 2,85]

Analiza:
Jutro tylko trzy mecze w ramach ligi NHL i jak dla mnie tylko jeden warty gry, bo reszta to takie 50/50. Postaram się krótko i treściwie przedstawić argumentację mojego typu. Na początek parę słów o kontuzjach. W Buffalo brak Kotalika co niewątpliwie jest poważną kontuzję, bo to jeden z głównych zawodników tej drużyny, ale po wglądzie okazuje się, że jego pozycję (RW) zajmie Maxim Afinogenov (również gwiazda zespołu), dzięki temu 2 najważniejsze linie 1 i 2 i tak będą obsadzone przez jednych z najlepszych zawodników tej drużyny a linia 3 i 4 odgrywa w meczu mniejszą rolę. Oczywiście jest to mały minus, bo brak takiego zawodnika nie może być zupełnie niewidoczny, ale nie jest to takie poważne jak mogłoby się to wydawać. W Bostonie jedna kontuzja ważnego obrońcy 2 lini - Andrew&#39;a Ference i jak zawsze mówiłem - siłą danej linii obrony jest zgranie pary obrońców a jutro jednego z obrońców 2 lini zabraknie i to już nie będzie taka moc jak powinna być. Dodatkowo wątpliwe wystąpienie 3 punktującego drużyny Marco Sturm&#39;a co by napewno podziałało na plus w stronę przegranej Bostonu. Podsumowując kontuzje obu zespołów przewagę ma drużyna &quot;Szabli&quot; za sprawą niedogodności przeciwnika. Boston ogólnie na fali - grają piękny hokej, grają dobrze w obronie, ale myślę, że podczas wczorajszego meczu z TOR było wyraźnie widać ich rosnące osłabienie i chęć odpoczynku i właśnie w tym kierunku trochę &quot;węszyłem&quot;. Zauważyłem, że &quot;Misie&quot; wystawiły 2 bramkarza - tak więc zadałem sobie pytanie dlaczego - odpowiedź w sumie prosta - bo podstawowy golie już zmęczony. Analogicznie myśląc - jeśli bramkarz jest zmęczony i go wymienili to zawodnicy muszą być również zmęczeni i to nawet jeszcze bardziej a ich przecież nie da się wymienić, tylko oszczędzać podstawowe linie dając pograć tym gorszym liniom - 3 i 4. Tutaj właśnie zobaczyłem bardzo dobry atut po stronie Buffalo. Co jeszcze w tej sprawie? Boston do meczu rewanżowego z Szablami prawie nie miał czasu się przygotować porządnie, bo wczoraj grali mecz na wyjeździe z Toronto i trzeba było wrócić do domku co zajęło napewno parę godzin. Doliczyć jeszcze czas snu ( 9 godzin ), bo przecież zawodnicy to nie są rekiny, później jakiś przedmeczowy trening 2 godziny coś tam na na szybkiego analiza drużyny przeciwnej a gdzie czas wolny na odpoczynek? - brak. Za to Buffalo ostatni swój mecz rozegrali 3 dni temu i mieli bardzo dużo czasu na wypoczynek i przygotowanie się do tego meczu rewanżowego bardzo porządnie. Napewno godzinami analizowali grę przeciwników i później mieli czas na obmyślenie i przećwiczenie strategi gry. Jak dla mnie - wygrali na papierze ! Czy wygrają na lodowisku? - zobaczymy ! Go Sabres GO ! - GARDE !
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: WAS Capitals v ANA Ducks
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk: gamebookers
Analiza:
Wszyscy są oczarowani wspaniałą serią zwycięstw Capitals a ostatni mecz uważa się za wpadkę jak przeczytałem dziś w czyjejś analizie... I tu właśnie upatruję szansy dla swojego typu bo ostatnia porażka zwykłą wpadką nie była tylko efektem absencji najlepszego strzelca Alexandra Semina [13 goli i 14 atast]. Wyraźnie widać że w momencie kiedy jego zabrakła Washington się sypie i już nie jest tak silne... Anaheim natomiast ostatnio mają jakby trend zwyżkowy w formie a niezła postawa golkipera może gwarantować ze mniej błyszczące gwiazdki z Washingtonu nie sprostają zadaniom strzeleckim. Myśle ze najbliższe mecze bez Alexandra będą bardzo ciężkimi dla Capitalsów i pewnie okupione stratą punktów. Zapewne tak będzie dziś. Myślę ze to najpewniejsze spotkanie dzisiejszej nocy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota vs. Vancouver
Typ: 1 [1,65] (zwycięzca meczu) 2:3 ⛔ ⛔
Niewątpliwie najciekawszy mecz dzisiejszej nocy. Mój typ na gospodarzy ponieważ, mają świetną obronę, czego dowodem jest statystyka bramkarza Nicklasa Backstroma ze współczynnikiem 1,92 wpuszczonych bramek na mecz. Kolejny aspekt to seria 3 zwycięstw Dzikusów, na dodatek wszystkie wygrane w regulaminowym czasie. Warto wspomnieć że dzisiejszy mecz jest okazją do rewanżu za porażkę 12 dni temu w Vancouver 2:0. Jeśli chodzi o gości to wczoraj zaczęli oni serię meczy na wyjeździe i trzeba przyznać że zaczęli ją imponująco wygrywając w Nowym Yorku z Rangers 6:3. Jednak dziś czeka ich kolejny ciężki mecz i jestem zdania że nie podołają wyzwaniu, sądzę że dziś nie padnie zbyt wiele bramek dlatego też under 5.5 jest jak najbardziej możliwy. Jeśli chodzi o graczy kontuzjowanych to w Minnesocie nie zobaczymy Gaborika. Warto też wspomnieć o świetnej dyspozycji Miko Koivu, który bez wątpienia jest liderem drużyny z Minnesoty i także w dużej mierze wynik końcowy będzie zależał od jego dyspozycji.
GO WILD !
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Ottawa Senators - Montreal Canadiens
Typ 1⛔
2,5
Betgun
Gospodarze przegrywają mecz za meczem i ich sytuacja staję się bardzo ciężka.
Ich seria porażek trwa już od 5 meczy i pora ją zakończyć tym bardziej że będzię to prestiżowy pojedynek drużyn z Kanady. Od października 2006 Ottawa pokonała dzisiejszych przeciwników na swojej tafli 6 razy a przegrała 2 gdyby wziąć pod uwagę jeszcze gry przedsezonowe to wtedy bilans ten wzrasta do 8-2.
Ottawa ostatnie mecze przegrywa w karnych bądx różnica jednej bramki, wynika to z braku koncentracji.
Jest jeszcze jeden powód dla którego postawię dziś na Ottawę, to porazka z Montreal kilka dni temu i to sromotna bo aż 4-0.
Dziś wygra Ottawa i przerwię tę fatalną passę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Buffalo vs. Philadelphia
Typ: 1 [1,60] (zwycięzca meczu) 0:3 ⛔ ⛔
Dzisiejsza noc to czas by Buffalo przerwało swą fatalną passę i odniosło w końcu zwycięstwo. Sabres w trzech przegranych spotkaniach straciło aż 18 bramek. Od dziś zaczynają serię meczy u siebie i myślę że pokonanie na początek Flayers na pewno doda im pewności. Ostatni mecz z Bostonem, Buffalo zaczęło wręcz znakomicie jednak od prowadzenia 1:3 skończyli zawody z wynikiem 7:4. Jednak w ostatnich meczach błyszczy talent strzelecki Vanka 15 bramek jak do tej pory, który wspierany przez Roy&#39;a i Pominvill&#39;a zapewnia Buffalo dostatek bramek. Jeśli chodzi o Lotników to jest to dość nieprzewidywalna drużyna jednak wydaje mi się że w dzisiejszej konfrontacji nie są w roli faworytów, pomimo tego iż wygrali 3 na 4 ostatnie spotkania. Na pewno w drużynie Flayers nie wystąpi Daniel Briere. Co do Buffalo to wątpliwy jest występ Connol&#39;ego. Podsumowując zwycięstwo Buffalo zależy od dyspozycji bramkarza Millera i defensywy, o ofensywe można być spokojny jednak jak pokazał ostatni mecz nawet 4 bramki nie wystarczą by wygrać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers (ML) ⛔

Typ : 1

Kurs: 1.68

Analiza: Mecz na szczycie z &quot;misiami&quot; z Bostonu , gracze Buffalo rozegrali bardzo dobrze, nie można winić całego zespołu za błędy pojedyńczego zawodnika a przegrali własnie przez indywidualne błędy bramkarza Millera. Prawie co drugi strzał wymierzony w bramke BUF wpadał do bramki, szkoda albowiem w ofensywie Buffalo jak zwykle prezentowało się dobrze i zdołało strzelić 4 bramki niezwykle umiejętnie grającym w defensie Bostończykom. Dzisiejszy rywal Sabres w defensywie nie jest tak mocny jak &quot;misie&quot;, w ataku też raczej nie dorównuje zespołowi z Bostonu. Jest jednak w dosyć wysokiej formie, mowa bowiem o Philadelphia Flyers którzy wygrali już drugi raz z rzędu (a wcześnie przegrali minimalnie po karnych z Penguins). Flyers jednak wygrywa dosyć niepewnie, przewagą jednej bramki (Montreal 1:2 , Atlanta 4:3) a jeśli rywal prezentuje się zdecydowanie lepiej to przegrywają sromotnie (Ottawa 4-1). Myśle że dziś w hali Sabres, hokeiści Philadephi zostaną przytłoczeni przez atak Sabres i padnie mocno overowe zwycięstwo Buffalo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom